Przysięga s.III

serial obyczajowy, kraj prod. Turcja 2020

 • 04.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 484
  Urażona Songul, za namową Hikmeta, ...

  Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent. Emir, w obecności rodziny, żąda od Oyi, żeby przeprosiła Feride.
  (YEMIN)

 • 04.04.2024 09:10- TVP Kobieta odc. 485
  Oya i Melike szykują przyjęcie ...

  Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride w tajemnicy przed nią. Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany. Feride odwiedza grób matki. Wypłakuje tam swoje smutki. Podstęp Songul się udaje i Feride czuje się zraniona. Ucieka z własnego przyjęcia urodzinowego. Kemal i Narin mieszkają przed ślubem oddzielnie. Szykują się do zaręczyn.
  (YEMIN)

 • 04.04.2024 22:45- TVP3 odc. 450
  Feride boi się, że jej ...

  Feride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem. Emir sprawdza Seyfiego. Okazuje się, że to przestępca. Emir zaczyna mieć wątpliwości, co do tego, jak ocenił Feride. Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał. Songul rządzi się w domu i bardzo źle traktuje Melike i Sefera.
  (YEMIN)

 • 05.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 486
  Wszyscy są zaproszeni do Narin ...

  Wszyscy są zaproszeni do Narin i jej matki. Kemal musi oficjalnie poprosić o rękę Narin. Feride nie jedzie, bo Yigit źle się czuje. Dziewczyna martwi się o niego. Emir również postanawia z nimi zostać. Szybko wychodzi
  na jaw, co jest dziecku. Za to Kemal długo czeka na odpowiedź matki Narin. Ma obawy, że nie będzie zgody na ślub. Feride zwierza się Narin ze swoich prawdziwych uczuć.
  (YEMIN)

 • 05.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 487
  Emir jest pod wrażeniem zwierzeń ...

  Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną. Narin prosi Feride, by została jej świadkową. Cavidan przychodzi do rezydencji, żeby rozmówić się z Songul. Munevver daje córce wyjątkowy prezent. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry.
  (YEMIN)

 • 05.04.2024 22:45- TVP3 odc. 451
  Narin odbiera Masal ze szkoły. ...

  Narin odbiera Masal ze szkoły. Oya chce chronić majątek rodziny, dlatego żąda od Feride i Songul podpisana intercyzy. Seyfi włamuje się do rezydencji. Masal znika z domu. Kobieta znajduje na ulicy błąkającą się Masal i zawiadamia policję. Feride przyznaje się Songul, że jej ojciec żąda pieniędzy.
  (YEMIN)

 • 08.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 488
  Kumru dostaje zgodę ordynatora i ...

  Kumru dostaje zgodę ordynatora i wychodzi ze szpitala. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc. Rozpoczyna się noc henny. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride.
  (YEMIN)

 • 08.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 489
  Wreszcie Narin i Kemal biorą ...

  Wreszcie Narin i Kemal biorą ślub. Uroczystość jest piękna, wszyscy są obecni i cieszą się ze szczęścia młodej pary. Feride cierpi, wracają wspomnienia z jej ślubu. Zwierza się Melike, że nigdy nie zapomni tego, co wtedy przeżyła. Kumru nie chce się pogodzić z tym, że Narin i Kemal są szczęśliwym małżeństwem i znów coś knuje. Kemal szykuje śniadanie dla Narin. W tym czasie posłaniec przynosi list.
  (YEMIN)

 • 08.04.2024 22:45- TVP3 odc. 452
  Songul jest pewna, że jej ...

  Songul jest pewna, że jej podstępny plan pogrąży Feride. Kemal i Narin przez całą noc szukają Masal. Dziewczynka pojawia się nad ranem z rozwozicielem mleka. Hikmet odbywa z Melike rozmowę na temat Songul. Przerażona Oya informuje rodzinę, że z sejfu zniknęła cała biżuteria.
  (YEMIN)

 • 09.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 490
  Feride i Emir wreszcie mówią ...

  Feride i Emir wreszcie mówią o swoich zranionych uczuciach. Kemal chce zabrać Narin i Masal na zaplanowaną wycieczkę niespodziankę. Narin otwiera list, który przyszedł. Wszyscy są zaskoczeni i zdruzgotani informacją w nim zawartą. Feride postanawia zamknąć rozdział związany ze ślubem z Emirem. Zabiera suknię i idzie nad morze. Emir za nią jedzie. Martwi się, że dziewczyna zrobi coś głupiego z rozpaczy.
  (YEMIN)

 • 09.04.2024 09:10- TVP Kobieta odc. 491
  Songul czeka na wiadomość od ...

  Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem. Kemal odbywa wzruszającą rozmowę z Masal. Feride zwierza się Melike, ich rozmowę słyszy Hikmet. Songul oszukuje męża i jedzie do Talaza. W rezydencji pojawia się policja.
  (YEMIN)

 • 09.04.2024 22:45- TVP3 odc. 453
  Feride zgadza się podpisać intercyzę, ...

  Feride zgadza się podpisać intercyzę, ale Emir ją drze na kawałki i mówi, że jej w pełni ufa. Cavidan dzwoni do Feride i dowiaduje się o jej ślubie z Emirem. Jest szczęśliwa. Emir zabiera Feride do agencji organizującej wesela. Chce, żeby ślub był elegancki i z klasą. Kumru za wszelką cenę chce zwrócić uwagę Kemala. Jest wściekła, że on wciąż odwiedza Narin. Hikmet daje Songul kartę kredytową bez limitu. Kobieta jest zachwycona, wreszcie czuje się ważna.
  (YEMIN)

 • 10.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 492
  Kemal i Narin szykują się ...

  Kemal i Narin szykują się do wyjazdu. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem. Masal jest przerażona zachowaniem ojca. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza. Songul pilnuje nieprzytomnej Cavidan.
  (YEMIN)

 • 10.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 493
  Songul i Talaz mają ranną ...

  Songul i Talaz mają ranną Cavidan. Emir i Feride jej szukają i w końcu namierzają sygnał z jej telefonu. Songul i Talaz uciekają w ostatniej chwili. Cavidan trafia do szpitala. Kemal i Narin odwiedzają byłą żonę Kemala, Seyhan. Chcą dowiedzieć się, czy Masal na pewno jest córką Kemala. Podczas spotkania poznają córkę Seyhan. Kobieta wpada w panikę na widok skaleczenia córki. Narin podejrzewa, że ukrywa jakąś tajemnicę.
  (YEMIN)

 • 10.04.2024 22:45- TVP3 odc. 454
  W domu ruszają przygotowania do ...

  W domu ruszają przygotowania do ślubu. Przynoszą suknię ślubną dla Feride. Wszyscy koło niej skaczą, a ona nie jest szczęśliwa. Chce powiedzieć Emirowi prawdę, ale nie może. Kumru, bez wiedzy Kemala, zaprasza Hikmeta i Songul na śniadanie. Udaje, że są szczęśliwym małżeństwem. Przy okazji tak to organizuje, żeby Narin ich razem zobaczyła.
  (YEMIN)

 • 11.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 494
  Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić ...

  Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal. W szpitalu Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje. Wciąż pyta o swojego synka, który zaginął. Wszyscy są zaskoczeni jej stanem. Cavidan jest tak zrozpaczona zniknięciem dziecka, że sama postanawia go szukać i ucieka ze szpitala. Narin czeka na wyniki badań i wciąż ma wątpliwości, czy dobrze robi.
  (YEMIN)

 • 11.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 495
  Masal bawi się z rodziną ...

  Masal bawi się z rodziną w chowanego. Kemal wpada w panikę, kiedy długo nie może znaleźć córki. Narin dostaje wynik badania, ale boi się wyznać mężowi prawdę. Feride próbuje przekonać Emira, żeby wybaczył matce. Hikmet prosi syna, by zdecydował o dalszym losie Cavidan. Songul szykuje wystawną kolację dla męża.
  (YEMIN)

 • 11.04.2024 22:45- TVP3 odc. 455
  Emir odwiedza kolegę z wojska. ...

  Emir odwiedza kolegę z wojska. Kumru namawia matkę, by dotrzymała towarzystwa Narin. Songul robi zakupy w centrum handlowym, płacąc kartą bez limitu. Cemre śledzi Talaza. Przeziębiony Kemal, za namową Sehriye, bierze lekarstwo i idzie spać. Sehriye widzi Kumru wychodzącą z sypialni Kemala.
  (YEMIN)

 • 12.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 496
  W rezydencji zjawia się Emir ...

  W rezydencji zjawia się Emir z matką. Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan piekło. Narin jest zdecydowana, by porozmawiać z Kemalem, ale przerywa im krzyk Masal. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali przyjaciółmi.
  (YEMIN)

 • 12.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 497
  Kemal jest w szoku, kiedy ...

  Kemal jest w szoku, kiedy widzi wyniki badań DNA. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła badania po kryjomu. Uważa, że nie miała prawa tego robić, bo Masal, bez względu na wszystko, jest jego córką. Odsuwa się od żony. Narin jest zrozpaczona. Feride opiekuje się Cavidan i namawia Emira, żeby zbliżył się do matki. Emir w końcu postanawia jej posłuchać.
  (YEMIN)

 • 12.04.2024 22:45- TVP3 odc. 456
  Emir idzie do urzędu ustalić ...

  Emir idzie do urzędu ustalić datę ślubu i prosi Feride o dowód osobisty. Sehriye jest zniesmaczona zachowaniem Kumru i Kemala. Talaz nie chce się przyznać, dlaczego nadal śledzi Songul. Kemal nie pamięta, co się wydarzyło poprzedniej nocy. Feride jest zaskoczona, słysząc datę swojego ślubu.
  (YEMIN)

 • 15.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 498
  Narin próbuje przekonać Kemala, że ...

  Narin próbuje przekonać Kemala, że zrobiła badania DNA, żeby mu pomóc. Nie chce, żeby żył w kłamstwie. Poza tym uważa, że Masal zechce w przyszłości poznać prawdę. Do Feride przyjeżdża ciotka z Niemiec. Myśli, że Feride wyszła za mąż. Dziewczyna musi jej wszystko wyjaśnić. Songul wciąż knuje i nastawia ciotkę przeciwko Feride.
  (YEMIN)

 • 15.04.2024 09:10- TVP Kobieta odc. 499
  Ciotka Emine postanawia odmienić życie ...

  Ciotka Emine postanawia odmienić życie Feride. Kemal boi się, że straci Masal. Narin namawia go, by odnaleźli prawdziwych rodziców dziewczynki. Talaz wydzwania do Sungul, ale kobieta go ignoruje. Ciotka Emine umawia Feride na randkę. Songul znęca się nad Cavidan.
  (YEMIN)

 • 15.04.2024 22:45- TVP3 odc. 457
  Kumru chwali się matce, że ...

  Kumru chwali się matce, że spędziła noc z Kemalem. Matka jest wstrząśnięta. Cavidan zostaje przeniesiona do otwartego zakładu i w dzień wychodzi. Postanawia choć z daleka zobaczyć wnuka i idzie pod dom Hikmeta i Emira. Songul zaprasza ją do środka podczas nieobecności obu panów. Hikmet wraca niespodziewanie i chce wyrzucić byłą żonę. Songul namawia go, żeby pozwolił jej spędzić kilka minut z wnukiem. Ale Emir nie jest już tak wyrozumiały. Feride mdleje na widok Cavidan.
  (YEMIN)

 • 16.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 500
  Ilyas obserwuje swoją córkę w ...

  Ilyas obserwuje swoją córkę w domu Kemala. Dziewczynka namawia domowników na wspólne lepienie ravioli. Feride miło spędza czas z Umitem. Songul nie przestaje dokuczać Cavidan. Ilyas wyznaje Kemalowi, że ma córkę w wieku Masal, której długo nie widział.
  (YEMIN)

 • 16.04.2024 09:00- TVP Kobieta odc. 501
  Emir chce wiedzieć, czy Feride ...

  Emir chce wiedzieć, czy Feride zamierza wyjść za mąż. Jest zazdrosny o Umita, który odwiedza Feride. Kemal namawia Narin na kolejne dziecko, żeby sprawić Masal przyjemność. Cemre postanawia ukarać Talaza za to, co zrobił Cavidan. Masal znika rano z domu. Kemal szaleje z niepokoju. Umit zaprasza Feride na kolację. Prosi ją także o przysługę, żeby pomóc swojej umierającej matce.
  (YEMIN)

 • 16.04.2024 22:45- TVP3 odc. 458
  Cemre odkrywa zdjęcie, które przechowywał ...

  Cemre odkrywa zdjęcie, które przechowywał Talaz. Jest zaskoczona, że młoda kobieta ze zdjęcia jest bardzo podobna do Songul, żony Hikmeta. Narin nie może uwierzyć, że Kemal spał z Kumru. Czuje się zdradzona. Sehriye odchodzi z pracy i odwiedza Narin. Potwierdza jej podejrzenia. Songul rozmawia z Resitem. Dowiaduje się, że Resit rozmawiał z Emirem, więc podejrzewa, że Emir planuje zemstę na Feride.
  (YEMIN)

 • 17.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 502
  Emir nie chce się przyznać, ...

  Emir nie chce się przyznać, że jest zazdrosny o Feride, bo coś do niej czuje. Feride umawia się z Umitem na kolację. Emir ich śledzi. Ciotka Emine daje Feride radę. Uważa, że dziewczyna powinna zapomnieć o przeszłości i pomyśleć o swojej przyszłości. Melike zauważa, że Songul źle traktuje Cavidan. Cemre żegna się z Emirem. Wyjeżdża, żeby zacząć nowe życie. Iliyas przychodzi po Masal.
  (YEMIN)

 • 17.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 503
  Iliyas żąda od Kemala wydania ...

  Iliyas żąda od Kemala wydania córki. Narin telefonuje do laboratorium i potwierdza autentyczność badania. Songul informuje rodzinę, że Feride wychodzi za mąż. Emir nie wie, jak się zachować. Kemal zgadza się na warunki Iliyasa. Feride z Emirem zabierają Yigita na szczepienie.
  (YEMIN)

 • 17.04.2024 22:45- TVP3 odc. 459
  Feride pisze szczery list do ...

  Feride pisze szczery list do Emira. Tłumaczenia Kemala nie przekonują Narin. Feride przyznaje się Melike, że to Cavidan przysłała ją do rezydencji. Emir zaprasza matkę na swój ślub. Kumru znęca się nad Masal. Cavidan jest przekonana, że syn jej wybaczył.
  (YEMIN)

 • 18.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 504
  Feride unika spotkania z Umitem. ...

  Feride unika spotkania z Umitem. Kemal jedzie przekazać pieniądze szantażyście. Iliyas okazuje się bardzo przebiegły. Kiedy niespokojna Cavidan wybiega na ulicę w poszukiwaniu syna, spotyka Umita. Hikmet namawia Emira, by porozmawiał z Feride. Pozew Iliyasa wyprowadza Kemala z równowagi.
  (YEMIN)

 • 18.04.2024 09:00- TVP Kobieta odc. 505
  Umit doradza rodzinie Cavidan w ...

  Umit doradza rodzinie Cavidan w sprawie jej leczenia. Oya i Hikmet chcą nawet, żeby został jej lekarzem na stałe. Narin i Kemal chcą, żeby sąsiadka Iliyasa zeznawała przeciwko niemu w sądzie, ale kobieta odmawia. Emir wyręcza Feride przy dziecku. Ma w tym swój cel. Szef Narin, ordynator Sadri, pomaga Kemalowi odnaleźć pielęgniarkę, która sprzedawała dzieci, kiedy Masal się urodziła. Kobieta wciąż ma dowody z przeszłości.

 • 18.04.2024 22:45- TVP3 odc. 460
  Cemre dowiaduje się od prawnika, ...

  Cemre dowiaduje się od prawnika, że zarzuty przeciwko niej zostały oddalone. Emir i Feride są gotowi do ślubu. Hikmet i Singul witają w rezydencji kolejnych gości. Kemal zabiera Kumru do Narin, żeby wyjaśnić wątpliwości. Masal znajduje w ogrodzie fiolkę z lekami. Emir poniża Feride przed gośćmi.
  (YEMIN)

 • 19.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 506
  Kemal szuka płyty z dowodami ...

  Kemal szuka płyty z dowodami na Iliyasa. Podejrzewa, że to Iliyas ją ukradł. Postanawia uciec z Masal z kraju. Narin jest temu przeciwna. Feride i Umit postanawiają się zaręczyć. Ciocia Emine zabiera Feride na spotkanie z matką Umita. Emir się dowiaduje, że Umit od dawna ma dziewczynę. Postanawia go śledzić. Kemal zabiera córkę i znika. Hikmet prosi ciotkę Emine, żeby zaręczyny odbyły się w jego domu.

 • 19.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 507
  Emir próbuje rozmawiać z Feride ...

  Emir próbuje rozmawiać z Feride o jej decyzji. Kemal nie odbiera telefonów od Narin. Taciemu udaje się namierzyć uciekinierów. Nadchodzi dzień zaręczyn Feride. Masal dowiaduje się, że Kemal nie jest jej biologicznym ojcem. Umit przedstawia swoją siostrę.
  (YEMIN)

 • 19.04.2024 22:45- TVP3 odc. 461
  Rodzina Emira nie może uwierzyć, ...

  Rodzina Emira nie może uwierzyć, że Feride jest oszustką. Emir jednak jest twardy i powtarza, że wszystkich oszukała. Uważa, że skoro uciekła, to jest winna. Hikmet oskarża Songul, że znała prawdę i nic mu nie powiedziała. Feride ucieka. Napada na nią dwóch pijanych mężczyzn. Pomaga jej Cemile, która zabiera ją do siebie. Narin w dziwnych okolicznościach poznaje nowego ordynatora szpitala. Kemal widzi Kumru z Leventem i próbuje sobie przypomnieć, skąd go zna.
  (YEMIN)

 • 22.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 508
  Masal chce iść z rodzicami ...

  Masal chce iść z rodzicami do sądu. W rezydencji Tarhunów zjawia się Umit z rodziną i oficjalnie prosi o rękę Feride. Iliyas prowokuje w sądzie Kemala. Przedstawione argumenty nie przekonują sędziego. W ostatniej chwili zjawia się niezapowiedziany świadek. Emir namawia Feride, żeby nie wychodziła za mąż.
  (YEMIN)

 • 22.04.2024 09:00- TVP Kobieta odc. 509
  W domu Hikmeta i Emira ...

  W domu Hikmeta i Emira odbywają się zaręczyny Feride i Umita. Emir nie chce w nich uczestniczyć. Songul naciska na szybki ślub. Chce się pozbyć z domu Feride. Emir zaczyna mieć wątpliwości. Podejrzewa, że Feride chce wyjść za mąż za kogoś, kogo nie zna i nie kocha, z jego winy. Narin odwiedza Kumru i potem źle się czuje. Kemal z rodziną świętuje zwycięstwo w sądzie. Iliyas i Kumru postanawiają się zemścić.
  (YEMIN)

 • 22.04.2024 22:45- TVP3 odc. 462
  Kemal odkrywa, że Levent pracuje ...

  Kemal odkrywa, że Levent pracuje w szpitalu i może mieć coś wspólnego z wynikami Kumru. Feride odbiera ojcu biżuterię, którą wyniósł z domu Emira. Postanawia mu wszystko oddać. Okazuje się, że Narin wynajmuje dom od nowego ordynatora. Mężczyzna jest rozbawiony tą sytuacją, a Narin czuje się nieswojo. Levent zamierza powiedzieć Kemalowi prawdę o Kumru. Talaz postanawia zbliżyć się do Songul i spisuje jej numer z telefonu Feride.
  (YEMIN)

 • 23.04.2024 08:10- TVP Kobieta odc. 510
  Songul wciąż knuje. Chce się ...

  Songul wciąż knuje. Chce się pozbyć Feride, więc próbuje wyswatać Emira z Ozlem. Narin mdleje i trafia do szpitala. Wszyscy martwią się o nią, ale nie znajdują przyczyny omdlenia. Emir stara się wyperswadować Feride małżeństwo. Uważa, że wychodzi za mąż z jego powodu, bez miłości. Songul podsłuchuje rozmowę telefoniczną Hikmeta i jest przekonana, że mąż chce na nią przepisać połowę majątku.
  (YEMIN)

 • 23.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 511
  Kemal zaprasza rodzeństwo na kolację. ...

  Kemal zaprasza rodzeństwo na kolację. Narin ukrywa przed mężem ważną wiadomość. Feride wybiera się na randkę, ale Emir nie chce jej wypuścić z domu. Umit niecierpliwi się, czekając na narzeczoną. Feride przyznaje się Emirowi, że nie jest zakochana.
  (YEMIN)

 • 23.04.2024 22:45- TVP3 odc. 463
  Kemal pokazuje Narin dowody oszustwa ...

  Kemal pokazuje Narin dowody oszustwa Kumru. Cavidan próbuje pomóc Feride. Songul odbiera głuche telefony. Munevver chce wyjaśnić pochodzenie tajemniczej fiolki z lekiem. Feride szuka nowej pracy. Talaz próbuje zbliżyć się do Songul. Melike umawia się z Feride w parku.
  (YEMIN)

 • 24.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 512
  Kumru dowiaduje się od matki ...

  Kumru dowiaduje się od matki o ciąży siostry. Umit cieszy się, że Feride przyjęła jego oświadczyny. Kemal w środku nocy próbuje kupić brzoskwinie dla żony. Emir przeprasza Feride za swoje wcześniejsze zachowanie. Songul oddaje mężowi swoją kartę kredytową.
  (YEMIN)

 • 24.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 513
  Ozlem obchodzi swoje urodziny w ...

  Ozlem obchodzi swoje urodziny w towarzystwie brata, Feride i Emira. Kiedy świętują w restauracji, dochodzi do awantury z jednym z pijanych gości. Emir rozwiązuje sytuację siłowo. Umit jest zawiedziony reakcją Feride. Dziewczyna ma potem wyrzuty sumienia. Kemal rozpieszcza Narin. Pilnuje jej posiłków, nie pozwala jej się przemęczać. Masal jest zachwycona, że będzie miała rodzeństwo. Hikmet postanawia spisać testament. Songul jest przekonana, że dostanie ogromny majątek jako jego żona.
  (YEMIN)

 • 24.04.2024 22:45- TVP3 odc. 464
  Feride, za zgodą właścicielki, może ...

  Feride, za zgodą właścicielki, może nocować w butiku. Cavidan udaje się porozmawiać z Hikmetem. Emir spotyka Feride na ulicy i wyciąga mylne wnioski. Narin nie może sobie darować, że tak skrzywdziła Kemala. Munevver odwiedza Kumru w areszcie. Hikmet opowiada synowi o wizycie matki.
  (YEMIN)

 • 25.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 514
  Feride zadręcza się z powodu ...

  Feride zadręcza się z powodu tego, co się stało w restauracji. Uważa, że Umit nie zasłużył na to, jak go potraktowała. Mężczyzna postanawia dać jej wybór. Emir przypadkowo podsłuchuje ich rozmowę i jest zachwycony. Hikmet rozdziela majątek. Songul jest bardzo zawiedziona. Masal robi rodzicom niespodziankę. Feride prosi Umita, żeby jednak nie zwlekać ze ślubem. Znów pojawia się Iliyas. Postanawia porwać Masal.
  (YEMIN)

 • 25.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 515
  Umit pokazuje Feride ich nowy ...

  Umit pokazuje Feride ich nowy dom. Policja spisuje zeznania Taciego. Talaz dzwoni do Songul i żąda pieniędzy. Kemal szaleje z rozpaczy i bardzo martwi się o córkę. Kurier dostarcza Feride suknię ślubną. Koło rezydencji Tarhunów kręci się nieznajoma kobieta.
  (YEMIN)

 • 25.04.2024 22:45- TVP3 odc. 465
  Narin i Kemal cieszą się, ...

  Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru. Sehriye wraca do pracy w ich domu. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty. Emir zaczyna szukać prawdziwego listu od Feride. Melike wyjaśnia mu, że musiał dostać inny list, a nie ten, w którym opisuje swoją przeszłość i prawdę o tym, jak znalazła się w ich domu. Feride traci pracę, bo jedna z klientek sklepu rozpoznaje w niej oszustkę, która okradła Tarhunów. Kumru wraca z aresztu do domu.
  (YEMIN)

 • 26.04.2024 08:05- TVP Kobieta odc. 516
  Ilyasowi udaje się zapobiec ucieczce ...

  Ilyasowi udaje się zapobiec ucieczce Masal. Kemal postanawia szukać córki na własną rękę. Emir spotyka się z Ozlem i Baranem w sprawie nowego projektu. Hikmet zaprasza Umita na obiad. Talaz domaga się pieniędzy od Songul.
  (YEMIN)

 • 26.04.2024 09:05- TVP Kobieta odc. 517
  Kemal i Narin czekają na ...

  Kemal i Narin czekają na wieści od policji w sprawie Masal. W końcu Taci pomaga im namierzyć auto Ilyasa i Kemal jedzie po córkę. Umit przeprasza Feride za swoje zachowanie. Obiecuje, że po ślubie będzie mogła się opiekować Yigitem. Songul musi zdobyć pieniądze dla Talaza i próbuje się dostać do sejfu. Emir odnajduje dom tajemniczej dziewczyny. Postanawia zdemaskować Umita. Czeka go jednak niespodzianka.
  (YEMIN)

 • 26.04.2024 22:45- TVP3 odc. 466
  Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i ...

  Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i obiecuje, że da Kemalowi rozwód. Feride za ostatnie pieniądze wynajmuje stary, rozpadający się dom. Emir znajduje list Feride i dociera do niego, że popełnił błąd. Oskarża Oyę, że zabrała list, żeby go nie przeczytał na czas. Oya jest wściekła i do niczego się nie przyznaje. Emir szuka Feride. Jedzie do jej wioski, a tam od sąsiadki dowiaduje się, że Feride nie może przez niego wrócić do rodzinnego domu.
  (YEMIN)

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
04.04 08:10