28.03 00:00 |
Odwróceni zakochani
|
film fabularny |
TVP2 |
1 |
28.03 00:20 |
Milenium kontra Tysiąclecie
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
28.03 01:45 |
Vera Cruz
|
western |
TVP Historia, TVP1 |
2 |
28.03 02:05 |
Tajna agentka
|
film fabularny |
TVP Kobieta |
1 |
28.03 02:40 |
Hiszpańskie lata Avy Gardner
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
28.03 03:05 |
Droga do czekolady
|
film dokumentalny |
TVP2 |
1 |
28.03 14:00 |
Syreni śpiew
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
28.03 14:05 |
Wrony
|
dramat |
TVP Kultura |
1 |
28.03 14:05 |
Żółty szalik
|
film tvp |
TVP Kultura |
1 |
28.03 15:20 |
Ponette
|
dramat |
TVP Kultura |
2 |
28.03 20:00 |
Aż po grób
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
28.03 20:50 |
Zieja
|
film biograficzny |
TVP Historia |
1 |
28.03 22:30 |
Bez miłości ani słowa
|
film fabularny |
TVP Kobieta |
1 |
28.03 23:10 |
Reguła milczenia
|
dramat |
TVP1 |
2 |
28.03 23:40 |
Nędznicy i Victor Hugo, w imieniu ludu
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
28.03 23:45 |
Big Bang Bożego Miłosierdzia
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
29.03 01:00 |
Siła przetrwania
|
dramat |
TVP2 |
2 |
29.03 01:10 |
Casanova po przejściach
|
film fabularny |
TVP Kobieta |
1 |
29.03 01:20 |
Dobry Łotr
|
film fabularny |
TVP1 |
1 |
29.03 02:50 |
Wierzę w Ciebie
|
dramat |
TVP2 |
2 |
29.03 04:15 |
Rzeka
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
29.03 08:50 |
Dziesięcioro przykazań cz.1
|
dramat |
TVP1 |
1 |
29.03 11:15 |
Polska Jerozolima
|
film dokumentalny |
TVP Historia, TVP Info |
3 |
29.03 13:00 |
Gniazdo sierot
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
29.03 13:20 |
Krzysztof Krawczyk
|
film dokumentalny |
TVP Rozrywka |
3 |
29.03 13:35 |
Chce się żyć
|
film obyczajowy |
TVP Kultura |
1 |
29.03 15:00 |
Trędowata
|
melodramat |
TVP Historia, TVP1 |
3 |
29.03 17:25 |
Na zawsze w moim sercu
|
film obyczajowy |
TVP1 |
1 |
29.03 20:40 |
Usłane różami
|
film fabularny |
TVP2 |
1 |
29.03 21:00 |
Ania
|
film dokumentalny |
TVP Rozrywka |
3 |
29.03 22:10 |
Cristiada
|
dramat historyczny |
TVP Historia, TVP1 |
2 |
29.03 22:30 |
Z pasją
|
dramat |
TVP Kobieta |
1 |
29.03 22:35 |
Ben Hur
|
dramat historyczny |
TVP1 |
1 |
29.03 23:10 |
Światło między oceanami
|
dramat |
TVP2 |
1 |
30.03 00:15 |
Zagubiony czas
|
dramat |
TVP Kobieta |
1 |
30.03 01:05 |
Da Vinci odkodowany
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
30.03 01:35 |
Złodziej w hotelu
|
film fabularny |
TVP2 |
2 |
30.03 02:15 |
Złapać równowagę
|
komedia |
TVP Kobieta |
3 |
30.03 04:15 |
Grobowiec Szekspira
|
film dokumentalny |
TVP1 |
1 |
30.03 04:15 |
Benedykt XVI. Papież Emeryt
|
film dokumentalny |
TVP1 |
1 |
30.03 04:25 |
Jerzy...słowa przerwane
|
film dokumentalny |
TVP Info |
1 |
30.03 08:50 |
Dziesięcioro przykazań cz.2
|
dramat |
TVP1 |
1 |
30.03 09:00 |
Lubię wracać tam, gdzie byłem
|
film dokumentalny |
TVP Kultura, TVP3 |
3 |
30.03 09:20 |
U Pana Boga za piecem
|
komedia |
TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP3 |
4 |
30.03 10:35 |
Wojtyłowie. Drogi do świętości
|
film dokumentalny |
TVP Polonia, TVP1 |
2 |
30.03 11:30 |
Mayerling
|
dramat |
TVP2 |
1 |
30.03 13:20 |
Ostatnia Habsburżanka
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.03 14:00 |
Był sobie pies
|
film obyczajowy |
TVP1 |
1 |
30.03 14:10 |
Tru i Tęczowe Królestwo: Dzień Niespojajek
|
film animowany |
TVP ABC |
1 |
30.03 14:20 |
Noce i dnie
|
film fabularny |
TVP Historia |
2 |
30.03 15:15 |
Chłopiec z chmur
|
film obyczajowy |
TVP Kultura |
1 |
30.03 17:15 |
Kobiety przy grobie
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.03 17:35 |
Cudowny chłopak
|
film obyczajowy |
TVP1 |
2 |
30.03 17:45 |
Skalscy. Heroiczna i chwalebna epopeja
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.03 18:40 |
Śladami siostry Heleny Majewskiej
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.03 20:00 |
Prawdziwe męstwo
|
western |
TVP Historia |
2 |
30.03 21:25 |
Syn Boży
|
film fabularny |
TVP1 |
2 |
30.03 22:00 |
Człowiek z Zachodu
|
western |
TVP Historia |
2 |
30.03 22:55 |
Uczciwy złodziej
|
film fabularny |
TVP2 |
2 |
30.03 23:55 |
Emma
|
film kostiumowy |
TVP1 |
2 |
31.03 00:40 |
Sisi
|
film kostiumowy |
TVP2 |
4 |
31.03 03:25 |
Casino Royale
|
film sensacyjny |
TVP2 |
2 |
31.03 07:10 |
Jan Paweł II wciąż żywy
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
31.03 07:55 |
Polskie Parki Narodowe
|
film dokumentalny |
TVP3 |
1 |
31.03 08:00 |
Położna
|
film dokumentalny |
TVP Historia, TVP Kultura |
3 |
31.03 08:15 |
Książę i ja: Królewskie wesele
|
komedia |
TVP Kobieta |
1 |
31.03 08:20 |
Magiczne drzewo
|
film przygodowy |
TVP Polonia |
1 |
31.03 08:35 |
List. Przesłanie dla Ziemi
|
film dokumentalny |
TVP1 |
1 |
31.03 08:45 |
Henrietta
|
film animowany |
TVP ABC |
1 |
31.03 09:05 |
U Pana Boga w ogródku
|
komedia |
TVP Historia |
1 |
31.03 10:00 |
Nieustępliwy
|
film dokumentalny |
TVP Sport |
1 |
31.03 10:30 |
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
|
film dokumentalny |
TVP Info |
2 |
31.03 11:10 |
Kraina skarbów. Podróż po Włoszech
|
esej dokumentalny |
TVP Historia |
7 |
31.03 13:10 |
Poszukiwany, poszukiwana
|
komedia |
TVP Kobieta, TVP1 |
4 |
31.03 13:55 |
Miłość ze smakiem
|
film obyczajowy |
TVP Kobieta |
1 |
31.03 14:45 |
Ranczo Wilkowyje
|
komedia |
TVP Historia, TVP Polonia, TVP3 |
3 |
31.03 14:50 |
Był sobie pies 2
|
komedia |
TVP Kultura, TVP1 |
2 |
31.03 17:20 |
Gangsterzy i filantropi
|
komedia |
TVP Kultura, TVP Polonia |
3 |
31.03 18:05 |
Rio Grande
|
western |
TVP Historia |
2 |
31.03 19:25 |
Pierwsza Dama
|
film dokumentalny |
TVP Sport |
1 |
31.03 19:30 |
Król Karol III
|
film dokumentalny |
TVP Kobieta |
1 |
31.03 20:00 |
Podróż do Indii
|
film obyczajowy |
TVP Kultura |
2 |
31.03 21:00 |
Piękny umysł
|
dramat |
TVP Historia |
2 |
31.03 21:15 |
Potop
|
film kostiumowy |
TVP Polonia |
2 |
31.03 21:45 |
U Pana Boga za miedzą
|
komedia |
TVP Historia, TVP Rozrywka |
3 |
31.03 22:30 |
Dzień dobry, kocham cię
|
komedia romantyczna |
TVP1 |
2 |
31.03 22:50 |
Więcej niż fikcja
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
3 |
31.03 23:10 |
Dla niej wszystko
|
thriller |
TVP2 |
2 |
31.03 23:25 |
Dziewczyna warta grzechu
|
komedia |
TVP Kobieta |
1 |
31.03 23:35 |
Hotelowa miłość
|
komedia romantyczna |
TVP Kobieta |
2 |
01.04 02:20 |
Czekoladowa dynastia
|
film dokumentalny |
TVP Nauka |
2 |
01.04 02:30 |
Hydrozagadka
|
film tvp |
TVP Historia |
1 |
01.04 03:10 |
Giacomo Balla, władca światła
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
01.04 03:15 |
Skyfall
|
film sensacyjny |
TVP2 |
2 |
01.04 05:55 |
Brat
|
film dokumentalny |
TVP1 |
1 |
01.04 07:05 |
1819 kg wiary{PL}
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
01.04 08:00 |
Ojciec i Pasterz
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
01.04 08:05 |
Tam, gdzie mieszka Bóg
|
film fabularny |
TVP1, TVP2 |
2 |
01.04 08:10 |
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
|
komedia |
TVP Kobieta, TVP Kultura |
3 |
01.04 08:15 |
Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy
|
komedia |
TVP Kobieta |
1 |