TVP Polonia - Program TV na sobotę 13 kwietnia 2024

 • 06:00 Gra słów. Krzyżówka - /844/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 06:30 Balans bieli magazyn, magazyn, 2024
  Gdy syn Rachel Goldberg - ...

  Gdy syn Rachel Goldberg - Polin, 23 - letni Hersh, został wzięty 7 października 2023 r. jako zakładnik Hamasu, od tej pory z anonimowej Żydówki stała się ona międzynarodowym głosem rodzin zakładników. Weszła w nieznany wcześniej świat wystąpień publicznych i spotkań ze światowymi przywódcami, aby wywalczyć uwolnienie swojego syna i innych zakładników wziętych tego dnia przez Hamas. O wierze, codziennych zmaganiach Rachel Goldberg - Polin w rozmowie z Pauliną Guzik w programie Balans Bieli.

 • 07:00 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. W każdym odcinku jest omawiane inne schorzenie. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem. Mówią, co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. Wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy prezentują dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie, a będące światowymi odkryciami naukowymi.
  Odcinek 2. Stomatologia zachowawcza. Wyniki przeprowadzonych ostatnio badań są alarmujące. Trzylatki mają już 3 zepsute zęby, piętnastolatki 8, a czterdziestolatki, aż 17. Trudno znaleźć Polaka bez próchnicy. Ponad 40 procent z nas, zostaje na starość bez zębów. Nie dbamy też odpowiednio o higienę: prawie 4 mln Polaków nie myje zębów, 800 tysięcy nie ma nawet własnej szczoteczki do zębów!!! Większą dbałość o zdrowie jamy ustnej wykazują kobiety, które częściej myją zęby. Mężczyźni, niestety, dbają o nie słabiej. Badania pokazują również, że prawie wszyscy Polacy boją się dentysty, a aż 15 proc. badanych deklaruje dentofobię czyli paniczny lęk przed stomatologiem. Czy jest się czego bać? Dlaczego stan uzębienia Polaków jest tak zły? I co można na to poradzić? Odpowiedzi na te pytania już z w najnowszym odcinku magazynu "Operacja zdrowie".

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:20 Oko w oko - wywiad z Tomaszem Majewskim , felieton, 2023
 • 11:50 Słoneczna włócznia - odc. 1 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2000
  Bohaterem zrealizowanego w koprodukcji polsko ...


  Bohaterem zrealizowanego w koprodukcji polsko - niemieckiej serialu jest 12 - letni Max. Jego ojciec, Mateusz, jest naukowcem, fizykiem - teraz uczestniczy w wyprawie ekipy
  archeologów prowadzących prace wykopaliskowe w Andach. Max, wykraczający swą wiedzą poza przeciętność, nie jest lubiany przez swych szkolnych kolegów, tym bardziej że jest nowym uczniem w klasie. Jedynym jego przyjacielem jest Matylda, równie szalona jak Max, przezywana Dziką. Mateusz znajduje w Andach tajemniczy przedmiot - słoneczną włócznię, wydzielającą niezwykłe, jak się potem okaże, pozaziemskie promieniowanie.

 • 12:20 Słoneczna włócznia - odc. 2 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2000
  W Tardzie, gdzie mieszka teraz ...


  W Tardzie, gdzie mieszka teraz Max, trwają przygotowania do wielkiego festynu organizowanego z okazji 250 - lecia założenia miasta. Zaplanowano także mecz koszykówki. Max i Artur rywalizują między sobą o funkcję kapitana drużyny. Artur, zagorzały przeciwnik Maxa, doprowadza do wyeliminowania chłopca z drużyny. Tymczasem powraca z wyprawy Mateusz. Pobieżne badania słonecznej włóczni potwierdzają wstępną tezę o jej pozaziemskim pochodzeniu. Mateusz przynosi tajemniczy przedmiot do domu, do swej prywatnej pracowni, zabraniając do niej wstępu domownikom.

 • 12:55 Wędrowiec Polski - Tarnów cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl programów, którego celem jest ...

  Cykl programów, którego celem jest przybliżenie historii, tradycji, kultury różnych regionów Polski. Ten niekonwencjonalny, kulturalny przewodnik po Polsce prowadzi poeta, literaturoznawca i krytyk literacki, Krzysztof Koehler.

 • 13:25 Na dobre i na złe - odc. 915 Przeszłość na nowo serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Rajmund znów spotyka się z ...

  Rajmund znów spotyka się z Sarą i zastawia na oszustkę sprytną pułapkę. Falkowicz ma tymczasem przeprowadzić w Leśnej Górze nowatorską operację: przeszczep jądra u młodego żołnierza, który uległ wypadkowi na poligonie. Żona dawcy – którym jest dowódca chłopaka, odpowiedzialny za jego kalectwo - od początku jest jednak zabiegowi przeciwna. Pod opiekę Radwana trafia dziewczyna w ciąży, która właśnie wyszła z zakładu karnego i zaczęła obficie krwawić. Chorej towarzyszy koleżanka zza krat – Iga Kaczorowska - która jest lekarką i która zdobywa etat w Leśnej Górze jako internistka i reumatolog, ukrywając przed Agatą, że ma na koncie wyrok i ostatnie dwa lata spędziła w więzieniu. A gdy doktor Kaczorowska zaczyna pracę, okazuje się, że ukrywa jeszcze jeden sekret. Okazuje się, że dobrze zna profesora Markiewicza.

 • 14:25 Forum program publicystyczny, dysk./wywiad/debata, 2024
 • 15:25 Okrasa łamie przepisy - Sos holenderski magazyn kulinarny, magazyn, 2024
  Tym razem Karol Okrasa zaprasza ...

  Tym razem Karol Okrasa zaprasza widzów na opowieść o sosie holenderskim, robionym na bazie sklarowanego masła, żółtek, cytryny, białego wina lub octu winnego. Jeden z wielkich francuskich szefów kuchni Auguste Escoffier, w początkach XX wieku zaliczył ten sos do piątki najważniejszych, jak to ładnie nazywano, sosów - matek, bazowych sosów, z których powstają wszelkie inne warianty. Wynalazca sosu holenderskiego, jak to w przypadku odkryć kulinarnych bywa, chowa się przed nami w mrokach dziejów. Co ciekawe, sos holenderski nie pochodzi z Holandii, ale najprawdopodobniej z północy Francji, gdzie królowało masło, a nie oliwa. Emulsja z żółtek i oliwy, jest również znanym sosem, czyli majonezem. W 1651 roku Franois de La Varenne wydał swoją przełomową książkę kucharską "Le Cuisinier Francois" - czyli "Kucharz francuski". Opisał w niej sos podobny do holenderskiego zrobiony: z dobrym świeżym masłem, odrobiną octu, soli i gałki muszkatołowej oraz żółtkiem jaja do związania sosu. Ta książka wywarła bodaj największy wpływ nie tylko na kuchnię francuską, lecz także europejską, w tym polską i doczekała się do początku XIX wieku ponad 250 wydań. W eleganckiej kuchni polskiej XIX i XX wieku sosy holenderskie towarzyszyły młodym jarzynom, w szczególności szparagom, jajkom po benedyktyńsku czy daniom z ryb. Sosy przygotowane przez Karola Okrasę: 1/ Stek z dyni z orzechowym sosem holenderskim; 2/ Smażona makrela z ziołową salsą i sosem holenderskim na palonym maśle; 3/ Pieczona bułka z sałatką z kurczaka i konopnym sosem holenderskim.

 • 16:00 Kulturalni PL - (681) magazyn, magazyn, 2024
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 M jak miłość - odc. 1781* serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Kamil organizuje przyjęcie urodzinowe dla ...

  Kamil organizuje przyjęcie urodzinowe dla Poli, którego gwiazdą zostaje Misiek jako magik - amator. A do tego mała dostaje wymarzony prezent: chomika o imieniu Chrupek. Z kolei Anita odkrywa, że jej matka nazywa się obecnie Anna Lerman i jest autorką książki o walce z nałogiem, która ją ostatnio zafascynowała. Wzburzona, dziewczyna postanawia zrezygnować z kontaktu z seniorką - zraniona przez fakt, że Anna wykreśliła ją ze swojego życia, choć wygrała z uzależnieniem i z łatwością mogła ją w ostatnich latach odnaleźć. A gdy pisarka zjawia się w domu Gryca i prosi córkę o kolejną szansę, Anita nie chce jej nawet wysłuchać. Tymczasem Kinga "przyłapuje" Piotrka z rachunkiem z fast foodu i od razu robi mężowi wymówki - zirytowana, że ukochany nie przestrzega diety. Marcin - dzięki pomocy Ani - odkrywa natomiast, że Kama wyjechała na Śląsk do stryja Erwina. Gdy Chodakowski dziewczynę odnajduje, ta w finale zdradza mu, że jest w ciąży - nieświadoma, że partner już zna jej sekret dzięki jej siostrze. A śląska rodzina Kamy uznaje Marcina za jej narzeczonego i od razu wypytuje młodych o planowany ślub.

 • 18:10 Szansa na sukces. Opole 2024 - Lanberry widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste. Amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.
  W tym odcinku "Szansy na sukces. Opole 2024" bierzemy się za repertuar jednej z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów - Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry. Na jurorskiej kanapie zasiądzie wraz z zespołem.

 • 19:05 Kabaretowe Naj - Muzycznie o wiośnie , artystyczne/estradowe (widowisko), 2021
  W cyklu Kabaretowe Naj - ...

  W cyklu Kabaretowe Naj - skecze, piosenki i sylwetki słynnych artystów kabaretu. Wszystko opatrzone autorskim komentarzem Karoliny Pańczyk.

 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Zatoka szpiegów - odc. 2 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Franz odwiedza Dom Szwedzkiego Marynarza, ...

  Franz odwiedza Dom Szwedzkiego Marynarza, gdzie dowiaduje się, że jego ojcem jest Polak o nazwisku Kurkowski. Pastor Eriksson przekazuje mu list, w którym ojciec prosi, żeby w trudnym czasie wojny syn potrafił zachować się przyzwoicie. Na ulicy Franza napadają uzbrojeni złodzieje, ale jeden z nich, Staszek, okazuje się jego dawnym kolegą. Franz odwiedza matkę i chce dowiedzieć się czegoś więcej o swoim prawdziwym ojcu, ale ona unika rozmowy. Potem jednak spotyka się z synem i przyznaje, że kochała kiedyś Kurkowskiego, ale sądziła, że zginął na morzu. Wtedy związała się z Lotharem, który zaopiekował się nią i jej małym synem Franzem. Nie ujawnia synowi, że prawdziwą motywacją do związku z Niemcem były groźby ojca, który chciał ją wydziedziczyć. Na molo do Franza zagaduje przypadkowy mężczyzna i zostawia mu aparat szpiegowski z adresem skrzynki kontaktowej. Franz rozumie, że to wysłannik Johanna, jest na niego wściekły, ale ten przypomina mu, że musi wykonać zadanie, jeśli nie chce być posądzony o zabicie Anny. Żeby zdobyć informacje, których potrzebuje aliancki wywiad, Franz uwodzi Ilsę, sekretarkę komandora Kesslera. Wynajmuje Staszka, żeby upozorował napad na dziewczynę, a Franz przychodzi jej na ratunek. Następnego dnia Franz odwiedza ją z kwiatami. Poznaje wtedy Gretę, piękną żonę Kesslera, której wpada w oko. Franz i Ilse lądują w łóżku, ale sekretarka twierdzi, że nie ma dostępu do tajnych dokumentów, które Kessler trzyma w swoim prywatnym domu.
  Engel, kolega Franza z SS, odwiedza go z informacją, że namierzył polskiego szpiega, brata więźnia, który otruł się, gdy przesłuchiwał go Franz. Odnalezienie go mogłoby nieco podreperować reputację Franza. Muszą się jednak spieszyć, żeby go przesłuchać, bo ma zostać zabity w ramach Intelligenzaktion. Na miejsce docierają jednak za późno, kiedy więźniowie są już rozstrzeliwani. Do Franza dociera, jak bardzo okrutne są działania niemieckiej armii wobec polskiej ludności. Razem z Engelem jadą na bal z okazji kapitulacji Francji, na który Franza zaprosiła zauroczona nim żona Kesslera. Podczas balu Franz z Ilse wymykają się na seks. On wykorzystuje sytuację, żeby wkraść się do gabinetu Kesslera i zrobić zdjęcia tajnym dokumentom z nazwami okrętów, które w najbliższym czasie przypłyną do Gdyni. Przekazuje zdjęcia do skrzynki kontaktowej polskiego wywiadu. Johann informuje go, że jest wolny i nie musi już dla nich pracować. Przypomina mu jednocześnie o okrucieństwie niemieckiej armii i jego polskim pochodzeniu. Proponuje mu przejście na stronę aliantów. Franz jest rozdarty.

 • 21:15 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 5 reality show, reality show, 2024
  W odcinku 5 zobaczymy efekt ...

  W odcinku 5 zobaczymy efekt wypełnianej wieczorem ankiety, której wyniki zmienią dotychczasowy układ par. Nie obędzie się bez konfliktów, wybory zaskoczą wielu. Ankieta rozdzieli nawet Tadeusza i Janinę. Podczas plenerowego spotkania grupy, Marta nieśmiało zapyta o plany związane z balem finałowym. Okaże się, że wyobrażenia niektórych o potencjalnych partnerach na balu są dalekie od rzeczywistości. Wizyta w sklepie z używaną odzieżą w nowych parach. To będzie dopiero zabawa - ubrać kogoś, kogo niekoniecznie się lubi. W ciągu dnia pełnego niespodzianek także spotkania miłe i te mniej miłe. Małgorzaty wrogość wobec Andrzeja zaskoczy wszystkich. A Majka będzie się starała wpłynąć na spotkaniu na zachowanie Zygmunta. Marta do rozmowy jeden na jeden zaprosi Majkę. I to okaże się przełomowe. Randka Tadeusza z Marią także, bo mimo pokus pozostanie wierny swojemu pierwszemu wyborowi. Gościem specjalnym odcinka będzie Edyta Herbuś, która poprowadzi kuracjuszy po czerwonym dywanie.

 • 22:10 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 5* serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Rok 1939. Życie na Kresach ...

  Rok 1939. Życie na Kresach toczy się leniwie, pomimo coraz częstszych wieści o nadchodzącej wojnie. Dorastający rówieśnicy Zbyszek i Wasylko rywalizują ze sobą na każdym polu. Kochają się w tej samej dziewczynie - Aksinii. Wasylko spiskuje z ukraińskimi nacjonalistami, przez co Antonii musi go ratować przed policją. Wkrótce Niemcy napadają na Polskę i Antoni zostaje zmobilizowany. Tymczasem w Breslau Peter i Lisa biorą ślub. Goldstein pragnie przepisać na Karla swój majątek, by uchronić go przed konfiskatą jako mienie żydowskie. W zamian prosi o pomoc w ucieczce za granicę. Lisa z wyróżnieniem kończy medycynę i podejmuje etat w klinice. Jej pierwszy w życiu pacjent ma na plecach wyciętą nożem swastykę. To skatowany przez bojówkarzy Goldstein. Lisa obiecuje umierającemu, że zaopiekuje się jego rodziną i pomoże im uciec z Rzeszy. Kilkadziesiąt lat później, czekając na wyniki badań babci, Marianna - czytająca pamiętniki Lisy - zdaje sobie sprawę, że jest w tym samym szpitalu, w którym skonał Goldstein. Marianna odkrywa, że jej życie to stąpanie po śladach Karla i jego siostry. Ten sam dom, te same ulice, uczelnie, szpitale, stale te same kamienie pod stopami.

 • 23:00 Teleexpress Weekend magazyn, serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:20 Polacy to wiedzą! - odc. 93 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 23:50 Muzeum Polskiej Piosenki - "Parostatek" , felieton, 2015
  W programie historia piosenki "Parostatek".


  W programie historia piosenki "Parostatek".

 • 00:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 00:35 M jak miłość - odc. 1781* serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Kamil organizuje przyjęcie urodzinowe dla ...

  Kamil organizuje przyjęcie urodzinowe dla Poli, którego gwiazdą zostaje Misiek jako magik - amator. A do tego mała dostaje wymarzony prezent: chomika o imieniu Chrupek. Z kolei Anita odkrywa, że jej matka nazywa się obecnie Anna Lerman i jest autorką książki o walce z nałogiem, która ją ostatnio zafascynowała. Wzburzona, dziewczyna postanawia zrezygnować z kontaktu z seniorką - zraniona przez fakt, że Anna wykreśliła ją ze swojego życia, choć wygrała z uzależnieniem i z łatwością mogła ją w ostatnich latach odnaleźć. A gdy pisarka zjawia się w domu Gryca i prosi córkę o kolejną szansę, Anita nie chce jej nawet wysłuchać. Tymczasem Kinga "przyłapuje" Piotrka z rachunkiem z fast foodu i od razu robi mężowi wymówki - zirytowana, że ukochany nie przestrzega diety. Marcin - dzięki pomocy Ani - odkrywa natomiast, że Kama wyjechała na Śląsk do stryja Erwina. Gdy Chodakowski dziewczynę odnajduje, ta w finale zdradza mu, że jest w ciąży - nieświadoma, że partner już zna jej sekret dzięki jej siostrze. A śląska rodzina Kamy uznaje Marcina za jej narzeczonego i od razu wypytuje młodych o planowany ślub.

 • 01:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:10 O mnie się nie martw s.II odc. 2/13 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  W Internecie pojawia się film, ...


  W Internecie pojawia się film, w którym samochód szarżuje po Warszawie, kręci bączki, przejeżdża na czerwonym świetle. Nie widać kierowcy, ale słychać z offu głos: "Po to się jest adwokatem, żeby wiedzieć, jak wami kręcić. To mówię ja, Marcin Kaszuba, najskuteczniejszy ze skutecznych". Przez ten kompromitujący film Marcin ma wiele problemów. Aśka ani Iga nie wierzą, żeby to mógł być Marcin i podejrzewają, że za tą aferą kryje się Biczyński. Dzięki pomocy Krzyśka, Karolina odwiedza swojego ukochanego, który, jak się okazuje, ma inną dziewczynę. Aby pocieszyć Karolinę, Krzysiek organizuje jej urodziny. Aśka w rozmowie z Zarzyckim wyznaje, że chce odejść z kancelarii, by wyrwać się spod opieki zbyt troskliwego ojca.

 • 03:00 O mnie się nie martw s.II odc. 3/13 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Zdjęcie Igi i Marcina opatrzone ...


  Zdjęcie Igi i Marcina opatrzone zjadliwym komentarzem ukazuje się na pierwszej stronie brukowca. Ku zaskoczeniu Krzyśka oraz irytacji Zarzyckiego, Marcin zachowuje się tak, jakby medialny zamęt wywołany filmem w internecie wcale go nie obchodził. Z humorem traktuje nawet natrętne wielbicielki jego samochodu, które odwiedzają go w kancelarii, udając klientki. Ale swobodne zachowanie Marcina to tylko pozory, tak naprawdę mecenas słabo radzi sobie z sytuacją, w której anonimowy wróg próbuje zniszczyć jego dobre imię. W tym czasie starsza córka Igi, Helenka, dostaje paczkę, a w niej prezent od swego biologicznego taty Francuza, którego nie widziała od lat. Iga znowu musi zwrócić się o pomoc do Marcina.

 • 03:55 Kombii na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem jest zawsze inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypomina formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszą ich zespoły grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą też zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska. W tym odcinku: Kombii.

 • 04:50 Czterdziestolatek - odc. 11/21 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 1975
  Kolega z budowy, inżynier Bek, ...

  Kolega z budowy, inżynier Bek, zwraca się do Karwowskiego z nietypową prośbą. Podejrzewa, że żona go zdradza i chciałby, żeby kolega przez pewien czas ją śledził. Powodowany męską solidarnością Stefan spełnia prośbę kolegi, przez co naraża się na szereg nieprzyjemnych sytuacji. Ostateczna kompromitacja następuje w sądzie, podczas sprawy rozwodowej Beków.

 • 05:45 Tylko jeden skecz - "O zajęciach z żeglarstwa suchego" program rozrywkowy, artystyczne/estradowe (widowisko), 2013
  "Tylko jeden skecz" - program, ...

  "Tylko jeden skecz" - program, w którym prezentujemy znane i lubiane skecze. W programie skecz: "O zajęciach z żeglarstwa suchego" w wykonaniu Bohdana Smolenia.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv