07 zgłoś się

serial tvp

 • 01.12.2023 22:35- TVP Polonia odc. 13/21 Strzał na dancingu
  Na dancingu w jednej z ...

  Na dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Potem, w czasie włamania do jego mieszkania, ginie żółta teczka. W trakcie śledztwa wielu przesłuchiwanych zeznaje, że zawierała ona dane obciążające wiele znanych osób. Najprawdopodobniej były one szantażowane przez zamordowanego. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Borewicz i Zubek odkrywają zupełnie niespodziewane aspekty sprawy. Szantażowani, obawiając się oskarżenia o zabójstwo, są skłonni wskazać przypuszczalnego sprawcę morderstwa.

 • 06.12.2023 22:55- TVP3 odc. 3/21 Dziwny wypadek
  Porucznicy Borewicz i Zubek otrzymują ...

  Porucznicy Borewicz i Zubek otrzymują zgłoszenie wypadku samochodowego, spowodowanego przez docenta Weredę. W wyniku kraksy zginęła młoda dziewczyna, Jolka Holsztyńska. W zeznaniach Weredy nic się nie zgadza. Idąc tropem Jolki, Borewicz odkrywa jej powiązania z gangiem złodziei samochodów. Okazuje się, że kryminalista Dudziak, posługujący się dowodem na nazwisko Wolniak, ma warsztat, w którym przerabia skradzione wozy. Współpracuje z dziadkiem Jolki. Dziewczyna została przez nich zamordowana, gdyż odkryła ten proceder. Jej zwłoki podrzucono na jezdnię, by upozorować wypadek. A Wereda miał zupełnie inny powód, by plątać się w zeznaniach.

 • 08.12.2023 22:35- TVP Polonia odc. 14/21 Hieny
  Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ...

  Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ośrodka kempingowego na Mazurach. Podejmuje pracę ratownika, by na miejscu, incognito, sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Kemping okazuje się terenem ścierania się konkurencyjnych szajek, trudniących się sutenerstwem. Gdy zostaje zamordowany kierownik ośrodka, Borewicz rezygnuje z kamuflażu. Podejmuje oficjalne śledztwo.

 • 13.12.2023 22:55- TVP3 odc. 4/21 300 tysięcy w nowych banknotach
  Szantażysta żąda od reżysera Sucheckiego ...

  Szantażysta żąda od reżysera Sucheckiego 300 tys. zł, grozi, że w przeciwnym wypadku ujawni kompromitujące go materiały. Zdesperowany Suchecki zgłasza się na milicję. Porucznik Borewicz typuje krąg podejrzanych: kochanka Sucheckiego, jego córka, syn, kasjerka PKO i jej chłopak oraz dawny narzeczony kochanki Sucheckiego. Niespodziewanie reżyser zostaje zamordowany. Milicja organizuje zasadzkę - pieniądze podejmuje jednak wyszkolony owczarek. Borewicz zaczyna więc szukać sprawcy wśród treserów psów.

 • 15.12.2023 22:35- TVP Polonia odc. 15/21 Skok śmierci
  W różnych miastach w Polsce ...

  W różnych miastach w Polsce dokonywane są napady na zamożnych ludzi - lekarzy, jubilerów. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trwa żmudne dochodzenie. Porucznik Zubek przechodzi na emeryturę. Nowym partnerem Borewicza i Olszańskiej zostaje porucznik Jaszczuk, siostrzeniec Zubka - wcale nie "orzeł". We troje znajdują jednak trop, który wiedzie do zespołu cyrkowego, konkretnie - do dwóch mężczyzn i kobiety uprawiających akrobacje na trapezie. Wzajemne relacje między nimi mocno się skomplikowały. Kobieta stała się niewygodna, więc musi umrzeć.

 • 20.12.2023 22:55- TVP3 odc. 5/21 24 godziny śledztwa
  W ciągu 24 godzin porucznik ...

  W ciągu 24 godzin porucznik Borewicz wyjaśnia sprawę zagadkowego zabójstwa młodej dziewczyny, która wracała z pracy do domu. Podejrzenie pada na jej przyjaciela, Adama Fordona, oraz na jego opiekuna, dawnego kawalerzystę, a obecnie instruktora jazdy konnej. Sądząc, że Adam jest zabójcą, instruktor bierze winę na siebie. Borewicz musi dojść prawdy.

 • 22.12.2023 22:35- TVP Polonia odc. 16/21 Ślad rękawiczki
  W trakcie bójki na dworcu ...

  W trakcie bójki na dworcu na Mazurach zostają aresztowani dwaj podejrzanie wyglądający osobnicy, Wasyluk i Dyciak. Przewożeni do aresztu zabijają milicjanta i uciekają. W tym samym czasie zostaje zamordowana właścicielka pobliskiego pensjonatu "Viola", w którym okoliczna elita miała wynajęte na stałe pokoje i tam sprowadzała swoje kochanki. I właścicielka, i bywalcy od kilku miesięcy otrzymywali anonimy - grożono im śmiercią. To może być pewien ślad, ale prowadzący śledztwo porucznik Borewicz znajduje jeszcze ciekawszy trop: w piwnicy pensjonatu produkowano złote monety, a kilka z nich znaleziono w radiowozie przy zabitych na Mazurach milicjantach. Borewicz rozbija gang fałszerzy Wasyluka. Jednak to nie oni zabili właścicielkę pensjonatu.

 • 27.12.2023 22:55- TVP3 odc. 6/21 Złoty kielich z rubinami
  Milicja Obywatelska jest informowana co ...

  Milicja Obywatelska jest informowana co pewien czas o sprzedaży za granicą cennych dzieł sztuki wywożonych nielegalnie z Polski. Porucznik Borewicz otrzymuje polecenie wyjaśnienia kradzieży z muzeum w Wolborku renesansowego kielicha mszalnego. Istnieje podejrzenie, że będzie on też wywieziony za granicę. Po żmudnym śledztwie, utrudnianym przez rzucenie na porucznika Zubka, najbliższego współpracownika porucznika Borewicza, podejrzenia o udział w przestępstwie, udaje się złapać sprawcę i odzyskać drogocenny kielich.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
01.12 22:35