TVP Polonia - Program TV na środę 06 grudnia 2023

 • 06:00 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 06:30 Polskie Parki Narodowe - Bieszczadzki Park Narodowy* film dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Prowadzący program to Dariusz Gross, ...

  Prowadzący program to Dariusz Gross, dziennikarz, zafascynowany przyrodą poszukiwacz - odkrywca. Pokazuje znane nam parki narodowe z innej, zaskakującej strony, przez pryzmat pracy naukowców zgłębiających sekrety ekosystemów i pracujących nad ich zachowaniem dla przyszłych pokoleń. To program o osobliwościach przyrody i ukazujący wyjątkowość poszczególnych parków narodowych w Polsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie badawcze z odwiecznym dziełem natury.

 • 07:00 Kuchnia dwudziestolecia - odc. Patrząc na Paryż. Najlepsze adresy międzywojnia. magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  W kolejnym programie mówimy o ...

  W kolejnym programie mówimy o menu restauracji Simona i Steckiego w Warszawie oraz restauracji Naftala Toepfera we Lwowie. W wiosennym menu u Simona i Steckiego w roku 1936 znajdujemy sztukę mięsa, karpia, pół kurczaka, ćwierć gęsi i proste zupy. W menu znajdują się również zrazy a la Radziwiłł, które przypomni prowadzący program Łukasz Modelski. We Lwowie jedną z najbardziej znanych restauracji okresu międzywojennego była restauracja Naftula Toepfera. Lokal znajdował się przy ulicy Trybunalskiej 12. Był to jeden z najwyżej cenionych adresów w mieście zarówno ze względu na kuchnię jak i na towarzystwo. Z menu tej restauracji poznamy przepis na kresową zupę cytrynową.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Studio Lwów magazyn, magazyn, 2023
 • 11:30 Barwy szczęścia - odc. 2868 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Vincenzo tak szykuje się do ...

  Vincenzo tak szykuje się do wizyty w Urzędzie Skarbowym, że Żabcia czuje ukłucie zazdrości. Halicka załatwia w końcu Sycylijczykowi obniżenie mandatu, a później urzędniczka przychodzi do Feel Good na obiad. Wyraźnie kokietuje właściciela restauracji, czego Ania nie pozostawia bez komentarza. W efekcie Wanda wychodzi z restauracji na nowo urażona - a Vincenzo zaczyna obawiać się jej zemsty. Z kolei Sokalska uprzedza Agatę i Huberta, że odwiedzi ją kurator, by sprawdzić, w jakich warunkach mieszka Emil. Kurator nie wygląda na sympatycznego i rozmowa z nim wcale Joanny nie uspokaja. Karolina nadal pomaga Justinowi w hotelu, podczas gdy Sadowscy zajmują się Tadziem. Z kolei Sabina wspiera Amelię, gdy ta organizuje pogrzeb męża. Bruno wypytuje matkę o rodzinę i w końcu dowiaduje się o śmierci teścia.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Paszporty Wolności. Wizytówki - odc. 4 Andrzej Kołodziej cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Andrzej Kołodziej urodził się w ...

  Andrzej Kołodziej urodził się w 1959 r. w Zagórzu k. Sanoka. W latach 1978 - 1980 działał w Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela i w Wolnych Związkach Zawodowych Wybrzeża. W sierpniu 1980 r. zorganizował strajk w Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni, został też przewodniczącym komitetu strajkowego w stoczni oraz wiceprzewodniczącym Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Gdańsku. Cztery lata później wszedł w skład krajowego Komitetu Wykonawczego Solidarności Walczącej, a od listopada 1987 r. pełnił funkcję jego przewodniczącego. Odznaczony m.in. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (2006) i Krzyżem Wolności i Solidarności (2016)

 • 12:15 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 262 (Ojciec Mateusz XX, odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Basia rano spieszy się do ...

  Basia rano spieszy się do pracy i prosi Nocula, by zajął się Zosią. Niestety, lodówka jest pusta, a po chwili nie ma prądu. Okazuje się, że żona zapomniała opłacić rachunki! Mateusz z nauczycielką Anną (Anna Mrozowska) i dziećmi puszczają łódeczki na Wiśle. Anna, z wykształcenia fizyk zrezygnowała z kariery i doktoratu, gdy okazało się, że jej mama ma stwardnienie rozsiane. Dziewczyna zostawiła uczelnię i wróciła do Sandomierza, gdzie uczy m. in. przyrody. Anna wyznaje księdzu, że matka nie może się z tym pogodzić. Mateusz odwiedza więc panią Romę (Barbara Bursztynowicz) i tłumaczy jej, że powinna uszanować decyzję córki.

 • 13:05 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 263 (Ojciec Mateusz XX, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Mateusz jest zaproszony na poświęcenie ...

  Mateusz jest zaproszony na poświęcenie nowego apartamentowca. Prezes Łopian prezentuje gościom mieszkanie pokazowe, które należy do Wareckiego. Pracownia Marca, gdzie pracuje Basia Nocul, ma pomóc lokatorom w wykańczaniu lokali. Basia ma się osobiście zająć mieszkaniem Marca, który też zainwestował i kupił coś w Łopian Plaza. Warecki wraz z żoną ogląda budynek i się wścieka, bo widzi mnóstwo niedoróbek. Prezes Łopian mówi o koniecznych remontach i naprawach. Ludzie nie kryją oburzenia. Prym wiedzie Warecki, który krzyczy, że już złożył doniesienie do prokuratury. Oskarża firmę o oszustwa i wyłudzenia, twierdzi, że ma na wszystko dowody. Kłóci się z Marcem, który zaczyna mu grozić.

 • 14:00 Gdziekolwiek będę.... (film o Marku Grechucie){PL} film dokumentalny, film dokumentalny, 2009
  Dokument poświęcony wielkiemu i wszechstronnemu ...

  Dokument poświęcony wielkiemu i wszechstronnemu artyście, Markowi Grechucie. Narratorem jest Danuta Grechuta, żona i muza pieśniarza, malarza, architekta, poety i kompozytora, zakochanego w sporcie kibica. Opowiada ona, jak na co dzień była świadkiem zmagania się artysty z własną wrażliwością, jego walki o prawo do własnej odrębności, o prawo do własnego życia w zamkniętej społeczności krakowskich elit artystycznych i intelektualnych. Danuta Grechuta mówi też o namiętnościach i słabościach męża artysty, o jego lękach i radościach. Uczestniczyła w jego życiu, walczyła wraz z nim z chorobą i wspierała go w ciężkich chwilach. Powstał obraz osoby niezwykle ciepłej i niezależnej, charyzmatycznego poety, kompozytora i pieśniarza obdarzonego niespotykaną barwą głosu. Kamera pokazuje tak bliskie bohaterowi miejsca w Krakowie, jak: Politechnika, Rynek, Piwnica pod Baranami. W filmie wypowiadają się także inni ludzie bardzo blisko związani z Markiem Grechutą, m. in. Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Leszek Aleksander Moczulski oraz syn artysty, Łukasz.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 Animowanki - Agi Bagi serial animowany, film animowany, 2017
  Bodzio i Zibi spacerują po ...


  Bodzio i Zibi spacerują po lesie, zbierając jagody i grzybki. Oczywiście zabierają ze sobą atlas roślin, aby sprawdzać, które z nich można jeść, a których nigdy nie powinno się brać do buzi. Śladami przyjaciół podąża Gadzina, która nieopatrznie zjada trujące jagody, oraz Siłacz, który przypadkiem połyka muchomora. Gadzina i Siłacz są bardzo chorzy. Agingi i Bagingi wszelkimi sposobami starają się wyleczyć przyjaciół.

 • 15:30 Mami Fatale, seria 3 - Lodowa pułapka, odc. 36 serial animowany, film animowany, 2018
 • 15:40 GO - TU magazyn kulinarny, magazyn, 2023
  Dziś wybierzemy się w kulinarną ...

  Dziś wybierzemy się w kulinarną podróż do Indii. Czeka nas nie lada wyzwanie, bo przygotujemy butter masalę, jedno z najsłynniejszych dań kuchni indyjskiej. Jesteście gotowi na aromatyczną wyprawę dla prawdziwych mistrzów?

 • 16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 86 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  "Ślub Cymbarki". Początek roku 1412. ...

  "Ślub Cymbarki". Początek roku 1412. Dziś ma odbyć się ślub księżniczki Cymbarki (Aniela Płudowska) i księcia Ernesta Habsburga (Jakub Łopatka). Narzeczeni, nie wiedząc o tym, poznali się już wcześniej i w sobie zakochali. Mścisław (Karol Dziuba) jest ulubieńcem Jagiełły (Sebastian Skoczeń). Dostaje nawet kilka wsi. Zyndram (Maciej Raniszewski) wspierany przez Femkę (Żaneta Homa) i Mszczuja (Dawid Czupryński) zbiera się do zdemaskowania Mścisława. Lech (Mariusz Jakus) umawia się w lesie nad brzegiem rzeki z wiejską mamką (Anna Król). Zostawia malutką Jagnę (Lena Filipkowska) i idzie po wodę. Mała dziewczynka znika. Katarzyna Gorajska (Aleksandra Sroka) wraca do Krakowa tylko z Dobkiem (Ernest Nita). Karim (Adam Młynarczyk) zwraca Katarzynie rękawiczkę i życzy jej szczęścia.

 • 16:30 Barwy szczęścia - odc. 2868 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Vincenzo tak szykuje się do ...

  Vincenzo tak szykuje się do wizyty w Urzędzie Skarbowym, że Żabcia czuje ukłucie zazdrości. Halicka załatwia w końcu Sycylijczykowi obniżenie mandatu, a później urzędniczka przychodzi do Feel Good na obiad. Wyraźnie kokietuje właściciela restauracji, czego Ania nie pozostawia bez komentarza. W efekcie Wanda wychodzi z restauracji na nowo urażona - a Vincenzo zaczyna obawiać się jej zemsty. Z kolei Sokalska uprzedza Agatę i Huberta, że odwiedzi ją kurator, by sprawdzić, w jakich warunkach mieszka Emil. Kurator nie wygląda na sympatycznego i rozmowa z nim wcale Joanny nie uspokaja. Karolina nadal pomaga Justinowi w hotelu, podczas gdy Sadowscy zajmują się Tadziem. Z kolei Sabina wspiera Amelię, gdy ta organizuje pogrzeb męża. Bruno wypytuje matkę o rodzinę i w końcu dowiaduje się o śmierci teścia.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Uzbekistan - Kraina Otwartych Serc , reportaż, 2020
  Reportaż opowiadający o Polakach w ...  Reportaż opowiadający o Polakach w Uzbekistanie.

 • 17:55 Kierunek Zachód - /244/ (Kierunek Zachód) magazyn, magazyn, , kraj prod.Niemcy 2023
 • 18:10 Magazyn z Wysp - 271 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2023
  Cykliczny magazyn o Polakach i ...

  Cykliczny magazyn o Polakach i dla Polaków mieszających w Wielkiej Brytanii. Autorzy programu pokazują najciekawsze wydarzenia polonijne na Wyspach. To tematy ważne zarówno dla młodej brytyjskiej Polonii, jak również starszej powojennej emigracji. W magazynie szeroko omawiane są tematy polskiej oświaty i kultury na Wyspach, ale też stosunków polsko - brytyjskich na płaszczyznach: politycznej i gospodarczej. W felietonie z cyklu Z kart historii brytyjskiej Polonii widzowie poznają sylwetki znanych Polaków, których los związany był z Wielką Brytanią.

 • 18:25 Paszporty Wolności. Wizytówki - odc. 8 Adam Solarski cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Wizytówki osób, które są zapomnianymi ...

  Wizytówki osób, które są zapomnianymi twarzami Solidarności. Adam Solarski urodził się w 1954 r. w Radomiu. Był członkiem NSZZ "Solidarność" (m.in. przewodniczącym Komisji Zakładowej przy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomiu) oraz Komitetu Obrony Więzionych za Przekonania w Radomiu. Po wprowadzeniu stanu wojennego - w grudniu 1981 r. - internowano go na pięć miesięcy. W styczniu 1984 r. wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Na emigracji wspierał podziemną "Solidarność" w Radomiu (m.in. w 1988 r. przekazał na jej potrzeby nadajnik radiowy).

 • 18:30 Informacje kulturalne informator kulturalny, magazyn, 2023
  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż ...

  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podróż po wystawach, kinach, teatrach, a także rozmowy i opinie czołowych postaci ze świata kultury.

 • 18:45 Czym żyje świat , magazyn, 2023
 • 19:05 Gra słów. Krzyżówka - /807/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:20 Blondynka s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Dla Sylwii i Dawida ten ...


  Dla Sylwii i Dawida ten dzień nie zaczął się dobrze. Do Dawida dzwoni Karol, prosi o wstawiennictwo u Sylwii. Dawid mówi o tym żonie, która wybucha złością. Nie ma ochoty na rozmowę ani z mężem, ani z ojcem. Dawid ma jeszcze inny kłopot. Koncert w schronisku, który przygotowuje dla doktora i Bystrej Wody, znowu wisi na włosku. Wprawdzie Pawełek i Tereska świetnie opanowali repertuar, ale firma, która miała zabezpieczyć koncert technicznie, wycofała się. Trzeba zbudować scenę i przygotować całe zaplecze. Dawid szuka pomocy u Maneja i Auguścika, ale jego współpraca z żołnierzami i robotnikami leśnymi nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów. Przez moment na włosku wisi też wielki festyn historyczny w kasztelu Sikory. Dla Traczyka i Andrzeja, mimowolnie uwikłanego w ciemne interesy swojego szefa, to katastrofa. Na festynie, w trakcie rekonstrukcji procesu czarownicy, miało być przecież zdemaskowane oszustwo wyborcze Sikory. To pomogłoby Andrzejowi wywinąć się z niekorzystnej umowy, a Traczykowi skompromitować nieoczekiwanego konkurenta. Ostatecznie Sylwia z Jagną, Traczykiem i Andrzejem wymyślają sposób jak przekonać Sikorę, żeby festynu nie odwoływał. Festyn rozpoczyna się zgodnie z planem, są stragany, pokazy kuglarzy i rycerzy, tańce rusałek. Za chwilę ma ruszyć proces czarownicy. W tym momencie Sylwia dostaje wiadomość, że do szpitala trafił Dalmata. To może być włośnica. Sylwia uświadamia sobie, że jeszcze nie przebadała próbki dziczyzny przyniesionej przez Partykę.

 • 21:10 Blondynka s.VII - odc 90 (seria VII, odc. 12) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Po utracie przytomności na festynie, ...


  Po utracie przytomności na festynie, doktor budzi się w szpitalu. Jest już po operacji. Jasiunia, która czuwa przy nim nieustannie, zauważa coś niepokojącego. Doktor nie pamięta nawet, że ma żonę. Wieść o przebudzeniu Jana obiega okolice. Przed salą szpitalną ustawia się ogonek gości. Sylwia też pojawia się u doktora, jest podenerwowana. Kapitan Karol naciska na spotkanie. Sylwia zwierza się ze swoich problemów doktorowi, mając nadzieję, że dzięki temu odzyska pamięć. Sylwia spotyka się z kapitanem na małym statku turystycznym. Początkowo rozmowa się nie klei. Kiedy wydaje się, że spotkanie zakończy się fiaskiem, Sylwia niespodziewanie wraca. Zaczynają rozmawiać. Sylwia wspomina, że Jagna i Andrzej wyprowadzili się od Sikory i nie mają mieszkania. Karol wpada na pomysł, że po małym remoncie mogą zamieszkać na tym statku. Tymczasem w Majakach wybory i same problemy. Najpierw Żorżeta gubi klucze do lokalu wyborczego, a kiedy w końcu wchodzi z Traczykiem do środka, okazuje się, że nie ma tam urny. W poszukiwania angażuje się Staruch, który podejrzewa, że za wyborczymi kłopotami stoją Sikora i Kizior. Komendant Zioło łapie Kiziora i wreszcie wybory mogą się rozpocząć. Wynik zaskoczy wszystkich. U doktora pojawia się zespół Bystra Woda, wszyscy są zaniepokojeni, czy ten zdąży wydobrzeć do koncertu. Doktor nie rozpoznaje żadnego ze swych przyjaciół. Jasiunia jest coraz bardziej zrozpaczona. Za radą prof. Kubicy stara się pomóc Janowi odzyskać pamięć za pomocą drobiazgów z przeszłości. Przynosi ulubioną fajkę, gotuje mu nawet jego ulubione pierogi licząc, że może dobrze znane smaki przywołają umysł Jana do porządku. Wydaje się, że to nie skutkuje. Ale czy na pewno? Doktor w końcu przytula Jasiunię i rozpoznaje w niej kobietę na ciężkie czasy. Sylwia przed nocą ma wreszcie czas, żeby zrobić test ciążowy. Siedzi na brzegu łóżka czekając na wynik.

 • 22:05 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 22:35 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  W rodzinie był czarną owcą. ...

  W rodzinie był czarną owcą. Rodzice starali się zaszczepić w nim kult pracy i nauki, jednak jego zawsze ciągnęło do kumpli z ulicy. Wkraczając w dorosłość, poznał smak luksusu i łatwych pieniędzy. Do zmian dojrzewał powoli, najpierw rzucił alkohol, ale nie zrezygnował z narkotyków. Dziś jest czysty od ponad dwudziestu lat, a swoją operatywność wykorzystuje do niesienia fachowej pomocy osobom bezdomnym, uzależnionym i młodzieży ze środowisk kryminogennych.
  Piotr Pietrow opowie Rafałowi Porzezińskiemu w programie "Ocaleni", o tym, jak ważnę są w życiu: miłość i trzeźwość.

 • 23:30 Leśniczówka - odc. 616 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Janusz prosi o pomoc Nowackiego. ...


  Janusz prosi o pomoc Nowackiego. Policja zatrzymuje Kafla, a komisarz proponuje mu status świadka koronnego w zamian za zeznania obciążające Rożka. Kurkowie wtajemniczają Beatkę w historię znajomości Artura z Kazią. Jedynak wyprowadza kobietę z domu Krawczyka i Edytki. Pati nie chce rozmawiać z Marianem. Harrisa pociesza Jacek, który wstawia się za nim u córki.

 • 00:00 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 00:35 Gra słów. Krzyżówka - /807/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 01:00 Magazyn z Wysp - 271 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2023
  Cykliczny magazyn o Polakach i ...

  Cykliczny magazyn o Polakach i dla Polaków mieszających w Wielkiej Brytanii. Autorzy programu pokazują najciekawsze wydarzenia polonijne na Wyspach. To tematy ważne zarówno dla młodej brytyjskiej Polonii, jak również starszej powojennej emigracji. W magazynie szeroko omawiane są tematy polskiej oświaty i kultury na Wyspach, ale też stosunków polsko - brytyjskich na płaszczyznach: politycznej i gospodarczej. W felietonie z cyklu Z kart historii brytyjskiej Polonii widzowie poznają sylwetki znanych Polaków, których los związany był z Wielką Brytanią.

 • 01:20 Niezwykłe miejsca - Sochaczew cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 01:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:10 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 02:40 Na dobre i na złe - odc. 898 Co ma być, to będzie serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Do szpitala trafia pacjentka Ela ...

  Do szpitala trafia pacjentka Ela z rakiem trzustki na wyjątkowo trudną operację Whipple'a, którą mają przeprowadzić Asia i Borys w asyście Blanki. Dopiero tuż przed zabiegiem mąż chorej dowiaduje się, jak poważny jest jej stan i wybucha nagle złością. Gdy okazuje się też, że kobieta nie znalazła nikogo do opieki nad dziećmi, doktor Jakubek chce odwołać operację, czym odebrałby jej ostatnią szansę na wyzdrowienie. Maks, mimo protestów Glorii, wypisuje ze szpitala małego Mojżesza. Doktor Krasucka, nie chcąc, by malec został odesłany do Rwandy, gdzie w sierocińcu nikt nie zapewni mu właściwej opieki, postanawia wziąć chłopca do siebie. Doktor Beger zajmuje się Zbyszkiem - mężem Weroniki, siostry Mariusza - którego stan mimo wszczepienia rozrusznika serca pogarsza się na tyle, że mężczyzna wymaga przeszczepienia serca. Tymczasem Blanka oficjalnie zaczyna pracę na chirurgii, ale myślami cały dzień jest przy Mario - zaniepokojona, bo w więzieniu odmówiono jej widzenia. Wieczorem jej ukochany zjawia się nagle w Leśnej Górze i prosi lekarkę o rękę.

 • 03:35 Bodo - odc. 1 serial biograficzny, film fabularny telewizyjny, 2015
  Opowieść o życiu Eugeniusza Bodo, ...


  Opowieść o życiu Eugeniusza Bodo, gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn. Eugeniusz Bodo zagrał w blisko trzydziestu filmach, był gwiazdą przedwojennych teatrów rewiowych: Morskiego Oka, Qui Pro Quo, twórcą pamiętanych do dzisiaj szlagierów, a także scenarzystą i reżyserem. W jego biografii, jak w soczewce, skupia się wszystko to, co tworzyło niezwykłą atmosferę przedwojennej Warszawy.
  odc. 1 Listopad 1916 roku. Młody Eugeniusz Bohdan Junod przygotowuje się do matury. Wolny czas z zamiłowaniem spędza w kinoteatrze Urania, który prowadzi jego ojciec. W nauce nie pomaga mu także uczucie do rówieśniczki Ady. Gdy pewnego dnia sprawy szkolne bardzo się komplikują, a relacja z Adą okazuje się wyłączenie jednostronna, Bohdanowi pozostaje próba realizacji marzenia o wielkiej karierze aktorskiej. • 04:35 Barwy szczęścia - odc. 2868 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Vincenzo tak szykuje się do ...

  Vincenzo tak szykuje się do wizyty w Urzędzie Skarbowym, że Żabcia czuje ukłucie zazdrości. Halicka załatwia w końcu Sycylijczykowi obniżenie mandatu, a później urzędniczka przychodzi do Feel Good na obiad. Wyraźnie kokietuje właściciela restauracji, czego Ania nie pozostawia bez komentarza. W efekcie Wanda wychodzi z restauracji na nowo urażona - a Vincenzo zaczyna obawiać się jej zemsty. Z kolei Sokalska uprzedza Agatę i Huberta, że odwiedzi ją kurator, by sprawdzić, w jakich warunkach mieszka Emil. Kurator nie wygląda na sympatycznego i rozmowa z nim wcale Joanny nie uspokaja. Karolina nadal pomaga Justinowi w hotelu, podczas gdy Sadowscy zajmują się Tadziem. Z kolei Sabina wspiera Amelię, gdy ta organizuje pogrzeb męża. Bruno wypytuje matkę o rodzinę i w końcu dowiaduje się o śmierci teścia.

 • 05:00 Uzbekistan - Kraina Otwartych Serc , reportaż, 2020
  Reportaż opowiadający o Polakach w ...  Reportaż opowiadający o Polakach w Uzbekistanie.

 • 05:30 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv