TVP Polonia - Program TV na piątek 15 grudnia 2023

 • 06:00 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program newsowy skierowany do Polaków ...

  Program newsowy skierowany do Polaków mieszkających w kraju i za granicą, koncentrujący się wokół problematyki polskiej oraz polonijnej. Prezentowane materiały są utrzymana w formule dynamicznego programu newsowego podzielonego na sekcje: stricte newsową polonijną (materiały ze świata o tematyce polskiej i polonijnej), kulturalną i lifestylową oraz gospodarczą. Całość wzbogacają stałe pozycje komentarzowe.

 • 06:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 303 Ustroń magazyn, magazyn, 2023
  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się ...

  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się w cykl inicjatyw promujących i popularyzujących Polskę. Tomasz Bednarek odwiedza najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w wielu zakątkach kraju, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale docierając również do miejsc, o których wiedzą nieliczni.

 • 07:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, reportaż, 2009
  Razem z autorem programu odwiedzamy ...

  Razem z autorem programu odwiedzamy jedną z madagaskarskich plantacji wanilii. Poznajemy pochodzenie tej rośliny, historię i sposoby jej uprawy. Dowiadujemy się, dlaczego kwiaty zapyla się ręcznie oraz jak wygląda wstępna obróbka tej jednej z najdroższych przypraw świata.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Stacja Innowacja - 130 * program edukacyjny, magazyn, 2023
 • 11:30 Lepsza połowa s.I - odc. 12 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Weronika wciąż prosi, żeby Alex ...


  Weronika wciąż prosi, żeby Alex coś dla niej zrobił: skosił trawnik, posprzątał kuchnię, umył szyby. On nie ma na to ochoty. Zastanawia się jednak, co innego mężczyzna może zrobić dla kobiety. Może poprosić o rękę, jak jest we wszystkich komediach romantycznych. Alex bierze z domu pierścionek po zmarłej babci i czeka na odpowiedni moment. Chce Weronikę zaskoczyć i oczarować. Kiedy już jest gotów wyznać, że chce ją za żonę, niespodziewanie pojawia się jego mama, która zaczyna nalegać, by syn wreszcie się oświadczył Weronice. Weronika też chce wiedzieć, czy wiecznie będą żyli na kocią łapę? W tej sytuacji misterny plan Alexa bierze w łeb. Teraz dziewczyna pomyśli, że zrobił to pod wpływem mamy, a nie ze szczerego serca. W końcu dochodzi do oświadczyn. Weronika jest szczęśliwa, że zostanie żoną Alexa, ale nie ma zamiaru rezygnować ze swoich wymaqgań w sprawach pomocy w domu. Tymczasem Borys chce powiedzieć prawdę Zosi, że jest milionerem, bo wreszcie prawda i tak wyjdzie na jaw. Zosia okazuje się kobietą wyjątkowo skromną i oszczędną. Nie przeszkadza jej, że Borys nie ma pieniędzy, a wręcz przeciwnie. Skromnego życia nauczyła się od dziadka, który liczył każdy grosz i nigdy nie korzystał z życia. Zawsze był dla Zosi wzorem. • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:15 M jak miłość - odc. 1751* serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kisielowa donosi Marii i Barbarze, ...

  Kisielowa donosi Marii i Barbarze, że mają nową sąsiadkę - milionerkę. Okazuje się, że to klientka, u której Bartek projektuje ogród: Dorota Kawecka. Spotkanie Lisieckiego z kobietą nie jest jednak udane, bo chłopak przychodzi do pracy na kacu i popełnia wiele błędów. Bartka odwiedza Beata - razem ze swoją babcią Anielą - kolejny raz namawiając chłopaka, by jednak walczył z żoną o prawo do opieki nad Kalinką. A po rozmowie z Barbarą Lisiecki mobilizuje się i pakuje rzeczy Uli, gotów zacząć w Grabinie nowy rozdział życia. U Rogowskich trwa cichy konflikt - przez pracę Artura w Warszawie, na którą Maria wciąż nie chce się zgodzić. A Kalinowska dolewa oliwy do ognia, sugerując koleżance, że w stolicy będzie jej trudniej męża upilnować. Basia ma z kolei powód do radości, bo Wojtek postanawia zamieszkać z matką w Grabinie, by chodzić do tego samego liceum, co jego ukochana. Jagoda podejrzewa, że może być w ciąży i robi test, a potem namawia Tadeusza, by zaczęli starać się o dziecko. Wcześniej dziewczyna dostrzega, jak sprytnie jej mężem manipuluje Ola i zaczyna się tym niepokoić. Jagoda dziękuje poza tym Rafałowi za to, że w Siedlisku bohatersko uratował Staszka i w szpitalu otacza ojca troskliwą opieką. Popławski po postrzale ani na chwilę nie ma spokoju. Basia i Jasiek wpadają, by podziękować policjantowi za to, że stanął w obronie Dagmary, gdy Igor brutalnie zaatakował żonę. Kisielowa próbuje odwiedzić Staszka w tajemnicy przez Żakiem, co kończy się małżeńską sceną zazdrości.

 • 13:05 M jak miłość - odc. 1752* serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Szymek nadal bojkotuje Radka i ...

  Szymek nadal bojkotuje Radka i próbuje nie dopuścić do rozwodu Izy i Marcina, ale jego rodzice i tak spotykają się w sądzie i ostatecznie rozstają. Po rozprawie junior uszkadza w aucie dziennikarza oponę, nieświadomy, że może doprowadzić do tragedii. O mało nie doprowadza do wypadku całej rodziny. Marcin zdaje sobie w końcu sprawę, jak duży mają z Izą problem i postanawia pomóc byłej żonie w zdobyciu akceptacji dzieci. Po rozwodzie Chodakowski odwiedza Kamę i spędza z tancerką namiętne chwile - wcześniej uprzedzając jednak dziewczynę, że w jego życiu nie ma miejsca na nowy związek. A w finale oboje przyłapuje Ania. Jest naprawdę załamana, gdy odkrywa, że chłopak, w którym zdążyła się zakochać, ma romans z jej siostrą. Iwona umawia się na niezwykle udaną randkę - z Argasińskim. Seniorka ukrywa jednak swój nowy związek przed Anetą, obawiając się reakcji córki na wiadomość, że spotyka się z jej szefem. Chodakowska domyśla się, że matka znalazła nową miłość i postanawia odkryć, kto jest jej wybrankiem. • 14:00 Norweska Misja film dokumentalny, film dokumentalny, 2021
  Próba odpowiedzi na pytania o ...

  Próba odpowiedzi na pytania o kulisy i przyczyny przerwanych misji ludzi podziemia solidarnościowego, działających w końcu lat 80. na terenie Zachodniej i Północnej Europy, oraz struktur emigracyjnych organizujących pomoc dla Solidarności. To historia przejmowania przez SB transportów urządzeń drukarskich, jak i gigantycznych pieniędzy z zagranicy, których nie rozliczono do dzisiaj. Opowieść o zdradzie niektórych działaczy opozycji i kombinacjach operacyjnych służb. O tych, którzy przez lata byli inwigilowani przez SB, ich walce i dramatach życiowych. Film oparty na wspomnieniach między innymi Andrzeja Michałowskiego, opozycjonisty z Trójmiasta i jego kolegów z konspiracji.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 Bajki naszych rodziców - Zima w Wiklinowej Zatoce serial animowany, film animowany, 1998
  Lis nęka mieszkańców kurnika. Przyjaciele ...


  Lis nęka mieszkańców kurnika. Przyjaciele postanawiają przestraszyć lisa wilkiem. Nieoczekiwanie zjawia się prawdziwy wilk i wszyscy biorą nogi za pas. • 15:35 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 17 serial animowany, film animowany, 1997
  Monika, jak każda dziewczyna, dba ...


  Monika, jak każda dziewczyna, dba o linię, odchudza się. Pewnego dnia,
  kiedy gra w piłkę, wiatr porywa ją i unosi niczym balonik.
 • 15:50 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (12) Bohdan Łazuka widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Wspaniała muzyczna uczta, którą poprowadzi ...

  Wspaniała muzyczna uczta, którą poprowadzi Marek Sierocki. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Formuła "Szansy na Sukces. Opole 2024" nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Marek Sierocki wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • 16:45 Top 3 Marka Sierockiego - . magazyn muzyczny, magazyn, 2023
  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, ...

  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, w którym Marek Sierocki prezentuje autorski zestaw 3 teledysków.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 304 Lądek Zdrój i Czarna Góra magazyn, magazyn, 2023
  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się ...

  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się w cykl inicjatyw promujących i popularyzujących Polskę. Tomasz Bednarek odwiedza najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w wielu zakątkach kraju, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale docierając również do miejsc, o których wiedzą nieliczni.

 • 17:55 Amerykański kwadrans - /8/ (Amerykański Kwadrans) , magazyn, , kraj prod.USA 2023
  Program podsumowuje najważniejsze wydarzenia zza ...

  Program podsumowuje najważniejsze wydarzenia zza oceanu oraz przybliża obraz życia amerykańskiej i kanadyjskiej Polonii. Stałą częścią magazynu są rozmowy z osobami posiadającymi ekspercką wiedzę na omawiane tematy. W magazynie zostaną poruszone tematy związane z bieżącymi wydarzeniami, między innymi obchodami rocznic historycznych.

 • 18:10 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych reportaż, reportaż, 2021
 • 18:30 Informacje kulturalne informator kulturalny, magazyn, 2023
  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż ...

  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż po wystawach, kinach, teatrach, a także rozmowy i opinie czołowych postaci ze świata kultury.

 • 18:45 Paryż. Śladami Chopina - 15 cykl reportaży, reportaż, 2021
  Cykl reportaży o życiu i ...

  Cykl reportaży o życiu i twórczości najwybitniejszego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina w Paryżu. Chopin spędził tam 18 lat, tam też zmarł w 1849 roku. W Paryżu rozpoczął swoją międzynarodową karierę, zdobył światową sławę i skomponował wiele wspaniałych utworów, którymi świat zachwyca się do dziś. Ponieważ Paryż jest pełen wspomnień i miejsc związanych z Chopinem, warto przybliżyć je naszym widzom.

 • 19:05 Gra słów. Krzyżówka - /814/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Na dobre i na złe - odc. 899 Sukcesja serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Stan Zbyszka pogarsza się i ...

  Stan Zbyszka pogarsza się i załamana Weronika odwiedza Glorię oraz Begera, próbując zmusić lekarzy, by załatwili jej mężowi przeszczepienie serca. Gdy dziewczyna wraca do domu, jej ukochany ponownie jest o krok od śmierci, bo na jego sercu pojawiło się pęknięcie. A gdy lekarze postanawiają wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej, chory wzywa do siebie Mario i proponuje szwagrowi, by zajął w mafii jego miejsce. Olena i Michał odwiedzają Cezarego i wyznają seniorowi, że będą mieli dziecko. Tymczasem Bart przechodzi badania w zakładzie medycyny pracy, ale nie dostaje zezwolenia na powrót do leczenia. Na SOR trafia Norbert, który na imprezie doznał urazu głowy. Borys, podejrzewając, że pacjent jest pijany, bagatelizuje jego objawy i zleca Blance zajęcie się tym przypadkiem. A gdy chłopaka konsultuje Tadek, ranny traci nagle przytomność i po chwili ma atak padaczki. Szpitalny tomograf jest akurat zepsuty, ale Borucki, by ratować pacjenta przed uszkodzeniem mózgu, jest gotów zaryzykować i operować bez badania. Jakubek ostro się jednak temu sprzeciwia, obawiając się pozwu ze strony rodziny i chce odesłać chorego do innego szpitala. Gdy obaj lekarze zaczynają się kłócić, w Leśnej Górze zjawia się ojciec rannego.

 • 21:10 Na sygnale - odc. 413 "Kryminał" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kuba i Nowy chcą znowu ...

  Kuba i Nowy chcą znowu razem pracować. Będą się wzajemnie pilnować. Ratownicy odkrywają jednak, że dziewczyna na kolejną randkę umówiła się jednocześnie z obydwoma. Nagle zdają sobie sprawę, że ich wybranka ma poważny problem neurologiczny. Zespół doktora Góry pomaga prokuratorowi, który tuż przed rozprawą mógł doznać udaru. Po krótkim badaniu lekarz wyklucza udar, a dziwne objawy chorego nagle znikają. Sędzia podejrzewa nawet, iż prawnik symulował. Chwilę później stan pacjenta jednak się pogarsza. Benio jedzie z Britney do kolejnego wezwania. Kobieta w zaawansowanej ciąży nagle zaczęła krwawić. Na miejscu zostają brutalnie zaatakowani. Napastnikiem jest partner ciężarnej, wściekły, że dziecko jest owocem zdrady. W środku nocy ratownicy przyłapują Alka śpiącego w gabinecie Bielińskiego. Klis wyznaje, że żona wyrzuciła go z domu.


 • 21:35 Sukces jest kobietą - Sezon I odc. 10/10 Agata Kurzyk cykl reportaży, reportaż, 2023
  Seria, w której prezentujemy historie ...

  Seria, w której prezentujemy historie wyjątkowych kobiet. Wszystkie mogą się poszczycić spektakularnym sukcesem w profesjach, które reprezentują.
  Bohaterką dziesiątego odcinka jest dr nauk medycznych Agata Kurzyk, która łączy pracę naukową ze sztuką. Jest uznaną wiolonczelistką, kompozytorką i autorką muzyki filmowej, a równolegle zajmuje się biologią komórek macierzystych i nowotworowych. W Narodowym Instytucie Onkologii kieruje projektem poświęconym opracowaniu trójwymiarowego modelu raka skóry w oparciu o nowatorską metodę biodruku 3D. Model posłuży ocenie, jak nowotwór odpowiada na leki.

 • 22:05 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 22:35 07 zgłoś się - odc. 15/21 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1984
  W różnych miastach w Polsce ...

  W różnych miastach w Polsce dokonywane są napady na zamożnych ludzi - lekarzy, jubilerów. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trwa żmudne dochodzenie. Porucznik Zubek przechodzi na emeryturę. Nowym partnerem Borewicza i Olszańskiej zostaje porucznik Jaszczuk, siostrzeniec Zubka - wcale nie "orzeł". We troje znajdują jednak trop, który wiedzie do zespołu cyrkowego, konkretnie - do dwóch mężczyzn i kobiety uprawiających akrobacje na trapezie. Wzajemne relacje między nimi mocno się skomplikowały. Kobieta stała się niewygodna, więc musi umrzeć.

 • 23:45 Top 3 Marka Sierockiego - . magazyn muzyczny, magazyn, 2023
  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, ...

  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, w którym Marek Sierocki prezentuje autorski zestaw 3 teledysków.

 • 00:05 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 00:40 Gra słów. Krzyżówka - /814/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 01:05 Amerykański kwadrans - /8/ (Amerykański Kwadrans) , magazyn, , kraj prod.USA 2023
  Program podsumowuje najważniejsze wydarzenia zza ...

  Program podsumowuje najważniejsze wydarzenia zza oceanu oraz przybliża obraz życia amerykańskiej i kanadyjskiej Polonii. Stałą częścią magazynu są rozmowy z osobami posiadającymi ekspercką wiedzę na omawiane tematy. W magazynie zostaną poruszone tematy związane z bieżącymi wydarzeniami, między innymi obchodami rocznic historycznych.

 • 01:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:10 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 02:40 Archiwista - odc. 3 (seria I, odc. 3) Formuła serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Strączek zostaje nominowany na stanowisko ...

  Strączek zostaje nominowany na stanowisko zastępcy komendanta. Postanawia od razu wykorzystać swoją władzę i wzywa do gabinetu Zuzę i Henryka. Oświadcza, iż archiwum ma być niebawem zamknięte. W tej sytuacji Wasiluk trafi do patrolu, a Mikos przejdzie na emeryturę. Po powrocie do swojego królestwa wzburzony archiwista zaczyna intensywnie myśleć. Po chwili przypomina sobie pewną sprawę, którą prowadził Mirosław. Choć Strączek uznał, że utonięcie samochodu Jana Gołka z właścicielem w środku, to był wypadek, Henryk jest przekonany, iż policjant popełnił błąd.

 • 03:30 Archiwista - odc. 4 (seria I, odc. 4) Nie całkiem ślepa temida serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  W archiwum zirytowana Zuza czyta ...

  W archiwum zirytowana Zuza czyta na głos artykuł o tym, jak o zastępca komendanta, Strączek, rozwikłał sprawę Jana Gołki. W tym czasie Henryk porządkuje teczki, które mają trafić na przemiał. Nagle sięga po jedną z nich i kładzie przed Wasiluk. Akta dotyczą morderstwa prokuratora Dariusza Zwolińskiego. Co ciekawe, z jego mieszkania pełnego biżuterii i antyków, zginął jedynie klaser ze starymi monetami. Wieczorem, gdy Zuza sprawdza w internecie informacje na temat skradzionych okazów, w mieszkaniu zjawia się jej młodszy brat. Rodzice wyrzucili go z domu. Zuzia ostatecznie przygarnia chłopaka, a on w chwilę później odwdzięcza się jej informacją na temat Dark Nettu, miejsca, w którym handluje się półlegalnie. Policjantka błyskawicznie trafia tam na ślad skradzionych monet. Umawia się na spotkanie z handlarzem i wysyła Henryka. Mikos nie jest zachwycony wyprawą do dyskoteki, ale dzięki temu udaje się zdobyć odciski palców chłopaka handlującego monetami. Okazuje się, że identyczne zabezpieczono na miejscu zbrodni. Archiwista znów spotyka się z Wojtkiem i chłopak zostaje aresztowany. W czasie przesłuchania przyznaje się do kradzieży, ale zaprzecza, by miał coś wspólnego ze śmiercią Zwolińskiego. I ma dwudziestu świadków, że w tym czasie był zupełnie gdzie indziej. Zuza porzuca ten trop i skupia się na córce zamordowanego. W czasie odwiedzin u Marty montuje podsłuch. Dzięki temu już wkrótce policjantka i Mikos przekonują się, że kobieta jest szantażystką. Docierają do jednej z jej ofiar, Władysława Wojtkowiaka. Ten uświadamia im, że córka jedynie kontynuuje dzieło ojca. Henryk, przeglądając teczki spraw prowadzonych przez Zwolińskiego, trafia na akta Barona, który wyszedł z więzienia dwa dni przed śmiercią prokuratora. Razem z Zuzą odwiedza pasera na pchlim targu. Mężczyzna przyznaje, że po odsiadce odwiedził Dariusza i wręczył mu dukat Zygmunta Augusta. A kilka dni po śmierci Zwolińskiego, pewien chłopak zaproponował mu kupno starych monet, wśród których był jego prezent. Policjantka zmusza pasera do skontaktowania się z kupcem. Niestety, nie wszystko idzie po myśli policjantów.

 • 04:20 Niezwykłe miejsca - Muzeum Ziemi cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 04:30 Na sygnale - odc. 413 "Kryminał" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kuba i Nowy chcą znowu ...

  Kuba i Nowy chcą znowu razem pracować. Będą się wzajemnie pilnować. Ratownicy odkrywają jednak, że dziewczyna na kolejną randkę umówiła się jednocześnie z obydwoma. Nagle zdają sobie sprawę, że ich wybranka ma poważny problem neurologiczny. Zespół doktora Góry pomaga prokuratorowi, który tuż przed rozprawą mógł doznać udaru. Po krótkim badaniu lekarz wyklucza udar, a dziwne objawy chorego nagle znikają. Sędzia podejrzewa nawet, iż prawnik symulował. Chwilę później stan pacjenta jednak się pogarsza. Benio jedzie z Britney do kolejnego wezwania. Kobieta w zaawansowanej ciąży nagle zaczęła krwawić. Na miejscu zostają brutalnie zaatakowani. Napastnikiem jest partner ciężarnej, wściekły, że dziecko jest owocem zdrady. W środku nocy ratownicy przyłapują Alka śpiącego w gabinecie Bielińskiego. Klis wyznaje, że żona wyrzuciła go z domu.


 • 04:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Artyści i folk reportaż, kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Maria Szabłowska i Jarosław Wasik ...

  Maria Szabłowska i Jarosław Wasik rozmawiają o konkretnych zjawiskach, sytuacjach i postaciach polskiej sceny muzycznej. W tym odcinku Gwiazdozbioru prowadzący przyjrzą się twórczości artystów poruszających się w nurcie muzyki folkowej. Opowiedzą o źródłach folku w rozrywce oraz o artystach i zespołach. Nie zabranie przebojów m.in. Skaldów, Golec uOrkiestra, Brathanków oraz Tulii. Wykorzystano archiwalia telewizyjne.

 • 05:30 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv