TVP Kobieta - Program TV na środę 06 marca 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 100 (seria VIII odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  W sklepie z zabawkami dochodzi ...

  W sklepie z zabawkami dochodzi do tragedii. Od strzału w klatkę piersiową ginie dyrektor banku, Paweł Adamiak. Właściciel sklepu, Leon Krasucki, leży obok zabitego, jest nieprzytomny. Obu mężczyzn łączyła miłość do jednej kobiety, Blanki Jung. Blanka była kiedyś przyjaciółką Leona, ma z nim córkę. Cztery lata temu odeszła od niego i związała się z Pawłem. Głównym podejrzanym o zabójstwo Pawła Adamiaka staje się więc Leon Krasucki. Motywem miała być zazdrość o kobietę.


 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 101 (seria VIII odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Mateusz i Pluskwa łowią nad ...

  Mateusz i Pluskwa łowią nad rzeką ryby. Wracając, Mateusz przejeżdża koło willi eurodeputowanego Gajownika, której pod nieobecność właściciela, pilnuje doświadczony przez życie, pięćdziesięcioletni Henryk Mituła. Mateusz zastanawia się, dlaczego jest uchylona furtka i nigdzie nie widać Henryka. Wchodzi do środka przez szklane drzwi. Widzi w salonie otwarty sejf. Możejko, Nocul, Gibalski i Paruzel prowadzą czynności. Podejrzenia padają na biedaka Mitułę, który miał pilnować domu. Nie zastają go jednak. Wieczorem kobieta, opiekująca się grobami, sprząta uschnięte kwiaty z pomników. Nagle zauważa kobiece zwłoki i ucieka. Lekarz policyjny stwierdza zgon przez uduszenie. W tym czasie żona Henryka, Anna, odwiedza plebanię ze swoim psem, który zachowuje się, jakby diabeł w niego wstąpił. Prosi księdza o pomoc. Wkrótce zjawia się Nocul, opowiada Mateuszowi o zabójstwie na cmentarzu. Na komendę przyjeżdża Gajownik. Pokazuje katalog skradzionych dzieł sztuki. Na cmentarzu kręcą się Mateusz oraz Pluskwa, który rozpoznaje w ofierze swoją znajomą, Lucynę Bójko. Przypadkiem trafiają na zaskakujące znalezisko. Jest jasne, że Lucyna Bójko zginęła, bo zobaczyła coś, czego nie powinna. Pluskwa sam wraca na cmentarz następnego dnia. W okolicy znaleziska pojawia się krępy mężczyzna i ukrywa coś w kapliczce. Pluskwa postanawia go śledzić. Wieczorem daje Mateuszowi karteczkę z adresem mężczyzny. Mateusz przekazuje informacje Noculowi, który jedzie na cmentarz, gdzie dokonuje zaskakującego odkrycia.

 • 07:00 W labiryncie - Wyznanie , film fabularny telewizyjny, 1989
  Ewa próbuje wyjaśnić Pawłowi, że ...

  Ewa próbuje wyjaśnić Pawłowi, że ona i Adam Racewicz to dawno miniona przeszłość. Jednocześnie mówi mu o swojej ciąży, ale robi to tak niezręcznie, że Paweł jest przekonany, iż ojcem dziecka jest właśnie Adam. Nie umie ukryć rozczarowania - wydaje mu się, że jego nadzieje na poważny związek z Ewą legły w gruzach. Racewiczowa ma coraz większe kłopoty z Martą, która wprost oszalała na punkcie wyjazdu do ojca do Stanów. Joanna coraz częściej zagląda do kieliszka, wygląda to już na uzależnienie. Potęgują się też jej kłopoty w pracy, bo nie jest w stanie przygotować zaplanowanych programów.

 • 07:30 W labiryncie - Nie jesteś moim ojcem , film fabularny telewizyjny, 1989
  W małżeństwie Durajów wreszcie panuje ...

  W małżeństwie Durajów wreszcie panuje zgoda. Dyrektor Stopczyk typuje docenta Racewicza na wyjazd do USA. Paweł dowiaduje się, że Ewa oczekuje dziecka, którego ojcem był jej zmarły narzeczony, a nie Racewicz. Adam, próbując pomóc Joannie, włącza się w sprawy wychowania dzieci. Gdy robi córce awanturę, dziewczyna rzuca mu w twarz, że on nie jest jej ojcem.

 • 08:05 Przysięga s.III - odc. 444 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Emir dowiaduje się od prawnika, ...

  Emir dowiaduje się od prawnika, że Resit został ranny i jest w śpiączce. Narin jest zaskoczona wynikami badań Kumru. Hikmet żąda od Oyi, żeby przeprosiła Songul. Emir zabiera syna do siebie na noc. Feride telefonuje do Cavidan.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 445 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Oya chce sprawdzić referencja nowej ...

  Oya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka. Żąda ich przy Hikmecie. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin. Składa dokumenty, żeby wziąć z Kumru ślub. Feride wraca, czym wszystkich zaskakuje. Songul jest przerażona na jej widok. Emir ogłasza całej rodzinie wielką nowinę. Wszyscy są zaskoczeni jego decyzją. Matka Narin nie zgadza się na ślub Kemala i Kumru.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 153/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Nadchodzi dzień ślubu Patroklosa i ...

  Nadchodzi dzień ślubu Patroklosa i zgodnie z życzeniem Diamantisa mają być uszanowane wszystkie kreteńskie tradycje i zwyczaje, co stawia Patroklosa w trudnej sytuacji, jednak nie sprzeciwia się on woli ojca. Tymczasem Dimitra znajduje się w rozpaczliwej sytuacji, gdyż jest zmuszona oglądać ślub mężczyzny, w którym jest zakochana. Vasiliki w ostatniej chwili podejmuje decyzję, aby nie iść na ślub ze względu na Minasa. Christos znajduje okazję, aby potajemnie dostać się do domu Diamantisa i znaleźć ważny, obciążający go dowód. Czuła relacja, jaka nawiązała się pomiędzy Meliną i małą Stefanią, niepokoi Achilleasa i Aggeliki, którzy atakują Μelinę. W Atenach Daphni zgadza się wysłuchać matki, która przedstawia własną wersję wydarzeń z przeszłości.

 • 11:05 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 95 (seria II, odc. 47) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 95) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2011
  Poparzona Hürrem znajduje schronienie w ...

  Poparzona Hürrem znajduje schronienie w pałacu sułtanki Hatice. Zrozpaczona, pisze do Sulejmana list, w którym opowiada o spisku i zamachu na nią. Ibrahim przejmuje korespondencję i ukrywa prawdę przed sułtanem. Armia osmańska wraca do stolicy. Sułtanka matka dowiaduje się, że Daye pomogła Hürrem napisać list do sułtana i odsuwa ją od obowiązków. Nadzorczynią haremu zostaje znienawidzona przez wszystkich
  Gülszach.

 • 12:00 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 14:50 Koło fortuny - odc. 1471 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 15:30 Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 377 (s. XXIX, odc. 9) Gorzki smak dojrzewania serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Na rodziców dzieci w Sandomierzu ...

  Na rodziców dzieci w Sandomierzu pada strach. Mężczyzna w przebraniach postaci z bajek zaczepia małe dziewczynki. A do domu nie wraca po szkole trzynastoletnia Danka, której rodzicami zastępczymi są państwo Stysiowie. Według zeznań ich drugiej przybranej córki, nastolatka planowała ucieczkę, ale na światło dzienne wychodzą zupełnie inne fakty. Danka była prześladowana przez koleżanki ze szkoły, a ktoś widział jak została siłą wsadzona do samochodu i wywieziona w nieznanym kierunku. Agenci Tomek i Bolek realizują misję pod przykrywką i wygląda na to, że coraz lepiej idą im akcje w terenie. Tymczasem Natalia słyszy w głowie tajemniczy głos, który naprowadza ją na trop zaginionego psa sąsiadki i pomaga w ujęciu złodzieja. Chociaż ksiądz Mateusz nie wierzy w jej nowo nabytą moc jasnowidzenia, Natalia staje się popularna i oferuje swoje usługi zrozpaczonej matce zaginionej dziewczynki.

 • 16:30 Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 378 (s. XXIX, odc. 10) Poszkodowany, poszkodowana serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  W dobie aplikacji randkowych na ...

  W dobie aplikacji randkowych na telefon wydawać by się mogło, że tradycyjne biuro matrymonialne to przeżytek. A jednak Biuro Porad Sercowych w Sandomierzu przyciąga singli płci obojga. Równocześnie lokalna policja przyjmuje kolejne zgłoszenia od kobiet poszkodowanych przez oszustów poznanych przez Internet. Schemat działania jest zawsze podobny: przystojny, czarujący obcokrajowiec nawiązuje on-line gorący romans z samotną sandomierzanką, wspaniale ją rozumie, obiecuje bajeczne wspólne życie w Kanadzie czy USA, a potem prosi o nagłą pożyczkę. Zauroczone ofiary przelewają na zagraniczne konto oszczędności swojego życia i w tym momencie kontakt się urywa. Ksiądz Mateusz uważa, że te sprawy zbyt wiele łączy, by mógł to być przypadek. Ale nie tylko kobiety mają złe doświadczenia randkowe. Cezary Klusek, klient Biura Porad Sercowych, opłaca drogi pakiet, by móc spotkać się z wymarzoną kandydatką Mileną, a kiedy do tego dochodzi, pada ofiarą napadu. Tymczasem Natalia przygotowuje Pączka do podbijania damskich serc, bo i on zapisał się do biura. Kiepsko mu to idzie, chociaż zaopatrzył się w nowy garnitur i złoty pakiet. Samej Natalii idzie dużo lepiej, nieoczekiwanie poprzez biuro poznaje swoją bratnią duszę. To przystojny Amerykanin, który idealnie do niej pasuje. Ksiądz Mateusz doradza jej ostrożność, ale gospodyni wierzy, że to prawdziwa miłość. Kiedy uroczy Mike Macchiato prosi ją o sporą pożyczkę, ksiądz postanawia wkroczyć do akcji.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 32/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Alistair Appleton pomaga parze, dysponującej budżetem 400 000 funtów, w ucieczce na wieś w hrabstwie Shropshire. Ich zmiana miejsca zamieszkania wynika z chęci poprawy jakości życia ich córki i powrotu do rodzinnych korzeni. Podczas pobytu w hrabstwie Alistair, pod czujnym okiem mistrza, który ręcznie wykonuje uprzęże i obroże dla koni, uczy się technik dawnego rzemiosła i testuje je na koniu, orząc pole na sposób wiktoriański.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 154/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Widok Anastasii całującej Mattheosa przy ...

  Widok Anastasii całującej Mattheosa przy wejściu do domu wprawia Sifisa we wściekłość. Daphni ze łzami w oczach wyznaje Markosowi, że rozmowa z matką była dla niej bolesna. Tymczasem Lukia podejmuje ważną decyzję o powrocie do Chanii i ścignięciu Pavlosa. Patroklos, chcąc okazać Diamantisowi swoje synowskie oddanie, zaskakuje go wykonaniem na weselu tradycyjnych tańców kreteńskich, co irytuje Manolisa. Nie mogąc znieść widoku młodej pary, Dimitra wybucha płaczem, co zauważa Melina. Diamantis jest szczęśliwy i dumny ze swojego syna, a Sifis odmawia zgody na rozwód z Aggeliki.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 62 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Assimina odsyła Eleni i zostaje ...

  Assimina odsyła Eleni i zostaje u Sevastosów. Obiecuje Nikiforosowi, że jeśli jeszcze raz dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji z jego rodziną, wyprowadzą się. Meletis zostaje warunkowo zwolniony z powodu braku dowodów. Nestoras wstawia się u Eleni za Thomasem. Drosso po raz kolejny odrzuca zaloty zdumionego Konstantisa - tym razem przewraca go na ziemię i przystawia mu widły do gardła. Kleomenis, który orientuje się, że Doukas ma kłopoty z notariuszem, chce mu przedstawić pomysł na to, jak oddać Miltiadisowi część majątku, a jednak wszystko zatrzymać. W Diafani zatrzymują się kupcy zmierzający na festyn w Farsali. Jest w wśród nich wróżka Smaro, która w obecności Thomasa i Pinelopi czyta Eleni z ręki, że ma krew na rękach.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 180 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  German dowiaduje się, że sędzia ...

  German dowiaduje się, że sędzia odebrał mu prawo do wykonywania zawodu lekarza. Trini próbuje namówić Celię, by przyjęła Felipe i wszystko mu wybaczyła. Servando przysyła zaskoczonej Paciencii namiętną kartkę towarzyską, w której zaprasza ją na romantyczną randkę. Dzięki pomocy Leandra Manuela spotyka się w więzieniu z Germanem. Casilda dostaje w spadku po babci ziemię na wsi i marzy, by wspólnie z Pablem wybudować tam domek. Tymczasem on nadal kocha Leonor.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 95 (seria II, odc. 47) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 95) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2011
  Poparzona Hürrem znajduje schronienie w ...

  Poparzona Hürrem znajduje schronienie w pałacu sułtanki Hatice. Zrozpaczona, pisze do Sulejmana list, w którym opowiada o spisku i zamachu na nią. Ibrahim przejmuje korespondencję i ukrywa prawdę przed sułtanem. Armia osmańska wraca do stolicy. Sułtanka matka dowiaduje się, że Daye pomogła Hürrem napisać list do sułtana i odsuwa ją od obowiązków. Nadzorczynią haremu zostaje znienawidzona przez wszystkich
  Gülszach.

 • 22:30 Złota dama (Woman in Gold) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2015
  Fabuła filmu osnuta wokół prawdziwej ...


  Fabuła filmu osnuta wokół prawdziwej i niezwykłej historii Żydówki Marii Altmann. Mieszkająca w Los Angeles skromna, starsza już kobieta, rozpoczyna walkę z rządem austriackim o odzyskanie zrabowanych w czasie wojny przez nazistowskie władze Austrii i należących do jej rodziny dzieł sztuki, wraz ze słynnym obrazem Gustava Klimta. Kilkadziesiąt lat po wojnie, Maria, spadkobierczyni bezcennych płócien Klimta, wraca do Wiednia. Tu rozpoczyna batalię o przejęcie rodzinnej kolekcji dzieł sztuki, wspierana przez młodego, amerykańskiego adwokata pochodzenia austriackiego, Randy’ego Schoenberga. Przede wszystkim chce odzyskać warte ponad 100 milionów dolarów słynne płótno. Czy obraz Klimta Złota Adela, zwany "austriacką Mona Lisą", ostatecznie wróci do prawowitej właścicielki?


 • 00:30 Inside British Vogue - Sto lat Brytyjskiego Vogue'a odc. 1 (Inside British Vogue odc. 1) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2016
  W 2016 r. brytyjska edycja ...

  W 2016 r. brytyjska edycja kultowego miesięcznika VOGUE obchodziła swoje 60-lecie. Z tej okazji Alexandra Shulman, która od 25 lat jest redaktorką naczelną tego kultowego pisma, otworzyła przed widzami drzwi redakcji. Ekipa BBC towarzyszy jej przez cały rok, uczestnicząc w spotkaniach redakcyjnych, sesjach zdjęciowych i pokazach mody w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Poznajemy fascynujące kobiety tworzące brytyjski VOGUE oraz współpracujących z nimi wybitnych fotografów, projektantów mody i modelki. To miejsce, w którym każdy chce być, jeśli chce być w świecie mody, a 85% czytelników magazynu zgadza się, że "Vogue to Biblia o modzie". Czasopismo uważa się za łączące modę z wysokim poziomem społeczeństwa i klasą, uczy czytelników, jak przybierać charakterystyczny, szykowny i nowoczesny wygląd. Brytyjski magazyn Vogue, będący oddziałem American Vogue, jest magazynem, którego sukces opiera się raczej na reklamie niż na przychodach ze sprzedaży. W 2007 r. generował 2020 stron reklam o wartości średnio 16 000 GBP za stronę, jest uważany za bardziej komercyjny niż inne wydania Vogue. British Vogue to najbardziej opłacalny brytyjski magazyn, a także najbardziej dochodowa edycja Vogue poza wydaniami w USA i Chinach. Obecnie na stronach magazynu znajduje się ponad 25 blogów o modzie, urodzie i kulturze. Można także znaleźć Vogue TV, który zawiera najnowsze filmy o modzie - od wybiegów po wywiady z modelami i projektantami. Magazyn spotyka się też z krytyką za błędy w modzie.

 • 01:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv