Akacjowa 38

serial, kraj prod. Hiszpania

 • 04.04.2024 13:15- TVP2 odc. 315
  Casilda rozpoznaje na zdjęciu w ...

  Casilda rozpoznaje na zdjęciu w gazecie doktora Malię, który jest poszukiwany za liczne oszustwa. Zawiadamia don Maximiliana i razem z Martinem ratują Rosinę z rąk fałszywego lekarza. Mauro pragnie zbliżyć się do Teresy, lecz z powodu pewnych zobowiązań nie może. Cayetana planuje srogą zemstę.

 • 04.04.2024 18:45- TVP2 odc. 346
  Don Ramona czeka operacja ratująca ...

  Don Ramona czeka operacja ratująca życie. Leandro zwleka z odwiedzinami w szpitalu. Juliana czuwa przy łóżku syna. Casilda uzmysławia sobie, że przyczyniła się do zamachu w kościele. Donia Rosina szykuje męża do trumny. Celia ostrzega Teresę przed Cayetaną.

 • 05.04.2024 13:15- TVP2 odc. 316
  Mauro zostaje zdegradowany. Ma patrolować ...

  Mauro zostaje zdegradowany. Ma patrolować ulice jako zwykły policjant. Opowiada o swoich zobowiązaniach wobec Humildad, przez którą nie może związać się z Teresą. Susana grożąc wylaniem z pracy zmusza Martina, by opowiedział, co się stało Rosinie. Lolita i Guadalupe zgadzają się udzielić wywiadu dziennikarzowi Quirodze.

 • 05.04.2024 18:45- TVP2 odc. 347
  Mauro zostaje odsunięty od śledztwa. ...

  Mauro zostaje odsunięty od śledztwa. Servando obiecuje żonie, że naprawi zniszczoną figurę Świętej Panienki. Cayetana zaprasza Teresę na spotkanie Patronatu. Ramón odzyskuje przytomność po operacji, ale jest bardzo osłabiony. Casilda zwierza się Lolicie i prosi o radę. Humildad postanawia wstąpić do klasztoru.

 • 06.04.2024 18:45- TVP2 odc. 348
  Maria Luisa opiekuje się leżącym ...

  Maria Luisa opiekuje się leżącym w szpitalu Victorem. Chłopak jest zaskoczony, że Leandro martwi się o jego zdrowie. Fabiana przestrzega Cayetanę przed Ursulą. Nie ufa jej. Wszyscy szykują się na pogrzeb Maximiliana. Felipe opowiada żonie o ziemi, którą zmarły kupił przed śmiercią, przez co teraz jego rodzina została bez pieniędzy. Cayetana wymusza na zarządzie fundacji decyzję o odbudowie kościoła.

 • 08.04.2024 13:15- TVP2 odc. 317
  Felipe donosi Cayetanie, że Leonor ...

  Felipe donosi Cayetanie, że Leonor niepochlebnie napisała o niej w swojej powieści. Teresa oznajmia Julianie, że wyjeżdża. Fabiana prosi Teresę, by przeczytała jej zapomnianą piosenkę sprzed lat. Maximiliano powiadamia Trini, że widział, jak Lourdes przywłaszcza sobie dużą sumę pieniędzy Ramona. Trini przyłapuje Lourdes, gdy ta chce wyjść z domu z walizką.

 • 08.04.2024 18:45- TVP2 odc. 349
  Casilda ma wyrzuty sumienia. Na ...

  Casilda ma wyrzuty sumienia. Na pogrzebie Maximiliana mdleje. Servando postanawia zrekonstruować figurkę Matki Boskiej od cudów. Przekonuje żonę, że jest Michałem Aniołem w nowym wcieleniu. Mauro martwi się o Humildad. Podejrzewa, że ksiądz trzyma ją w zamknięciu. Leandro wypytuje Julianę o przeszłość. Liczy, że pozna jej dawne tajemnice, głównie tę związaną z pochodzeniem Victora.

 • 08.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 192
  Victor obiecuje Marii Luisie, że ...

  Victor obiecuje Marii Luisie, że będzie jej towarzyszył na spotkaniu z klientem jej ojca. Justo grozi Manueli, że jeśli ucieknie od niego, to on skrzywdzi jej córkę. Felipe doradza Cayetanie, jak zabezpieczyć majątek przed roszczeniami Germana. Victor zdradza Leandowi, że Julianie oświadczył się jej przyjaciel Iigo. Justo dowiaduje się od lekarza, że umiera na zapalenie rdzenia kręgowego.

 • 09.04.2024 13:15- TVP2 odc. 318
  Uciekając przed Trini i mężem ...

  Uciekając przed Trini i mężem Lourdes spada ze schodów. Jej stan jest ciężki. Kobieta wyznaje Ramonowi, że nigdy go nie kochała i że chciała ukraść jego pieniądze, by wydostać kochanka z więzienia. Czytając starą kołysankę Fabiany, Teresa przypomina sobie szczegóły z dzieciństwa. Humildad sugeruje Maurowi, że powinien ją poślubić. Mauro zbywa to milczeniem.

 • 09.04.2024 18:45- TVP2 odc. 350
  Mauro dowiaduje się od księdza, ...

  Mauro dowiaduje się od księdza, że Humildad jest śmiertelnie chora i postanowiła resztę życia poświęcić Bogu. Peiro chce aresztować Guadalupe, ale Casilda przyznaje się, że to ona postawiła zielony wazon na ołtarzu. Zrobiła to na prośbę nieznanego mężczyzny. Zostaje aresztowana. Leandro zachowuje się wobec Juliany obcesowo i czeka, aż sama wyzna mu prawdę, że Victor jest jego synem.

 • 09.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 193
  Juliana godzi się wypłynąć z ...

  Juliana godzi się wypłynąć z Iigiem w rejs. Dzięki pomocy Victora, Maria Luisa zawiera korzystną umowę z klientem ojca. Bojąc się o swoją córkę, Manuela usiłuje przekonać matkę, że Justo jest dobrym mężem. Tano udaje się z Celią do swojej dzielnicy. Celia jest przerażona panującą tam nędzą. Leandro żegna się z Julianą mając uczucie, że traci ją na zawsze.

 • 10.04.2024 13:15- TVP2 odc. 319
  Leonor zapewnia Cayetanę, że powieść ...

  Leonor zapewnia Cayetanę, że powieść jest fikcją. Teresa zapewnia Maura, że wszystko sobie przypomniała i że teraz mogą zdemaskować Cayetanę. Susana podejrzewa, że Trini miała coś wspólnego z wypadkiem Lourdes. Victor odnajduje Marię Luisę, która po usłyszeniu wyznań matki ukryła się na portierni. Leonor chce zmusić dziennikarza Quirogę do napisania sprostowania.

 • 10.04.2024 18:45- TVP2 odc. 351
  Ramon ma być nazajutrz wypisany ...

  Ramon ma być nazajutrz wypisany ze szpitala. Leonor nie może dojść do siebie po śmierci ojca. Humildad wymienia zamki w drzwiach. Pilnuje jej też proboszcz, który otwiera Mauro drzwi, ale nie dopuszcza go do dziewczyny. Cayetanie nie udaje się kupić od biskupstwa ziemi pod budowę szkoły. Martin wyznaje Peiró, że to anarchista Calanda podłożył bombę, ale inspektor nie chce go słuchać. Fabiana opowiada Teresie o nocy, gdy w jej rodzinnym domu wybuchł pożar.

 • 10.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 194
  Na festynie Świętego Klemensa Cayetana ...

  Na festynie Świętego Klemensa Cayetana oświadcza, że w związku z przebudową dzielnic, domy na Akacjowej zostaną zburzone. Tłum wpada w szał. German zapanowuje nad sytuacją wzywając wszystkich do jedności wobec zagrożenia. Celia domaga się od Felipe, by pomógł biednym mieszkańcom dzielnicy El Hoyo.

 • 11.04.2024 13:15- TVP2 odc. 320
  Na Akacjowej wywiązuje się awantura ...

  Na Akacjowej wywiązuje się awantura w związku z artykułem w gazecie "Postęp", w którym jego autor identyfikuje postacie z książki Leonor "Służyć i milczeć". I na prośbę Leonor nie chce też zamieścić sprostowania, iż wszyscy bohaterowie powieści są fikcyjni. Państwo są wściekli, a służące postanawiają przyjąć na siebie wspólną odpowiedzialność. Trini pociesza Ramona w trudnych chwilach i wspólnie z Victorem decydują nic nie mówić Marii Luisie o przewinieniach jej umierającej matki.

 • 11.04.2024 18:45- TVP2 odc. 352
  Martin opowiada Mauro o swoich ...

  Martin opowiada Mauro o swoich kontaktach z anarchistami. Teresa jest świadkiem utarczki między Ursulą i Fabianą. Ramón wraca ze szpitala. Rosina prosi Marię Luisę, by pomogła Leonor odzyskać radość życia. Juliana postanawia zapytać Leandra o jego dziwne zachowanie.

 • 12.04.2024 13:15- TVP2 odc. 321
  Lurdes umiera. Teresa przyjmuje propozycję ...

  Lurdes umiera. Teresa przyjmuje propozycję Maura. Ona wynajmie go za pieniądze jako prywatnego detektywa, a on zdobędzie dowody obciążające Cayetanę. Pierwszą zapłatę od Teresy Mauro oddaje Humildad, która przyznaje, że okradł ją własny ojciec. Rosina i Maximiliano próbują złagodzić złość Cayetany wywołaną artykułem w prasie. Ona jednak myśli o ukaraniu służących.

 • 12.04.2024 18:45- TVP2 odc. 353
  Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną. ...

  Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną. Ramón chce korzystać z życia i wymyśla kolejne atrakcje, które niepokoją Trini. Rosina z Leonor poznają treść testamentu. Cayetana wymyśla nową intrygę. W komisariacie zjawia się Lolita z rzeczami dla Casildy.

 • 13.04.2024 18:45- TVP2 odc. 354
  Mauro próbuje przekonać swojego szefa, ...

  Mauro próbuje przekonać swojego szefa, że prawdziwi zamachowcy są wciąż na wolności, a Casilda nie ma nic wspólnego z zamachem. Teresa okłamuje siostrę Brigidę, żeby wkraść się w łaski Cayetany. Trini jest zaskoczona zachowaniem męża, który chce się bawić jak w młodości. Domyśla się, że tak wpłynął na niego zamach. Susana zwalnia Martina i chłopak idzie prosto na policję, żeby pomóc Casildze.

 • 15.04.2024 13:15- TVP2 odc. 322
  Mauro szantażuje szefa, żeby dał ...

  Mauro szantażuje szefa, żeby dał mu akta Cayetany. Z powodu powieści Leonor, Cayetana wymusza na sąsiadach wyrzucenie wszystkich służących wraz z dozorcami. Maria Luisa ma żal do zmarłej matki, że jej nie kochała i wykorzystywała ją do swoich celów. Na polecenia Maura, Teresa usiłuje zaprzyjaźnić się z Fabianą. Fabiana dowiaduje się od Cayetany, że też straci pracę.

 • 15.04.2024 18:45- TVP2 odc. 355
  Ramon organizuje w domu kino. ...

  Ramon organizuje w domu kino. Na pokaz zaprasza sąsiadów i przyjaciół. Wyjaśnia im, że życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Humildad w końcu oznajmia Mauro, że jest chora i nie ma dla niej ratunku. Mauro postanawia się nią zająć i zrezygnować ze swojej miłości do Teresy. Victor zamierza pogodzić Leandra z Julianą. Mauro chce zmusić Martina do podania nazwisk prawdziwych organizatorów zamachu. Servando wystawia figurkę Matki Boskiej od cudów.

 • 15.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 195
  Rosina i Maximiliano uświadomili sobie, ...

  Rosina i Maximiliano uświadomili sobie, że decyzja o przebudowie dzielnicy może ich zrujnować. Policja aresztowała połowę protestujących mieszkańców, a reszta się boi. Susana nie wie, że Leandro zastawił zakład krawiecki, by zapłacić kaucję za Germana. Leonor postanawia wesprzeć swoim talentem literackim protest sąsiadów z Akacjowej.

 • 16.04.2024 13:15- TVP2 odc. 323
  Służące, Sevando i Paciencia pokornie ...

  Służące, Sevando i Paciencia pokornie lecz ze smutkiem przyjmują decyzję o zwolnieniu z pracy. Leonor nie chce się z nią pogodzić. Szef Maura nie chce wydać mu akt Cayetany twierdząc, że zostały skradzione. Mauro w to nie wierzy. Teresa dowiaduje się od Celii, że Mauro ma ukochaną. Leonor szantażem wymusza na Cayetanie rozważenie decyzji o zwolnieniu służby.

 • 16.04.2024 18:45- TVP2 odc. 356
  Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek ...

  Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek nakazuje mu zaopiekować się umierającą Humildad i na razie nie mogą być razem. Casilda wraca na Akacjową, ale Rosina i Leonor nie chcą jej wysłuchać, a liczni sąsiedzi ją piętnują. Ramon przeżywa kryzys oddechowy i musi przejść na dietę. Lenardo wyjawia Julianie powód swojej złości - wie, że Victor jest jego synem, i zamierza mu o tym powiedzieć.

 • 16.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 196
  Susana dowiaduje się, że Leandro ...

  Susana dowiaduje się, że Leandro zastawił zakład krawiecki. Leonor odwiedza Manuelę, która prosi ją, by rodzina nie wtrącała się do niej i Justa. Po skończonej przymiarce Tano kradnie pieniądze z kasetki w pracowni Susany. Rosina zwołuje protest mieszkańców przeciwko planom zburzenia dzielnicy. Kradnie strażnikowi kajdanki i przykuwa się nimi do drzewa. Justo coraz bardziej znęca się nad Manuelą. German nadal upiera się przy swojej linii obrony. Leonor zamierza napisać farsę, w której przedstawi niesprawiedliwość, jaka spotkała Akacjową.

 • 17.04.2024 13:15- TVP2 odc. 324
  W ręce Cayetany trafia sprawozdanie ...

  W ręce Cayetany trafia sprawozdanie lekarskie, z którego wynika, że w dzieciństwie była operowana na wyrostek robaczkowy. Ale na jej brzuchu nie ma żadnej blizny. Leonor usiłuje się dowiedzieć, czemu Maria Luisa jest taka przygnębiona. Pablo zwraca wzruszonej Rosinie broszkę, którą zastawiła w lombardzie, by mieć pieniądze na operację plastyczną. Cayetana chce wiedzieć, kim jest i pyta o to Fabianę.

 • 17.04.2024 18:45- TVP2 odc. 357
  Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać ...

  Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać mężczyzn, zaś Juliana twierdzi, że powinna walczyć o miłość i nie pozwolić jej sobie odebrać. Mieszkańcy Akacjowej są oburzeni wyglądem figurki Matki Boskiej Cudownej, z której taki dumny jest Servando. Mauro przekonuje Humildad, że jest z nią, bo tego chce, nie z litości, a ona stara się dla niego jak może. Próbuje też przekonać Martina, by wyznał, iż jest niewinny i pomógł odnaleźć Calandę.

 • 17.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 197
  Ramon daje do zrozumienia Germanowi, ...

  Ramon daje do zrozumienia Germanowi, że jest po jego stronie. Cayetana przekupuje Guerrera i zdobywa od niego informacje, iż nie ma pewności, że plan Arandy zostanie zrealizowany. Proponuje Susanie i Victorowi wykup ich nieruchomości, zanim władze miasta zaproponuję im niższą cenę. Tano podsłuchuje jej rozmowę z Felipe i dowiaduje się, że Cayetana już została właścicielką ich mieszkania. Susana donosi Celii, że Tano ukradł jej pieniądze z kasetki. Strażnicy strzelają do protestujących i ranią don Maximiliana.

 • 18.04.2024 13:15- TVP2 odc. 325
  Cayetana nie przyjmuje do wiadomości, ...

  Cayetana nie przyjmuje do wiadomości, że jest córką Fabiany i każe matce wynieść się z Akacjowej. Teresa nie chce się widywać z Maurem, bo wie, że ma inną kobietę. Don Ramón podejrzewa, że Maria Luisa cierpi, bo dowiedziała się o zamiarach matki. Martin chce wydać pierwszą pensję na prezent dla Casildy. Susana jest oburzona, bo Trini znowu pokazuje się publicznie z don Ramonem.

 • 18.04.2024 18:45- TVP2 odc. 358
  Lolita namawia Casildę, żeby nie ...

  Lolita namawia Casildę, żeby nie wyjeżdżała z miasta. Victor zaprasza don Leandra na swoje urodziny. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą dostały w spadku. Servando jest dumny z odrestaurowanej przez siebie figurki. Susana, za namową Cayetany, postanawia poskarżyć się proboszczowi.

 • 19.04.2024 13:15- TVP2 odc. 326
  Mauro postanawia zerwać związek z ...

  Mauro postanawia zerwać związek z Humildad, lecz nie ma jeszcze odwagi jej o tym powiedzieć. Cayetana jest zrozpaczona i nie opuszcza swojego mieszkania, zaś Fabiana popada w chorobę. Maximiliano jest zdecydowany wydać walkę szkodliwym konowałom i wysyła list do redakcji gazety, który zostaje wydrukowany. Victor jest niepocieszony i wraca do swego dawnego życia lekkoducha.

 • 19.04.2024 18:45- TVP2 odc. 359
  Teresa znajduje sposób, by skłócić ...

  Teresa znajduje sposób, by skłócić Cayetanę z Ursulą. Leonor i Rosina spędzają noc na pustkowiu w uszkodzonym powozie. Maria Luisa szykuje przyjęcie urodzinowe dla Victora. Na posiedzeniu Fundacji zjawia się proboszcz w towarzystwie Humildad. Ramón skupia się na pracy i coraz mniej czasu poświecą żonie.

 • 20.04.2024 18:45- TVP2 odc. 360
  Ramon chce znaleźć sposób, żeby ...

  Ramon chce znaleźć sposób, żeby dorobić się większych pieniędzy. Chce je zostawić rodzinie, gdy jego zabraknie. Po to organizuje spotkanie ekspertów. Mauro przesłuchuje Martina, ale chłopak nie chce mówić. Mauro jest zaskoczony jego zmianą zachowania. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą kupił Maximiliano i mają po drodze trudności. Teresa nie rozumie zachowania Maura i podejrzewa, że kogoś ma i nie jest z nią szczery. Casilda odchodzi z Akacjowej. Pablo próbuje ją zatrzymać.

 • 22.04.2024 13:15- TVP2 odc. 327
  Cayetana jest bliska popełnienia samobójstwa, ...

  Cayetana jest bliska popełnienia samobójstwa, lecz ratuje ją Ursula. Maximiliano dostaje anonim z pogróżkami - ma wycofać swoje oskarżenia przeciwko fałszywym lekarzom. Teresa odrzuca propozycję Maura, by wspólnie działali przeciwko Cayetanie. Fabiana postanawia wyjechać daleko i prosi Trini o małą pożyczkę. Victor wyładowuje swoją frustrację na dońii Susanie i zarzuca jej, iż jest winna jego zerwania z Marią Luizą.

 • 22.04.2024 18:45- TVP2 odc. 361
 • 22.04.2024 20:35- TVP Kobieta odc. 198
  Maximiliano zostaje postrzelony przez strażników. ...

  Maximiliano zostaje postrzelony przez strażników. Justo coraz gorzej traktuje Manuelę. Susana decyduje się sprzedać Cayetanie swoją pracownię krawiecką. Felipe przyjmuje propozycję Arandy. Podczas nieobecności Juliany, Maria Luisa pomaga Victorowi w kawiarni. Leonor kończy pisać sztukę na cześć ulicy Akacjowej.

 • 23.04.2024 13:15- TVP2 odc. 328
  Martin chce, by on i ...

  Martin chce, by on i Casilda byli parą. Leandro wypomina matce, że kłamiąc doprowadziła Marię Luisę do zerwania zaręczyn z Victorem. Cayetana coraz bardziej podupada na zdrowiu. Zmartwiona Celia zawozi ją do szpitala. Teresa jest tego świadkiem. Korzystając z tego, że Cayetany nie ma w domu, wkrada się do jej mieszkania. Bandyta napada na Maximiliana żądając zaprzestania kampani przeciwko pseudolekarzom.

 • 23.04.2024 18:45- TVP2 odc. 362
 • 23.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 199
  Leonor dopracowuje swoją sztukę. Celia ...

  Leonor dopracowuje swoją sztukę. Celia martwi się o mieszkanie, z którego nie chce się wyprowadzić. Tano naciska na nią, żeby pomogła mieszkańcom dzielnicy El Oyo. Felipe domyśla się, że Cayetana coś knuje i idzie do niej z pretensjami. Cayetana wmawia mu, że zgubiła bransoletkę ze szmaragdami w ich domu i pewnie Tano ją ukradł. Casilda i Lolita szyją kostiumy do sztuki Leonor. Casilda w końcu się z nią godzi.

 • 24.04.2024 13:15- TVP2 odc. 329
  Mauro zatrzymuje oszusta, który udawał ...

  Mauro zatrzymuje oszusta, który udawał chirurga. Teresa ucieka z mieszkania Cayetany, ale Ursula podejrzewa, że doszło do kradzieży. Na przekór Cayetanie wzywa policję. Anarchista Calanda upewnia się, czy Martin gotowy jest mu pomóc. Maria Luisa prosi Trini, by wróciła do domu. Przerażona Teresa przypomina sobie, że w mieszkaniu Cayetany zostawiła torebkę.

 • 24.04.2024 18:45- TVP2 odc. 363
 • 24.04.2024 20:30- TVP Kobieta odc. 200
  Cayetana wykupuje kamienice myśląc, że ...

  Cayetana wykupuje kamienice myśląc, że nie zostaną wyburzone. Ale dowiaduje się, że tak nie jest. Architekt Aranda przekupił radnych, by głosowali za projektem przebudowy dzielnicy. Policja chce uniemożliwić wystawienie jednoaktówki Leonor. Maria Luisa jest dumna z Victora, że nie uległ presji Cayetany i nie sprzedał La Deliciosy.

 • 25.04.2024 13:15- TVP2 odc. 330
  Pieró - szef Maura, nie ...

  Pieró - szef Maura, nie chce komplikować sytuacji i oddaje mu torebkę, którą Teresa zostawiła u Cayetany. Maria Luisa prosi Trini, by wróciła do Ramona. Fabiana postanawia odejść z Akacjowej. Ale najpierw idzie pożegnać się ze swoją córką Cayetaną, ale ta nawet nie chce z nią rozmawiać. Teresa wie, że bez Maura sobie nie poradzi, więc prosi go o pomoc w zdemaskowaniu Cayetany.

 • 25.04.2024 18:45- TVP2 odc. 364
 • 26.04.2024 13:15- TVP2 odc. 331
  Cayetana godzi się z faktem, ...

  Cayetana godzi się z faktem, że Fabiana jest jej matką. Od razu obie czują się lepiej. Maria Luisa nalega, by Trini i Ramón szybko wzięli ponowny ślub. Felipe namawia Maximiliana, by razem wytoczyli pozew zbiorowy przeciwko rządowi w sprawie fałszywych lekarzy. Teresa i Mauro postanawiają znowu połączyć siły.

 • 26.04.2024 18:45- TVP2 odc. 365
 • 27.04.2024 18:45- TVP2 odc. 366
stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
04.04 13:15