Przystań

serial tvp 2009

 • 30.09.2023 04:50- TVP1 odc. 10/13 Sens życia
  Podczas porannego pływania w jeziorze, ...


  Podczas porannego pływania w jeziorze, Filip i Darek natrafiają na topielca. Okazuje się, że zmarła tragicznie dziewczynka uciekła wraz z bratem z pobliskiego domu dziecka. Ratownicy, w asyście policji i nurków,
  przeszukują jezioro w poszukiwaniu chłopca, który przepadł bez śladu. Darek bardzo przeżywa poranne zdarzenie. Zaczyna się zastanawiać nad sensem życia. Alicja przesyła Witoldowi papiery rozwodowe. Witold żąda spłaty połowy wspólnego majątku, jednak Alicja bezskutecznie stara się o kredyt. Grzegorz postanawia jej pomóc. Tymczasem wieczorem Witold wyznaje zaskoczonej Alicji uczucie. Anka definitywnie zrywa z Andrzejem. Ten szuka wsparcia u Grzegorza. Paweł próbuje trzymać dystans wobec Beaty. Tymczasem Wiola rozwiewa nadzieje Olafa na wielką miłość. Grzegorz i Mariusz, uroczyście wodują łódź Kormoran przygotowaną specjalnie dla niepełnosprawnego Mariusza. Na pierwszy rejs Mariusz zaprasza Ankę.

 • 07.10.2023 04:30- TVP1 odc. 11/13 Rywale
  Na przystani pojawia się grupa ...


  Na przystani pojawia się grupa amatorów kitesurfingu. Grupą dowodzi pewny siebie Kuba. Gosia jest zafascynowana jego umiejętnościami. Antek, jej chłopak, odkrywa, że Gosię łączy z Kubą coś więcej niż tylko wspólna sportowa pasja. Chcąc zaimponować dziewczynie, mimo niewielkiego doświadczenia, wypływa na spadochronie przy silnym wietrze. Dochodzi do wypadku. Anka umawia się na randkę z Mariuszem. Tymczasem Adrian wyznaje Mariuszowi prawdę o jej przeszłości. Mariusz jest zdruzgotany faktem, że Anka nie powiedziała mu o wypadku, przez który przypadkowy człowiek został kaleką. Nie chce jej znać, przekonany, że od początku była z nim tylko po to, aby odkupić swoją winę. Zrozpaczona Anka postanawia naprawić błędy z przeszłości i opuszcza przystań. Alicja daje Witoldowi obiecaną część majątku. Ten z oburzeniem odrzuca ofertę, uważając, że tawerna jest warta kilka razy więcej. Na dowód tego Witold sprowadza rzeczoznawcę, który wycenia interes. W tym momencie interweniuje jednak Grzegorz.

 • 14.10.2023 03:55- TVP1 odc. 12/13 Plecaczek
  W bazie pojawia się Alan ...


  W bazie pojawia się Alan Paciorek, narzeczony Beaty. Ku zaskoczeniu dziewczyny, oznajmia, że SMS o zerwaniu wysłał pomyłkowo, a teraz zamierza ją zabrać jako żonę do pracy w Anglii. Tymczasem Paweł namawia Grzegorza, żeby zatrudnił Beatę w bazie. Pędzi z dobrymi wieściami do Beaty i niespodziewanie wpada na Alana. Rozgoryczona Beata postanawia zerwać z narzeczonym i wreszcie się usamodzielnić. Po jeziorze na rowerku wodnym pływają dwie starsze siostry: Irena i Janina. Skuterowcy znów zakłócają porządek na wodzie. Powodują mały wypadek, Janina wpada do wody wraz z plecakiem. Prosi ratowników o jego wyłowienie. Michał ściga młodych ludzi na skuterach. Tymczasem żeglarze skarżą się na falę kradzieży na przystani. Michał wszczyna dochodzenie. Grzegorz z Mariuszem martwią się nieobecnością Anki. Ta, ku zaskoczeniu wszystkich, wraca do bazy. Wyrusza na akcję techniczną z Adrianem, gdzie dochodzi do ostatecznego starcia między nimi. Przy wyławianiu plecaka Anka zaplątuje się w rybackie sieci. Jest to próba sił dla Adriana, który jako jedyny asekuruje Ankę. Po tym zdarzeniu Adrian postanawia odejść z bazy.

 • 21.10.2023 04:20- TVP1 odc. 13/13 Egzamin
  Daga stresuje się przed egzaminem. ...  Daga stresuje się przed egzaminem. Anka próbuje ją pocieszyć.
  Andrzej prawnymi sztuczkami przekonuje Witolda, żeby przyjął sumę oferowaną
  przez Alicję. Witold w końcu wyjeżdża.
  Filip z Darkiem robią podsumowanie swoich romansowych podbojów. Jednak
  Darkowi nudzi się ta dziecinna rywalizacja.
  Grzegorz obiecuje Rafałowi, że dopiero co odnowiona łódź "Joanna" będzie należeć
  do niego. Rafał, chcąc zaimponować koledze wypływa łodzią na jezioro. W tym czasie
  trwa już egzamin. Rafał nie radzi sobie ze sterem. Przy silniejszym powiewie wiatru łódź
  wywraca się, a Rafał zostaje uwięziony wewnątrz pod wodą. Paweł przerywa egzamin.
  Wszyscy spieszą na ratunek Rafałowi. Zaczyna się wyścig z czasem. Po akcji kursanci
  żegnają się z przystanią.

  Serial przygodowy, obyczajowy, 45 min, Polska 2009
  Reżyseria: Filip Zylber
  Scenariusz na podstawie pomysłu Tomasza Świątkowskiego: Przemysław Nowakowski, Maria Wojtyszko, Sylwia Pakulska, Anna Fryczkowska
  Zdjęcia: Tomasz Kuzio
  Muzyka: Jan Komar
  Aktorzy: Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna
  Szymańczyk, Bartosz Gelner, Paweł Królikowski, Sonia Bohosiewicz, Dariusz Kordek, Agnieszka Warchulska,
  Mariusz Bonaszewski, Paweł Deląg i inni

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
30.09 04:50