TVP Kobieta - Program TV na niedzielę 25 czerwca 2023

 • 05:30 Ranczo s.V - odc. 57 (seria V, odc. 5) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Paweł Kozioł, były wójt, a ...

  Paweł Kozioł, były wójt, a obecnie właściciel apteki, wiedziony chciwością nabywa dużą partię olejku goździkowego po wyjątkowo korzystnej cenie. Okazuje się jednak, że termin przydatności specyfiku zaraz się kończy, a prowadzący aptekę magister nie zgadza się go sfałszować. W tej sytuacji Czerepach udowadnia potęgę farmaceutyki, która nie tylko zaspokaja potrzeby ludności, lecz także potrafi je kreować. Do wsi przybywa kontrola z regionalnej izby obrachunkowej (RIO), prawdziwy bicz boży na władze gminy i to niezależnie od stopnia uczciwości. Sam naczelnik zawziął się, że znajdzie poważne nieprawidłowości, bo nie ma gmin czystych, najwyżej są źle skontrolowane. Następnego dnia gmina zostaje oklejona plakatami o wyjątkowo silnej pladze meszek, zagrażającej zdrowiu i życiu ludności. Krążą plotki o pierwszych ofiarach, na forach internetowych wyczuwa się narastającą panikę. Czerepach przez megafon informuje o ograniczeniu sprzedaży skutecznego olejku goździkowego do dwóch buteleczek na głowę. Apteka przeżywa szturm przerażonych ludzi, a panika jest tak duża, że nawet sam były wójt przez chwilę jej ulega. Przerażony jest także kontroler z RIO, który wyjeżdża. A Lucy chce już ogłosić stan klęski żywiołowej.

 • 06:30 Sześć sióstr - odc. 196 (s. II, odc. 63/270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  1913. Siostry Silva są duszą ...

  1913. Siostry Silva są duszą towarzystwa na głównych imprezach wyższych sfer. Ładne, dobrze wychowane, miłe i wyrafinowane. Sześć sióstr cieszy się bezproblemowym życiem, dopóki straszne wydarzenie nagle nie zmieni ich losów. Siostry Silva będą musiały wspólnie walczyć o rodzinę, rzucając wyzwanie społecznym konwencjom czasów, gdy każda kobieta polegała na mężczyźnie.

 • 07:30 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kordoba" (187) magazyn kulinarny, magazyn, 2015
  Andaluzyjskie miasto Kordoba słynie ze ...

  Andaluzyjskie miasto Kordoba słynie ze wspaniałych zabytków i niemożebnego upału. Przez 5 miesięcy w roku temperatura może tu przekraczać 40 stopni C w cieniu. Turysta odnajdzie tutaj tropy rzymskie, arabskie, wizygockiei chrześcijańskie. Splendor starego miasta zapowiada już wiodący do niego rzymski most (Puente Romano) ponad Gwadalkiwirem, najważniejszą rzeką Andaluzji. Przez 2 tysiące lat była to jedyna stała przeprawa spinająca brzegi rzeki. Łacińska nazwa Gwadalkiwiru to Betis, a cała rzymska prowincja w granicach dzisiejszej Andaluzji nazywała się Baetica. Rzymianie władali jednak ziemią niemal jałową, spaloną słońcem. Dopiero Arabowie zmienili ją w żyzny spichlerz dzięki systemom nawadniania i melioracji, wykorzystywanym do dzisiaj. Kalifat Kordobański to cały czas arabski sen o potędze; nigdy wcześniej ani później Arabowie nie osiągnęli takiego poziomu rozwoju ekonomicznego i kulturalnego. W Kordobie jest już wieczór, wreszcie się ochłodziło. Czas na pierwszy posiłek. Robert wybiera arabską restaurację pod murami katedry. W menu: zupa harira, na jagnięcinie, z ciecierzycą - jak u króla Maroka. A do picia arabska miętowa herbata, doskonale gasząca pragnienie. Na północ od Kordoby ciągnie się łańcuch górski Sierra Morena. Krajobraz typowy dla wnętrza Hiszpanii - puste połacie. Ale i w tej pustce można odnaleźć rzeczy godne uwagi. U podnóża gór rosną kilkusetletnie dęby. Dęby rodzą żołędzie, a żołędzie to świński przysmak. Tutejsze świnie rasy Cerdo Ibrico to skarb Półwyspu Iberyjskiego. Nie są hodowanew chlewie, ale żyją wolno, na wielkich przestrzeniach. Rasa Cerdo ibrico to krzyżówka dzika ze świnią europejską oraz śródziemnomorską. Sierra de Los Pedroches to przedgórze łańcucha górskiego Sierra Morena. W niewielkiej domowej gospodzie Robert zatrzymuje się na poczęstunek. Kamienny stół na podwórku domostwa, a na nim wyłącznie domowe produkty: marynowane oliwki, owczy ser, białe wino utoczone z kadzi i wędliny, wśród nich szynka jamón serrano z apelacji Los Pedroches. W tutejszych rozległych dębowych lasach żyją też dzikie zwierzęta: jelenie, dziki, czy też dzikie króliki. I właśnie z królika Robert przyrządza danie główne. Jest to conejo en salsa de almendras, czyli królik w sosie z migdałami.
  W miasteczku Anora Robert zwiedza suszarnię szynek. Na piętrowych stojakach wiszą dojrzewające szynki jamón ibrico. Degustacja odbywa się na miejscu, w sklepie. Pani w czerwonym fartuchu kroi ręcznie szynkę na specjalnym stojaku. Plasterki wyglądają niezwykle kusząco i elegancko. La Mezquita, La Judera - tych miejsc w Kordobie nie wolno ominąć. Trzeba też zajrzeć na ozdobne dziedzińce domów biorących udział w konkursie na najpiękniejsze patio. Wspomniana La Mezquita, czyli Wielki Meczet, jest najwspanialszym zabytkiem Kordoby. Pochodząca z VIII w. budowla była wielokrotnie przebudowywana. Najpierw była tu wizygocka wczesnochrześcijańska świątynia, którą Maurowie przekształcili w ogromny meczet. Dziś jest tu chrześcijańska katedra, chluba i duma całej Hiszpanii. Zaś La Judera to dawna dzielnica żydowska. Jest tu wiele restauracji, których jadłospis często wynika z klimatu. Latem w całej Andaluzji ludzie jedzą chłodnik jarzynowy gazpacho. W Kordobie mają jego własną wersję, to salmorejo z dodatkiem jajek na twardo gotowanych z sokiem z buraków i szynki jamón serrano pokrojonej w kosteczki. Ważnym punktem na mapie Kordoby jest targ gastronomiczny Mercado Victoria. Generalnie można wyróżnić dwa rodzaje targów: takie, na których kupuje się półprodukty i takie, gdzie można dostać gotowe jedzenie. W Hiszpanii ten drugi rodzaj jest coraz bardziej popularny. Mercado Victoria w Kordobie wieczorem zamienia się w gigantyczną restaurację z przeróżną ofertą. Mamy tu np. bogaty wybór tapas: ser manchego produkowany z owczego mleka; ziemniaki duszone w

 • 08:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2007
  Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza ...

  Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza najmniejsze państwo andyjskie położone po obu stronach równika. Nazwa tego kraju - Ecuador - to po hiszpańsku właśnie "równik". Dlaczego Ekwador nazywa się Aleją Wulkanów? Gdzie leży punkt najbardziej oddalony od środka Ziemi? Co pozostało po imperium Inków, a co po hiszpańskich konkwistadorach? Jak smakuje świnka morska i czym zapłacimy na indiańskim targu?
  Odpowiedzi na te pytania znajdą się w kolejnym odcinku podróżującego "boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego.

 • 08:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2007
  Razem z Wojciechem Cejrowskim przyjrzymy ...

