Rytmy Dwójki

widowisko muzyczne 2023

 • 21.06.2024 00:55- TVP Kobieta (2)
  Podczas kolejnych odcinków muzycznego show ...

  Podczas kolejnych odcinków muzycznego show wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. 8 gwiazd polskiej sceny muzycznej w każdym odcinku śpiewa w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studio wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą sms - ów wybierają największy polski przebój. Tuż po programie, w części Wyniki, widzowie poznają zwycięską piosenkę. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historia samego przeboju prezentowana będzie przez Marka Sierockiego. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 28.06.2024 00:15- TVP Kobieta (3)
  W muzycznym show "Rytmy Dwójki" ...

  W muzycznym show "Rytmy Dwójki" wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. 8 gwiazd polskiej sceny muzycznej. W każdym odcinku śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studiu wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS - ów wybierają największy polski przebój. Po programie, w części Wyniki, widzowie poznają zwycięską piosenkę. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historię samego przeboju zaprezentuje Marek Sierocki. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 05.07.2024 00:15- TVP Kobieta (4)
  Muzyczny show "Rytmy Dwójki" to ...

  Muzyczny show "Rytmy Dwójki" to cykl, w którym w każdym odcinku wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studiu wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS-ów wybierają największy polski przebój. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historia samego przeboju jest prezentowana przez Marka Sierockiego. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 12.07.2024 00:15- TVP Kobieta (5)
  Muzyczny show "Rytmy Dwójki", w ...

  Muzyczny show "Rytmy Dwójki", w którym wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w każdym odcinku śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studiu wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS - ów wybierają największy polski przebój. Tuż po programie, w części Wyniki, widzowie poznają zwycięską piosenkę. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historię samego przeboju prezentuje Marek Sierocki. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
21.06 00:55