TVP Polonia - Program TV na czwartek 07 grudnia 2023

 • 06:00 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 06:30 Słownik polsko@polski - talk , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 07:00 Prywatne życie zwierząt - sezon 9 reportaż, reportaż, 2023
  Morza i oceany zajmują ponad ...

  Morza i oceany zajmują ponad 70 procent powierzchni Ziemi, a wiemy o nich mniej niż o sąsiednich planetach. Znajduje się w nich ponad 10 milionów nieznanych dotąd nauce gatunków. Ponieważ podwodne pojazdy badawcze z trudem docierają do oceanicznych głębin, to większość badań prowadzi się na płytkich wodach przybrzeżnych. To tak jakby cała nasza wiedza o organizmie człowieka ograniczała się do znajomości jego naskórka. Z oceanów powoli wydobywamy coraz bardziej zaskakujące tajemnice.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi , magazyn, 2023
 • 11:30 Barwy szczęścia - odc. 2869 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Basia wspiera Amelię po pogrzebie ...

  Basia wspiera Amelię po pogrzebie Tomasza. Bruno zapowiada matce, że nie daruje Rafałowi próby morderstwa i jest gotów zemścić się. Później Stańskiego odwiedza w szpitalu Karolina i oboje obiecują sobie, że zaczną nowy rozdział życia - zapominając o łączącym ich romansie. Tymczasem Natalia zdradza Malwinie, że obawia się, że Cezary już nigdy nie odzyska pamięci i nie pokocha jej. Rawicz zagląda jednak do kancelarii, wyznaje, że jego wspomnienia wróciły i na nowo chwyta prawniczkę w ramiona i porywa ją na romantyczną wycieczkę. Kieliszewski zaskakuje Agatę i pokazuje szefowej wyniki swoich badań na choroby przenoszone drogą płciową. Przez resztę dnia oboje cały czas w biurze flirtują.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:15 Blondynka s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Dla Sylwii i Dawida ten ...


  Dla Sylwii i Dawida ten dzień nie zaczął się dobrze. Do Dawida dzwoni Karol, prosi o wstawiennictwo u Sylwii. Dawid mówi o tym żonie, która wybucha złością. Nie ma ochoty na rozmowę ani z mężem, ani z ojcem. Dawid ma jeszcze inny kłopot. Koncert w schronisku, który przygotowuje dla doktora i Bystrej Wody, znowu wisi na włosku. Wprawdzie Pawełek i Tereska świetnie opanowali repertuar, ale firma, która miała zabezpieczyć koncert technicznie, wycofała się. Trzeba zbudować scenę i przygotować całe zaplecze. Dawid szuka pomocy u Maneja i Auguścika, ale jego współpraca z żołnierzami i robotnikami leśnymi nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów. Przez moment na włosku wisi też wielki festyn historyczny w kasztelu Sikory. Dla Traczyka i Andrzeja, mimowolnie uwikłanego w ciemne interesy swojego szefa, to katastrofa. Na festynie, w trakcie rekonstrukcji procesu czarownicy, miało być przecież zdemaskowane oszustwo wyborcze Sikory. To pomogłoby Andrzejowi wywinąć się z niekorzystnej umowy, a Traczykowi skompromitować nieoczekiwanego konkurenta. Ostatecznie Sylwia z Jagną, Traczykiem i Andrzejem wymyślają sposób jak przekonać Sikorę, żeby festynu nie odwoływał. Festyn rozpoczyna się zgodnie z planem, są stragany, pokazy kuglarzy i rycerzy, tańce rusałek. Za chwilę ma ruszyć proces czarownicy. W tym momencie Sylwia dostaje wiadomość, że do szpitala trafił Dalmata. To może być włośnica. Sylwia uświadamia sobie, że jeszcze nie przebadała próbki dziczyzny przyniesionej przez Partykę.

 • 13:05 Blondynka s.VII - odc 90 (seria VII, odc. 12) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Po utracie przytomności na festynie, ...


  Po utracie przytomności na festynie, doktor budzi się w szpitalu. Jest już po operacji. Jasiunia, która czuwa przy nim nieustannie, zauważa coś niepokojącego. Doktor nie pamięta nawet, że ma żonę. Wieść o przebudzeniu Jana obiega okolice. Przed salą szpitalną ustawia się ogonek gości. Sylwia też pojawia się u doktora, jest podenerwowana. Kapitan Karol naciska na spotkanie. Sylwia zwierza się ze swoich problemów doktorowi, mając nadzieję, że dzięki temu odzyska pamięć. Sylwia spotyka się z kapitanem na małym statku turystycznym. Początkowo rozmowa się nie klei. Kiedy wydaje się, że spotkanie zakończy się fiaskiem, Sylwia niespodziewanie wraca. Zaczynają rozmawiać. Sylwia wspomina, że Jagna i Andrzej wyprowadzili się od Sikory i nie mają mieszkania. Karol wpada na pomysł, że po małym remoncie mogą zamieszkać na tym statku. Tymczasem w Majakach wybory i same problemy. Najpierw Żorżeta gubi klucze do lokalu wyborczego, a kiedy w końcu wchodzi z Traczykiem do środka, okazuje się, że nie ma tam urny. W poszukiwania angażuje się Staruch, który podejrzewa, że za wyborczymi kłopotami stoją Sikora i Kizior. Komendant Zioło łapie Kiziora i wreszcie wybory mogą się rozpocząć. Wynik zaskoczy wszystkich. U doktora pojawia się zespół Bystra Woda, wszyscy są zaniepokojeni, czy ten zdąży wydobrzeć do koncertu. Doktor nie rozpoznaje żadnego ze swych przyjaciół. Jasiunia jest coraz bardziej zrozpaczona. Za radą prof. Kubicy stara się pomóc Janowi odzyskać pamięć za pomocą drobiazgów z przeszłości. Przynosi ulubioną fajkę, gotuje mu nawet jego ulubione pierogi licząc, że może dobrze znane smaki przywołają umysł Jana do porządku. Wydaje się, że to nie skutkuje. Ale czy na pewno? Doktor w końcu przytula Jasiunię i rozpoznaje w niej kobietę na ciężkie czasy. Sylwia przed nocą ma wreszcie czas, żeby zrobić test ciążowy. Siedzi na brzegu łóżka czekając na wynik.

 • 14:05 Giganci historii - Żony królów Polski teleturniej, teleturniej, 2023
  Ludowe przysłowie głosi, że "dobra ...

  Ludowe przysłowie głosi, że "dobra żona - męża korona". To porzekadło sprawdza się, kto wie, czy nie najpełniej, w przypadku monarchów. Pierwszą, której mąż przyozdobił skronie polską koroną, była - według zapisków Jana Długosza - Oda Miśnieńska, czwarta żona Bolesława Chrobrego. Tytuł totius Poloniae regina otrzymała Jadwiga Kaliska, pomagając uprzednio mężowi Władysławowi Łokietkowi w scaleniu kraju, zdobyciu korony i sprawowaniu rządów. Ich syn Kazimierz Wielki wiązał się więzami małżeńskimi czterokrotnie, trzy żony obdarzając monarchicznym tytułem. Epoka dynastii Jagiellonów to czas ambitnych mariaży i prawdziwie wielkich osobowości na tronie królowych. Do nich należą obwołana świętą patronką Polski Jadwiga Andegaweńska, pełna żywiołowej, politycznej inwencji Bona Sforza, czy inspirująca potomnych Barbara Radziwiłłówna. Gdy nastał czas wolnej elekcji, u boku polskich królów pojawiły się przedstawicielki najznakomitszych dynastii ówczesnej Europy.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 Bajki naszych rodziców - Miś Uszatek serial animowany, film animowany, 1987
  W tym odcinku Uszatek i ...


