TVP Polonia - Program TV na środę 28 lutego 2024

 • 06:00 Gra słów. Krzyżówka - /743/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 06:30 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem Bułecką - odc. 9 sezon I magazyn, magazyn, 2022
  Sebastian zabierze widzów na Kasprowy ...

  Sebastian zabierze widzów na Kasprowy Wierch i kolejkę, która wozi turystów od 90 lat. Pomysł na budowę kolejki zrodził się w głowie ówczesnego wiceministra transportu, Aleksandra Bobkowskiego. Bobkowski był nie tylko politykiem, ale i narciarzem oraz członkiem międzynarodowej federacji narciarskiej. Dzięki jego staraniom, w lutym 1929 r. w Zakopanem odbyły się pierwsze zimowe mistrzostwa świata. Budulcem Kasprowego, oprócz drewna, był kamień, który przy pomocy prowizorycznej kolejki i transportu konnego, dostarczano na górę. O specyfice pracy w kamieniu, podbudowywaniu nim domów, opowie - przy pracy - kamieniarz, Stanisław Gąsienica.

 • 07:00 Kuchnia dwudziestolecia - odc. 17 Kiedy jarstwo zmienia się w rajstwo magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  Wśród europejskich obsesji międzywojnia, prócz ...

  Wśród europejskich obsesji międzywojnia, prócz naturyzmu, eugeniki, teorii ras, teozofii, neopogaństwa itd. , znalazł się również wegetarianizm rozumiany jako coś więcej niż tylko dieta. To program znacznie bardziej holistyczny, który obfituje w polską literaturę i anegdotę. Jarstwo stawało się rajstwem, czyli propozycją z porzątku etycznego, tak bowiem mieli jadać pierwsi rodzice, nie tylko zdrowotnego. Janisław Jastrzębowski nestor polskiego ruchu wegetariańskiego uważał, że mięsożerstwo jest zabytkiem barbarzyńskiej przeszłości człowieka pierwotnego, którego podtrzymywanie jest zbrodnią moralną człowieka kulturalnego XX wieku. Twierdził także, że spożywanie mięsa łączy z alkoholizmem i innymi uzależnieniami. Drogi, ścieżki i historia polskiego wegetarianizmu są tematami tego odcinka programu. Nie zabraknie też przepisów, np. na brejkę z prażonych bobków kakao czy jarzyny prażone.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:10 Studio Lwów magazyn, magazyn, 2024
 • 11:30 Barwy szczęścia - odc. 2913 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Z okazji Dnia Dziecka Marysia ...

  Z okazji Dnia Dziecka Marysia dostaje od Huberta wymarzoną, drogą lalkę, ale dziewczynka i tak wciąż tęskni za Klarą. Emilowi Pyrka daje z kolei gitarę i do tego obiecuje, że udzieli nastolatkowi kilku lekcji gry, czym podbija serce nie tylko chłopca, ale i jego matki. Natomiast Sebastian przyjmuje gratulacje od bliskich, bo Angela urodziła córeczkę i został dziadkiem. Obserwując Dominikę, Kowalski coraz bardziej się martwi, jak ukochana zniesie rozstanie z Mateuszem, gdy Sonia wyjdzie z więzienia. Za to Oliwka nakłania Tomasza, by zaprosił Wandę i Henryka na kolację, pragnąc, by poznali ją bliżej i w końcu polubili. Po wizycie seniorów Zbrowska prosi ukochanego, by opowiedział jej o swojej poprzedniej dziewczynie, przez którą jego rodzice nie mają teraz do niej zaufania.

 • 12:00 Gość Poranka , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 12:20 Korona Gór Polski - Szczeliniec cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Cykliczny program mikroturystyczny poświęcony polskim ...

  Cykliczny program mikroturystyczny poświęcony polskim górom, szczytom, których zdobycie razem z nami gwarantuje wejście do elitarnego klubu zdobywców Korony Polskich Gór. Chcemy zachęcać do aktywnego wypoczynku w miejscach, które naszym zdaniem nie zostały dotychczas należycie wypromowane. Celem programu jest namówienie widza do odwiedzenia i poznania tych zakątków w polskich górach, które pozostają w cieniu obleganych przez turystów Kasprowego Wierchu czy Gubałówki. Pokażemy przede wszystkim bogactwo przyrody, ale także historię i kulturę tych miejsc oraz ludzi, którzy są symbolami regionu. W dobie załamania się ruchu turystycznego, związanego z pandemią koronawirusa, mikroturystyka staje się jednym z popandemicznych kierunków rozwoju, który, jak się wydaje, będzie przez najbliższe lata preferowanym przez Polaków sposobem na spędzanie wolnego czasu.

 • 12:50 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 286 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  W Sandomierzu trwa pokaz mody ...

  W Sandomierzu trwa pokaz mody promujący Centrum Kultury Damy i Dżentelmeni, które będzie otwarte za miesiąc. Natalia z Basią siedzą wśród publiczności. Imprezę prowadzi współwłaścicielka Weronika i zapowiada mnóstwo atrakcji. Pozdrawia przybyłych, w tym jako mistrzynię kuchni - Natalię. Kiedy Natalia wieczorem wraca na plebanię, widzi podejrzanego mężczyznę w kapeluszu. Gdy ten się zbliża, rozpoznaje w nim znajomego kucharza, Pawła Winklera. Na plebanii Winkler zdradza, że chce zostać w Sandomierzu na dłużej, gosposia jest wyraźnie speszona. Ksiądz i babcia dyskretnie wychodzą. Winkler wyznaje jej, że jego restauracja na Słowacji splajtowała i że zaczyna od początku. Rankiem przed sklepem jubilerskim stoi terenowy samochód, w środku są zamaskowani mężczyźni. Gdy pojawia się właściciel, terroryzują go i kradną biżuterię. Kiedy odjeżdżają, jubiler widzi kierowcę bez kominiarki.

 • 13:40 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 287 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Sandomierski rynek jest obklejony plakatami ...

  Sandomierski rynek jest obklejony plakatami filmu "Chrzestny" z Aleksandrem Korczem. Julek Barski podchodzi do straganu kolegi Marka. Przed nim robi zakupy mężczyzna w czapce i kapturze. Tajemniczy gość stojący przed nim to Aleksander Korcz we własnej osobie. Julek z Patrycją idą do jego domu, chłopak chce przedstawić dziewczynę matce. Poruszająca się na wózku Helena jest szczęśliwa, że wreszcie poznała ukochaną syna. Następnego dnia zdenerwowana Patrycja przychodzi na plebanię, jej chłopak od kilku godzin nie daje znaku życia. Razem z księdzem idą na komendę i zgłaszają zaginięcie. W domu kultury kończy się pokaz filmu "Chrzestny". Natalia i Gibalscy są zauroczeni grającym tytułową rolę Korczem. Aktor rozmawia z wszystkimi i rozdaje autografy. Gibalscy ustalają na plebanii termin chrzcin Kacpra i Franciszka. Agata daje mężowi jeden dzień na znalezienie odpowiedniego chrzestnego. Po obejrzeniu filmu z Korczem ma wysokie oczekiwania.

 • 14:35 Papcio Chmiel film dokumentalny, film dokumentalny, 2020
  Film dokumentalny prezentujący Henryka Chmielewskiego ...

  Film dokumentalny prezentujący Henryka Chmielewskiego - wybitną postać polskiej sztuki komiksu. Filmowy portret "Papacia Chmiela" oczami jego 11 - letniego fana, prowadzącego swój program literacki, w którym recenzuje książki. Marzeniem entuzjasty literatury jest spotkanie z Papciem i przeprowadzenie z nim wywiadu do swojego vloga. W filmie śledzimy próby kontaktu Olafa z jego Mistrzem. Olaf spotyka znawców tematu: krytyków, publicystów, artystów, uczestniczy w wydarzeniach specjalnych dla fanów. Poznaje historię swojego bohatera, zarówno zawodową, jak i osobistą. Duży nacisk został położony na przeżycia Henryka Chmielewskiego w trakcie powstania warszawskiego. Niejako drugą pierwszoplanową postacią filmu jest Tytus, czyli uczłowieczona, a wręcz spersonifikowana małpa. Projekt jest poświęcony również genealogii tej postaci. W filmie wykorzystano kilka technik rejestracyjnych, od klasycznej zdjęciowej po animowaną. a także materiały archiwalne oraz efekty wizualne.

 • 15:35 Animowanki - Pamiętnik Florki s.I serial animowany, film animowany, 2014
  Florce śni się koszmar - ...

  Florce śni się koszmar - koszmarny czarny kot. Budzi się z krzykiem i nic nie pomagają tłumaczenia rodziców, że to tylko sen i że nie ma żadnego kota. Jak to nie ma, skoro Florka dokładnie pamięta jego nastroszone wąsy i świecące żarówki w oczach? Czy coś może być i nie być równocześnie? Gdzie jesteśmy, kiedy śpimy? Czy nasze myśli śpią z nami grzecznie na poduszce, czy wędrują po Krainie Czarnych Kotów? I co robić, kiedy nie pomaga zapalona lampka, a kot się uparł i wraca co noc. Jak mu wytłumaczyć, że nie istnieje? Jak poradzić sobie ze strachem? Florka znajduje na to sposób.

 • 15:45 GO - TU magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  Tym razem w naszym studiu ...

  Tym razem w naszym studiu pojawi się nietypowy gość. To dla niego będziemy przygotowywać pełnowartościowe psie ciasteczka! Odwiedzi nas pies Romek.

 • 16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 119 serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Zdrada. Wiosna 1419. Jagiełło (Sebastian ...

  Zdrada. Wiosna 1419. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) nie godzi się na papieski arbitraż w konflikcie polsko - krzyżackim, więc Krzyżacy chcą porwać polskiego króla. Jagiełło unika krzyżackiej zasadzki, dzięki informacji od Johanna (Grzegorz Kowalczyk), który pojawia się po 12 latach. Konstancja (Aleksandra Sierpień) jest chora z miłości do Sambora (Kacper Młynarkiewicz). Mszczuj (Dariusz Czupryński) czuje się coraz bardziej samotny i postanawia pojechać nawracać pogan. Ale wpada w oko Konstancji. Martinus (Tomasz Ciachorowski) vel Marcin okazuje się oszustem. Zostawił w Bieczu swoją ślubną i w dodatku zabrał jej kosztowności. Paweł (Hubert Jaśtak) przywozi do Krakowa Bognę (Marta Bartczak) - jego żonę. Obie oszukane kobiety - Agata (Magda Kaczmarek) i Bogna postanawiają ukarać oszusta.

 • 16:30 Barwy szczęścia - odc. 2913 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Z okazji Dnia Dziecka Marysia ...

  Z okazji Dnia Dziecka Marysia dostaje od Huberta wymarzoną, drogą lalkę, ale dziewczynka i tak wciąż tęskni za Klarą. Emilowi Pyrka daje z kolei gitarę i do tego obiecuje, że udzieli nastolatkowi kilku lekcji gry, czym podbija serce nie tylko chłopca, ale i jego matki. Natomiast Sebastian przyjmuje gratulacje od bliskich, bo Angela urodziła córeczkę i został dziadkiem. Obserwując Dominikę, Kowalski coraz bardziej się martwi, jak ukochana zniesie rozstanie z Mateuszem, gdy Sonia wyjdzie z więzienia. Za to Oliwka nakłania Tomasza, by zaprosił Wandę i Henryka na kolację, pragnąc, by poznali ją bliżej i w końcu polubili. Po wizycie seniorów Zbrowska prosi ukochanego, by opowiedział jej o swojej poprzedniej dziewczynie, przez którą jego rodzice nie mają teraz do niej zaufania.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Gra słów. Krzyżówka - /744/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 17:50 Leśniczówka - odc. 656 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Magda zaprasza Jacka na randkę. ...

  Magda zaprasza Jacka na randkę. Romantyczny wieczór nie dochodzi jednak do skutku, bo w przychodni zjawia się nowy lekarz. Mondrasiuk jest bardzo rozczarowany. Błażej i Gromniak grają razem w karty dniami i nocami. Gromniakowa idzie do proboszcza na skargę. Anna i Wiktor zaczynają się martwić, że Błażej znów schodzi na złą drogę. Od kiedy burmistrz obiecał, że w Leśniczówce nie powstanie fabryka, mieszkańcy nie podpisują już petycji dotyczącej odwołania Orłowskiego. Wszystko wskazuje na to, że zachowa stanowisko.

 • 18:20 Polki w Gruzji reportaż, reportaż, 2022
  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe ...

  Reportaż, którego bohaterkami są niezwykłe Polki mieszkające w Gruzji. Dziennikarka TVP Polonia Paulina Drażba - Kamińska poznaje ten kraj z perspektywy życia prywatnego i zawodowego swoich bohaterek. Polki w Gruzji działają prężnie zarówno w branży turystycznej - osiągając sukcesy; kontynuują i rozwijają karierę naukową - badając Kaukaz, a zainspirowane gruzińską kulturą - tłumaczą, tworzą i dokumentują. W reportażu przedstawiono cztery różne kobiety - każda ma swoją historię, swoje pasje, zainteresowania i misję - bo choć mieszkają za granicą, krzewią tam polską kulturę i tradycję. Odwiedzimy dwa największe gruzińskie miasta - stolicę Tibilisi, gdzie mieszkają trzy nasze bohaterki, jak i Kutaisi, drugie co do wielkości i jedno z dziesięciu najstarszych miast w Europie. Pokazana jest Gruzja oczami i historiami bohaterek. A każda z nich jest niezwykła.

 • 18:50 Kierunek Zachód - /256/ (Kierunek Zachód) magazyn, magazyn, , kraj prod.Niemcy 2024
 • 19:10 Magazyn z Wysp - 283 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:30 O mnie się nie martw s.I - odc. 3 serial TVP, telenowela, 2014
  Krzysiek, były mąż Igi Małeckiej, ...

  Krzysiek, były mąż Igi Małeckiej, oskarża mecenasa Kaszubę o romans z Igą. Zbieg okoliczności sprawia, że Marcin musi zająć się córkami Igi, tym samym komplikując sobie sprawy zawodowe.
  Tymczasem narzeczona mecenasa, Aśka, proponuje Idze sprzątanie w kancelarii. Nieoczekiwanie Iga staje się świadkiem rozmowy klientów kancelarii. Dowiaduje się o czymś, co zasadniczo pomaga mecenasowi Kaszubie wygrać sprawę. Tomek nie kryje irytacji. Adwokat jest wciąż zakochany w Aśce.

 • 21:20 O mnie się nie martw s.I - odc. 4 serial TVP, telenowela, 2014
  Mecenas Kaszuba w porannym zamieszaniu ...

  Mecenas Kaszuba w porannym zamieszaniu zażywa zbyt silne leki. W rezultacie zjawia się w sądzie w stanie wskazującym na... luźny stosunek do obowiązków służbowych. Zrozpaczona Iga wygarnia mecenasowi jego nonszalancję i nieliczenie się z konsekwencjami, które krzywdzą innych. W trakcie rozprawy Małeckich, ciężarna Ewa ma odebrać z wycieczki szkolnej ich córki Oliwię i Helenę. Niestety, nie pojawia się pod szkołą. Dziewczynki same wracają do domu i orientują się, że przyjaciółka mamy zasłabła. Wzywają karetkę. Omyłkowo pogotowie razem z Ewą zabiera Oliwkę. Personel szpitala rutynowo zawiadamia pracownika opieki społecznej. Problemom Igi nie ma końca.

 • 22:15 Taka była telewizja - Telewizja publiczna cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2001
  Program obrazujący historię TVP. Telewizja ...

  Program obrazujący historię TVP. Telewizja Publiczna obejmuje lata od 1994 do 2002 r, czyli od chwili, gdy powołano do życia jednoosobową spółkę skarbu państwa TVP S. A. Zamysłem autora jest aby widz na podstawie fragmentów programów i filmów, tworzących rodzaj eseju, wyrobił sobie opinię jaka była wówczas telewizja...

 • 23:10 Teleexpress Extra , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 00:00 Gra słów. Krzyżówka - /744/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 00:30 Z Andrusem po Galicji - Sucha Beskidzka , magazyn, 2016
  Cykl satyrycznych spotkań z Arturem ...

  Cykl satyrycznych spotkań z Arturem Andrusem, który odwiedza galicyjskie miasta, opowiada o ich historii, dniu dzisiejszym i ich niezwykłym klimacie. Artur Andrus tym razem odwiedził
  Suchą Beskidzką.

 • 01:00 Magazyn z Wysp - 283 (Magazyn z Wysp) magazyn, magazyn, , kraj prod.Wielka Brytania 2024
 • 01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (3) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 01:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 01:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 02:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 02:20 Na dobre i na złe - odc. 909 Walcz serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Blanka pomaga uratować Sergiusza, gdy ...

  Blanka pomaga uratować Sergiusza, gdy nieprzytomny gangster zostaje znaleziony na plaży. Falkowicz tryska za to optymizmem na myśl, że w końcu pośle Sarę za kratki. Razem z Wolskim zastawia na dziewczynę pułapkę. Spotkanie profesora z oszustką wyraźnie jednak niepokoi Jadzię i ostatecznie okazuje się, że obawy gosposi były w pełni uzasadnione. Tymczasem w Leśnej Górze pod opiekę Aliny trafia Poldek - chłopak, który skarży się na silny ból głowy i przyjeżdża na SOR razem z zaniepokojonym ojcem. Badania niczego nie wykazują, więc doktor Fisher uznaje, że pacjent ma tylko migrenę. Po kilku godzinach chory traci jednak przytomność. Okazuje się, że jest przed swoim pierwszym spotkaniem z biologiczną matką, która przed laty oddała go do adopcji. Chłopak nowo zostaje pacjentem Aliny.

 • 03:15 Bodo - odc. 13 serial biograficzny, film fabularny telewizyjny, 2015
  W pierwszych dniach wojny Bodo ...

  W pierwszych dniach wojny Bodo razem z grupą warszawskich artystów wyjeżdża do Lwowa. Na miejscu okazuje się, że miasto jest już zajęte przez Rosjan, ale Bodo otrzymuje pozwolenie
  na występy w Teatrze Miniatury. Pewnego dnia w jego mieszkaniu pojawiają się ludzie, którzy oferują mu pomoc w wyjeździe do Niemiec.

 • 04:10 Papcio Chmiel film dokumentalny, film dokumentalny, 2020
  Film dokumentalny prezentujący Henryka Chmielewskiego ...

  Film dokumentalny prezentujący Henryka Chmielewskiego - wybitną postać polskiej sztuki komiksu. Filmowy portret "Papacia Chmiela" oczami jego 11 - letniego fana, prowadzącego swój program literacki, w którym recenzuje książki. Marzeniem entuzjasty literatury jest spotkanie z Papciem i przeprowadzenie z nim wywiadu do swojego vloga. W filmie śledzimy próby kontaktu Olafa z jego Mistrzem. Olaf spotyka znawców tematu: krytyków, publicystów, artystów, uczestniczy w wydarzeniach specjalnych dla fanów. Poznaje historię swojego bohatera, zarówno zawodową, jak i osobistą. Duży nacisk został położony na przeżycia Henryka Chmielewskiego w trakcie powstania warszawskiego. Niejako drugą pierwszoplanową postacią filmu jest Tytus, czyli uczłowieczona, a wręcz spersonifikowana małpa. Projekt jest poświęcony również genealogii tej postaci. W filmie wykorzystano kilka technik rejestracyjnych, od klasycznej zdjęciowej po animowaną. a także materiały archiwalne oraz efekty wizualne.

 • 05:00 Barwy szczęścia - odc. 2913 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Z okazji Dnia Dziecka Marysia ...

  Z okazji Dnia Dziecka Marysia dostaje od Huberta wymarzoną, drogą lalkę, ale dziewczynka i tak wciąż tęskni za Klarą. Emilowi Pyrka daje z kolei gitarę i do tego obiecuje, że udzieli nastolatkowi kilku lekcji gry, czym podbija serce nie tylko chłopca, ale i jego matki. Natomiast Sebastian przyjmuje gratulacje od bliskich, bo Angela urodziła córeczkę i został dziadkiem. Obserwując Dominikę, Kowalski coraz bardziej się martwi, jak ukochana zniesie rozstanie z Mateuszem, gdy Sonia wyjdzie z więzienia. Za to Oliwka nakłania Tomasza, by zaprosił Wandę i Henryka na kolację, pragnąc, by poznali ją bliżej i w końcu polubili. Po wizycie seniorów Zbrowska prosi ukochanego, by opowiedział jej o swojej poprzedniej dziewczynie, przez którą jego rodzice nie mają teraz do niej zaufania.

 • 05:30 Wędrowiec Polski - Warszawa da się lubić cykl reportaży, reportaż, 2023
  W tym odcinku Wędrowiec przybywa ...

  W tym odcinku Wędrowiec przybywa do Warszawy, która dla niego Krakusa nie jest łatwym do zgryzienia orzechem: to miasto fascynuje i odpycha. Wędrowiec pokazuje widzom swoją Warszawę. Ciekawostką jest specyficzny przewodnik po Warszawie, jaki wybrał Krzysztof Koeheler, czyli serial "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego. Tak, ten słynny cykl, powstały pod koniec lat 80. XX wieku.

 • 06:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv