Rodzinka.pl s.IV

serial komediowy tvp

 • 08.03.2024 13:00- TVP ALFA odc. 79 "O jeden promil za daleko"
  Rodzice dają spróbować dzieciom alkohol, ...

  Rodzice dają spróbować dzieciom alkohol, ale zniechęcają do picia. Ludwik wciąż trenuje drużynę hokeja i nadal się nie sprawdza. W rozmowach na temat różnych orientacji seksualnych, Natalia okazuje swoją tolerancję. Kuba narzeka, że ojciec nie potrafi załatwić mu dorywczej pracy, dopiero Magda proponuje popilnowanie dzieci sąsiadki.

 • 08.03.2024 13:25- TVP ALFA odc. 80 "Zachcianki'
  Natalia traci cierpliwość i zatrudnia ...

  Natalia traci cierpliwość i zatrudnia sprzątaczkę. Niestety, porządek utrzymuje się tylko kilka minut, a chłopcy pozbywają się zahamowań. Dzieciaki wchodzą rodzicom na głowę. Zabierają walkmana, krem za 420 zł i wyżerają wykwintną kolację. Do tego mają wymagania - tablet dla Kacpra, auto dla Tomka. Choć trzeba przyznać, że bywały gorsze czasy!

 • 08.03.2024 21:30- TVP ALFA odc. 81 "Pytania egzystencjalne"
  Ludwika łatwo podejść. Czy to ...

  Ludwika łatwo podejść. Czy to z klasówką na pałę, czy to z konkursem na jedzenie hot dogów. Natalii natomiast wszystko się sypie. Nie umie przejść testu na miłość Kacpra i Zosi, "psuje" wajchę od tostera, a gaszenie światła kończy się wypadkiem. Chłopaki bawią się w gotowanie i krytykowanie jedzenia rodem z telewizji.

 • 08.03.2024 21:55- TVP ALFA odc. 82 "Idzie lato"
  Natalia chce wprowadzać w rodzinie ...

  Natalia chce wprowadzać w rodzinie zdrowy tryb życia, ale zdradza tendencje ekstremistyczne. Tomek, Kacper i Zosia chcą znaleźć pracę na wakacje, ale ich pomysły spotykają się z brakiem zrozumienia. Ludwikowi praca trenera hokeja idzie opornie, ale w trakcie meczu namawia chłopaków na ostrzejszą grę pod niewprawnym okiem sędziego kalosza.

 • 08.03.2024 22:20- TVP ALFA odc. 83 "Orzeł czy pilot"
  Współpraca i zgoda między rodziną ...

  Współpraca i zgoda między rodziną jest zerowa. Kuba wstydzi się ojca, kłóci się z Kacprem od rana do wieczora i ignoruje polecenia mamy. Kacper nie umie pomóc w domowych obowiązkach, a Tomek najlepiej rozumie się z dziadkiem. Rozmowy nie wychodzą, a wspólne oglądanie telewizji kończy się kłótnią.

 • 08.03.2024 22:45- TVP ALFA odc. 84 "W jakim wieku?"
  Każdy próbuje być najsprytniejszy. Kuba ...

  Każdy próbuje być najsprytniejszy. Kuba włamuje się do FB Tomka i chowa pierwszy kawałek ciasta. Kacper zrzucił odkurzacz, a wychodzi na cudownego syna. Nie zawsze się jednak udaje. Okazuje się, że Ludwik nie posprzątał łazienki i pił piwo w wieku 15 lat. Koleżanki Tomka śmieją się z Natalii, a Kuba zdradza oceny z matematyki i źle ukrywa zapasy jedzenia w pokoju.

 • 09.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 85 "Praca Tomka"
  Rozpoczyna się rok szkolny. Kacper ...

  Rozpoczyna się rok szkolny. Kacper stresuje się drugą klasą. Kuba pomaga mu w domu, ale już poza domem nie przyznaje się do brata. Natalia ma dużo roboty, więc Janina jej pomaga. Ale nie znając się ani na kuchni, ani na ciuchach dzieci, wprowadza tylko chaos. Tomek dostaje mandat i pracę jako bileter w kinie.

 • 09.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 86 "Dziewczyna Kuby"
  Kuba ma dziewczynę Agatę, która ...

  Kuba ma dziewczynę Agatę, która wzbudza mieszane uczucia. Wpadają rodzice Natalii. Janina daje Tomkowi lekcję PRL-owskiej ekologii. Tomek pracuje w barze kanapkowym. Natalia ciągle go tam zawstydza.

 • 09.03.2024 21:35- TVP ALFA odc. 87 "O szkole i kobietach"
  Kacpra martwi fakt, że ma ...

  Kacpra martwi fakt, że ma w szkole słabsze wyniki od Zosi. Ludwik pociesza go, że to naturalne. Od zarania dziejów kobiety ćwiczyły systematyczność, siedząc w domach, podczas gdy mężczyźni zajmowali się innymi rzeczami: na przykład polowaniem na mamuty. Natalia i Ludwik aranżują wieczór tylko dla dwojga. Wszystko psuje niezapowiedziana wizyta rodziców Natalii.

 • 09.03.2024 22:00- TVP ALFA odc. 88 "Niezależność"
  Chłopcy stają się coraz bardziej ...

  Chłopcy stają się coraz bardziej niezależni. Potrafią już sami zrobić sobie śniadanie. Natalię to smuci, obawia się, że wkrótce przestanie być im do czegokolwiek potrzebna. Ludwik obwieszcza, że czuje się, jakby miał 18 lat. Jednak próbę wywinięcia hołubca zakłóca gwałtowny ból w krzyżu.

 • 09.03.2024 22:25- TVP ALFA odc. 89 "Wiecznie młodzi"
  Ludwik pechowo komplementuje sylwetkę Natalii ...

  Ludwik pechowo komplementuje sylwetkę Natalii na zdjęciu z albumu rodzinnego, nie zauważając, że jest w zaawansowanej ciąży. Dzieciaki nie potrafią przypomnieć sobie swojej byłej niani Eli. Natalia jest zaskoczona tym faktem, zwłaszcza że bardzo lubili Elę. Odzyskują pamięć dopiero wówczas, gdy Ludwik wspomina o jej wydatnym biuście. Natalia nie potrafi się przełamać, by po raz pierwszy w życiu nie zaprosić rodziców na weekend.

 • 09.03.2024 22:50- TVP ALFA odc. 90 "To miłość"
  Kuba robi wszystko, by nie ...

  Kuba robi wszystko, by nie wyjść przed Agatą na sknerusa. Bierze na siebie wszystkie rachunki, co zmusza go do szukania oszczędności gdzie tylko się da. Zosia przebiegle namawia Kacpra do tego, by oficjalnie zostali parą.

 • 10.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 91 "Kobiety górą"
  Chłopcy powtarzają po ojcu, że ...

  Chłopcy powtarzają po ojcu, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. Najpierw są szczerzy, ale potem wykorzystują to, żeby zaprząc dziewczyny do pracy w kuchni. Kacper jest dumny z ojca, ale jako "kura domowego". Natalia chce sobie znaleźć nowe hobby, bo praca to tylko nerwy. Ulgę przynoszą jej: spowiedź przed rodziną i komenderowanie leniuchami.

 • 10.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 92 "Razem czy osobno"
  Kuba informuje, że zapisał się ...

  Kuba informuje, że zapisał się do kółka teatralnego. Rodzice są zaskoczeni, Natalia mile, a Ludwik bardzo. Dopiero gdy dodaje, że zgłosiło się 16 dziewczyn na 2 chłopców, a grupa będzie zwolniona z ostatnich trzech lekcji w piątek, Ludwik oddycha z ulgą. Kuba i Tomek spędzają razem czas ze swoimi dziewczynami. Kacpra martwi, że wciąż nie ma sympatii. Natalia i Ludwik starają się przedstawić zalety pozostawania singlem. Ludwika ponosi nieco fantazja.

 • 10.03.2024 21:35- TVP ALFA odc. 93 "Videofilmowanie"
  Ludwik zapisuje Kacpra na treningi ...

  Ludwik zapisuje Kacpra na treningi futsalu. Sam zostaje asystentem trenera. Aby dobrze rozpocząć współpracę z młodzieżą, na pierwsze zajęcia przynosi lodówkę pełną lodów. Potem ma jednak problemy z wyjaśnieniem, na czym dokładnie polega spalony. Syn trenera, Krystian zostaje kapitanem drużyny. Zdaniem Kacpra, za bardzo się rządzi i stresuje pozostałych graczy. Kuba udziela Kacprowi kilku braterskich rad na takie sytuacje.

 • 10.03.2024 22:00- TVP ALFA odc. 94 "Szykujemy Święta"
  W domu Boskich wielka mobilizacja ...

  W domu Boskich wielka mobilizacja przedświąteczna. Młodzież nie jest z tego faktu zupełnie zadowolona. Szykowanie prezentów, rozwieszanie lampek choinkowych, wszechobecność kolęd to dla nich mroczne oblicze świąt. Do tego Kuba ma problem: zerwał z Agatą. Wspólnie z Tomkiem zastanawiają się, co w tej sytuacji powinien jej kupić pod choinkę.

 • 10.03.2024 22:25- TVP ALFA odc. 95 "Strachy na lachy"
  Na osiedlu Boskich trwa Halloween. ...

  Na osiedlu Boskich trwa Halloween. Kuba z Filipem przebierają się, by straszyć inne dzieci. Kacper z kolegą chcą zdobyć słodycze. Tomek przegląda Internet w poszukiwaniu używanego samochodu. Ludwik z Natalią, na przykładzie związku Kuby z Agatą, spierają się o to, czy ważniejsze jest piękno wewnętrzne, czy zewnętrzne.

 • 10.03.2024 22:50- TVP ALFA odc. 96 "Kuzyn Artur"
  U Boskich pojawia się kuzyn ...

  U Boskich pojawia się kuzyn Ludwika, Artur - znany piosenkarz. Wszyscy go uwielbiają: od razu nawiązuje świetne kontakty z chłopcami, a w drobnych domowych zadaniach deklasuje Ludwika, czym zaskarbia sobie podziw Natalii. Niepokoi to nieco Ludwika, zwłaszcza gdy Natalia, w trakcie snu, jakby wspominała coś o Arturze.

 • 11.03.2024 13:05- TVP ALFA odc. 97 "Historie samochodowe"
  Natalia i Ludwik uznali, że ...

  Natalia i Ludwik uznali, że pora kupić Tomkowi auto na własność. Skomplikowane kryteria wyboru sprawiają, że Tomek staje się posiadaczem minivana. Ludwik uważa to za obciach. Zadowoleni są za to koledzy Tomka, których teraz właściciel auta może przewozić w "ilościach hurtowych".

 • 11.03.2024 13:30- TVP ALFA odc. 98 "Ludwik żelazne ramię"
  Kacper stara się dowiedzieć, jak ...

  Kacper stara się dowiedzieć, jak poradzić sobie w szkole z dokuczaniem ze strony starszych kolegów. Kuba i Piotrek podstępem przekonują Ludwika do swojego wyjazdu na biwak. Ludwik bawi się z Kubą i Tomkiem w "dawanie mięśniaków", udając odporność na ból.

 • 11.03.2024 21:30- TVP ALFA odc. 99 "Święty Walenty"
  Tomek radzi Kubie, jak romantycznie ...

  Tomek radzi Kubie, jak romantycznie spędzić walentynki z Agatą. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Tomek ma problemy ze swoim samochodem, a Kuba postanawia sprzedać deskę snowboardową Kacprowi, by móc kupić sobie nową. Natalia nie popiera pomysłu Agaty, która chce powiększyć swoje piersi.

 • 11.03.2024 21:55- TVP ALFA odc. 100 "Razem i osobno"
  Kacper przechodzi trudny okres: nie ...

  Kacper przechodzi trudny okres: nie dość, że wskutek grypy żołądkowej rodzina zdaje się omijać go szerszym łukiem, to jeszcze podkochuje się nieszczęśliwie w pewnej Adelce. Ludwik i Marek próbują doradzić Kacprowi, używając metaforyki piłkarskiej. Kacper wysłuchuje ich cierpliwie. Woli jednak porozmawiać o tym z mamą.

 • 11.03.2024 22:20- TVP ALFA odc. 101 "Bez mieszkania"
  Tomek z kolegami szuka mieszkania ...

  Tomek z kolegami szuka mieszkania do wynajęcia. Natalia próbuje odwieść syna od tego pomysłu, ale dowiaduje się tylko od pozostałych chłopaków, jak bardzo zazdroszczą Tomkowi. Natalia jest zawiedziona z jeszcze jednego powodu: uważa, że chłopcy nie pamiętają o jej urodzinach. Robi mężowi wyrzuty, że im nie przypomniał. Ludwik odpowiada jej, że na pewno pamiętają. Wreszcie chłopcy robią Natalii urodzinową niespodziankę. Przyznają jednocześnie, że przypomniała im babcia Janina.

 • 11.03.2024 22:45- TVP ALFA odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij"
  Dziadek Zenon uczy Tomka warzenia ...

  Dziadek Zenon uczy Tomka warzenia piwa. Natalię niepokoi nieco takie zamiłowanie do alkoholu. Ludwik ma zupełnie inne zdanie, uważa to za wyjątkowo cenną umiejętność. Jednak gdy mieszkanie wypełnia się specyficznym, ciepłym zapachem amonu potasu, Ludwik weryfikuje swój pogląd.

 • 12.03.2024 13:00- TVP ALFA odc. 103 "Czas na zmiany"
  Kuba uczy młodszego brata, jak ...

  Kuba uczy młodszego brata, jak przechytrzyć rodziców, kiedy chce późno wrócić do domu. Udaje przed kolegą, że nie przejmuje się rozstaniem z Agatą. Niemalże nabiera kumpla, iż ma już nową sympatię, po czym okazuje się, że to kuzynka. Tomek myśli o wynajęciu z kolegami mieszkania w centrum miasta. W jego mniemaniu rodzice mogliby zaoszczędzić na jego wyprowadzce. Usiłuje ich przekonać, by oddawali mu większą część tej kwoty.

 • 12.03.2024 13:25- TVP ALFA odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny"
  Ludwik kupuje Kacprowi samochód zdalnie ...

  Ludwik kupuje Kacprowi samochód zdalnie sterowany, ale tak naprawdę cały czas sam się nim bawi. Natalia zastanawia się, co się stało ze storczykiem, który zniknął. Okazuje się, że Kuba zabrał go, postanawiając zrobić romantyczny wieczór Agacie. Chce pomóc też młodszemu bratu i oddaje mu swój referat, żeby Kacper mógł go przepisać i oddać do oceny. Po chwili orientuje się jednak, że Kuba dostał z niego jedynkę... Ludwik radzi Tomkowi i Kubie jak postępować z kobietami.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
08.03 13:00