TVP Kobieta - Program TV na czwartek 11 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 172 (Ojciec Mateusz XIII odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Właściciel willi, którą wynajmuje braciom ...

  Właściciel willi, którą wynajmuje braciom Topol na restaurację toskańską, nieoczekiwanie wypowiada im umowę. Przed lokalem dochodzi do słownych przepychanek między rodziną restauratora a Mikołajem Rębackim - ekspertem w sprawach kulinarnych i inicjatorem konkursu "Złoty saganek". Bogdan Topol i Leszek Topol proponują Rębackiemu wyższy czynsz. Ten jednak odmawia i zastrasza braci. Samochód Rębackiego zatrzymuje się na polnej drodze. Dochodzi do konfliktu z kierowcą innego auta. Awantura kończy się tragicznie. Sytuację z ukrycia obserwuje bezdomny Józef. Policjanci zabezpieczają miejsce zbrodni. Nocul przegląda terminarz Rębackiego. Możejko przesłuchuje mecenasa Lipko, którego klientem był Rębacki. Józef zostaje pobity przez braci Topolów, interweniuje Natalia. Mateusz wzywa policję. Możejko i Nocul przesłuchują braci Topolów. Józef opowiada, co słyszał i widział przy drodze. Opisuje sprawcę i jego samochód. Możejko przesłuchuje właścicielkę restauracji, Tamarę Bizoń. W lokalu odbywa się uroczysty obiad kończący konkurs "Złoty saganek". Tamara zwyciężyła po raz kolejny. Dzieli się sukcesem ze swoimi kucharzami Bartkiem i Romanem. Bartek mówi Mateuszowi, że dostał propozycję objęcia posady szefa kuchni w przyszłej restauracji Rębackiego. Mateusz odwiedza kancelarię mecenasa Lipko. Z jego sekretarką znajdują ciało mecenasa w gabinecie. Nocul rozszyfrowuje rysunki w terminarzu Rębackiego...

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 173 (Ojciec Mateusz XIII odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  W Domu Kultury odbywa się ...

  W Domu Kultury odbywa się doroczny Zjazd Regionalistów. Gościem specjalnym jest profesor Krystyna Dolny, światowej sławy autorytet z dziedziny nauk społecznych. W czasie jej wykładu o Sandomierzu salę opuszcza Hanna Dolny. Policjanci dostają zawiadomienie o martwej kobiecie w wąwozie. Możejko przesłuchuje Agatę Dolny, córkę znalezionej w wąwozie Hanny. Agata mija obojętnie Krystynę w komisariacie. Monitoring nagrał ją sto metrów od miejsca zbrodni. Krystyna zaprzecza, by widziała się z siostrą. Krystyna spotyka się z Agatą. Opowiada jej, że nie widziała się z siostrą dwadzieścia lat, chciała się z nią pogodzić. Tego dnia Hanna zadzwoniła i chciała się spotkać w mieście z nią i Agatą, ale nie przyszła. Agata dowiaduje się, że jest córką Krystyny. Mateusz idzie do domu Agaty, ale nikogo nie zastaje. Tymczasem dom obserwują z samochodu Robert Czekaj i Agata. Po rozpoznaniu przez świadka Agata zostaje zatrzymana. Okazuje się, że w jej domu jest nieprzytomna Krystyna, którą odnajduje Mateusz. Wychodzi na jaw, że Krystyna wzięła duży kredyt. Mateusz przyłapuje na gorącym uczynku Roberta, plądrującego dom Agaty.

 • 07:00 W labiryncie - Mistrzostwa świata , film fabularny telewizyjny, 1990
  Do Adama dzwoni zdenerwowana Danka ...

  Do Adama dzwoni zdenerwowana Danka i prosi go o pomoc. Trwają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. W pracowni omawiane są wyniki. Przychodzi Stopczyk i prosi Janka o rozmowę. Staszek pokazuje Piotrkowi torbę z rzeczami i kopertę z profesjonalnymi kasetami Betacam. Piotrek wyjaśnia koledze, jakiego rodzaju są te kasety. Maria wypytuje Dorotę o wieczór w teatrze. Dorota stwierdza, że Marek ma dwa oblicza. Marta i Mirka odwiedziły panią Lenę, pokazują jej świadectwa. Pani Lena opowiada dziewczynkom o propozycji zagrania w filmie, pokazuje scenariusz, który właśnie dostarczył posłaniec. Adam przychodzi do Danki. Ta opowiada mu historię kradzieży z samochodu. Postanawiają zadzwonić do Joanny, by dała komunikat w telewizji. Pobyt Adama u Danki kończy się pocałunkiem. Joanna ma kłopoty z nowym programem. Musi znaleźć sponsora, jest zdenerwowana. Redakcyjny kolega, chcąc ją pocieszyć, przytula ją, na co wchodzi jego dziewczyna. Marek proponuje Dorocie podwiezienie do domu, po drodze chce ją zabrać na lody. Jadą do Łazienek, gdzie Marek usiłuje zbliżyć się do niej. Danka opowiada Adamowi o tajemniczym mężczyźnie, który ją śledzi. Teraz też jest pod jej domem. Adam z synem oglądają mecze piłkarskie. W pewnym momencie ojciec przełącza telewizor, by usłyszeć komunikat, który nadała Joanna. Piotrek domyśla się, że chodzi o kasety, które dał mu do schowania Staszek. Joanna z Renatą po meetingu idą na spacer. Joanna zaprasza koleżankę do domu na kawę. W przerwie meczu do kuchni wpada Adam i zamiera na widok Renaty.

 • 07:25 W labiryncie - Breloczek , film fabularny telewizyjny, 1990
  Adam i Joanna rozmawiają o ...

  Adam i Joanna rozmawiają o ogłoszeniach erotycznych w prasie. Dochodzi do rozmowy o ich małżeństwie i znudzeniu. Adam zarzuca żonie, że ciągle gdzieś znika i w dodatku spotyka się z Renatą. Joanna dziwi się, że znał Renatę i nic nie powiedział. Leon i Janek cieszą się z dobrych wyników badań nad adoloranem. Piotrek i Staszek naradzają się, w jaki sposób oddać kasety właścicielowi. Danka przyjeżdża po Adama do pracy. Wybierają się do firmy detektywistycznej w sprawie tajemniczego mężczyzny. Adama interesuje breloczek do kluczyków samochodowych Danki. W firmie detektywistycznej Danka opowiada o tym, że jest śledzona. Adam natomiast nie potrzebuje już szukać Mutara, gdyż został on już aresztowany. Janek rozmawia z profesorem, który egzaminował jego studentów i przypadkowo dowiaduje się, że wszyscy zdali. Dziwi go, że wszyscy. Tknięty złym przeczuciem Janek odnajduje Maćka Derbicha i zarzuca mu sfałszowanie podpisu pod zaliczeniem. Maciek jest bezczelny i straszy go, że rzuci cień na Mariolę, gdyż z jej indeksu kopiował. Henryk Ostoja odwiedza panią Janinę w mieszkaniu Krysi. Jest im dobrze razem. Ciepłą atmosferę przerywa Oleńka, która ciągle się kręci. Do Sucheckich przychodzi list ze Szwajcarii. Anna, czytając go, zachwyca się wnuczkiem. Z listu wynika, że Ewa z dzieckiem zamierza przyjechać w sierpniu. Piotrek idzie oddać kasety. Szczęśliwy z odzyskania zguby Dawid chce się czegoś dowiedzieć o Piotrku, pyta też, jaka nagroda go interesuje. Piotrek jest wstrzemięźliwy w odpowiedziach, a w nagrodę chce dwieście dolarów na rower BMX. Podczas całego zajścia Staszek stoi w krzakach pod domem Mayerów. Z tego miejsca wyrzuca go ów tajemniczy mężczyzna. Przypadkowo grzebiąc w rzeczach syna, Adam znajduje breloczek identyczny jak Danki.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 494 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić ...

  Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal. W szpitalu Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje. Wciąż pyta o swojego synka, który zaginął. Wszyscy są zaskoczeni jej stanem. Cavidan jest tak zrozpaczona zniknięciem dziecka, że sama postanawia go szukać i ucieka ze szpitala. Narin czeka na wyniki badań i wciąż ma wątpliwości, czy dobrze robi.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 495 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Masal bawi się z rodziną ...

  Masal bawi się z rodziną w chowanego. Kemal wpada w panikę, kiedy długo nie może znaleźć córki. Narin dostaje wynik badania, ale boi się wyznać mężowi prawdę. Feride próbuje przekonać Emira, żeby wybaczył matce. Hikmet prosi syna, by zdecydował o dalszym losie Cavidan. Songul szykuje wystawną kolację dla męża.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 189/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Achilleas, poruszony emocjonalnie stanem psychicznym ...

  Achilleas, poruszony emocjonalnie stanem psychicznym Marty, postanawia zwrócić jej dziecko, co doprowadza do konfliktu z Meliną. Wydaje się, że między Olgą i Sifisem rodzi się silna więź, przez co niektórzy źle ich rozumieją. Tymczasem psychiczny szantaż Diamantisa wobec Anastasii przynosi oczekiwane skutki. Konstantina i Manolis robią wszystko, aby powstrzymać Kikisa przed otwarciem obok nich domu pogrzebowego. Daphni, pomimo niedawnego rozstania z Markosem, wykazuje zaskakująco dziwny spokój, który niepokoi ludzi w jej otoczeniu. Przychodzi moment, w którym mała Stefania musi rozstać się z Sifisem.

 • 11:05 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 140 (s. III, odc. 13) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 140) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Gülszach zostaje stracona. Wszyscy podejrzewają ...

  Gülszach zostaje stracona. Wszyscy podejrzewają Hürrem o udział w ataku na sułtankę Hatice. Tymczasem Hürrem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Firuze. Nigar zdradza Hatice, że wie, kim jest Firuze. Sułtan Sulejman i Ibrahim pasza wracają z wojny. Książę Mustafa dowiaduje się, że zostanie ojcem.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:40 Pięknie przyprawiONA - Sezon I odc. 1/12 Dieta Sirtuinowa magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Sirtuiny to białka występujące w ...  Sirtuiny to białka występujące w naszym organizmie, aktywują one geny odpowiedzialne za szybszy metabolizm i głęboką regenerację. W tym odcinku dowiemy się, które składniki najskuteczniej wspierają dobroczynne działanie białek Sir oraz jak je komponować, by sirtuinowe posiłki pełne były smaku. Znana w świecie artystka - Adele, straciła z pomocą tej diety ponad 30 kg, ani trochę nie tracąc przy tym swego uroku i urody. Każda z nas może iść w jej ślady, w czym pomoże nam Agnieszka Mielczarek i jej sirtuinowa sałatka z tofu.

  Magazyn kulinarny,

 • 12:50 Wszystkie kolory świata - Santorini. U źródeł mitu (Flavors SANTORIN AUX SOURCES DE L’ATLANTIDE) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika.

 • 13:45 Wszystko dla pań - sezon 1 (The Paradise) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2012
  Denise Lovett, młoda i ambitna ...

  Denise Lovett, młoda i ambitna dziewczyna ze wsi, może liczyć tylko na swój własny spryt. Przybywa do przeżywającego rozkwit gospodarczy Newcastle.

 • 14:50 Rytmy zdrowia - Operacje Bariatryczne magazyn medyczny, magazyn, 2022
  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, ...

  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, omawiający najczęstsze schorzenia oraz leczenie i diagnostykę medyczną.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Biskup namawia księdza Mateusza, aby ...

  Biskup namawia księdza Mateusza, aby razem z nim wziął udział w spotkaniu ze znaną autorką kryminałów, Eweliną Linde, która jest córką jego dobrej znajomej. Impreza odbywa się w Dworku Reja w Nagłowicach. W trakcie spotkania dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników oskarża Ewelinę o kradzież pomysłu. Pisarka prosi swego agenta Rafała Iwińskiego o wyjaśnienie sprawy. Rano w pokoju hotelowym pokojówka znajduje nieprzytomnego mężczyznę. Został ciężko pobity kijem baseballowym. Ofiarą jest Norbert Kolarski, który dzień wcześniej zakłócił spotkanie z pisarką. Zapisy z kamer zarejestrowały nocną wizytę w hotelu Rafała Iwińskiego. Policja aresztuje agenta pisarki pod zarzutem pobicia Kolarskiego. Tymczasem Ewelina przyznaje, że od pewnego czasu otrzymuje anonimowe pogróżki. Pisarce grozi niebezpieczeństwo. Ksiądz Mateusz z pomocą Pluskwy wyjaśnia tajemniczą sprawę.

 • 16:25 Ojciec Mateusz - odc. 60 (seria V, odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Ojciec Mateusz postanawia oddać do ...

  Ojciec Mateusz postanawia oddać do sklejenia uszkodzony wazon. W tym celu udaje się do fabryki porcelany w Ćmielowie, gdzie obiecano mu pomoc. W fabryce spotyka nowego dyrektora, Olewicza, który pod nieobecność chorego właściciela wprowadza swoje rządy. Ojciec Mateusz jest świadkiem nieprzyjemnych rozmów m. in. z Aliną, sekretarką w fabryce. Następnego dnia Olewicz zostaje znaleziony martwy. Okazuje się, że spadł z urwiska. Policja wszczyna śledztwo, które ma wyjaśnić w jakich okolicznościach nastąpił zgon. Pojawiają się bowiem pewne wątpliwości, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy ktoś zabił Olewicza.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 62/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi. Dzisiejsze poszukiwania wymarzonego domu przenoszą Nicki Chapman na wieś do hrabstwa Devon. Mając do dyspozycji budżet w wysokości 450 000 funtów, pomaga samotnej mamie rozpocząć nowy, szczęśliwszy rozdział życia wraz z jej synkiem. Nicki udaje się także do nadmorskiego miasteczka Dawlish, gdzie przyłącza się do lokalnej zabawy karnawałowej - wyścigu kaczek, który organizuje co roku miejscowa społeczność.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 190/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Sifis próbuje pogodzić się ze ...

  Sifis próbuje pogodzić się ze smutkiem i rozczarowaniem po rozstaniu z córką, która będzie odtąd mieszkać z Aggeliki i Andreasem. Wydaje się, że Melinie i Achilleasowi udało się pokonać problemy biologicznej matki dziecka. Teraz przygotowują się do wyjazdu do Chanii na ślub Vasiliki. Jednocześnie Daphni stara się zachować spokój pomimo rozstania z Markosem i potajemnie namawia wszystkich, aby rozpowszechniali plotki o tym, co wydarzyło się między Markosem i Lukią. Rodzina Mattheou wzywa Patroklosa do zwrotu pieniędzy, które jest im winien. Patroklos jest przerażony, a cala sytuacja doprowadza do wściekłości Nektariosa, który nie jest w stanie wpłynąć na swoich braci. Manolis informuje Pavlosa Giannakakisa, że kobieta, która ukształtowała jego przeszłość, wróciła do Chanii. Wszystkie wydarzenia przesłania jednak wypadek samochodowy - dramatyczny w skutkach.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 86 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Drosso zapewnia Assiminę, że była ...

  Drosso zapewnia Assiminę, że była z Nikiforosem jeden jedyny raz i że to ona go sprowokowała, bo bardzo go kocha. Despo opowiada Eleni, że jej ojciec, Georgis, kiedyś zwierzył jej się ze wszystkich swoich przeżyć i z tego, że odkrył, iż Drosso jednak jest jego córką, gdy ta miała 13 lat. Ale nie powiedział o tym Miltiadisowi, żeby go ukarać - Drosso ma z tyłu głowy taką samą bliznę jak Georgis. Eleni przekazuje tę informację Drosso i Miltiadisowi. Assimina zamierza wyjechać do Larissy. Lambros zastawia na Fotisa pułapkę i wszyscy przekonują się, że jest kapusiem Doukasa, po czym na nowo zgadzają się założyć spółdzielnię rolną. Annette dostaje informację, że jej syn zginął w czasie wojny w bombardowaniu. Mirsini namawia Drosso, by urodziła dziecko w tajemnicy i oddała je bezpłodnej Assiminie, która będzie udawała ciężarną - to ma być, według niej, najlepsze dla wszystkich rozwiązanie. Proussalis zawiadamia Nestorasa o tym, że jego przyjaciel Georgalas zaginął i jest poszukiwany.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 356 (s. II, odc. 223 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Związek Elisy i Ciro przeżywa ...

  Związek Elisy i Ciro przeżywa kryzys, odkąd chłopak zobaczył ją całującą Carlosa. Elisa jednak przekonuje go, że był to pocałunek na pożegnanie. W końcu godzą się i obiecują sobie miłość. Jednak Carlos, który nie może znieść utraty Elisy, atakuje Ciro. Blanca i Rodolfo otrzymują propozycję przyjęcia arcybiskupa Kolonii i chociaż z pomocą pokojówki ćwiczą niemiecki, rodzina królewska odrzuca ich za to, że gościli Churchilla. Celia musi napisać artykuł o zniknięciu Mariny, ale ma olbrzymie wyrzuty sumienia, ponieważ brała udział w porwaniu kobiety, a nie może o tym opowiedzieć. Diana musi zrobić wiele, aby uratować swoje małżeństwo. Robi wszystko, aby zadowolić męża. Salvador jest zaskoczony nową Dianą. Cristóbal, w asyście Aurory, operuje żonę kupca, przyjaciela dyrektora szpitala. Kobieta boi się, że operacja się nie powiedzie. Soledad zdobyła serce Gabriela, którego jednak oszukuje. Carlos i Sofia zeznają przed Velasco. Kobieta mówi, że Gabriel miał przyjaciela anarchistę.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 140 (s. III, odc. 13) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 140) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Gülszach zostaje stracona. Wszyscy podejrzewają ...

  Gülszach zostaje stracona. Wszyscy podejrzewają Hürrem o udział w ataku na sułtankę Hatice. Tymczasem Hürrem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Firuze. Nigar zdradza Hatice, że wie, kim jest Firuze. Sułtan Sulejman i Ibrahim pasza wracają z wojny. Książę Mustafa dowiaduje się, że zostanie ojcem.

 • 22:25 Złapać równowagę (BALANCEAKT/ BALABCING ACT) komedia, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja,Włochy 2012
  Kobieta zmaga się z chorobą, ...

  Kobieta zmaga się z chorobą, która zmienia jej życie.
  Marie ma wszystko - kochającego męża, pięknego syna i bardzo udaną karierę architektki. W obliczu choroby musi przewartościować swoje życie.

 • 00:10 Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV - s. 4 / 5 odc. 3/8 (Botched up bodies) , paradokument, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Sue. Kobieta poddała się operacji zmniejszenia piersi, niestety ingerencja chirurga skończyła się okaleczeniem biustu. W programie poznamy również przypadek Hanny, która boryka się z komplikacjami po zabiegu powiększania ust, a także historię Jacoba, który po intensywnej kuracji odchudzającej zmaga się z nadmiarem luźnej skóry.

 • 01:10 Zawsze zostaje ślad (NACKT. DAS NETZ VERGIEST NIE/ NAKED. THE NET NEVER FORGETS) film fabularny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2017
  W tym przerażającym cyberthrillerze matka ...

  W tym przerażającym cyberthrillerze matka robi wszystko, by chronić swoją córkę.

 • 02:45 Pięć gwiazdek - /7/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Miranda zostaje wystawiona na pośmiewisko ...  Miranda zostaje wystawiona na pośmiewisko na oczach wszystkich i między siostrami powstaje kolejne zamieszanie. Zaczynają się zastanawiać, czy jest oszustką, czy naprawdę jest córką Mario i ich siostrą. Flor opowiada, co Miranda robi. Ignacio próbuje im to wyjaśnić. Flor, Carla i Lucia wyrzucają go z hotelu. Javo idzie zobaczyć się z synem, ale Amanda mu odmawia. Javo jest coraz bardziej zdeterminowany, by definitywnie się rozstać. Virginia pakuje walizki i wychodzi z domu.

  Serial,

 • 03:35 Pięć gwiazdek - /8/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Aby uniknąć eksmisji, siostry zabarykadowały ...  Aby uniknąć eksmisji, siostry zabarykadowały się w hotelu. Nieudolnie planują kolejne kroki. Improwizują. Żadna z nich nie wie, co robić dalej, dlatego się kłócą. Flor trzyma się od nich z daleka. Manuel dowiaduje się, że Federico jest synem pokojówki. Mariano ponownie cierpi na atak, który tym razem zaostrza się. Dochodzi do ataku agresji. Manuel staje w jego obronie i otrzymuje cios w głowę.

  Serial,

 • 04:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv