TVP Kobieta - Program TV na czwartek 25 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 200 (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  W Sandomierzu ma wystąpić zespół ...

  W Sandomierzu ma wystąpić zespół Papa D. i Paweł Stasiak. Podekscytowana Natalia prezentuje Emilce nagrania zespołu. Naczelnik Morus zapowiada na komendzie realizację kalendarza, aby wzbudzić sympatię mieszkańców. Justyna umawia się z wokalistą na wywiad. Na komendzie zjawia się fotograf Albert Człuchowski. Sugeruje Możejce sesję w plenerze. Paweł Stasiak odwiedza na plebanii babcię Lucynę, która, jak się okazuje, przyjaźniła się z babcią wokalisty. Potem Stasiak wsiada do samochodu, kierowca ma go zawieźć na wywiad z Justyną. W sali koncertowej zjawia się Justyna, jest zdziwiona, że nie zastała Pawła. Mateusza, babcię i Natalię niepokoi jego tajemnicze zniknięcie. Paweł Stasiak nie odbiera też telefonu. Ojciec Mateusz zgłasza zaginięcie artysty. Dziubak podejrzewa, że Stasiak padł ofiarą stalkera.

 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 201 (Ojciec Mateusz XVI odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Emilka spóźnia się na własne ...

  Emilka spóźnia się na własne przyjęcie urodzinowe. Ku zaskoczeniu domowników przyprowadza ze sobą Franka Chłopickiego, korepetytora od fizyki. Okazuje się, że chłopak jest laureatem olimpiady fizycznej, co imponuje Emilce. Natalia i babcia podglądają czułe pożegnanie zakochanych. Emilka jedzie na korepetycje. Od ojca chłopaka dowiaduje się jednak, że Franek nie wrócił na noc do domu. Możejko i Nocul przesłuchują Emilkę. Możejko ustala, że poznała starszego chłopaka przez koleżankę Zytę Nowakowską. Dziubak i Gibalski odwiedzają modny klub muzyczny. Przesłuchują kolegów chłopaka. Emilka rozdaje koleżankom zdjęcie Franka z informacją, że zaginął. Okazuje się, ze Franek ma kłopoty w szkole.

 • 07:00 W labiryncie - Pozory mylą , film fabularny telewizyjny, 1990
  Renata zjawia się u Myszorka, ...

  Renata zjawia się u Myszorka, u którego znajduje Igora. Przekonuje chłopaka do powrotu do domu wiadomością o wizycie ojca. Leon "świętuje" rocznicę Rewolucji Październikowej. Dorota odwiedza kolegów w pracowni i swym wahadełkiem znajduje odpowiednie miejsce pracy dla pani Marii, która bardzo uskarża się na bóle głowy. Ojciec Igora odwiedza syna i Renatę. Stara się przekonać Igora, że nie może zamieszkać u niego. Renata pomaga im dojść do porozumienia. Po telefonie Davida do Krystyny Ola opowiada Jankowi o wizycie tego pana w ich domu, co doprowadza go do ataku zazdrości. Krystyna zjawia się na wezwanie w domu Mayerów, gdzie David, będąc wyraźnie pod wpływem alkoholu, próbuje ją uwieść. Krystyna wyrywa się i wybiega z jego domu. Renata po wyjściu gościa opowiada Igorowi o swoich trudnych kontaktach z ojcem i o swojej miłości do niego. Janek po powrocie Krystyny robi jej scenę zazdrości. Pani Maria niepokoi się brakiem wieści od synowej. Następnego dnia w biurze Mayer bardzo przeprasza Krystynę za swoje zachowanie. Krystyna oświadcza mu, że w tej sytuacji nie może u niego pracować. Marek zjawia się u Doroty, u której zastaje półnagiego Sewera. Posądzając Dorotę o zdradę odchodzi wzburzony.

 • 07:30 W labiryncie - Zakochani , film fabularny telewizyjny, 1990
  Marek unika telefonów od Doroty. ...

  Marek unika telefonów od Doroty. Danuta zjawia się w biurze Mayera i prosi Krystynę o przekazanie mężowi wiadomości i jednocześnie sugeruje jej, że może ten wieczór spędzić z Davidem. Tymczasem Danuta uświadamia Krystynie, iż dostała ona tę pracę tylko ze względu na swoją urodę, a nie na kwalifikacje. Dorota, chcąc skontaktować się z Markiem, zjawia się w domu jego rodziców, gdzie spotyka się z jego matką. Pani prokurator zarzuca Dorocie zły wpływ na jej syna. Z kolei Dorota wypowiada swoje pretensje pod jej adresem. Pan Henryk opiekuje się matką Krystyny do czasu powrotu córki. Pani Janina znowu zaczyna odczuwać bóle. Marek po powrocie do domu dowiaduje się od matki o wizycie Doroty. Tym razem odpowiada na jej telefon i przyznaje, że jest o nią zazdrosny. Dorota wyjaśnia mu okoliczności pobytu u niej Sewera. Pan Tomasz podczas spotkania z Hellerem dopytuje się, co znajduje się w beczkach składowanych na jego terenie, a oznaczonych białym krzyżem. Nie uzyskawszy jasnej odpowiedzi, domaga się od swego rozmówcy usunięcia tych beczek. Marek rozmawia z ojcem o stosunku matki do Doroty i do jego związku z nią. Igor proponuje Renacie wspólne wypicie wina i dosyć wyraźnie zaleca się do niej. Renata zdecydowanie odmawia picia alkoholu. Joanna przemontowuje swój program o modzie i przypadkowo zauważa w reportażu kolegi utrwaloną przez kamerę scenę spotkania i namiętnego pocałunku jej męża z Danutą. Po powrocie do domu dowiaduje się od córki o służbowym wyjeździe Adama na kilka dni.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 514 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Feride zadręcza się z powodu ...

  Feride zadręcza się z powodu tego, co się stało w restauracji. Uważa, że Umit nie zasłużył na to, jak go potraktowała. Mężczyzna postanawia dać jej wybór. Emir przypadkowo podsłuchuje ich rozmowę i jest zachwycony. Hikmet rozdziela majątek. Songul jest bardzo zawiedziona. Masal robi rodzicom niespodziankę. Feride prosi Umita, żeby jednak nie zwlekać ze ślubem. Znów pojawia się Iliyas. Postanawia porwać Masal.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 515 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Umit pokazuje Feride ich nowy ...

  Umit pokazuje Feride ich nowy dom. Policja spisuje zeznania Taciego. Talaz dzwoni do Songul i żąda pieniędzy. Kemal szaleje z rozpaczy i bardzo martwi się o córkę. Kurier dostarcza Feride suknię ślubną. Koło rezydencji Tarhunów kręci się nieznajoma kobieta.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon III odc. 9/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 158 (s. III, odc. 31) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 158) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Firuze zostaje wygnana z pałacu. ...

  Firuze zostaje wygnana z pałacu. Papież obawia się kolejnego ataku Turków na Europę, tymczasem król Francji próbuje zdobyć wsparcie Wysokiej Porty. Hürrem postanawia założyć wakf - organizację wspierającą potrzebujących i zaangażować w jej działanie najbardziej wpływowe osoby w państwie. Sułtanka Mihrimah w tajemnicy spotyka się z Yahyą, przyjacielem księcia Mustafy. Nigar porywa swoją córkę.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Pięknie przyprawiONA - Sezon I odc. 6 /12 Zdrowe odchudzanie magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Wiele kobiet to prawdziwe weteranki ...

  Wiele kobiet to prawdziwe weteranki odchudzania. Dziesiątki sprawdzonych przepisów, głodówki, monodiety i wciąż tak wiele porażek. Koniec z tym! Pora zrozumieć, że skuteczne odchudzanie to zdrowe odchudzanie, a znaczenie mają szczegóły - właściwy dobór składników, czy nawet odpowiedni sposób ich przyrządzenia. W tym programie nie zabraknie wskazówek i pomysłów związanych ze zdrowym odchudzaniem.

 • 12:50 Wszystkie kolory świata - Isan (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - Isan, najprawdziwsza Tajlandia.

 • 13:50 Velvet s.I - odc. 2 (Velvet) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2014
  Don Rafael zmaga się z ...

  Don Rafael zmaga się z kłopotami w firmie. Chce, żeby w pracy pomógł mu Alberto, który wrócił z Londynu, ale chłopak ma inne plany. Don Rafael nie potrafi znaleźć wyjścia z trudnej finansowej sytuacji. Luisa traci pracę, ale pomaga jej Rita. Nikt nie wie, co się stało z Albertem i z Aną.

 • 14:55 Rytmy zdrowia - Zaburzenia czynności pęcherza moczowego magazyn medyczny, magazyn, 2022
  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, ...

  Magazyn medyczny skierowany do kobiet, omawiający najczęstsze schorzenia oraz leczenie i diagnostykę medyczną.
  Problem nietrzymania moczu dotyczy ogromnej rzeszy kobiet, ale również mężczyzn. Jedną z najnowocześniejszych metod leczenia nietrzymania moczu jest neuromodulacja krzyżowego odcinka rdzenia kręgowego, w skrócie zwana neuromodulacją krzyżową. Zabieg wykonuje się przy użyciu niewielkiego urządzenia. Istotą terapii jest stymulowanie za pomocą łagodnych impulsów elektrycznych nerwów krzyżowych, odpowiadających za kontrolę pęcherza moczowego, a tym samym umożliwienie im prawidłowego funkcjonowania. Minimalnie inwazyjny zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 87 (seria VII, odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Na plebanii pojawia się windykator ...

  Na plebanii pojawia się windykator w sprawie niespłacanego kredytu Natalii, która twierdzi, że nie brała pożyczki. Mateusz nakłania ją do szybkiego wyjaśnienia sprawy. Po wizycie w banku postanawiają powiadomić policję. Mateusz spotyka w sklepie profesora Nalberczaka, który niegdyś uczył w sandomierskiej szkole. Mężczyzna stoczył się, jest znanym w okolicy pijaczkiem. Nalberczak wpada przypadkiem pod samochód i trafia do szpitala. Okazuje się, że on także ma problemy z niespłacanym kredytem, którego, jak twierdzi, nie zaciągał. W banku, który dochodzi należności, pracuje córka Nalberczaka, Anita, która nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Rozpoczyna się wewnętrzne dochodzenie w banku. Główną podejrzaną staje się właśnie Anita, która straciła pracę. Dziewczyna przyznaje się do fałszerstwa i postanawia dobrowolnie poddać się karze. Wiele osób nie wierzy jednak w jej winę.

 • 16:25 Ojciec Mateusz - odc. 88 (seria VII, odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  W Sandomierzu otwarto nową cukiernię. ...

  W Sandomierzu otwarto nową cukiernię. Jej właścicielka, Ewa, zatrudnia jako cukiernika Mołdawianina Konstantina. Nie wszyscy mieszkańcy miasta są zadowoleni z tego powodu. Nie podoba się to właścicielce konkurencyjnej cukierni, Halinie, prowadzącej lokal razem z bratem Antonim, a także Zbyszkowi Barańskiemu sympatyzującemu z ruchami narodowościowymi. Wędkarz znajduje na brzegu rzeki zwłoki Konstantina, policjanci rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Podejrzenie pada na Zbyszka, który na dodatek feralnej nocy podpalił motocykl Mołdawianina. Do śledztwa włącza się Mateusz, udaje mu się zapewnić alibi Zbyszkowi. Kolejne podejrzenia padają na Ewę, która mogła być szantażowana przez Konstantina. Ale i ten trop okazuje się fałszywy. Policjanci prowadzą działania śledcze, kiedy pojawia się nieoczekiwanie kluczowy dowód w sprawie. Także Mateusz domyśla się, kto zabił Konstantina. • 17:20 Wszystkie kolory świata - Baleary. Hiszpańskie piękności (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Baleary to jeden z najchętniej ...

  Baleary to jeden z najchętniej odwiedzanych archipelagów świata. Przyjeżdżając tu, warto zejść z utartych, turystycznych szlaków, by poznać architektoniczną spuściznę Majorki i kulturalne dziedzictwo Minorki. Ibiza to nie tylko szalone nocne życie, lecz także wspaniała przyroda, a turkusowe wody wokół Formentery przywodzą na myśl Karaiby. Majorka to największa i najbardziej zróżnicowana wyspa archipelagu. Tubylcy nazywają ją La Roqueta, czyli "skałka". Dzikie, skaliste wybrzeże znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. Miasteczka takie, jak Estellenscs leżą zwykle z dala od wybrzeża, w cieniu lasów, porastających masyw Serra de Tramuntana. U ich podnóża znajdują się plaże albo małe zatoki dla kutrów.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon III odc. 10/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 94 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Meletis z Konstantisem postanawiają zdemaskować ...

  Meletis z Konstantisem postanawiają zdemaskować Kleomenisa. W tym celu zatrudniają dawnego szkolnego kolegę, atrakcyjnego geja. Wszystko wskazuje na to, że Kleomenis połknął haczyk. Annette, na prośbę Pinelopi, próbuje się rozmówić z Meletisem i wybadać, czy są szanse na to, by pomóc kochającej się parze. Niestety, rozmowa kończy się fiaskiem. Doukas próbuje przekupić Toliasa, ofiarowując mu dużą sumę na kampanię wyborczą.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 364 (s. II, odc. 231 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Diana chce otworzyć kolejną fabrykę ...

  Diana chce otworzyć kolejną fabrykę tkanin bez Don Ricarda i prosi Salvadora, aby sprzedał wujkowi udziały w Tejidos Silva, by zdobyć pieniądze. Salvador jest zachwycony pomysłem, a Don Ricardo nie ufa swojej siostrzenicy. Jednocześnie informuje Don Luisa o aresztowaniu zabójcy. Obawiając się zdemaskowania, Don Ricardo prosi, aby zatrudnił prawnika, który będzie go bronił. Carlos rozmawia z Sofią, która zapewnia go, że to on jest ojcem dziecka. Po stronie Sofii stoi Elisa, co złości Carlosa, który mówi, że widział Ciro całującego inną kobietę. Blanca mówi Dianie, że zostanie baronową i pierwszą damą królowej. Silva prosi o zorganizowanie przyjęcia w domu, ponieważ Cristóbal przebywa w areszcie domowym w domu Loygorri. Gabriel beszta matkę po wyjaśnieniu, że znalazły się pieniądze ze sklepu i że nie zostały skradzione przez Soledad. Antonia musi przeprosić Soledad, ale zamiast tego udaje się do Velasco, aby wypytać o dziewczynę syna. Elisa beszta Ciro za pocałunek z Genovevą. Ciro przyznaje, że nadal ją kocha, ale nie chce stracić Elisy.

 • 21:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 158 (s. III, odc. 31) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 158) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Firuze zostaje wygnana z pałacu. ...

  Firuze zostaje wygnana z pałacu. Papież obawia się kolejnego ataku Turków na Europę, tymczasem król Francji próbuje zdobyć wsparcie Wysokiej Porty. Hürrem postanawia założyć wakf - organizację wspierającą potrzebujących i zaangażować w jej działanie najbardziej wpływowe osoby w państwie. Sułtanka Mihrimah w tajemnicy spotyka się z Yahyą, przyjacielem księcia Mustafy. Nigar porywa swoją córkę.

 • 22:30 Uziemieni (Eyjafjallojökull) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Belgia,Francja 2013
  Bohaterowie filmu to Valerie (Valerie ...

  Bohaterowie filmu to Valerie (Valerie Bonneton) i Alain (Dany Boon), byli małżonkowie, którzy rozstali się przed laty w niezgodzie. Obydwoje uznali, że ich związek to fatalna pomyłka. Do dziś pałają do siebie nienawiścią, nic ich nie łączy, oprócz owocu krótkotrwałej miłości, córki. Jedynaczka właśnie skończyła 20 lat i wychodzi za mąż. Ślub ma się odbyć w małej greckiej wiosce. Byli małżonkowie spotykają się na paryskim lotnisku i chcąc nie chcąc muszą lecieć tym samym samolotem. Dochodzi jednak do erupcji wulkanu Eyjafjallajokull na Islandii, a unoszący się wszędzie pył paraliżuje loty nad całą Europą. Alain i Valerie muszą wybrać inny środek lokomocji, by na czas dotrzeć do Grecji na ślub córki. W ostatniej chwili Alainowi udaje się wynająć samochód i dla dobra jedynaczki, decyduje się zabrać jej matkę ze sobą. Od tej pory skłóceni byli małżonkowie razem podróżują przez Europę, z czego wynika mnóstwo nieporozumień i komicznych sytuacji.

 • 00:10 Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV - s. 4 / 5 odc. 5/8 (Botched up bodies) , paradokument, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia.
  Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Heidi, która poddała się korekcie pośladków. Kobieta szukała tańszej alternatywy i poddała się operacji w Pradze. Niestety, zabieg nie powiódł się, a Heidi zmaga się z powikłaniami. Angeline, nauczycielka baletu, zdecydowała się na korektę uszu, o której marzyła przez całe dzieciństwo, ale przeżyła wielkie rozczarowanie. W programie poznamy również przypadek Jackie, która po operacji biustu zachorowała na sepsę i cudem uniknęła śmierci.

 • 01:10 Kobieta stulecia (A Woman of the Century) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Hiszpania 2018
  1919. Barcelona jest tętniącym życiem, ...

  1919. Barcelona jest tętniącym życiem, rozwijającym się miastem. Consuelo, młoda, osierocona kobieta nie chce przyjąć roli, którą wyznaczyło jej społeczeństwo i walczy o pracę zarezerwowaną dla córek dobrze rozwijających się rodzin w mieście. Podejmuje się pracy w jednym z dużych domów towarowych "El siglo" (Stulecie). Consuelo staje w obliczu wszelkiego rodzaju uprzedzeń, badając własne korzenie.

 • 02:40 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv