TVP Polonia - Program TV na środę 13 grudnia 2023

 • 06:00 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący ...

  Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

 • 06:30 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Gór Stołowych* film dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Prowadzący program Dariusz Gross, dziennikarz, ...

  Prowadzący program Dariusz Gross, dziennikarz, zafascynowany przyrodą poszukiwacz-odkrywca pokazuje parki narodowe znane turystom, z innej zaskakującej strony przez pryzmat pracy naukowców zgłębiających sekrety ekosystemów i pracujących nad ich zachowaniem dla przyszłych pokoleń. To program przybliżający osobliwości przyrody i ukazujący wyjątkowość poszczególnych parków narodowych w Polsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie badawcze z odwiecznym dziełem natury.

 • 07:00 Kuchnia dwudziestolecia - odc. Tajemnice domowej spiżarni magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  W 1933 roku Gebethner i ...


  W 1933 roku Gebethner i Wolff wydał niewielką książeczkę. Jej autorem był pisarz, który chyba najbardziej wśród polskich tworców tamtego okresu był kulinarnie uwrażliwiony. Chodzi o Jarosława Iwaszkiewicza i opowiadanie "Panny z Wilka", którego kluczowe sceny dzieją się w spiżarni. Spiżarnia w Wilku jest miejscem miłości, tu odżywają też wspomnienia dawnych uniesień. W spiżarni we dworze, czy to bogatym, czy biednym biło serce kuchni dwudziestolecia.
  W kolejnym odcinku programu potrawy ze spiżarni. Spiżarnia przechowywała domowe przetwory. Jednym z takich przetworów, które mogłyby stać na spiżarnianej półce, są marynowane gruszki. Drugą potrawą są rożenki śliwkowe, klasyk kuchni dwudziestolecia.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Studio Lwów magazyn, magazyn, 2023
 • 11:30 Barwy szczęścia - odc. 2872 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka o poranku świętuje z ...

  Oliwka o poranku świętuje z Tomaszem fakt, że jej kosmetyki zdobyły ważny atest. Później zajmuje się wyborem opakowań dla swoich produktów. Gdy Zbrowska spóźnia się przez to do klientki w hotelu, Justin robi jej ostre wymówki. Poza tym Skotnicki - szczęśliwy, że wynik jego testu okazał się negatywny - pracuje z podwójną energią. Przekazuje dobre nowiny Agacie i zaprasza ją i Sergiusza na wspólne świętowanie. W pracy Pyrka nadal flirtuje z Kieliszewskim, a później kolega specjalnie idzie do tego samego baru co szefowa i ich zabawa kończy się pocałunkiem. Z kolei Damian opowiada Sebastianowi o swoich pechowych oświadczynach, załamany na myśl, że Beata w końcu od niego ucieknie.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:15 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 264 (Ojciec Mateusz XX, odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Plebanię odwiedza Ludwik (Marcin Wojciechowski). ...

  Plebanię odwiedza Ludwik (Marcin Wojciechowski). Chłopak był podopiecznym Mateusza w seminarium. Tuż przed święceniami poczuł kryzys wiary i zrezygnował z bycia księdzem. Ludwik wraca na stancję do pani Romy (Ewa Decówna). Kobieta przygotowuje mu obiad i idzie się położyć. Ludwik bierze prysznic, gdy okazuje się, że wyłączono prąd, słucha muzyki z telefonu przez słuchawki i zapada w drzemkę. Gdy się budzi, znajduje w kuchni ciało Romy we krwi. Gibalski jest z żoną w szkole rodzenia. Instruktorka jest pod wrażeniem jego umiejętności. W domu Romy policjanci zabezpieczają ślady. Kobieta została pchnięta nożem. Po narzędziu zbrodni nie ma jednak śladu.

 • 13:05 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 265 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Przed domem antykwariuszy Magdy i ...

  Przed domem antykwariuszy Magdy i Grzegorza Gałeckich stoi tajemnicze auto. Kobieta obawia się, że ktoś ich nęka. Podejrzenie pada na firmę windykacyjną. Wojtek zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Kobylińska zakłada, że chodzi o uczczenie rocznicy poznania. Jest zachwycona, że Wojtek pamięta o tak ważnej dacie. Wieczorem tego samego dnia w tajemniczych okolicznościach znika Grzegorz. Ojciec Mateusz chętnie pomaga policjantom w poszukiwaniach antykwariusza, którego dobrze znał z widzenia. Szybko okazuje się, że okoliczności porwania są wyjątkowo niejasne.

 • 14:00 Taksówkarz - cichy bohater grudnia film dokumentalny, film dokumentalny, 2021
  Leszek Gorgol uczestnik strajków studenckich ...

  Leszek Gorgol uczestnik strajków studenckich i działacz NZS postanowił odnaleźć lubelskiego taksówkarza, który bezinteresownie w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 r jeździł, żeby informować i ostrzegać przed mającymi nastąpić represjami wobec ludzi Solidarności i opozycji. Odnajdują się świadkowie tych napiętych godzin sprzed wprowadzenia stanu wojennego i odwiedzają najważniejsze miejsca wydarzeń z tamtej nocy: miejsce ataku ZOMO na Zarząd Regionu Solidarności, miasteczko akademickie, dworzec PKP, okolice Komendy Milicji i Komitetu PZPR. Odżywają dramatyczne opowieści świadków aresztowań działaczy opozycji i Solidarności oraz ludzi, którzy w pamiętną noc próbowali ostrzegać innych i zapobiec represjom. Wracają emocje tamtej nocy: bez telefonów i informacji, nocy wyciągania ludzi z domów, niepokojących plotek o interwencji radzieckiej, bezradność ludzi Solidarności oraz agresji, bezprawia i cynizmu służb milicyjnych i SB. Polifonicznie zmontowane sekwencje opowieści świadków są oparte na archiwalnych materiałach fotograficznych i filmowych, scenach fabularyzowanych oraz archiwalnych dokumentach operacyjnych MSW z archiwum IPN odtwarzających dramatyzm sytuacji oraz bohaterów.

 • 14:50 Paszporty Wolności. Wizytówki - odc. 8 Adam Solarski cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Wizytówki osób, które są zapomnianymi ...

  Wizytówki osób, które są zapomnianymi twarzami Solidarności. Adam Solarski urodził się w 1954 r. w Radomiu. Był członkiem NSZZ "Solidarność" (m.in. przewodniczącym Komisji Zakładowej przy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomiu) oraz Komitetu Obrony Więzionych za Przekonania w Radomiu. Po wprowadzeniu stanu wojennego - w grudniu 1981 r. - internowano go na pięć miesięcy. W styczniu 1984 r. wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Na emigracji wspierał podziemną "Solidarność" w Radomiu (m.in. w 1988 r. przekazał na jej potrzeby nadajnik radiowy).

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 Animowanki - Agi Bagi serial animowany, film animowany, 2017
  Wódz posyła Bodzia i Zibiego ...


  Wódz posyła Bodzia i Zibiego do lasu, aby podziękowali ptaszkom za pióra do jego nowego pióropusza. W lesie Bodzio i Zibi znajdują maleńką, słabiutką roślinkę. Zibi usiłuje pomóc roślince swoimi czarami, ale bez Słoneczka czary Zibiego nie chcą działać. Bodzio wpada na pomysł, żeby wybudować system luster doprowadzający światło do roślinki. Dzięki słonecznym promieniom i z pomocą Bagingów ze słabowitejroślinki wyrasta piękny słonecznik.

 • 15:30 Mami Fatale, seria 3 - InstantMan, odc. 37 serial animowany, film animowany, 2018
  Mami Fatale to zręczna kucharka, ...

  Mami Fatale to zręczna kucharka, której towarzyszą mały psiak i prosiaczek. Mami przyrządza potrawy z warzyw uprawianych we własnym ogrodzie "doprawiając" je szczyptą wyobraźni i wysmakowanego humoru.

 • 15:40 GO - TU magazyn kulinarny, magazyn, 2023
  W dzisiejszym odcinku naturalnie słodki ...

  W dzisiejszym odcinku naturalnie słodki i rozpływający się w ustach chlebek bananowy. Cały sekret tkwi w użyciu rozgniecionych i dojrzałych owoców, ale nie zdradzimy więcej tajemnic. Poznacie je w naszym programie.

 • 16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 89 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Rok 1412. Zygmunt Luksemburski (Wojan ...


  Rok 1412. Zygmunt Luksemburski (Wojan Trocki) oddaje Jagielle (Sebastian Skoczeń) polskie insygnia koronacyjne. Grzymek (Krzysztof Brzazgoń) i Andrzej Tęczyński (Jędrzej Jezierski) będą je eskortować. W lesie napadają na nich zbójcy. Tęczyński zostaje ciężko ranny. Umiera w Krakowie, w ramionach żony Anny (Maria Wieczorek). Krakowscy mieszczanie witają króla i królową (Milena Staszuk), a Nieradka (Malwina Dubowska) szuka zaginionej córeczki. Greta (Iwona Katarzyna Pawlak) dowiaduje się, że Katka (Anna Oberc) znalazła w lesie dziecko Nieradki. Greta zamyka Katkę i idzie z dzieckiem do Krakowa. Nieradka przypadkiem dowiaduje się, że Lech (Mariusz Jakus) chciał pomóc córce. Idzie do lochu i przebacza ojcu. Królowa mówi mężowi, że jest brzemienna.

 • 16:30 Barwy szczęścia - odc. 2872 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka o poranku świętuje z ...

  Oliwka o poranku świętuje z Tomaszem fakt, że jej kosmetyki zdobyły ważny atest. Później zajmuje się wyborem opakowań dla swoich produktów. Gdy Zbrowska spóźnia się przez to do klientki w hotelu, Justin robi jej ostre wymówki. Poza tym Skotnicki - szczęśliwy, że wynik jego testu okazał się negatywny - pracuje z podwójną energią. Przekazuje dobre nowiny Agacie i zaprasza ją i Sergiusza na wspólne świętowanie. W pracy Pyrka nadal flirtuje z Kieliszewskim, a później kolega specjalnie idzie do tego samego baru co szefowa i ich zabawa kończy się pocałunkiem. Z kolei Damian opowiada Sebastianowi o swoich pechowych oświadczynach, załamany na myśl, że Beata w końcu od niego ucieknie.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Paszporty Wolności. Wizytówki - odc. 2 Kazimierz Michalczyk cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Kazimierz Michalczyk urodził się w ...

  Kazimierz Michalczyk urodził się w 1951 r. w Gliwicach. Od września 1980 r. należał do NSZZ "Solidarność" (był m.in. wiceprzewodniczącym komitetu zakładowego w Bazie Sprzętu i Transportu Kombinatu Budowlano - Montażowego Przemysłu Węglowego "Famont" w Gliwicach). Po wprowadzeniu stanu wojennego zaangażował się w działalność podziemną (m.in. był członkiem Drugiego Garnituru Gliwickiej Delegatury Regionalnej Komisji Wykonawczej NSZZ "Solidarność" Regionu Śląsko - Dąbrowskiego). W listopadzie 1982 r. został na miesiąc internowany. W połowie 1983 r. wyemigrował do Republiki Federalnej Niemiec, gdzie był członkiem organizacji Wolność, Demokracja, Solidarność i Towarzystwa Solidarność. Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2009).

 • 17:20 Patria Nostra. Polska - Moja Historia reportaż, reportaż, 2023
  W reportażu autorzy skupili się ...

  W reportażu autorzy skupili się na przedstawieniu misji Konkursu Historycznego Patria Nostra. Jest to niezwykła inicjatywa, która skupia wokół siebie młodzież z całego świata. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o historii Polski wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie postaw patriotycznych i aktywności obywatelskiej. Młodzież zostanie pokazana także podczas poznawania najważniejszych miejsc w Warszawie oraz Krakowie. Cennym elementem reportażu jest przedstawienie zaangażowania młodych Polaków żyjących poza Polską w poznanie historii oraz kultury kraju swoich rodziców - jakie emocje i odczucia budzi w nich nie tylko udział w konkursie, ale również wycieczka po kraju.

 • 17:40 Notacje - Czesław Okińczyc. Warto być przyzwoitym cykl dokumentalny, felieton, 2023
  Bohaterem odcinka jest Czesław Okińczyc ...

  Bohaterem odcinka jest Czesław Okińczyc - adwokat, polityk, poseł Sejmu Litwy. Był doradcą czterech prezydentów Litwy i trzech premierów tego kraju. To jeden z trzech Polaków, którzy podpisali w 1990 roku Akt Przywrócenia Państwa Litewskiego. Czesław Okińczyc opowiada o ważnych chwilach swojego życia, m.in. o dzieciństwie na Litwie i atmosferze w domu, w którym panowała nienawiść do komunizmu. Walka o wolność i niepodległość Litwy, a także dbanie o Polaków w tym kraju - to jedne z głównych zadań w jego działalności politycznej. Mottem postępowania były słowa Władysława Bartoszewskiego: "Warto być przyzwoitym".

 • 17:55 Kierunek Zachód - /245/ (Kierunek Zachód) magazyn, magazyn, , kraj prod.Niemcy 2023
  Magazyn "Kierunek Zachód" przedstawia wydarzenia ...

  Magazyn "Kierunek Zachód" przedstawia wydarzenia społeczne, kulturalne i religijne, w których bierze udział zachodnioeuropejska Polonia. Ważną kwestia programu będzie przedstawienie i promowanie sylwetek Polaków, którzy na emigracyjnym gruncie rozsławiają dobre imię Polski.

 • 18:10 Magazyn z Wysp - 272 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2023
  Cykliczny magazyn o Polakach i ...

  Cykliczny magazyn o Polakach i dla Polaków mieszających w Wielkiej Brytanii. Autorzy programu pokazują najciekawsze wydarzenia polonijne na Wyspach. To tematy ważne zarówno dla młodej brytyjskiej Polonii, jak również starszej powojennej emigracji. W magazynie szeroko omawiane są tematy polskiej oświaty i kultury na Wyspach, ale też stosunków polsko - brytyjskich na płaszczyznach: politycznej i gospodarczej. W felietonie z cyklu Z kart historii brytyjskiej Polonii widzowie poznają sylwetki znanych Polaków, których los związany był z Wielką Brytanią.

 • 18:30 Informacje kulturalne informator kulturalny, magazyn, 2023
  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podroż ...

  Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Podroż po wystawach, kinach, teatrach, a także rozmowy i opinie czołowych postaci ze świata kultury.
  -

 • 18:45 Czym żyje świat , magazyn, 2023
  W programie "Czym żyje świat" ...

  W programie "Czym żyje świat" omawiane są kluczowe wydarzenia dla naszego regionu. Analizy eksperckie, rozmowy z gośćmi prowadzone w studiu i przez korespondentów zagranicznych TVP.

 • 19:05 Gra słów. Krzyżówka - /812/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Koncert Paszporty Wolności 2023 widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Paszporty Wolności to inicjatywa Telewizji ...

  Paszporty Wolności to inicjatywa Telewizji Polskiej, realizowana przy wsparciu: Instytutu Pamięci Narodowej, Stowarzyszenia "Godność" oraz Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Celem projektu jest przywrócenie pamięci nieznanym lub zapomnianym bohaterom walki z komunizmem i podziemia niepodległościowego lat 80. W tegorocznej edycji Paszportów Wolności wychodzimy poza granice kraju, wśród uhonorowanych będą ci, którzy zmuszeni byli opuścić Polskę i na emigracji pozostali do dzisiaj. Realizując ten projekt, chcemy odnaleźć zasłużonych działaczy antykomunistycznego podziemia działających w latach 80. , którzy z różnych powodów pozostali w cieniu, a walczyli o wolną Polskę. Istotna jest też pamięć o tych, którzy odeszli w zapomnieniu. Nagłośnienie ich zasług, przedstawienie prawdy historycznej i ich poświęcenie dla sprawy jest zasadniczym celem koncertu Paszporty Wolności 2023.

 • 21:15 Blondynka s.VII - odc. 91 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Na przystani w Majakach na ...


  Na przystani w Majakach na kapitana czeka Jagna z rodziną. Kapitan ma przypłynąć stateczkiem, który będzie ich nowym domem. Sylwia towarzyszy przyjaciołom. Kapitan istotnie przypływa lecz nie statkiem turystycznym, ale łódeczką. Na statek przyjdzie Jagnie jeszcze poczekać. Nawalił silnik i łajba trafiła do remontu. Kapitan zamieszkuje w leśniczówce. Baśka ostatnio przestała jeść, ale na widok Karola nagle się ożywiła. Ptaki też czasem tęsknią. Doktor wrócił już ze szpitala, ale z jego pamięcią nadal nie jest najlepiej, więc Jasiunia aranżuje kolejne wizyty doktora u przyjaciół. Może to pomoże Janowi odzyskać pamięć? Przewodnikiem jest Kozyra. Auguścikowa przełamuje się i postanawia wyjechać do Australii na zaproszenie Sydneya Strusia. Wyznaje to Jasiuni w salonie fryzjerskim. Kiedy wraca do domu, na ganku spotyka jednak pana Strusia z nogą w gipsie. Sydney musiał wrócić z Australii ponieważ ugryzł go krokodyl. Z wyjazdu na Antypody nici. Tymczasem w Majakach zaczyna rozchodzić się plotka o tym, że Sylwia jest w ciąży. Felczerowa widziała jak Sylwia kupowała test ciążowy. A skoro Felczerowa coś widziała, to wiedzą o tym już całe Majaki. Plotka rośnie, trafia nawet do Dawida, a potem do Sylwii. On jest bezbrzeżnie zdziwiony, ona nie potwierdza i nie zaprzecza. Wydaje się bawić tą sytuacją. Stec chce porzucić wójtowanie, ma ofertę z dużej firmy, która chce budować w okolicach Majaków dużą inwestycję. Proponuje Traczykowi układ. Majka stara się rozwijać mydlany biznes. Manej się buntuje, ale kiedy przyjdzie chwila próby, chwyci mydło w dłoń i będzie najlepszym sprzedawcą na świecie. Majka to doceni. Spotkania Jana Fusa z przyjaciółmi wydają się bezowocne, do momentu, kiedy Jan spotyka się z Sylwią. Sylwia dziękuje mu, że mogła skorzystać z jego rad, dzięki czemu odzyskała ojca. I wtedy doktor przeżywa olśnienie. Wraz z pamięcią doktora do Majaków wraca nadzieja. Koncert, który tygodniami przygotowywał Dawid odbędzie się w pełnej krasie. Całe Majaki stawiają się w schronisku. Z Bystrą Wodą śpiewają Pawełek i Tereska, a w finale piosenkę niespodziankę śpiewa sam doktor. Jasiunia nie może powstrzymać łez, a Sylwia przytula się do Dawida.

 • 22:05 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program newsowy skierowany do Polaków ...

  Program newsowy skierowany do Polaków mieszkających w kraju i za granicą, koncentrujący się wokół problematyki polskiej oraz polonijnej. Prezentowane materiały są utrzymana w formule dynamicznego programu newsowego podzielonego na sekcje: stricte newsową polonijną (materiały ze świata o tematyce polskiej i polonijnej), kulturalną i lifestylową oraz gospodarczą. Całość wzbogacają stałe pozycje komentarzowe.

 • 22:35 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  Program Rafała Porzezińskiego, który porusza ...

  Program Rafała Porzezińskiego, który porusza temat uzależnień. Już jako 17 - latka uzależniła się od amfetaminy. Mieszkała kilka lat na skłotach Warszawy. Zarabiała śpiewając punkowe piosenki na ulicach i żebrząc. Jeszcze, kiedy ćpała, nawróciła się i tak zaczęła się jej przemiana. Ukończyła Ośrodek dla narkomanów i odnalazła swoje miejsce w Zborze Zielonoświątkowym. Dziś ma rodzinę i aktywnie angażuje się w ewangelizację. Katarzyna Minciukowska opowie Rafałowi Porzezińskiemu w programie o tym, czy jest prawdziwa wolność i jak ją odzyskać.

 • 23:30 Leśniczówka - odc. 619 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Edytka przyłapuje półnagiego Artura z ...


  Edytka przyłapuje półnagiego Artura z Kazią, po czym wyrzuca narzeczonego z domu. Po rozmowie telefonicznej z Łukaszem, Beatka postanawia wyjechać do niego do Malezji. Emilia przekazuje Nowackiemu informacje o przemycie narkotyków, w który są zaangażowani
  Rożek, Karcz i Banach. Policjant każe Januszowi przekonać siostrę, żeby milczała.

 • 00:00 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 00:35 Gra słów. Krzyżówka - /812/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 01:00 Magazyn z Wysp - 272 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2023
  Cykliczny magazyn o Polakach i ...

  Cykliczny magazyn o Polakach i dla Polaków mieszających w Wielkiej Brytanii. Autorzy programu pokazują najciekawsze wydarzenia polonijne na Wyspach. To tematy ważne zarówno dla młodej brytyjskiej Polonii, jak również starszej powojennej emigracji. W magazynie szeroko omawiane są tematy polskiej oświaty i kultury na Wyspach, ale też stosunków polsko - brytyjskich na płaszczyznach: politycznej i gospodarczej. W felietonie z cyklu Z kart historii brytyjskiej Polonii widzowie poznają sylwetki znanych Polaków, których los związany był z Wielką Brytanią.

 • 01:20 Niezwykłe miejsca - Muzeum Ziemi cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 01:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:00 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:05 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 02:10 Polonia 24 , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Program newsowy skierowany do Polaków ...

  Program newsowy skierowany do Polaków mieszkających w kraju i za granicą, koncentrujący się wokół problematyki polskiej oraz polonijnej. Prezentowane materiały są utrzymana w formule dynamicznego programu newsowego podzielonego na sekcje: stricte newsową polonijną (materiały ze świata o tematyce polskiej i polonijnej), kulturalną i lifestylową oraz gospodarczą. Całość wzbogacają stałe pozycje komentarzowe.

 • 02:40 Koncert Paszporty Wolności 2023 widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Paszporty Wolności to inicjatywa Telewizji ...

  Paszporty Wolności to inicjatywa Telewizji Polskiej, realizowana przy wsparciu: Instytutu Pamięci Narodowej, Stowarzyszenia "Godność" oraz Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Celem projektu jest przywrócenie pamięci nieznanym lub zapomnianym bohaterom walki z komunizmem i podziemia niepodległościowego lat 80. W tegorocznej edycji Paszportów Wolności wychodzimy poza granice kraju, wśród uhonorowanych będą ci, którzy zmuszeni byli opuścić Polskę i na emigracji pozostali do dzisiaj. Realizując ten projekt, chcemy odnaleźć zasłużonych działaczy antykomunistycznego podziemia działających w latach 80. , którzy z różnych powodów pozostali w cieniu, a walczyli o wolną Polskę. Istotna jest też pamięć o tych, którzy odeszli w zapomnieniu. Nagłośnienie ich zasług, przedstawienie prawdy historycznej i ich poświęcenie dla sprawy jest zasadniczym celem koncertu Paszporty Wolności 2023.

 • 03:40 Bodo - odc. 2 serial biograficzny, film fabularny telewizyjny, 2015
  Eugeniusz próbuje rozpocząć karierę teatralną ...


  Eugeniusz próbuje rozpocząć karierę teatralną w Warszawie. Droga na scenę okazuje się jednak bardzo trudna. Zamiast do teatru, Eugeniusz trafia do przytułku dla bezdomnych. Nie poddaje się jednak i konsekwentnie dąży do realizacji marzeń. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi poznany w teatralnej kawiarni młody warszawski aktor Karol Hanusz.


 • 04:40 Barwy szczęścia - odc. 2872 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka o poranku świętuje z ...

  Oliwka o poranku świętuje z Tomaszem fakt, że jej kosmetyki zdobyły ważny atest. Później zajmuje się wyborem opakowań dla swoich produktów. Gdy Zbrowska spóźnia się przez to do klientki w hotelu, Justin robi jej ostre wymówki. Poza tym Skotnicki - szczęśliwy, że wynik jego testu okazał się negatywny - pracuje z podwójną energią. Przekazuje dobre nowiny Agacie i zaprasza ją i Sergiusza na wspólne świętowanie. W pracy Pyrka nadal flirtuje z Kieliszewskim, a później kolega specjalnie idzie do tego samego baru co szefowa i ich zabawa kończy się pocałunkiem. Z kolei Damian opowiada Sebastianowi o swoich pechowych oświadczynach, załamany na myśl, że Beata w końcu od niego ucieknie.

 • 05:10 Patria Nostra. Polska - Moja Historia reportaż, reportaż, 2023
  W reportażu autorzy skupili się ...

  W reportażu autorzy skupili się na przedstawieniu misji Konkursu Historycznego Patria Nostra. Jest to niezwykła inicjatywa, która skupia wokół siebie młodzież z całego świata. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o historii Polski wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie postaw patriotycznych i aktywności obywatelskiej. Młodzież zostanie pokazana także podczas poznawania najważniejszych miejsc w Warszawie oraz Krakowie. Cennym elementem reportażu jest przedstawienie zaangażowania młodych Polaków żyjących poza Polską w poznanie historii oraz kultury kraju swoich rodziców - jakie emocje i odczucia budzi w nich nie tylko udział w konkursie, ale również wycieczka po kraju.

 • 05:30 Midnight News , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Midnight News. Wiadomości o północy.

  Midnight News. Wiadomości o północy.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv