TVP Kobieta - Program TV na czwartek 04 kwietnia 2024

 • 05:00 Ojciec Mateusz - odc. 158 (Ojciec Mateusz XII odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Trwa spotkanie autorskie z Manuelą ...

  Trwa spotkanie autorskie z Manuelą Korcz, dziennikarką i autorką książki zatytułowanej "Duchy przeszłości", która wyjechała z Sandomierza dziesięć lat temu. Natalia przedstawia Manuelę Mateuszowi. W nocy Manuela ma koszmarny sen. Gdy wychodzi z domu w środku nocy, potrąca ją samochód. Sprawca ucieka z miejsca wypadku. Aspirant Ewa Kobyliczka prosi o przydzielenie jej dochodzenia. Przeczytała książkę Manueli i podejrzewa, że ktoś chciał ją zabić. Ewa Kobyliczka przedstawia akta pewnej kryminalnej sprawy sprzed lat, którą opisała w książce Manuela. Autorka, zmieniła nazwiska bohaterów i zakończenie, w którym sprawca wraca, by dokończyć zbrodnię.

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 159 (Ojciec Mateusz XII odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Na komendzie zjawiają się Waleria ...

  Na komendzie zjawiają się Waleria i Bogumiła, właścicielki pensjonatu. Zostały okradzione przez jednego z gości. Zniknął razem z kasetką z pieniędzmi, zanim zdążyły wpisać go do księgi meldunkowej.
  Na komendę przychodzi zdenerwowana kobieta. Zgłasza zaginięcie męża, Ryszarda. Mężczyzna przyjechał do Sandomierza kupić samochód.

 • 07:00 W labiryncie - Rachunek za telefon , film fabularny telewizyjny, 1990
  Adam stara się wyjaśnić sprawę ...

  Adam stara się wyjaśnić sprawę rachunku telefonicznego. Okazuje się, że rachunek rzeczywiście został nabity przez nieuczciwego lokatora jego kawalerki. Panią Annę niepokoją późne powroty do domu Maćka. Joanna, udając, że zamierza zrobić program telewizyjny o problemach alkoholików, stara się uzyskać pewne porady, które pomogłyby jej zwalczyć uzależnienie od alkoholu, jednocześnie nie zmuszając jej do zarejestrowania się w przychodni. Dr Kurek sugeruje jednak zgłoszenie się do Klubu Anonimowych Alkoholików. Racewicz próbuje odszukać lokatora, któremu wynajął mieszkanie, w hotelu, gdzie była siedziba jego firmy - bezowocnie. Pani Maria jest roztrzęsiona po wyjeździe syna do pracy do Norwegii. Przeczuwa, że jego małżeństwo się rozpada. Joanna odwiedza Danutę w jej nowo wynajętym domu i po namowach sięga po alkohol. Monika przynosi wiadomości o pomyślnych przygotowaniach do otwarcia ich sklepu. Koleżanki pytają Joannę, co z jej programem o modzie. Marek, Duraj i Dorota rozmawiają o wpływie diety na zdrowie człowieka. Ponownie dochodzi do prawienia sobie złośliwości przez Marka i Dorotę. Racewicz zjawia się w swoim odnajmowanym mieszkaniu. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu widzi je jeszcze bardziej zdewastowane. Do recepcji hotelu zgłaszają się dwaj tajemniczy mężczyźni, którzy dopytują się o Racewicza.

 • 07:30 W labiryncie - Cios , film fabularny telewizyjny, 1990
  Duraj wystawia znakomitą recenzję pracy ...

  Duraj wystawia znakomitą recenzję pracy habilitacyjnej Racewicza. Adam opowiada przyjacielowi o problemach z nieuchwytnym lokatorem, któremu wynajął swoją kawalerkę. Matka namawia Krystynę do zmiany pracy - bardzo niepokoi się o nią przy każdym jej wyjeździe. Pani Maria utyskuje na swego syna i synową za ich brak odpowiedzialności wobec swojego dziecka, za ich ciągłe wyjazdy i zrzucanie na babcię obowiązków wychowawczych. Marta słucha opowieści pani Leny o jej karierze aktorskiej i powodach, dla których nie ułożyła swego życia osobistego właściwie. Maciek z Mariolą przywożą resztę jego rzeczy do domu Sucheckich. Pani Władzia rozpoznaje w Marioli koleżankę Pawła. Maciek narzeka na cioteczkę, która okazuje zbyt wiele zainteresowania jego sprawami. Ich rozmowę przerywa wejście pani Anny. Dochodzi do kłótni między Jankiem i Krystyną na tle jej za małej gospodarności i oszczędności. Sytuację rozładowuje Oleńka i doprowadza do zgody między rodzicami. Pani Anna donosi mężowi, że zastała Maćka z dziewczyną, która spotykała się z Pawłem Haniszem i sugeruje, że miała z nim romans. Pan Tomasz przypadkowo spotyka w restauracji Hellera, który umiejętnie przełamuje nieufność starego partnera w interesach. Do rozmowy przyłącza się Stopczyk jako wspólnik Hellera. Racewicz przed tenisem wpada do swej kawalerki, gdzie zostaje znokautowany przez nieznajomego.

 • 08:10 Przysięga s.III - odc. 484 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Urażona Songul, za namową Hikmeta, ...

  Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent. Emir, w obecności rodziny, żąda od Oyi, żeby przeprosiła Feride.
  (YEMIN)

 • 09:10 Przysięga s.III - odc. 485 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Oya i Melike szykują przyjęcie ...

  Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride w tajemnicy przed nią. Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany. Feride odwiedza grób matki. Wypłakuje tam swoje smutki. Podstęp Songul się udaje i Feride czuje się zraniona. Ucieka z własnego przyjęcia urodzinowego. Kemal i Narin mieszkają przed ślubem oddzielnie. Szykują się do zaręczyn.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 182/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Cypr,Grecja 2013
  Achilleas oskarża Aleksandrę i nie ...

  Achilleas oskarża Aleksandrę i nie wierzy w ani jedno jej słowo. Anna informuje Patroklosa, że policja prowadzi dalsze dochodzenie w sprawie jego relacji z Niemcem, który był zamieszany w porwanie Meliny. W tym samym czasie Mattheos i Achilleas odtwarzają Nektariosowi nagrania rozmów Diamantisa i Olgi, aby uświadomił sobie powagę sytuacji. Nagrania sprawiają, że Nektarios zaczyna podejrzewać Patroklosa o współudział. Babcia Andriani stawia Mattheosa w trudnej sytuacji: prosi go, aby zerwał z Anastasią, podając jako argument śmierć jego rodziców. Manolis i Konstantina są w siódmym niebie, ale dręczy ich niepewność, gdy nieoczekiwanie wygrywają dużą sumę pieniędzy. Anastasia i Sifis wycofują się ze współpracy z Pavlosem.

 • 11:05 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 132 (s. III, odc. 5) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 132) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Do pałacu przyjeżdża osławiona Afife ...

  Do pałacu przyjeżdża osławiona Afife hatun i na rozkaz sułtanki Hatice, w sekrecie przed Hürrem, szykuje przyjęcie dla sułtana. Hürrem nakazuje swym sługom porwanie przetrzymywanej w lochach Nigar. Barbarossa ofiarowuje Ibrahimowi obraz Tycjana. Wielki wezyr, oszołomiony urodą uwiecznionej na nim kobiety, każe Barbarossie sprowadzić ją do Konstantynopola. Hürrem robi wszystko, by nie dopuścić do przyjęcia i spotkania sułtana z pięknymi nałożnicami.

 • 12:00 Miłość o smaku cytryny (Love Under The Lemon Tree) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Kanada 2022
  Aspirująca fotografka Beck postanawia wziąć ...

  Aspirująca fotografka Beck postanawia wziąć udział w prestiżowym konkursie fotograficznym, a obiektem jej zdjęć ma być urokliwa wyspa Serenity. Beck zatrzymuje się na farmie cytryn, której właścicielem jest przystojny Joshua. Para zawiera umowę: mężczyzna pokaże jej najpiękniejsze miejsca regionu, a Beck pomoże mu w promocji farmy. Podczas wspólnych wycieczek odkrywają, że zaczyna łączyć ich uczucie. Czy miłość jest im pisana?

 • 13:45 Wszystkie kolory świata - Bahia, afrykańskie dziedzictwo (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i wybitne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika.

 • 14:50 Rytmy zdrowia - Leczenie otyłości magazyn medyczny, magazyn, 2022
  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, ...

  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, omawiający najczęstsze schorzenia oraz leczenie i diagnostykę medyczną.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 45 (seria IV, odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  W klasie Zosi Nocul pojawia ...

  W klasie Zosi Nocul pojawia się nowa uczennica, Julka. Dziewczynki zaprzyjaźniają się. Rodzina Julki właśnie przeprowadziła się do Sandomierza. Jej rodzice prowadzą mały sklep z artykułami elektrycznymi. Możejko odbywa potajemne spotkania z nowymi mieszkańcami miasta. Okazuje się, że Winiarscy są ochraniani przez policję. Winiarski jest świadkiem koronnym w bardzo ważnym procesie. W szkole trwają poszukiwania Zosi i Julki, które zniknęły z klasy. Nikt nie wie, gdzie są. Tymczasem odzywają się porywacze, którzy za uwolnienie dziewczynek żądają, by Winiarski nie zeznawał w sądzie. Mateusz wpada na trop porywaczy.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 46 (seria IV, odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Na zamku Krzyżtopór odbywa się ...

  Na zamku Krzyżtopór odbywa się przegląd teatralny. "Romea i Julię" wystawiają uczniowie jednej z sandomierskich szkół. Karolina (Matylda Baczyńska), jedna z uczestniczek przeglądu, zostaje zgwałcona w czasie imprezy na zamku. Podejrzenie pada na nauczyciela Tomasza Podgórskiego (Marek Bukowski), w którym dziewczyna się podkochiwała. Pojawiają się też inne tropy. Ojciec Mateusz próbuje pomóc dziewczynie i dowiedzieć się, kto ją skrzywdził. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 57/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Sonali Shah jest w Shropshire z naukowcem uznawanym za znawcę czosnku i z jego żoną, której babcia pochodzi z Ukrainy. Para chce założyć nowy biznes, który będzie pasował do gastronomicznej odsłony hrabstwa, a ich wymarzony dom rodzinny na wsi nie może przekroczyć budżetu 550 000 funtów. Podczas pobytu w hrabstwie Sonali odkrywa muzyczne dziedzictwo regionu i zgłębia tajniki tworzenia harf.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 183/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Melina traktuje Martę niezwykle surowo ...

  Melina traktuje Martę niezwykle surowo i okazuje nieoczekiwaną zaborczość wobec dziecka, zaskakując Achilleasa. Konflikt między Olgą i Anastasią stawia na wygranej pozycji tę pierwszą. Pavlos odwiedza Diamantisa w więzieniu, aby powiedzieć mu, że jest zdecydowany bezlitośnie go ścigać. Rozpoczyna się między nimi dramatyczna rozgrywka. Aleksandra opowiada Nektariosowi i Dimitrze o złym stanie psychicznym Marty. Dimitra odwiedza Martę, aby osobiście przekonać się, jak sobie radzi. Tymczasem Melinę niepokoją dziwne dźwięki w domu, a Achilleas reaguje z niedowierzaniem. Patroklosowi udaje się przekonać Annę, by przyjęła go z powrotem pod warunkiem, że całkowicie zerwie więzi z Diamantisem. Sifis dowiaduje się od Manousosa, że Diamantis się go wyparł!

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 81 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Wychodzą na jaw wszystkie skrywane ...

  Wychodzą na jaw wszystkie skrywane romanse. Doukas dowiaduje się, że Meletis jest zakochany w jego córce i postanawia uwięzić swojego podwładnego. Pagona domyśla się, że jej mąż ma romans z Uranią. Eleni śledzi Drosso i obserwuje jej potajemne spotkanie z Nikiforosem. Przeszukując pokój siostry, znajduje list z wyznaniem miłości. Domyśla się, że Drosso jest w ciąży z Nikiforosem. W Diafani rozpoczyna się kampania przed wyborami na burmistrza. Fryzjer Prokopis postanawia konkurować z Toliasem i przygotowuje komunistyczne przemówienie. Pani Despo chce znaleźć żonę dla syna - sierżanta Proussalisa. Swatka, pani Rizo, przedstawia listę kandydatek. Eleni nie może się pogodzić z tym, że Drosso urodzi dziecko męża Assiminy. Urządza awanturę, po której zrozpaczona Drosso obcina sobie włosy. Kleomenis dokonuje gwałtu na żonie, Pinelopi.

 • 20:20 Sześć sióstr - odc. 352 (s. II, odc. 219 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Marina porwana przez Celię, Don ...

  Marina porwana przez Celię, Don Luisa i Don Ricarda dalej pozostaje w odosobnieniu. Salvador i Soledad są o krok od zerwania związku ze względu na to, że ukryta Elpidia podsłuchała ich rozmowę i odkryła ich sekret. Dla Elisy nastaje szczęśliwy czas - zaczyna przygotowywać swój ślub z Ciro. Jednak po spotkaniu z Carlosem wydaje się, że uczucia między nimi nie wygasły. Celia wraca do domu, ale Aurora odkrywa, że ją okłamała i coś przed nią ukrywa.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 132 (s. III, odc. 5) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 132) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Do pałacu przyjeżdża osławiona Afife ...

  Do pałacu przyjeżdża osławiona Afife hatun i na rozkaz sułtanki Hatice, w sekrecie przed Hürrem, szykuje przyjęcie dla sułtana. Hürrem nakazuje swym sługom porwanie przetrzymywanej w lochach Nigar. Barbarossa ofiarowuje Ibrahimowi obraz Tycjana. Wielki wezyr, oszołomiony urodą uwiecznionej na nim kobiety, każe Barbarossie sprowadzić ją do Konstantynopola. Hürrem robi wszystko, by nie dopuścić do przyjęcia i spotkania sułtana z pięknymi nałożnicami.

 • 22:25 Skóra i kości (AUS HAUT UND KNOCHEN/ FROM SKINS TO BONES) film fabularny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 1996
  Lara nie chce uwierzyć, że ...

  Lara nie chce uwierzyć, że ma zaburzenia odżywiania. Czy jej rodzina może pomóc jej je przezwyciężyć?
  Coś jest bardzo nie tak z 16-letnią Larą, ale do tej pory nikt tego nie zauważył. Jej rodzina niedawno przeprowadziła się do pięknego nowego domu, a jej rodziców rozprasza ostatni awans taty Petera i nowa praca mamy Susanne.

 • 00:10 Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV - s. 4 / 5 odc. 2/8 (Botched up bodies) , paradokument, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. W tym odcinku poznamy kobietę, która w pogoni za wymarzonym wyglądem poddała się zabiegom twarzy, ale zamiast cieszyć się z efektów, teraz walczy o zdrowie. Branża chirurgii plastycznej rozkwita. Chcąc osiągnąć perfekcyjny wygląd, operacjom, które niestety nie są pozbawione ryzyka, poddaje się coraz więcej osób. Jedną z nich jest 22 - letnia Amy. Kobieta marzyła o pięknym biuście, niestety implant w jednej z piersi przemieszcza się, przez co biust jest zdeformowany. W programie także historia kobiety, która po nieudanych modyfikacjach plastycznych nie może zmrużyć oczu.

 • 01:05 Dzieci z Willi Emma (Die Kinder der Villa Emma / THE CHILDREN OF VILLA EMMA) film fabularny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2016
  Inspirująca, prawdziwa opowieść o odwadze ...

  Inspirująca, prawdziwa opowieść o odwadze w obliczu prześladowań i o przyjaźniach zawartych w czasie wojny.
  Austria, 1941 rok. Naziści przejęli kontrolę nad krajem, a dla 14-letniej Żydówki Betty Liebling dom, który zawsze znała, nie jest już bezpieczny. Nie mając innego wyjścia, jak zostawić rodzinę i przyjaciół, Betty dołącza do grupy żydowskich nastolatków uciekających przed nazistowskim reżimem do Palestyny.

 • 02:55 Gdzie powiem tak? - s. II odc. 4/8 (Where To I Do?) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Kanada 2018
  W programie prowadzący Tommy Smythe ...

  W programie prowadzący Tommy Smythe pokazuje narzeczonym wyjątkowe miejsca na imprezę weselną. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki bar na dachu wieżowca, Tommy przedstawia najlepsze opcje, aby pomóc parze znaleźć to wymarzone miejsce na ślub.

 • 04:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv