Rodzinka.pl s.III

serial komediowy tvp 2012

 • 03.03.2024 22:15- TVP ALFA odc. 53 "Praca, dom, kanapki"
  Kuba zaczął chodzić do prywatnej ...

  Kuba zaczął chodzić do prywatnej szkoły. Tomek i Kacper uważają, że został niesprawiedliwie wyróżniony. Natalia tłumaczy chłopcom swoją decyzję, ale sama ma wątpliwości, czy dobrze postąpiła. Natalia nie może zapędzić chłopców do prac domowych, zaś Magdzie - dziewczynie Tomka - udaje się to z powodzeniem. Czy pani Boska nie poczuje się zagrożona, kiedy Magdzie uda się jeszcze zagonić chłopców do zrobienia kolacji? W związku z planowanym noclegiem w domu Boskich dziewczyny Tomka - Natalia i Ludwik przeprowadzają z synem umoralniającą pogadankę. Jaki przyniesie efekt...?

 • 03.03.2024 22:40- TVP ALFA odc. 54 "Prawko"
  Tomek pod okiem Ludwika przygotowuje ...

  Tomek pod okiem Ludwika przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Zdaje, ale na razie jeździ tylko w towarzystwie rodziców. Kuba usiłuje wytłumaczyć Natalii do czego służy Facebook. Kacper znowu gubi bilet miesięczny, Natalia usiłuje go nauczyć prawdziwej wartości pieniądza. Kuba nawymyślał nauczycielowi w szkole. Ludwik dzwoni do szkoły, by wyjaśnić sprawę i też wdaje się z pedagogiem w pyskówkę.

 • 04.03.2024 13:10- TVP ALFA odc. 55 "Wirtualni przyjaciele"
  Kacper przygotował kolację na ciepło. ...

  Kacper przygotował kolację na ciepło. Okazuje się, że zrobił wszystko z proszku, zgodnie z ojcowskim przepisem. Tomek i Magda wybierają się na koncert, ale muszą zmienić plany, by niańczyć Kacpra. A Kacper rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku. W ogóle cierpi z powodu nikłej liczby "zafrendowanych". Natalia i Maria cieszą się spokojem w domu bez Ludwika i Tomka, którzy ćwiczą manewry samochodem. Błogi stan przerywa nagłe wtargnięcie panów. Natalia martwi się o Marię, bo nie wie, co się z nią dzieje. Okazuje się, że Kuba zna niemal każdy ruch Marii z Facebooka. Po świeżo obejrzanym z Kubą horrorze, Kacper boi się w nocy spać. Natalia go uspokaja, ale sama zaczyna wierzyć w duchy.

 • 04.03.2024 13:35- TVP ALFA odc. 56 "Instrukcja obsługi"
  Niestety, rozwój techniki przekracza możliwości ...

  Niestety, rozwój techniki przekracza możliwości percepcyjne Natalii i Ludwika. Tomek dostaje od rodziców nowy telefon komórkowy. Okazuje się, że Kuba też chciałby mieć nowy telefon i próbuje stworzyć wspólny front z Kacprem. Natalia ma profil na fejsie, mimo że sama go nie założyła. Maria przekonuje ją, że internet to supermiejsce do poznawania nowych facetów. Tomek i Kacper coraz częściej wychodzą ze swoimi znajomymi. Kacper nudzi się sam w domu.

 • 04.03.2024 21:25- TVP ALFA odc. 57 "Nudzi mi się"
  Kacper ciągle walczy z nudą ...

  Kacper ciągle walczy z nudą i ze strachem przed następną klasą, do której pójdzie za rok. Kuba ubija interes z harcerzem. Natalia i Ludwik nie pozwalają wyjechać Kubie do Londynu. Natalia próbuje nauczyć Kubę prawidłowego korzystania z łazienki. Ponadto martwi się, że jest zbyt surowa dla swoich synów. Ludwik stara się ją pocieszyć.

 • 04.03.2024 21:50- TVP ALFA odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś"
  Natalia próbuje oderwać swoich synów ...

  Natalia próbuje oderwać swoich synów od siedzenia przed telewizorem, który nie dość, że cały czas hipnotyzuje chłopców, to jeszcze jest powodem sprzeczek i bójek. Ludwik wpada na pomysł, jak rozwiązać ten problem. Niestety, nowoczesna technika przychodzi chłopcom na pomoc. Maria sugeruje Natalii, że ta traci swojego Tomeczka, który jest już własnością Magdy. Ludwik tłumaczy Kubie, do czego służy telefon.

 • 04.03.2024 22:15- TVP ALFA odc. 59 "Młodość nie zna strachu"
  Kuba ma w planie wygrać ...

  Kuba ma w planie wygrać sporą gotówkę. Zanim dostanie te pieniądze, zdąży skłócić rodzinę. Boskich odwiedza wysłannik sekty i próbuje ich przekonać do swoich poglądów. Natalia postanawia porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper dzwonią po nieznajomych i robią im głupie dowcipy, a potem razem z Tomkiem, wbrew Ludwikowi, wypożyczają film. Marek i Ludwik tęsknią za beztroskimi latami młodości. Na szczęście Natalia pomaga im wyrwać się z nostalgii. Dzięki Marii i Markowi okazuje się, że ten kto kocha, zawsze liczy pieniądze.

 • 04.03.2024 22:40- TVP ALFA odc. 60 "Gwiazda rocka"
  Kuba zakłada kapelę i razem ...

  Kuba zakłada kapelę i razem z kolegami ćwiczy w piwnicy. Natalia martwi się, że piwnica jest za mało inspirującym miejscem dla młodych muzyków. Kuba rozpisuje plan kariery swojej grupy. Zastanawia się nad koncertami i wydaniem płyty. Ma tylko problem z wymyśleniem nazwy zespołu. Dziadkowie martwią się o zdrowie psychiczne wnuków. Uważają, że są oni pod dużą presją. Tomek szuka sobie weekendowej pracy, a Janina chce mu podarować samochód. U Boskich gaśnie światło i cały wieczór rodzina musi sobie radzić bez prądu.

 • 05.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 61 "Biznes is biznes"
  Tomek nie może się zdecydować, ...

  Tomek nie może się zdecydować, jak ubrać się do szkoły, przez co opóźnia braciom wyjście z domu. Ludwik z Natalią rozpieszczają Kacpra, fundują mu wyjazdy do lunaparku i kina. Napotyka to sprzeciw ze strony Kuby i Tomka. Okazuje się, iż miała to być dla nich nauka.

 • 05.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 62 "Walka z lenistwem"
  Natalia robi chłopcom awanturę, nie ...

  Natalia robi chłopcom awanturę, nie mogąc zrozumieć, dlaczego nie pomagają w domu. Kuba jedzie na wycieczkę i usiłuje wyciągnąć od Kacpra jego zaskórniaki. Ludwik wykorzystuje niechęć chłopców do prac domowych i pozbywa się ich z domu, strasząc wielkimi porządkami. Ludwik i Natalia nareszcie zostają sami. Tomek usiłuje przekonać Natalię, żeby ze względów ekologicznych ograniczyła korzystanie z auta. Szybko okazuje się, że ma w tym własny interes. Tomek oznajmia Natalii, że zerwał z Magdą. Natalia bardzo się przejmuje i pociesza Tomka. Okazuje się jednak, że jeden SMS pogodził parę i znów są razem. Tomek startuje w olimpiadzie historycznej, a Kuba się z niego naśmiewa. Mina mu jednak rzednie, kiedy Tomek oznajmia, że sympatia Kuby też się szykuje do olimpiady. Kuba martwi się, że jest najgłupszy.

 • 05.03.2024 21:25- TVP ALFA odc. 63 'Bal maturalny"
  Magda organizuje bal maturalny. Tomkowi ...

  Magda organizuje bal maturalny. Tomkowi jednak nie podoba się wstępna wizja tej imprezy. Tomek zastanawia się nad wyborem ścieżki zawodowej. Ukochany młodszy brat, Kuba, podsuwa mu pewien pomysł. Z kolei Kacper z kolegą Bartkiem starają się zachować przed Kubą swój sekret. Czy uda im się dochować tajemnicy? Zenon i Janina opowiadają, jak wyglądała studniówka za ich czasów. Kacper, przy pomocy starszego brata, postanawia nauczyć się jak być dorosłym.