  W tym odcinku Uszatek i przyjaciele udają sie na biwak. Niestety, rozpętuje się burza, a źle zabezpieczony namiot ulega zalaniu. Z suchego prowiantu nic nie zostaje. • 15:30 Bajki naszych rodziców - Miś Uszatek serial animowany, film animowany, 1986
  Króliczki ukrywają się przed Uszatkiem ...


  Króliczki ukrywają się przed Uszatkiem i przypadkowo przyczyniają się do zdemaskowania szajki złodziei, która chowa swoje łupy w starej szopie. Obawiając się zdemaskowania, znajdują kryjówkę w jednej ze skrzyń.

 • 15:40 Mały pingwin Pik - Pok serial animowany, film animowany, 1989
  Zabawne przygody sympatycznego i ...


  Zabawne przygody sympatycznego i niezwykłego pingwinka Pik - Poka, którego marzeniem są podróże. W dzisiejszym odcinku pingwinek postanawia nauczyć się latać, w czym pomaga mu ogromny wieloryb.
 • 16:00 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 29 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2023
  "Wszyscy Święci Pańscy". Kult świętych ...

  "Wszyscy Święci Pańscy". Kult świętych jest jednym z najważniejszych elementów chrześcijańskiej pobożności. Ludzie średniowiecza mieli do pomocy wielu świętych i mocno wierzyli w ich sprawczą moc, która była najsilniejsza przy ich grobach. Stąd pielgrzymki do miejsc świętych lub chęć posiadania relikwii. Przez wiele lat Polska nie miała własnego świętego - zabity przez Prusów Wojciech był Czechem, a jego szczątki zabrał z Gniezna książę Brzetysław. Na początku XIII wieku proszono nawet papieża o przysłanie szczątków jakiegoś świętego - okazał się nim św. Florian. Dopiero w drugiej połowie XIII wieku kanonizowano biskupa krakowskiego Stanisława. Wiek XIII to także początek kultu Jadwigi Śląskiej, Salomei czy Kingi, która - choć formalnie nie została jeszcze świętą, za taką uchodziła w XV - wiecznej Polsce. Kult św. Brygidy rozwinął się w Królestwie Polskim po bitwie grunwaldzkiej. Brygida była XIV - wieczną mistyczką i przepowiedziała zagładę Zakonu Krzyżackiego, jeśli ten nie naprawi swego postępowania. W 1426 roku powołano komisję, która miała spisać cuda Jadwigi Andegaweńskiej. Zaczęto starać się o jej kanonizację, ale doszło do niej dopiero w 1997 roku. O popularności świętych świadczyły imiona nadawane dzieciom. Dużo było Wojciechów, Stanisławów, Piotrów, Pawłów i Marcinów. Wśród kobiet popularne były Małgorzaty, Katarzyny, Anny, Magdaleny i Doroty. W średniowiecznej Polsce nie nadawano dziewczynkom imienia Maria, które było zarezerwowane wyłącznie dla Matki Boskiej. Każdy święty miał swoją specjalizację - św. Łucja leczyła ból oczu, św. Walenty - febrę, św. Florian chronił od pożarów i powodzi, św. Sebastian strzegł przed zarazą, a św. Krzysztof strzegł brodów.

 • 16:30 Barwy szczęścia - odc. 2869 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Basia wspiera Amelię po pogrzebie ...

  Basia wspiera Amelię po pogrzebie Tomasza. Bruno zapowiada matce, że nie daruje Rafałowi próby morderstwa i jest gotów zemścić się. Później Stańskiego odwiedza w szpitalu Karolina i oboje obiecują sobie, że zaczną nowy rozdział życia - zapominając o łączącym ich romansie. Tymczasem Natalia zdradza Malwinie, że obawia się, że Cezary już nigdy nie odzyska pamięci i nie pokocha jej. Rawicz zagląda jednak do kancelarii, wyznaje, że jego wspomnienia wróciły i na nowo chwyta prawniczkę w ramiona i porywa ją na romantyczną wycieczkę. Kieliszewski zaskakuje Agatę i pokazuje szefowej wyniki swoich badań na choroby przenoszone drogą płciową. Przez resztę dnia oboje cały czas w biurze flirtują.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Stacja Innowacja - 129 * program edukacyjny, magazyn, 2023
 • 17:45 Polacy Światu - Helena Kmieć magazyn, magazyn, 2023
  Projekt etiud filmowych przybliżających widzom ...

  Projekt etiud filmowych przybliżających widzom sylwetki Polaków żyjących w różnych zakątkach świata.

 • 17:55 W obiektywie Polonii - Wschód magazyn, magazyn, 2023
 • 18:10 Wilnoteka - (odc. 658) ((odc. 658)) magazyn, felieton, , kraj prod.Litwa 2023
 • 18:30 Informacje kulturalne informator kulturalny, magazyn, 2023
  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż ...

  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż po wystawach, kinach, teatrach, a także rozmowy i opinie czołowych postaci ze świata kultury.

 • 18:45 Czym żyje świat , magazyn, 2023
 • 19:05 Gra słów. Krzyżówka - /808/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:20 Archiwista - odc. 1 (seria I, odc. 1) Na wieki moja serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Nadchodzi ostatni dzień pracy Henryka ...

  Nadchodzi ostatni dzień pracy Henryka Mikosa (Henryk Talar) w archiwum żyrardowskiej komendy policji. Ponieważ nie chce rozstać się z posadą, blokuje elektroniczny zamek w drzwiach swojego królestwa. Ale gdy zjawia się komendant (Mirosław Zbrojewicz), w końcu wychodzi. Niebawem jeden z funkcjonariuszy, Tomasz (Mateusz Kmiecik), zatrzymuje krewkiego malarza (Dariusz Majchrzak), który pobił żonę. Gdy przyprowadza go na komendę, zauważa, że na spotkanie z komendantem czeka młoda policjantka (Paulina Gałązka). Po dotarciu przed swój służbowy komputer, Stachura próbuje znaleźć w cyfrowym archiwum przewinienia, których wcześniej dopuścił się artysta. Chce się upewnić, czy dobrze kojarzy go ze sprawą zaginionej modelki, Klary Bistuły (Natasza Leśniak). Okazuje się, że elektroniczna kartoteka nie działa. Policjant informuje o tym szefa, a ten każe sprowadzić informatyka. Zamieszanie wykorzystuje młoda policjantka i próbuje się dowiedzieć od komendanta o swój przydział. Ryszard kieruje ją do prewencji. Gdy dziewczyna protestuje, oświadcza, że w kadrach zaszła jakaś pomyłka. Przygnębioną funkcjonariuszkę bierze pod swoje skrzydła Tomasz. Dostaje polecenie od komendanta, iż ma szukać Henryka i proponuje Zuzi, by mu towarzyszyła. Ostatecznie Mikos wraca do archiwum, a komendant przydziela mu do pomocy nową funkcjonariuszkę. Początki ich znajomości są trudne. Ale dzięki niewyjaśnionej sprawie Klary Bistuły, zaczynają współpracować. Zuzia początkowo próbuje zainteresować odkryciami Henryka zastępcę komendanta, Strączka (Rafał Mohr), a gdy jej się to nie udaje, rozpoczyna prywatne śledztwo. Dociera najpierw do malarza Sosnowskiego, zatrzymanego za pobicie żony. On jednak ma żelazne alibi. Potem spotyka się z koleżanką zaginionej, Mariką (Agata Turkot). Okazuje się, że w czasie dochodzenia sprzed lat, dziewczyna nie powiedziała całej prawdy. Rozmowa z nią kieruje Wasiluk do pewnego przydrożnego motelu. A kolejne wskazówki Henryka do pracowni rzeźbiarza, który pokazywał swoje dzieła na wystawie zorganizowanej przez Sosnowskiego i poświęconej Klarze. Kilka godzin później Wasiluk i Mikos obserwują miejski skwerek ozdobiony rzeźbą przedstawiającą kobiecą postać. W końcu Zuzia nie wytrzymuje, bierze z samochodu młot i zbliża się do rzeźby. Gdy uderza w nią po raz kolejny, nagle zjawia się wściekły rzeźbiarz i dochodzi do szarpaniny. Na szczęście w pobliżu jest Henryk. Niebawem na placyku roi się od policjantów. Zjawiają się także komendant i jego zastępca. Wygląda na to, że Wasiluk i Mikos będą mieć bardzo poważne kłopoty. Każdy odcinek serialu jest oddzielną zagadką kryminalną. Główny bohater Henryk wie, że w archiwum znajdują się zapomniane, nierozwiązane sprawy. Wiele z nich można wyjaśnić i doprowadzić do ukarania winnych. Od lat Henryk przeglądał archiwa, analizował i robił notatki. Coś, co wydawało się dla policjantów z komendy dziwactwem (Sherlock również był uznawany za ekscentryka), w końcu okazuje się logicznie przeprowadzonym dowodem. W chwili pojawienia się młodej policjantki Zuzy, dochodzenia nabierają realnego kształtu i sprawiają, że nieuchwytni dotąd przestępcy zostają ujęci.

 • 21:10 Archiwista - odc. 2 (seria I, odc. 2) Mój przyjaciel psychopata serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Tomasz (Mateusz Kmiecik) przychodzi do ...

  Tomasz (Mateusz Kmiecik) przychodzi do archiwum po akta dotyczące Pawła Woźniaka (Miron Jagniewski), który wdał się w zatarg z dilerami. Przy okazji wychodzi na jaw, że cztery lata wcześniej był on świadkiem w sprawie zabójstwa Justyny Poltz (Martyna Peszko). Kobieta zginęła w hotelu w czasie imprezy integracyjnej firmy Carlson, w której piastowała wysokie stanowisko. O jej uśmiercenie oskarżono Ireneusza Rułkowskiego (Wojciech Urbański), znalezionego nieprzytomnego w pokoju denatki. Jego przyjaciele Maciej Graczak i Paweł Woźniak zeznali, iż chłopak miał obsesję na punkcie Justyny i sporo wypił feralnego wieczoru. Choć wydaje się, że fakty układają się w logiczną całość, Henryk ma masę wątpliwości. Oczywiście dzieli się nimi z Zuzią, która chce się włączyć w sprawę, jednak Stachura stanowczo protestuje. Nie chce narażać dziewczyny na kontakty z handlarzami narkotyków.

 • 22:00 Paszporty Wolności. Wizytówki - odc. 7 Józef Lebenbaum cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Wizytówki osób, które są zapomnianymi ...

  Wizytówki osób, które są zapomnianymi twarzami Solidarności. Józef Lebenbaum (rocznik 1930). We wrześniu 1968 r. wyemigrował do Szwecji. Od 1976 r. zaangażował się w pomoc dla środowisk opozycyjnych w Polsce (organizował zbiórki pieniędzy dla Komitetu Obrony Robotników). W 1983 r. był jednym z inicjatorów utworzenia Konferencji Organizacji Wspierających Solidarność (CSSO). Współpracował z Biurem Koordynacyjnym NSZZ "Solidarność" w Brukseli w zakresie przemytu do kraju wydawnictw oraz sprzętu drukarskiego. Odznaczony m.in. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (2007 r.).

 • 22:05 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 22:35 Sądy, przesądy - Rozróby u Kuby magazyn publicystyczny, dysk./wywiad/debata, 2023
 • 23:15 Sądy, przesądy - W Powiększeniu magazyn publicystyczny, dysk./wywiad/debata, 2023
 • 00:00 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 00:35 Gra słów. Krzyżówka - /808/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 01:00 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych reportaż, reportaż, 2021
 • 01:20 Niezwykłe miejsca - Królikarnia cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 01:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:10 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 02:40 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 262 (Ojciec Mateusz XX, odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Basia rano spieszy się do ...

  Basia rano spieszy się do pracy i prosi Nocula, by zajął się Zosią. Niestety, lodówka jest pusta, a po chwili nie ma prądu. Okazuje się, że żona zapomniała opłacić rachunki! Mateusz z nauczycielką Anną (Anna Mrozowska) i dziećmi puszczają łódeczki na Wiśle. Anna, z wykształcenia fizyk zrezygnowała z kariery i doktoratu, gdy okazało się, że jej mama ma stwardnienie rozsiane. Dziewczyna zostawiła uczelnię i wróciła do Sandomierza, gdzie uczy m. in. przyrody. Anna wyznaje księdzu, że matka nie może się z tym pogodzić. Mateusz odwiedza więc panią Romę (Barbara Bursztynowicz) i tłumaczy jej, że powinna uszanować decyzję córki.

 • 03:25 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 263 (Ojciec Mateusz XX, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Mateusz jest zaproszony na poświęcenie ...

  Mateusz jest zaproszony na poświęcenie nowego apartamentowca. Prezes Łopian prezentuje gościom mieszkanie pokazowe, które należy do Wareckiego. Pracownia Marca, gdzie pracuje Basia Nocul, ma pomóc lokatorom w wykańczaniu lokali. Basia ma się osobiście zająć mieszkaniem Marca, który też zainwestował i kupił coś w Łopian Plaza. Warecki wraz z żoną ogląda budynek i się wścieka, bo widzi mnóstwo niedoróbek. Prezes Łopian mówi o koniecznych remontach i naprawach. Ludzie nie kryją oburzenia. Prym wiedzie Warecki, który krzyczy, że już złożył doniesienie do prokuratury. Oskarża firmę o oszustwa i wyłudzenia, twierdzi, że ma na wszystko dowody. Kłóci się z Marcem, który zaczyna mu grozić.

 • 04:15 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze , sitcom, 2012
  Ulubione skecze z serialu "Ja ...
  Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" s. 2 Tadeusz i Jerzy w kuchni rozmawiają o wyścigach ślimaków, na których Tadeusz chce zarobić. Wtajemnicza w swoje plany dzieci Polaków. Ślimak w niewyjaśnionych okolicznościach znika, więc wszyscy rzucają się na poszukiwania.

 • 04:25 Barwy szczęścia - odc. 2869 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Basia wspiera Amelię po pogrzebie ...

  Basia wspiera Amelię po pogrzebie Tomasza. Bruno zapowiada matce, że nie daruje Rafałowi próby morderstwa i jest gotów zemścić się. Później Stańskiego odwiedza w szpitalu Karolina i oboje obiecują sobie, że zaczną nowy rozdział życia - zapominając o łączącym ich romansie. Tymczasem Natalia zdradza Malwinie, że obawia się, że Cezary już nigdy nie odzyska pamięci i nie pokocha jej. Rawicz zagląda jednak do kancelarii, wyznaje, że jego wspomnienia wróciły i na nowo chwyta prawniczkę w ramiona i porywa ją na romantyczną wycieczkę. Kieliszewski zaskakuje Agatę i pokazuje szefowej wyniki swoich badań na choroby przenoszone drogą płciową. Przez resztę dnia oboje cały czas w biurze flirtują.

 • 04:55 Wędrowiec Polski - Dolny Śląsk I cykl reportaży, reportaż, 2023
  W tym odcinku Wędrowiec zgłębia ...

  W tym odcinku Wędrowiec zgłębia tajemnice Dolnego Śląska. Wędrówkę rozpoczyna od Zamku Książ, następnie wspina się na Srebrną Górę. Dociera do kompleksu "Riese", jednej z największych militarnych inwestycji III Rzeszy, która nigdy nie została ukończona. "Riese" już od wielu lat rozpala umysły poszukiwaczy przygód i badaczy historii. Jednym z kompleksów "Riese" są Sztolnie Walimskie, które Wędrowiec zwiedza. Prowadzący żegna się z widzami w okolicach zapory bystrzyckiej.

 • 05:30 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv