TVP Kobieta - Program TV na piątek 09 czerwca 2023

 • 06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2007
  Wojciech Cejrowski nadal przebywa w ...

  Wojciech Cejrowski nadal przebywa w Tunezji, na obrzeżach Sahary. Snuje opowieść o wielbłądach, ich hodowli i technice jazdy na tym niezwykłym zwierzęciu. Widzowie mają też okazję zobaczyć, jak się odbywa pojenie i karmienie wielbłądów. Oglądamy Wojciecha Cejrowskiego wśród stad wielbłądów i we wnętrzu współczesnego "wielbłąda" - potężnej pustynnej ciężarówki.

 • 06:30 Sześć sióstr - odc. 186 (s. II, odc. 53 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Salvador stara się zachować dobry ...

  Salvador stara się zachować dobry nastrój, aby zbytnio nie martwić Diany. Ona nie przestaje myśleć o tym, jak wyciągnąć go z więzienia i wymyśla plan. Adela ma plan uratowania sklepu Villa de Paris bez konieczności jego sprzedaży. Francisca płacze po śmierci Izabeli Guzmn. Kiedy otrzymuje list od prawnika piosenkarki, okazuję się, że będzie jej jedyną spadkobierczynią. Celia patrzy zdumiona na Victora Dumasa, kiedy ten wyjawia, że jego rodzice przyjeżdżają do miasta, by się z nią spotkać. Z kolei Elisa, przepraszając za to, że jest powodem zmartwień Salvadora, obiecuje naprawić swoje błędy. Cristóbal odwraca się od Silvy, by zaopiekować się Mariną, a Rodolfo musi poradzić sobie ze złością swojej matki, gdy ta odkrywa udział banku Loygorri w handlu opium.

 • 07:30 Trend XXI - odc. 90 (Trend XXI) magazyn, magazyn, , kraj prod.Francja 2021
  Magazyn o francuskim savoir - ...

  Magazyn o francuskim savoir - vivre XXI wieku. Projektowanie, uroda, gastronomia - magazyn pokazuje, jak francuskie rzemiosło ewoluuje zgodnie z duchem czasu, a nawet czasem go wyprzedza. W odcinku m.in. biżuteria księżnej Kate, lustra jako dzieła sztuki i historia ślubnej obrączki.

 • 08:00 Przysięga - odc. 62 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o ...

  Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie
  powiedziała mu o nowej pracy. Sefer ma kłopoty. Postanawia spłacić zaciągnięty dług, ale odsetki wciąż rosną. Yonca jest zazdrosna o Leylę, bo liczy, że w końcu zdobędzie serce Kemala.
  (YEMIN)

 • 09:00 Przysięga - odc. 63 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Nigar szuka domu. Nie zwraca ...

  Nigar szuka domu. Nie zwraca uwagi na cenę, a Sefer jest przerażony i nic nie mówi żonie o swoich kłopotach finansowych. Yonca zawozi dokumenty do domu Kemala. Udaje, że ma skręconą nogę, żeby zostać na noc. Suna broni Reyhan przed Cavidan, a Reyhan opowiada jej o Zeynep. Obie postanawiają pomóc dziewczynce, ale po kryjomu. Reyhan przyprowadza Zeynep do domu.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon I odc. 119/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Eurydiki odwiedza Melinę, udając, że ...

  Eurydiki odwiedza Melinę, udając, że chce przeprosić za wszystko, co jej zrobiła. Sifis, tocząc spór z Anastasią, staje w obronie Meliny. Achilleas wychodzi na kolację z nową enolog, z którą flirtuje. Wykorzystując współpracę z Diamantisem jako pretekst, Mattheos jedzie z Alexią do Chanii. Spotyka tam Anastasię. Giorgos Aggelidakis traci alibi, przez co ponownie zostaje aresztowany. Nektarios wynajmuje detektywa, aby dowiedzieć się jak najwięcej o swojej adopcji, mimo że jego bracia odmawiają jej potwierdzenia. Vasiliki postanawia wrócić do Minasa, ale wciąż obserwuje każdy jego krok, co bawi wszystkich wokół i bardzo denerwuje obserwowanego.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 5 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 5) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Sędzia religijny pod wpływem Safiye, ...

  Sędzia religijny pod wpływem Safiye, babki sułtana, wydaje fatwę, w której stwierdza, że sułtan Ahmed nie może zgładzić brata. Sułtan każe Safiye opuścić pałac. Mahfiruz idzie do alkowy sułtana, wzbudzając tym samym zazdrość w haremie. Anastazja nawet nie chce słyszeć o sułtanie, nazywa go barbarzyńcą, który chciał zabić dziecko. Sułtan spotyka się z synami chana krymskiego.

 • 12:00 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 14:55 Koło fortuny - odc. 1239 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 214 (Ojciec Mateusz XVII odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Płonie las. Leśniczy i policjanci ...

  Płonie las. Leśniczy i policjanci odnajdują dowód rzeczowy podpalenia. Trwa przesłuchanie świadków. Józef Zielak zeznaje, że widział w lesie Fabiana Wieczorka, syna znanego mecenasa, który pędził na skuterze i nieomal go potrącił. Potem znalazł też kanister po benzynie. Policjanci odwiedzają Klarę Andrzejczak, która odziedziczyła dom pod lasem. Fabian zostaje zatrzymany. Emilka opowiada Noculowi o nim. Mateusz odwiedza ojca Fabiana, ale mecenas nie jest przejęty losem syna. Tymczasem w okolicy pojawiają się kolejne podpalenia. Mateusz spotyka w cukierni Klarę. Kiedy ta odchodzi na chwilę od stolika, zerka na jej telefon. Wiedziony intuicją sprawdza nazwę firmy i zawiadamia o swoim odkryciu Nocula.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 215 (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  W sandomierskim liceum trwa zjazd ...

  W sandomierskim liceum trwa zjazd absolwentów. Wśród uczestników spotkania jest aktor, Tomasz Zaremba (Mariusz Bonaszewski) oraz jego agentka, Alicja (Hanna Konarowska). Możejko wpada na pomysł zorganizowania turnieju szachowego dla uczniów. Ponieważ policjanci będą brali udział w zawodach, wszyscy pobierają lekcje szachów u Mateusza. Nocul dostaje wezwanie. Doszło do morderstwa. Policjanci znajdują ciało agentki Alicji w domu Tomasza Zaremby. Aktor spotyka się z Mateuszem. Policjanci odzyskują zniszczony testament Zaremby.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 7/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi. Margherita Taylor szukać będzie nieruchomości dla emerytowanej dyrektorki, którą w decyzji o wyborze nowej posiadłości wesprze córka. Panie oglądać będą wiejskie rezydencje położone w Yorkshire Dales. Prowadząca uda się także z wizytą do pracowni, w której ręcznie wytwarzane są fortepiany.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon I odc. 120/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Potajemne kontakty Diamantisa i Eurydiki ...

  Potajemne kontakty Diamantisa i Eurydiki mają szereg konsekwencji. Aby uniemożliwić Anastasii poślubienie Antonisa, Mattheos wdaje się z nią w wielką kłótnię, osiągając jednak odwrotny skutek. Mając dość kontaktów Meliny z Sifisem, Achilleas postanawia przyjąć nową strategię. Jego nagła zmiana przeraża Melinę, która zaczyna czuć się bardzo niepewnie. Reakcje Achilleasa wobec Meliny stają się coraz groźniejsze. Po ujawnieniu morderstwa, które Markos popełnił przed laty w Salonikach, robi on wszystko, by zatrzymać Daphni w swoim życiu.

 • 19:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 5 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 5) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Sędzia religijny pod wpływem Safiye, ...

  Sędzia religijny pod wpływem Safiye, babki sułtana, wydaje fatwę, w której stwierdza, że sułtan Ahmed nie może zgładzić brata. Sułtan każe Safiye opuścić pałac. Mahfiruz idzie do alkowy sułtana, wzbudzając tym samym zazdrość w haremie. Anastazja nawet nie chce słyszeć o sułtanie, nazywa go barbarzyńcą, który chciał zabić dziecko. Sułtan spotyka się z synami chana krymskiego.

 • 20:30 Sześć sióstr - odc. 187 (s. II, odc. 54 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  Diana i Bernardo próbują wyciągnąć ...

  Diana i Bernardo próbują wyciągnąć Salvadora z więzienia, Diana posuwa się nawet do tego, że pojawia się w domu Don Ricarda, aby się z nim skonfrontować. Ale żaden z tych wszystkich sposobów nie daje rezultatów. Elisa, która jest bliska poddania się, daje wskazówkę, dzięki której mogą kontynuować walkę. Ale Salvador nie jest jedynym poszkodowanym. Bez pieniędzy, które Diana obiecała Germanowi i Adeli, aby mogli odzyskać przejęty sklep, para ma tylko jedno wyjście. Coś, co jego rodzinie będzie trudno zaakceptować. W międzyczasie Francisca konfrontuje się z mężem i pyta go o porozumienie, które osiągnął z Gabrielem, aby wydostać ją z więzienia. Smutna Celia przeżywa odrzucenie Victora Dumasa.

 • 21:35 Powiedz tak (Wedding Planner) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA,Niemcy 2001
  Debiut reżyserski choreografa Adama Shankmana. ...

  Debiut reżyserski choreografa Adama Shankmana. Romantyczna komedia o miłości i przeznaczeniu stała się przebojem kinowym w dużej mierze za sprawą gwiazdorskiej obsady. Jennifer Lopez - aktorka, modelka i piosenkarka - podbiła serca widzów i zyskała jeszcze większe rzesze wielbicieli swego talentu. Zagrała główną bohaterkę, młodą i ładną dziewczynę, pochodzącą z włoskiej rodziny, która marzy o prawdziwej, romantycznej miłości. Pracuje w firmie organizującej eleganckie uroczystości weselne i na tym polu odnosi duże sukcesy. Choć Mary daje radość i szczęście innym, sama wciąż pozostaje samotna. A kiedy wreszcie zjawia się czarujący książę z bajki, okazuje się, że jest narzeczonym jej najlepszej klientki. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w San Francisco. Piękna Mary Fiore sprawdza się na niwie zawodowej, ma pracę, która daje jej satysfakcję i pieniądze. Być może zostanie wkrótce wspólniczką właścicielki biznesu, gdy dobrze poprowadzi przygotowania do ślubu milionerki, Fran Donolly. To wspaniała okazja dla niej i dla firmy. Panna młoda jest wymagająca, żąda wiele, lecz jest gotowa słono zapłacić za usługę, z której będzie zadowolona. Mary musi więc zrobić wszystko, by sprostać wyzwaniu. Od tego zależy jej przyszłość. Mary uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Kolejni partnerzy okazują się niewarci jej uczuć. Wciąż więc pozostaje panną, a stan ten spędza sen z powiek jej kochającemu ojcu, który postanawia wreszcie wyswatać córkę, by ulżyć jej cierpieniu. Wbrew woli dziewczyny szykuje jej na męża "swojaka", przyjaciela z dziecięcych lat, poczciwego, ale gamoniowatego Massimo, do którego Mary nic nie czuje. Pewnego dnia bohaterka przeżywa przykrą przygodę. Gdy przekracza ulicę, obcas nowiutkiego pantofelka utyka w studzience ściekowej. Mary próbuje się wyswobodzić. Woli narazić własne życie na niebezpieczeństwo, niźli przeznaczyć drogi but na stratę. Jeden z kierowców, zagapiwszy się na nią, doprowadza do kolizji. W rezultacie w kierunku Mary zmierza rozpędzony na stromej jezdni kontener na śmieci. W ostatniej chwili ratuje ją doktor Steve Edison, który przypadkowo znalazł się w pobliżu. Między Mary a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Oboje spędzają uroczy wieczór w wesołym miasteczku. Mary wygląda na zakochaną, ale gdy nazajutrz poznaje narzeczonego swojej klientki Fran, przeżywa szok. Szczęśliwym panem młodym jest bowiem nie kto inny, lecz dr Steve Edison. W desperacji panna Fiore obiecuje rękę Massimo. Trwają przygotowania do dwóch ślubów. Chociaż Mary i Steve są w sobie zakochani, postanawiają zachować się wobec swoich partnerów lojalnie. Milczą i cierpią, z pokorą przyjmując to, co niesie los. Okazuje się jednak, że wobec potęgi prawdziwej miłości wszystkie inne moce są bezsilne.
  (THE WEDDING PLANNER)

 • 23:20 The Voice Senior s. IV - Przesłuchania w ciemno (1) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Kolejna edycja bijącego rekordy popularności ...

  Kolejna edycja bijącego rekordy popularności programu "The Voice Senior". Format to talent show dla osób po sześćdziesiątce. Dla muzykalnych seniorów to doskonała okazja do realizacji swoich marzeń o występie na wielkiej scenie oraz do tego, by udowodnić innym, że na prawdziwą karierę nigdy nie jest za późno. Wiek nie może być barierą, która uniemożliwia realizowanie muzycznej pasji, dlatego teraz utalentowane osoby, mające ukończone 60 lat, staną przed szansą występu przed milionową publicznością oraz trenerami, którzy zaproszą ich do swoich drużyn. W programie "The Voice Senior" poznamy nie tylko ich artystyczne talenty, sięgniemy w głąb ich życiorysów, odkrywając wzruszające, a także zabawne momenty ich życia. Przez pierwsze cztery tygodnie widzowie będą oglądać "Przesłuchania w ciemno", w każdą sobotę dwa odcinki. Potem nastąpi etap "Nokautu", dwa odcinki emitowane jednego wieczoru. Kolejny etap to półfinał i wreszcie emocje finału i wyniki emitowane na żywo.

 • 00:30 The Voice Senior s. IV - Przesłuchania w ciemno (2) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Kolejna edycja bijącego rekordy popularności ...

  Kolejna edycja bijącego rekordy popularności programu "The Voice Senior". To talent show dla osób po sześćdziesiątce. Dla muzykalnych seniorów to doskonała okazja do realizacji swoich marzeń o występie
  na wielkiej scenie oraz do tego, by udowodnić innym, że na prawdziwą karierę nigdy nie jest za późno. Wiek nie może być barierą, która uniemożliwia realizowanie muzycznej pasji, dlatego teraz utalentowane
  osoby, mające ukończone 60 lat staną przed szansą występu przed milionową publicznością oraz trenerami, którzy zaproszą ich do swoich drużyn. W programie "The Voice Senior" poznamy nie tylko ich artystyczne talenty, sięgniemy w głąb ich życiorysów, odkrywając wzruszające, a także zabawne momenty ich życia. Przez pierwsze cztery tygodnie widzowie będą oglądać "Przesłuchania w ciemno". Potem nastąpi etap "Nokautu", dwa odcinki emitowane jednego wieczoru. Kolejny etap to półfinał i wreszcie emocje finału i wyniki.

 • 01:40 Weekend z królem (HYDE PARK IN HUDSON) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2012
  Rok 1939. Brytyjski król Jerzy ...

  Rok 1939. Brytyjski król Jerzy VI jedzie z oficjalną wizytą do USA, aby przekonać prezydenta Roosevelta do zaangażowania się w wojnę w Europie.

 • 03:15 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv