Leśniczówka

serial obyczajowy tvp

 • 28.09.2023 18:25- TVP1 odc. 747
  Karolina prosi Daniela, aby wpłynął ...

  Karolina prosi Daniela, aby wpłynął na ojca w sprawie długu Kasi i Konrada. Karcz przez chwilę udaje, że zmienił zdanie, ale ostatecznie przedstawia Lesińskiemu i Ruszczyc harmonogram spłat. Wiesiek łączy sprawę nielegalnej wycinki drzew z częstymi awariami internetu w leśnictwie. Teoria okazuje się chybiona, ale detektyw kontynuuje śledztwo. Ewa namawia Roberta do szczerej rozmowy z Niną. Jacek dowiaduje się od Tomka, że Magda chce rozwodu.

 • 29.09.2023 18:25- TVP1 odc. 748
  Konrad informuje Janusza, że zamierza ...

  Konrad informuje Janusza, że zamierza zgłosić się na policję, bo chce ponieść konsekwencje kradzieży. Karcz w tej sytuacji musiałby się tłumaczyć z posiadania tak dużej sumy pieniędzy. Nina wyznaje Robertowi całą prawdę o swoim małżeństwie. Zrozpaczonego Matyska pociesza Hania, która angażuje go do aktorskich ćwiczeń. Piotr odwołuje wyjazd z Małgosią. Odwiedza Magdę i podczas przyjacielskiego uścisku posuwa się o krok za daleko.

 • 02.10.2023 18:25- TVP1 odc. 749
  Magda wyrzuca Piotra z domu ...

  Magda wyrzuca Piotra z domu i z niezręcznej sytuacji zwierza się Kasi. Jacek chce zostawić dla żony kwiaty w przychodni. Wiśniewski, próbując go sprowokować kłamie, że są z Magdą parą. Vlad odwiedza Ninę w kawiarni i proponuje jej, aby wspólnie zamieszkali w Warszawie. Dziewczyna się waha. Janusz jest przerażony konsekwencjami, jakie mogą go spotkać, jeśli Konrad pójdzie na policję. Po nieudanej próbie ukrycia pieniędzy w lesie, przychodzi do Lesińskiego z aneksem do umowy.

 • 03.10.2023 18:25- TVP1 odc. 750
  Jacek na wieść o tym, ...

  Jacek na wieść o tym, że Magda i Piotr są parą, znów się upija. Marian mówi Pati o pomyśle, aby przeprowadziła się do niego na stałe. Przerażona dziewczynka dzwoni do Magdy, ale ta ma wyciszony telefon. Gdy Ździebłowska oddzwania, zgłasza się poczta. Janusz odbiera podziękowania za szlachetną postawę i uratowanie życia Kasi. Początkowo jest z tego powodu wściekły, ale odkrywa, że pozycję filantropa może wykorzystać do realizacji swoich celów.

 • 04.10.2023 18:25- TVP1 odc. 751
  Pati nie pojawia się w ...

  Pati nie pojawia się w szkole. Magda i Marian zawiadamiają policję. Nowacki wszczyna poszukiwania. Tadeusz dowiaduje się, że rano Jacek kupił w kawiarni ulubione ciastka córki. Pati spaceruje z Jackiem w lesie. Gdy Mondrasiuk oddala się, żeby napić się wódki, dziewczynce robi się słabo i zaczyna iść przed siebie, gubiąc się wśród drzew. Nowacki, Magda, Marian i Tadeusz odnajdują Jacka. Mondrasiuk nie wie, gdzie jest Pati. Dziewczynka już jakiś czas temu powinna wziąć leki konieczne dla osób po przeszczepie.

 • 05.10.2023 18:25- TVP1 odc. 752
  Po wielu nerwowych godzinach poszukiwań, ...

  Po wielu nerwowych godzinach poszukiwań, Pati odnajdują Piotr i Małgosia. Dziewczynka trafia do szpitala na obserwację. Wiśniewski wyznaje dziennikarce, że skłamał Jackowi, że są z Magdą parą. Kurek chce złapać na gorącym uczynku nielegalnego drwala. Prosi o pomoc Krawczyka. Poszlaki prowadzą ich do Karcza. Swoim odkryciem dzielą się z Eweliną. Kasia coraz bardziej docenia to, że ma Konrada. Mimo chłodu wybierają się na romantyczny piknik nad jeziorem. Nagle Ruszczycówna proponuje Lesińskiemu, żeby wzięli ślub.

 • 06.10.2023 18:25- TVP1 odc. 753
  Kasia i Konrad ogłaszają domownikom, ...

  Kasia i Konrad ogłaszają domownikom, że planują wziąć ślub. Pytania o przebieg zaręczyn i pierścionek zbywają milczeniem. Ruszczycówna zapewnia Lesińskiego, że jej na tym nie zależy. Magda i Marian pozwalają Pati zdecydować, z kim chce mieszkać po wyjściu ze szpitala. Dziewczynka wybiera mamę. Ździebłowska zobowiązuje się jednak pozbawić Jacka części praw rodzicielskich. Kurek przekonuje Ewelinę, że to Karcz może stać za nielegalną wycinką. Wiesiek szybko odkrywa, że się pomylił, ale leśniczka odwiedza Janusza, co okazuje się sporym błędem.

 • 09.10.2023 18:25- TVP1 odc. 754
  Ewelina i Wiesiek postanawiają od ...

  Ewelina i Wiesiek postanawiają od rana patrolować las. Natykają się na drwala, ale okazuje się, że mężczyzna pracuje legalnie, na zlecenie Konrada. Kowalczuk pisze na szefa skargę. Nina dzięki rozmowie z Kasią zdaje sobie sprawę, że kocha swojego męża i chce dać mu drugą szansę. Filip znajduje w lesie śpiącego na ziemi, pijanego Jacka i zanosi go na plecach na plebanię. Mondrasiuk po przebudzeniu ucieka, ale wkrótce okazuje się, że zostaje bez dachu nad głową.

 • 10.10.2023 18:25- TVP1 odc. 755
  Konrad prosi Ewelinę, żeby nie ...

  Konrad prosi Ewelinę, żeby nie wysyłała skargi do nadleśnictwa. Kowalczuk przekonuje dopiero podsłuchana rozmowa Lesińskiego z Kasią. Postanawia dać szefowi drugą szansę. Nina ogłasza, że za kilka dni wyprowadza się do męża, do Warszawy. Dziewczyna odwiedza Ewę, żeby jej za wszystko podziękować i się pożegnać. Jacek wraca na plebanię i prosi o nocleg. Rano Filip orientuje się, że Mondrasiuk pił i go wyrzuca. Po pełnym upokorzeń dniu Jacek znów prosi księży o pomoc. Zapewnia, że chce wytrzeźwieć.

 • 11.10.2023 18:25- TVP1 odc. 756
  Karcz ustala z burmistrzem, że ...

  Karcz ustala z burmistrzem, że w obecności dziennikarzy otrzyma nagrodę filantropa roku. Janusz prosi Kasię o wygłoszenie laudacji. Ruszczycówna zgodnie z planem Karcza odmawia. Na plebanii ksiądz Filip pilnuje Jacka, żeby wytrzymał bez alkoholu. Nie jest to ani łatwe, ani przyjemne, bo Mondrasiuk bywa agresywny. Udaje mu się jednak przetrwać dobę w trzeźwości. Magda dowiaduje się od Tomka, że Piotr powiedział Jackowi o jej rzekomym romansie. Ździebłowska jest wściekła na Wiśniewskiego. Idzie do przychodni, żeby jej wszystko wyjaśnił.

 • 12.10.2023 18:25- TVP1 odc. 757
  Magda robi Piotrowi awanturę o ...

  Magda robi Piotrowi awanturę o to, że okłamał Jacka. Nie chcąc słuchać jego kolejnych tłumaczeń. Prosi go, żeby złożył wypowiedzenie z pracy. Pati wychodzi ze szpitala. Mondrasiuk, który nadal mieszka na plebanii, bardzo chce się z nią zobaczyć. Anna odwodzi go od tego pomysłu. Jacek dowiaduje się od Piotra, że Magda nie miała romansu. Małgosia angażuje się w pracę dziennikarską i zaczyna się interesować poczynaniami Karcza, a zwłaszcza dofinansowaniem dla Gromniaka. Odkrywa, że rzeźbiarz nie dostał pieniędzy od fundacji.

 • 13.10.2023 18:25- TVP1 odc. 758
  Anna przekazuje Pati prezent od ...

  Anna przekazuje Pati prezent od Jacka. Dziewczynka aranżuje spotkanie z Mondrasiukiem na leśnej ścieżce. Jacek zapisuje się na terapię. Zapewnia, że będzie walczył o odzyskanie rodziny. Janusz po odebraniu nagrody filantropa roku, w obecności dziennikarzy narzeka na nieobecność i niewdzięczność Katarzyny Ruszczyc. Małgosia pyta go o dofinansowanie dla Gromniaka. Karcz szantażem zmusza rzeźbiarza do podpisania umowy o współpracy. Konrad planuje oświadczyć się Kasi.

 • 16.10.2023 18:25- TVP1 odc. 759
  Ewelina i Konrad chcą zatrudnić ...

  Ewelina i Konrad chcą zatrudnić w leśnictwie trzecią osobę. Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną Kurka. Wiesiek mylnie odczytuje zamiary leśników i nie daje im nawet dojść do słowa. Małgosia wyrzuca Piotrowi, że traktuje ją przedmiotowo. Dziennikarka postanawia zakończyć tę znajomość. Wiśniewski podpisuje wypowiedzenie z pracy. Gromniakowa zagaduje Annę o to, dlaczego Kasia nie przyszła na wręczenie nagrody dla Karcza. Piszą o tym lokalne gazety.

 • 16.10.2023 23:30- TVP Polonia odc. 598
  Wśród korespondencji Magda znajduje pismo ...
  Wśród korespondencji Magda znajduje pismo z sądu rodzinnego z Białoleśni. Okazuje się, że rozprawa
  z powództwa Mariana ma się odbyć już za trzy tygodnie, a składowi sędziowskiemu będzie przewodniczyć
  dobry znajomy Mondrasiuków. Niezależnie od siebie Magda i Jacek podejmują dość radykalne kroki.
  Załamany Artur żąda od Kurków, by teraz podpowiedzieli mu, jak ma się wyplatać ze związku z Kazią.
  Wiesiek i Marianna radzą mu, by spróbował zaproponować kobiecie przyjaźń. Krawczyk boi się, że ona
  to bardzo źle odbierze. Zdenerwowany ksiądz zwierza się Annie, że zginął cały karton mszalnego wina.
  Filip sugeruje, że może po prostu je zużyli. Ostatnie zamówienie było złożone dwa miesiące wcześniej.

  Telenowela,

 • 17.10.2023 18:25- TVP1 odc. 760
 • 17.10.2023 23:30- TVP Polonia odc. 599
  Na plebanii nadal zastanawiają się, ...
  Na plebanii nadal zastanawiają się, kto mógł się dopuścić kradzieży mszalnego wina. Filip sugeruje,
  że to może ktoś z parafian, ale ksiądz Wiktor ostro protestuje. Nieco później Huryn przeprowadza
  dokładną analizę faktur za wino. W Las Poście zjawia się Gromniakowa i pyta Anielę, czy może jej
  wpłacić pieniądze na zbiórkę, która ma wspomóc zakup nowoczesnego aparatu słuchowego
  dla księdza. Rej jest zaskoczona tą inicjatywą. Marian prosi za pomocą SMS - a Magdę, by mógł
  spotkać się z Pati. Jacek oczywiście jest temu przeciwny. Harris i tak zjawia się w szkole dziewczynki.

  Telenowela,

 • 18.10.2023 18:25- TVP1 odc. 761
 • 19.10.2023 18:25- TVP1 odc. 762
 • 20.10.2023 18:25- TVP1 odc. 763
stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
28.09 18:25