TVP Kobieta - Program TV na wtorek 06 czerwca 2023

 • 06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2007
  Wojciech Cejrowski przebywa w Namibii. ...

  Wojciech Cejrowski przebywa w Namibii. Odnajduje tam wioskę Buszmenów. Opowiada o ich kulturze i sposobach przetrwania. Kamera rejestruje ich życie: powstawanie narzędzi, posiłek, robienie trucizny.

 • 06:30 Wszystko dla pań - odc. 173 (Paradiso delle signore) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Włochy 2015
  Vittorio postanawia dołączyć do Marty ...

  Vittorio postanawia dołączyć do Marty w Paryżu, a Clelia odkrywa plan Luciana, który chce się pozbyć Oscara. Luca znajduje w dokumentach matki nowe informacje, które mogą mu pomóc w zemście na Umbercie.

 • 07:30 Trend XXI - odc. 86 (Trend XXI) magazyn, magazyn, , kraj prod.Francja 2021
  Magazyn o francuskim savoir - ...

  Magazyn o francuskim savoir - vivre XXI wieku. Projektowanie, uroda, gastronomia - magazyn pokazuje, jak francuskie rzemiosło ewoluuje zgodnie z duchem czasu, a nawet czasem go wyprzedza. W odcinku m.in. historia jedwabiu, kulisy nietypowego pokazu domu mody DIOR oraz eleganckie kapelusze ze słomy.

 • 08:00 Przysięga - odc. 56 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Reyhan dostaje od Emira piękną ...

  Reyhan dostaje od Emira piękną suknię na przyjęcie. Suna jest zachwycona swoimi urodzinami. Zazdrosna Cemre wrzuca Reyhan do basenu. Emir ratuje żonę w ostatniej chwili. Kemal pomaga Leyli zapisać się na kurs, jednak brakuje mu odwagi, by ostrzec dziewczynę przed Sonerem. Emir szykuje niespodziankę dla Reyhan, jego rozmowę z Zaferem słyszy Suna.
  (YEMIN)

 • 09:00 Przysięga - odc. 57 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2019
  Sehriye zabiera Leylę na zakupy. ...

  Sehriye zabiera Leylę na zakupy. Uważa, że dziewczyna nie może iść na kurs w wyciągniętym swetrze. Suna uprzedza Reyhan, że jej brat szykuje dla niej niespodziankę. Cemre postanawia to wykorzystać i pod pretekstem kupna odpowiedniej kreacji zabiera Reyhan na zakupy. Soner odwozi Leylę do domu po pierwszych zajęciach. Cavidan sugeruje synowi, że Reyhan jest bardzo rozrzutna. Suna pomaga Reyhan wyszykować się na wieczorne wyjście.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon I odc. 116/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Achilleas i Michaił kłócą się ...

  Achilleas i Michaił kłócą się z powodu zdjęć, na których reżyser przytula Melinę. W obecności Antonisa Diamantis zawstydza Anastasię, gdy zaczyna zadawać pytania dotyczące jej podróży do Rzymu i tego, czy spotkała Mattheosa. Eva prosi Daphni o pomoc w związku z zachowaniem Sifisa wobec niej. W tym samym czasie Daphni przypadkowo dowiaduje się o morderstwie w Salonikach. Sifis podejrzewa, że za alibi Giorgosa stoi Manousos, więc prosi Minasa, by go śledził. Pewnej nocy Nektarios i Vasiliki prowadzą swobodną rozmowę w domu Mattheou. Świadkiem tego jest Christina, która staje się zazdrosna. Kłócąc się z Nektariosem, mówi coś, co wzbudza jego podejrzenia. Babcia Andriani próbuje pokazać Konstantinie, jak zwrócić na siebie uwagę Mattheosa. W tym samym czasie szuka jej Manolis, który postanawia się z nią ożenić.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 2 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 2) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Anastazja trafia do haremu w ...

  Anastazja trafia do haremu w pałacu Topkapi, którym rządzi sułtanka Safiye, babka sułtana Ahmeda. Do młodego władcy docierają pogłoski, że że jego poprzednik, sułtan Mehmet, nie zmarł śmiercią naturalną.
  Ahmed nakazuje medykom wyjaśnić okoliczności zgonu ojca. Młody padyszach przypadkiem spotyka Anastazję, która próbuje uciec z pałacu.

 • 12:00 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 14:40 Przepis dnia s.VI - odc. (41) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...

  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser, przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 14:55 Koło fortuny - odc. 1236 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 208 (Ojciec Mateusz XVI odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  W restauracji trwa bankiet z ...

  W restauracji trwa bankiet z okazji matury Kazika (Dominik Mirecki). To pierwsza matura w rodzinie Broniszów. Staszek (Sebastian Perdek) informuje rodziców o planach brata. Nocul dostaje wezwanie do bójki na rynku między Kazikiem i jego bratem Staszkiem. Obaj zostają zatrzymani w areszcie. Natalia wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny i wycieczkę do Egiptu. Pod mostem znaleziono ciężko rannego Staszka. Okazuje się, że chłopak wziął szybką pożyczkę. Dziubak i Nocul sprawdzają alibi Kazika. Zatrzymują właściciela firmy pożyczkowej. Zabezpieczają też na telefonie Staszka obraźliwego SMS - a od Renaty (Gracja Niedźwiedź), dziewczyny Kazika oraz powtarzający się numer do agencji nieruchomości. Renata zostaje zatrzymana. Policja zabezpieczyła zapach na ubraniu Staszka. Mateusz kojarzy fakty.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 209 (Ojciec Mateusz XVI odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Mateusz rozmawia z nauczycielem angielskiego ...

  Mateusz rozmawia z nauczycielem angielskiego Kosmą Siwczukiem o fundacji i lekcjach dla biednych dzieci. Nagle przez okno wpada cegła z kartką z pogróżkami. Mateusz sugeruje, by zawiadomić policję, jednak Kosma bagatelizuje sprawę. Natalia czyta w gazecie artykuł o pedofilu z wyrokiem. Na zdjęciu rozpoznaje Kosmę. Siwczuk zostaje odsunięty od fundacji do czasu wyjaśnienia sprawy. Kosma opowiada Mateuszowi swoją historię. Zdradza mu, dlaczego zmienił nazwisko. Następnego dnia nauczyciel zostaje znaleziony martwy w swoim samochodzie w garażu.


 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 4/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Nicki Chapman udaje się na wieś w Monmouthshire, aby pomóc parze, kochającej przyrodę i psy, która ma nadzieję kupić swój pierwszy dom z budżetem 700 000 funtów. Będąc na wsi, Nicki udaje się również do lasu i pod okiem doświadczonego grzybiarza uczy się sztuki zbierania grzybów jadalnych.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon I odc. 117/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Trwają przygotowania do ślubu Anastasii, ...

  Trwają przygotowania do ślubu Anastasii, przez co Mattheos czuje się jak bestia w klatce i nikt nie wie, jaka będzie jego ostateczna reakcja. Daphni, słysząc jak Markos rozmawia z Aggeliki o morderstwie, które miało miejsce w Salonikach wiele lat temu, chce poznać prawdę. Markos nie daje jej jasnej odpowiedzi, a Daphni rozpoczyna poszukiwania i odkrywa pewne dowody dotyczące tej sprawy. Tymczasem Achilleas jest coraz bardziej zazdrosny o to, że Melina utrzymuje kontakt z Sifisem. Minas i Sifis zmuszają fałszywego świadka, Aspę Karouzou, do opuszczenia domu i żądają wycofania zeznań, które dały alibi ojcu Meliny. Po znalezieniu wielu dowodów dotyczących swojej adopcji Nektarios znika z domu. Wszyscy zaczynają się o niego martwić. Minas błaga Vasiliki, by wybaczyła mu zdradę.

 • 19:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 2 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 2) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2015
  Anastazja trafia do haremu w ...

  Anastazja trafia do haremu w pałacu Topkapi, którym rządzi sułtanka Safiye, babka sułtana Ahmeda. Do młodego władcy docierają pogłoski, że że jego poprzednik, sułtan Mehmet, nie zmarł śmiercią naturalną.
  Ahmed nakazuje medykom wyjaśnić okoliczności zgonu ojca. Młody padyszach przypadkiem spotyka Anastazję, która próbuje uciec z pałacu.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 66 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Fabiana, Manuela, Casilda i Guadalupe ...

  Fabiana, Manuela, Casilda i Guadalupe przygotowują w dwie godziny pyszne jedzenie, czym ratują przyjęcie, które Trini urządziła na cześć młodej pary. German oświadcza przy wszystkich gościach, że on i Cayetana nie popłyną w rejs. Po przyjęciu German oświadcza żonie, że odchodzi od niej.

 • 21:20 Ja wam pokażę! komedia, film fabularny kinowy, 2006
  Popularność książek Katarzyny Grocholi, a ...

  Popularność książek Katarzyny Grocholi, a później sukces kasowy "Nigdy w życiu", ekranizacji jej pierwszej powieści o perypetiach życiowych Judyty, właściwie gwarantował powodzenie kolejnym filmowym
  adaptacjom dzieł autorki. Reżyser Denis Delić wziął na warsztat napisaną w 2004 r. następną część opowieści o Judycie. Choć film jest tzw. sequelem, wiele się zmieniło w stosunku do pierwszej części: obsada aktorska, miejsce zamieszkania bohaterki (drewniany dom pod Warszawą, ale już inny niż w poprzednim filmie) itd.
  Judyta - zbliżająca się do czterdziestki, efektowna rozwódka i matka niespełna 18 - letniej, pyskatej i nieznośnej córki Tosi, pracuje nadal w redakcji poczytnego pisma dla kobiet, gdzie odpowiada na listy czytelniczek. Bardzo lubi to zajęcie, szczerze się angażuje. Jej związek z Adamem, przystojnym redaktorem radiowym, rozwija się w najlepsze. Nie jest to po myśli ani rodziców Judyty, którzy - sami rozwiedzeni - wciąż utrzymują bliskie stosunki i próbują kontrolować życie jedynaczki, ani przede wszystkim Tosi, która bardzo by chciała, żeby rodzice znów byli razem. Postanawia więc zrobić wszystko, żeby tak się stało. Obrzydza, jak się da, życie Adamowi, wobec którego jest arogancka i pełna wrogości, stale opowiada matce, jak ojciec cierpi w samotności po rozstaniu z ostatnią sympatią. Mimo tych rozlicznych przeciwności Judyta i Adam zamierzają wziąć ślub, tyle że na Seszelach - żeby było egzotycznie i romantycznie, a przede wszystkim z dala od rodziny, koleżanek i kolegów. Pech jednak chce, że paszport Judyty właśnie stracił ważność, a na nowy trzeba czekać aż trzy miesiące. W tym czasie Adam dostaje wreszcie półroczne stypendium do USA, na które od dawna czekał. Judyta nie może jechać z nim (w jej redakcji szykują się poważne zmiany, a córka niedługo zdaje maturę), ale nie chce też odbierać ukochanemu szansy na zawodowy rozwój. Oboje przysięgają więc sobie, że będą regularnie dzwonić i pisać do siebie, Adam zapewnia również, że załatwi Judycie i Tosi amerykańską wizę na święta Bożego Narodzenia. Z rozdartym sercem Judyta żegna go na lotnisku i odtąd liczy godziny między kolejnymi mailami i rozmowami telefonicznymi. Tymczasem Tosia postanawia wykorzystać nieobecność Adama do zrealizowania własnego planu - sprowadzenia ojca z powrotem do domu. Zaprasza go pod byle pretekstem, odmawia wyjazdu na Boże Narodzenie do Ameryki, twierdząc, że woli spędzić święta i przypadające akurat w Wigilię swoje 18. urodziny w rodzinnym gronie, obowiązkowo także z ojcem. Judyta znosi wizyty Eksia ze stoickim spokojem, a gdy ten próbuje czegoś więcej, studzi jego zapały oświadczeniem, że kocha tylko Adama. Z czasem jednak korespondencja od Adama staje się coraz bardziej oschła i lakoniczna, a wreszcie Judyta nabiera przekonania, że narzeczony znalazł sobie za oceanem "pocieszycielkę". Jest załamana i zrozpaczona, zwłaszcza że "życzliwe" koleżanki w pracy i wścibska mamusia dokładają swoje. Cierpień matki nie widzi również Tośka, konsekwentnie realizująca swój plan.

 • 23:35 Moje życie XXL - odc. 8 reality show, reality show, 2021
  Osiem osób chorujących na otyłość ...

  Osiem osób chorujących na otyłość olbrzymią postanowiło poddać się operacji wycięcia czterech piątych żołądka. Dla nich to jedyna szansa na normalne i szczęśliwe życie. Teraz codzienność bohaterów to poczucie osamotnienia, społeczne wykluczenie i życie na granicy inwalidztwa. Jednak wierzą, że mogą jeszcze wszystko zmienić - operacja jest narzędziem pomagającym dotrzeć do celu. A ich życie nie jest usłane różami. Wszyscy jedzeniem zajadają stresy codzienności. Iwona przeżywa żałobę po śmierci męża. Paulina jest zdana tylko na siebie, mąż niemal nie pomaga w wychowaniu dzieci. Barbara cierpi z powodu otyłości na wiele chorób i schorzeń, dodatkowo wykazuje objawy depresji. Mateusz bezustannie i bez umiaru jest dokarmiany przez matkę. Artur winą za otyłość obarcza tylko siebie i to, że "bez przerwy żre". Łukasz od dziesięciu lat usiłuje podejść do operacji, za każdym razem w ostatniej chwili rezygnuje. Gosia w pracy jest pewną siebie, cenioną specjalistką - w domowych pieleszach na jaw wychodzą jej lęki i niepewności, które stara się zagłuszyć jedzeniem. Ewa, pracownik naukowy z sukcesami, w pogoni za uniwersytecką karierą zapomniała o sobie. Serial pokazuje ich walkę z otyłością olbrzymią - od zgrupowania, gdzie pod okiem psychologa, fizjoterapeutki i dietetyczki uczą się, jak kompleksowo przygotować się do zabiegu i życia po nim, po zmagania we własnych domach. Zwykłe ćwiczenia fizyczne, rozmowy czy nauka prawidłowego odżywiania są dla bohaterów emocjonalnymi wyzwaniami, podczas których walczą z własnymi lękami, słabościami i kompleksami. Seria pokazuje ich zmagania przedoperacyjne, zabiegi zmniejszenia żołądka i pooperacyjny czas w domach, gdzie starają się na nowo wziąć swój los we własne ręce. I żyć bez największego wroga - otyłości.

 • 00:35 Wszystkie kolory świata - Pireneje (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - Pireneje.

 • 01:45 Sztuka kłamania (RETOUR DU HEROS, LE) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Belgia,Francja 2018
  Akcja filmu rozgrywa się w ...

  Akcja filmu rozgrywa się w czasach wojen napoleońskich. Kapitan Neuville zaręcza się z niewinną i piękną Pauline Beaugrand. Kapitan to pozbawiony skrupułów kłamca i tchórz. Jego grę od razu przejrzała Elisabeth, starsza siostra przyszłej panny młodej. Postanawia jednak milczeć. Tuż przed ślubem kapitan musi opuścić narzeczoną. Wyjeżdża na front, ale obiecuje pisać listy. Tej obietnicy nigdy nie dotrzyma, ona na próżno czeka na wieści od narzeczonego i bardzo cierpi. Aby ulżyć zrozpaczonej Pauline, Elisabeth pisze do niej listy, udając Neuville’a, a ona wierzy w każde słowo. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie wraca do domu. Od tej pory razem brną w kłamstwa, by uchronić kruchą Pauline przed poznaniem bolesnej prawdy.

 • 03:15 Ranczo s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Biskup, zmobilizowany przez Michałową, doprowadza ...

  Biskup, zmobilizowany przez Michałową, doprowadza do zwolnienia proboszcza i Kusego. Mimo swojego osobistego zaangażowania ma jednak do niego ogromne pretensje za wywołanie skandalu i - czego jest pewien - kompromitację przed parafianami. Lucy uczy współwięźniarki angielskiego. Wójtowa tak pokierowała sprawą, że wójt osobiście poprosił magistra o przechowanie żony. Kochankowie wreszcie cały czas mogą spędzać razem. Kiedy Biskup dowozi aresztanta do Wilkowyj, zaskoczony widzi, że wszyscy tłumnie i serdecznie witają księdza jak bohatera. Wieś schodzi do podziemia. Osoby zagrożone aresztowaniem zostają ukryte, a TV Wilkowyje nadaje przeróbki okupacyjnych piosenek i szyfrowane komunikaty o policjantach, usiłujących wręczać kolejne wezwania. Ławeczka jest pod wrażeniem wyczynu księdza. Późną nocą ekipa bohaterów wyrusza traktorem do Radzynia, aby uwolnić Lucy. Na miejscu okazuje się, że plan ma luki...

 • 04:00 La Bandida - odc. 47 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Max informuje Pedro, że odbije ...

  Max informuje Pedro, że odbije mu Bandidę. Salvador przebiera się za kobietę, by uciec przed oprawcami. Księżniczka zaczyna tracić włosy i czuje się osaczona przez Teresę. Antonio wyznaje miłość Marinie. Damin zrywa z Edith i zwierza się ojcu ze swojej fascynacji inną dziewczyną. Graciela zatrudnia nową kucharkę, Altagracię. Daniel prosi Nimfę, by dała mu jeszcze jedną szansę. Marina dowiaduje się od Edith, czym naprawdę zajmuje się jej matka.

 • 04:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv