TVP Kobieta - Program TV na czwartek 02 maja 2024

 • 05:10 Ojciec Mateusz - odc. 214 (Ojciec Mateusz XVII odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Płonie las. Leśniczy i policjanci ...

  Płonie las. Leśniczy i policjanci odnajdują dowód rzeczowy podpalenia. Trwa przesłuchanie świadków. Józef Zielak zeznaje, że widział w lesie Fabiana Wieczorka, syna znanego mecenasa, który pędził na skuterze i nieomal go potrącił. Potem znalazł też kanister po benzynie. Policjanci odwiedzają Klarę Andrzejczak, która odziedziczyła dom pod lasem. Fabian zostaje zatrzymany. Emilka opowiada Noculowi o nim. Mateusz odwiedza ojca Fabiana, ale mecenas nie jest przejęty losem syna. Tymczasem w okolicy pojawiają się kolejne podpalenia. Mateusz spotyka w cukierni Klarę. Kiedy ta odchodzi na chwilę od stolika, zerka na jej telefon. Wiedziony intuicją sprawdza nazwę firmy i zawiadamia o swoim odkryciu Nocula.

 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 215 (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  W sandomierskim liceum trwa zjazd ...

  W sandomierskim liceum trwa zjazd absolwentów. Wśród uczestników spotkania jest aktor, Tomasz Zaremba (Mariusz Bonaszewski) oraz jego agentka, Alicja (Hanna Konarowska). Możejko wpada na pomysł zorganizowania turnieju szachowego dla uczniów. Ponieważ policjanci będą brali udział w zawodach, wszyscy pobierają lekcje szachów u Mateusza. Nocul dostaje wezwanie. Doszło do morderstwa. Policjanci znajdują ciało agentki Alicji w domu Tomasza Zaremby. Aktor spotyka się z Mateuszem. Policjanci odzyskują zniszczony testament Zaremby.

 • 07:05 W labiryncie - Zatrucie serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1990
  Pani Maria przynosi wiadomości z ...

  Pani Maria przynosi wiadomości z innych placówek instytutu o wzburzeniu ludzi groźbą utraty pracy. Dochodzi do zderzenia odmiennych filozofii życiowych pani Marii i Marka. Renata zjawia się w komisariacie policji i stara się wyciągnąć z aresztu Igora. Kłamie, twierdząc, że srebra znalezione przy chłopaku pochodzą z ich mieszkania. Po wyjściu z komisariatu robi Igorowi wymówki za jego zachowanie, ale jest miło zaskoczona, że do bójki między nim a Edkiem doszło z jej powodu. Stopczyk podczas spotkania z Racewiczem wyraża zaniepokojenie o los swojej spółki w obliczu likwidacji instytutu. Marek pomaga Dorocie przełamać strach przed chodzeniem bez kuli. Mayer jest bardzo opryskliwy wobec Krystyny, krytykuje ją pod byle pretekstem. Gdy Krystyna proponuje, że się zwolni, David zmienia ton na bardziej pojednawczy. Krystyna stwierdza, że jego stosunek wobec niej się zmienił, gdy przekonał się, że nie zostaną kochankami. Pan Tomasz nadzoruje załadunek beczek z niewiadomą substancją. Podczas załadunku jedna z beczek rozbija się i wylewa się z niej jakaś ciecz. Pani Anna przygotowuje się do wyjazdu do Szwajcarii do Ewy. Pan Tomasz dostaje w nocy silnego ataku duszności. Marek, po namowach Doroty, decyduje się przyjąć propozycję ojca, ale pod warunkiem, że Dorota przed jego wyjazdem wyjdzie za niego za mąż. Renata dowiaduje się, że jej ojciec jest w szpitalu.

 • 07:30 W labiryncie - Bez pracy serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1990
  Renata odwiedza w szpitalu nieprzytomnego ...

  Renata odwiedza w szpitalu nieprzytomnego ojca. Stopczyk jest przesłuchiwany przez panią prokurator w związku z zatruciem, jakiemu ulegli pan Tomasz i jego pracownicy. Pani prokurator sugeruje, że substancja znajdująca się w beczkach przechowywanych na posesji pana Tomasza to wysoce toksyczne odpady, które firma Stopczyka sprowadziła do Polski dla zarobku. Pan Tomasz po odzyskaniu przytomności rozmawia z Renatą. Martwi się o swych pracowników, którzy również ulegli zatruciu, a także o swoją firmę. Renata zapewnia ojca, że wszystkim się zajęła. Dorota prezentuje się kolegom z pracowni bez kuli. Stopczyk żali się Racewiczowi na Hellera, który wpakował go w tarapaty w związku z wypadkiem pana Tomasza. Prosi Adama, aby w jakiś sposób potwierdził, że substancja znajdująca się w beczkach była badana przez instytut. Racewicz zdecydowanie odmawia. Krystyna przypadkowo podsłuchuje rozmowę Mayera z nieznajomą dziewczyną. Mayer proponuje, że zatrudni ją na miejsce Krystyny. Maria opowiada Dorocie o rekonwalescencji jej syna. Duraj informuje kolegów o pomyślnym przejściu testów przez ich lek - adoloran. Marek spotyka się z ojcem, który ku jego zaskoczeniu mówi mu, że jego propozycja pracy dla niego jest już nieaktualna. Mayer kłamliwie tłumaczy Krystynie, że musi ją zwolnić z pracy ze względu na spodziewaną likwidację biura agencji w Warszawie. Dorota na wieść o tym, że oferta pracy złożona przez ojca Marka jest już nieaktualna, kokieteryjnie wyraża żal z powodu także nieaktualności jego oferty matrymonialnej. Do Sucheckich przybywa Reiter - kuzyn Haniszów zamieszkały w Szwajcarii. Gość przekazuje im informacje o planowanym wyjeździe do USA Pawła i Ewy. Opowiada im o wnuku. Podczas wieczornej rozmowy Janka i Krystyny okazuje się, że oboje stoją w obliczu bezrobocia.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 524 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Feride znajduje w piwnicy uwięzioną ...

  Feride znajduje w piwnicy uwięzioną dziewczynę. Gizem opowiada jej przerażającą historię. Dzięki pomocy Sehriye udaje się naładować znaleziony telefon. Narin po raz pierwszy słyszy bicie serca swojego dziecka. Matka odbiera Kumru ze szpitala psychiatrycznego. Feride prosi Umita o rozwód.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 525 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Policja przeszukuje dom Feride i ...

  Policja przeszukuje dom Feride i Umita i oczywiście nie znajduje Gizem. Narin domyśla się, że za wszystko jest odpowiedzialna Kumru. Kontaktuje się z nią za pomocą telefonu Ilyasa i wzywa na spotkanie na miejscu zbrodni. Feride usiłuje skontaktować się z Emirem. Emir ma przyjść do nich na kolację.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon III odc. 16/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Diamantis rozmawia z adwokatem, który ...

  Diamantis rozmawia z adwokatem, który mówi mu, że Anastasia kupiła jego dom, aby nie wpadł w obce ręce. Olga i Sifis spotykają się w winnicy i rozmawiają o sprawach zawodowych. Patroklos w dalszym ciągu obwinia Annę. Jednocześnie czuje się zagubiony, mówi Nektariosowi o wyjeździe do Włoch i o tym, że będzie namawiał Dimitrę, aby wróciła do domu. Chrysanthi po raz kolejny rozmawia z Pavlosem, który deklaruje chęć bycia z nią, ale w sposób dyskretny. Konstantina rozważa związanie się z kimś w swoim wieku.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 167 (s. III, odc. 40) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 167) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Do pałacu przyjeżdża siostra sułtanki ...

  Do pałacu przyjeżdża siostra sułtanki Hatice, sułtanka Şah Huban. Hatice ma nadzieję, że siostra wesprze ją w bojach z Hürrem. Po odwiedzinach w meczecie Ibrahim każe uwięzić i skazać na śmierć jednego z prowokatorów, co wywołuje zamieszki w mieście. Rüstem aga wyjeżdża z Konstantynopola, by objąć rządy nad prowincją Teke.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion. magazyn kulinarny, magazyn, 2023
  Karol Okrasa zaprasza widzów do ...

