TVP Kobieta - Program TV na czwartek 18 kwietnia 2024

 • 05:10 Ojciec Mateusz - odc. 186 (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Na słup kolejowej trakcji wdrapuje ...

  Na słup kolejowej trakcji wdrapuje się dwóch młodych mężczyzn: Czarek (Piotr Domalewski) i Leszek (Mateusz Kmiecik). Ścinają kable, które spadają na torowisko, skąd zabiera je Mirek (Stanisław Sygitowicz) i ładuje do auta. Kiedy staje na krawędzi torowiska, dostrzega nadjeżdżające dwa samochody Straży Ochrony Kolei. Ostrzega wspólników, którym udaje się zbiec przed ścigającymi ich sokistami. W skupie złomu dochodzi do awantury z ajentem. Tymczasem na miejscu kradzieży trakcji kolejowej zjawiają się Nocul i Możejko. Potem policjanci kontrolują złomowisko. W kontenerze znajdują ciało mężczyzny. Wkrótce zatrzymują włóczęgę, który uciekał z miejsca zdarzenia. Znajdują przy nim fragmenty kabli. Zostają też zatrzymani bracia Dąbrowscy, podejrzewani o kradzież trakcji. Marczak trafia na ślad zorganizowanej grupy przestępczej powiązanej ze złomowiskami.

 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 187 (Ojciec Mateusz XV odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Wierzbicki i Paruzel patrolują ulice. ...

  Wierzbicki i Paruzel patrolują ulice. W oknie willi, której właściciele wyjechali, zauważają włamywacza. Okazuje się, że jest on poszukiwany listem gończym. Osobiście przyjeżdża po więźnia nowy naczelnik
  komendy wojewódzkiej - Aleksander Morus (Redbad Klijnstera). Konwój jadący do sądu w Kielcach z recydywistą Bieruniem (Sławomir Grzymek) ma wypadek. Bieruń pozostawia rannych policjantów i zbiega do lasu. Możejko zarządza obławę.

 • 07:00 W labiryncie - W ostatniej chwili , film fabularny telewizyjny, 1990
  Cmentarz Północny, pogrzeb Izy. Renata ...

  Cmentarz Północny, pogrzeb Izy. Renata zabiera rodziców Izy do domu. Tu rozważają, co zrobić z Igorem. Dziadkowie chcą go zabrać do Szczecina. Renata oferuje swoją pomoc w wychowaniu chłopca. Paweł Hanisz załatwił Jankowi stypendium w Szwajcarii. Marek mówi Jankowi o swoim pomyśle dla firmy Stopczyka. Proponuje produkcję testów antydopingowych. Janek rozmawia z Adamem o urlopie. Adam zleca pracowni nową pracę. Jest to przyczyną krótkiego nieporozumienia między kolegami. Renata mieszka z Igorem. Chłopak bardzo przeżywa śmierć matki. Janek opowiada Krysi o stypendium w Szwajcarii. Dobrą wiadomość chcą przypieczętować szampanem. Maciek znów przychodzi do antykwariatu po ikonę. Nieuczciwy sprzedawca chce go oszukać, udając, że o niczym nie wie. Maciek obmyśla chytry plan i odzyskuje cenny przedmiot. Joanna wysyła dzieci na zakupy po przybory szkolne. W drodze do pracy spotyka Ostoję, ale szybko uwalnia się od jego towarzystwa.

 • 07:30 W labiryncie - Pani mnie nie poznaje , film fabularny telewizyjny, 1990
  Pani Anna po telefonicznej rozmowie ...

  Pani Anna po telefonicznej rozmowie z Ewą, która została nagle przerwana, dostaje ataku; wyobraża sobie, że coś niedobrego stało się jej wnukowi. Leon informuje Stopczyka o spodziewanym wyjeździe Duraja na stypendium do Szwajcarii. Stopczyk z kolei przekazuje mu plotkę o planowanym wysyłaniu na emeryturę starszych pracowników i w związku z tym przedstawia mu ofertę pracy w jego spółce. Duraj spotyka profesora z uczelni, który proponuje mu kontynuowanie zajęć z grupą studentów, z którą miał już zajęcia w poprzednim roku. Pan Tomasz dostarcza kwiaty do kwiaciarni prowadzonej przez Renatę. Daje córce rady dotyczące prowadzenia interesu, dopytuje się o chłopaka, z którym mieszka. Dorota całkiem przyjaźnie rozmawia z Markiem o jego badaniach i zaprasza go na wystawę podziemnej poligrafii. Mayer opowiada Krystynie o wrażeniach ze swego wakacyjnego pobytu w Hiszpanii i wręcza jej prezent. Danuta podczas spotkania w restauracji opowiada przyjaciółkom - Monice i Joannie - o swym wakacyjnym pobycie w Hiszpanii. Dorota czule żegna się ze swym znajomym, Sewerem, i z Markiem idzie na spacer. Marek, kupując lody, spotyka swoją dawną przyjaciółkę - Monikę, która jest w towarzystwie Joanny i Danuty. Nie podtrzymuje jednak z nią rozmowy. Marek przyprowadza Dorotę do domu swoich rodziców i opowiada jej o swojej rodzinie. Gdy do domu wraca matka Marka, okazuje się, że panie znają się z dawnych czasów. Dorota była w czasach podziemnej "Solidarności" przesłuchiwana przez prokurator Borg-Siedlecką.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 504 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Feride unika spotkania z Umitem. ...

  Feride unika spotkania z Umitem. Kemal jedzie przekazać pieniądze szantażyście. Iliyas okazuje się bardzo przebiegły. Kiedy niespokojna Cavidan wybiega na ulicę w poszukiwaniu syna, spotyka Umita. Hikmet namawia Emira, by porozmawiał z Feride. Pozew Iliyasa wyprowadza Kemala z równowagi.
  (YEMIN)

 • 09:00 Przysięga s.III - odc. 505 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Umit doradza rodzinie Cavidan w ...

  Umit doradza rodzinie Cavidan w sprawie jej leczenia. Oya i Hikmet chcą nawet, żeby został jej lekarzem na stałe. Narin i Kemal chcą, żeby sąsiadka Iliyasa zeznawała przeciwko niemu w sądzie, ale kobieta odmawia. Emir wyręcza Feride przy dziecku. Ma w tym swój cel. Szef Narin, ordynator Sadri, pomaga Kemalowi odnaleźć pielęgniarkę, która sprzedawała dzieci, kiedy Masal się urodziła. Kobieta wciąż ma dowody z przeszłości.

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon III odc. 2/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 149 (s. III, odc. 22) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 149) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Hürrem postanawia targnąć się na ...

  Hürrem postanawia targnąć się na swoje życie. Helena nie może pogodzić się z faktem, że jest w haremie. Mahidevran nie akceptuje nowej ukochanej syna. Zazdrosna Fatma stara się pozbyć Heleny z haremu. Tymczasem książę Mehmet spędza noc z nałożnicą Klarą. Mihrimah wybiera się razem z ojcem do Manisy. Hatice postanawia wydać Nigar za Rüstema. Ibrahim próbuje odnaleźć grób swojego dziecka, które podobno zmarło przy porodzie.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Pięknie przyprawiONA - Sezon I odc. 5 /12 Detox magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Oczyszczanie organizmu to doskonała inwestycja ...

  Oczyszczanie organizmu to doskonała inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. I choć detoks wielu osobom kojarzy się z uciążliwą głodówką, Agnieszka Mielczarek pokaże nam, jak ten czas przejść z uśmiechem, smakiem i bez przykrego uczucia głodu. A ponieważ w czasie detoksu warto zadbać nie tylko o ciało, ale i o duszę, odkryjemy sposoby na to, jak zaoszczędzić czas spędzony w kuchni i nieco bardziej, choć przez chwilę, skupić się na sobie.

 • 12:55 Wszystkie kolory świata - Normandia (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku wyprawa do Normandii.

 • 13:50 Wszystko dla Pań - sezon 2 (The Paradise - season 2) , film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2013
  Pierwszy w Anglii, elegancki dom ...

  Pierwszy w Anglii, elegancki dom towarowy ponownie otwiera przed nami swe podwoje, zapraszając do poznania dalszych losów bohaterów tej niezwykle barwnej i wciągającej opowieści o rywalizacji, miłości i ambicji. Minął rok odkąd Moray, właściciel "Paradise", podjął jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Denise nadal pracuje jako ekspedientka i doskonale sobie radzi w świecie damskiej mody. Losy sklepu są jednak niepewne, zwłaszcza że na scenę wkracza nowy gracz - inteligentny i bezwzględny Tom Weston. A odrzucona Katherine nie może zapomnieć o utraconej miłości, mimo że ma szansę rozpocząć nowe życie.... W scenerii pełnego przepychu wiktoriańskiego domu towarowego rozgrywa się pasjonująca historia przepełniona emocjonalnymi rozgrywkami i intrygami, w których stawką jest szczęście...

 • 14:50 Rytmy zdrowia - Rak skóry magazyn medyczny, magazyn, 2022
  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, ...

  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, omawiający najczęstsze schorzenia oraz leczenie i diagnostykę medyczną.
  Czy wycieczka do egzotycznego kraju może mieć coś wspólnego z nowotworem skóry? Otóż tak, bo często rak skóry to bardzo groźne następstwo nieodpowiedzialnego i zbyt intensywnego opalania, a poparzenia słoneczne mogą grozić poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W dzisiejszym programie o trzech typach raków skóry i sposobach ich leczenia. Najbardziej powszechne raki skóry to: rak kolczystokomórkowy, rak podstawnokomórkowy oraz najniebezpieczniejszy z nich: czerniak. Jeżeli rak skóry zostanie rozpoznany we wczesnym etapie rozwoju, szanse na całkowite wyleczenie są duże. Niestety, wielu ludzi nie zwraca uwagi na zmiany skórne, nawet na te, które mogą być groźne.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 73 (seria VI, odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Aspirant Nocul trafia do szpitala ...

  Aspirant Nocul trafia do szpitala po zatruciu wodą. Okazuje się, że w jednym ze sklepów kilka osób kupiło wodę skażoną arsenem. Policjanci trafiają do firmy Saturnus, która ją wyprodukowała. Strąk, właściciel firmy, twierdzi, że jego woda nadaje się do spożycia. Wieczorem Strąk zostaje znaleziony martwy. Ekspertyza wykazuje, że został otruty. Głównym podejrzanym jest Tomasz, niedawno zwolniony pracownik. Sabina, żona Tomka, prosi księdza Mateusza o pomoc. Zwierza się, że mąż znęcał się nad nią. Nie wierzy jednak, by mógł kogoś zabić. Ksiądz próbuje rozwikłać zagadkową sprawę.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 74 (seria VI, odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Trwają przygotowania do ślubu Zosi. ...

  Trwają przygotowania do ślubu Zosi. Jej ciotka, właścicielka kilku pralni w mieście, do ostatniej chwili dba o każdy szczegół. Tuż przed uroczystością Zosia znajduje ciotkę martwą. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie zabójstwa Drawskiej. Podejrzanym jest ojciec Zosi, któremu przed laty odebrano prawa rodzicielskie. Tuż przed ślubem córki pojawił się w mieście. Natalia postanawia wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Babcia nie jest zachwycona tym pomysłem. Tymczasem okazuje się, że biuro podróży zbankrutowało. Policjanci otrzymują kolejne zgłoszenia od poszkodowanych. Wiele wskazuje na to, że obie te sprawy są ze sobą powiązane. Zagadkę próbuje rozwikłać ojciec Mateusz.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 67/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Jules Hudson przebywa w Herefordshire, aby pomóc pewnej osteopatce - zdeklarowanej pracoholiczce, w znalezieniu wiejskiego lokum, które zapewni jej spokój i inspirację do pisania i relaksu. Tym razem do wykorzystania jest budżet w wysokości 450 000 funtów. Gdy poszukiwania domów nabierają tempa, Jules odwiedza wykopaliska archeologiczne w Dorstone Hill, gdzie odkryto nowe informacje na temat życia naszych neolitycznych przodków.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon III odc. 3/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 91 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Doukas wysyła swoich zbirów, którzy ...

  Doukas wysyła swoich zbirów, którzy nocą niszczą mienie członków spółdzielni rolniczej, podpalają ich stodoły i wyżynają żywy inwentarz. Nie szkodzą jednak Eleni, Thomasowi i Miltiadisowi (żeby zasiać wśród ludzi niezgodę). Eleni i Lambros zapewniają rolników, że spółdzielnia pokryje ich straty ze wspólnego funduszu. Thomas proponuje, by przygotować się na użycie broni. Proussalis nie ma żadnych dowodów na to, kto dokonał zniszczenia, gdyż nikt nie rozpoznał zamaskowanych napastników. W kafenionie trwa zbiórka pieniędzy, ubrań i żywności dla poszkodowanych. Zjawia się też Mirsini z córką i synową, żeby wesprzeć mieszkańców wioski, ale ci przepędzają kobiety, zarzucając im, że napad zorganizowała rodzina Sevastosów.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 360 (s. II, odc. 227 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Elisa uważa, że upadek Sofii ...

  Elisa uważa, że upadek Sofii ze schodów nie był przypadkowy i próbuje odwieść ją od aborcji. Antonia wyjaśnia Soledad, jak działa sklep, jednak widać, że jej nie ufa. Salvador sporządza listę, o którą prosił ksiądz - wskazuje, co zrobił źle w swoim małżeństwie. Obawia się jednak, że Diana, dowiedziawszy się o jego niewierności, opuści go na zawsze. Velasco zatrzymuje Cristóbala. Proponuje mu, że przymknie oko na jego anarchistyczną działalność, jeśli wyzna, gdzie jest Marina. Cristóbal zapewnia go, że nic nie wie, ale inspektor mu nie wierzy. Blanca prosi Rodolfa o interwencję, zanim wieść o aresztowaniu ujrzy światło dzienne. Celia wypomina wujowi próbę zabicia Mariny. Grozi, że go zdradzi, ale Don Ricardo przypomina jej, że teraz wszyscy są wspólnikami usiłowania morderstwa.

 • 21:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 149 (s. III, odc. 22) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 149) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Hürrem postanawia targnąć się na ...

  Hürrem postanawia targnąć się na swoje życie. Helena nie może pogodzić się z faktem, że jest w haremie. Mahidevran nie akceptuje nowej ukochanej syna. Zazdrosna Fatma stara się pozbyć Heleny z haremu. Tymczasem książę Mehmet spędza noc z nałożnicą Klarą. Mihrimah wybiera się razem z ojcem do Manisy. Hatice postanawia wydać Nigar za Rüstema. Ibrahim próbuje odnaleźć grób swojego dziecka, które podobno zmarło przy porodzie.

 • 22:25 Człowiek sukcesu (Solitary Man) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2009
  Akcja filmu rozpoczyna się w ...

  Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy 54 - letni Ben Kalmen, właściciel sieci salonów samochodowych z Nowego Jorku udaje się na kontrolne badanie medyczne. Lekarz zleca tomografię komputerową ze względu na zły wynik EKG. Mija sześć lat. Ben nigdy nie poddał się dodatkowym badaniom, ignorując opinię doktora. Ale dociera do niego, że nie jest nieśmiertelny, dlatego korzysta z życia bez umiaru. Ma na koncie niezliczone romanse, rozwód z żoną Nancy, swoją miłością z lat szkolnych, a przez fatalne decyzje biznesowe w dodatku nieomal trafia za kratki. Niedawny król biznesu jest spłukany, pożycza pieniądze od swej córki Susan, która ostatecznie zrywa z nim wszelkie kontakty. Ben nie umie pogodzić się z upływem czasu, nie dopuszcza do siebie myśli o starzeniu się, lekceważy problemy zdrowotne i wdaje się w kolejne romanse. Szczęście wyraźnie go opuszcza. Pakuje się w dodatkowe kłopoty i pobity trafia do szpitala. Przy jego łóżku czuwa córka Susan. Wkrótce spotyka swoją byłą żonę Nancy. Czy Ben Kalmen doceni rodzinne wartości i przekona się wreszcie na kim naprawdę może polegać?


 • 00:10 Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV - s. 4 / 5 odc. 4/8 (Botched up bodies) , paradokument, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Alison - prosty zabieg nosa zmienił życie kobiety w koszmar. Alison została z obolałym, zniekształconym nosem. W programie również poznamy przypadek Lyndy, która zmaga się z ubytkami i infekcjami w jamie ustnej, a także schorzenie Adeleh, która po nieudanej operacji przeprowadzonej w Tajlandii zmaga się z silnymi bólami głowy.

 • 01:10 Niezłomni (Resistance) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy,USA,Wielka Brytania 2020
  Historia grupy żydowskich skautów, którzy ...

  Historia grupy żydowskich skautów, którzy współpracowali z francuskim ruchem oporu, aby uratować życie dziesięciu tysiącom sierot podczas II wojny światowej.

 • 03:10 Pięć gwiazdek - /18/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Javo zwraca chip telefonu komórkowego ...

  Javo zwraca chip telefonu komórkowego Virginii. Manuel mówi Mirandzie, że Julia zamierza rozpocząć pracę w hotelu. Lucia widzi Mariana i Julię przytulających się i próbuje dowiedzieć się, kim jest ta dziewczyna. Javo kłóci się z Virginią i dochodzi do tragedii. Flor idzie z Jazmine na casting, ale bez powodzenia. Virginia i Carla zabierają Javo do kliniki. Carla korzysta z okazji, aby sprawdzić swoje DNA.

 • 04:00 Pięć gwiazdek - /19/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Virginia kłóci się z Ignaciem ...

  Virginia kłóci się z Ignaciem i ucieka na nabrzeże, aby zaczerpnąć powietrza. Tam zdaje sobie sprawę, że potrzebuje w swoim życiu Javo, dlatego postanawia się z nim skontaktować. Po spotkaniu z Sebastianem w klinice Carla prosi Mariana o pomoc. Mariano i Lucia wciąż są daleko od siebie, a temat Julii oddala ich jeszcze bardziej. Lucia postanawia śledzić Julię. Widzi, jak opuszcza hotel i jak przekracza próg więzienia.

 • 05:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv