Nemocnice na kraji mesta. Szpital na peryferiach s.I

serial, kraj prod. Czechosłowacja 1977

 • 14.01.2024 17:30- TVP Kobieta odc. 6 Porwanie
  W szpitalu pojawia się ojciec ...

  W szpitalu pojawia się ojciec pielęgniarki Iny i robi awanturę doktorowi Błażejowi, oskarżając go o wyłudzenie pieniędzy. Do doktora Strosmajera przychodzi pani Bauerova, której Irena odbiła męża. Kowanda, teść doktora Błażeja, proponuje Inie, że załatwi jej inną pracę. Karol, którego córka Haneczka została z matką, porywa ją do Tyniszcza. Ordynator Sova jedzie wraz z byłą synową odebrać dziecko.

 • 21.01.2024 17:30- TVP Kobieta odc. 7 Ema
  Doktor Kralova rodzi córeczkę. Przemysław ...

  Doktor Kralova rodzi córeczkę. Przemysław Rezek poddaje się operacji wydłużenia nogi. Emma jedzie do Karola, gdzie dostaje silnych boleści. Trafia do szpitala i jest operowana. Ina wychodzi za mąż za Romana. Elżbieta odrzuca oświadczyny doktora Grzegorza. Miłość wyznaje jej również hokeista.

 • 28.01.2024 17:30- TVP Kobieta odc. 8 Gniazdo
  Do szpitala przywożą nowego pacjenta, ...

  Do szpitala przywożą nowego pacjenta, elektromontera Wacława Ziębę, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Ma uszkodzony kręgosłup. Podoba mu się siostra Hunkova, która jest postrachem wszystkich pacjentów. Odwzajemnia ona jego uczucie i pod jego wpływem zmienia się. Irena, córka doktora Strosmajera, zjawia się w szpitalu i pod nieobecność ojca kradnie mu pieniądze.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
14.01 17:30