Leśniczówka

serial obyczajowy tvp

 • 14.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 708
  Gdy Jacek dobiega do szpitala, ...

  Gdy Jacek dobiega do szpitala, Helena już nie żyje. Mondrasiuk pogrąża się w rozpaczy.
  Janusz zgadza się sfinansować pielgrzymkę parafian do Watykanu. Aniela przez przypadek zabiera do wysłania list, w którym Wiktor prosi biskupa o przeniesienie na emeryturę.
  Karolina chce wyjechać do Warszawy, ale spóźnia się na autobus. Zachodzi do stadniny, gdzie natyka się na Łysego. Tknięta przeczuciem, że Karcz coś planuje, Szulc postanawia zostać.

 • 14.05.2024 18:25- TVP1 odc. 893
  893Zuza, aby odzyskać Kacpra, postanawia ...

  893
  Zuza, aby odzyskać Kacpra, postanawia urządzić zakrapianą imprezę. Razem z towarzystwem zamierza włamać się do domu rodziny, która wyjechała na wakacje za granicę. Tamara planuje zerwać z Januszem, ale Karcz przekonuje ją, że dobrze wyjdzie finansowo na dalszej współpracy z nim. Żaba ostrzega Kasię, że jest obserwowana. Radzi jej zainwestować w monitoring. Gangster uważa się za wybrańca Boga. Zamierza wymierzyć sprawiedliwość Karczowi.

 • 15.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 709
  Karolina ostrzega Izdebskie i policję, ...

  Karolina ostrzega Izdebskie i policję, że w stadninie wydarzy się coś złego. W nocy zostaje zaatakowany pan Sławek, a Łysy i jego kompan próbują podpalić stajnię.
  Wiktor usiłuje nie dopuścić do tego, żeby list z prośbą o przeniesienie na emeryturę dotarł do biskupa. Ostatecznie jednak Huryn uznaje, że Filip jest gotowy do przejęcia probostwa.
  Kurek dostaje od Kazi zlecenie, żeby zdobyć zdjęcie, na którym Edytka i burmistrz będą się całować. Wiesiek ma plan, jak do tego doprowadzić.

 • 15.05.2024 18:25- TVP1 odc. 894
  894Wieśkowi i Ewelinie udaje się ...

  894
  Wieśkowi i Ewelinie udaje się złapać jedną z papug. Chcą ją przechwycić mężczyźni, którzy kręcą się po lesie, ale Kowalczuk żąda od nich dowodu, że ptak jest ich własnością. Dzięki nowym kamerom Kasia przekonuje się, że Łysy obserwuje jej dom. Pomocnikowi Karcza udaje poznać imprezowe plany Zuzi. Konrad znajduje w plecaku Majewskiej papierosy. Anna chce, aby Błażej wyznał Wiktorowi prawdę, że to on nasłał oprychów na Żabę. Błażej jest przekonany, że brat już wszystko wie, więc przyznaje się do tego. Proboszcz jest zdruzgotany.

 • 16.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 710
  Dzięki interwencji Julka i czujności ...

  Dzięki interwencji Julka i czujności Karoliny bandytom nie udaje się podpalić stadniny. Szulc godzi się z Emilią i wraca do pracy w stajni. Janusz znów grozi Izdebskiej.
  Jacek po śmierci Heleny całkowicie się w sobie zamyka. Gdy nikogo nie ma w domu, Mondrasiuk znika, zostawiając telefon.
  Burmistrz nasyła na Krawczyka kontrolę z sanepidu. Arturowi pobrzmiewa w głowie głos Kurka, który przepowiedział mu, że między innymi w ten sposób Orłowski będzie chciał zabrać mu Edytkę.

 • 16.05.2024 18:25- TVP1 odc. 895
  895Zuzia kłamie Kasi i Konradowi, ...

  895
  Zuzia kłamie Kasi i Konradowi, że znalezione papierosy należą do Pati. Ruszczycówna idzie z tym do Magdy. Pati wszystkiego się wypiera, a Ździebłowska staje po stronie córki. W nocy Zuzia wymyka się z domu na imprezę. Śledzi ją Łysy. Wiktor nie chce przebaczyć Błażejowi, że nasłał na Żabę oprychów, ale proboszcz szybko przekonuje się, że Żaba się nie zmienił i nadal jest gangsterem. Bracia Hurynowie się przepraszają i godzą.

 • 17.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 711
  Filip denerwuje się, że nie ...

  Filip denerwuje się, że nie da sobie rady jako proboszcz. Anna jest zła na Wiktora. Huryn zapewnia jednak przyjaciółkę, że nie wyjedzie z Leśniczówki.
  Jacek nie wraca do domu na noc. Magda znajduje go śpiącego w samochodzie pod lasem. Mondrasiuk zapewnia żonę, że nie wrócił do picia, ale wieczorem wyrzuca z auta puste butelki.
  Burmistrz chce, żeby Edytka towarzyszyła mu w wieczornym spotkaniu w Borowiku. Po drodze śledzi ich Kurek. Robi zdjęcie, gdy Orłowski próbuje pocałować sekretarkę.

 • 17.05.2024 18:25- TVP1 odc. 896
  896Podczas imprezy Zuzia się upija ...

  896
  Podczas imprezy Zuzia się upija i zasypia razem z Kacprem. Łysy ukradkiem robi im zdjęcia. Majewska wraca do domu wciąż pijana. Kasia zapowiada córce, że czeka ją poważna rozmowa. Jacek chce zacząć kurs online do matury, ale nie stać go na opłatę. Magda odkrywa, że Dorota dała Gromniakowej wycofane z obrotu leki. Żdziebłowska wzywa lekarkę na rozmowę. Wiktor chce naprawić swoje błędy dotyczące Żaby. Nowacki przyznaje jednak, że w tej chwili niewiele da się zrobić. Proboszcz odwiedza Janusza, żeby go ostrzec, ale biznesmen z niego kpi.

 • 20.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 712
  Kazia odbiera od Wieśka zdjęcie, ...

  Kazia odbiera od Wieśka zdjęcie, całującego Edytkę burmistrza, ale nie zamierza zapłacić za zlecenie. Kurek wyznaje Gałkowej całą prawdę i przedstawia jej plan, jak wyjść z tej sytuacji.
  Janusz przekonuje Daniela, że to Izdebskie stoją za próbą podpalenia stadniny, żeby wyłudzić odszkodowanie. Młody Karcz składa zawiadomienie na policji.
  Robert znów zaskakuje Ninę w kawiarni. Dziewczyna ma do niego żal, że nie szanuje jej pracy. Po szczerej rozmowie Matysek uznaje swój błąd. Postanawiają, że nie będą już ukrywać swojej relacji.

 • 20.05.2024 18:25- TVP1 odc. 897
  897Dorota tłumaczy się Magdzie z ...


  897

  Dorota tłumaczy się Magdzie z wpadki z lekami. Wyznaje, że wszystko przez stresującą sytuację osobistą i konieczność ukrywania się przed byłym mężem. Tomek pożycza Jackowi pieniądze na kurs. Kacper podburza Zuzię do buntu przeciwko Kasi. Majewska zamiast wykazać skruchę po tym, jak się upiła, przekonuje mamę, że nic się nie stało i nie chce słuchać umoralniających kazań. Wiesiek z Eweliną znajdują w lesie zakrwawione pióra papug. Są wściekli, że ktoś chce złapać ptaki, raniąc je. Konrad decyduje, że czas na zdecydowane działania. Aniela od kilkunastu dni ma dolegliwości żołądkowe, ale nie chce iść do lekarza. Małgosia w tajemnicy umawia ciotce wizytę domową. Ma je odwiedzić doktor Kowalska. • 21.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 713
  Hania i Jerzy chcą kupić ...

  Hania i Jerzy chcą kupić Marcelkowi na urodziny małego pieska, ale Ewa ma alergię na sierść. Starsi państwo decydują się więc na chomika. Gryzoń ucieka z klatki, a Płoska nie może przestać kichać. W dniu pogrzebu Heleny, Kasia dostaje tak silnego bólu głowy, że prawie mdleje. Zuzia martwi się o mamę.
  Podczas stypy Jacek urządza scenę złości i wychodzi z domu. Wraca po jakimś czasie, uspokojony alkoholem i wchodzi do pełnego gości salonu chwiejnym krokiem.

 • 21.05.2024 18:25- TVP1 odc. 898
  898Wiesiek i Ewelina, wbrew poleceniom ...

  898
  Wiesiek i Ewelina, wbrew poleceniom Konrada, spotykają się z jednym z mężczyzn, którzy szukają papug. Kurek znajduje w ich furgonetce dowody na to, że prowadzą nielegalną hodowlę. Zuzia stawia coraz większy opór Kasi i jej karom. Zapowiada, że nie pójdzie do szkoły, dopóki nie odzyska telefonu. Ruszczycówna jest załamana. Janusz przekazuje zdjęcia i filmik z pijaną Zuzią lokalnemu dziennikarzowi. Karcz odkrywa, że Tamara go okłamuje.

 • 22.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 714
  Jacek zapewnia Magdę, że nie ...

  Jacek zapewnia Magdę, że nie pije, tylko bierze leki uspokajające, po których ma zawroty głowy. Kasia leci do Pragi na badania i nie ma z nią kontaktu. Konrad odchodzi od zmysłów.
  Chomik Borys okazuje się być samiczką, która właśnie urodziła młode. Ze względu na alergię Ewy gryzonie nie mogą zostać u Majewskich.
  Plan Kurka, jak wyprostować sytuację z burmistrzem doprowadza do tego, że Krawczyk podejrzewa Edytkę o romans. Artura pociesza Kazia, namiętnie go całując.

 • 22.05.2024 18:25- TVP1 odc. 899
  899Tamara wmawia Januszowi, że porzuciła ...

  899
  Tamara wmawia Januszowi, że porzuciła samochód w lesie, bo się jej popsuł, a do Warszawy podwiózł ją wojewoda. Wiesiek i Ewelina szukają właścicieli nielegalnej hodowli papug. Podczas kolejnej wyprawy, służbowy samochód odmawia im posłuszeństwa. Ponieważ nie mają telefonów, ruszają pieszo przez las. Anielę odwiedza doktor Kowalska. Listonoszka nie chce dać się zbadać, ale lekarka przekonuje ją do opowiedzenia o dolegliwościach. Na problemy żołądkowe Dorota zaleca ćwiczenia oddechowe. Kasia przeprasza Magdę. Pati opowiada mamie i cioci, że Zuzia zakochała się w Kacprze. Dorota zwierza się Ździebłowskiej z problemów z synem. Kacper wślizguje się do pokoju Zuzi przez okno.

 • 23.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 715
  Kurek pomaga Edytce wrócić do ...

  Kurek pomaga Edytce wrócić do pracy, szantażując burmistrza nagraniem, na którym Orłowski rozpina sekretarce bluzkę. Krawczyk nie chce widzieć ani Gałkowej, ani Kazi.
  Nowacki i Kowalski przesłuchują Łysego w sprawie próby podpalenia stadniny. Do zapewnienia alibi ochroniarzowi, Janusz próbuje zmusić Gromniaka. Rzeźbiarz odmawia i informuje o sprawie Emilię. Kasia wciąż nie daje znaku życia. Konrad angażuje w jej poszukiwania policję i ambasadę. Gdy Lesiński planuje podróż do Pragi, dowiaduje się, że Ruszczycówna się znalazła. Ale są też złe wieści...

 • 23.05.2024 18:25- TVP1 odc. 900
  900Kasia informuje Zuzię, że wie ...

  900
  Kasia informuje Zuzię, że wie o jej relacji z Kacprem. Chłopak instruuje Majewską, aby nadal się buntowała. Zuzia słysząc, jak mama mówi o niej z czułością Karolinie, płacze. Marianna i Konrad zawiadamiają Nowackiego o zniknięciu Eweliny i Wieśka. Leśnicy dzwonią do Kurkowej z pożyczonego telefonu i informują o nielegalnej hodowli. Na miejscu zjawia się policja. Janusz odkrywa, że wojewoda jest na urlopie, więc nie mógł pomagać ostatnio Tamarze. Karcz zwierza się synowi ze swoich podejrzeń, że Stańczyk go zdradza. Daniel informuje o tym Tamarę.

 • 24.05.2024 17:50- TVP Polonia odc. 716
  Kasia jest w śpiączce. Została ...

  Kasia jest w śpiączce. Została znaleziona nieprzytomna w autobusie. Po dobie badań czescy lekarze stawiają diagnozę: kleszczowe zapalenie mózgu.
  Kazia szantażuje Kurka zdjęciami z jej wspólnej nocy z Krawczykiem. Marianna zauważa, że zdjęcia to fotomontaż. Wiesiek chce udowodnić, że Szuwar zmyśliła romans z Arturem.
  Na prośbę Izdebskich Gromniak zapewnia na policji alibi Łysemu. Nagrywa jednak oświadczenie, że został do tego zmuszony przez Karcza. Daniel wycofuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 • 24.05.2024 18:25- TVP1 odc. 901
  901Wiesiek prosi Konrada, żeby pozwolił ...

  901
  Wiesiek prosi Konrada, żeby pozwolił zostać w lesie dwóm ostatnim papugom, które uciekły z hodowli. Małgosia przeprowadza z Kurkiem wywiad na temat akcji. Wiesiek nieco koloryzuje. Błażej ma przyjść do Las Postu, żeby porozmawiać o pracy. W lesie spotyka Anielę, która źle się czuje i nie chce w tym momencie rozmawiać. Huryn odczytuje to jako sygnał, że pracy nie dostanie. Kasia dzięki kamerom odkrywa, że w pokoju Zuzi jest Kacper. Ostrzega, że porozmawia z jego mamą. Chłopak popycha ją i ucieka, a Zuza razem z nim. Kasia zawiadamia Dorotę.

 • 27.05.2024 18:25- TVP1 odc. 902
  Zapłakana Zuzia wraca do domu ...

  Zapłakana Zuzia wraca do domu i przeprasza mamę. Tłumaczy, że nie jest w stanie zrozumieć, jak mogła tak źle traktować Kasię. Zapewnia, że przejrzała na oczy. Dorota rozkazuje synowi przeprosić Kasię i Zuzię. Gdy zjawiają się u nich w domu, kobieta nieustannie krytykuje syna. Kasia na osobności tłumaczy jej, że wszelkie zakazy nie są rozwiązaniem problemu. Po wywiadzie dla portalu, Kurka odwiedzają w leśnictwie miłośnicy ptaków i proszą o oprowadzenie po lesie, za co wręczają Wieśkowi pieniądze. Konrad zgadza się, aby papugi zostały w lesie.

 • 28.05.2024 18:25- TVP1 odc. 903
  903Janusz udowadnia, że samochód Tamary ...

  903
  Janusz udowadnia, że samochód Tamary działa i oskarża ją o kłamstwo. Stańczyk broni się przez atak i doprowadza do tego, że Karcz po raz kolejny ją przeprasza. Jest bliski wyznania jej miłości. Podczas remontu w mieszkaniu Doroty, Jacek przekonuje się, że Kacper tęskni za swoim tatą. Pati wyjeżdża do Hiszpanii. Tuż przed wyjazdem odwiedza ją Zuzia. Przyjaciółki się wzajemnie przepraszają i godzą. Karcz próbuje powstrzymać publikację w lokalnych mediach filmiku z pijaną Zuzią. Jest już jednak za późno. Nagranie trafia do sieci, a internauci masowo je udostępniają.


 • 29.05.2024 18:25- TVP1 odc. 904
  Tamara domyśla się, że to ...

  Tamara domyśla się, że to Janusz stoi za zdjęciami pijanej Zuzi w Internecie, ale Karcz się tego wypiera. Nieopatrznie do wykonania zdjęć i podrzucenia narkotyków przyznaje się Tamarze Łysy. Kasia dowiaduje się od Emilii o artykule. Zuzia zarzeka się, że nie zażywała narkotyków i nie wie, skąd się wzięły na zdjęciu. Kasia i Konrad dedukują, że ktoś musiał je podrzucić. Stawiają na Karcza. Magda zawiadamia o sprawie Dorotę, która dołącza do narady w domu Kasi. Ruszczycówna uważa, że trzeba złożyć zeznania na policji. Dorota protestuje i stwierdza, że chłopak na zdjęciu to nie Kacper.

 • 30.05.2024 18:25- TVP1 odc. 905
  Dorota nie zamierza się zgodzić ...

  Dorota nie zamierza się zgodzić na to, żeby Kacper zeznawał na policji. Tłumaczy, że chce chronić prywatność rodziny. Kasia tego nie rozumie. Wiezie Zuzię na komendę, aby złożyła zeznania. Ruszczycówna dowiaduje się, że nastolatki, aby urządzić imprezę, włamały się do prywatnego domu. Właścicielka chce zgłosić to na policję. Kobietę odwiedza Zuza, która wykazuje skruchę. Janusz coraz gorzej znosi brak kontaktu z Tamarą. Daniel też zaczyna się martwić. Łysy przyznaje, że rozmawiał ze Stańczyk o zleceniu na zdjęcia Zuzi. Młody Karcz zdradza się, że również o tym wie.

 • 31.05.2024 18:25- TVP1 odc. 906
  Dorota na komendzie zaprzecza, że ...

  Dorota na komendzie zaprzecza, że to jej syn jest na zdjęciu z Zuzią. Również Kacper, zmuszony przez matkę, wszystkiego się wypiera. Magda coraz mniej ufa doktor Kowalskiej. Tamara zrywa zarówno z Danielem, jak i z Januszem. Chce jednak nadal wspierać Karcza w kampanii. Żaba proponuje Kasi, że pomoże jej zemścić się na Karczu. Zuzia jest załamana tym, że Kacper ją zdradził. Chłopak umawia się z nią w środku nocy przed domem. Chce opowiedzieć dziewczynie całą prawdę o swojej mamie.

 • 03.06.2024 18:25- TVP1 odc. 907
  Zuzia idzie do szkoły, gdzie ...

  Zuzia idzie do szkoły, gdzie może przez chwilę porozmawiać z Kacprem. Spotyka ją sporo nieprzyjemności ze strony rówieśników, a wychowawczyni sugeruje zmianę szkoły. Janusz od chwili zerwania z Tamarą nie trzeźwieje. Pijany udziela wywiadu lokalnej telewizji. Sytuację ratuje Daniel. Młody Karcz informuje o wszystkim Stańczyk. Tamara zjawia się w nocy u Karczów. Kasia martwi się hejtem, który dotyka Zuzię. Dziewczyna jest załamana. Żaba ponawia swoją propozycję, ale Ruszczycówna jedyne rozwiązanie problemu widzi w rezygnacji ze startu w wyborach.

 • 04.06.2024 18:25- TVP1 odc. 908
 • 05.06.2024 18:25- TVP1 odc. 909
 • 06.06.2024 18:25- TVP1 odc. 910
 • 07.06.2024 18:25- TVP1 odc. 911
stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
14.05 17:50