  Razem z Wojciechem Cejrowskim przyjrzymy się pracy na plantacji bananów. Dowiemy się, jak wygląda uprawa i zbiór tych owoców oraz jak przygotowuje się je do długiej podróży morskiej. Autor programu opowie o różnych odmianach bananowca i podzieli się swoimi wrażeniami smakowymi po degustacji dziko rosnących gatunków.

 • 09:30 Wszystkie kolory świata - Panama. Kraj między oceanami (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika.

 • 10:30 Wspaniałe stulecie - Tajemniczy świat (Muhtesem Yüzyl Gizli Dünya (The Secret World of Magnificent Century) bolum 8) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Turcja 2014
  Halit Ergen (sułtan Sulejman) Meryem ...

  Halit Ergen (sułtan Sulejman) Meryem Uzerli i Vahide Perin (sułtanka Hurrem) opowiadają o tym, kim stały się dla nich odtwarzane w serialu postaci. Członkowie ekipy przyznają, jak wielkim stresem okupili scenę, w której mdlejąca Hurrem pada w ramiona sułtana. Konsultant historyczny, dr Deniz Esemenli, opowiada o rywalizacji Ibrahima paszy z Hurrem.

 • 12:00 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 14:55 Lena na Bałkanach - odc. 3. Dunaj cykl reportaży, magazyn, 2021
  Cykl reportaży, niewiele mający wspólnego ...

  Cykl reportaży, niewiele mający wspólnego z typowym przewodnikiem turystycznym. Dunaj to druga najdłuższa rzeka w Europie oraz północna granica Bałkanów. Razem z Leną wybierzemy się w podróż wzdłuż tej granicy i odwiedzimy rozlewisko Dunaju w Rumunii, Nowy Sad w Serbii czy miejsce, w którym Dunaj spotyka się z Drawą w Chorwacji. W każdym miejscu poznamy lokalnych bohaterów, którzy pokażą nam trzy różne perspektywy życia przy tej niesamowitej rzece. Będzie to odcinek o silnym związku człowieka z naturą.

 • 15:30 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 246 (Ojciec Mateusz XIX odc. 8) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2017
  Myśliwi z koła łowieckiego odkrywają, ...

  Myśliwi z koła łowieckiego odkrywają, że w lesie grasuje kłusownik. Wraz z prezesem Ryszardem Kłobuckim organizują obławę. W jej trakcie kłusownik Zdzisław Czaprak ukrywa się przed myśliwymi na ambonie.
  Drewniana konstrukcja nie wytrzymuje jego ciężaru, rozlatuje się z hukiem, a kłusownik z uszkodzonym kręgosłupem trafia do szpitala. Operuje go Wojtek Schiller, chłopak Ewy Kobylickiej. Natalia z przerażeniem odkrywa guz w prawej piersi. Wraz babcią Lucyną udaje się do szpitala, gdzie okazuje się, że na badania trzeba czekać aż dwa tygodnie. Babcia prosi więc Kobylicką, by jej chłopak znalazł dla gosposi księdza szybszy termin. Wojtek spełnia prośbę. Będąc w szpitalu, Natalia przypadkiem podsłuchuje rozmowę Wojtka z chirurgiem, który proponuje mu pracę w Kielcach. Na plebanię przychodzi Jan Malczyk. Zwierza się proboszczowi, że jego żona Jagoda ma romans i chce od niego odejść. Tego samego dnia Mateusza odwiedza żona Malczyka. Twierdzi, że jej mąż chce zemścić się na jej kochanku, odgrażał się, że go zabije. To Ryszard Kłobucki, prezes koła łowieckiego. Mateusz proponuje, by Jagoda poinformowała o tym policję. W trakcie policyjnych czynności na miejscu zdarzenia stróże prawa odkrywają, że ktoś przepiłował drewnianą nogę ambony. Nabierają podejrzeń, że kłusownik był przypadkową ofiarą. Prawdziwym celem ataku miał być Ryszard Kłobucki. Po przesłuchaniu Jana Malczyka policjanci są niemal pewni, że to on był sprawcą zamachu. Nie wykluczają jednak, że za zamachem na prezesa Kłobuckiego może stać również jego żona. Mateusz odwiedza Jagodę Malczyk, od której dowiaduje się, że jej kochanek jest w trakcie zabezpieczania swojego majątku. Kiedy to się uda, złoży papiery rozwodowe i wyprowadzi się od swojej żony.

 • 16:30 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 247 (Ojciec Mateusz XIX odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2017
  W Domu Aktora Weterana jeden ...

  W Domu Aktora Weterana jeden z pensjonariuszy dostaje zapaści i jest w głębokiej śpiączce. Ratownicy ustalają, że Emil Łazarz (Marek Barbasiewicz) zatruł się lekami. Sprawa jest bardzo dziwna, bo emerytowany aktor był całkowicie zdrowy i nie potrzebował żadnych lekarstw. Jego stan jest krytyczny, a lekarze nie wiedzą, jaka substancja została przedawkowana. Z zeznań pensjonariuszy wynika, że poprzedniego dnia Łazarz ostro pokłócił się z innym aktorem, Jerzym Klezmerem (Henryk Talar). Doszło nawet do rękoczynów. Według nich powodem zamieszania była zazdrość Klezmera o rolę, którą dostał Łazarz w filmie reżysera Falskiego. W pokoju Klezmera policjanci znajdują duże ilości leków uspokajających. On sam zniknął, ale wkrótce policjanci dostają zgłoszenie, że na stacji kolejowej w Dwikozach funkcjonariusze zatrzymali awanturującego się mężczyznę. Jest nim poszukiwany Klezmer. Po przesłuchaniu zostaje tymczasowo aresztowany. Wkrótce na komendzie pojawia się reżyser Falski (Andrzej Walden). Powodem wizyty jest mail, który otrzymał poprzedniego dnia. Anonimowy nadawca informuje, że Łazarz nie będzie mógł zagrać w jego filmie, gdyż jego stan zdrowia nie pozwala na opuszczenie zakładu opieki. Mail został wysłany na kilka godzin przed odkryciem nieprzytomnego aktora.

 • 17:30 Rozmowy kontrolowane komedia, film fabularny kinowy, 1991
  Niemal dokładnie w dziesiątą rocznicę ...

  Niemal dokładnie w dziesiątą rocznicę ogłoszenia stanu wojennego na ekrany kin weszła pierwsza polska komedia poświęcona temu dramatycznemu wydarzeniu. Po serii filmów "martyrologicznych" na ten
  temat, recenzenci pisali, że oto pojawił się "pierwszy film o stanie wojennym, który publiczność prawdopodobnie uzna za swój". Autorzy dość odważnie podeszli do zadania: postanowili rozśmieszyć widzów
  tym, co jeszcze do niedawna budziło grozę, zburzyli martyrologiczne stereotypy, spojrzeli satyrycznie nie tylko na sprawców stanu wojennego, ale i tych, których on dotknął. Dostało się zarówno władzy i "bezpiece", jak i opozycji. Sprawiedliwie wykpiono metody walki i zachowania obu stron. Jak pisał jeden z krytyków, "obie walczące strony łączyła bowiem jedna gra. W tym filmie stan wojenny wszystkich jakoś urządzał i podnosił. "Resort" potrzebował twardych przeciwników, żeby podkreślić swoją rolę, a ludzie chętnie wyolbrzymiali swoje zagrożenie, żeby na tym tle wypaść bardziej bohatersko". Nawiązując do wielu klasycznych już dzieł filmowej szkoły polskiej, do "Popiołu i diamentu" a jeszcze wyraźniej do "Zezowatego szczęścia", twórcy "Rozmów kontrolowanych" uświadamiają widowni, że film ten "nie jest spóźnioną satyrą na WRON - ę, ale wciąż aktualnym studium polskości rozumianej jako zbiór gestów". "Rozmowy kontrolowane", nagrodzone Złotymi Lwami Gdańskimi za scenariusz na FPFF w Gdyni w 1992 r. , to poniekąd kontynuacja "Misia", wcześniejszej o 10 lat komedii, którą z dziełem Sylwestra Chęcińskiego łączy osoba scenarzysty i odtwórcy głównej roli, Stanisława Tyma. W obu filmach gra on postać Ryszarda Ochódzkiego, prezesa klubu sportowego "Tęcza".
  W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki zostaje przyłapany w intymnej sytuacji z żoną pułkownika SB - Molibdena. Ten w odwecie wymusza na bohaterze, aby kupił dla niego na swoje nazwisko gospodarstwo w Suwalskiem. Ponieważ w tamtym rejonie większość urzędów obsadzonych jest przez "solidarnościowców", Ochódzki musi wstąpić do związku i wymeldować się ze stolicy. W Suwałkach zastaje go stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego prezes porzuca swój pojazd i pożyczonym autem wraca do stolicy. Zatrzymuje go patrol. W bagażniku samochodu znajduje solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem walczącego podziemia. SB ściga go teraz po całej Polsce listem gończym. Tymczasem jeden z kolegów pułkownika Molibdena oznajmia mu, że wie o jego wcześniejszych kontaktach z Ochódzkim. W trosce o własną karierę i bezpieczeństwo Molibden postanawia zabić prezesa klubu "Tęcza". Ochódzkiego może już tylko uratować ucieczka za granicę. W kobiecym przebraniu ma się udać do Szwecji...

 • 19:15 Wspaniałe stulecie - Tajemniczy świat (Muhtesem Yüzyl Gizli Dünya (The Secret World of Magnificent Century) bolum 8) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Turcja 2014
  Halit Ergen (sułtan Sulejman) Meryem ...

  Halit Ergen (sułtan Sulejman) Meryem Uzerli i Vahide Perin (sułtanka Hurrem) opowiadają o tym, kim stały się dla nich odtwarzane w serialu postaci. Członkowie ekipy przyznają, jak wielkim stresem okupili scenę, w której mdlejąca Hurrem pada w ramiona sułtana. Konsultant historyczny, dr Deniz Esemenli, opowiada o rywalizacji Ibrahima paszy z Hurrem.

 • 20:30 Sześć sióstr - odc. 197 (s. II, odc. 64 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  1913. Siostry Silva są duszą ...

  1913. Siostry Silva są duszą towarzystwa na głównych imprezach wyższych sfer. Ładne, dobrze wychowane, miłe i wyrafinowane. Sześć sióstr cieszy się bezproblemowym życiem, dopóki straszne wydarzenie nagle nie zmieni ich losów. Siostry Silva będą musiały wspólnie walczyć o rodzinę, rzucając wyzwanie społecznym konwencjom czasów, gdy każda kobieta polegała na mężczyźnie.

 • 21:35 Dziewczyna warta grzechu (She's Funny That Way) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Broadwayowski reżyser Arnold Albertson - ...

  Broadwayowski reżyser Arnold Albertson - żonaty z dwojgiem dzieci - podając się za Dereka nawiązuje bliższą znajomość z Izzy, atrakcyjną call girl. Dziewczyna, która naprawdę nazywa się Isabella Patterson stara się ukrywać swoją profesję, marząc o aktorstwie. Nie ma pojęcia, że Derek to reżyser Arnold Albertson, który wystawia nową sztukę, a główną rolę w niej gra jego żona Delta Simmons. Izzy zjawia się na przesłuchaniu do spektaklu, gdzie ma wystąpić w epizodzie. Piękną dziewczynę od razu dostrzega scenarzysta Josh Fleet i choć jest już związany z inną, zaprasza Izzy na kolację. Tak się składa, że sympatia Josha, Jane Claremont, jest terapeutką Izzy. Uroczą call girl jest również zafascynowany jeden z jej klientów, Pendergast, który akurat uczęszcza na terapię do Jane. Wynajmuje on prywatnego detektywa, Harolda Fleeta, ojca Josha Fleeta, by śledził jego ukochaną. Niespodziewanie wszyscy bohaterowie zjawiają się w tym samym czasie we włoskiej restauracji, gdzie na kolację umówili się Josh i Izzy. Spotykają się więc Harold, Jane, Pendergast, Arnold oraz jego żona, Delta. Powstaje wielkie zamieszanie, a Izzy próbuje ratować się ucieczką przez okno w łazience. Ale to dopiero początek całej serii miłosnych gierek oraz chaosu, jaki zapanuje podczas prac nad nowym spektaklem.

 • 23:10 Chłopi - odc. 5/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1972
  Nadchodzi zima. Antek wraz z ...

  Nadchodzi zima. Antek wraz z rodziną, wygnany z domu przez ojca, boryka się z kłopotami. Jego najbliższym głód zagląda w oczy, muszą sprzedać ostatnią krowę, jedyną żywicielkę rodziny. Młody Boryna podejmuje wreszcie pracę w młynie. Wkrótce jednak wda się w bójkę i skatuje do nieprzytomności jednego z robotników, który przechwalał się swoimi sukcesami u Jagny. Zbliża się Boże Narodzenie. We wszystkich domach trwają przygotowania do wieczerzy wigilijnej.

 • 00:15 Chłopi - odc. 6/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1972
  Antek jest gotów pogodzić się ...

  Antek jest gotów pogodzić się z Mateuszem, który odwołuje swoje przechwałki odnośnie do Jagny. W karczmie chłopi radzą, co zrobić, by uniemożliwić dziedzicowi sprzedaż lasu. Tymczasem w drugiej izbie Antek tańczy z Jagną tak ogniście, że cała wieś znowu "bierze ich na języki". Jagna już o to nie dba, regularnie wymyka się z chałupy na spotkania z Antkiem. Boryna domyśla się, że żona go zdradza, ale nie ma na to dowodu. We wsi pojawia się agitator Roch, który podburza gospodarzy przeciw panom. Maciej Boryna przyłapuje Jagnę z Antkiem w stogu siana. Oszalały z zazdrości podpala stóg. Kochankowie ratują się, ale wybucha pożar.

 • 01:15 Na zawsze razem (Amanda) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2018
  Mieszkający w Paryżu 24-letni David ...

  Mieszkający w Paryżu 24-letni David jest bardzo blisko związany ze swoją siostrą Sandrine oraz jej córką. Młoda kobieta samotnie wychowuje 7-letnią Amandę, w czym brat bardzo jej pomaga. Sandrine jest nauczycielką angielskiego, a David pracuje dorywczo jako ogrodnik. W jego życiu pojawia się Lena, nauczycielka muzyki, koleżanka siostry. Pewnego razu Sandrine idzie z nią i przyjaciółmi do parku, gdzie akurat dochodzi do ataku terrorystycznego. Ona ginie, a Lena zostaje ranna. David przejmuje opiekę nad osieroconą siostrzenicą. I choć pomaga mu ciotka Maud, wciąż ma wątpliwości, czy podoła wszystkim obowiązkom. Rozważa nawet oddanie Amandy do domu dziecka. Ale dziewczynka bardzo przywiązuje się do niego. Razem wyjeżdżają do Londynu, gdzie mieszka matka Davida, z którą od dawna nie utrzymywał kontaktów. Ta podróż jeszcze bardziej zbliża ich do siebie. Teraz David poważnie zastanawia się nad adoptowaniem dziecka.
  (AMANDA)

 • 03:00 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Ksiądz, pod czujnym okiem Michałowej, ...

  Ksiądz, pod czujnym okiem Michałowej, szykuje się do pracy w kurii. Posterunkowy Stasiek przygotowuje się do wyjazdu na studia w szkole policyjnej. Kierownictwo Polskiej Partii Uczciwości urządza świeżo upieczonym posłom bardzo pouczające szkolenie.

 • 03:40 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv