Daleko od szosy

serial tvp 1976

 • 04.04.2024 13:15- TVP Rozrywka odc. 5/7 Pod prąd
  Pobyt Leszka w wojsku i ...

  Pobyt Leszka w wojsku i długa rozłąka nie osłabiają uczuć obojga młodych. Po odbyciu służby chłopak przyjeżdża do Łodzi, kończy kurs dla kierowców autobusowych, pracuje i z pomocą Ani pilnie się uczy. Aby nadrobić stracony czas, zamierza zdawać od razu do drugiej klasy technikum samochodowego. Bariery biurokratyczne są jednak nie do pokonania, Leszek nie uzyskuje zgody kuratorium ani ministerstwa oświaty.

 • 05.04.2024 13:15- TVP Rozrywka odc. 6/7 Egzamin
  Leszek jedzie do Warszawy, aby ...

  Leszek jedzie do Warszawy, aby osobiście interweniować w Ministerstwie Oświaty. Wreszcie spotyka osobę gotową go wysłuchać i uznać jego racje. Pomyślnie zdaje egzaminy do technikum. W Łodzi ma kłopoty z mieszkaniem, nocuje w zajezdni, sypia w autobusach. Pokój znaleziony w jednorodzinnym domku przyspiesza decyzję zakochanych o zawarciu małżeństwa. Ania odbywa burzliwą rozmowę z matką, w efekcie zrywa kontakty z rodziną, definitywnie wyprowadza się z domu. Młodzi biorą ślub, ale właścicielka domku odmawia im wynajęcia mieszkania.

 • 08.04.2024 13:15- TVP Rozrywka odc. 7/7 We dwoje
  Młodzi wynajmują mały pokoik i ...


  Młodzi wynajmują mały pokoik i urządzają w nim swoje pierwsze mieszkanie. Pracują i uczą się. Kiedy rodzi im się dziecko, matka Ani zabiera ją wraz z malcem do siebie. Leszek jest tam źle widziany. Oddają synka do żłobka - niestety, mały często choruje, co powoduje duże trudności w organizowaniu ich własnego życia. Małżeństwo Ani i Leszka przechodzi pierwszy poważny kryzys. Wówczas z pomocą przychodzą rodzice Leszka. Zabierają wnuka na wieś. Dzięki temu Leszek może spokojnie skończyć technikum. Podbudowany sukcesem postanawia zdawać na studia.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
04.04 13:15