TVP Kobieta - Program TV na piątek 26 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 202 (Ojciec Mateusz XVI odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  W hangarze na lotnisku odbywają ...

  W hangarze na lotnisku odbywają się nielegalne walki bokserskie. Bruno, organizator i bukmacher, każe Bartkowi Majewskiemu przegrać pojedynek. Bartek jest zaskoczony taką decyzją i wbrew rozkazowi powala przeciwnika na ziemię. Po walce wściekły Bruno znowu grozi Bartkowi. Obiecuje jednak zapomnieć o sprawie, jeśli ten przewiezie awionetką narkotyki. Kiedy Bartek i tym razem odmawia, Bruno straszy go, że coś może się stać ciężarnej żonie Maryli. Bartek znajduje w biurze nieprzytomnego szefa, Jakuba. Marczak zabezpiecza nagranie i numer telefonu z automatycznej sekretarki szefa. Możejko przesłuchuje Helenę Krawicz. Okazuje się, że to córka Jakuba. Są w konflikcie od wypadku, w którym zginął jej brat bliźniak. Na narzędziu zbrodni zabezpieczono odciski palców prawdopodobnie należące do kobiety, a w biurze także inne należące do Brunona Tadzika. Siedział za pobicia, nielegalny hazard i wymuszenia. Mateusz odwiedza syna i męża Heleny. Policjanci urządzają zasadzkę na lotnisku.

 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 203 (Ojciec Mateusz XVI odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Możejko i Nocul testują nowy ...

  Możejko i Nocul testują nowy program do monitorowania postępu spraw, wprowadzony przez naczelnika Morusa. Dziubak wpada na szachy do Mateusza. Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata Sawicka, pracownica poczty, ubiega Natalię w kupnie stylowego sekretarzyka. Natalia chce go odkupić, ale kobieta odmawia. Pluskwa zjawia się z kwiatami w mieszkaniu Beaty. Zastaje otwarte drzwi, a w środku martwą kobietę. Dziubak i Nocul przesłuchują Pluskwę. Na stole zabezpieczają filiżankę ze śladami szminki. Zatrzymują kierowniczkę poczty. Okazuje się, że Janka Stankiewicz podejrzewała Beatę o kradzieże wartościowych przesyłek. Dziubak przesłuchuje Mariolę, koleżankę Beaty z poczty. Nocul przeszukuje pokój kierowniczki poczty. Znajduje zdjęcie Janki, Beaty i Krystiana Sawickiego, byłego męża Beaty. Okazuje się, że Beata nie wykreśliła Krystiana z polisy.
 • 07:00 W labiryncie - Poza domem , film fabularny telewizyjny, 1990
  Po powrocie Adama do domu ...

  Po powrocie Adama do domu Joanna daje mu do zrozumienia, że wie o jego romansie z Danutą i żąda, aby do jej powrotu z pracy wyprowadził się z domu. Duraj informuje kolegów o poleceniu, jakie otrzymał. Ma dokonać analizy przydatności poszczególnych pracowników naukowych w związku z planowanymi zwolnieniami. Leon jest lekko podłamany. Dorota odwiedza kolegów w pracy i dowiaduje się od pani Marii o jej lepszym samopoczuciu po zmianie miejsca pracy i o planowanym przywiezieniu jej syna z Norwegii. Maciek próbuje nakłonić Duraja do dania mu szansy i ponownego przepytania z zeszłorocznego materiału. Duraj zgadza się i wyznacza mu termin. Bodzio dostarcza Maćkowi adres Myszorka i jednocześnie przestrzega go przed nim. Danuta spotyka się z Adamem. Proponuje mu, aby zamieszkał z nią na czas nieobecności Mayera w Polsce i daje mu klucze do domu. Adam, idąc do domu Danuty, spotyka jej męża. Racewicz, po nocy spędzonej w pracy, prosi Stopczyka o anulowanie umowy wynajmu jego mieszkania w związku ze zmianą jego sytuacji. Stopczyk proponuje Adamowi, aby korzystał z mieszkania wieczorami, gdy jego biuro jest już zamknięte. Syn pani Marii zostaje przywieziony z Norwegii i umieszczony w szpitalu w Warszawie.

 • 07:25 W labiryncie - Trup serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1990
  Syn pani Marii wyraża wobec ...

  Syn pani Marii wyraża wobec niej swe niezadowolenie z obecności przy nim Elżbiety, czym bardzo zaskakuje matkę. Joanna dowiaduje się o bardzo krytycznej recenzji jej programu o modzie, ale jednocześnie okazuje się, że ten program miał bardzo wysokie notowania u publiczności. Pani Maria wyraża synowej swoje uznanie za jej pełną poświęcenia opiekę nad Andrzejem. Joanna spotyka w telewizji Krystynę, którą informuje o wyprowadzeniu się Adama i o tym, że jego kochanką jest Danuta. Zastanawia się nad ewentualnością rozwodu. Joannie swe niezbyt szczere uznanie za program o modzie wyraża Andrzej Jeliński. Marek przynosi do pracowni "przydziałowe" środki czystości dla pracowników zespołu. Pani Maria bardzo pozytywnie wyraża się do Leona o Elżbiecie. Piotrek i Marta dopytują się o ojca - Joanna zataja przed dziećmi wiadomość o wyprowadzeniu się Adama z domu. Adam, jedząc śniadanie, znowu ma nieszczęście spotkać się z panią Bożenką, która pracuje jako sekretarka w firmie Stopczyka. Joanna odwiedza Adama w pracy - chce z nim porozmawiać o problemie dzieci. Adam uważa, że należy im powiedzieć prawdę. Maciek przychodzi do domu Myszorka. Zaglądając do wnętrza przez okno, widzi gospodarza martwego.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 516 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Ilyasowi udaje się zapobiec ucieczce ...

  Ilyasowi udaje się zapobiec ucieczce Masal. Kemal postanawia szukać córki na własną rękę. Emir spotyka się z Ozlem i Baranem w sprawie nowego projektu. Hikmet zaprasza Umita na obiad. Talaz domaga się pieniędzy od Songul.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 517 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Kemal i Narin czekają na ...

  Kemal i Narin czekają na wieści od policji w sprawie Masal. W końcu Taci pomaga im namierzyć auto Ilyasa i Kemal jedzie po córkę. Umit przeprasza Feride za swoje zachowanie. Obiecuje, że po ślubie będzie mogła się opiekować Yigitem. Songul musi zdobyć pieniądze dla Talaza i próbuje się dostać do sejfu. Emir odnajduje dom tajemniczej dziewczyny. Postanawia zdemaskować Umita. Czeka go jednak niespodzianka.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon III odc. 10/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 159 (s. III, odc. 32) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 159) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sulejman dowiaduje się o potajemnej ...

  Sulejman dowiaduje się o potajemnej wyprawie Ibrahima do Bursy i jego spotkaniu z Mustafą. Zaczyna podejrzewać zdradę. Ibrahim otwarcie wypowiada wojnę sułtance Hürrem. Nigar próbuje uciec z Konstantynopola wraz z córką. Książę Mustafa odprawia Helenę z haremu, aby nie narażać się na gniew ojca. Hürrem dowiaduje się o potajemnych schadzkach Mihrimah i Yahyi i stawia córce ultimatum.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Pięknie przyprawiONA - Sezon I odc. 8 /12 Cellulit magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Cellulit - która z nas ...

  Cellulit - która z nas nie podejmowała prób pokonania tego upartego przeciwnika? Kosmetyki, masaże nie rozwiążą cellulitowego problemu, dopóki nie zrozumiemy, że najskuteczniejszą broń mamy na talerzu. Agnieszka Mielczarek podpowie nam, jak komponować nasz dietetyczny arsenał, by cellulit nie miał z nami szans, ale także, jak gotować tak, by cała rodzina cieszyła się smakiem przy wspólnym stole, nawet, kiedy my pichcimy dla urody.

 • 12:50 Wszystkie kolory świata - Korsyka, piękna i dzika (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - Korsyka.

 • 13:45 Velvet s.I - odc. 3 (Velvet) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2014
  Luisa, w tajemnicy przed donią ...

  Luisa, w tajemnicy przed donią Blancą, nocuje w pokoju Rity. Ana, wbrew zaleceniom lekarza, postanawia iść na pogrzeb don Rafaela. Zostaje odczytany testament właściciela Galerii. Alberto dowiaduje się o kłopotach finansowych firmy ojca. Ana przyjmuje oświadczyny podczas romantycznego wieczoru przy świecach.

 • 14:50 Podróże Małej i Dużej - Sezon IV odc. 6 Panama: Panama City magazyn, magazyn, 2023
  Relacje z podróży mamy, Moniki ...

  Relacje z podróży mamy, Moniki Witkowskiej, pilotki wycieczek i podróżniczki, z malutką córeczką Laurą, która poznaje nowe kraje od trzeciego tygodnia życia. Praktyczne porady dotyczące podróży z małym dzieckiem i ciekawostki turystyczne.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 89 (seria VII, odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Ojciec Mateusz zostaje poproszony przez ...

  Ojciec Mateusz zostaje poproszony przez biskupa, by towarzyszył mu podczas koncertu znanego wokalisty. Koncert ma się odbyć w Baranowie. Mateusz zwraca się do Natalii, by również im towarzyszyła. Występ Witolda Lachmana był od dawna oczekiwany w miasteczku. Na koncercie pojawia się także Możejko. W trakcie występu niespodziewanie zostaje wyłączony playback. Lachman jest skompromitowany. Wybiega z sali, a po chwili publiczność słyszy strzał. W garderobie zostaje znaleziony martwy Witold Lachman. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Możejko próbuje wyjaśnić tę tajemniczą sprawę.


 • 16:25 Ojciec Mateusz - odc. 90 (seria VII, odc. 8) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Mateusz zostaje jurorem w konkursie ...

  Mateusz zostaje jurorem w konkursie filmów zrobionych telefonem komórkowym, który ogłoszono w miejscowym liceum. W szkole wybucha skandal związany z jedną z uczennic. Okazuje się, że w sieci pojawił się film z rozbierającą się Gosią. Rodzice i dyrekcja szkoły zgłaszają sprawę policji. Gosia próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci szukają osoby, która umieściła materiał w sieci. Na komendzie trwa szkolenie młodych policjantów. Zajęcia prowadzi Nocul. Sprawą filmu zajmują się nowo wyszkoleni policjanci. Podejrzanym w sprawie jest Andrzej, były chłopak Gosi. Szkolni koledzy dziewczyny już zdecydowali, że Andrzej jest winny. Chłopak zostaje przez nich ciężko pobity. Czy rzeczywiście to on umieścił film w internecie?
 • 17:20 Wszystkie kolory świata - Portugalia. Skarb Półwyspu Iberyjskiego (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  W tym odcinku podróż do ...

  W tym odcinku podróż do Portugalii. Portugalia leży na zachodnim skraju Europy. Przez wiele stuleci była celem licznych podbojów. Wypływali stąd i wracali tu najwięksi odkrywcy i podróżnicy. Kraj ten odznacza się niezrównanym bogactwem kulturowym i religijnym, ale także fascynującą przyrodą. Odkryjemy dziś miejsce, w którym szczęście miesza się z melancholią.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon III odc. 11/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 95 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Lambros spotyka w miasteczku lekarza ...

  Lambros spotyka w miasteczku lekarza swojej żony. Zaczynają kiełkować w nim podejrzenia. Nikiforos umawia się z dobrym znajomym ojca i próbuje wyciągnąć z niego różne poufne informacje. Proussalis prowadzi śledztwo w sprawie niedawnych wydarzeń w miasteczku. Niestety, mimo różnych sprytnych posunięć sierżanta nikt nie chce zeznawać. Na wszelki wypadek Liakos, jeden ze sprawców, nakazuje swojej żonie, by złożyła fałszywe zeznania i zapewniła mu alibi, jednak Vassoula zaczyna się łamać.

 • 20:25 Sześć sióstr - odc. 365 (s. II, odc. 232 /270) (SEIS HERMANAS) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2017
  W gazecie zostaje opublikowana informacja ...

  W gazecie zostaje opublikowana informacja o nominacji Blanki na pierwszą damę królowej i baronową. La Silva jest bardzo podekscytowana i z pomocą Emilia przygotowuje przyjęcie. Rodolfo, który zgodził się wygłosić przemówienie, jednak nie pojawia się, co bardzo niepokoi Blancę, która obawia się, że przydarzyło mu się coś poważnego. Diana i Salvador podejmują decyzję o sprzedaży Tejidos Silva Don Ricardowi i o otwarciu własnego biznesu tekstylnego pod nazwą Tejidos Salvana. Oboje szukają wsparcia u bliskich. Diana rozmawia z Benjaminem, który zgadza się z nimi wyjechać. Elisa, zmęczona czekaniem na odpowiedź Ciro, oddaje mu pierścionek zaręczynowy. To stanowi dla Ciro bodziec do podjęcia decyzji o opuszczeniu Genovevy.

 • 21:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 159 (s. III, odc. 32) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 159) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sulejman dowiaduje się o potajemnej ...

  Sulejman dowiaduje się o potajemnej wyprawie Ibrahima do Bursy i jego spotkaniu z Mustafą. Zaczyna podejrzewać zdradę. Ibrahim otwarcie wypowiada wojnę sułtance Hürrem. Nigar próbuje uciec z Konstantynopola wraz z córką. Książę Mustafa odprawia Helenę z haremu, aby nie narażać się na gniew ojca. Hürrem dowiaduje się o potajemnych schadzkach Mihrimah i Yahyi i stawia córce ultimatum.

 • 22:30 Wyjście awaryjne komedia, film fabularny kinowy, 1982
  Prowincjonalne miasteczko z początku lat ...

  Prowincjonalne miasteczko z początku lat osiemdziesiątych. Wśród jego mieszkańców jest rodzina Kolędów. Kolędowa to energiczna i zaborcza pani naczelnik gminy, jej mąż safanduła zajmuje się domową hodowlą kaczek i uprawą kwiatów w "tunelach". Ich córka Dorota jest panną ładną i niepracującą. Intryga zaczyna się w momencie, gdy pani naczelnik dowiaduje się, że ma zostać babcią. Strach przed utratą autorytetu, skandalem i kompromitacją podsuwają jej iście piekielny pomysł - trzeba kupić narzeczonego z opłaconym rozwodem. Znalezienie kandydata pozostawia mężowi, którego ze sporą sumą pieniędzy wyprawia w tym celu do dużego miasta. Lawinowy przebieg wypadków obraca się, jak to często w komedii bywa, przeciwko sprawczyni całej intrygi. Okazuje się bowiem, że ani Dorota, ani ów kandydat, po ślubie nie mają wcale ochoty się rozstać. Akcja odwołuje się do zdarzeń typowych dla ówczesnej obyczajowości. Autorzy w krzywym zwierciadle ukazują obłudę moralną dorosłych wobec ich dorastających dzieci. Bożena Dykiel zagrała przebojową kobietę w średnim wieku, która bardziej dba o pozory moralności niż o faktyczną kondycję własnej rodziny. Mąż jest jej całkowicie podporządkowany, wręcz ubezwłasnowolniony. Obok nich oglądamy całą galerię prowincjonalnych notabli i typków z półświatka.

 • 00:15 Tydzień na miłość (ROMANCE RETREAT) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Kanada 2019
  Ambitna dziennikarka Dana ma wiele ...

  Ambitna dziennikarka Dana ma wiele obowiązków i niezbyt wiele czasu na miłość. Po długich namowach, kobieta zgadza się na wspólny urlop z chłopakiem. Okazuje się, że zamiast na wymarzonych wakacjach w ciepłym klimacie, para ląduje na zgrupowaniu jogi. Wywołuje to kłótnię i chłopak niespodziewanie zrywa z Daną. Kobieta nie poddaje się i zamierza intensywnie brać udział w ćwiczeniach. Tam poznaje przystojnego guru technologii i zaczyna darzyć go uczuciem. Okazuje się, że mężczyzna jest właścicielem firmy, o której pisze Dana. Czy ich romantyczna miłość będzie miała szczęśliwe zakończenie?

 • 01:50 Sztuka kłamania (RETOUR DU HEROS, LE) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Belgia,Francja 2018
  Akcja filmu rozgrywa się w ...

  Akcja filmu rozgrywa się w czasach wojen napoleońskich. Kapitan Neuville zaręcza się z niewinną i piękną Pauline Beaugrand. Kapitan to pozbawiony skrupułów kłamca i tchórz. Jego grę od razu przejrzała Elisabeth, starsza siostra przyszłej panny młodej. Postanawia jednak milczeć. Tuż przed ślubem kapitan musi opuścić narzeczoną. Wyjeżdża na front, ale obiecuje pisać listy. Tej obietnicy nigdy nie dotrzyma, ona na próżno czeka na wieści od narzeczonego i bardzo cierpi. Aby ulżyć zrozpaczonej Pauline, Elisabeth pisze do niej listy, udając Neuville’a, a ona wierzy w każde słowo. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie wraca do domu. Od tej pory razem brną w kłamstwa, by uchronić kruchą Pauline przed poznaniem bolesnej prawdy.

 • 03:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv