Pięć gwiazdek

serial, kraj prod. Argentyna 2017

 • 09.04.2024 02:20- TVP Kobieta /1/
  W dniu odczytania testamentu po ...  W dniu odczytania testamentu po zmarłym ojcu cztery przyrodnie siostry (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek) dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej siostry. Aby uzyskać spadek, muszą wspólnie przez rok poprowadzić hotel, co jest warunkiem wejścia w posiadanie 6 milionów dolarów. Czy jest to możliwe, jak sobie poradzą? Pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

  Serial,

 • 09.04.2024 03:15- TVP Kobieta /2/
  Flor otrzymuje nakaz eksmisji. Carla ...  Flor otrzymuje nakaz eksmisji. Carla wraca na Wybrzeże, by pracować w hotelu, gdzie dowiaduje się, że jej szef wyrzuca ją z pracy. Lucia uniemożliwia holownikowi zabranie samochodu, co niestety jak zwykle skończy się przeciwko niej. Miranda otrzymuje wiadomości od Ignacia. Virginia to odkrywa. Sprawdza jego telefon komórkowy i widzi podejrzaną rozmowę z pewną Mią. Nie wie, że to jej siostra Miranda. Ignacio, wiedząc, że Mia jest siostrą Virginii, prosi ją, by dochowała tajemnicy, że się znają. Flor pojawia się w domu Virginii, prosząc ją o azyl. Twierdzi, że ma problem z rurami w swoim mieszkaniu. Carla wraca z Wybrzeża i także ona szuka schronienia u swojej siostry Lucii.

  Serial,

 • 10.04.2024 00:55- TVP Kobieta /3/
  Każda z sióstr poświęca się ...  Każda z sióstr poświęca się pracy w celu uruchomienia hotelu, ale wkrótce, mimo dobrych chęci, przeradza się to w chaos. Na polecenie Carli pojawia się w pracy Javo, który ma być zatrudniony jako kucharz w hotelu. Carla zatrudnia również Adelę Estevez jako pokojówkę. Siostry przyjmują także do pracy Leo Lomę jako boya hotelowego i Federica jako barmana. Miranda instaluje erotyczną kamerkę rejestrującą jej pracę z klientem w jednym z pokoi hotelowych. Lucia wyznaje, że była mężatką. Wreszcie cała piątka spotyka się i rozmawia o katastrofie hotelu, porównując ją do katastrofy ich życia. W końcu opuszczają hotel, zatracając się w nocnej imprezie.

  Serial,

 • 10.04.2024 01:50- TVP Kobieta /4/
  Pracownicy remontują lokal pod czujnym ...  Pracownicy remontują lokal pod czujnym okiem Carli. Lucia dowiaduje się, że to Carla zadzwoniła do swojego byłego męża, aby pomóc im w ratowaniu hotelu i bardzo się tym denerwuje. Virginia obwinia Ignacia, że to przez niego hotel zapalił się. Miranda otrzymuje zaproszenie od pewnego Poncha na wystąpienie tej nocy. Javo zabiera syna do pracy, na co Lucia nie reaguje z entuzjazmem, bo nie chce mieć chłopca w kuchni. Virginia go broni. Javo jest obrażony i chce odejść z powodu złego traktowania Lucii.

  Serial,

 • 11.04.2024 02:15- TVP Kobieta /5/
  Virginia budzi Ignacia śniadaniem do ...  Virginia budzi Ignacia śniadaniem do łóżka, co kończy się ich namiętną miłością. Żona Javo, Amanda, jest wściekła, gdy syn mówi jej, że słyszał, że Javo i Carla się spotykają. Javo pakuje walizki i wybiega z domu w środku awantury. Carla popada w depresję, gdy dowiaduje się, że Sebastian bierze ślub za trzy tygodnie. Miranda żegna się z Manuelem, z którym po akcji ratunkowej spędziła noc w barze. Jednak on za wszelką cenę chce ją znowu zobaczyć. Lucia wynajmuje część hotelu, aby nakręcić reklamę, po czym kłóci się z Flor o mieszkanie, które straciła.

  Serial,

 • 11.04.2024 03:15- TVP Kobieta /6/
  Virginia wraca o świcie do ...  Virginia wraca o świcie do domu. Ignacio, który czekał na nią z obiadem, pyta, gdzie była. Miranda wraca do hotelu i spotyka zainteresowaną nią Flor. Carla wraca po rozczarowaniu Sebastianem i wybucha płaczem w ramionach Lucii. Następnego dnia Virginia próbuje wyjaśnić sytuację z Javo, mówiąc mu, że jest mężatką. Flor zaczyna brać udział w castingach jako aktorka. Ignacio i Manuel podpisują umowę o partnerstwie.

  Serial,

 • 12.04.2024 02:45- TVP Kobieta /7/
  Miranda zostaje wystawiona na pośmiewisko ...  Miranda zostaje wystawiona na pośmiewisko na oczach wszystkich i między siostrami powstaje kolejne zamieszanie. Zaczynają się zastanawiać, czy jest oszustką, czy naprawdę jest córką Mario i ich siostrą. Flor opowiada, co Miranda robi. Ignacio próbuje im to wyjaśnić. Flor, Carla i Lucia wyrzucają go z hotelu. Javo idzie zobaczyć się z synem, ale Amanda mu odmawia. Javo jest coraz bardziej zdeterminowany, by definitywnie się rozstać. Virginia pakuje walizki i wychodzi z domu.

  Serial,

 • 12.04.2024 03:35- TVP Kobieta /8/
  Aby uniknąć eksmisji, siostry zabarykadowały ...  Aby uniknąć eksmisji, siostry zabarykadowały się w hotelu. Nieudolnie planują kolejne kroki. Improwizują. Żadna z nich nie wie, co robić dalej, dlatego się kłócą. Flor trzyma się od nich z daleka. Manuel dowiaduje się, że Federico jest synem pokojówki. Mariano ponownie cierpi na atak, który tym razem zaostrza się. Dochodzi do ataku agresji. Manuel staje w jego obronie i otrzymuje cios w głowę.

  Serial,

 • 13.04.2024 03:30- TVP Kobieta /9/
  Virginia wychodzi cało po kłótni ...  Virginia wychodzi cało po kłótni z Ignaciem. Javo namawia go, by zostawił ją w spokoju. Sebastian prosi Carlę, aby nie mieszała się w jego sprawy, po czym odchodzi. Lucia jest zdenerwowana, widząc, że Mariano odszedł bez pożegnania po intymnych chwilach spędzonych razem. Miranda i Manuel wracają z wycieczki do kina i planują spędzić razem noc. Miranda chciałaby wszystko naprawić. Ignacio rozmawia z Virginią, aby wyjaśnić, że jej nie zdradził. Virginia wie, że kłamie, bo przyznała to już także Miranda. Lucii udaje się odblokować telefon komórkowy Sebastiana.

  Serial,

 • 14.04.2024 04:35- TVP Kobieta /10/
  Gwiazdy trafiają na posterunek policji. ...  Gwiazdy trafiają na posterunek policji. Dzwonią do Manuela, który idzie ich szukać razem z Marianem i Javo. Wszystkie poza Mirandą zostają zwolnione. Ignacio mówi Virginii, że ją kocha. Nadia idzie do Carli i prosi ją, by zostawiła ich w spokoju. Carla wykorzystuje szansę, by w końcu wszystko z siebie wyrzucić. Manuel przekazuje wiadomość czterem siostrom: sąd wyznaczył dużą kwotę kaucji. Jeśli nie zapłacą na czas, Miranda nie wyjdzie z więzienia. Manuel mówi im, że muszą dać hotel w zastaw. Wszystkie siostry, z wyjątkiem Lucii, zgadzają się podpisać dokument.

  Serial,

 • 16.04.2024 01:20- TVP Kobieta /12/
  Miranda i Manuel kłócą się. ...

  Miranda i Manuel kłócą się. Miranda jest smutna z powodu tego, jak traktuje ją Lucia. Javo dowiaduje się, że Amanda miała wypadek samochodowy i mówi jej, że będzie z nią mieszkał przez kilka dni, aż do wyzdrowienia. Jasmine próbuje go przekonać o uczuciu Amandy, która zrobi teraz wszystko, aby go odzyskać. Virginia podsłuchuje, jak Javo mówi, że wraca do Amandy.

 • 16.04.2024 02:05- TVP Kobieta /13/
  Carla próbuje dowiedzieć się od ...

  Carla próbuje dowiedzieć się od Lucii, z kim spędziła noc. Ignacio jest nadal w myślach Virginii, ale ta marzy równolegle o Javo. Próbuje zbliżyć się do niego, ale Javo ją odrzuca. Javo nie chce z kolei angażować się w związek z Amandą, ale ta nalega na jego powrót. Nadia udaje się na poszukiwanie Carli, która dzwoni do Sebastiana, aby zabrał ją z hotelu.

 • 17.04.2024 01:05- TVP Kobieta /14/
  Lucia urządza przyjęcie niespodziankę z ...

  Lucia urządza przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Carli i Flor. Virginia okazuje się kleptomanką. Zostaje aresztowana po tym, jak kradnie ubrania. W wyjściu na wolność pomaga jej Ignacio. Javo przestaje rozumieć zachowanie Virginii. Denerwuje się, widząc ją znów w pobliżu Ignacia. Teresa opowiada Carli i Flor o imprezie, czym rujnuje przygotowaną dla nich niespodziankę. Amanda znajduje Javo i Lucię w niezręcznej sytuacji.

 • 17.04.2024 01:55- TVP Kobieta /15/
  Manuel dowiaduje się, że Miranda ...

  Manuel dowiaduje się, że Miranda ma dwa telefony komórkowe. Flor chce porozmawiać z Virginią o sytuacji w sklepie odzieżowym, ale ta odmawia rozmowy. Lucia i Mariano idą razem na lunch. Sebastian idzie odebrać Carlę z hotelu i daje jej naszyjnik na urodziny. Virginia kradnie bardzo ważną koszulkę dla boksera.

 • 18.04.2024 01:55- TVP Kobieta /16/
  Lucia zaprasza Carlę do spa, ...

  Lucia zaprasza Carlę do spa, chcąc jej pomóc w poprawie nastroju. Do tego planu niespodziewanie dołącza się Flor. Na miejscu okazuje się, że do tego samego spa chodzi także Sebastian. Stan Carli pogarsza się, gdy widzi Sebastiana w towarzystwie Nadii. Manuel i Miranda kłócą się z powodu jego nieufności. Lucia mści się, gdy dowiaduje się, że Carla nie opuszcza spa samotnie. Po powrocie do domu sama czuje się samotna i smutna, dlatego szuka pocieszenia w ramionach Federica.

 • 18.04.2024 02:45- TVP Kobieta /17/
  Lucia ma alergię. Pięć sióstr ...

  Lucia ma alergię. Pięć sióstr spotyka się, aby omówić dwa ważne tematy: ubezpieczenie od kradzieży i DNA Mirandy. Virginia i Ignacio wciąż się do siebie zbliżają, co powoduje wyobcowanie Javo. Flor kłóci się z Danym o podróż i w konsekwencji szuka schronienia u Jasmine. Carla wciąż jest zła dla Sebastiana. Mariano zaprasza ją do pubu, aby się odprężyła. Tam spotkają także Manuela oraz Javo.

 • 19.04.2024 03:10- TVP Kobieta /18/
  Javo zwraca chip telefonu komórkowego ...

  Javo zwraca chip telefonu komórkowego Virginii. Manuel mówi Mirandzie, że Julia zamierza rozpocząć pracę w hotelu. Lucia widzi Mariana i Julię przytulających się i próbuje dowiedzieć się, kim jest ta dziewczyna. Javo kłóci się z Virginią i dochodzi do tragedii. Flor idzie z Jazmine na casting, ale bez powodzenia. Virginia i Carla zabierają Javo do kliniki. Carla korzysta z okazji, aby sprawdzić swoje DNA.

 • 19.04.2024 04:00- TVP Kobieta /19/
  Virginia kłóci się z Ignaciem ...

  Virginia kłóci się z Ignaciem i ucieka na nabrzeże, aby zaczerpnąć powietrza. Tam zdaje sobie sprawę, że potrzebuje w swoim życiu Javo, dlatego postanawia się z nim skontaktować. Po spotkaniu z Sebastianem w klinice Carla prosi Mariana o pomoc. Mariano i Lucia wciąż są daleko od siebie, a temat Julii oddala ich jeszcze bardziej. Lucia postanawia śledzić Julię. Widzi, jak opuszcza hotel i jak przekracza próg więzienia.

 • 20.04.2024 03:40- TVP Kobieta /20/
  Javo spotyka się z Amandą ...

  Javo spotyka się z Amandą by przedyskutować sprawę swego syna, Santiago. Spotkanie pokazuje, że już się nieco lepiej dogadują. Flor ma problem. Podczas jazdy na rowerze dochodzi do zajścia na ulicy z kierowcą samochodu. Dany ratuje ją przed konsekwencjami. Gdy Javo i Amanda przechodzą obok, także włączają się w sytuację. Carla dowiaduje się ze zdjęcia, że Sebastian bierze ślub. Facundo nęka Mirandę, ale tej udaje się uciec i schronić u boku Manuela.

 • 22.04.2024 04:10- TVP Kobieta /21/
  Nadchodzi dzień ślubu Sebastiana. Carla ...

  Nadchodzi dzień ślubu Sebastiana. Carla budzi się z koszmaru. Mariano radzi jej, aby poszła na ślub i zmierzyła się ze swymi lękami. Flor robi Daniemu przykrą niespodziankę, mówiąc mu, że nie będzie z nim podróżować. Dany wścieka się na nią. Lucia korzysta z laptopa Mirandy i zakrada się do pokoju rozmów z jednym z jej klientów. Klient oferuje jej dobre pieniądze, jeśli pójdzie z nim na przyjęcie koktajlowe. Podszywając się pod Mię, Lucia zgadza się i umawia z nim na spotkanie.

 • 23.04.2024 01:15- TVP Kobieta /22/
  Flor i Miranda idą razem ...  Flor i Miranda idą razem do szpitala. Są zszokowane, gdy dowiadują się, że zgodnie z wynikami testu Miranda i Virginia nie są jednak siostrami. Carla opowiada Lucii o swoim pocałunku z Marianem. Lucia jest wściekła. Javo i Amanda planują wyjazd na kemping. Virginia wpada na nich w hotelowej kuchni. Miranda rozmawia z matką o wyniku testu DNA.

  Serial,

 • 23.04.2024 02:00- TVP Kobieta /23/
  Virginia nie chce nikogo widzieć. ...  Virginia nie chce nikogo widzieć. Przeżywa kryzys tożsamości. Ignacio manipuluje tą sytuacją na swoją korzyść, chcąc zbliżyć się do żony. Siostry toczą wielką walkę z Lucią w sprawie spadku. Flor jest tak samo zraniona jak jej siostra. Konfrontuje nową wiedzę ze swoją matką. Ignacio namawia Amandę, aby skorzystała z okazji i zbliżyła się do męża. Amanda robi to i namawia Javo na kolację z nią. Dany pociesza Flor, która również jest zdenerwowana obecną sytuacją. Między nimi pośród gier i żartów pojawia się propozycja małżeństwa.

  Serial,

 • 24.04.2024 01:00- TVP Kobieta /24/
  Minął tydzień odkąd Virginia opuściła ...  Minął tydzień odkąd Virginia opuściła hotel. Carla, Flor i Miranda rozpoczynają razem treningi na siłowni. Radzą sobie lepiej niż kiedykolwiek. Lucia zostaje z boku. Carla i Mariano ukrywają przed wszystkimi swój związek, chociaż Lucia coś podejrzewa. Wiadomość od Sebastiana sprawia, że Mariano dystansuje się. Ignacio znów mieszka z Virginią. Jej kryzys tożsamości pomógł mu ją odzyskać. Na prośbę Flor Virginia wraca też do hotelu.

  Serial,

 • 24.04.2024 02:55- TVP Kobieta /25/
  Siostry znów zaczynają pracować na ...  Siostry znów zaczynają pracować na własną rękę, a jednocześnie opiekują się hotelem. Miranda i Flor mają nowy projekt roślinny na tarasie hotelu. Manuel jest tym trochę zirytowany, więc postanawia porozmawiać z nimi o tym osobiście. Luca ma dla niego nieoczekiwaną wiadomość: jest jego synem. Manuel jest oburzony. Nie wierzy Luce.

  Serial,

 • 25.04.2024 02:00- TVP Kobieta /26/
  Sebastian wraca z miesiąca miodowego ...  Sebastian wraca z miesiąca miodowego i udaje się do hotelu, aby znaleźć Carlę. Zostają uwięzieni w windzie. Przeprasza za to, że wysłał jej wiadomość głosową, gdy był pijany. Virginia jest zaniepokojona tym, że Javo nie przyszedł do pracy. Dowiaduje się, że wziął dzień wolny. Miranda i Luca wychodzą razem i dobrze się bawią. Luca próbuje zdobyć się na pocałunek, ale atmosfera staje się napięta. Manuel wyznaje Marianowi, że pojawił się jego rzekomy syn.

  Serial,

 • 25.04.2024 03:00- TVP Kobieta /27/
  Carla, Miranda, Virginia i Flor ...  Carla, Miranda, Virginia i Flor spędziły razem noc w pokoju Flor. Carla ze zdenerwowania spotkaniem z Sebastianem nie może spać. Ignacio zarzuca Virginii, że nie spędziła nocy w swoim mieszkaniu. Javo wyjaśnia jej sprawę z Amandą: fakt, że spali razem, niczego nie zmienia. Manuel mówi Marianowi, że nie może znaleźć żadnych informacji o swoim synu w Urugwaju.

  Serial,

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
09.04 02:20