07 zgłoś się

serial tvp

 • 17.05.2024 23:30- TVP Kultura odc. 12/21 Ścigany przez samego siebie
  Niezmordowany porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie ...

  Niezmordowany porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie w pozornie banalnej i prostej sprawie. Ofiarą jest kobieta, która wypadła na ulicę podczas mycia okna. Nie wiadomo jednak, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Wkrótce po tej tragedii, podczas kąpieli w wannie, ginie niejaka Klementyna Nawrocka. Porucznik Borewicz odkrywa, że obie te śmierci mają związek z przypomnianą właśnie w telewizji sprawą dokonanego przed laty napadu na bank. Nawrocka widziała wówczas bandytę, a Jagodzińska mogła domyślić się czegoś po obejrzeniu programu. Czy Henryk Jagodziński naprawdę ma bezwładne nogi? Śledztwo musi rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • 24.05.2024 23:20- TVP Kultura odc. 13/21 Strzał na dancingu
  Na dancingu w jednej z ...

  Na dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Potem, w czasie włamania do jego mieszkania, ginie żółta teczka. W trakcie śledztwa wielu przesłuchiwanych zeznaje, że zawierała ona dane obciążające wiele znanych osób. Najprawdopodobniej były one szantażowane przez zamordowanego. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Borewicz i Zubek odkrywają zupełnie niespodziewane aspekty sprawy. Szantażowani, obawiając się oskarżenia o zabójstwo, są skłonni wskazać przypuszczalnego sprawcę morderstwa.

 • 31.05.2024 22:50- TVP Kultura odc. 14/21 Hieny
  Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ...

  Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ośrodka kempingowego na Mazurach. Podejmuje pracę ratownika, by na miejscu, incognito, sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Kemping okazuje się terenem ścierania się konkurencyjnych szajek, trudniących się sutenerstwem. Gdy zostaje zamordowany kierownik ośrodka, Borewicz rezygnuje z kamuflażu. Podejmuje oficjalne śledztwo.

 • 07.06.2024 22:45- TVP Kultura odc. 15/21 Skok śmierci
  W różnych miastach w Polsce ...

  W różnych miastach w Polsce dokonywane są napady na zamożnych ludzi - lekarzy, jubilerów. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trwa żmudne dochodzenie. Porucznik Zubek przechodzi na emeryturę. Nowym partnerem Borewicza i Olszańskiej zostaje porucznik Jaszczuk, siostrzeniec Zubka - wcale nie "orzeł". We troje znajdują jednak trop, który wiedzie do zespołu cyrkowego, konkretnie - do dwóch mężczyzn i kobiety uprawiających akrobacje na trapezie. Wzajemne relacje między nimi mocno się skomplikowały. Kobieta stała się niewygodna, więc musi umrzeć.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
17.05 23:30