Karino

serial tvp

 • 02.12.2023 06:25- TVP Kobieta odc. 11/13 Zwycięstwo
  W stadninie rozgrywane są Mistrzostwa ...

  W stadninie rozgrywane są Mistrzostwa Polski w crossie. Trasa jest bardzo trudna. Nierówny teren, sporo przeszkód, a także zjazdy z góry wymagają od zawodników wykazania się sporymi umiejętnościami. Stolarek jedzie na Karino. Na jednej z przeszkód spada z konia i traci przytomność. Zatrzymuje się przy nim Henryk, gotów do pomocy, ale Stolarek wstaje i jest w stanie kontynuować jazdę. Ostatecznie wygrywa, a Henryk zajmuje trzecie miejsce.

 • 02.12.2023 06:55- TVP Kobieta odc. 12/13 Najcięższa próba
  Trenując Karino przed prestiżowym wyścigiem ...

  Trenując Karino przed prestiżowym wyścigiem o Wielką Pardubicką, Stolarek spada z konia. Doznaje poważnej kontuzji, której efektem jest bezwład nóg. Wszyscy gorączkowo zastanawiają się, czy można niemal w ostatniej chwili dokonać zmiany jeźdźca. Podczas narady na najwyższym szczeblu w Polskim Związku Jeździeckim ktoś wysuwa kandydaturę znakomitego dżokeja, Marka Rolaka. Rolak podejmuje się przyzwyczaić Karino do siebie i wystartować o Wielką Pardubicką. Po wspaniałym biegu wygrywa bardzo trudny wyścig.

 • 09.12.2023 06:20- TVP Kobieta odc. 13/13 Cena sukcesu
  Stolarek odbywa rehabilitację w Konstancinie. ...

  Stolarek odbywa rehabilitację w Konstancinie. Jest załamany, dopiero Grażyna pomaga mu w przezwyciężeniu kryzysu psychicznego. Tymczasem z USA nadchodzi oferta - 300 tysięcy dolarów za Karino. Wszyscy są zgodni, że konia należy sprzedać. Grażyna rozpacza, próbuje interweniować. Małecki, który również jest bardzo przywiązany do Karino, stara się nauczyć konia, jak ma kuleć, żeby zniechęcić potencjalnych nabywców. Jednak wszelkie próby i interwencje zawodzą, Grażyna już żegna się ze swym pupilem. Nieoczekiwanie sprzedaży konia zakazuje sam minister.

 • 30.12.2023 06:25- TVP1 odc. 1/13 Narodziny
  Do stadniny koni przyjeżdża na ...

  Do stadniny koni przyjeżdża na staż młodziutka absolwentka weterynarii, Grażyna Barska. Jej przyjazd zbiega się ze skomplikowanym porodem jednej z klaczy. Grażyna ratuje źrebaka, ale nie może utrzymać przy życiu jego matki. Pracownicy stadniny są wściekli na niedoświadczoną stażystkę. Dopiero przybyły później lekarz stwierdza, że stara i chora klacz była nie do uratowania.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
02.12 06:25