TVP Kobieta - Program TV na wtorek 09 kwietnia 2024

 • 05:05 Ojciec Mateusz - odc. 168 (Ojciec Mateusz XIII odc. 8) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  W poprawczaku wyświetlane są filmy ...

  W poprawczaku wyświetlane są filmy konkursowe o jego wychowankach. Nagrodę główną wręcza reżyser Maciej Dejczer. Towarzyszy mu Mateusz. Michał Wolski jedzie na przepustkę. Pojawia się w sklepie Andrzeja Wolskiego z kamerą. Filmuje ojczyma przy pracy. Kontynuuje opowieść o ich relacjach przy obiedzie w domu. Ma żal do ojczyma, że wydał go policji. Michał odwiedza starych kumpli, braci Pawlickich - Czarka i Roberta. Po powrocie do domu zastaje nieprzytomnego Andrzeja. Technicy zabezpieczają ślady. Gibalski przesłuchuje Tadka, młodszego brata Michała. Chłopak zeznaje, że Andrzej kłócił się z Michałem.
  W hurtowni spożywczej należącej do kumpli Michała zjawia się Gibalski. Robert melinuje Michała w pustostanie. Chłopak zauważa sportową torbę. W środku są pieniądze i kamera, którą zostawił u ojczyma. Na kamerze znajduje nagranie Andrzeja. Michał spotyka się z dziewczyną Julką, która namawia go, by sam zgłosił się na policję. Julka rozmawia z Mateuszem o Michale. Nocul z Możejką ponownie przesłuchują Czarka i Roberta. Policjanci przeszukują pustostan. Zauważają Michała. Nocul przesłuchuje chłopaka. Policjanci montują kamery w mieszkaniu Wolskiego. Szykują prowokację. Morderca wraca na miejsce zbrodni.

 • 06:00 Ojciec Mateusz - odc. 169 (Ojciec Mateusz XIII odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Właściciel sklepu spożywczego pada ofiarą ...

  Właściciel sklepu spożywczego pada ofiarą brutalnego napadu. Napastnik przypadkowo strzela i ucieka. Na miejsce przyjeżdżają Nocul i Gibalski. Rozmawiają ze świadkiem, klientem sklepu. Do kolejnego napadu dochodzi kilkanaście minut później w księgarni. Uciekający sprawca nieomal wpada pod koła samochodu nauczyciela Marka Karpiuka. Policjanci oglądają nagrania z monitoringu. Wygląda na to, że mają do czynienia z seryjnym rabusiem, który od kilku miesięcy terroryzuje miasteczko. Na komendzie zjawia się Bożena Dembińska, policyjny psycholog, która ma rozpracować portret psychologiczny napastnika. Według niej poszukiwani są dwaj sprawcy: seryjny przestępca i jego naśladowca. Na starej strzelnicy Paweł, brat Marka Karpiuka, poszukiwacz wojennych skarbów i siedemnastoletni Norbert strzelają z Mausera. Możejko przypadkowo słyszy wystrzały. Technicy zabezpieczają pociski. Dochodzi do kolejnego napadu, tym razem na osiedlowy sklep. Sprzedawczyni rozpoznaje napastnika i obezwładnia go gazem.

 • 07:00 W labiryncie - Danka , film fabularny telewizyjny, 1990
  Jerzy jest bardzo zdenerwowany zachowaniem ...

  Jerzy jest bardzo zdenerwowany zachowaniem siostrzeńca Anny. Maciek próbuje się usprawiedliwiać, kłamiąc przy tym jak zwykle. W pracowni Marek zaczyna przypadkowo przeglądać teczkę z wynikami badań Doroty. Dziewczyna przyłapuje go i jest bardzo niezadowolona. Uspokaja się jednak, gdy Marek pokazuje jej błąd, jaki popełniła. W odwiedziny do pracowni przychodzi Mariola. Prosi Janka, by dał ostatnią szansę Maćkowi i Akindu. Janek niechętnie, ale w końcu zgadza się. Joanna wpada do Krysi z propozycją pracy u Dawida. Krysia waha się. Dorota zagaduje Adama o stare meble wynoszone z magazynu. Prosi, by dać je społecznej szkole, w której uczy. Adam zastanawia się, ale popiera ją Marek. Piotrek ze Staszkiem szorują jacht Stopczyka, są źli, że dali się wrobić. Joanna i Renata spotykają się pod budynkiem ośrodka AA. Idą razem na kolejny meeting. Na spotkaniu Renata opowiada o swoim piciu. Joanna chce zaprosić Renatę na kawę, ale ta nie ma czasu. Adam wraca z pracy do domu. Zaczepia go sąsiad Ostoja i opowiada o kolejnym proteście lokatorów. W tym czasie Staszek i Piotrek zabawiają się pistoletem Adama. Ledwo Adam znalazł się w mieszkaniu, rozlega się dzwonek. W progu stoi Danka. Przyszła do Joanny i postanowiła zaczekać na koleżankę. W czasie rozmowy z Adamem znów go kokietuje. Joanna długo nie wraca i Danka wychodzi. Na ulicy spostrzegła ją jednak wracająca z meetingu Joanna.

 • 07:30 W labiryncie - Pistolet , film fabularny telewizyjny, 1990
  Krysia szykuje się na spotkanie ...

  Krysia szykuje się na spotkanie z Mayerem w sprawie pracy. Dorota i Marek rozmawiają o pracy. Dorota dziękuje Markowi za znalezienie błędu w jej pracy doktorskiej. Rozmawiają o charakterze Marka, o jego egocentryzmie. Joanna i Krysia przychodzą do Danki. Zjawia się Dawid i zaczyna rozmowę z Krysią w języku angielskim. Dorota i Joanna oglądają w tym czasie próbki nowych materiałów. Stopczyk przychodzi do instytutu. Jest bardzo miły dla sekretarki Adama - Hani. Usiłuje wydobyć z niej informacje na temat losów spółki, o którą się stara. Przychodzi Adam i zaprasza go na rozmowę. Matka Krysi spotyka na ulicy znajomego z wczasów - jest nim pan Henryk Ostoja. Pani Janina zaprasza go na kawę do mieszkania Krysi. Piotrek spotyka Staszka. Chłopiec ma poobijaną buzię. Zwierza się, że pobił go pijany ojciec. Staszek namawia Piotrka, by wieczorem poszli na przystań i żeby Piotrek przyniósł pistolet ojca. Ostoja rozmawia z matką Krysi o wojnie, opowiada jej swoje życie. Przychodzi Krysia. Matka przedstawia jej Henryka. Maria zastaje w swoim mieszkaniu Elżbietę buszującą w szafach. Chce znaleźć dokumenty Andrzeja - dyplom ukończenia studiów. Maria jest niezadowolona, że synowa grzebie w jej rzeczach. Odmawia też zajęcia się Justynką, ponieważ Leon jest chory i musi iść do niego. Elżbieta wychodzi nadąsana. Krysia opowiada o spotkaniu z Mayerem. Piotrek ze Staszkiem idą na przystań jachtową. Tu natykają się na dozorcę z psem. Piotrek ucieka. Pada strzał w kierunku psa. Staszek zostaje złapany.

 • 08:10 Przysięga s.III - odc. 490 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Feride i Emir wreszcie mówią ...

  Feride i Emir wreszcie mówią o swoich zranionych uczuciach. Kemal chce zabrać Narin i Masal na zaplanowaną wycieczkę niespodziankę. Narin otwiera list, który przyszedł. Wszyscy są zaskoczeni i zdruzgotani informacją w nim zawartą. Feride postanawia zamknąć rozdział związany ze ślubem z Emirem. Zabiera suknię i idzie nad morze. Emir za nią jedzie. Martwi się, że dziewczyna zrobi coś głupiego z rozpaczy.
  (YEMIN)

 • 09:10 Przysięga s.III - odc. 491 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Songul czeka na wiadomość od ...

  Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem. Kemal odbywa wzruszającą rozmowę z Masal. Feride zwierza się Melike, ich rozmowę słyszy Hikmet. Songul oszukuje męża i jedzie do Talaza. W rezydencji pojawia się policja.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon II odc. 187/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Mattheos i Anastasia planują się ...

  Mattheos i Anastasia planują się pobrać. Nie wiedzą, że obserwuje ich tajemniczy nieznajomy, a niebezpieczeństwo wisi na włosku. Lukia wyznaje Johnny'emu, że planuje zemścić się na Sifisie. Mattheos i Achilleas naciskają na Patroklosa, aby zwrócił rodzinie pieniądze, które zdefraudował, sprzedając dom Diamantisa. Choć proszą Nektariosa o zajęcie stanowiska, ten pozostaje bezstronny.

 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 138 (s. III, odc. 11) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 138) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sułtanka Hatice chce się pozbyć ...

  Sułtanka Hatice chce się pozbyć Nigar z haremu, ale Hürrem skutecznie jej w tym przeszkadza. Ostatecznie zapada decyzja, że to sułtan zdecyduje o przyszłości kochanki Ibrahima paszy. Do Konstantynopola dociera wieść, że Ibrahim kazał tytułować się sułtanem. Wojska Sulejmana dołączają do wojsk Ibrahima paszy. Sułtan wyraźnie odsuwa się od wielkiego wezyra. Ma do niego pretensje o zdradę Hatice i bezprawne używanie tytułu sułtana.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Kwiaty na warsztat - Sezon I odc. 7/12 Sekrety kwiatów , magazyn, 2021
  Sekrety kwiatów - tulipan i ...  Sekrety kwiatów - tulipan i inne cebulowe. Przedłużanie świeżości w domu.

  Magazyn,

 • 12:55 Wszystkie kolory świata - Holandia. Bez pośpiechu (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika.
  Holandia należy do najgęściej zaludnionych państw w Europie. To kraj tradycyjnych wiatraków i nowoczesnych turbin wiatrowych, kraj zakorzeniony w tradycji, a jednocześnie otwarty na awangardę. Wygoda i spokój mieszkańców są tak samo ważne, jak szacunek wobec przyrody.

 • 13:50 Wszystko dla pań - sezon 1 (The Paradise) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2012
  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to ...

  Denise Lovett (Joanna Vanderham) to młoda i ambitna dziewczyna ze wsi, która może liczyć tylko na swój własny spryt. Przybywa do przeżywającego rozkwit gospodarczy Newcastle w nadziei, że wujek (Peter Wight) spełni dawno złożoną obietnicę i zatrudni ją w jego sklepie bławatnym. Na miejscu Denise odkrywa jednak, że jest to niemożliwe. Sklep wuja stracił większość klienteli na rzecz pierwszego w Anglii domu towarowego otwartego naprzeciw.

 • 14:50 Kobiety w drodze - Sezon II odc. 4/8 Alicja Majewska magazyn, magazyn, 2021
  Marta Manowska wyrusza w drogę ...

  Marta Manowska wyrusza w drogę z popularną piosenkarką, Alicją Majewską, znaną między innymi z ponadczasowego przeboju "Jeszcze się tam żagiel bieli". Wokalistka opowiada o swoim żeglowaniu przez życie, życiowych zakrętach, więzi z fanami, przeżywaniu straty i umiejętności godzenia się z losem.

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 55 (seria IV, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Ojciec Mateusz wybiera się wraz ...

  Ojciec Mateusz wybiera się wraz z młodzieżą maturalną na spływ kajakowy. Po całodniowym spływie bawią się wieczorem przy ognisku. Rano zostaje znaleziony martwy chłopak Oli Nocul. Jędrek utonął, ale lekarz odkrywa na jego ciele ślady walki. Podejrzenie pada na Olę, która tego feralnego wieczoru pokłóciła się z chłopakiem. Kto i dlaczego chciał skrzywdzić Jędrzeja? Ojciec Mateusz za wszelką cenę chce zakończyć śledztwo i znaleźć sprawcę.

 • 16:25 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2010
  Natalia i Możejko spotykają się ...

  Natalia i Możejko spotykają się w supermarkecie, gdzie są świadkami napadu. Podczas próby interwencji, Możejko zostaje ranny. Jego stan jest bardzo ciężki, jest potrzebna krew bardzo rzadkiej grupy. O udział w napadzie jest podejrzany Kluza. Pracował w supermarkecie i miał zatarg z kierownikiem, a w podczas napadu na sklepowym parkingu stał jego samochód. Udaje się znaleźć krew dla Możejki. Zgłosiła się Helena Barcz, właścicielka sklepu z ekologiczną żywnością. Możejko po rekonwalescencji postanawia podziękować swej wybawczyni. Okazuje się jednak, że Helena nie żyje. Wypadła z balkonu. Pojawiają się coraz to nowe wątki w obu śledztwach. Niezbędna okaże się pomoc ojca Mateusza.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 60/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Alistair Appleton przebywa na wyspie Anglesey z parą miłośników zwierząt, których budżet wynosi 475 000 funtów, a w jego ramach chcą znaleźć walijski wiejski dom z potencjałem biznesowym oraz ogrodem dla ich sześciu psów. Podczas pobytu na wyspie Alistair dowiaduje się również, jak ważna jest ochrona starożytnych lasów tego regionu, po czym wybiera się na pełną wrażeń przejażdżkę alpejską kolejką.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon II odc. 188/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
  Wydaje się, że stan psychiczny ...

  Wydaje się, że stan psychiczny Marty osiąga punkt krytyczny. Achilleas czuje się, jakby był w potrzasku i staje przed wielkim dylematem. Daphni, odkrywszy kolejną zdradę Markosa, podejmuje ostateczną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Patroklos próbuje wszelkich możliwych sztuczek, aby wpłynąć na Nektariosa po to, by stanął on przeciwko rodzinie Mattheou. Diamantis prosi Annę, żeby odwiedziła go w więzieniu i próbuje ją upominać groźbami. Jednocześnie szantażuje psychicznie Anastasię, aby pozostała po jego stronie.

 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 84 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Annette nadal poszukuje syna. Nestorasowi ...

  Annette nadal poszukuje syna. Nestorasowi udało się namierzyć położną, która przekazała dziecko przybranym rodzicom. Ona sama jest już w podeszłym wieku i chora, ale jej dzieci obiecują pomoc w poszukiwaniach.
  Fotis, wtyczka Doukasa, robi wszystko, żeby zniechęcić rolników do spółdzielni. Nikiforos wyznaje żonie całą prawdę.

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 193 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Juliana godzi się wypłynąć z ...

  Juliana godzi się wypłynąć z Iigiem w rejs. Dzięki pomocy Victora, Maria Luisa zawiera korzystną umowę z klientem ojca. Bojąc się o swoją córkę, Manuela usiłuje przekonać matkę, że Justo jest dobrym mężem. Tano udaje się z Celią do swojej dzielnicy. Celia jest przerażona panującą tam nędzą. Leandro żegna się z Julianą mając uczucie, że traci ją na zawsze.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 138 (s. III, odc. 11) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 138) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sułtanka Hatice chce się pozbyć ...

  Sułtanka Hatice chce się pozbyć Nigar z haremu, ale Hürrem skutecznie jej w tym przeszkadza. Ostatecznie zapada decyzja, że to sułtan zdecyduje o przyszłości kochanki Ibrahima paszy. Do Konstantynopola dociera wieść, że Ibrahim kazał tytułować się sułtanem. Wojska Sulejmana dołączają do wojsk Ibrahima paszy. Sułtan wyraźnie odsuwa się od wielkiego wezyra. Ma do niego pretensje o zdradę Hatice i bezprawne używanie tytułu sułtana.

 • 22:25 Zabawa zabawa dramat, film fabularny kinowy, 2018
  40 - letnia prokurator Dorota ...


  40 - letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by jak sama mówi nie zwariować. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione pod wpływem. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma świetną pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspieraneprzez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

 • 00:05 Obsesyjni zbieracze - /1/ (Hoarders) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2019
  Kuchnia niczym wysypisko śmieci, sterty ...

  Kuchnia niczym wysypisko śmieci, sterty ubrań w pokoju dziennym, hol wypełniony po brzegi, wanna zasypana produktami, a noce spędzone na kanapie, gdy sypialnia niknie pod ogromem rzeczy. Mnóstwo zbędnych przedmiotów, które wypełniają i zaśmiecają przestrzeń mieszkalną, powoli wykluczają właścicieli domów z normalnego funkcjonowania, a ekstremalny bałagan utrudnia im codzienne czynności. Taki widok to codzienność bohaterów dokumentalnego cyklu "Obsesyjni zbieracze", przedstawiającego losy ludzi, którzy zmagają się z problemem nadmiernego gromadzenia przedmiotów. Co doprowadziło ich do momentu, w którym przestali panować nad swoim zbieractwem? Problemy, zakupoholizm, a może samotność? Jak sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, by budować życie w wygodnym i czystym mieszkaniu? Z pomocą bohaterom programu przychodzą specjaliści, psychoterapeuci oraz ekipy sprzątające, które krok po kroku pomogą zmierzyć się z emocjami, stresem i bałaganem, by właściciele domów mogli odzyskać siebie, rodzinę i zawalczyć o uporządkowaną przestrzeń.

 • 00:55 Pięć gwiazdek - /3/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Każda z sióstr poświęca się ...  Każda z sióstr poświęca się pracy w celu uruchomienia hotelu, ale wkrótce, mimo dobrych chęci, przeradza się to w chaos. Na polecenie Carli pojawia się w pracy Javo, który ma być zatrudniony jako kucharz w hotelu. Carla zatrudnia również Adelę Estevez jako pokojówkę. Siostry przyjmują także do pracy Leo Lomę jako boya hotelowego i Federica jako barmana. Miranda instaluje erotyczną kamerkę rejestrującą jej pracę z klientem w jednym z pokoi hotelowych. Lucia wyznaje, że była mężatką. Wreszcie cała piątka spotyka się i rozmawia o katastrofie hotelu, porównując ją do katastrofy ich życia. W końcu opuszczają hotel, zatracając się w nocnej imprezie.

  Serial,

 • 01:50 Pięć gwiazdek - /4/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Pracownicy remontują lokal pod czujnym ...  Pracownicy remontują lokal pod czujnym okiem Carli. Lucia dowiaduje się, że to Carla zadzwoniła do swojego byłego męża, aby pomóc im w ratowaniu hotelu i bardzo się tym denerwuje. Virginia obwinia Ignacia, że to przez niego hotel zapalił się. Miranda otrzymuje zaproszenie od pewnego Poncha na wystąpienie tej nocy. Javo zabiera syna do pracy, na co Lucia nie reaguje z entuzjazmem, bo nie chce mieć chłopca w kuchni. Virginia go broni. Javo jest obrażony i chce odejść z powodu złego traktowania Lucii.

  Serial,

 • 02:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv