TVP Polonia - Program TV na czwartek 29 lutego 2024

 • 06:00 Gra słów. Krzyżówka - /744/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 06:30 Słownik polsko@polski - talk , kameralne i studyjne (widowisko), 2024
 • 07:00 Prywatne życie zwierząt - sezon 10 reportaż, reportaż, 2023
  Andrzej Kruszewicz dzieli się z ...

  Andrzej Kruszewicz dzieli się z widzami swoimi spostrzeżeniami na temat ciekawych zachowań zwierząt. Robi to z dużym poczuciem humoru i przymrużeniem oka, wyłapując zabawne podobieństwa do naszych, ludzkich zachowań. W zwierzęcym świecie odnajdziemy znane nam, ludziom: więzi rodzinne, zabieganie o względy tej jedynej, oszustwo i manipulacje, miłość i czułość, troskę i altruizm, hierarchię społeczną i próby obalenia władzy, pracowitość i lenistwo.
  W ogrodach zoologicznych hodowane są gatunki zagrożone wyginięciem, które bez pomocy nie mają szans przetrwać w naturalnym środowisku. To człowiek, niszcząc naturalne ekosystemy, sprawia, że zaczyna brakować miejsca dla coraz większej liczby zwierząt. Ogrody zoologiczne są atrakcyjnym i wyjątkowym miejscem wypoczynku. Bez konieczności udawania się w daleką podróż możemy stanąć oko w oko z dzikimi i egzotycznymi zwierzętami, a także zachwycić się pięknem przyrody.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:10 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi , magazyn, 2024
  Cykliczny magazyn informacyjno - publicystyczny ...

  Cykliczny magazyn informacyjno - publicystyczny poświęcony Polakom na Białorusi. W programie prezentowane są najważniejsze wydarzenia i sprawy dotyczące polskiej mniejszości na Białorusi. Autorzy poruszają również tematy z krajowej, białoruskiej polityki ważne dla miejscowych Polaków. W programie znajdują się też relacje z wydarzeń w Polsce, w których biorą udział Białorusini i Polacy z Białorusi. To osoby, które uciekły przed represjami i w Polsce znalazły schronienie. Oprócz tematów reporterskich, w magazynie są też rozmowy z przedstawicielami polskich organizacji na Białorusi, białoruskiej diaspory w Polsce, dyplomatami i społecznikami. Dzięki programowi widzowie w Polsce i na świecie mają możliwość poznania warunków, w których żyją i mieszkają nasi Rodacy za wschodnią granicą, a także dowiedzieć się w jaki sposób Polska okazuje wspiera politycznym migrantom z Białorusi.

 • 11:30 Barwy szczęścia - odc. 2914 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka obawia się, że poprzedni ...

  Oliwka obawia się, że poprzedni związek Kępskiego wpłynie na ich relacje, ale Tomasz zapewnia ją o swojej miłości. Poza tym Zbrowska ma spory problem, bo Madzia i Wanda dostają wysypki od jednego z jej kremów. Dziewczyna od razu próbuje wycofać kosmetyk ze sklepów i opuszcza przez to stanowisko pracy w hotelu. Gdy Stański ją na tym przyłapuje, oznajmia Justinowi, że ma znaleźć do gabinetu nową kosmetyczkę. Tymczasem Celina ma dla Łukasza kolejne zlecenie. To śledztwo w sprawie producenta armatury łazienkowej, który podejrzewa, że jego wspólnik dostarcza poufne informacje konkurencji. Sadowski bierze udział w prowokacji, udając dewelopera, który chce złożyć większe zamówienie i jest w swoim żywiole. Natomiast Agata wciąż szuka nowej pracy, gdy w tym samym czasie Ignacy zostaje wezwany na policję.

 • 12:00 Gość Poranka , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 12:20 Polki w Gruzji reportaż, reportaż, 2022
  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe ...

  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe Polki mieszkające w Gruzji. Dziennikarka TVP Polonia Paulina Drażba - Kamińska poznaje ten kraj z perspektywy życia prywatnego i zawodowego swoich bohaterek. Polki w Gruzji działają prężnie zarówno w branży turystycznej - osiągając sukcesy; kontynuują i rozwijają karierę naukową - badając Kaukaz, a zainspirowane gruzińską kulturą - tłumaczą, tworzą i dokumentują. W reportażu przedstawiono cztery różne kobiety - każda ma swoją historię, swoje pasje, zainteresowania i misję - bo choć mieszkają za granicą, krzewią tam polską kulturę i tradycję. Odwiedzimy dwa największe gruzińskie miasta - stolicę Tibilisi, gdzie mieszkają trzy nasze bohaterki, jak i Kutaisi, drugie co do wielkości i jedno z dziesięciu najstarszych miast w Europie. Pokazana jest Gruzja oczami i historiami bohaterek. A każda z nich jest niezwykła.

 • 12:50 O mnie się nie martw s.I - odc. 3 serial TVP, telenowela, 2014
  Krzysiek, były mąż Igi Małeckiej, ...

  Krzysiek, były mąż Igi Małeckiej, oskarża mecenasa Kaszubę o romans z Igą. Zbieg okoliczności sprawia, że Marcin musi zająć się córkami Igi, tym samym komplikując sobie sprawy zawodowe.
  Tymczasem narzeczona mecenasa, Aśka, proponuje Idze sprzątanie w kancelarii. Nieoczekiwanie Iga staje się świadkiem rozmowy klientów kancelarii. Dowiaduje się o czymś, co zasadniczo pomaga mecenasowi Kaszubie wygrać sprawę. Tomek nie kryje irytacji. Adwokat jest wciąż zakochany w Aśce.

 • 13:40 O mnie się nie martw s.I - odc. 4 serial TVP, telenowela, 2014
  Mecenas Kaszuba w porannym zamieszaniu ...

  Mecenas Kaszuba w porannym zamieszaniu zażywa zbyt silne leki. W rezultacie zjawia się w sądzie w stanie wskazującym na... luźny stosunek do obowiązków służbowych. Zrozpaczona Iga wygarnia mecenasowi jego nonszalancję i nieliczenie się z konsekwencjami, które krzywdzą innych. W trakcie rozprawy Małeckich, ciężarna Ewa ma odebrać z wycieczki szkolnej ich córki Oliwię i Helenę. Niestety, nie pojawia się pod szkołą. Dziewczynki same wracają do domu i orientują się, że przyjaciółka mamy zasłabła. Wzywają karetkę. Omyłkowo pogotowie razem z Ewą zabiera Oliwkę. Personel szpitala rutynowo zawiadamia pracownika opieki społecznej. Problemom Igi nie ma końca.

 • 14:35 Mury film dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Film dokumentalny o drużynie harcerskiej ...

  Film dokumentalny o drużynie harcerskiej Mury. Przybliża historię powstania i działalności konspiracyjnej drużyny harcerskiej na tle realiów funkcjonowania obozu koncentracyjnego dla kobiet w Ravensbruck. Mury to jedyna działająca w czasie II wojny światowej drużyna harcerska w obozie koncentracyjnym, która w przeciwieństwie do innych grup stosowała harcerskie metody i formy pracy, organizowała biegi harcerskie, przyrzeczenia, miała strukturę zastępów, poprowadziła kursy zastępowych i drużynowych. To był fenomen na skalę światową. Drużyna powstała w 1941 r. , tworzyły ją więźniarki Ravensbruck, w większości przedwojenne harcerki. Koncentrowano się na niesieniu pomocy innym więźniarkom, szczególnie tym najsłabszym, chorym, dzieciom, które w 1944 roku trafiały do obozu. Organizowano tajne nauczanie, akcje zdobywania i rozpowszechniania w obozie informacji o sytuacji na froncie i w okupowanej ojczyźnie. Harcerki przekazywały za mury obozu informacje o zbrodniach popełnianych przez hitlerowców w Ravensbruck, kultywowały tradycje patriotyczne, organizowały życie religijne. Drużyna miała swój sztandar znaleziony w czasie sortowania rzeczy nowo przybyłych do obozu, a także proporzec 13. warszawskiej drużyny harcerskiej. Drużyna składała się z 7 zastępów, które działały aż do wyzwolenia. Harcerki, które przeżyły, do końca swych dni tworzyły "drużynę" bardzo bliskich sobie osób. Drużynową i pomysłodawczynią była hm. Józefa Kantor. Do dziś wiele środowisk harcerskich kultywuje pamięć Murów, przyjmuje za swoje patronki poszczególne harcerki i zbiera materiały dotyczące działalności drużyny.

 • 15:40 Mały pingwin Pik - Pok serial animowany, film animowany, 1989
  Zabawne przygody sympatycznego i niezwykłego ...

  Zabawne przygody sympatycznego i niezwykłego pingwinka Pik-Poka, którego marzeniem są podróże. Wiadomość o wyczynie Pik-Poka trafia do telewizji i na pierwszą stronę gazety. Wszyscy zazdroszczą Pik-Pokowi. Pojawia się też szczęśliwa Kasia, aby zabrać swego pingwinka z zoo. • 16:00 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 5 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2023
  Mikołaj Trąba: niezawodny przyjaciel. Mikołaj ...

  Mikołaj Trąba: niezawodny przyjaciel. Mikołaj Trąba był spowiednikiem króla Władysława Jagiełły. I osobą, której chyba najbardziej ufał. Był niewłaściwego urodzenia, czyli ze związku pozamałżeńskiego. Jego ojcem był ksiądz. Aby zostać arcybiskupem, dostał dyspensę papieża Innocentego VII, o którą wystąpił sam król. To Trąba starał się w Rzymie o zgodę na zawarcie ślubu z Jadwigą Andegaweńską i na chrzest Litwy. Uczestniczył także w bitwie pod Grunwaldem, wystawiając własnym sumptem chorągiew. Reprezentował króla na soborze w Konstancji, zaangażował się w spór z dominikaninem Falkenbergiem i odprawił specjalną mszę po spaleniu Jana Husa. Zmarł w czasie pełnienia misji, którą zlecił mu król w 1422 roku.


 • 16:30 Barwy szczęścia - odc. 2914 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka obawia się, że poprzedni ...

  Oliwka obawia się, że poprzedni związek Kępskiego wpłynie na ich relacje, ale Tomasz zapewnia ją o swojej miłości. Poza tym Zbrowska ma spory problem, bo Madzia i Wanda dostają wysypki od jednego z jej kremów. Dziewczyna od razu próbuje wycofać kosmetyk ze sklepów i opuszcza przez to stanowisko pracy w hotelu. Gdy Stański ją na tym przyłapuje, oznajmia Justinowi, że ma znaleźć do gabinetu nową kosmetyczkę. Tymczasem Celina ma dla Łukasza kolejne zlecenie. To śledztwo w sprawie producenta armatury łazienkowej, który podejrzewa, że jego wspólnik dostarcza poufne informacje konkurencji. Sadowski bierze udział w prowokacji, udając dewelopera, który chce złożyć większe zamówienie i jest w swoim żywiole. Natomiast Agata wciąż szuka nowej pracy, gdy w tym samym czasie Ignacy zostaje wezwany na policję.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Gra słów. Krzyżówka - /745/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 17:50 Leśniczówka - odc. 657 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Błażej postanawia znaleźć pracę. Po ...

  Błażej postanawia znaleźć pracę. Po kilku niepowodzeniach udaje mu się ostatecznie dostać posadę listonosza w Las Poście. Edytka, Artur, Bartuś i Kurkowie urządzają nad wodą biwak. Gałkowa spełnia wszystkie zachcianki Krawczyka, co on błędnie interpretuje. Okazuje się, że Edytka na czas urlopu wynajęła ich dom. Janusz znów składa Jasińskiemu ofertę kupna Czerwonego Zagajnika. Biznesmen nie chce się zgodzić, ale zmienia zdanie, kiedy dowiaduje się o śmierci Lidii.

 • 18:20 Polskie Parki Narodowe - Pieniński Park Narodowy* film dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Program prowadzi Dariusz Gross, dziennikarz, ...

  Program prowadzi Dariusz Gross, dziennikarz, zafascynowany przyrodą poszukiwacz odkrywca. Prezentuje parki narodowe, które znamy jako turyści, z innej, zaskakującej strony przez pryzmat pracy naukowców zgłębiających sekrety ekosystemów i pracujących nad ich zachowaniem dla przyszłych pokoleń. To program pokazujący osobliwości przyrody i ukazujący wyjątkowość poszczególnych parków narodowych w Polsce. Tu spotykają się nowoczesne technologie badawcze z odwiecznym dziełem natury.

 • 18:50 W obiektywie Polonii - Wschód magazyn, magazyn, 2024
 • 19:10 Wilnoteka - (odc. 670) ((odc. 670)) magazyn, felieton, , kraj prod.Litwa 2024
  Cykliczny program o życiu i ...

  Cykliczny program o życiu i działalności Polaków mieszkających na Litwie. W każdym odcinku programu przedstawiane są najnowsze i najważniejsze tematy dotyczące społeczności polskiej na Litwie.
  To program w którym pokazywane są osiągnięcia i sukcesy Polaków, ale także ich problemy i trudności. Autorzy nie tylko skupiają się na miejscach takich jak np. Wilno, Soleczniki, Ejszyszki, Troki w których mieszka dużo Polaków, ale również pokazują miasta i wsie, gdzie żyją nieliczni Polacy.
  W programie pokazywane jest również rozmowa z gościem Wilnoteki w czasie której poruszane są najważniejsze, aktualne tematy dotyczące Polaków mieszkających na Litwie.

 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi ...

  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi gośćmi, komentarz do bieżących wydarzeń.

 • 20:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:30 Lokatorka - odc. 2 serial, film fabularny telewizyjny, 2021
  Podkomisarz Anna Szerucka odkrywa, że ...

  Podkomisarz Anna Szerucka odkrywa, że sprawy nękanych lokatorów z różnych warszawskich adresów łączy postać tego samego właściciela - Rakowicza. Zaczyna śledztwo na własną rękę. Tymczasem związany z Rakowiczem mecenas Rafał Andrzejewski próbuje załatwić przejęcie kolejnego budynku - tym razem jednak nie dla swoich dotychczasowych mocodawców. Janina Markowska wygłasza poruszające przemówienie podczas protestu lokatorów na radzie miasta. Wkrótce ginie w tajemniczych okolicznościach.

 • 21:20 Lokatorka - odc. 3 serial, film fabularny telewizyjny, 2021
  Podkomisarz Szerucka próbuje dociec, kto ...

  Podkomisarz Szerucka próbuje dociec, kto stoi za śmiercią Janiny Markowskiej. Niebawem zostaje mianowana szefową specgrupy do tej sprawy. Zagłębia się w tajniki nieuczciwej reprywatyzacji i mafijnych układów warszawskich. Spotyka się z córką Markowskiej, prowadzi przesłuchania podejrzanych i świadków. Zaniepokojeni szumem wokół śmierci lokatorki główni sprawcy przejmowania kamienic, próbują zatrzeć ślady i skierować uwagę na swoich przeciwników.

 • 22:15 Polonia 24. Tygodnik magazyn, magazyn, 2024
 • 22:45 Muzyczne NAJ - Andrzej Zaucha /bis2/ program rozrywkowy, kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 23:10 Teleexpress Extra , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 00:00 Gra słów. Krzyżówka - /745/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 00:30 Korona Gór Polski - Szczeliniec cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Cykliczny program mikroturystyczny poświęcony polskim ...

  Cykliczny program mikroturystyczny poświęcony polskim górom, szczytom, których zdobycie razem z nami gwarantuje wejście do elitarnego klubu zdobywców Korony Polskich Gór. Chcemy zachęcać do aktywnego wypoczynku w miejscach, które naszym zdaniem nie zostały dotychczas należycie wypromowane. Celem programu jest namówienie widza do odwiedzenia i poznania tych zakątków w polskich górach, które pozostają w cieniu obleganych przez turystów Kasprowego Wierchu czy Gubałówki. Pokażemy przede wszystkim bogactwo przyrody, ale także historię i kulturę tych miejsc oraz ludzi, którzy są symbolami regionu. W dobie załamania się ruchu turystycznego, związanego z pandemią koronawirusa, mikroturystyka staje się jednym z popandemicznych kierunków rozwoju, który, jak się wydaje, będzie przez najbliższe lata preferowanym przez Polaków sposobem na spędzanie wolnego czasu.

 • 01:00 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych reportaż, reportaż, 2019
 • 01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (4) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 01:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 01:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi ...

  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi gośćmi, komentarz do bieżących wydarzeń.

 • 02:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:20 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 286 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  W Sandomierzu trwa pokaz mody ...

  W Sandomierzu trwa pokaz mody promujący Centrum Kultury Damy i Dżentelmeni, które będzie otwarte za miesiąc. Natalia z Basią siedzą wśród publiczności. Imprezę prowadzi współwłaścicielka Weronika i zapowiada mnóstwo atrakcji. Pozdrawia przybyłych, w tym jako mistrzynię kuchni - Natalię. Kiedy Natalia wieczorem wraca na plebanię, widzi podejrzanego mężczyznę w kapeluszu. Gdy ten się zbliża, rozpoznaje w nim znajomego kucharza, Pawła Winklera. Na plebanii Winkler zdradza, że chce zostać w Sandomierzu na dłużej, gosposia jest wyraźnie speszona. Ksiądz i babcia dyskretnie wychodzą. Winkler wyznaje jej, że jego restauracja na Słowacji splajtowała i że zaczyna od początku. Rankiem przed sklepem jubilerskim stoi terenowy samochód, w środku są zamaskowani mężczyźni. Gdy pojawia się właściciel, terroryzują go i kradną biżuterię. Kiedy odjeżdżają, jubiler widzi kierowcę bez kominiarki.

 • 03:10 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 287 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Sandomierski rynek jest obklejony plakatami ...

  Sandomierski rynek jest obklejony plakatami filmu "Chrzestny" z Aleksandrem Korczem. Julek Barski podchodzi do straganu kolegi Marka. Przed nim robi zakupy mężczyzna w czapce i kapturze. Tajemniczy gość stojący przed nim to Aleksander Korcz we własnej osobie. Julek z Patrycją idą do jego domu, chłopak chce przedstawić dziewczynę matce. Poruszająca się na wózku Helena jest szczęśliwa, że wreszcie poznała ukochaną syna. Następnego dnia zdenerwowana Patrycja przychodzi na plebanię, jej chłopak od kilku godzin nie daje znaku życia. Razem z księdzem idą na komendę i zgłaszają zaginięcie. W domu kultury kończy się pokaz filmu "Chrzestny". Natalia i Gibalscy są zauroczeni grającym tytułową rolę Korczem. Aktor rozmawia z wszystkimi i rozdaje autografy. Gibalscy ustalają na plebanii termin chrzcin Kacpra i Franciszka. Agata daje mężowi jeden dzień na znalezienie odpowiedniego chrzestnego. Po obejrzeniu filmu z Korczem ma wysokie oczekiwania.

 • 04:05 Polonia 24. Tygodnik magazyn, magazyn, 2024
 • 04:40 Muzyczne NAJ - Andrzej Zaucha /bis2/ program rozrywkowy, kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 05:00 Barwy szczęścia - odc. 2914 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka obawia się, że poprzedni ...

  Oliwka obawia się, że poprzedni związek Kępskiego wpłynie na ich relacje, ale Tomasz zapewnia ją o swojej miłości. Poza tym Zbrowska ma spory problem, bo Madzia i Wanda dostają wysypki od jednego z jej kremów. Dziewczyna od razu próbuje wycofać kosmetyk ze sklepów i opuszcza przez to stanowisko pracy w hotelu. Gdy Stański ją na tym przyłapuje, oznajmia Justinowi, że ma znaleźć do gabinetu nową kosmetyczkę. Tymczasem Celina ma dla Łukasza kolejne zlecenie. To śledztwo w sprawie producenta armatury łazienkowej, który podejrzewa, że jego wspólnik dostarcza poufne informacje konkurencji. Sadowski bierze udział w prowokacji, udając dewelopera, który chce złożyć większe zamówienie i jest w swoim żywiole. Natomiast Agata wciąż szuka nowej pracy, gdy w tym samym czasie Ignacy zostaje wezwany na policję.

 • 05:30 Polki w Gruzji reportaż, reportaż, 2022
  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe ...

  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe Polki mieszkające w Gruzji. Dziennikarka TVP Polonia Paulina Drażba - Kamińska poznaje ten kraj z perspektywy życia prywatnego i zawodowego swoich bohaterek. Polki w Gruzji działają prężnie zarówno w branży turystycznej - osiągając sukcesy; kontynuują i rozwijają karierę naukową - badając Kaukaz, a zainspirowane gruzińską kulturą - tłumaczą, tworzą i dokumentują. W reportażu przedstawiono cztery różne kobiety - każda ma swoją historię, swoje pasje, zainteresowania i misję - bo choć mieszkają za granicą, krzewią tam polską kulturę i tradycję. Odwiedzimy dwa największe gruzińskie miasta - stolicę Tibilisi, gdzie mieszkają trzy nasze bohaterki, jak i Kutaisi, drugie co do wielkości i jedno z dziesięciu najstarszych miast w Europie. Pokazana jest Gruzja oczami i historiami bohaterek. A każda z nich jest niezwykła.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv