Rytmy Dwójki

widowisko muzyczne 2023

 • 02.12.2023 12:40- TVP2 (5)
  Muzyczny show "Rytmy Dwójki", w ...

  Muzyczny show "Rytmy Dwójki", w którym wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w każdym odcinku śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studiu wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS - ów wybierają największy polski przebój. Tuż po programie, w części Wyniki, widzowie poznają zwycięską piosenkę. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historię samego przeboju prezentuje Marek Sierocki. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 09.12.2023 12:40- TVP2 (6)
  Wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od ...

  Wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w każdym odcinku śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studiu wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS - ów wybiorą największy polski przebój. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historię samego przeboju prezentuje Marek Sierocki. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 16.12.2023 12:40- TVP2 (7)
  Muzyczny show, podczas którego wybieramy ...

  Muzyczny show, podczas którego wybieramy najpiękniejszą polską piosenkę, od czasów międzywojnia do współczesności. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w każdym odcinku śpiewają w duecie z wybranymi uczestnikami programów TVP ("Voice", "Szansa na Sukces", "Tak to leciało"). Publiczność zgromadzona w studio wybiera za pomocą pilotów do głosowania najlepszy utwór odcinka, który trafi do finału. W finale prezentowane są zwycięskie wykonania z 7 odcinków i tym razem to widzowie TVP za pomocą SMS - ów wybierają największy polski przebój. Tuż po programie, w części Wyniki, widzowie poznają zwycięską piosenkę. Piosenki prezentowane w programie wybierane są przez gwiazdy i z każdą z nich łączy się jakaś historia, sentymentalny kontekst. Dodatkowo historię samego przeboju prezentuje Marek Sierocki. Duetom towarzyszy orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana.

 • 23.12.2023 12:30- TVP2 (8)
stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
02.12 12:40