TVP Kobieta - Program TV na poniedziałek 08 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 166 (Ojciec Mateusz XIII odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  W domu państwa Kwiatkowskich dochodzi ...

  W domu państwa Kwiatkowskich dochodzi do włamania. Młody chłopak plądruje szuflady w kolejnych pomieszczeniach. Nagle potyka się o nieprzytomnego Marka Kwiatkowskiego. Kradnie mu portfel i ucieka. Po chwili z domu dobiega przeraźliwy krzyk kobiety. Wezwani policjanci zdejmują odciski palców. Przesłuchują żonę mężczyzny i córkę Monikę. Marek Kwiatkowski walczy w szpitalu o życie. Monika ucieka z domu. Policja podejrzewa, że pasierbica Marka wpuściła sprawcę do domu. Na odnalezionym potfelu zabezpieczono te same ślady, co w domu Kwiatkowskich. Zabezpieczono też wideo z kamerki bankomatowej. Na nagraniu widać twarz młodego chłopaka. Gibalski i Marczak robią nalot na melinę lokalnych ćpunów. W parku dochodzi do kolejnych zuchwałych napaści na mieszkańców.

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 167 (Ojciec Mateusz XIII odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Pod popularną kawiarnią, w której ...

  Pod popularną kawiarnią, w której spotyka się okoliczna młodzież, dochodzi do szarpaniny pijanego ojca z synem. Mężczyzna wyraźnie chce się jeszcze napić, a Paweł próbuje go namówić do powrotu do domu. Zajście obserwują koledzy i koleżanki chłopaka. Kiedy Rajmund się przewraca, wybuchają śmiechem. Ojciec jest agresywny wobec Pawła. Sytuację próbuje załagodzić koleżanka chłopaka, Malwina, ale i jej się obrywa. Policjanci znajdują nieprzytomną Malwinę na bocznicy kolejowej. Okazuje się, że to córka bardzo wpływowego biznesmena. Dziewczyna walczy o życie. Roman Sądecki, ojciec dziewczyny, domaga się przetransportowania córki do lepszego szpitala. Możejko przesłuchuje Romana. Paweł prosi o pomoc Mateusza. Policjanci odczytują bilingi z komórki Malwiny. Zabezpieczają treści SMS-ów. Pod jednym z ostatnich listów widnieje miejsce spotkania i podpis: Patryk. Chłopak zostaje zatrzymany. Zaprzecza jednak, jakoby miał się spotkać z Malwiną. Mateusz rozmawia z Patrykiem, po czym spotyka się z jego dziewczyną, Roksaną.

 • 07:00 W labiryncie - Telewizja nocą , film fabularny telewizyjny, 1990
  Renata spotyka swego ojca, pana ...

  Renata spotyka swego ojca, pana Tomasza. Zaprasza go do chińskiej restauracji. Chce z nim porozmawiać, ot tak sobie. Ojciec jest jednak podejrzliwy. Elżbieta - synowa Marii - przychodzi do instytutu prosić teściową o opiekę nad Justynką. Leon denerwuje się z tego powodu, zarzuca Marii, że zawsze godzi się na wszystko. Adam przyjmuje w gabinecie oficerów śledczych. Wypytują go o znajomość z Mutarem, który wynajmował kawalerkę Adama. Interesuje ich też magazyn i jego zabezpieczenia przed włamaniem. Ponadto proszą o oprowadzenie po instytucie. Adam jest nieco tym zdziwiony. Janek prowadzi zajęcia na uczelni. Oddaje studentom zeszyty, krytykuje niechlujstwo. Najgorsi studenci to Akindu i Maciek Derbich - siostrzeniec Sucheckich. Dorota daje Marii adres Komitetu Pomocy Społecznej dla sąsiadów - wielodzietnej rodziny. Przed zajęciami w klubie żeglarskim Staszek wyciąga Piotrka na papierosa. Piotrek nie chce palić, ale i tak wpadają, gdyż nakrywa ich Stopczyk. Za swoje milczenie każe chłopcom wypucować swój jacht. Na meetingu Joanna przysłuchuje się zwierzeniom innych alkoholików. Odnosi wrażenie, że to jej własna historia. Po spotkaniu przyznaje się prowadzącemu, że nie zbierała materiału do programu, tylko jest alkoholiczką. Racewiczowie oglądają "Telewizję nocą". W programie występuje pani Lena - podopieczna Marty i Mirki. Opowiada o swojej wdzięczności dla dziewczynek. Stwierdza, że młodzież wcale nie jest zła.

 • 07:30 W labiryncie - Naprawa dachu , film fabularny telewizyjny, 1990
  Maciek próbuje naprawić dach. Anna ...

  Maciek próbuje naprawić dach. Anna jest zdenerwowana, bo omal nie wyrwał anteny, a dachu nie naprawił. Ponadto Annę interesuje pudło z kasetami magnetofonowymi w pokoju Maćka. Siostrzeniec wyjaśnia jej, że handluje nimi na bazarze, żeby dorobić. Ciotka jest tym oburzona. Stopczyk relacjonuje Adamowi przebieg wizyty w firmie niemieckiej. Ciągle mówi o spółce między firmą a instytutem. Omawia warunki. Wraca też do sprawy magazynu. Adam odnosi się z rezerwą do słów Stopczyka, decyzję o wejściu w spółkę pozostawia dyrektorowi Mielcarkowi. Na koniec rozmowy Stopczyk ofiarowuje Adamowi prezent. Jest to pistolet gazowy. Na uczelni zaliczenia. Mariola zdaje. Niestety, Akindu i Maciek nie dostają zaliczenia. Krysia rozmawia z matką o wczasach. Pani Janina jest zachwycona pobytem. Maria, widząc kulejącą Dorotę, zbiera się na odwagę i pyta dziewczynę o powody jej utykania. Rozmawiają o sposobach leczenia i słynnej klinice doktora Ilizarowa. Do pracowni przychodzi efektowna dziewczyna, przynosi preparaty i pyta o Marka. Joanna, Monika i Danka rozmawiają o przyjęciu u Danki. Wspominają Marka. Koleżanki naradzają się nad sposobem znalezienia sponsorów dla programu Joanny. W rozmowie uczestniczy Dawid, który poszukuje sekretarki z biegłą znajomością angielskiego. Joanna stwierdza, że ma dla niego kandydatkę. Po oblanym zaliczeniu Maciek i Akindu wracają pijani. Maciek zaprasza kolegę do siebie. Jest noc. Anna, obudzona dziwnymi odgłosami, wychodzi z pokoju i natyka się na Akindu paradującego w samych slipkach. Omal nie dostaje zawału.

 • 08:10 Przysięga s.III - odc. 488 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Kumru dostaje zgodę ordynatora i ...

  Kumru dostaje zgodę ordynatora i wychodzi ze szpitala. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc. Rozpoczyna się noc henny. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 489 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Wreszcie Narin i Kemal biorą ...

  Wreszcie Narin i Kemal biorą ślub. Uroczystość jest piękna, wszyscy są obecni i cieszą się ze szczęścia młodej pary. Feride cierpi, wracają wspomnienia z jej ślubu. Zwierza się Melike, że nigdy nie zapomni tego, co wtedy przeżyła. Kumru nie chce się pogodzić z tym, że Narin i Kemal są szczęśliwym małżeństwem i znów coś knuje. Kemal szykuje śniadanie dla Narin. W tym czasie posłaniec przynosi list.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 186/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Mając świadomość, że Sifis jest ...

  Mając świadomość, że Sifis jest zdruzgotany, Stefania odmawia pójścia na ślub swojej matki. Obsesja Lukii na punkcie zemsty skłania ją do podstępnego zbliżenia się do Stefanii. Patroklos jest zaniepokojony, gdy dowiaduje się, że włamano się do domu Diamantisa. Manolis zdaje sobie sprawę, że Daphni kryje Konstantinę. Minas i Vasiliki zamierzają pobrać się w Chanii, co doprowadza do wściekłości Daphni, która ma inne plany. Anastasia i Mattheos ponownie przeżywają swoją miłość. Każdy ich ruch obserwuje tajemniczy nieznajomy...

 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 137 (s. III, odc. 10) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 137) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sułtanka Hürrem postanawia pozbyć się ...

  Sułtanka Hürrem postanawia pozbyć się Nadii, którą uważa za faworytę sułtana. Fatma próbuje na nowo podbić serce księcia Mustafy, ale książę jest niedostępny. Firuze postanawia powiedzieć Hürrem prawdę, aby ochronić Nadię. Jej plany niweczy tragiczna śmierć Nadii. Armia osmańska na wschodzie zostaje pokonana podczas zasadzki zastawionej przez armię szacha. Sułtanka Hürrem ostentacyjnie wprowadza Nigar hatun do haremu.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Zamorski indyk magazyn kulinarny, magazyn, 2023
  W tym odcinku Karol Okrasa ...

  W tym odcinku Karol Okrasa zaprosi widzów na smaganą lodowatym wiatrem bałtycką plażę, aby opowiedzieć o indyku. Cóż ma wspólnego indyk z morzem? Otóż podobnie jak ziemniaki, pomidory, papryka czy kukurydza przypłynął do Europy zza morza, dopiero po wyprawach Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Wcześniej indyk był tu nieznany. Zanim trafił na stoły dawnych Polaków, był hodowany jako ptak ozdobny w ogrodach magnatów i biskupów. Książki kucharskie z XVII wieku ledwie wspominały o tej nowości, ale już te wydawane sto lat później zawierały wiele przepisów poświęconych indykowi. A w Panu Tadeuszu Adama Mickiewicza indyki są już pełnoprawnymi członkami gromadki rodzimego drobiu, obok kur, kaczek czy gęsi. Dziś nikomu go przedstawiać nie trzeba, obecnie jest to bardzo popularne mięso. I właśnie z indyka Karol przygotuje trzy propozycje. 1/ Skrzydła indycze duszone w doprawionym orientalnie sosie z ciemnego piwa. 2/ Kwaśna zupa na bazie soku z kiszonej kapusty z ziemniakami, boczkiem i mięsem z ud indyczych. 3/ Smażone paski z indyczej piersi z cebulą i bakłażanem, duszone w pomidorowym sosie z ciecierzycą, a na koniec zapieczone z jajkami.

 • 12:35 Kwiaty na warsztat - Sezon I odc. 4/12 Wiosenna rozsada na parapecie , magazyn, 2021
  Wiosenna rozsada na parapecie. Patenty ...  Wiosenna rozsada na parapecie. Patenty na ekodoniczki.

  Magazyn,

 • 12:55 Wszystkie kolory świata - Liban. Ulubieniec Bliskiego Wschodu (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Liban to kraj wielu różnic. ...

  Liban to kraj wielu różnic. Swoje niezwykłe pejzaże zawdzięcza wyjątkowemu położeniu geograficznemu. Zaznał czasów wojny i pokoju, wolności i okupacji, wielkości i upadku. Z tych doświadczeń zrodziła się jego wyjątkowa energia, legendarna gościnność oraz różnorodność kulturowa i religijna, oscylująca między Wschodem a Zachodem. Warto odwiedzić ten kraj, by sprawdzić, czym jest życie w libańskim stylu.

 • 13:50 Wszystko dla pań - sezon 1 (The Paradise) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2012
  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to ...

  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to młoda i ambitna dziewczyna ze wsi, która może liczyć tylko na swój własny spryt. Przybywa do przeżywającego rozkwit gospodarczy Newcastle w nadziei, że wujek (Peter Wight) spełni dawno złożoną obietnicę i zatrudni ją w jego sklepie bławatnym. Na miejscu Denise odkrywa jednak, że jest to niemożliwe. Sklep wuja stracił większość klienteli na rzecz pierwszego w Anglii domu towarowego otwartego naprzeciw.

 • 14:50 Sukces jest kobietą - Sezon I odc. 3/10 Marta Małecka cykl reportaży, reportaż, 2023
  Seria, w której prezentujemy historie ...

  Seria, w której prezentujemy historie wyjątkowych kobiet. Wszystkie mogą się poszczycić spektakularnym sukcesem w profesjach, które reprezentują.
  Bohaterką odcinka jest Marta Małecka - bizneswoman i filantropka. Po latach wspinania się po szczeblach korporacyjnej kariery poświęciła się prowadzeniu własnych firm. Obecnie prowadzi cztery - odpowiada w nich za zarządzanie zespołem, organizację pracy, finanse i sprawy formalno-prawne. Po rosyjskiej agresji założyła fundację, która niesie pomoc Ukraińcom walczącym o utrzymanie suwerenności swojego kraju. Organizuje wielkie transporty i bezpośrednio pomaga ludziom. Każdy rodzaj działalności prowadzi z największym zaangażowaniem.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 53 (seria IV, odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  W Sandomierzu dochodzi do kolejnego ...

  W Sandomierzu dochodzi do kolejnego tragicznego zdarzenia. Zostaje zamordowany Andrzej Randa. Podejrzenie pada na żonę ofiary. Małżonkowie rozwodzili się i nie mogli dojść do porozumienia w sprawie opieki nad ich synem. Policjanci znajdują wizytówkę jednej z kieleckich agencji matrymonialnych. Śledztwo wykazuje, że Andrzej był klientem tej agencji. Natalia również próbuje znaleźć kogoś bliskiego przez biuro matrymonialne. Mateusz postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o agencji. Policjanci próbują dotrzeć do klientek biura, z którymi umawiał się Randa. Rozwikłanie zagadki nie nastręcza większych trudności.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 54 (seria IV, odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Podczas szkolnej wycieczki do Kielc ...

  Podczas szkolnej wycieczki do Kielc zasłabła córka Nocula - Ola. Noculowie natychmiast jadą do szpitala. Jeden z pielęgniarzy wydaje się znajomy Noculowi. Jest nim Pluskwa, kompan Mateusza, z którym kiedyś siedział w więzieniu. W Sandomierzu zostaje zabity młody lekarz, pracownik kieleckiej kliniki, w której przebywa Ola. Na nożu, którym popełniono zbrodnię, są odciski palców Pluskwy. Pielęgniarz trafia do aresztu. Rozmawiając z księdzem Mateuszem Pluskwa mówi że, w klinice przebywa pacjent, który jest znanym gangsterem. Ze względu na zły stan zdrowia ma przerwę w odbywaniu kary. Mateusz pomaga w rozwiązaniu zagadki, dzięki czemu niewinny pielęgniarz zostaje oczyszczony z zarzutów.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 59/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Nicki Chapman staje przed trudnym, ale satysfakcjonującym zadaniem znalezienia idealnego wiejskiego domu dla pary, dysponującej budżetem w wysokości 450 000 funtów, która pragnie uciec z przedmieścia Surrey. Poszukiwanie domu może przynieść wiele niespodzianek, gdy Nicki zostaje zaproszona do wykwintnego ogrodu na herbatę i ciasto, gdzie zgłębi także tajniki przycinania kwiatów.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 187/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Mattheos i Anastasia planują się ...

  Mattheos i Anastasia planują się pobrać. Nie wiedzą, że obserwuje ich tajemniczy nieznajomy, a niebezpieczeństwo wisi na włosku. Lukia wyznaje Johnny'emu, że planuje zemścić się na Sifisie. Mattheos i Achilleas naciskają na Patroklosa, aby zwrócił rodzinie pieniądze, które zdefraudował, sprzedając dom Diamantisa. Choć proszą Nektariosa o zajęcie stanowiska, ten pozostaje bezstronny.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 83 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Nikiforos nie chce jednak wyjechać ...

  Nikiforos nie chce jednak wyjechać do Paryża, postanawia zostać blisko dziecka. Zamierza również wyznać Assiminie całą prawdę, mimo zażartego sprzeciwu Eleni, która jest przekonana, że ujawniona prawda zniszczy całą rodzinę.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 192 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Victor obiecuje Marii Luisie, że ...

  Victor obiecuje Marii Luisie, że będzie jej towarzyszył na spotkaniu z klientem jej ojca. Justo grozi Manueli, że jeśli ucieknie od niego, to on skrzywdzi jej córkę. Felipe doradza Cayetanie, jak zabezpieczyć majątek przed roszczeniami Germana. Victor zdradza Leandowi, że Julianie oświadczył się jej przyjaciel Iigo. Justo dowiaduje się od lekarza, że umiera na zapalenie rdzenia kręgowego.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 137 (s. III, odc. 10) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 137) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sułtanka Hürrem postanawia pozbyć się ...

  Sułtanka Hürrem postanawia pozbyć się Nadii, którą uważa za faworytę sułtana. Fatma próbuje na nowo podbić serce księcia Mustafy, ale książę jest niedostępny. Firuze postanawia powiedzieć Hürrem prawdę, aby ochronić Nadię. Jej plany niweczy tragiczna śmierć Nadii. Armia osmańska na wschodzie zostaje pokonana podczas zasadzki zastawionej przez armię szacha. Sułtanka Hürrem ostentacyjnie wprowadza Nigar hatun do haremu.

 • 22:25 Wyszłam za mąż, zaraz wracam (Un plan parfait (Fly me to the moon)) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2012
  Życie bohaterki filmu, paryżanki Isabelle, ...


  Życie bohaterki filmu, paryżanki Isabelle, to pasmo samych sukcesów. Jest młoda, piękna, ma dobrą pozycję zawodową i szczęście w miłości. Wzięta dentystka od lat jest zakochana z wzajemnością w koledze po fachu o imieniu Pierre. Ale Isabelle ma jednak powód do zmartwień. Jej miłosną historię opowiada w filmie jej siostra Coco, która chce w ten sposób pocieszyć swoją szefową Valerie, pogrążoną w depresji po niedawnym rozwodzie. Kiedy Pierre oświadcza się swojej dziewczynie, ta, zamiast się cieszyć, wpada w panikę, a wtóruje jej równie przerażona siostra. Okazuje się bowiem, że w ich rodzinie pierwsze małżeństwo zawsze szybko kończy się rozwodem. A zakochana Isabelle nie wyobraża sobie życia bez Pierre'a. Razem z Coco postanawia więc przechytrzyć przeznaczenie. Zamierza natychmiast wyjść za mąż za przypadkowo poznanego mężczyznę, a następnie niezwłocznie się z nim rozwieść, by już bez obaw o swoją przyszłość poślubić ukochanego. Z pozoru genialny plan, zaczyna się jednak komplikować. Życie często bowiem nas zaskakuje. I tak też jest w przypadku Isabelle. Wraz z Coco dziewczyna aranżuje swój ślub ze studentem w Kopenhadze, z którym wedle miejscowego prawa może się rozwieść jeszcze tego samego dnia. Podczas lotu z Paryża do stolicy Danii Isabelle poznaje w samolocie Jeana - Yves'a, autora przewodników turystycznych, który podróżuje do Kenii. Razem czekają na kopenhaskim lotnisku: on - na dalszy lot, ona - na opłaconego studenta. Kiedy chłopak się nie zjawia na umówione spotkanie, zdesperowana Isabelle postanawia wykorzystać do swoich celów Jeana - Yvesa. Kupuje bilet i leci za nim do Nairobi. Co z tego wyniknie?

 • 00:20 Z miłości do Joey (To Joey, with Love) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2016
  Poruszający film o miłości, radości ...

  Poruszający film o miłości, radości i nadziei, która tu nie umiera nigdy. Joey i Rory Feek od lat tworzą udany i szczęśliwy związek małżeński. Są utalentowani muzycznie, założyli zespół i należą do najpopularniejszych duetów country i muzyki chrześcijańskiej w Stanach Zjednoczonych. Poukładane i spokojne życie burzy jednak okrutny los. Spada na nich wiadomość o śmiertelnej chorobie Joey. Rodzina nie poddaje się jednak. Wierzą, że wszystko będzie dobrze, że Bóg pomoże im przetrwać najgorsze.
  (TO JOEY, WITH LOVE)

 • 01:55 Gdzie powiem tak? - s. II odc. 8/8 (Where To I Do?) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Kanada 2018
  W programie prowadzący Tommy Smythe ...

  W programie prowadzący Tommy Smythe pokazuje narzeczonym wyjątkowe miejsca na imprezę weselną. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki bar na dachu wieżowca, Tommy przedstawia najlepsze opcje, aby pomóc parze znaleźć to wymarzone miejsce na ślub.

 • 02:20 Pięć gwiazdek - /1/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  W dniu odczytania testamentu po ...  W dniu odczytania testamentu po zmarłym ojcu cztery przyrodnie siostry (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek) dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej siostry. Aby uzyskać spadek, muszą wspólnie przez rok poprowadzić hotel, co jest warunkiem wejścia w posiadanie 6 milionów dolarów. Czy jest to możliwe, jak sobie poradzą? Pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

  Serial,

 • 03:15 Pięć gwiazdek - /2/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Flor otrzymuje nakaz eksmisji. Carla ...  Flor otrzymuje nakaz eksmisji. Carla wraca na Wybrzeże, by pracować w hotelu, gdzie dowiaduje się, że jej szef wyrzuca ją z pracy. Lucia uniemożliwia holownikowi zabranie samochodu, co niestety jak zwykle skończy się przeciwko niej. Miranda otrzymuje wiadomości od Ignacia. Virginia to odkrywa. Sprawdza jego telefon komórkowy i widzi podejrzaną rozmowę z pewną Mią. Nie wie, że to jej siostra Miranda. Ignacio, wiedząc, że Mia jest siostrą Virginii, prosi ją, by dochowała tajemnicy, że się znają. Flor pojawia się w domu Virginii, prosząc ją o azyl. Twierdzi, że ma problem z rurami w swoim mieszkaniu. Carla wraca z Wybrzeża i także ona szuka schronienia u swojej siostry Lucii.

  Serial,

 • 04:10 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv