TVP Polonia - Program TV na piątek 16 czerwca 2023

 • 06:00 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 06:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 297 Muzeum Pamieci Sybiru w Białymstoku magazyn, magazyn, 2023
  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się ...

  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się w cykl inicjatyw promujących i popularyzujących Polskę w oparciu o jej potencjał historyczny, kulturowy, przyrodniczy i rekreacyjny. Tomasz Bednarek odwiedza najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w wielu zakątkach kraju, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale docierając również do miejsc, o których wiedzą nieliczni.

 • 07:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat cykl reportaży, film dokumentalny, 2021
  Święta Dolina Inków. Wojciech Cejrowski ...

  Święta Dolina Inków. Wojciech Cejrowski pokaże, co pozostało z tego potężnego imperium i objaśni, jak funkcjonowało. Przyjrzymy się inkaskiej twierdzy, by dowiedzieć się, jak wyglądało życie codzienne Inków. Wojciech Cejrowski tak pokazuje i objaśnia, że po obejrzeniu tego odcinka studenci z marszu zaliczają semestr.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama kraj , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Stacja Innowacja - 102 * program edukacyjny, magazyn, 2023
 • 11:30 Ja to mam szczęście! - odc. 39 serial TVP, sitcom, 2012
  Jerzy zostaje trenerem szkolnych szczypiornistek. ...

  Jerzy zostaje trenerem szkolnych szczypiornistek. Dom jest pełen młodych zawodniczek! Czy jego metody doprowadzą drużynę Elki do upragnionego zwycięstwa? Cokolwiek się zdarzy, Ela postanawia walczyć o prawa kobiet w domu Polaków. Tymczasem do ich bloku wprowadza się nowa rodzina. Najmłodsza sąsiadka - Jadzia - nawiązuje bliską znajomość z Zosią. Były mąż Joanny wpada na pomysł, jak zbić fortunę. Postanawia zorganizować wyścigi ślimaków. Jerzy dostaje zaproszenie do "Pytania na śniadanie". Zosia bardzo się tym przejmuje.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:15 Siostry - odc. 3/13 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Siostry zajęte są czyszczeniem bocznej ...

  Siostry zajęte są czyszczeniem bocznej ściany swego domu. Czytają przy okazji biblijne teksty, zgadując, z jakiej księgi pochodzi dany fragment. Zbysio i Jasio pomagają im w pracach porządkowych, natomiast okoliczne gospodynie: Mariola, Ela, Budzykowa i Kolonkowa oraz dwaj mężczyźni: pan Roman i mąż Kolonkowej, zajmują się wnoszeniem do domu siatek i kartonów. Sielankową atmosferę zakłóca przybycie Matyldy, wdowy po kapitanie lotnictwa, Poźniaku, która spodziewając się uroczystości na zakończenie remontu przynosi własnoręcznie upieczony tort. Niestety, kobieta nie jest mile widziana przez pozostałe panie: na jej widok obrażone koleżanki ostentacyjnie opuszczają dom sióstr. Powodem ich niechęci do Matyldy są jej internetowe zdjęcia. Atrakcyjna wdowa nie zamierza bowiem żyć w samotności i poszukując nowego męża umieszcza w serwisach randkowych nieprzyzwoite fotki, które sieją spustoszenie w głowach okolicznych żonatych mężczyzn. Kiedy siostry udają się z wizytą do domu Matyldy, chcąc jej zasugerować wycofanie zdjęć z Internetu, ta nieoczekiwanie oznajmia, że zaraz to uczyni, gdyż zamierza wyjść za mąż, a swojego przyszłego męża poznała właśnie dzięki elektronicznym wynalazkom. Wkrótce zakonnice osobiście poznają jej wybranka, Jarosława Dębinę, inżyniera geologa i podróżnika harleyowca. Mężczyzna nie wzbudza zaufania Lukrecji, która potrafi czytać w duszach ludzkich. Siostra namawia Zenobię do przeprowadzenia internetowego śledztwa w celu zebrania wszelkich możliwych informacji na temat inżyniera. Niebawem okazuje się, że pan Jarosław ma na sumieniu całkiem sporo grzeszków. Siostry, zamiast na prośbę Matyldy przekonywać okolicznych mieszkańców do przyszłej młodej pary, podejmują akcję całkowicie odwracającą bieg wydarzeń. Muszą przy tym działać szybko, gdyż Dębina, pod pretekstem zakupu karawanu kempingowego na podróż poślubną nowożeńców pożyczył od Matyldy wszystkie jej oszczędności. • 13:05 Siostry - odc. 4/13 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Cała parafia przygotowuje się do ...

  Cała parafia przygotowuje się do uroczystej mszy z okazji święta miejscowego patrona. Nawet burmistrz zamierza przyłączyć się do obchodów, urządzając święto gminy. Siostry postanawiają przygotować na tę okoliczność kilka nowych pieśni. Kiedy Zenobia wertuje śpiewnik, uwagę Klary zwraca kolorowa gazeta pozostawiona przez panią Jadzię. Zaciekawia ją widoczne na pierwszej stronie zdjęcie mężczyzny. Klara jest wyraźnie poruszona. Tymczasem po okolicy zaczynają krążyć plotki na temat dziwnego zachowania księdza Walentego. Niektórzy podejrzewają nawet proboszcza o pijaństwo. Rzeczywiście z księdzem dzieje się coś dziwnego: jest rozkojarzony, ma problemy z pamięcią i koncentracją, traci świadomość, opowiada o ciemnej stronie księżyca. Sytuacja staje się na tyle poważna, ze Ela decyduje się powiadomić o problemie siostry. Klara podejrzewa u duchownego cukrzycę, więc Prudencja udaje się z wizytą do księdza Walentego, aby zapytać go o zdrowie i ostatnie badania. Proboszcz uspokaja zakonnicę, że wszystko jest w porządku, ale już po chwili zasypia przy konfesjonale spowiadając Mariolę. Do miasteczka przybywa grupa rokowa, której liderem jest mężczyzna z okładki kolorowego pisma, Kordian Morawa. Muzyk odwiedza dom Sióstr Nieustającej Pomocy i prosi o spotkanie z Kamilą Morawską, siostrą Klarą. Prudencja wyraża zgodę, ale pod warunkiem, że dowie się jakie stosunki łączą zakonnicę z młodym mężczyzną. Wkrótce dochodzi do rozmowy obojga. Siostra Klara i Kordian Morawa wyjaśniają sobie wiele spraw z przeszłości. Ale dopiero uroczysta msza z okazji święta patrona pozwoli im na nowo zbliżyć się do siebie i do Boga. Rozwiąże się również zagadka dziwnego zachowania księdza Walentego. • 14:00 Giganci nauki - Nauka i wojna teleturniej, teleturniej, 2022
  Jak mawiał teoretyk wojny Carl ...

  Jak mawiał teoretyk wojny Carl von Clausewitz, każda broń powołuje do życia antybroń: włócznia - tarczę, bomba - schron. Dlatego potrzeby wojskowe są matką wynalazków i inicjują odkrycia naukowe. Śledzenie tych związków jest pasją uczestników tego odcinka teleturnieju. Poznamy w nim odkrycia naukowe związane z wojną i zbrojeniami, związek wojen z rozwojem medycyny i nauk medycznych, m.in. chirurgii, anatomii, toksykologii. Dowiemy się, jacy uczeni zaangażowani byli w projekty militarne, odwiedzimy wojskowe ośrodki naukowe i uczelnie, by poznać tajniki szkolnictwa wojskowego. Zapytamy o zagadki związane z kryptografią oraz o wynalazki, które przyniosła II wojna światowa, a także o wyścig zbrojeń i współczesne technologie wojskowe.
  "Giganci nauki" to teleturniej oparty na oryginalnym formacie TVP, dedykowany wyłącznie wiedzy naukowej. To znakomite połączenie emocji i zabawy z edukacją i misją popularyzacji nauki. Każdy odcinek to jeden temat i jeden zwycięzca, ten, który zna najlepsze odpowiedzi na pytania przygotowywane przez ekspertów, dziennikarzy i konkurentów. To teleturniej, w którym liczy się wyłącznie wiedza. Dla zawodników to rywalizacja, dla widzów pełna emocji przygoda z zagadkami i tajemnicami nauki. Na zwycięzcę teleturnieju czeka tytuł Giganta Nauki i nagroda 20 tys. PLN. Teleturniej składa się z 3 rund i finału. Zasady poszczególnych rund różnią się od siebie, punkty poszczególnych rund sumują się.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 Bajki naszych rodziców - Król Maciuś Pierwszy s. I (ep. 10 - Scandale dans la) serial animowany, film animowany, , kraj prod.Francja,Polska 2002
  W prasie ukazał się artykuł ...

  W prasie ukazał się artykuł o tym, że pewna kobieta zamknęła przed swą córką drzwi na klucz. Dziewczynka nie mogąc się dostać do domu, marzła na ulicy. Na wieść o tym Maciuś kazał ukarać wyrodną matkę.
  Okazało się, że chodzi o matkę Hani, która jest bardzo dobrym człowiekiem i troskliwą matką, a artykuł został napisany pod dyktando generała, który chciał skłócić Hanię z Maciusiem. Kiedy sprawa wyszła na jaw, redaktor gazety musiał sobie poszukać nowego zajęcia, a Maciuś publicznie przeprosił obie panie.


 • 15:30 Bajki naszych rodziców - Król Maciuś Pierwszy s. I (ep. 11 - Un gateau special) serial animowany, film animowany, , kraj prod.Francja,Polska 2002
  Zbliżają się urodziny księcia Oskara. ...

  Zbliżają się urodziny księcia Oskara. Maciuś oczywiście też się wybiera. Nagle okazuje się, że w tym samym czasie jest organizowany bal maskowy. Maciuś w ostatniej chwili zmienia swoje plany i woli wziąć udział w balu maskowym, który wydaje mu się atrakcyjniejszą propozycją. Nie domyśla się jednak, że organizatorem tego balu jest generał, który uknuł intrygę, by skłócić Maciusia z Oskarem i doprowadzić do wojny. Na szczęście wszystko dobrze się kończy.
 • 15:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 301 Łódź Przemysłowa magazyn, magazyn, 2023
  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się ...

  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się w cykl inicjatyw promujących i popularyzujących Polskę na podstawie jej potencjału historycznego, kulturowego, przyrodniczego i rekreacyjnego. Tomasz Bednarek odwiedza najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w wielu zakątkach kraju, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale docierając również do miejsc, o których wiedzą nieliczni.
  Tomek Bednarek zaprasza tym razem do Łodzi przemysłowej, zwanej polskim Manchesterem, jednego z największych w XIX wieku ośrodków przemysłu włókienniczego na świecie. Tomek oprowadzi widzów po słynnym imperium Poznańskiego, Księżym Młynie, królestwie fabrykanta Scheiblera, Muzeum Kinematografii, a także Centralnym Muzeum Włókiennictwa i niezwykle nowoczesnym Centrum Nauki i Techniki EC1. Stare i nowe, historia i nowoczesność ten niezwykły mariaż to właśnie Łódź przemysłowa. Nie wypada zakochać się w Polsce i pominąć to miejsce. Łódź przemysłową koniecznie trzeba odwiedzić!

 • 16:25 Polonia Express - /71/ , magazyn, 2023
  Polonia Express w telegraficznym skrócie ...

  Polonia Express w telegraficznym skrócie przedstawia wydarzenia z życia Polonii w USA. Zespół dziennikarzy na stałe mieszkający w USA śledzi i rejestruje bieżące wydarzenia społeczne, polityczne i kulturalne.

 • 16:40 Kulisy pokazu filmu Polacy na Islandi - tyt. roboczy , , 2023
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:25 Pogranicze w ogniu - odc. 10/24 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1988
  Polski wywiad śledzi każdy krok ...

  Polski wywiad śledzi każdy krok Elzy. Niezależnie od "zwerbowanego" przez nią Madeja, Czarek podsuwa jej inną drogą pocztę między sztabem WP a MSW. Chce wytropić łącznika Elzy z Berlinem. Tymczasem ona sama jedzie do Niemiec. Na granicy rewizja - pozornie rutynowa - wykrywa w jej bagażu ważne dokumenty dotyczące uzbrojenia armii polskiej. Polski wywiad nie przekazywał ich Elzie. Niemiecki też nie wie, od kogo pochodziły. Sąd skazuje Elzę na
  15 lat. Madej w Pradze, w hotelu Palace, wymienia dokumenty sztabu WP na dolary. Potem schodzi do baru, gdzie obserwują go ucharakteryzowani Czarek
  i Zygmunt. Przez moment pojawia się w barze Relke. Czarek ukrywa przed nim twarz.


 • 18:30 Informacje kulturalne informator kulturalny, magazyn, 2023
 • 18:45 Czym żyje świat , magazyn, 2023
 • 19:05 Gra słów. Krzyżówka - /651/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Na dobre i na złe - odc. 877 Ja jestem ja serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Bart odzyskuje po udarze przytomność, ...


  Bart odzyskuje po udarze przytomność, ale nie mówi i ma poważne problemy neurologiczne. W szpitalu otacza go opieką nie tylko żona, ale również matka, która sprowadza do Leśnej Góry na konsultację profesora Adama Markiewicza, dawnego mentora Barta, nieświadoma, że Artur od lat jest ze starszym kolegą skłócony i obaj się nie znoszą. Na OIOM - ie zjawia się też Amelia. Michał po zaginięciu Artioma cały czas wspiera Olenę. Tymczasem Ukrainiec próbuje znaleźć pracę na czarno, ale traci szansę na zarobek wskutek ataku paniki wywołanego zespołem stresu pourazowego. Mężczyzna na nowo zatrzymuje się w pustostanie, w którym nocował z Jagodą oraz innymi bezdomnymi. W pracy doktor Kosenko - wspólnie z Tretterem - zajmuje się córką Jagody i diagnozuje u małej zwężenie moczowodu, które bez operacji może prowadzić do uszkodzenia nerki. Matka dziecka jest tak przerażona, że po rozmowie z lekarzami wychodzi ze szpitala i odnalazłszy Artioma w ich wspólnym "domu" zaczyna planować ucieczkę z córką w Bieszczady. Gdy Olena i Michał orientują się, że Jagoda zniknęła, próbują dziewczynę odszukać...

 • 21:10 Na sygnale - odc. 389 "O jeden dyżur za daleko" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Góra postanawia pogodzić Bielińskiego z ...

  Góra postanawia pogodzić Bielińskiego z Piotrem oraz Wiktorem jeśli nie da się inaczej, to podstępem lub siłą. Na dyżurze ekipa Artura odnajduje nagle Czarka, który ma poważny uraz nogi i musi trafić do szpitala. Gdy junior odkrywa, że Anna pragnie go adoptować, od razu żałuje swojego buntu i ucieczki. Z kolei Nowy ściera się w pracy z Alkiem, bo kolega nie chce pomóc matce, której dziecko miało wypadek na placu zabaw oraz gdy posuwa się do przemocy wobec ich kolejnego pacjenta, pijanego kloszarda. W środku nocy jedna z karetek ma niebezpieczny wypadek.

 • 21:35 Taka jak Ty - Sezon II odc. 10/12 Otylia Jędrzejczak talk-show, talk-show, 2021
  Kameralne rozmowy ze znanymi kobietami ...  Kameralne rozmowy ze znanymi kobietami - przedstawicielkami świata kultury, rozrywki, sportu. Bohaterki programu opowiadają nie tylko o dokonaniach zawodowych, lecz przede wszystkim o swoich doświadczeniach życiowych, życiu rodzinnym, pasjach. Pokazujemy, że gwiazdy miewają podobne problemy co zwykli ludzie, podobnie przeżywają sukcesy i porażki. Wśród gości drugiego sezonu cyklu m.in.: Cleo, Eleni, Aida, Izabela Krzan, Natasza Urbańska, Katarzyna Bonda, Małgorzata Pieczyńska, Dominika Gawęda, Ewa Minge, Otylia Jędrzejczak.


 • 22:05 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 22:35 Królowa Bona - odc. 1 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1980
  "Królowa Bona" to rozpisany na ...

  "Królowa Bona" to rozpisany na odcinki wielki fresk historyczny, przedstawiający dzieje I Rzeczypospolitej w pierwszej połowie XVI wieku. Był to czas dynamicznego wzrostu znaczenia i potęgi Polski na arenie międzynarodowej. Siła polityczna, gospodarcza i militarna państwa Jagiellonów szła w parze z rozwojem kulturalnym. Wiek XVI to przecież szczyt polskiego renesansu, określanego częstokroć mianem "złotego wieku". Tworzą wtedy Jan Kochanowski, Mikołaj Sęp - Szarzyński, Łukasz Górnicki, Andrzej Frycz - Modrzewski, Mikołaj Kopernik, ks. Piotr Skarga. Ojczyzną ówczesnych mód kulturalnych i obyczajowych są Włochy - kolebka renesansu, kraj uznawany za spadkobiercę tradycji greckiego i rzymskiego antyku. Bona Sforza d'Aragona (1494 - 1557) wywodziła się z jednego ze znamienitszych rodów włoskich. Jako córka tytularnego księcia Mediolanu i Bari wyrosła w atmosferze wielkiej polityki, rywalizacji rodów o poszczególne księstwa, przemyślnych forteli i intryg dworskich. Odebrała niezwykle staranne wykształcenie. Biegle władała hiszpańskim i klasyczną łaciną, której znajomość wywołała ponoć podziw profesorów Akademii Krakowskiej. Królową Polski została w 1518 roku. Szybko zyskała duży wpływ na swojego męża Zygmunta Starego. Była postacią kontrowersyjną. Miała zagorzałych zwolenników i zaciekłych wrogów. Pierwsi cenili ją za mądrość, przenikliwość i dalekowzroczność w sprawach politycznych. Drudzy zarzucali jej zuchwałość, despotyzm, żądzę władzy i mieszanie się do polityki. Serial Janusza Majewskiego ukazuje ją jako kobietę twardą, rozsądną władczynię, która wszakże nie zdołała osiągnąć zamierzonych celów.
  Akcja zaczyna się w chwili, gdy Bona przybywa do Polski. Już kilka tygodni po koronacji okazuje się, że nie będzie "malowaną" królową. Pełna werwy, południowego temperamentu i inicjatywy stara się wywierać wpływ na życie polityczne swej nowej ojczyzny. Naczelnym celem jej działań jest walka z Habsburgami - odwiecznymi wrogami Sforzów, a przy tym głównymi konkurentami Jagiellonów w Europie. Nowa królowa pragnie też dać mężowi następcę tronu, który umocniłby ciągłość dynastii. Pierwszym dzieckiem jest jednak dziewczynka. Otrzymuje imię babki Izabelli. Gdy kilka miesięcy później Zygmunt Stary wyrusza na wojnę z Krzyżakami, młoda królowa oczekuje już kolejnego dziecka. Bona ma nadzieję, że tym razem będzie to upragniony dziedzic polskiej korony.

 • 23:40 Top 3 Marka Sierockiego magazyn muzyczny, magazyn, 2023
  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, ...

  Program rozrywkowy o tematyce muzycznej, w którym Marek Sierocki prezentuje autorski zestaw 3 teledysków. Marek Sierocki wybiera utwory wiosenne.

 • 00:00 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 00:35 Gra słów. Krzyżówka - /651/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 01:00 Polonia Express - /71/ , magazyn, 2023
  Polonia Express w telegraficznym skrócie ...

  Polonia Express w telegraficznym skrócie przedstawia wydarzenia z życia Polonii w USA. Zespół dziennikarzy na stałe mieszkający w USA śledzi i rejestruje bieżące wydarzenia społeczne, polityczne i kulturalne.

 • 01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (32) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...

  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W odcinku szef kuchni, Jurek Sobieniak przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 01:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:10 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:40 Prokurator - odc. 1/10 serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Serial zrealizowany na podstawie scenariuszy ...

  Serial zrealizowany na podstawie scenariuszy napisanych przez autora poczytnych powieści Zygmunta Miłoszewskiego oraz jego brata Wojciecha. Kazimierz Proch to profesjonalista, jest niezawodny i najlepszy w swoim fachu. Swoje życie poświęcił ściganiu przestępców i wyjaśnianiu najbardziej zawikłanych zbrodni. Nie ma czasu na sprawy prywatne, woli przybierać maskę niedostępnego i wycofanego. Serdeczne kontakty utrzymuje zaledwie z kilkoma osobami. Jest wśród nich Kielak, młody policjant, zupełne przeciwieństwo prokuratora - introwertyczny, niecierpliwy, żywiołowy. Taki tandem poradzi sobie jednak z najgorszymi przestępcami. W okolicach warszawskiej elektrowni na Żeraniu, zostają znalezione zwłoki powieszonego mężczyzny. Prawdopodobnie było to samobójstwo, na co skazuje list pożegnalny denata. Prokurator Kazimierz Proch, podejrzewa udział osób trzecich. Jego wątpliwości potwierdza patolog Ewa Sidlecka, która podczas sekcji odkrywa, że ciało denata, tuż przed śmiercią było skrępowane. Okazuje się, że denat Karol Adamczyk, niedawno burzliwie rozstał się ze swoim partnerem Szymkiem. Brak alibi Szymona oraz wskazówki z listu pożegnalnego Karola, wskazują jednoznacznie sprawcę morderstwa Jest jednak coś, co powstrzymuje prokuratora Procha przed zamknięciem śledztwa. • 03:35 Prokurator - odc. 2/10 serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Krystyna, niewidoma dziennikarka radiowa, odkrywa ...

  Krystyna, niewidoma dziennikarka radiowa, odkrywa w studiu ciało koleżanki. Beata została postrzelona w głowę. Sprawca zostawił na miejscu zdarzenia narzędzie zbrodni. Z zeznań dziennikarki wynika, że tuż przed wejściem do studia, mijała mordercę. Podejrzenie pada na byłego chłopaka Beaty, który niedawno wrócił z misji w Afganistanie, skąd pochodzi broń pozostawiona na miejscu zbrodni. Potwierdzeniem może być odnalezione nagranie ze studia radiowego, w którym doszło do morderstwa. Wyczulony słuch niewidomej Krystyny, wychwytuje pewien szczegół, który naprowadza na nowy trop. Wyniki sekcji zwłok są zaskakujące. Okazuje się, Beata zmarła w wyniku uduszenia, strzał w głowę został oddany, kiedy ofiara była już martwa. Prokurator Proch wpada na trop, który prowadzi prosto do zabójcy. • 04:30 Na sygnale - odc. 389 "O jeden dyżur za daleko" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Góra postanawia pogodzić Bielińskiego z ...

  Góra postanawia pogodzić Bielińskiego z Piotrem oraz Wiktorem jeśli nie da się inaczej, to podstępem lub siłą. Na dyżurze ekipa Artura odnajduje nagle Czarka, który ma poważny uraz nogi i musi trafić do szpitala. Gdy junior odkrywa, że Anna pragnie go adoptować, od razu żałuje swojego buntu i ucieczki. Z kolei Nowy ściera się w pracy z Alkiem, bo kolega nie chce pomóc matce, której dziecko miało wypadek na placu zabaw oraz gdy posuwa się do przemocy wobec ich kolejnego pacjenta, pijanego kloszarda. W środku nocy jedna z karetek ma niebezpieczny wypadek.

 • 05:00 Tamte lata, tamte dni - Janusz Olejniczak magazyn, dysk./wywiad/debata, 2021
  Marta Perchuć - Burzyńska rozmawia ...

  Marta Perchuć - Burzyńska rozmawia z wybitnymi artystami o dzieciństwie, domu rodzinnym i najważniejszych doświadczeniach, które w istotny sposób
  wpłynęły na ich życie i drogę twórczą. Rozmowy realizowane są w miejscach, które dla bohaterów programu mają największe znaczenie sentymentalne.
  Tym razem w podróż do krainy dzieciństwa i młodości zabiera nas wybitny pianista Janusz Olejniczak.

 • 05:30 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv