TVP Kobieta - Program TV na piątek 05 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 160 (Ojciec Mateusz XII odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Mateusz i Natalia znajdują rano ...

  Mateusz i Natalia znajdują rano w kościele przerażoną, głodną i brudną Marinę. Dziewczyna tłumaczy z ukraińskim akcentem, że przyjechała do pracy i zgubiła się. Natalia zaprasza ją na plebanię. Marina ma na rękach i na twarzy ślady walki. Korzysta z telefonu, a następnie niezauważona wychodzi z plebanii.

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 161 (Ojciec Mateusz XIII odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Mateusz rozmawia z Krzysztofem, ojcem ...

  Mateusz rozmawia z Krzysztofem, ojcem swojej uczennicy Kasi. Dziewczynka martwi się o dziadka, Zdzisława. Krzysztof przyznaje, że u jego ojca zdiagnozowano cukrzycę. Teraz trudno mu się pogodzić z koniecznością zmiany trybu życia. Krzysztof prosi ojca Mateusza, by porozmawiał z nim. Mateusz odwiedza Zdzisława, ale ten nie otwiera. Na klatce schodowej spotyka pielęgniarza, który przyszedł zrobić zastrzyk starszemu panu. Ma klucz do jego mieszkania. Znajdują martwego Zdzisława w łóżku i dwa puste opakowania po insulinie. Sekcja potwierdza przedawkowanie. Pielęgniarz przyznaje, że poprzedniego dnia miała zastąpić go córka pacjenta. Policjanci przesłuchują Krystynę i jej męża Tomasza. Kobieta wyznaje, że ją z kolei zastąpił brat Krzysztof. Gibalski ustala, że Zdzisław i Krzysztof pokłócili się wieczorem. Nocul ustala, że Zdzisław w dniu śmierci, przelał wszystkie swoje pieniądze na konto lokalnego radcy prawnego, który miał być wykonawcą jego ostatniej woli.

 • 07:00 W labiryncie - Dylemat Joanny , film fabularny telewizyjny, 1990
  Adam składa zeznania w komendzie ...

  Adam składa zeznania w komendzie milicji w sprawie napadu na jego osobę i splądrowanie mieszkania. W rozmowie z Jankiem opowiada o całej aferze. Stwierdza, że milicja podejrzewa "grubszą" sprawę związaną z gangiem narkotykowym. W instytucie Maria rozmawia z Dorotą o zmianach zachodzących w kraju, ubolewa nad szerzącą się biedą, zwłaszcza wśród rodzin wielodzietnych. Do rozmowy wtrąca się Marek, krytykując rodziny wielodzietne za bezmyślne mnożenie się. Taki stosunek do życia denerwuje obie panie. Krysia oświadcza matce, że kupiła jej wczasy w Ciechocinku. Pani Janina początkowo niechętnie, ale w końcu decyduje się na wyjazd. Na uczelni podczas zajęć Janka Mariola pomaga słabszym kolegom w ćwiczeniach. Janek, widząc to, denerwuje się, że Mariola pomaga leniom. Między Adamem i Martą panują dobre stosunki. Ojczym broni jej, gdy matka krytykuje postępowanie córki. Joanna zostaje sama w domu. Wszyscy wyszli do pracy i szkoły. Dzwoni do pracy, że nie przyjdzie i wymawia się koniecznością sporządzenia dokumentacji do nowego programu. Sięga po ankietę Anonimowych Alkoholików. Wypełnia ją i chowa do szuflady, bo właśnie przychodzi sąsiad Ostoja prosić ją o zajęcie się sprawami lokatorów na czas jego wyjazdu na wczasy. W instytucie Dorota i Janek omawiają wyniki testów z adoloranem. Są dziwne rozbieżności. Pewną prawidłowość wykrywa Leon. Stopczyk przychodzi do Adama prosić go o list polecający, by lepiej został odebrany w firmie niemieckiej, do której się udaje na rozmowy w sprawie spółki. Prosi też Adama, by instytut udostępnił jego firmie stary magazyn na produkcję laboratoryjną. Po powrocie do domu Adam przypadkowo znajduje ankietę AA wypełnioną przez Joannę.

 • 07:30 W labiryncie - Meeting , film fabularny telewizyjny, 1990
  Janek denerwuje się wynikami testów ...

  Janek denerwuje się wynikami testów z adoloranem. Nie wypadły pomyślnie. Mariola i Maciek rozmawiają o egzaminach. Jest dużo pracy, lecz Maciek myśli tylko o zabawie. Dorota pracuje społecznie na rzecz biednych, pomagają jej Marta i Mirka. Obie dziewczynki opiekują się też starszą i chorą panią Leną. Racewiczowie przychodzą na przyjęcie do Mayerów. Tu Joanna spotyka swoją koleżankę Monikę z Markiem - pracownikiem Adama. Sucheccy oglądają fotografię wnuczka Mateusza, Anna zachwyca się nim, zwraca uwagę na duże podobieństwo do Wojtka. Przychodzi Maciek - siostrzeniec. Jerzy przypomina mu, że obiecywał pomagać w domu i nic nie robi. Jerzy prosi go o naprawienie rynny. Maciek obiecuje poprawę, jest miły. Uprzedza Sucheckich, że z powodu egzaminów często będzie nocować w akademiku. Na przyjęciu u Mayerów Joanna upija się, a Danuta delikatnie kokietuje Adama. Krysia martwi się, nie może latać, bo ma złe wyniki badań. Janek przejmuje się złymi wynikami testów z adoloranem. Marek kręci się nerwowo po pracowni, bo chce dostać miesiąc urlopu na zagraniczne wojaże. Marię i Leona denerwuje lekkie traktowanie spraw życiowych przez Marka. Rozmawiają też o synu Marii, który wyjechał do Norwegii. Adam prosi Leona o przetłumaczenie niemieckiego tekstu oferty dla instytutu. Joanna wpada na chwilę do Krysi. Proponuje jej, by przywoziła z Dubaju materiały dla firmy Doroty. Telefonuje też do Ośrodka Anonimowych Alkoholików, by dowiedzieć się o termin spotkania. Joanna bierze udział w meetingu AA. Przychodzi też Renata.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 486 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Wszyscy są zaproszeni do Narin ...

  Wszyscy są zaproszeni do Narin i jej matki. Kemal musi oficjalnie poprosić o rękę Narin. Feride nie jedzie, bo Yigit źle się czuje. Dziewczyna martwi się o niego. Emir również postanawia z nimi zostać. Szybko wychodzi
  na jaw, co jest dziecku. Za to Kemal długo czeka na odpowiedź matki Narin. Ma obawy, że nie będzie zgody na ślub. Feride zwierza się Narin ze swoich prawdziwych uczuć.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 487 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Emir jest pod wrażeniem zwierzeń ...

  Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną. Narin prosi Feride, by została jej świadkową. Cavidan przychodzi do rezydencji, żeby rozmówić się z Songul. Munevver daje córce wyjątkowy prezent. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 183/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Melina traktuje Martę niezwykle surowo ...

  Melina traktuje Martę niezwykle surowo i okazuje nieoczekiwaną zaborczość wobec dziecka, zaskakując Achilleasa. Konflikt między Olgą i Anastasią stawia na wygranej pozycji tę pierwszą. Pavlos odwiedza Diamantisa w więzieniu, aby powiedzieć mu, że jest zdecydowany bezlitośnie go ścigać. Rozpoczyna się między nimi dramatyczna rozgrywka. Aleksandra opowiada Nektariosowi i Dimitrze o złym stanie psychicznym Marty. Dimitra odwiedza Martę, aby osobiście przekonać się, jak sobie radzi. Tymczasem Melinę niepokoją dziwne dźwięki w domu, a Achilleas reaguje z niedowierzaniem. Patroklosowi udaje się przekonać Annę, by przyjęła go z powrotem pod warunkiem, że całkowicie zerwie więzi z Diamantisem. Sifis dowiaduje się od Manousosa, że Diamantis się go wyparł!

 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 133 (s. III, odc. 6) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 133) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Nigar rodzi córkę, jednak dziewczynka ...

  Nigar rodzi córkę, jednak dziewczynka umiera. Zrozpaczona kobieta błaga sułtankę Hatice o szybką śmierć. Konflikt Ibrahima paszy z jego zastępcą Iskenderem narasta. Iskender czelebi za wszelką cenę próbuje pozbyć się wielkiego wezyra. Książę Mustafa ponownie spotyka piękną Helenę. Hürrem każe swym sługom porwać Nigar, zanim ta zostanie stracona.

 • 12:00 Stylowa miłość (Styled With Love) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Kanada 2022
  Przeprowadzając się z małego miasteczka ...

  Przeprowadzając się z małego miasteczka do Chicago, ambitna stylistka Rosie zatrudnia profesjonalnego fotografa do promocji jej nowego przedsięwzięcia modowego. Podczas wspólnej pracy odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż początkowo myśleli. Kobieta jednak rzuca się w wir pracy, biorąc dodatkowe zlecenia, zaczyna zaniedbywać relacje z mężczyzną. Czy Rosie przekona się, co tak naprawdę jest w życiu ważne? Czy uczucie okaże się silniejsze niż kariera zawodowa?

 • 13:45 Wszystkie kolory świata - Senegal, mędrzec Afryki (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - Senegal.

 • 14:50 Podróże Małej i Dużej - Sezon IV odc. 3 Azory cz. 2 magazyn, magazyn, 2023
  Monika razem z córeczką Laurką ...

  Monika razem z córeczką Laurką (3 lata i 5 miesięcy) kontynuują swoją podróż po Azorach, chociaż poczują się trochę jak na Sri Lance - odwiedzą jedyną w Europie plantację herbaty. Przejdą się po uroczym parku naturalnym Ribeira dos Caldeiros, pojadą do Furnas, by zobaczyć, jak gotuje się tradycyjne danie Cozido pod ziemią! Wykąpią się w gorących źródłach, odwiedzą park Nostra Terra i udadzą się na trekking tajną trasą wzdłuż oceanu.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 47 (seria IV, odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Ojciec Mateusz spotyka Możejkę w ...

  Ojciec Mateusz spotyka Możejkę w zakładzie fryzjerskim. Zauważa, że jeden z fryzjerów ukrywa włosy Możejki w chusteczce. Salon obserwują gangsterzy i zastawiają pułapkę na inspektora. Gangsterzy śmiertelnie potrącają samochodem zwolnionego z więzienia Jarosza - mordercę ojca Możejki. Inspektor wyjeżdża na urlop. W prasie pojawiają się informacje, że "inspektor policji jest zamieszany w zabójstwo mordercy". Sprawa zaczyna się komplikować. Ojciec Mateusz wpada na trop, kto i dlaczego chce wrobić Możejkę.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 48 (seria IV, odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Biskup prosi Mateusza, aby poprowadził ...

  Biskup prosi Mateusza, aby poprowadził kilka audycji w Radiu Rytm. Występ księdza w alternatywnym radiu może przekonać młodych ludzi do Kościoła. Swoją pierwszą audycję ksiądz Mateusz ma poprowadzić razem z gościem ze Stanów Zjednoczonych, znanym prezenterem Johnem Waltersem. W radiu Mateusz jest świadkiem kłótni między dwoma prezenterami - Wojtkiem i Czarkiem. Wkrótce Radio Rytm organizuje pojedynek między Waltersem a didżejami z Polski. Na imprezę idzie ksiądz Mateusz z Emilką i Nocul z córkami. Tej samej nocy ktoś strzela z pistoletu do Czarka, który właśnie prowadzi audycję. Strzał słyszą wszyscy słuchacze, także ksiądz Mateusz. W czasie zabójstwa w pobliżu radia kręcił się Wojtek. I to on staje się głównym podejrzanym. Śledztwo jednak się komplikuje. Przypadkowy świadek przekazuje policji pistolet, który jakiś kierowca samochodu wyrzucił do jeziora. Dociekliwość księdza Mateusza pozwala rozwiązać zagadkę: kto i dlaczego zabił popularnego didżeja.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 58/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Ginny Buckley jest w Somerset, gdzie pomaga parze z budżetem 310 000 funtów znaleźć wiejski dom, który ma połączyć urok z praktyczną stroną codziennego życia, w którym pomieszczenia gospodarcze znajdują się na szczycie listy życzeń. Po drodze Ginny udaje się do Somerset Levels and Moors gdzie przygląda się wysiłkom ornitologów walczących o przetrwanie gatunku żurawia, któremu grozi wyginięcie.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 184/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Pod wpływem Dimitry Achilleas potajemnie ...

  Pod wpływem Dimitry Achilleas potajemnie odwiedza Martę, aby zobaczyć, w jakim jest stanie psychicznym. Przygotowania do ślubu Vasiliki i Minasa idą pełną parą. Sifis odwiedza Diamantisa w więzieniu. W tym samym czasie Pavlos i Markos planują wejście do domu Diamantisa, by z pomocą Christosa znaleźć dowody jego działania. Patroklos zapomina zabrać swój telefon z kawiarni Konstantiny, a Manolis przez pomyłkę znajduje w nim liczne zdjęcia Dimitry. Spanikowana Melina uświadamia sobie, że na zewnątrz domu znajduje się jakiś obcy mężczyzna. Po jakimś czasie do domu wraca Achilleas i z przerażeniem odkrywa, że Melina i dziecko zniknęli, a wnętrze wygląda na splądrowane.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 82 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Eleni żąda, aby Nikiforos natychmiast ...

  Eleni żąda, aby Nikiforos natychmiast wyjechał do Paryża i nigdy nie zdradził Assiminie prawdy o dziecku Drosso. Nestorasowi udaje się odnaleźć Vassiliki, położną, która przed laty przyjmowała poród Annette. Dowiaduje się, że dzieckiem zaopiekowała się uboga rodzina z Aten. W obawie o stan zdrowia Drosso Assimina chce odłożyć na później przeprowadzkę do Paryża. Nikiforos oznajmia Eleni, że zostaje w Diafani, aby być blisko dziecka. Eleni opowiada Drosso o rodzinnej tragedii, romansie ich mamy z Miltiadisem. Drosso nie może uwierzyć, że Nikiforos może być jej kuzynem.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 353 (s. II, odc. 220 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Elisa mówi Blance, że zamierza ...

  Elisa mówi Blance, że zamierza poślubić Ciro i że jest szczęśliwa. Diana mówi jej, że podstawą każdego związku jest miłość. Elpidia opowiada Rosalii o relacji Soledad i Salvadora. Rosalia jest na nią zła, ale szybko bierze sprawy w swoje ręce i konfrontuje się z parą kochanków, stawiając Salvadora w szachu. Luis udaje się do Aurory, aby położyć kres uzależnieniu od laudanum. Ostatecznie robi się bardzo brutalny, grożąc, że ją zabije, jeśli powie wszystko, co wie o porwaniu Mariny. Celia chce zamknąć sprawę porwania, ale wujek mówi jej, że to niewykonalne i wypomina, że powiedziała wszystko Marinie.

 • 21:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 133 (s. III, odc. 6) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 133) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Nigar rodzi córkę, jednak dziewczynka ...

  Nigar rodzi córkę, jednak dziewczynka umiera. Zrozpaczona kobieta błaga sułtankę Hatice o szybką śmierć. Konflikt Ibrahima paszy z jego zastępcą Iskenderem narasta. Iskender czelebi za wszelką cenę próbuje pozbyć się wielkiego wezyra. Książę Mustafa ponownie spotyka piękną Helenę. Hürrem każe swym sługom porwać Nigar, zanim ta zostanie stracona.

 • 22:30 Brunet wieczorową porą komedia kryminalna, film fabularny kinowy, 1976
  Cyganka przepowiada Michałowi Romanowi niezwykłe ...

  Cyganka przepowiada Michałowi Romanowi niezwykłe przeżycia, jednak on, podobnie jak większość ludzi, nie bierze poważnie tych proroctw. Gdy jego liczna rodzina wyjeżdża na weekend, Michał w błogiej i upragnionej ciszy zasiada w końcu do pracy korektorskiej. I niebawem spełniają się pierwsze wróżby Cyganki: Michał odnajduje zaginiony zegarek, a w totolotku wylosowane zostają przepowiedziane przez nią liczby. Zaniepokojony bohater zaczyna oczekiwać najgroźniejszej części przepowiedni - zapowiada ona zabicie bruneta, który zjawi się w jego mieszkaniu wieczorową porą. Aby zapobiec zbliżającemu się nieszczęściu, Michał opuszcza dom. Ściga go jednak przeznaczenie. Przypadkowo zostaje zabójcą mężczyzny, niejakiego Dzidka Krępaka, który pojawił się w jego domu. Brak alibi, trup w domu, ślady zbrodni - wszystko to świadczy przeciwko niemu. Z pomocą przychodzi Michałowi przyjaciel Kazik, który postanawia rozwikłać tę dziwną zagadkę - dochodzi do wniosku, że zabójstwa musiał dokonać ktoś z sąsiadów... Razem zastawiają w miejscu zbrodni pułapkę.

 • 00:15 Silikonowy skandal (The Silicone Scandal) komedia, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2017
  Film zainspirowany prawdziwą historią trzech ...

  Film zainspirowany prawdziwą historią trzech bardzo różnych kobiet, które szukają sprawiedliwości. Policjantka Jenny (Susanne Bormann), gwiazda porno Micki (Stephanie Krogmann) i nauczycielka biologii Konstanze (Muriel Baumeister) w życiu codziennym raczej nie wydają się naturalnymi sojuszniczkami. Ten nietypowy tercet postanawia jednak wspólnymi siłami zawalczyć o sprawiedliwość i pozwać producenta wadliwych implantów piersi, które powodują choroby nowotworowe. Po kolejnym niepowodzeniu w sądzie, ich ostatnią nadzieją na wygraną staje się Axel (Hannes Jaenicke), niegdyś wybitny prawnik, który teraz częściej zagląda do kieliszka niż na salę sądową. Kobiety muszą przekonać go nie tylko do tego, aby oderwał się od swojego hulaszczego trybu życia, ale także żeby zajął się ich sprawą pro bono. Axel początkowo nie ma zamiaru pomóc trójce oszukanych kobiet, kiedy jednak dowiaduje się, że drugą stronę w sądzie reprezentuje jego była partnerka, która złamała mu serce, postanawia przyjąć ich propozycję i odegrać się na niej. Wspólnie walczą z systemem. Po drodze dowiadują się, że zemsta niekoniecznie jest cudownym lekarstwem i że wewnętrzna siła oraz poczucie własnej wartości są bardziej satysfakcjonujące niż jakakolwiek rekompensata.

 • 02:00 Uwięzieni w raju (Gefangen in Paradies aka Trapped in Paradise) film fabularny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2017
  Anna Krueger straciła męża i ...

  Anna Krueger straciła męża i wciąż nie może się otrząsnąć po jego tragicznej śmierci. Żal i cierpienie ma ukoić egzotyczna podróż, w którą wybiera się wraz z 12-letnim synem Maxem. Anna ma nadzieję, że na rajskiej wyspie uda jej się odzyskać równowagę. Kiedy przybywają na miejsce, nikt nie przypuszcza, że ta wymarzona podróż zamieni się w piekło. Sielankę burzy niespodziewany atak piratów. Wśród porwanych turystów jest Max. Annie udaje się zbiec i szuka ratunku. Jedyną nadzieją na odbicie syna jest pomoc pracownika kurortu Philippe'a, instruktora nurkowania, który także wymknął się bezwzględnym bandytom. Nie mają kontaktu ze światem. Piraci przecięli linie telefoniczne, a łódź z zaopatrzeniem ma przybyć dopiero za trzy dni. Anna musi zaufać instruktorowi i wykonywać jego polecenia. Czy zdoła dotrzeć do radiostacji na wieży, by stamtąd wezwać straż wybrzeża? Trwa rozpaczliwa walka z czasem.
  (GEFANGEN IM PARADIES/TRAPPED IN PARADISE)

 • 03:40 Gdzie powiem tak? - s. II odc. 5/8 (Where To I Do?) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Kanada 2018
  W programie prowadzący Tommy Smythe ...

  W programie prowadzący Tommy Smythe pokazuje narzeczonym wyjątkowe miejsca na imprezę weselną. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki bar na dachu wieżowca, Tommy przedstawia najlepsze opcje, aby pomóc parze znaleźć to wymarzone miejsce na ślub.

 • 05:15 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv