TVP Kobieta - Program TV na środę 07 czerwca 2023

 • 06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2007
  Wojciech Cejrowski wśród Buszmenów. To ...

  Wojciech Cejrowski wśród Buszmenów. To ludzie, którzy nie stworzyli cywilizacji, lecz ich życie duchowe jest bardzo bogate. Wojciech Cejrowski zapoznaje widzów z mitologią Buszmenów. Podgląda również ich obrzędy, podczas których wpadają oni w trans.

 • 06:30 Wszystko dla pań - odc. 174 (Paradiso delle signore) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Włochy 2015
  Marta i Vittorio podejrzewają, że ...

  Marta i Vittorio podejrzewają, że to Andreina stoi za kłamstwami Lisy. Marta postanawia więc ją śledzić, aby dowiedzieć się, co ukrywa. Luciano wycofuje dużą sumę pieniędzy do wykorzystania na plan przeciwko Oscarowi. Tymczasem Federico pomaga Salvatoremu dowiedzieć się, dlaczego Gabriella nie wydaje się już być nim zainteresowana.

 • 07:30 Trend XXI - odc. 87 (Trend XXI) magazyn, magazyn, , kraj prod.Francja 2021
  Magazyn o francuskim savoir - ...

  Magazyn o francuskim savoir - vivre XXI wieku. Projektowanie, uroda, gastronomia - magazyn pokazuje, jak francuskie rzemiosło ewoluuje zgodnie z duchem czasu, a nawet czasem go wyprzedza. W odcinku m.in. historia fryzur, powrót lat 70-tych w modzie męskiej oraz wyroby ze szkła.

 • 08:00 Przysięga - odc. 58 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Soner dzwoni do Leyli z ...

  Soner dzwoni do Leyli z propozycją pracy, jej rozmowę słyszy Kemal. Cemre i Cavidan są wściekłe, widząc, że ich intryga na niewiele się zdała. Emir zabiera Reyhan nad brzeg morza, gdzie para spędza czas tylko we dwoje. Kemal jest zaskoczony, widząc Leylę w swojej firmie. Nigar odkrywa, że Sefer ją okłamuje.
  (YEMIN)

 • 09:00 Przysięga - odc. 59 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Emir wręcza Reyhan czek w ...

  Emir wręcza Reyhan czek w zamian za dotrzymanie mu towarzystwa. Dziewczyna jest zdezorientowana, szofer odwozi ją do domu. Nigar i Sheriye udaje się przyłapać Sefera na gorącym uczynku. Na ulicy dochodzi do awantury. Cemre próbuje namówić Emira na zwierzenia. Reyhan postanawia wyprowadzić się z rezydencji. Leyla umawia się z Sonerem na spotkanie.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon I odc. 117/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Trwają przygotowania do ślubu Anastasii, ...

  Trwają przygotowania do ślubu Anastasii, przez co Mattheos czuje się jak bestia w klatce i nikt nie wie, jaka będzie jego ostateczna reakcja. Daphni, słysząc jak Markos rozmawia z Aggeliki o morderstwie, które miało miejsce w Salonikach wiele lat temu, chce poznać prawdę. Markos nie daje jej jasnej odpowiedzi, a Daphni rozpoczyna poszukiwania i odkrywa pewne dowody dotyczące tej sprawy. Tymczasem Achilleas jest coraz bardziej zazdrosny o to, że Melina utrzymuje kontakt z Sifisem. Minas i Sifis zmuszają fałszywego świadka, Aspę Karouzou, do opuszczenia domu i żądają wycofania zeznań, które dały alibi ojcu Meliny. Po znalezieniu wielu dowodów dotyczących swojej adopcji Nektarios znika z domu. Wszyscy zaczynają się o niego martwić. Minas błaga Vasiliki, by wybaczyła mu zdradę.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 3 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 3) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Anastazja nie wie, że stoi ...

  Anastazja nie wie, że stoi przed sułtanem i prosi go, by nikomu nie zdradził, że chciała uciec. Sułatn zostaje zaatakowany przez lwa, którego otrzymał w prezencie. Okazuje się, że ktoś przepiłował łańcuch. Młody władca czuje się zagrożony. Za namową matki, sułtanki Handan, postanawia zwrócić się do sędziego religijnego o fatwę w sprawie wydania wyroku śmierci na młodszego brata Mustafę, który jest dla niego zagrożeniem. Sułtanka Halime, matka księcia Mustafy, potajemnie wywozi syna z seraju w obawie o jego życie.

 • 12:00 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 14:55 Koło fortuny - odc. 1237 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 210 (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Na plebanii zjawia się muzyk ...

  Na plebanii zjawia się muzyk Uli (Krzysztof Piątkowski). Przyjechał z Niemiec i szuka swojego ojca. Pyta Mateusza o drogę do lokalnego browaru. Okazuje się, że chłopak po śmierci matki dowiedział się, że ma ojca i rodzeństwo. Piotr (Jan Wieczorkowski) znajduje nieprzytomnego brata Pawła (Daniel Kazimierski) w gabinecie. Technicy zabezpieczają ślady. Mateusz rozmawia z Noculem, mówi, że Uli szukał Pawła Borkowskiego. Muzyk zostaje zatrzymany, gdy opuszcza hostel. Zeznaje, że nie zastał ojca w browarze. Policjanci zlecają badania DNA. Nie potwierdzają one niemieckiego wyroku sądu. Dziubak przez Skype'a rozmawia z prawnikiem Uli, Helmutem. Ten przekonuje, że nie może być mowy o pomyłce. Nocul przesłuchuje Piotra. Ustalają listę pracowników Pawła, z którymi jeździł po auta do Niemiec. Pada zasadnicze pytanie, czy ktoś podszył się pod Pawła Borkowskiego i używając jego dokumentów zgłosił się jako dawca nasienia?

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 211 (Ojciec Mateusz XVI odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Jacek Marzec (Tomasz Sapryk), właściciel ...

  Jacek Marzec (Tomasz Sapryk), właściciel agencji wystroju wnętrz, dostrzega na drodze skutki wypadku. Wychodzi z samochodu i podbiega w stronę rozbitej furgonetki. Konwojenci leżą na ziemi. Sprawiają wrażenie nieżywych, mają puste kabury. Furgon jest otwarty i nadpalony przy drzwiach. W środku nie widać żadnego ładunku. Jacek wzywa policję i pogotowie. Możejko zarządza blokadę dróg. Nieprzytomni konwojenci trafiają do szpitala. Basia zwierza się Natalii, że straciła pracę. Kobylicka z Możejką przesłuchują jednego z konwojentów. Udaje się ustalić rysopis napastnika. W kartotece typują pięciu podejrzanych. • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 5/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  W tym odcinku odwiedzimy Shropshire. Małżeństwo na emeryturze chce sprzedać swój obecny dom i kupić nowy z dużą kuchnią, ogrodem i salą do tańczenia. Ich budżet to 425 000 funtów. Czy uda im się znaleźć odpowiednią posiadłość? Odwiedzimy również Muzeum Królewskich Sił Powietrznych w Cosford, gdzie zespół konserwatorów odnawia rzadki bombowiec Hampden, który odegrał ważną rolę w przestworzach podczas II wojny światowej.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon I odc. 118/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Przeszłość Markosa jest szokiem dla ...

  Przeszłość Markosa jest szokiem dla Daphni, a jej spotkanie z Diamantisem kończy się ich kłótnią. Achilleas i Melina znów są szczęśliwi i zakochani. Vasiliki postanawia wrócić do Minasa, ale stawia mu bardzo surowe warunki. Eurydiki, która wydaje się mieć wyrzuty sumienia, udaje się przekonać babcię Andriani, ale nie Christinę. Rozmowa przez telefon okazuje się dla Sifisa i Meliny bardzo istotnym elementem codziennego życia. Tymczasem Aspa Karouzou, przerażona Sifisem, postanawia wycofać swoje oświadczenie, unieważniając alibi, które dała Giorgosowi Aggelidakisowi. Teraz to tylko kwestia czasu, kiedy ponownie zostanie aresztowany. Z jakiegoś powodu Achilleas nie jest zadowolony z Alexii, nowej enolog w firmie Mattheou. Nieoczekiwana wizyta burzy spokojne życie Meliny. Eurydiki znów uderza.

 • 19:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 3 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 3) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Anastazja nie wie, że stoi ...

  Anastazja nie wie, że stoi przed sułtanem i prosi go, by nikomu nie zdradził, że chciała uciec. Sułatn zostaje zaatakowany przez lwa, którego otrzymał w prezencie. Okazuje się, że ktoś przepiłował łańcuch. Młody władca czuje się zagrożony. Za namową matki, sułtanki Handan, postanawia zwrócić się do sędziego religijnego o fatwę w sprawie wydania wyroku śmierci na młodszego brata Mustafę, który jest dla niego zagrożeniem. Sułtanka Halime, matka księcia Mustafy, potajemnie wywozi syna z seraju w obawie o jego życie.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 67 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Sauro przed śmiercią wskazał miejsce ...

  Sauro przed śmiercią wskazał miejsce pochówku Espinosy. Manuela proponuje poszukać jego grobu, by usunąć z niego zegarek Germana, zanim policja dokona ekshumacji. Victor, w ramach zadośćuczynienia
  za swoje zaniedbanie, wręcza Trini pudełko czekoladek, a matce obiecuje, że co dzień rano będzie otwierał kawiarnię. Susana, widząc, że przyjaźń Juliany i jej syna się zacieśnia, wręcza jej w prezencie czarny,
  wdowi kapelusz z komentarzem, co wdowie przystoi, a co nie. Leonor czeka na Pabla, gotowa do ucieczki, ale ten się spóźnia. Wcześniej Claudio przekazuje mu informację, że stał się właścicielem mieszkania
  rodziców Leonor. W tej sytuacji zakochani nie mogą wyjechać.

 • 21:20 Ktoś tu kręci (Nickelodeon) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA,Wielka Brytania 1976
  Zaskakująca opowieść o czasach, gdy ...

  Zaskakująca opowieść o czasach, gdy rodziło się kino, a wraz z nim wielkie i niespodziewane kariery. Młody prawnik Leo Harrigan przypadkowo poznaje wziętego producenta filmowego, który ujęty jego poczuciem humoru proponuje mu posadę autora scenariuszy filmowych. Wkrótce Leo awansuje na
  reżysera i wraz ze zwariowaną ekipą kręci kolejne nieme filmy. Jednak konkurencja nie śpi i wysyła na plan filmu Leo swego tajnego wysłannika, który ma przeszkodzić w realizacji kolejnego niemego arcydzieła.

 • 23:25 Trend XXI - odc. 88 (Trend XXI) magazyn, magazyn, , kraj prod.Francja 2021
  Magazyn o francuskim savoir - ...

  Magazyn o francuskim savoir - vivre XXI wieku. Projektowanie, uroda, gastronomia - magazyn pokazuje, jak francuskie rzemiosło ewoluuje zgodnie z duchem czasu, a nawet czasem go wyprzedza. W odcinku m.in. historia paska, perły nowej generacji oraz miody z Paryża.

 • 23:50 Wszystkie kolory świata - Bawaria (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - Bawaria.

 • 00:55 Ja wam pokażę! komedia, film fabularny kinowy, 2006
  Popularność książek Katarzyny Grocholi, a ...

  Popularność książek Katarzyny Grocholi, a później sukces kasowy "Nigdy w życiu", ekranizacji jej pierwszej powieści o perypetiach życiowych Judyty, właściwie gwarantował powodzenie kolejnym filmowym
  adaptacjom dzieł autorki. Reżyser Denis Delić wziął na warsztat napisaną w 2004 r. następną część opowieści o Judycie. Choć film jest tzw. sequelem, wiele się zmieniło w stosunku do pierwszej części: obsada aktorska, miejsce zamieszkania bohaterki (drewniany dom pod Warszawą, ale już inny niż w poprzednim filmie) itd.
  Judyta - zbliżająca się do czterdziestki, efektowna rozwódka i matka niespełna 18 - letniej, pyskatej i nieznośnej córki Tosi, pracuje nadal w redakcji poczytnego pisma dla kobiet, gdzie odpowiada na listy czytelniczek. Bardzo lubi to zajęcie, szczerze się angażuje. Jej związek z Adamem, przystojnym redaktorem radiowym, rozwija się w najlepsze. Nie jest to po myśli ani rodziców Judyty, którzy - sami rozwiedzeni - wciąż utrzymują bliskie stosunki i próbują kontrolować życie jedynaczki, ani przede wszystkim Tosi, która bardzo by chciała, żeby rodzice znów byli razem. Postanawia więc zrobić wszystko, żeby tak się stało. Obrzydza, jak się da, życie Adamowi, wobec którego jest arogancka i pełna wrogości, stale opowiada matce, jak ojciec cierpi w samotności po rozstaniu z ostatnią sympatią. Mimo tych rozlicznych przeciwności Judyta i Adam zamierzają wziąć ślub, tyle że na Seszelach - żeby było egzotycznie i romantycznie, a przede wszystkim z dala od rodziny, koleżanek i kolegów. Pech jednak chce, że paszport Judyty właśnie stracił ważność, a na nowy trzeba czekać aż trzy miesiące. W tym czasie Adam dostaje wreszcie półroczne stypendium do USA, na które od dawna czekał. Judyta nie może jechać z nim (w jej redakcji szykują się poważne zmiany, a córka niedługo zdaje maturę), ale nie chce też odbierać ukochanemu szansy na zawodowy rozwój. Oboje przysięgają więc sobie, że będą regularnie dzwonić i pisać do siebie, Adam zapewnia również, że załatwi Judycie i Tosi amerykańską wizę na święta Bożego Narodzenia. Z rozdartym sercem Judyta żegna go na lotnisku i odtąd liczy godziny między kolejnymi mailami i rozmowami telefonicznymi. Tymczasem Tosia postanawia wykorzystać nieobecność Adama do zrealizowania własnego planu - sprowadzenia ojca z powrotem do domu. Zaprasza go pod byle pretekstem, odmawia wyjazdu na Boże Narodzenie do Ameryki, twierdząc, że woli spędzić święta i przypadające akurat w Wigilię swoje 18. urodziny w rodzinnym gronie, obowiązkowo także z ojcem. Judyta znosi wizyty Eksia ze stoickim spokojem, a gdy ten próbuje czegoś więcej, studzi jego zapały oświadczeniem, że kocha tylko Adama. Z czasem jednak korespondencja od Adama staje się coraz bardziej oschła i lakoniczna, a wreszcie Judyta nabiera przekonania, że narzeczony znalazł sobie za oceanem "pocieszycielkę". Jest załamana i zrozpaczona, zwłaszcza że "życzliwe" koleżanki w pracy i wścibska mamusia dokładają swoje. Cierpień matki nie widzi również Tośka, konsekwentnie realizująca swój plan.

 • 02:50 Ranczo s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 12) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  W walce o sprawiedliwość i ...

  W walce o sprawiedliwość i uwolnienie Lucy nastąpił przełom. Wtyczka (prywatnie kuzyn Wezółowej - Jędruś) potwierdziła, że to senator Kozioł jest właściwym celem ataku. Jędruś wyjaśnił też, kto stoi za całą akcją. Uzbrojeni w stosowną wiedzę i nagrania - senator i Czerepach udają się do stolicy, aby stanąć twarzą w twarz ze swoim głównym politycznym wrogiem... W Wilkowyjach zauważono, że plebania została poddana inwigilacji tajnych służb. Ponieważ grozi to spaleniem wtyczki w prokuraturze, wieś podejmuje brawurową akcję, przy nieocenionym udziale ławeczki i wiedzy Stacha jeszcze z czasów okupacji. Wójtowa nadal ukrywa się w najbezpieczniejszym, według męża, miejscu - u aptekarza. Prokuratura wzywa na przesłuchanie do Radzynia kolejnego świadka, Dudę. Młodzieńca, który jeszcze niedawno był w kompletnej rozsypce emocjonalnej, żegnają i witają na przystanku dwie konkurentki. Lucy odwiedza w więzieniu agentka Kusego - Monika, aby poinformować ją, że Kusy stoi przed szansą międzynarodowej kariery, w której przeszkadza mu żona kryminalistka. I daje jej do zrozumienia, że najlepiej by było, gdyby Kusy był sam. Nad Lucy zbierają się burzowe chmury i wydaje się, że nic jej nie uratuje, kiedy nagle prokurator ma bardzo ważny telefon z Warszawy. Następuje zaskakujący zwrot akcji. Lucy, będąc wciąż pod wrażeniem rozmowy z Moniką, podejmuje szokującą decyzję dotyczącą Kusego. I co więcej, wciela ją w życie...

 • 03:40 La Bandida - odc. 48 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Edith z koleżankami nieustannie poniżają ...

  Edith z koleżankami nieustannie poniżają Marinę. Dziewczyna czuje się oszukana przez bliskich. Guero znajduje Teresę na bazarze, ale kobiecie udaje się uciec. Daniel znowu spotyka się z Nimfą. Blondi dowiaduje się o planach zabicia Salvadora. Maria odkrywa, że jej syn jest zakochany w córce Bandidy. Graciela próbuje rozmawiać z córką, ale Marina ją odtrąca.

 • 04:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv