Dzikie pszczoły

serial, kraj prod. Grecja 2019

 • 13.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 128
  Kalliopi spotyka się z Eleni ...

  Kalliopi spotyka się z Eleni i obwinia ją o nieszczęście córki. Tollias jest ścigany za łapówki, które zapłacił za promocję strefy przemysłowej. Bekiaris ostrzega Kipreosa, że jeśli nie zniknie z Diafani, obaj będą w tarapatach,
  ale on nie chce odejść z pustymi rękami. Lambros prosi Eleni o rękę, gdy tylko rozwód zostanie sfinalizowany, ale wizyta Theodossii wkrótce potem zmienia wszystko.

 • 14.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 9
  Nikiforos namawia Assiminę, żeby wyjechała ...

  Nikiforos namawia Assiminę, żeby wyjechała z nim do Paryża, ale dziewczyna nie chce zostawić sióstr. Nestoras nadal prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Giannosa. Zwraca się o pomoc do zaprzyjaźnionego lekarza sądowego. Ten potwierdza jego podejrzenia. Lambros nie wytrzymuje ostracyzmu mieszkańców, którzy piętnują go jako brata zabójcy i postanawia poszukać pracy gdzie indziej. Do akcji wkracza jednak ksiądz. Tuż przed rozpoczęciem prac w polu Eleni odkrywa, że ktoś ukradł jej konia.

 • 14.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 129
  Theodossia ostrzega Eleni, że potępi ...

  Theodossia ostrzega Eleni, że potępi zarówno ją, jak i jej siostry za zamordowanie Sergiosa. Eleni jest zmuszona zawrzeć z nią umowę. Nikiforos odmawia przekazania dowodów, które mogłyby zniszczyć Doukasa. Kipreosowi udaje się zdobyć zdjęcia, które dowodzą cudzołóstwa Mirsini. Używa ich do szantażowania kobiety, żądając dużej sumy pieniędzy. Jak zareaguje Mirsini? Tymczasem w wiosce zaczyna się coroczny letni jarmark, który jest świętem dla wszystkich. Niestety, radość z festynu nie trwa długo.

 • 15.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 10
  Doukas cały czas stara się ...

  Doukas cały czas stara się różnymi sposobami zmusić Eleni do sprzedaży ziemi. Czas nagli, bo burmistrz lada dzień dostanie oficjalne powiadomienie o planach ministerstwa przemysłu. Pani Rizo, miejscowa swatka, przychodzi do Assiminy z dobrymi wieściami. Zainteresował się nią chłopak z sąsiedniej wioski. Thomas proponuje Eleni nieodpłatną pomoc w gospodarstwie. Drosso przynosi do domu mrożącą krew w żyłach informację. Nestoras nie wierzy w samobójstwo Giannosa i prowadzi własne śledztwo.

 • 17.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 130
  Szokujące odkrycie zmusi Eleni i ...

  Szokujące odkrycie zmusi Eleni i jej siostry do zmierzenia się z ich wielką tajemnicą. Od teraz nic nie będzie takie samo. Kipreos, zdeterminowany, by pomóc Eleni, szantażuje Mirsini. Kobieta prosi Annette o pożyczkę. Czy ujawni prawdziwy powód, dla którego potrzebuje pieniędzy? Kleomenis zostaje przyłapany na kłamstwie, ale nie chce poddać się bez walki. Próbuje przekonać Konstantisa do znalezienia rozwiązania, które będzie korzystne dla obu stron.

 • 18.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 11
  Nikiforos przeciwstawia się rodzicom i ...

  Nikiforos przeciwstawia się rodzicom i twardo obstaje przy małżeństwie z Assiminą. Dziewczyna poznaje swatanego jej przez panią Rizo chłopaka. Nikiforosa zaś próbuje wyswatać ojciec, zapraszając na kolację swojego kolegę wraz z córką. Teodozja oznajmia mężowi i teściowi, że jest w ciąży. Niestety, pani Rizo szybko rozwiewa jej nadzieje.

 • 18.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 131
  Wiadomość o przyznaniu się Eleni ...

  Wiadomość o przyznaniu się Eleni do zamordowania Sergiosa spada jak bomba na dom Sevastosów i całą wioskę. Wszyscy są wstrząśnięci i nikt nie może uwierzyć w zło, które ich spotkało. Chociaż Nikiforos otwarcie broni Assiminy, podział między nimi jest teraz oczywisty. Reputacja Giannosa zostaje w końcu przywrócona. Konstantis zdaje sobie sprawę, że Giannos stracił życie za nic. Meletis, zaślepiony gniewem, postanawia wziąć prawo w swoje ręce w dniu, w którym Eleni ma stawić się przed wymiarem sprawiedliwości.

 • 19.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 12
  Swaty się nie udały. Pierwsza ...

  Swaty się nie udały. Pierwsza wizyta kawalera i jego rodziców u sióstr, mimo starań pani Rizo, zakończyła się fiaskiem. Podobnie było u Sevastosów. Na dodatek elegancką kolację przerwał pijany Konstantin. Następnego dnia Konstantin, chcąc się zrehabilitować, podsuwa ojcu pomysł, jak zdobyć ziemie Eleni. Thomas informuje Mirsini, że Nestoras nie wierzy w samobójstwo Giannosa. Prowadzi śledztwo i żąda większej sumy za swoje milczenie.

 • 19.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 132
  Podczas gdy wszyscy czekają na ...

  Podczas gdy wszyscy czekają na pierwszy dzień procesu, Doukas i jego adwokat przygotowują atak. Tymczasem Kipreos odwiedza Eleni w więzieniu, ale ona gwałtownie odmawia mu pomocy. Proces się rozpoczyna. Anastasis ogłasza Miltiadisowi jednogłośną decyzję o wykreśleniu Eleni ze spółdzielni. Panagiotis prosi Prokopisa o pomoc. Drugiego dnia procesu Doukas zajmuje stanowisko i postanawia zagrać w otwarte karty, aby zapewnić Eleni wyrok.

 • 20.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 13
  Siostry przychodzą do kafenionu, zamawiają ...

  Siostry przychodzą do kafenionu, zamawiają jedzenie i wino, wywołując oburzenie mężczyzn. Konstantis wszczyna awanturę i atakuje Eleni. Nestoras informuje sierżanta, że według znajomego lekarza ślady na szyi Giannosa świadczą o uduszeniu. Chronis przypomina sobie, że w noc samobójstwa Giannosa widział w okolicy samochód z Doukasem, Konstantisem i Meletisem. Wszyscy zaczynają podejrzewać, że Doukas zabił Giannosa i upozorował samobójstwo. Konstantis przekonuje ojca, żeby pozwolił na ślub Nikiforosa z Assiminą, która wniosłaby w posagu ziemię Eleni. Nikiforos dowiaduje się, że pani Rizo swata Assiminę z pewnym
  młodzieńcem.

 • 20.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 133
  W sądzie Doukas wyjawia swoją ...

  W sądzie Doukas wyjawia swoją teorię, że Eleni i Giannos współpracowali przy zamordowaniu Sergiosa, czym wywołuje oburzenie. Sarafis nie rozumie powodów tego posunięcia i zmusza Eleni do powiedzenia całej prawdy. Kipreos naciska na Drosso, aby powiedziała, co naprawdę się stało. Czy Drosso przyzna się ze względu na siostrę? Violeta ulega żądaniom Stamatisa i zgadza się oddać mu kawiarnię w zamian za rozwód. Proces jest kontynuowany, wszystkie dowody wskazują na winę Eleni. Czy zeznania Assiminy zmienią sytuację?

 • 21.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 14
  Przed kolacją zaręczynową niespodziewanie zjawia ...

  Przed kolacją zaręczynową niespodziewanie zjawia się Nikiforos i prosi Eleni o rękę Assiminy. Siostry przekładają zaręczyny. Doukas dowiaduje się o potajemnym spotkaniu żony z Thomasem i podejrzewa romans. Mirsini wyjaśnia mężowi, po co sprowadziła Thomasa do Diafani. Ona też podejrzewa, że Giannos nie popełnił samobójstwa. Nikiforos przychodzi do pracy Assiminy i w obecności innych błaga, żeby za niego wyszła. Miltiadis podsłuchuje rozmowę sierżanta z Nestorasem i dowiaduje się, że Doukas zabił jego syna. Burmistrz zwołuje wszystkich mieszkańców na uroczystość zakończenia roku szkolnego. Miltiadis czeka z bronią przy szkole i celuje w Doukasa, który za chwilę wysiądzie z samochodu.

 • 21.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 134
  Adwokat Eleni jest zszokowany, gdy ...

  Adwokat Eleni jest zszokowany, gdy słyszy, co naprawdę wydarzyło się w noc morderstwa Sergiosa i wycofuje się ze sprawy. Panagiotis wyzywa Stamatisa do gry o kawiarnię. Jak zakończy się zabawa? Walka między Pinelopi i Kleomenisem niebezpiecznie eskaluje. Assimina ogłasza Annette zaskakującą decyzję dotyczącą jej małżeństwa z Nikiforosem. Tymczasem podczas rozprawy nowy świadek zajmuje stanowisko, a proces przybiera nieoczekiwany obrót.

 • 22.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 15
  Sierżant i Nestoras udaremniają Miltiadisowi ...

  Sierżant i Nestoras udaremniają Miltiadisowi strzał. Po zakończeniu szkolnej uroczystości burmistrz ogłasza, że w Diafani powstanie strefa przemysłowa, a ziemia Eleni została przeznaczona pod budowę fabryki. Dla wszystkich staje się jasne, dlaczego Doukasowi tak na niej zależało. Doukas zgadza się na małżeństwo Nikiforosa z Assiminą pod warunkiem, że ziemia Eleni będzie posagiem panny młodej. Eleni odmawia. Assimina spotyka się z Nikiforosem i oświadcza, że za niego wyjdzie. Lambros wyznaje Eleni, że nie potrafi bez niej żyć.

 • 24.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 135
  Kipreos odkrywa jeden z sekretów ...

  Kipreos odkrywa jeden z sekretów Sevastosa. Jego zeznania zmienią sytuację dla wszystkich. Pinelopi, wbrew woli rodziny, ponownie zbliża się do Meletisa. Violeta i Panagiotis, zadowoleni z przejęcia kawiarni, świętują zwycięstwo nad Stamastisem. W tym samym czasie Lambros wyjawia Miltiadisowi straszliwą prawdę o śmierci Giannosa.

 • 25.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 16
  Eleni wyznaje Lambrosowi, że wciąż ...

  Eleni wyznaje Lambrosowi, że wciąż go kocha. Doukas nakazuje Thomasowi, żeby się wyniósł z Diafani, ale ten butnie odmawia. Konstantis napastuje Drosso. Eleni i Drosso obawiają się, czy Assimina zdoła nie wyjawić ich mrocznego sekretu, będąc żoną Nikiforosa. Doukas i Mirsini usiłują odwieść syna od ślubu z Assiminą. W Diafani wszyscy dyskutują o tym, czy powstanie strefy przemysłowej będzie dla mieszkańców korzystne. Lambros organizuje w szkole bibliotekę. Jest zaskoczony, kiedy Nikiforos przynosi mu kilka własnych książek i oświadcza, że pragnie żyć z nim i z jego ojcem w zgodzie. Lambros i Miltiadis wspominają, jakim dobrym dzieckiem i przyjacielem Nikiforos był za młodu. Zauroczony głosem Drosso Kiriakos proponuje jej wspólne występy na odpustach i w kafenionie. Eleni odwiedza Doukasa i oświadcza mu, że Assimina nie dostanie w posagu ziemi, ale kilka złotych monet, które ojciec przeznaczył na jej wiano. Nikiforos godzi się na każde warunki.

 • 25.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 136
  Proces o morderstwo Giannosa zostaje ...

  Proces o morderstwo Giannosa zostaje tymczasowo wstrzymany. W domu Sevastosów wszyscy zwrócili się przeciwko Konstantisowi i Meletisowi pomimo wysiłków Mirsini, która próbuje przekonać innych o ich niewinności. Annette daje Meletisowi pieniądze potrzebne do zakupu pól Kleomenisa. Nikiforos staje twarzą w twarz z Eleni, próbując poznać prawdę. Eleni i Lambros po raz pierwszy wierzą w to, że proces będzie sprawiedliwy. Prokurator rozpoczyna dochodzenie i wszyscy zaangażowani muszą zeznawać. Czy wytrzymają presję przesłuchania?

 • 26.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 17
  Eleni godzi się na małżeństwo ...

  Eleni godzi się na małżeństwo Assiminy i Nikiforosa. Ale jego rodzice są temu przeciwni, wyrzucają go z domu, wykluczają z rodziny i zabraniają używania nazwiska Sevastos. Nikiforos zatrzymuje się u narzeczonej.
  Nestoras wraca z miasta z gorączką. Ma grypę. Thomas wzywa Rizo, ale ta uważa, że ktoś rzucił na niego urok. Thomas ją odprawia i sam się nim opiekuje. Pomaga mu Drosso. Z Paryża przyjeżdża do Diafani Annette,
  siostra Doukasa i Miltiadisa.

 • 26.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 137
  Prokuratorowi nie udaje się rozwiązać ...

  Prokuratorowi nie udaje się rozwiązać sprawy. Nikt nie przyznaje się do popełnienia zbrodni. Policjanci odwiedzają dom Nestorasa i proszą o rozmowę z Thomasem. Drosso i Assimina spotykają się. Czy jest jeszcze nadzieja na naprawienie ich relacji? Meletis przekonuje Kleomenisa, by sprzedał mu pola Pinelopisa, ale mężczyzna ma inne plany. Lambros próbuje przekonać Eleni, by powiedziała mu, kto zmusił ją do oddania się w ręce policji. Czy dowie się, kto się za tym kryje?

 • 27.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 18
  Całe Diafani plotkuje o Nikiforosie, ...

  Całe Diafani plotkuje o Nikiforosie, który zamieszkał u sióstr Stamiris. Annette, zdumiona decyzją brata, który wyrzucił z domu syna, poznaje wybrankę Nikiforosa, Assiminę, i jest nią zauroczona. Thomas zapewnia
  Eleni, że pomoże jej w walce o utrzymanie ziemi, zaś Doukasowi składa propozycję, by ten dał mu 10 akrów pola, robotników i kapitał początkowy. W zamian zbliży się do Eleni i przekona ją, by oddała swoje tereny.
  Podejrzewa też, że Eleni mogła jednak zabić Sergiosa i jako dowód pokazuje Doukasowi i Mirsini jego spinkę do mankietów. Nestoras proponuje sierżantowi, żeby o zabicie Giannosa oskarżyć najpierw Meletisa, a potem ostrożnie dobrać się do skóry nietykalnemu Doukasowi.

 • 27.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 138
  Kipreos wciąż poszukuje osoby, która ...

  Kipreos wciąż poszukuje osoby, która zmusiła Eleni do przyznania się do winy. Violeta składa Miltiadisowi propozycję, która jej zdaniem mu się spodoba. Kyriakos i Ourania stoją w obliczu poważnej zmiany w swoim życiu. Meletis kupuje ziemie Kleomenisa. Theodossia ogłasza Lambrosowi ważną decyzję.

 • 28.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 19
  Thomas pokazuje Doukasowi i Mirsini ...

  Thomas pokazuje Doukasowi i Mirsini spinkę do mankietu, własność Sergiosa, znalezioną w domu Eleni. Składa Sevastosom propozycję: za odpowiednią sumę pieniędzy doprowadzi do tego, że Eleni przyzna się do zbrodni. Urania marzy o dziecku. Udaje się po poradę do pani Rizo. I być może rada okazałaby się skuteczna, gdyby nie fakt, że tego samego wieczoru mąż Uranii wyjechał za pracą. Ze wspomnień Doukasa dowiadujemy się, że za śmiercią ojca Eleni, Assiminy i Drosso stał Sergios.

 • 28.06.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 139
  Z powodu braku dowodów dochodzenie ...

  Z powodu braku dowodów dochodzenie w sprawie śmierci Giannosa zostaje zawieszone. Doukas cieszy się, podczas gdy Miltiadis jest zszokowany obrotem spraw. Jak zareaguje? Konstantis i Meletis osaczają Kleomenisa, który jest zmuszony do ucieczki z pieniędzmi po podpisaniu dokumentów rozwodowych. Eleni z przygnębieniem czeka na kontynuację procesu.

 • 29.06.2024 02:05- TVP3 Odc. 20
  Lambros opowiada Eleni, dlaczego nie ...

  Lambros opowiada Eleni, dlaczego nie wrócił do niej tak, jak obiecał. Mirsini prosi Pinelopi, żeby porozmawiała z bratem, przemówiła mu do rozsądku i wybiła z głowy pomysł z ożenkiem. Pagona ostrzega Teodozję, że zachowanie Lambrosa może mieć groźne dla nich skutki. Do Diafani przyjeżdża koroner. Zamierza przyjrzeć się bliżej śmierci Giannosa.

 • 01.07.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 140
  Proces Eleni wkracza w ostatni ...

  Proces Eleni wkracza w ostatni etap. Kipreos szantażuje Mirsini i zmusza do zeznań. Czy ulegnie jego groźbom? Wszyscy czekają na werdykt, który ma zapaść następnego dnia. Tollias zeznaje przeciwko Doukasowi, podczas gdy tej samej nocy Miltiadis postanawia wziąć prawo w swoje ręce.

 • 02.07.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 141
  Theodossia odwiedza Eleni w więzieniu, ...

  Theodossia odwiedza Eleni w więzieniu, prosząc o przebaczenie. Doukas, zaniepokojony nakazem aresztowania, wymyśla plan ucieczki z pomocą Meletisa i Konstantisa. Vallaris przetrzymuje Bekiarisa w więzieniu, próbując zmusić go do ujawnienia zabójcy syna Nestorasa. Czy Nestoras dowie się prawdy? Eleni odważnie wchodzi na salę sądową gotowa usłyszeć wyrok i zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem.

 • 03.07.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 142
  Wszyscy są zszokowani werdyktem. Trzy ...

  Wszyscy są zszokowani werdyktem. Trzy siostry, pogrążone w smutku, muszą zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Lambros składa przysięgę wiecznej miłości, podczas gdy Eleni prosi go, aby o niej zapomniał. Mirsini jest zdeterminowana, aby doprowadzić swój plan do końca. Miltiadis zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił i jest przepełniony poczuciem winy.

 • 04.07.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 143
  Tollias spodziewa się zemsty za ...

  Tollias spodziewa się zemsty za swoją nielegalną działalność. Nestoras próbuje poradzić sobie z nową rzeczywistością. Lambros widzi, jak cały jego świat znika. Eleni zostaje przeniesiona do więzienia, gdzie spędzi resztę życia. Otoczenie jest wrogie i czeka na nią tajemniczy mężczyzna. Jak kobieta odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

 • 05.07.2024 19:30- TVP Kobieta Odc. 144
  Eleni spotyka Manosa Voskarisa, strażnika ...

  Eleni spotyka Manosa Voskarisa, strażnika więziennego. Kobieta podejrzewa, że mężczyzna uczyni z jej życia piekło. Nikiforos przejął zarządzanie rodzinnym biznesem i próbuje rozwiązać problemy. Ta sytuacja zmusza Assiminę do ponownego rozważenia przyszłości ich małżeństwa.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
13.06 19:30