Rodzinka.pl s.X

serial komediowy tvp 2017

 • 26.02.2024 14:25- TVP Rozrywka odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
  Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywianiem ...

  Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywianiem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. Kuba odgrywa przed młodszym bratem rolę kochającego brata, by w efekcie uzyskać kawałek słodkości. Natalia urządza ucztę z ekologicznych produktów. Ludwik ma ciężki poranek po wieczornym wyjściu z Markiem.

 • 26.02.2024 14:55- TVP Rozrywka odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
  Kacper wystawia na próbę całą ...

  Kacper wystawia na próbę całą rodzinę, sprawdzając, co by było, jakby zaginął. Marek komplementuje Boskich, by wyciągnąć od nich sporą pożyczkę. Marysia rozpacza, że już nigdy nie znajdzie sobie mężczyzny jako matka z dzieckiem. Młodsi Boscy zakładają jej profil na portalu randkowym. Paula daje Kubie wskazówki co do zaręczyn. Ludwik przygotowuje wykwintną kolację, by spędzić miło czas z Natalią. Plany krzyżuje im Viola, która bez zapowiedzi staje nagle w drzwiach.

 • 27.02.2024 05:00- TVP2 odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
  Kuba kupuje Pauli prezent urodzinowy, ...

  Kuba kupuje Pauli prezent urodzinowy, który zdecydowanie zaskakuje jego matkę, co więcej, uczy swojego młodszego brata dbania o środowisko i oszczędzania pieniędzy, jednak jak się okazuje - nie z własnej woli. Ludwik obdarowuje wybrankę swojego serca wyjątkowym prezentem, lecz nie z wyjątkowym efektem. Kuba, Filip, Agata i Paula robią psychotest, którego wyniki pozostawiają wiele wątpliwości

 • 27.02.2024 14:15- TVP Rozrywka odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
  Na drodze Ludwika do wyjścia ...

  Na drodze Ludwika do wyjścia z domu stają potrzeby fizjologiczne Kacpra. Marek wyśmiewa się z zachowań Ludwika, mówiąc, że bardzo "skapciał". Zosia w cwany i inteligentny sposób zmusza Kacpra do przyznania się do całowania z ich wspólną koleżanką. Maria i Viola zazdroszczą Natalii męża. Paula stara się wymusić na Kubie miłosne wyznanie. Kacper, mimo że bardzo nie chciał, wyjawia ojcu sekret Natalii.

 • 27.02.2024 14:50- TVP Rozrywka odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
  Kacper upomina Kubę, co do ...


  Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niespecjalnie cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera, co więcej, "wsparcie" całej rodziny pogarsza sytuację i Boska wybucha ze złości. Zosia ostrzega Marka przed jego problemem z alkoholem.


 • 28.02.2024 14:20- TVP Rozrywka odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
  Marek wraz z Natalią wypominają ...

  Marek wraz z Natalią wypominają Ludwikowi jego wagę, a on całą winę zwala na niezdrowe posiłki serwowane w domu. Ludwik podarowuje sobie prezent, nowy skuter. Kuba i Paula próbują pozbyć się Kacpra z domu, by spędzić wieczór sam na sam. Młodszy brat ma dla nich niespodziankę. Natalia ogłasza mężowi, że jest w ciąży.

 • 29.02.2024 14:20- TVP Rozrywka odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
  Przemiły niedzielny obiad zamienia się ...

  Przemiły niedzielny obiad zamienia się w rodzinną kłótnię. Kuba wymusza na Kacprze zwrot pożyczonej gotówki. Ludwik "zaplusował" u najmłodszego syna, spędzając z nim cały dzień pełen rozrywek, co niekoniecznie cieszy Natalię. Na jaw wychodzą też relacje mamy Agaty oraz Marka. Ludwik mimo swojej diety podjada w nocy. Magda przymierza suknię ślubną Natalii.

 • 29.02.2024 14:55- TVP Rozrywka odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10
  Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje ...


  Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje rodzinie na obiad ślimaki. Zosia uzmysławia Kacprowi oraz Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Kuba pęka z dumy, gdy dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole. W domu Boskich trwa rywalizacja w grę Monopol, w której triumfuje Marek. Natalia wykorzystuje dobry humor Ludwika oraz jego "pomocną dłoń" do codziennych obowiązków.

 • 01.03.2024 14:15- TVP Rozrywka odc. 204 "Lepiej dobrze żyć z teściową" sezon 10
  Tomek myśli, że przyłapuje rodziców ...


  Tomek myśli, że przyłapuje rodziców w bardzo niezręcznej sytuacji. Paula wymusza na Kubie informacje o urodzinowej niespodziance dla niej samej. Bolo zachęca Marysię do wieczornego wyjścia, komplementując ją. Kacper ratuje Natalię finansowo przed kurierem. Maria z Markiem dyskutują na temat polskich aktorów. Tomek pociesza Paulę w "trudnej chwili". Magda wyjaśnia z Natalią wątpliwości związane ze ślubem. Boscy coraz bardziej martwią się o zachowanie Kacpra w szkole, jego oceny i wszelkie wybryki.

 • 01.03.2024 14:45- TVP Rozrywka odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
  Natalia odwiedza z Kacprem stację ...


  Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. Agata wpada na Ludwika w stosunkowo niezręcznej sytuacji. Boska jest zazdrosna o kontakty męża z najmłodszym synem.

 • 04.03.2024 14:15- TVP Rozrywka odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10
  Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki ...

  Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców, przerabiając umiejętnie ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo, kobiety nie mogą oderwać od niego wzroku. Natalia pokazuje wszystkim swoje umiejętności dotyczące języka francuskiego i kultury Francji.

 • 04.03.2024 14:45- TVP Rozrywka odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
  Natalia rezerwuje wieczór, by spędzić ...

  Natalia rezerwuje wieczór, by spędzić go romantycznie z mężem. Ten ma jednak inne plany. Kacper okazuje się antyekspertem od sprzątania. Tomek jest zirytowany kolejnymi kłótniami z Magdą, co jeszcze bardziej przekonuje Natalię, że ślub będzie błędem. Paula przyłapuje Kubę i Agatę w bardzo dwuznacznej sytuacji. Kacper przerażony reakcją rodziców na kolejne złe oceny zostawia im list pożegnalny i opuszcza dom.

 • 05.03.2024 14:20- TVP Rozrywka odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
  Natalia i Ludwik planują oderwać ...

  Natalia i Ludwik planują oderwać się od codziennej rutyny. Pomiędzy Kubą a zazdrosną Paulą po raz kolejny dochodzi do kłótni o Agatę. Rodzina Boskich przygotowuje się do rodzinnego wyjazdu z okazji urodzin Kacpra. Natalia wciąż ma obiekcje dotyczące ślubu syna. Paula dołącza do Boskich i dowiaduje się że Agata i Filip również są w hotelu. Rodzina wspaniale bawi się w parku rozrywki, gdy nieoczekiwanie ślub Tomka i Magdy staje pod znakiem zapytania.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
26.02 14:25