Rodzinka.pl s.VIII

serial komediowy tvp 2016

 • 10.05.2024 21:55- TVP ALFA odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8
  Filip i Kuba rozmawiają o ...

  Filip i Kuba rozmawiają o kobietach. Natalia próbuje przekonać Kacpra, że koszula, którą mu kupiła na dyskotekę, jest świetna. Tomkowi udaje się to znacznie szybciej i łatwiej. Ludwik i Kuba wracają zdenerwowani po kolejnej lekcji nauki jazdy samochodem. Natalia i Ludwik zaplanowali rodzinne sprzątanie. Chłopcom się to nie podoba i próbują się wykręcić. Zapomnieli jednak o podpisanych przez nich cyrografach.

 • 10.05.2024 22:20- TVP ALFA odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8
  Natalia chowa swoje kosmetyki pod ...

  Natalia chowa swoje kosmetyki pod łóżkiem, żeby Paula i Magda ich nie używały. Ludwik denerwuje się na Kacpra, że przeszkadza mu w pracy. Ludwik i Natalia sposobem na miłosne igraszki zmuszają chłopców do wypełnienia obowiązków domowych. Maria wolałaby mieć dziewczynkę. Natalia próbuje ją przekonać, że chłopcy są fajniejsi. Niestety, synowie nie pomagają jej w tym.


 • 10.05.2024 22:50- TVP ALFA odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8
  Kacper zastanawia się, jak przekonać ...

  Kacper zastanawia się, jak przekonać rodziców do kupna nowych okularów dla niego. Zosia zwierza się Kacprowi, że podoba jej się pewien chłopak, co bardzo smuci Kacpra. Marek podpowiada Kacprowi i Antkowi, co trzeba zabrać na protest przeciw systemowi. Maria jest pełna obaw przed nadchodzącym nowym. • 11.05.2024 21:30- TVP ALFA odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8
  Natalia złości się na mamę, ...

  Natalia złości się na mamę, która prosi ją o pomoc. Jest zdenerwowana, bo Janina poucza ją i wie wszystko lepiej. Marek i Maria odwiedzają Boskich po zakupach dla dziecka. Ludwik kupuje prezent
  Natalii z nadzieją, że spędzą wspólnie wieczór.


 • 11.05.2024 21:55- TVP ALFA odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8
  Magda zachwyca się ciążą Marii. ...

  Magda zachwyca się ciążą Marii. Tomek prosi o poradę ojca w sprawie swojego związku z Magdą. Podczas nocnej burzy Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Natalia z Marią rozmawiają o zakupach dla dziecka, pojawia się Kuba i doprowadza je do łez.


 • 11.05.2024 22:20- TVP ALFA odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8
  Kuba nie chce być w ...

  Kuba nie chce być w związku na odległość. Natalia tłumaczy chłopcom, dlaczego warto pamiętać o bliskich i ich sprawach. Ludwik, który nie wierzy w homeopatię, wyjada żonie wszystkie leki, co Natalia odkrywa w potrzebie. Natalia martwi się o chłopców, że każdą wolną chwilę spędzają z telefonami, tabletami w ręku. Nie rozpoznają już głosu żywego ptaka, myślą, że to dźwięk dzwonka w telefonie. Kuba niezmiennie szuka pracy, tym razem w warzywniaku. Chłopcy ustalają system opieki nad rodzicami, gdy ci zestarzeją się. Marek robi wykład Tomkowi i Kacprowi dotyczący selfie.


 • 11.05.2024 22:45- TVP ALFA odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8
  Natalia pakuje prezenty dla dziecka ...

  Natalia pakuje prezenty dla dziecka Marysi. Do Boskich wpada Marek i wspominają zabawne historie z dzieciństwa chłopców. Kacper wieczorem zabiera się za sprzątanie łazienki, żeby coś załatwić z rodzicami.
  Ludwik uważa, że Kacper to nadal małe dziecko i Kacper pozwala mu tak myśleć.

 • 12.05.2024 21:35- TVP ALFA odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8
  Ludwik robi chłopcom wykład na ...


  Ludwik robi chłopcom wykład na temat oglądania filmów dla dorosłych. Okazuje się, że to nie oni przynieśli taki film do domu. Janina ma pretensję do Natalii, że nie interesuje się własnymi rodzicami.
  Natalia denerwuje się na Ludwika, że pamięta jej daty urodzenia. Łzawy film pobudza wyobraźnię Boskich. Wyobrażają sobie, jak wyglądałoby ich życie, gdyby się nigdy nie poznali. Natalia sposobem wykurza wszystkich z domu. Kuba szykuje dla Pauli urodzinową niespodziankę.
 • 12.05.2024 22:00- TVP ALFA odc. 178 "Mimo wszystko miłość" sezon 8
  Natalia złości się na Kacpra, ...

  Natalia złości się na Kacpra, że za późno chodzi spać, a potem śpi do południa. Maria dzieli się z Natalią swoimi obawami dotyczącymi dziecka. Ludwik i Natalia słyszą niechcący rozmowę Tomka, Magdy, Pauli i Kuby. Kacper przeprowadza eksperyment na lekcję biologii.

 • 12.05.2024 22:25- TVP ALFA odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8
  Kontuzjowany Tomek negocjuje z Natalią ...

  Kontuzjowany Tomek negocjuje z Natalią w sprawie leczenia bolącej kostki. Nie chce zgodzić się na wizytę w szpitalu, ale chętnie skorzystałby z szybkiej i płatnej konsultacji prywatnej. Kacprowi śni się, że studiuje razem z Kubą, co mocno motywuje Kubę do nauki. Ludwik zazdrości Tomkowi, że może leżeć na kanapie i oglądać telewizję. Magda chce zeswatać Kacpra ze swoją kuzynką.

 • 12.05.2024 22:45- TVP ALFA odc. 180 "Boskie życie" sezon 8
  Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która ...

  Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka, dlatego Natalia zmienia korepetytorkę na korepetytora. Nim zainteresowane są Natalia i Maria. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem. Kacper przegrywa mecz z drużyną młodszych koleżanek.


 • 23.05.2024 22:25- TVP ALFA odc. 181 "Sprzedane" sezon 8
  Kuba informuje rodziców, że chce ...

  Kuba informuje rodziców, że chce iść na studia w Krakowie. Natalia martwi się, że wszyscy synowie zaraz się wyprowadzą. Boscy planują sprzedać dom. Z niespodziewaną wizytą wpadają rodzice Natalii
  i proponują im, żeby kupili dom na wsi obok nich.
 • 23.05.2024 22:50- TVP ALFA odc. 182 "Przeprowadzka" sezon 8
  Rodzina Boskich sprzedała dom i ...

  Rodzina Boskich sprzedała dom i pakuje swoje rzeczy. Paula znajduje u Kuby zdjęcie jego byłej dziewczyny. Zosia żegna się z Kacprem. Boscy oddają klucze nowemu właścicielowi i żegnają się z domem.stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
10.05 21:55