TVP Kobieta - Program TV na środę 10 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 170 (Ojciec Mateusz XIII odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Możejko zauważa przebite koła w ...

  Możejko zauważa przebite koła w swoim samochodzie. Dostaje także tajemniczego e - maila. Następnego dnia Dominika zaczepia nieznajomy. Przekazuje mu kartkę z wiadomością dla Możejki. Nocul z Kobylicką patrolują okolice w poszukiwaniu nielegalnego alkoholu i papierosów. Możejko odbiera Dominika ze szkoły. Syn przekazuje mu wiadomość. Możejko rozmawia z Mateuszem. Wiadomość od mężczyzny brzmi jak groźba. Za wycieraczką samochodu znajduje kolejną kartkę. Możejko zwołuje naradę na komendzie. Paruzel i Wierzbicki obserwują szkołę Dominika. Chcą wylegitymować kierowcę furgonetki, która stoi pod szkołą. Ten gwałtownie rusza. Udają się za nim w pościg i doganiają na skrzyżowaniu. Technicy sprawdzają auto zatrzymanego. Możejko przesłuchuje kierowcę. W samochodzie znajdują papierosy bez akcyzy. Możejko zabiera Dominika ze szkoły. Chłopiec przekazuje mu zawiniętą w gazetę maskotkę. Mateusz sugeruje Noculowi, żeby sprawdził treść gazety. Znajduje notatkę o samobójstwie w więzieniu 22 - letniego Łukasza S. Trop prowadzi do 58 - letniego Aleksandra Szarka, ojca Łukasza.

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 171 (Ojciec Mateusz XIII odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Marczak i Gibalski próbują zatrzymać ...

  Marczak i Gibalski próbują zatrzymać do kontroli jadącego z dużą prędkością mercedesa. Kierowca na ich widok przyśpiesza. Ruszają w pościg. Mercedes wpada w poślizg. Dochodzi do wypadku. W bagażniku znajdują torbę z białym proszkiem. Przesłuchują w szpitalu kierowcę mercedesa. Miał w aucie trzy kilogramy narkotyków i niezarejestrowaną broń. Laboratorium potwierdza, że biały proszek to kokaina. Mężczyzna jednak do niczego się nie przyznaje. Możejko otrzymuje telefon, by zatrzymać Marczaka i Gibalskiego. W torbie przewiezionej do komendy wojewódzkiej zamiast kokainy znajdowała się glukoza z gipsem. Ktoś podmienił towar. Ewa Kobylicka przesłuchuje Marczaka i Gibalskiego, następnie jedzie do laboratorium, by porozmawiać z laborantką Agnieszką Murawską. Kobieta zeznaje, że Roman Gluziński został w laboratorium i wyszedł jako ostatni. Przeszukują mieszkanie Romana. W biurze rachunkowym Kamila znajduje ciało męża, Roberta Lubonia. Sąsiadka informuje Możejkę, że wieczorem widziała wybiegającą z klatki Karolinę Krutyń. Na ścianie klatki schodowej technicy zabezpieczają krew. Karolina, siostra Kamili, zostaje przesłuchana. Mateusz rozmawia z nią w areszcie. Dowiaduje się o rodzinnych biznesach i układach z Robertem. Mateusz odwiedza Kamilę Luboń. Tymczasem na komendę zgłasza się Władysław Krutyń, ojciec Karoliny i Kamili.

 • 07:00 W labiryncie - Pościg , film fabularny telewizyjny, 1990
  Staszek jest przesłuchiwany przez milicję. ...

  Staszek jest przesłuchiwany przez milicję. Nie chce powiedzieć, kto jeszcze z nim był i strzelał z pistoletu gazowego. Nie zdradza kolegi, mimo że podczas przesłuchania jest obecny jego ojciec i zaczyna go bić. Leon już wyzdrowiał. Rozmawia z Jankiem o testach z adoloranem. Mayer jest zadowolony z umiejętności Krysi. Proponuje, by mówili sobie po imieniu. Dogadują szczegóły związane z pracą, Dawid pokazuje jej biuro. Maria proponuje Dorocie dwa bilety do teatru. Do rozmowy wtrąca się Marek, proponując dziewczynie swoje towarzystwo. Zadowolenie Marka znika, gdy do pracowni przychodzi jego znajoma - Monika. Podczas wspólnej kawy Monika robi scenę zazdrości Markowi. Heller, Stopczyk i Adam omawiają warunki przyszłej spółki. Chcą też wynająć od Adama kawalerkę na biuro. Kolejnym gościem Adama okazuje się być Danka. Kokietuje go i w końcu proponuje mu wspólną kolację. Staszek daje do zrozumienia Piotrkowi, że może w każdej chwili powiedzieć, kto z nim był na przystani. Janina i Henryk spacerują przed domem Durajów. Widzi to wracająca Krysia. Po przyjściu do mieszkania Krysia opowiada matce o spotkaniu z Mayerem. Prosi też, by Janina wzięła Oleńkę na dwa tygodnie nad morze. Danka spostrzega, że jest śledzona. Na uczelni grupa Marioli chce przełożyć egzamin. Janek jest zły, bo Maciek nie zgłosił się na zaliczenie. Robi Marioli scenę. Widzi to Maciek, który ukrył się za filarem. Adam z Joanną jadą na zakupy. Na ulicy spostrzegają Mutara, którego poszukuje milicja.

 • 07:30 W labiryncie - Kasety , film fabularny telewizyjny, 1990
  Adam prosi Janka o adres ...

  Adam prosi Janka o adres firmy detektywistycznej. Chce odnaleźć Mutara, który jest mu winien pieniądze za telefon. Maciek znowu beztrosko spędza czas, słuchając kaset z muzyką. Ciotce mówi, że słucha nagranych wykładów z łaciny. Przychodzi Mariola. Anna bardzo oschle ją traktuje, myśląc, że będzie ona przeszkadzać Maćkowi w nauce. Mariola robi Maćkowi awanturę, że nie przyszedł na zaliczenie. Ten zabiera jej indeks i podrabia podpis pod swoim zaliczeniem. Wściekła Mariola wypada z domu Sucheckich. Maria i Dorota znów rozmawiają o możliwościach leczenia. Dorota nie widzi szans dla siebie, gdyż koszty są ogromne. Janek ma dobre wieści o adoloranie. Odkrył błąd, który zaważył na wynikach testów. Renata spotyka ojca w barku Hotelu Europejskiego. Ojciec jest pijany. Mimo swego chwilowego zamroczenia ma propozycję pracy dla Renaty. Chce otworzyć kwiaciarnię. Po odejściu ojca Renata pyta barmankę Izę, która jest jej koleżanką, o mieszkanie do wynajęcia. Adam i Janek są w firmie detektywistycznej i omawiają sprawę odnalezienia Mutara. Krysia odwiedza LOT, spotyka znajomych, mówi o swoim odejściu. Przed wejściem na lotnisko spotyka Dankę, która odwiozła Dawida. Dawid prosi, by wysłała ważną przesyłkę. Danka podwozi Krysię do Śródmieścia. Parkuje pod Hotelem Victoria i idzie do fryzjera. Tu, na hotelowym parkingu, myciem szyb samochodowych dorabiają Staszek z Piotrkiem. Piotrek idzie już do domu. Staszek jeszcze zostaje. Widzi wysiadającą Dankę i oferuje jej swoje usługi. Zaaferowana Danka nie zauważa, że upuściła kluczyki od auta. Po wyjściu od fryzjera znajduje samochód otwarty, bez rzeczy w środku. Zginęły kasety Dawida, które miała wysłać.

 • 08:10 Przysięga s.III - odc. 492 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Kemal i Narin szykują się ...

  Kemal i Narin szykują się do wyjazdu. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem. Masal jest przerażona zachowaniem ojca. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza. Songul pilnuje nieprzytomnej Cavidan.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 493 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Songul i Talaz mają ranną ...

  Songul i Talaz mają ranną Cavidan. Emir i Feride jej szukają i w końcu namierzają sygnał z jej telefonu. Songul i Talaz uciekają w ostatniej chwili. Cavidan trafia do szpitala. Kemal i Narin odwiedzają byłą żonę Kemala, Seyhan. Chcą dowiedzieć się, czy Masal na pewno jest córką Kemala. Podczas spotkania poznają córkę Seyhan. Kobieta wpada w panikę na widok skaleczenia córki. Narin podejrzewa, że ukrywa jakąś tajemnicę.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 188/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Wydaje się, że stan psychiczny ...

  Wydaje się, że stan psychiczny Marty osiąga punkt krytyczny. Achilleas czuje się, jakby był w potrzasku i staje przed wielkim dylematem. Daphni, odkrywszy kolejną zdradę Markosa, podejmuje ostateczną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Patroklos próbuje wszelkich możliwych sztuczek, aby wpłynąć na Nektariosa po to, by stanął on przeciwko rodzinie Mattheou. Diamantis prosi Annę, żeby odwiedziła go w więzieniu i próbuje ją upominać groźbami. Jednocześnie szantażuje psychicznie Anastasię, aby pozostała po jego stronie.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 139 (s. III, odc. 12) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 139) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Konflikt między Ibrahimem a Iskenderem ...

  Konflikt między Ibrahimem a Iskenderem Çelebim nasila się. W obliczu poważnych oskarżeń, kierowanych wobec Iskendera, sułtan postanawia postawić go przed trybunałem wojskowym. Gülszach przypadkiem dowiaduje się, kim naprawdę jest Firuze. Zanim udaje się jej przekazać tę wiadomość Hürrem, zostaje wtrącona do lochu. Sąd wojskowy postanawia stracić Iskendera Çelebiego, a sułtan zatwierdza tę decyzję. W nocy ogarniają go wielkie wyrzuty sumienia. Gülszach, namówiona przez Nigar, postanawia zamordować sułtankę Hatice.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Kwiaty na warsztat - Sezon II odc. 13/24 Dekoracja w filiżankach z cymbidium na każdą okazję , magazyn, 2021
  W tym odcinku prowadząca Joanna ...

  W tym odcinku prowadząca Joanna Lewandowska, mistrzyni florystyki, opowiada o cymbidium, roślinie z rodziny storczykowatych. To mało znany i rzadko kupowany kwiat. Prowadząca omawia zasady pielęgnacji wcześniej przez nią przyciętych storczyków i przygotowuje dekoracje w filiżankach.

 • 12:55 Wszystkie kolory świata - Capri i jej siostry. Wyspy romantyczne (Flavors. CAPRI ET LES ILES ROMANTIQUES) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika.

 • 13:50 Wszystko dla pań - sezon 1 (The Paradise) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2012
  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to ...

  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to młoda i ambitna dziewczyna ze wsi, która może liczyć tylko na swój własny spryt. Przybywa do przeżywającego rozkwit gospodarczy Newcastle w nadziei, że wujek (Peter Wight) spełni dawno złożoną obietnicę i zatrudni ją w jego sklepie bławatnym. Na miejscu Denise odkrywa jednak, że jest to niemożliwe. Sklep wuja stracił większość klienteli na rzecz pierwszego w Anglii domu towarowego otwartego naprzeciw. Dziewczyna postanawia nie poddawać się.

 • 14:50 Okrasa łamie przepisy - Kipi kasza magazyn kulinarny, magazyn, 2024
  Karol Okrasa kontynuuje poszukiwania polskiego ...

  Karol Okrasa kontynuuje poszukiwania polskiego smaku. A kiedy już ten smak odnajduje, ze smakiem i pożytkiem dla konserwatywnej polskiej widowni, próbuje go przełamać. Bo wbrew powszechnym wyobrażeniom polska kuchnia to nie tylko pierogi i schabowy. Mamy wielowiekową tradycje podawania ryb, szczególnie słodkowodnych, a polskie mięsa i wędliny biją jakością większość europejskiej produkcji. Od 1989 roku w najdalszych zakątkach Polski wytwarza się smakowite produkty warte zaprezentowania szerokiej widowni. Cudze chwalicie, swego nie znacie!
  W swojej kolejnej wyprawie kulinarnej Karol Okrasa na swój kulinarny warsztat weźmie kasze. Choć dziś trudno sobie wyobrazić obiad bez ziemniaków, to przecież do początków XIX wieku były one praktycznie nieznane. A królowały właśnie kasze, czyli jadalne nasiona zbóż w postaci lekko rozdrobnionej, bądź tylko pozbawionej twardej łuski. Dzięki wysokiej zawartości skrobi miały one dużą wartość odżywczą, co było niezwykle ważne dla naszych przodków. Od zarania dziejów polskiej kuchni kasza, gotowana w glinianych garnkach na żywym ogniu, była postawą diety. Jednak już od końca XVI wieku uważano ją za pożywienie nieco prymitywne, którym żywili się głównie ludzie ubodzy i chorzy W roku 1610 Szymon Syreński zanotował w Zielniku: "Ludzie za znajomością chleba opuścili tę potrawę, dla chorych ją lekarzom zostawiwszy, którą potem kaszywem i kaszą nazwano". Nie mniej zdawano sobie sprawę z zalet jedzenia kaszy, czego najlepszym przykładem jest znana rymowanka: "Kipi kasza, kipi groch/Lepsza kasza niżli groch/Bo od grochu boli brzuch/A od kaszy człowiek zdrów". Dziś kasze wracają do łask, a polscy kucharze chętnie wprowadzają je do swoich menu, często inspirując się daniami kuchni włoskiej (risotto) czy hiszpańskiej {paella).

  Pierwszą propozycją Karola będzie inspirowana właśnie hiszpańską "paellą" potrawa z białej kaszy gryczanej z mięsem królika, kapustą kiszoną i boczkiem. Druga to paprykarz z wędzoną rybą oparty nie na ryżu, a na kaszy jęczmiennej. A trzecia to racuszki z kaszy jaglanej i sera twarogowego podane z szybką konfiturą z truskawek i buraków. Jak będą wyglądać takie potrawy? Zobaczymy w programie.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Ksiądz Mateusz znajduje w kościele ...

  Ksiądz Mateusz znajduje w kościele porzucone niemowlę. Dziewczynka ma gorączkę, trafia do szpitala. Jej stan jest krytyczny. Dzięki troskliwej opiece lekarzy i pielęgniarek dziecko wychodzi z kryzysu i powoli wraca do zdrowia. Ksiądz Mateusz i policjanci szukają matki noworodka. Zbierają informacje o kobietach, które rodziły w ostatnich dniach. Trafiają na trop Ukrainki Ludmiły, która kilka miesięcy wcześniej zgłaszała się do szpitala i pytała o możliwość porodu. Kobieta ma przeszło 40 lat. Ksiądz dochodzi do wniosku, że dziecko mogła urodzić jej córka Katia. To nie ona jednak porzuciła niemowlę. Następną podejrzaną jest Julita Graboś. Dziewczyna zaszła w ciążę i uciekła z domu. Nocul przypadkiem spotyka Julitę w kawiarni, nadal jest w ciąży. Metody policji zawodzą. Dopiero niezwykła spostrzegawczość księdza Mateusza pozwala rozwikłać zagadkę. Nocul dowiaduje się w tajemnicy, że czeka go awans i przeprowadzka do Stalowej Woli. Za nic nie chce się wyprowadzać z Sandomierza, woli zrezygnować z awansu. Podinspektor Możejko wysyła go jednak na szkolenie do Szczytna.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Sandomierz walczy ze skutkami powodzi. ...

  Sandomierz walczy ze skutkami powodzi. W akcji pomocy powodzianom uczestniczy cała plebania. Natalia wydaje dary przekazane przez Caritas. W pomoc powodzianom, a także w zdobywanie niezbędnych materiałów, angażuje się Pluskwa. Mateusz stara się pomóc Małgorzacie, która szczególnie ucierpiała w czasie powodzi. Kobieta mieszka z niepełnosprawnym synem Witkiem. Tymczasem policjanci znajdują wyrzucone przez rzekę ciało kobiety. Rozpoczyna się śledztwo. Przede wszystkim trzeba ustalić, kim była ofiara.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 61/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi. Jonnie Irwin wybiera się na wyprawę w poszukiwaniu domu w Północnej Walii dla właścicielki, która posiada budżet w wysokości 300 000 funtów i listę życzeń obejmującą pokój rzemieślniczy. Jonnie nie może się również powstrzymać od wypróbowania najnowszej aktywności na świeżym powietrzu w Snowdonii, gdzie łapie falę w pierwszej na świecie sztucznej lagunie do surfowania.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 189/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Achilleas, poruszony emocjonalnie stanem psychicznym ...

  Achilleas, poruszony emocjonalnie stanem psychicznym Marty, postanawia zwrócić jej dziecko, co doprowadza do konfliktu z Meliną. Wydaje się, że między Olgą i Sifisem rodzi się silna więź, przez co niektórzy źle ich rozumieją. Tymczasem psychiczny szantaż Diamantisa wobec Anastasii przynosi oczekiwane skutki. Konstantina i Manolis robią wszystko, aby powstrzymać Kikisa przed otwarciem obok nich domu pogrzebowego. Daphni, pomimo niedawnego rozstania z Markosem, wykazuje zaskakująco dziwny spokój, który niepokoi ludzi w jej otoczeniu. Przychodzi moment, w którym mała Stefania musi rozstać się z Sifisem.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 85 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Mirsini proponuje Assiminie rozwiązanie patowej ...

  Mirsini proponuje Assiminie rozwiązanie patowej sytuacji. Ona będzie udawać, że jest w ciąży, Drosso swoją ciążę będzie ukrywać, a po porodzie Assimina z Nikiforosem wezmą dziecko i wychowają jak własne. Assimina na początku nawet nie chce o tym słyszeć, ale potem pomału zaczyna oswajać się z pomysłem teściowej. Kleomenis wspomina przeszłość i tragicznie zakończony związek z synem profesora Millera.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 194 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Na festynie Świętego Klemensa Cayetana ...

  Na festynie Świętego Klemensa Cayetana oświadcza, że w związku z przebudową dzielnic, domy na Akacjowej zostaną zburzone. Tłum wpada w szał. German zapanowuje nad sytuacją wzywając wszystkich do jedności wobec zagrożenia. Celia domaga się od Felipe, by pomógł biednym mieszkańcom dzielnicy El Hoyo.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 139 (s. III, odc. 12) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 139) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Konflikt między Ibrahimem a Iskenderem ...

  Konflikt między Ibrahimem a Iskenderem Çelebim nasila się. W obliczu poważnych oskarżeń, kierowanych wobec Iskendera, sułtan postanawia postawić go przed trybunałem wojskowym. Gülszach przypadkiem dowiaduje się, kim naprawdę jest Firuze. Zanim udaje się jej przekazać tę wiadomość Hürrem, zostaje wtrącona do lochu. Sąd wojskowy postanawia stracić Iskendera Çelebiego, a sułtan zatwierdza tę decyzję. W nocy ogarniają go wielkie wyrzuty sumienia. Gülszach, namówiona przez Nigar, postanawia zamordować sułtankę Hatice.

 • 22:25 Silikonowy skandal (The Silicone Scandal) komedia, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2017
  Film zainspirowany prawdziwą historią trzech ...

  Film zainspirowany prawdziwą historią trzech bardzo różnych kobiet, które szukają sprawiedliwości. Policjantka Jenny (Susanne Bormann), gwiazda porno Micki (Stephanie Krogmann) i nauczycielka biologii Konstanze (Muriel Baumeister) w życiu codziennym raczej nie wydają się naturalnymi sojuszniczkami. Ten nietypowy tercet postanawia jednak wspólnymi siłami zawalczyć o sprawiedliwość i pozwać producenta wadliwych implantów piersi, które powodują choroby nowotworowe. Po kolejnym niepowodzeniu w sądzie, ich ostatnią nadzieją na wygraną staje się Axel (Hannes Jaenicke), niegdyś wybitny prawnik, który teraz częściej zagląda do kieliszka niż na salę sądową. Kobiety muszą przekonać go nie tylko do tego, aby oderwał się od swojego hulaszczego trybu życia, ale także żeby zajął się ich sprawą pro bono. Axel początkowo nie ma zamiaru pomóc trójce oszukanych kobiet, kiedy jednak dowiaduje się, że drugą stronę w sądzie reprezentuje jego była partnerka, która złamała mu serce, postanawia przyjąć ich propozycję i odegrać się na niej. Wspólnie walczą z systemem. Po drodze dowiadują się, że zemsta niekoniecznie jest cudownym lekarstwem i że wewnętrzna siła oraz poczucie własnej wartości są bardziej satysfakcjonujące niż jakakolwiek rekompensata.

 • 00:15 Historia w postaciach zapisana - Krwawa Maria na tronie Anglii (Marie la Sanglante sur le trone d'Angleterre) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2019
  Krwawa Maria, taki był, mrożący ...

  Krwawa Maria, taki był, mrożący krew w żyłach, przydomek Marii Tudor. Była pierwszą kobietą oficjalnie koronowaną w Anglii na równi z mężczyznami. Ta nielubiana królowa panowała krótko, ale zapadła głęboko w pamięci ludzi. Czy ta negatywna ocena jej rządów była sprawiedliwa, a królowa Maria w pełni zasłużyła na złą reputację? Tego dowiemy się z filmu "Krwawa Maria na tronie Anglii" - kolejnego odcinka francuskiej serii "Historia w postaciach zapisana".
  Maria Tudor, córka strasznego króla Henryka VIII, rządziła Anglią i Irlandią od 1553 do 1558 roku. Swój przydomek Krwawa Maria zawdzięcza torturom, jakie zadała prawie trzystu protestantom spalonym żywcem za wiarę. Poznamy nie tylko sekrety rodzinnych zdrad i dynastycznych kłótni, ale i miejsca wydarzeń, takie jak pałac Hampton Court nad Tamizą, więzienia złowrogiej Tower of London, Ludlow, w Walii, gdzie królowa spędziła dzieciństwo i starą fortecę Framlingham, Opactwo i Katedrę w Winchester, w której Maria Tudor poślubiła przyszłego króla Hiszpanii, stając się w ten sposób zarówno królową Anglii i Irlandii, jak i królową Hiszpanii, Sycylii i Neapolu.

 • 02:15 Pięć gwiazdek - /5/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Virginia budzi Ignacia śniadaniem do ...  Virginia budzi Ignacia śniadaniem do łóżka, co kończy się ich namiętną miłością. Żona Javo, Amanda, jest wściekła, gdy syn mówi jej, że słyszał, że Javo i Carla się spotykają. Javo pakuje walizki i wybiega z domu w środku awantury. Carla popada w depresję, gdy dowiaduje się, że Sebastian bierze ślub za trzy tygodnie. Miranda żegna się z Manuelem, z którym po akcji ratunkowej spędziła noc w barze. Jednak on za wszelką cenę chce ją znowu zobaczyć. Lucia wynajmuje część hotelu, aby nakręcić reklamę, po czym kłóci się z Flor o mieszkanie, które straciła.

  Serial,

 • 03:15 Pięć gwiazdek - /6/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Virginia wraca o świcie do ...  Virginia wraca o świcie do domu. Ignacio, który czekał na nią z obiadem, pyta, gdzie była. Miranda wraca do hotelu i spotyka zainteresowaną nią Flor. Carla wraca po rozczarowaniu Sebastianem i wybucha płaczem w ramionach Lucii. Następnego dnia Virginia próbuje wyjaśnić sytuację z Javo, mówiąc mu, że jest mężatką. Flor zaczyna brać udział w castingach jako aktorka. Ignacio i Manuel podpisują umowę o partnerstwie.

  Serial,

 • 04:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv