TVP Kobieta - Program TV na wtorek 23 kwietnia 2024

 • 05:10 Ojciec Mateusz - odc. 196 (Ojciec Mateusz XV odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Mateusz znajduje pod plebanią nieprzytomną ...

  Mateusz znajduje pod plebanią nieprzytomną Marzenę, która trafia do szpitala. Okazuje się, że była u niego rano i sprawiała wrażenie bardzo zaniepokojonej. Pielęgniarka znajduje naszywkę w zaciśniętej dłoni pacjentki. Nocul przesłuchuje koleżanki Marzeny z call center. Ustala, że miała zastąpić Jolę na stanowisku. Przesłuchujący Jolę Dziubak, odkrywa, że to ona miała okazję i motyw, by pozbyć się Marzeny.

 • 06:05 Ojciec Mateusz - odc. 197 (Ojciec Mateusz XV odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Nocul i Możejko dostają wezwanie ...

  Nocul i Możejko dostają wezwanie do zabójstwa. Ofiarą jest właściciel lombardu, Jan Rachwał. Przesłuchują pracownika, Wojciecha Magurę. Policjanci oglądają nagrania z monitoringu. Zatrzymują Julię Dąbrowską, która przyszła do lombardu sprzedać bransoletkę. Twierdzi, że dostała za nią 5 tysięcy. Na komendę wpada przerażony mąż Julii, Paweł. Mateusz rozmawia z Anką, córką Julii. Odwiedza też w areszcie Julię, która wyznaje, że ukradła bransoletkę własnej córce. Ponadto wyjawia, że widziała koło lombardu jakiegoś mężczyznę.

 • 07:00 W labiryncie - Gorzka prawda , film fabularny telewizyjny, 1990
  Sucheccy przejmują się pobiciem Maćka ...

  Sucheccy przejmują się pobiciem Maćka przez nieznanych sprawców. Pani Maria skarży się na ból głowy z powodu stresu związanego z rozpadem małżeństwa syna. Renata podczas spotkania z Edkiem stara się go przekonać, aby dał spokój Igorowi. Niestety, Edek nie chce zrezygnować ze współpracy z chłopakiem. Idąc ze spotkania z Edkiem, Renata natyka się na Igora, który jest w towarzystwie Myszorka. Joanna przeprasza szefa za swoje zachowanie podczas kolaudacji i przedstawia mu swoje nowe plany zawodowe. Pani Janina wychodzi wieczorem na spotkanie z panem Henrykiem. Podczas jej nieobecności w mieszkaniu Krystyny zjawia się pod błahym pretekstem Mayer, który próbuje uwieść swą sekretarkę, lecz nagłe przebudzenie Oleńki przerywa jego zaloty. Renata przestrzega Igora przed znajomością z Myszorkiem. Igor nie przyjmuje tych rad. Marek opowiada pani Marii i Leonowi o stanie zdrowia Doroty. Pani Maria podejrzewa, że młodzi mają się ku sobie. Adam podczas rozmowy z Joanną wzbudza jej podejrzenia, zdradzając, że wiedział o wyjeździe Danuty do Niemiec. Joanna informuje męża o zaproszeniu Mayerów na kolację. Marek, spełniając prośbę Doroty, dostarcza Sewerowi pewne dokumenty i przy okazji próbuje się od niego dowiedzieć czegoś więcej o procesie Doroty i o roli w nim jego matki.

 • 07:30 W labiryncie - Telegram , film fabularny telewizyjny, 1990
  Marek przywozi ze szpitala Dorotę; ...

  Marek przywozi ze szpitala Dorotę; mówi jej o rozmowie z Sewerem. Dorota stara się odwieść go od roztrząsania problemu postawy jego matki w czasie, gdy była prokuratorem. Maćka odwiedza kolega, Bodzio. Maciek prosi go, aby dowiedział się dla niego o adres Myszorka, na którym chce się zemścić za pobicie. Racewicz odwiedza Danutę i wyjaśnia udział jego syna, Piotrka, w okradzeniu jej samochodu. Do Doroty przychodzą Marta i jej koleżanka, które dowiadują się od niej, jak działały podziemne drukarnie "Solidarności" w latach 80. Heller i pan Tomasz, aby przypieczętować ich dobrą współpracę w interesach, przechodzą na ty. Marek rozmawia z ojcem o udziale jego matki w procesach politycznych w czasie stanu wojennego. Ojciec broni swojej żony. Adam i Joanna goszczą u siebie Mayerów. Duraj po powrocie ze Szwajcarii obdarowuje żonę i córkę prezentami. Elżbieta wpada do pracowni z wiadomością, że syn pani Marii miał ciężki wypadek w Norwegii.

 • 08:10 Przysięga s.III - odc. 510 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Songul wciąż knuje. Chce się ...

  Songul wciąż knuje. Chce się pozbyć Feride, więc próbuje wyswatać Emira z Ozlem. Narin mdleje i trafia do szpitala. Wszyscy martwią się o nią, ale nie znajdują przyczyny omdlenia. Emir stara się wyperswadować Feride małżeństwo. Uważa, że wychodzi za mąż z jego powodu, bez miłości. Songul podsłuchuje rozmowę telefoniczną Hikmeta i jest przekonana, że mąż chce na nią przepisać połowę majątku.
  (YEMIN)

 • 09:05 Przysięga s.III - odc. 511 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Kemal zaprasza rodzeństwo na kolację. ...

  Kemal zaprasza rodzeństwo na kolację. Narin ukrywa przed mężem ważną wiadomość. Feride wybiera się na randkę, ale Emir nie chce jej wypuścić z domu. Umit niecierpliwi się, czekając na narzeczoną. Feride przyznaje się Emirowi, że nie jest zakochana.
  (YEMIN)

 • 10:00 Winnice miłości - Sezon III odc. 7/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 11:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 156 (s. III, odc. 29) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 156) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  W haremie Mustafy trwa rywalizacja ...

  W haremie Mustafy trwa rywalizacja między Fatmą i Heleną. Firuze próbuje odzyskać sympatię Mihrimah. Hatice robi wszystko, aby Nigar i Rüstem pasza wyjechali z Konstantynopola. Mustafa postanawia ożenić się z Heleną, czym wzbudza gwałtowny sprzeciw Mahidevran. Hürrem każe wtrącić Firuze do lochu. Sułtan postanawia ukrócić samowolę żony.

 • 12:00 Okrasa łamie przepisy , , 2024
  .

  .

 • 12:35 Kwiaty na warsztat - Sezon II odc. 3/24 Róże , magazyn, 2021
  W tym odcinku Joanna Lewandowska, ...

  W tym odcinku Joanna Lewandowska, mistrzyni florystyki, zabierze widzów w świat królowej kwiatów, róży. Wiele odmian, wiele kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadząca podpowie, jak pielęgnować różę w domu po przyniesieniu z kwiaciarni, a także zdradzi triki, jak sprawić, by długo pozostała świeża. Pokaże krok po kroku, jak zrobić nieoczywistą kompozycję, oczywiście z różami w roli głównej.

 • 12:55 Wszystkie kolory świata - Maine (Flavors) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2008
  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga ...

  Ta niezwykła seria dokumentalna pomaga odkryć bogactwo, magię i piękno najciekawszych miejsc na świecie: ich naturalne cuda i sławne zabytki, wytwory lokalnych rzemieślników i zapierające dech w piersiach krajobrazy. W każdym odcinku na widzów czeka niezapomniana podróż przez tradycję i historię kolejnego kraju, który jest wymarzonym miejscem docelowym każdego podróżnika. W tym odcinku - stan Maine w USA.

 • 13:50 Wszystko dla Pań - sezon 2 (The Paradise - season 2) , film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Wielka Brytania 2013
  Pierwszy w Anglii, elegancki dom ...

  Pierwszy w Anglii, elegancki dom towarowy ponownie otwiera przed nami swe podwoje, zapraszając do poznania dalszych losów bohaterów tej niezwykle barwnej i wciągającej opowieści o rywalizacji, miłości i ambicji. Minął rok odkąd Moray, właściciel "Paradise", podjął jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Denise nadal pracuje jako ekspedientka i doskonale sobie radzi w świecie damskiej mody. Losy sklepu są jednak niepewne, zwłaszcza że na scenę wkracza nowy gracz - inteligentny i bezwzględny Tom Weston. A odrzucona Katherine nie może zapomnieć o utraconej miłości, mimo że ma szansę rozpocząć nowe życie.... W scenerii pełnego przepychu wiktoriańskiego domu towarowego rozgrywa się pasjonująca historia przepełniona emocjonalnymi rozgrywkami i intrygami, w których stawką jest szczęście...

 • 14:50 Kobiety w drodze - Sezon III odc. 7/12 Agnieszka Kobus magazyn, magazyn, 2021
  Medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata ...

  Medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy w wioślarstwie. Od lat ciężko i wytrwale pracuje na swoje sukcesy. Momenty, kiedy stojąc na podium, słyszy Mazurek Dąbrowskiego, to najpiękniejsze chwile w jej sportowym życiu. Agnieszka Kobus-Zawojska. Kiedy wybuchła wojna w Ukrainie, wiedziała, że nie pozostanie bierna wobec okrucieństwa Rosji. Najpierw dała schronienie swojej sportowej rywalce, Olenie Buriak. Mąż Oleny, Paweł, jest Białorusinem i wrócił na Ukrainę walczyć z rosyjskim najeźdźcą. Potem była kolejna ukraińska rodzina, której Agnieszka ze swoim mężem, Maciejem Zawojskim, pomogli znaleźć mieszkanie. Potem byli kolejni ukraińscy sportowcy, którym pomogli. I tak jak są wytrwali w sporcie, tak samo są wytrwali w niesieniu pomocy uchodźcom. Agnieszka Kobus-Zawojska to bohaterka kolejnej podróży Marty Manowskiej w programie "Kobiety w drodze".

 • 15:30 Ojciec Mateusz - odc. 83 (seria VII, odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Mateusz żegna mieszkańców plebanii i ...

  Mateusz żegna mieszkańców plebanii i wyjeżdża na 2 miesiące do Włoch. W tym czasie zastępuje go ksiądz Jacek. Na plebanii wakacje spędza Michał. Chłopak idzie na imprezę, gdzie jeden z nastolatków przynosi marihuanę. Pod wpływem środków odurzających Michał wyskakuje przez okno. Ze złamaną nogą trafia do szpitala. Policjanci ustalają, że zażył marihuanę o zwiększonej mocy. Poszukują przestępców, którzy rozprowadzają narkotyki w mieście. Nocul organizuje akcję w klubie Arizona. Możejko i Gibalski przebierają się za metalowców, by wmieszać się w tłum. Policjanci aresztują Jarka Iwanickiego, dorabiającego przy sprzątaniu klubu. W jego szafce pies wyczuwa ślady po narkotykach. Żona Jarka, Jagoda, zjawia się na plebanii z prośbą o pomoc w uwolnieniu męża. W zastępstwie Mateusza na policji pojawia się ksiądz Jacek. W wyniku jego wstawiennictwa Jarek zostaje zwolniony. Policjanci podejrzewają, że w okolicy może być plantacja marihuany, ale nie udaje im się trafić na trop. Nieoczekiwanie w rozwiązaniu zagadki pomaga Pluskwa przy udziale księdza Jacka.

 • 16:30 Ojciec Mateusz - odc. 84 (seria VII, odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Nocul postanawia zaprosić żonę Basię ...

  Nocul postanawia zaprosić żonę Basię do restauracji na uroczystą kolację z okazji 20. rocznicy ślubu. Prosi Możejkę o pożyczkę, a Natalię o pomoc w wybraniu odpowiedniego prezentu dla żony u jubilera. Nocul bardzo się stara, by wszystko było doskonale przygotowane. Podczas kolacji do ich stolika podchodzi dawny znajomy Basi, Olgierd Smolik. Mężczyzna obraża Nocula. Policjant wychodzi z nim na chwilę przed restaurację. Po kolacji Noculowie wracają do domu. Następnego dnia rano w ich ogrodzie listonosz znajduje ciało zamordowanego Smolika. Nocul zostaje aresztowany. Pogrążona w rozpaczy Basia szuka pomocy na plebanii. Natalia razem z Pluskwą postanawiają zabawić się w detektywów, radzą się w tej sprawie Mateusza, korzystając z dobrodziejstwa internetowych komunikatorów. Zarówno policjanci, jak i plebanijni detektywi trafiają do Górala, który był w restauracji razem ze Smolikiem. Obaj mężczyźni byli już karani za wymuszenia i rozboje. Pluskwa - jako godny następca Mateusza - pierwszy wpada na trop zabójcy.

 • 17:30 Nowe życie na wsi - Sezon XXVI odc. 70/70 (ESCAPE TO THE COUNTRY; s. 26) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2014
  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości ...

  Brytyjski program o poszukiwaniu nieruchomości na wsi.
  Jules Hudson jest w Dorset, gdzie pomaga małżeństwu dysponującemu kwotą 475 000 funtów w znalezieniu wiejskiej nieruchomości, która ma spełnić kilka wymagań, wśród których są dostępność warsztatu pracy oraz miejsca do hodowli kur. Jules zgłębia także dziedzictwo hrabstwa i odkrywa kulisy rodzimej produkcji rękawic wśród lokalnych producentów, którzy zajmują się tym wyjątkowym rzemiosłem, sięgając aż cztery pokolenia wstecz.

 • 18:30 Winnice miłości - Sezon III odc. 8/193 (Brousko) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Grecja 2013
 • 19:30 Dzikie pszczoły - Odc. 92 (Agries melisses) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Grecja 2019
  Doukas postanawia wnieść pozew przeciwko ...

  Doukas postanawia wnieść pozew przeciwko awanturującym się rolnikom, którzy chwycili za kamienie. Anstastasis i Zisis odpowiadają tym samym i oskarżają Doukasa o to, że groził im bronią. Wszyscy trzej trafiają do aresztu. Następnego dnia ma przyjechać do Diafani osoba, która ich przesłucha i zdecyduje, co dalej. Doukas każe Mirsini zadzwonić do znajomego wydawcy prasowego, Fletsasa, i opowiedzieć mu o awanturze z rolnikami. Nazajutrz na pierwszej stronie gazety "Echo tesalskie" ukazuje się artykuł zatytułowany "Rolnicy dokonali tchórzliwego napadu na właściciela ziemskiego i dobroczyńcę Doukasa Sevastosa i jego dwóch synów".

 • 20:30 Akacjowa 38 - odc. 199 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Leonor dopracowuje swoją sztukę. Celia ...

  Leonor dopracowuje swoją sztukę. Celia martwi się o mieszkanie, z którego nie chce się wyprowadzić. Tano naciska na nią, żeby pomogła mieszkańcom dzielnicy El Oyo. Felipe domyśla się, że Cayetana coś knuje i idzie do niej z pretensjami. Cayetana wmawia mu, że zgubiła bransoletkę ze szmaragdami w ich domu i pewnie Tano ją ukradł. Casilda i Lolita szyją kostiumy do sztuki Leonor. Casilda w końcu się z nią godzi.

 • 21:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 156 (s. III, odc. 29) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 156) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  W haremie Mustafy trwa rywalizacja ...

  W haremie Mustafy trwa rywalizacja między Fatmą i Heleną. Firuze próbuje odzyskać sympatię Mihrimah. Hatice robi wszystko, aby Nigar i Rüstem pasza wyjechali z Konstantynopola. Mustafa postanawia ożenić się z Heleną, czym wzbudza gwałtowny sprzeciw Mahidevran. Hürrem każe wtrącić Firuze do lochu. Sułtan postanawia ukrócić samowolę żony.

 • 22:25 Fuks komedia sensacyjna, film fabularny kinowy, 1999
  Drugi, po nakręconym w 1996 ...

  Drugi, po nakręconym w 1996 roku "Nocnym graffiti", film Macieja Dutkiewicza, absolwenta szkoły filmowej w Pradze i uniwersytetu w Toronto. Utalentowany reżyser i scenarzysta, związany z Teatrem TV, realizuje dokumenty i reklamówki dla stacji telewizyjnych w Kanadzie, Chile, Czechach. "Fuks" został dobrze przyjęty przez krytykę i publiczność. Spodobała się nieskomplikowana komedia romantyczna z wątkiem sensacyjnym. Chociaż film opowiada o walce młodego bohatera z najpotężniejszym w mieście gangsterem, nie ma w nim scen przemocy, krwawej strzelaniny ani wulgarnego słownictwa. Za to zwracają uwagę bardzo dowcipne dialogi oraz znakomite aktorstwo, zarówno weteranów ekranu i sceny, jak i artystów młodego pokolenia - Macieja Stuhra i Agnieszki Krukówny.
  Bohater "Fuksa", Aleks, obchodzi 18. urodziny. Właśnie w tym dniu postanawia wyrównać rachunki z człowiekiem, którego nienawidzi. Chłopaka samotnie wychowuje matka, która bardzo go kocha, ale niewiele ma dla niego czasu. Musi podnosić kwalifikacje zawodowe, by zdobyć lepiej płatną posadę, co pozwoli jej utrzymać dom na przyzwoitym poziomie. Zresztą Aleks nie potrzebuje już matczynej opieki, sam jest gościem w domu. Krąży po mieście swoim zdezelowanym małym fiatem, obserwując znanego biznesmena, o którym wiadomo, że prowadzi brudne interesy. Skupia również uwagę na młodej i pięknej Soni zatrudnionej w firmie biznesmena. Śledzi dziewczynę, podgląda przez okno z dachu budynku naprzeciwko. Mimo że posiadłość gangstera jest pilnie strzeżona, sprytny Aleks wyprowadza w pole ochroniarzy i kradnie luksusowy samochód mafiosa. Udaje mu się zbiec, ale na jego trop wpada dociekliwy śledczy, który od tej pory obserwuje każdy krok chłopaka. Tymczasem Aleks knuje skomplikowaną intrygę: zamierza okraść biznesmena z grubej gotówki. W szalony plan z łatwością wciąga Sonię, która z wzajemnością zadurzyła się w sympatycznym i przystojnym chłopaku. Tak naprawdę Aleksowi nie chodzi o zdobycie wielkiej forsy, pragnie tylko zemścić się na człowieku, który skrzywdził jego i matkę.

 • 00:05 Obsesyjni zbieracze - /3/ (Hoarders) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2019
  Kuchnia niczym wysypisko śmieci, sterty ...

  Kuchnia niczym wysypisko śmieci, sterty ubrań w pokoju dziennym, hol wypełniony po brzegi, wanna zasypana produktami, a noce spędzone na kanapie, gdy sypialnia niknie pod ogromem rzeczy. Mnóstwo zbędnych przedmiotów, które wypełniają i zaśmiecają przestrzeń mieszkalną, powoli wykluczają właścicieli domów z normalnego funkcjonowania, a ekstremalny bałagan utrudnia im codzienne czynności. Taki widok to codzienność bohaterów dokumentalnego cyklu "Obsesyjni zbieracze", przedstawiającego losy ludzi, którzy zmagają się z problemem nadmiernego gromadzenia przedmiotów. Co doprowadziło ich do momentu, w którym przestali panować nad swoim zbieractwem? Problemy, zakupoholizm, a może samotność? Jak sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, by budować życie w wygodnym i czystym mieszkaniu? Z pomocą bohaterom programu przychodzą specjaliści, psychoterapeuci oraz ekipy sprzątające, które krok po kroku pomogą zmierzyć się z emocjami, stresem i bałaganem, by właściciele domów mogli odzyskać siebie, rodzinę i zawalczyć o uporządkowaną przestrzeń.

 • 00:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
 • 01:00 Pięć gwiazdek - /24/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Minął tydzień odkąd Virginia opuściła ...  Minął tydzień odkąd Virginia opuściła hotel. Carla, Flor i Miranda rozpoczynają razem treningi na siłowni. Radzą sobie lepiej niż kiedykolwiek. Lucia zostaje z boku. Carla i Mariano ukrywają przed wszystkimi swój związek, chociaż Lucia coś podejrzewa. Wiadomość od Sebastiana sprawia, że Mariano dystansuje się. Ignacio znów mieszka z Virginią. Jej kryzys tożsamości pomógł mu ją odzyskać. Na prośbę Flor Virginia wraca też do hotelu.

  Serial,

 • 02:55 Pięć gwiazdek - /25/ (Las Estrellas) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Argentyna 2017
  Siostry znów zaczynają pracować na ...  Siostry znów zaczynają pracować na własną rękę, a jednocześnie opiekują się hotelem. Miranda i Flor mają nowy projekt roślinny na tarasie hotelu. Manuel jest tym trochę zirytowany, więc postanawia porozmawiać z nimi o tym osobiście. Luca ma dla niego nieoczekiwaną wiadomość: jest jego synem. Manuel jest oburzony. Nie wierzy Luce.

  Serial,

stacja tv