Nemocnice na kraji mesta. Szpital na peryferiach s.I

serial, kraj prod. Czechosłowacja 1977

 • 03.12.2023 17:30- TVP Kobieta odc. 2 Strach
  Arnoszt Błażej razem z żoną ...

  Arnoszt Błażej razem z żoną i synem z drugiego małżeństwa wybiera się do córki na uroczystość rozdania dyplomów absolwentom prawa. Tu spotyka się z żoną i dziećmi z pierwszego małżeństwa. Błażej coraz częściej mówi o prywatyzacji szpitala. W tej sprawie przyjeżdża z Niemiec syn byłego ordynatora ortopedii Karel Sova wraz ze swoją ambitną żoną Katarzyną. Mąż siostry oddziałowej Marty Pieńkavovej, Vaclav wraz z synem Maciejem zakłada firmę. Maciej kocha się w pielęgniarce, Cygance Kamili. Eliszka, córka dr Dany Kralovej, zakochuje się w ortopedzie Hynku Klobouko. Błażej odmawia udzielenia wywiadu dziennikarzowi lokalnej gazety. Dziennikarz na własną rękę zbiera o nim materiał i publikuje artykuł poważnie go oskarżający.

 • 10.12.2023 17:30- TVP Kobieta odc. 3 Spór
  Doktor Elżbieta na prośbę doktora ...

  Doktor Elżbieta na prośbę doktora Strosmajera asystuje mu przy operacji. Jest zdenerwowana, gdyż po raz pierwszy zakłada szwy. Znajomy mechanik proponuje doktorowi Błażejowi kupno nowego samochodu. To honda lux, o której Błażej marzy, ale nie ma pieniędzy. Niespodziewanie pożycza mu je pielęgniarka Ina.

 • 17.12.2023 17:30- TVP Kobieta odc. 4 Łokieć
  Ordynator Sova dowiaduje się, że ...

  Ordynator Sova dowiaduje się, że jego syn Karol pije i jego małżeństwo nie wygląda najlepiej. W szpitalu Przemysław Rezek oczekuje na kolejny zabieg. Tym razem chodzi o łokieć. Ordynator Sova jest zwolennikiem założenia gipsu. Sprzeciwia się temu doktor Błażej, który uważa, że w tym przypadku będzie konieczna "podwójna" operacja. Ordynator, który sam chce przeprowadzić zabieg, stawia na swoim.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
03.12 17:30