 • 05.03.2024 21:50- TVP ALFA odc. 64 "Wakacje w lubuskiem"
  Ludwik i Natalia chcą wyskoczyć ...

  Ludwik i Natalia chcą wyskoczyć na tydzień w ciepłe kraje, zostawiając synów pod opieką dziadków. Chłopcy nie są tym zachwyceni. Tomek sprowadza na noc Magdę pod pretekstem wspólnej nauki. Babcia i dziadek są tak wyluzowani w tych sprawach, że Magda postanawia uczyć się u siebie. Ludwik i Natalia leżą na plaży, przeszkadza im działalność rozrywkowa ośrodka i rodzina, która łączy się z nimi przez internet. Babcia proponuje wnukom kolację i kino, ale chłopcy są zajęci własnymi sprawami. Janina i Zenon idą do kina we dwoje. Janina odrabia lekcje za Kacpra w zamian za porady komputerowe. Natalia i Ludwik wracają po urlopie do domu. Dziadkowie meldują, że wszystko było w najlepszym porządku, tylko zepsuło się ogrzewanie, pękła rura, a Kacper wylądował w szpitalu.

 • 05.03.2024 22:15- TVP ALFA odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe"
  U Boskich pojawia się chomik. ...

  U Boskich pojawia się chomik. Kuba zastanawia się, czy iść na studia. Tomek jeździ samochodem pod czujnym okiem Ludwika. Kacper martwi się, że sobie nie poradzi w nowej klasie. Tomek nie chce sprzątać swojego pokoju, a Kuba domaga się więcej wolności.

 • 05.03.2024 22:40- TVP ALFA odc. 66 "Król jest nagi"
  Kuba urządza swój nowy pokój ...

  Kuba urządza swój nowy pokój i negocjuje budżet na meble. Kacper przyprowadza do domu swoją koleżankę Zosię. Razem uczą się całować. Ludwik paraduje nago po domu. Marek przesłuchuje Tomka w sprawie Magdy. Tomek i Magda przechodzą kryzys.

 • 06.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 67 "Komunikacja głupcze"
  Kuba daje lekcje Ludwikowi, wyjaśniając ...

  Kuba daje lekcje Ludwikowi, wyjaśniając na czym polega marketing. Natalia walczy o normalne rozmowy przy stole. Kacper chce wiedzieć, czy dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków. Natalia martwi się późnymi powrotami Tomka do domu.

 • 06.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 68 "Rodzice na zawsze"
  Kacper zaczyna dorastać i przechodzi ...

  Kacper zaczyna dorastać i przechodzi bunt nastolatka. Tomek uczy Kubę, jak sobie radzić z rodzicielskimi zakazami. Tomek pod nieobecność rodziców organizuje imprezę. Do Kuby przychodzi koleżanka. Cała rodzina zastanawia się, czy jest to jego dziewczyna.

 • 06.03.2024 21:35- TVP ALFA odc. 69 "Słowa, słowa, słowa"
  Tomek przyprowadza do domu swojego ...

  Tomek przyprowadza do domu swojego kolegę. Bolo robi wrażenie na całej rodzinie. Natalia i Ludwik grają w scrabble. Okazuje się, że nie do końca uczciwie. Marek podejmuje poważny temat z Kubą. Marek zdradza Ludwikowi kulinarne sekrety.

 • 06.03.2024 22:00- TVP ALFA odc. 70 "Bratnia dusza"
  Kuba ratuje rodziców przed wydatkami ...

  Kuba ratuje rodziców przed wydatkami na remont. Ludwik pomaga Kacprowi w zbudowaniu maszyny na ZPT. Bolo pomaga Tomkowi w szybkim powrocie do zdrowia. Piotrek, kolega Kuby, szuka dla niego
  dziewczyny. Natalia wpada na pomysł, jak podejść Tomka i zachęcić go do zwierzeń.

 • 06.03.2024 22:25- TVP ALFA odc. 71 "24 godziny"
  Bolo wpada na pomysł, jak ...

  Bolo wpada na pomysł, jak zmusić Natalię do prasowania Tomkowi koszul. Kuba ma problemy w szkole. Natalia martwi się o późne powroty Tomka. Pod jej wpływem Ludwik ulega paranoi. Bolo uczy Tomka, jak sprawnie rozpiąć biustonosz. Przy śniadaniu w kuchni niespodziewanie pojawiają się ubrane w piżamę koleżanki Tomka - Julia, Aga i Beata. Natalia patrzy na nie podejrzliwie. Dziewczęta tłumaczą się, że wczoraj długo do nocy uczyły się z Tomkiem. Boska snuje najgorsze przypuszczenia.

 • 06.03.2024 22:50- TVP ALFA odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę"
  Natalia i Maria wybrały się ...

  Natalia i Maria wybrały się na zakupy. Okazuje się, że Tomek i Magda również szaleją po sklepach. Ku rozpaczy Marii Magda trafiła na większe soldy niż ona. Kuba i Kacper uczą Natalię znaczenia słowa altruizm. Tomek, Kuba i Kacper rozpoczynają strajk. Mają dość rodzicielskiej władzy.

 • 07.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi"
  Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia ...

  Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja. Sam zostaje trenerem. Natalia walczy z bałaganiarstwem swoich synów, a Ludwik zmaga się z nową funkcją trenera. Natalia i Ludwik mimo starań nie mają ani chwili na samotne tête-à-tête. Marek tłumaczy Kacprowi prawdziwe znaczenie grilla. Zbliża się Halloween, dzieciaki szykują się do zabawy.

 • 07.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 74 "Wolna chata"
  Ludwik usiłuje wychowywać chłopców nowocześnie, ...

  Ludwik usiłuje wychowywać chłopców nowocześnie, Natalia skutecznie ucieka się do starych metod: presja, groźba. Kuba nie chce sprzątać - tym razem Ludwik go szantażuje. Kacper i Zosia zadają "dorosłe" pytania. W domu Boskich giną skarpety i snute są różne teorie na ten temat.

 • 07.03.2024 21:30- TVP ALFA odc. 75 "Przelotne miłostki"
  Kuba co chwila zmienia dziewczyny. ...

  Kuba co chwila zmienia dziewczyny. Natalia uczy Kacpra rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a Ludwik z Markiem - zasad hokeja. Kuba wybiera się na koncert późno w nocy. Ludwik urządza wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę i stać go na więcej niż rodziców.

 • 07.03.2024 21:55- TVP ALFA odc. 76 "Nowoczesna rodzinka"
  Ludwik w ramach zaprowadzania porządku ...

  Ludwik w ramach zaprowadzania porządku przywiązuje słuchawkę telefonu sznurkiem i tym samym wiąże na siebie pętlę. Kuba z Bartkiem rozważają najlepszą koleżankę na "pierwszy raz" i doceniają wolność singla. Kacper zostaje zuchem i boi się końca świata. Wrażenia chłopców z wystawy Picassa.

 • 07.03.2024 22:20- TVP ALFA odc. 77 "Święta"
  Pierwszy śnieg i przygotowania do ...

  Pierwszy śnieg i przygotowania do Bożego Narodzenia. Kuba postanawia zmienić nazwisko. Wybiera się też na imprezę. Czy będzie tam alkohol? Rodzinka zastanawia się, co jest lepsze na migrenę - tabletka czy metody naturalne. W domu trwają targi o odśnieżanie podjazdu i o prezenty od Mikołaja. Tomek i Magda spędzają Wigilię u Bola.

 • 07.03.2024 22:45- TVP ALFA odc. 78 "Kara"
  Tomek bez pozwolenia "pożycza" auto ...

  Tomek bez pozwolenia "pożycza" auto rodziców i zostaje ukarany "szlabanem" na komórkę. Kuba chce dostać spadek za życia rodziców. Ludwik bawi się w okulistę. Stawia diagnozę, że Kacper musi nosić okulary. Natalia poznaje cienie życia żony trenera hokeja. Tomek zapomina o walentynkach, a Kacper ma urodziny. Mecze drużyny hokejowej Ludwika.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
03.03 22:15