  Karol Okrasa zaprasza widzów do Nadleśnictwa Rytel. W 2017 roku miejsce to było szczególnie dotknięte skutkami niszczycielskiego huraganu, który przeszedł przez Polskę. Połowa drzew w Nadleśnictwie została powalona przez wichurę, w niektórych leśnictwach las w ogóle przestał istnieć. Najpilniejszym zadaniem tutejszych leśników stało się oczyszczenie terenu i odtworzenie drzewostanu. Do tego potrzebne były miliony sadzonek małych sosen, buków, dębów, brzóz. Ale wcześniej olbrzymia ilość nasion różnych drzew. Szczęśliwie na terenie Nadleśnictwa znajduje się wyłuszczarnia nasion w Klosnowie. To niezwykły obiekt wybudowany jeszcze w 1913 roku przez Niemców, bo Polski nie było wówczas na mapach Europy. Wyposażono go w najnowocześniejsze osiągnięcia ówczesnej techniki. Przywożone tu wagonami szyszki z wielu krajów wracały na miejsce w postaci nasion. Dziś jest zabytkiem, chociaż w pełni sprawnym. Ale obecnie pozyskuje się nasiona w dobudowanym obok nowoczesnym zakładzie. I właśnie wizyta w wyłuszczarni podsunie Karolowi pomysł, by przygotować dania, w których wykorzysta nasiona sosny czy buka, co czyniono w dawnej kuchni polskiej. Przygotowane dania: 1/ pstrąg pieczony z salsą z orzeszków bukowych i nasion sosny podany z grillowaną młodą kapustką; 2/ placek z mąki żołędziowej z żurawiną, orzechami i masłem z czosnku niedźwiedziego; 3/ budyń chlebowy z sosną, żurawiną i miodem spadziowym.

 • 12:35 Pięknie przyprawiONA - Sezon I odc. 10 /12 Jelito drażliwe magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Jelito drażliwe to przypadłość, która ...

  Jelito drażliwe to przypadłość, która nie tylko wpływa na nasze zdrowie, ale i odbiera nam radość cieszenia się wieloma smakami. W obawie przed kolejnym atakiem choroby rezygnujemy z ulubionych dań, po omacku szukając sposobów na walkę z bólem i dolegliwościami trawiennymi. W tym odcinku Agnieszka Mielczarek spieszy z pierwszą pomocą i wsparciem dla drażliwych jelit, proponując wyśmienitą owsiankę z owocami.

 • 12:50 Wszystkie kolory świata - Armenia (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Armenia, położona między morzami Czarnym, ...

  Armenia, położona między morzami Czarnym, Kaspijskim i Śródziemnym, jest krajem nieznanym, choć pięknym. Graniczy z Gruzją, Azerbejdżanem, Iranem i Turcją. W ciągu tysiącleci niezwykła siła duchowa Ormian i ich umiejętność przystosowywania się do zmieniających się warunków ukształtowały niezłomną chrześcijańską cywilizację uznawaną dziś za jedną z najstarszych na świecie. W roku 1991 ten mały kraj, o powierzchni około 30 tysięcy kilometrów, uzyskał niepodległość od ZSRR. Szybko stał się krajem nowoczesnym, zaspokajającym potrzeby najbardziej wymagających turystów. W Armenii cofamy się do najczystszych korzeni ludzkiej tradycji i odkrywamy fascynujące europejskie enklawy.

 • 13:50 Velvet s.I - odc. 9 (Velvet) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2014
  Don Raul zaprojektuje nową kolekcję ...

  Don Raul zaprojektuje nową kolekcję dla Galerii Velvet, ale z nowych tkanin. Zakupi je w Paryżu wraz z Albertem i Ritą, która zostaje jego asystentką. Zbliżają się 31. urodziny Alberta. Cristina dowiaduje się od Patricii, że będzie je obchodził z Aną o północy na tarasie galerii. Przygotowuje film, na którym Alberto bawi się z ojcem. Film wyświetla się nieprzerwanie w jego gabinecie, do którego zagląda, zanim spotka się z Aną. Wzruszony sądzi, że to urodzinowy prezent od niej. W Galerii, już po jej zamknięciu, ginie drogocenny naszyjnik.

 • 14:50 Rytmy zdrowia - Leczenie sanatoryjne magazyn medyczny, magazyn, 2022
  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, ...

  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, omawiający najczęstsze schorzenia oraz leczenie i diagnostykę medyczną.
  Leczenie sanatoryjne skutecznie wspiera leczenie chorób: reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych i nadciśnienia, dolnych dróg oddechowych, chorób przemiany materii, cukrzycy, otyłości, miażdżycy. Balneologia to dziedzina medycyny uzdrowiskowej. Leczenie balneologiczne polega na wykorzystaniu w procesie leczenia surowców naturalnych, takich jak wody mineralne czy błota lecznicze, wśród których najpopularniejsza jest borowina. Jakie mogą być rodzaje balneoterapii? Jakie zabiegi stosuje się w balneologii? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym programie zrealizowanym w Wieńcu-Zdroju.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 101 (seria VIII odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Mateusz i Pluskwa łowią nad ...

  Mateusz i Pluskwa łowią nad rzeką ryby. Wracając, Mateusz przejeżdża koło willi eurodeputowanego Gajownika, której pod nieobecność właściciela, pilnuje doświadczony przez życie, pięćdziesięcioletni Henryk Mituła. Mateusz zastanawia się, dlaczego jest uchylona furtka i nigdzie nie widać Henryka. Wchodzi do środka przez szklane drzwi. Widzi w salonie otwarty sejf. Możejko, Nocul, Gibalski i Paruzel prowadzą czynności. Podejrzenia padają na biedaka Mitułę, który miał pilnować domu. Nie zastają go jednak. Wieczorem kobieta, opiekująca się grobami, sprząta uschnięte kwiaty z pomników. Nagle zauważa kobiece zwłoki i ucieka. Lekarz policyjny stwierdza zgon przez uduszenie. W tym czasie żona Henryka, Anna, odwiedza plebanię ze swoim psem, który zachowuje się, jakby diabeł w niego wstąpił. Prosi księdza o pomoc. Wkrótce zjawia się Nocul, opowiada Mateuszowi o zabójstwie na cmentarzu. Na komendę przyjeżdża Gajownik. Pokazuje katalog skradzionych dzieł sztuki. Na cmentarzu kręcą się Mateusz oraz Pluskwa, który rozpoznaje w ofierze swoją znajomą, Lucynę Bójko. Przypadkiem trafiają na zaskakujące znalezisko. Jest jasne, że Lucyna Bójko zginęła, bo zobaczyła coś, czego nie powinna. Pluskwa sam wraca na cmentarz następnego dnia. W okolicy znaleziska pojawia się krępy mężczyzna i ukrywa coś w kapliczce. Pluskwa postanawia go śledzić. Wieczorem daje Mateuszowi karteczkę z adresem mężczyzny. Mateusz przekazuje informacje Noculowi, który jedzie na cmentarz, gdzie dokonuje zaskakującego odkrycia.

 • 16:25 Ojciec Mateusz - odc. 102 (seria VIII odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  W okolicach Sandomierza grasuje złodziej ...

  W okolicach Sandomierza grasuje złodziej okradający kobiety poznane na portalu randkowym. Jego piątą ofiarą jest Dagmara, koleżanka Basi Nocul. Przestępca zawsze działa tak samo. Umawia się ze swoimi ofiarami na kolację, ukradkiem dosypuje środek obezwładniający do wina, a następnie plądruje mieszkania nieprzytomnych kobiet. Wieczorem inspektor Możejko spotyka się z Justyną i opowiada jej o całej sprawie. Następnego dnia w gazetach pojawia się artykuł o internetowym donżuanie. Możejko ma za złe Justynie, że ujawniła tajemnice śledztwa i robi jej awanturę. W przypadku seryjnych przestępców policjanci zawsze tworzą profil psychologiczny sprawcy, co robią i tym razem. Dochodzą do wniosku, że powinni zastawić na złodzieja pułapkę. Rolę przynęty ma pełnić urodziwa pani sierżant, Karolina Górska, mistrzyni karate. Karolina loguje się na portalu randkowym, a potem umawia z kolejnymi adoratorami w restauracji, gdzie dyskretnie obserwuje ją ekipa policjantów. Długotrwała akcja nie przynosi jednak rezultatu. Tymczasem na policję zgłasza się Ewa Czajka, która twierdzi, że została okradziona przez amanta poznanego w internecie. Kobieta przypadkiem wie, gdzie on pracuje. Policja zatrzymuje domniemanego złodzieja, ale szybko okazuje się, że to fałszywy trop. Tymczasem prawdziwy złodziej znowu atakuje. Dzięki swojej niezwykłej spostrzegawczości ksiądz Mateusz pierwszy wpada na jego trop.

 • 17:30 Wszystkie kolory świata - Laos. W rytmie fal Mekongu. (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  W tym odcinku podróż do ...

  W tym odcinku podróż do Laosu. Wtulony miedzy meandry Mekongu Laos przez długi czas trzymał się z dala od zgiełku i nowoczesności. Dziś otwiera się na podróżnych, prezentując im wszystko, co najlepsze w wiecznej Azji. Dawna "kraina miliona słoni" zachowała swój niepowtarzalny urok.

 • 18:35 Winnice miłości - Sezon III odc. 17/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Melina pod nieobecność męża spotyka ...

  Melina pod nieobecność męża spotyka się z przyjaciółmi: Vasiliki i Minasem oraz Stefanią i jej ojcem. Dziewczynka wypytuje o Achilleasa. Anastasia, Achilleas, Mattheos i Manolis docierają do Florencji. Olga odwiedza Annę i dowiaduje się, że Patroklos pojechał do Dimitry. Zrozpaczona Anna zapewnia, że kocha męża i nie chce rozwodu. Patroklos mówi Dimitrze, że był z Anną tylko dlatego, że była z nim w ciąży. Podczas rozmowy Patroklosa z Dimitrą do mieszkania wchodzą Mattheos i Manolis...

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 99 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Assimina prosi, żeby Drosso wyprowadziła ...

  Assimina prosi, żeby Drosso wyprowadziła się z Diafani i ukrywała się aż do urodzenia dziecka. Lambros jest zrozpaczony, bo Theodossia nie zgadza się na rozwód. Annette próbuje pomóc kłócącej się parze. Nestoras chce się dowiedzieć, czy ktoś rozpoznaje kolaboranta przedstawionego na portrecie. Ksiądz uważa, że mężczyzna jest podobny do syna nauczyciela z Diafani, który wyemigrował do Ameryki. Pani Despo jest pewna,
  że rysunek przedstawia Thomasa Kipreosa. Kiriakos zatrudnia się w zakładzie fryzjerskim. Niestety, proste prace, jakie zleca mu Prokopis, sprawiają muzykowi ogromną trudność. Urania namawia go, żeby nie rezygnował z gry na klarnecie. Doukas boi się, że Liakos go wyda i wysyła do aresztu swojego adwokata. Prawnik namawia aresztowanego, żeby aż do rozpoczęcia rozprawy sądowej zachował milczenie. Liakos się zgadza pod warunkiem, że Doukas zabije jego żonę. Po wielu dniach ukrywania się u Proussalisa, Vassoula znajduje schronienie u cioci Fanourisa w Janinie. W wieczór przed wyjazdem wychodzi na chwilę przed dom. W ciemnej ulicy czeka na nią Meletis.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 368 (s. II, odc. 235 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Wiadomości o stanie Adeli nie ...

  Wiadomości o stanie Adeli nie są pomyślne. Diana planuje wyjazd do Anglii, aby być u jej boku. Wojna przerwała jednak ruch pasażerski na morzu i jedynym sposobem podróżowania jest korzystanie ze szlaków przemytniczych. Do tego Diana potrzebuje pomocy Don Ricarda. Elisa dowiaduje się, że jest pierwszą kobietą w życiu Ciro. Sofia radzi jej, aby ostatecznie się pojednali. Z uwagi na wypadek Adeli Celia decyduje się zostać w Madrycie. Wie, że w ten sposób naraża się na niebezpieczeństwo, zwłaszcza że Aurora dowiaduje się, że Marina odzyskała pamięć. Benjamin nie czuje się komfortowo, flirtując z Elpidią, ale Raimundo zachęca go, aby próbował dalej.

 • 21:30 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 167 (s. III, odc. 40) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 167) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Do pałacu przyjeżdża siostra sułtanki ...

  Do pałacu przyjeżdża siostra sułtanki Hatice, sułtanka Şah Huban. Hatice ma nadzieję, że siostra wesprze ją w bojach z Hürrem. Po odwiedzinach w meczecie Ibrahim każe uwięzić i skazać na śmierć jednego z prowokatorów, co wywołuje zamieszki w mieście. Rüstem aga wyjeżdża z Konstantynopola, by objąć rządy nad prowincją Teke.

 • 22:30 Powiedz tak (Wedding Planner) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy,USA 2001
  Debiut reżyserski choreografa Adama Shankmana. ...

  Debiut reżyserski choreografa Adama Shankmana. Romantyczna komedia o miłości i przeznaczeniu stała się przebojem kinowym w dużej mierze za sprawą gwiazdorskiej obsady. Jennifer Lopez - aktorka, modelka i piosenkarka - podbiła serca widzów i zyskała jeszcze większe rzesze wielbicieli swego talentu. Zagrała główną bohaterkę, młodą i ładną dziewczynę, pochodzącą z włoskiej rodziny, która marzy o prawdziwej, romantycznej miłości. Pracuje w firmie organizującej eleganckie uroczystości weselne i na tym polu odnosi duże sukcesy. Choć Mary daje radość i szczęście innym, sama wciąż pozostaje samotna. A kiedy wreszcie zjawia się czarujący książę z bajki, okazuje się, że jest narzeczonym jej najlepszej klientki. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w San Francisco. Piękna Mary Fiore sprawdza się na niwie zawodowej, ma pracę, która daje jej satysfakcję i pieniądze. Być może zostanie wkrótce wspólniczką właścicielki biznesu, gdy dobrze poprowadzi przygotowania do ślubu milionerki, Fran Donolly. To wspaniała okazja dla niej i dla firmy. Panna młoda jest wymagająca, żąda wiele, lecz jest gotowa słono zapłacić za usługę, z której będzie zadowolona. Mary musi więc zrobić wszystko, by sprostać wyzwaniu. Od tego zależy jej przyszłość. Mary uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Kolejni partnerzy okazują się niewarci jej uczuć. Wciąż więc pozostaje panną, a stan ten spędza sen z powiek jej kochającemu ojcu, który postanawia wreszcie wyswatać córkę, by ulżyć jej cierpieniu. Wbrew woli dziewczyny szykuje jej na męża "swojaka", przyjaciela z dziecięcych lat, poczciwego, ale gamoniowatego Massimo, do którego Mary nic nie czuje. Pewnego dnia bohaterka przeżywa przykrą przygodę. Gdy przekracza ulicę, obcas nowiutkiego pantofelka utyka w studzience ściekowej. Mary próbuje się wyswobodzić. Woli narazić własne życie na niebezpieczeństwo, niźli przeznaczyć drogi but na stratę. Jeden z kierowców, zagapiwszy się na nią, doprowadza do kolizji. W rezultacie w kierunku Mary zmierza rozpędzony na stromej jezdni kontener na śmieci. W ostatniej chwili ratuje ją doktor Steve Edison, który przypadkowo znalazł się w pobliżu. Między Mary a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Oboje spędzają uroczy wieczór w wesołym miasteczku. Mary wygląda na zakochaną, ale gdy nazajutrz poznaje narzeczonego swojej klientki Fran, przeżywa szok. Szczęśliwym panem młodym jest bowiem nie kto inny, lecz dr Steve Edison. W desperacji panna Fiore obiecuje rękę Massimo. Trwają przygotowania do dwóch ślubów. Chociaż Mary i Steve są w sobie zakochani, postanawiają zachować się wobec swoich partnerów lojalnie. Milczą i cierpią, z pokorą przyjmując to, co niesie los. Okazuje się jednak, że wobec potęgi prawdziwej miłości wszystkie inne moce są bezsilne.
  (THE WEDDING PLANNER)

 • 00:20 Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV - s. 4 / 5 odc. 6/8 (Botched up bodies) , paradokument, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Sarai. Była znaną modelką, dopóki nie zdecydowała się na zabieg korygujący. Zamiast pięknych oczu kobiecie zostały worki pod nimi i blizny na brwiach. Paul, po intensywnym odchudzaniu, boryka się z problemem obwisłej skóry, a Siddiga zdecydowała się na korektę zniekształconej brody. W programie także przypadek Victorii, która boryka się z asymetrycznym biustem.

 • 01:10 Pięć gwiazdek - /39/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Siostry przygotowują się do sesji ...

  Siostry przygotowują się do sesji zdjęciowej. Virginia jest nadal rozczarowana, że Javo spał z Amandą, czuje się coraz bardziej nieswojo ze swym powrotem do hotelu. Javo jest znów gotów zbliżyć się do niej, ale tym razem Virginia stawia na dystans.

 • 02:05 Pięć gwiazdek - /40/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Manuel, Mariano i Javo spędzają ...

  Manuel, Mariano i Javo spędzają całą noc w więzieniu. Dany jest zazdrosny, gdy widzi Flor całującą jakiegoś aktora. Flor otrzymuje od producenta propozycję kontynuowania swojej postaci, ale musi zgodzić się na scenę seksu. Ukrywa to przed Danym i prosi Leo o pomoc, choć i tak postanawia wyznać mu prawdę, że nie przyjmie tej roli. Javo powtarza, że ciąża Amandy nie zmienia jego uczuć. Amanda pokazuje Javo fałszywe USG swojego dziecka.

 • 02:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv