TVP1 - Program TV na czwartek 04 kwietnia 2024

 • 04:50 Dziedzictwo - odc. 248 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yusuf i Yaman wspierają Seher ...

  Yusuf i Yaman wspierają Seher w walce o powrót do zdrowia. Yusuf przypadkiem zatrzaskuje się w łazience i chociaż Yaman przybiega z pomocą, świadomość, że sama nie jest w stanie pomóc siostrzeńcowi doprowadza Seher do rozpaczy. Zuhal okropnie się panoszy. Więźniarkom coraz bardziej nie podoba się jej zachowanie. Pomimo pewnych trudności, dzięki pomocy Kirpiego Ibrahim wypada bez zarzutów przed ciocią Sultan. Jednak Ali odkrywa, że İbrahim nie był z nimi szczery. İbrahim postanawia, że tym razem uczciwie podejdzie do sprawy. Ma nadzieję, że pomoże mu w tym Czarna. Nie widząc rezultatów, Seher postanawia przerwać leczenie. İkbal próbuje odwieść ją od tej decyzji, a gdy to nie pomaga każe Belgin podać Seher lekarstwo wbrew jej woli. Dzięki wsparciu Yamana, Seher odnajduje w sobie siłę. Stara się pogodzić z tym, że już nie będzie chodzić. İkbal jest przerażona obrotem spraw.

 • 05:35 Złoty chłopak - odc. 151 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Abidin przez szybę obserwuje zaręczyny ...

  Abidin przez szybę obserwuje zaręczyny Suny. Seyran przytłoczona swoimi problemami nie potrafi cieszyć się szczęściem siostry. Taylan próbuje szantażować Ferita. Kaya zabiera narzeczoną na śniadanie do kawiarni. Ferit jedzie z dziadkiem do wuja Pelin.

 • 06:30 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024
  Kolejność audycji i przyznany czas:
  1. KKW Lewica - 4 '16"
  2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 4' 16"
  3. KKW Koalicja Obywatelska - 4' 16"
  4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy"- 3' 43"
  5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 4' 16"
  6. KW Prawo i Sprawiedliwość - 4' 16"

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Dobre historie - Dobro się niesie magazyn, magazyn, 2024
  Przypowieść o wskrzeszeniu Łazarza uczy ...

  Przypowieść o wskrzeszeniu Łazarza uczy nas, że każdemu bliźniemu należy pomagać, a w uczynkach miłosiernych kierować się sercem, a nie uprzedzeniami. Podopieczni poznańskiej Fundacji, w której dziś stanęło mobilne studio Dobrych Historii powracają do życia dzięki "dobru, które się niesie".

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 43 Porachunki (SOKO Kitzbühel ep. Eine offene Rechnung) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2013
  Tajemniczy sprawca strzela do rowerzystów ...

  Tajemniczy sprawca strzela do rowerzystów w lesie. Policja podejrzewa myśliwych, którzy nie lubią hałaśliwej młodzieży, ponieważ ta płoszy im zwierzynę.

 • 08:50 Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Proboszcz i wikary mają już ...

  Proboszcz i wikary mają już dość zmiennych nastrojów gospodyni. Proponują Japyczowi, żeby zabrał Michałową na wczasy. Stach chce jechać do Grecji, Michałowa jest temu przeciwna. Dochodzi do konfliktu. Atmosfera staje się coraz cięższa. Michałowa podejrzewa męża, że ma kochankę w Radzyniu, dokąd od pewnego czasu jeździ w głębokiej tajemnicy. Jola, która po artystycznej porażce straciła głos, udaje się po pomoc do znachorki. Portret wręczony wojewodzie na urodziny okazał się najlepszym prezentem. Wójt wraca z imprezy jako człowiek sukcesu. Kusemu, który portret namalował, przybywa zamówień. Wielu lokalnych dostojników chce swoje dostojeństwo uwiecznić na portrecie. Wójt nabiera wiary w niezwykłe umiejętności Czerepacha. Romans urzędnika z księgową rozkwita w najlepsze.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 225 (seria XVIII, odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Prokurator Zarębski zostaje znaleziony martwy ...

  Prokurator Zarębski zostaje znaleziony martwy w swoim garażu. Rana na skroni i pistolet w ręce wskazują na samobójstwo. Leon nie ma jednak wątpliwości. Ktoś inny oddał śmiertelny strzał. Podczas oględzin miejsca zbrodni Alex odkrył cztery kreski namalowane farbą na ścianie. Jedna jest przekreślona. Czy ma to coś wspólnego z zabójstwem? Wkrótce ekipa Wilczaka zatrzymuje mężczyznę, który niedawno opuścił więzienie. Oskarżany przez Zarębskiego zapowiadał zemstę. Wszystko wskazuje na to, że policjanci mają sprawcę. Kiedy ekipa Wilczaka zaczyna świętować urodziny Alexa, na komendę dociera wiadomość o kobiecie powieszonej w lesie. To ratowniczka z basenu, Anna Lipska. Na pniu drzewa Alex znów odkrywa kreski. Tym razem przekreślone są już dwie z czterech. Policjanci trafiają na ślad związku między zabójstwem w garażu i w lesie. Typują sprawcę, ale ten wciąż pozostaje na wolności. Policjanci próbują przewidzieć jego kolejny ruch. Podążają jednak złym tropem.

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVII - Odc. 351 (Ojciec Mateusz s. XXVII, odc. 9) Kurs na prawo serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  W drodze na rekolekcje do ...

  W drodze na rekolekcje do sąsiedniej parafii ojciec Mateusz zauważa taksówkę stojącą na niebezpiecznym przejeździe kolejowym. Okazuje się, że kierowca uległ tajemniczemu zatruciu. Sprawa staje się jeszcze bardziej dziwna, kiedy poszkodowany następnego dnia znika ze szpitala i zapada się pod ziemię. W dodatku w tym samym czasie zostaje napadnięty inny taksówkarz, który był mocno skonfliktowany ze swoim kolegą po fachu. Angażując się w sprawę, ojciec Mateusz odkrywa, że obu mężczyzn łączyły też prywatne animozje, których powodem była kobieta. Te dziwne wypadki przypominają Mateuszowi o sprawie z przeszłości.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 41 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2023
  Przykład Stanisława Ciołka, szlachcica z ...

  Przykład Stanisława Ciołka, szlachcica z niebogatej rodziny, pokazuje, jak dzięki umiejętnościom i talentowi można było zrobić wspaniałą karierę. Dzięki wykształceniu dostał się do kancelarii królewskiej, gdzie szybko został królewskim sekretarzem. Jako bliski człowiek króla posłował do Zygmunta Luksemburczyka, był pod Grunwaldem w orszaku Jagiełły, a także sporządził akt unii w Horodle. Tak rozpoczęta kariera została jednak szybko przerwana przez pychę Stanisława. Kiedy Władysław Jagiełło ożenił się z Elżbietą Granowską, Ciołek napisał satyrę, porównując żonę króla do starej maciory. Władca nie mógł darować takiej obelgi i w rezultacie Ciołek został wygnany z królewskiego dworu. Jagiełło jednak znany był z miękkiego serca i po śmierci Elżbiety przywrócił do łask ulubionego i utalentowanego sekretarza, który odwdzięczył się królowi pisząc na cześć jego synów i ostatniej żony piękne wiersze, które możemy czytać do dziś.

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:25 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 To się opłaca magazyn, magazyn, 2024
 • 12:50 Natura w Jedynce - Leśne rzeki film dokumentalny, film dokumentalny, 2021
  Film dokumentalny o rzekach w ...

  Film dokumentalny o rzekach w lasach. Woda słodka stanowi zaledwie 2, 5 % zasobów wodnych ziemi. Polska jest w grupie państw, którym grozi deficyt wody. Uwzględniając nasz warunki hydrologiczne, położenie geograficzne w zasięgu klimatu umiarkowanego, zasoby wodne w Polsce są małe. Niewielka ilość opadów oraz coraz mniej śnieżne zimy nie pomagają. Lasy mają dobroczynny wpływ na zasoby hydrologiczne. Opowiemy o znaczeniu lasu i tajemniczych rzekach przez nie przepływających, a także o licznych zwierzętach, które żyją w tych ekosystemach i o znaczeniu ochrony tych miejsc.

 • 13:35 Fascynujące miejsca - Fascynujący Madagaskar (Fascinating Madagaskar - The Wild West Coast) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niemcy 2014
  Krótkie podróże do Ameryki Południowej, ...

  Krótkie podróże do Ameryki Południowej, Afryki i Europy. Szybkie wypady do: Patagonii, w Andy lub do dżungli tropikalnej. To okazja poznania Kenii lub Gór Wogezów w sercu Europy.
  Madagaskar, rajska wyspa na Oceanie Indyjskim z niepowtarzalnym krajobrazem przyrody i mieszkańcami kochającymi zabawę. Wyspa Madagaskar leży 500 km od wybrzeży Afryki, to czwarta co do wielkości wyspa na ziemi, odseparowana od reszty świata od 90 milionów lat. Madagaskar odkryto dopiero 2000 lat temu. Ludzie przybywali tam z Azji, z Bliskiego Wschodu i z Afryki. Różnorodność pochodzenia plemion malgaskich wyraźnie widać obecnie w ich stylu życia i tradycjach. Anakao na południowym zachodzie wyspy jest siedzibą rybaków z ludów Vezo. To oddalony region i trudno dostępny z lądu. Ludy Vezo są nazywane dziećmi morza. Rzadko się tu widzi motorówki, bo są zbyt drogie. Wiele rodzin nadal mieszka głównie na morzu. Żeglują od wysepki do wysepki wzdłuż ogromnej rafy koralowej, położonej na zachód od wybrzeża Madagaskaru. Jak dotąd Vezo cieszą się bogatymi terenami łowisk. Niestety, coraz częściej są zmuszani do dzielenia się tym bogactwem z międzynarodowymi flotami rybackimi, które pojawiają się na wodach przybrzeżnych Madagaskaru i zagrażają dobrostanowi mieszkańców. Większość rafy na zachód od wybrzeża jest wciąż dziewiczym podwodnym rajem. Tymczasem zmiany klimatyczne i tu czynią spustoszenie. Podwyższona temperatura wód powoduje, że rafa umiera. Nadal udaje się jej odradzać, oferując nurkom i turystom zapierający dech krajobraz koralowy, a ludowi Vezo bogate łowiska. Madagaskar bardzo się zmienił od czasów, gdy pierwsi osadnicy przypłynęli przez ocean. Wciąż udaje się jednak zachować piękno dzikiej przyrody temu niepowtarzalnemu światu na wyspie. W ten sposób fascynacja Madagaskarem trwa nadal.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 152 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Nukhet próbuje wybić Sunie z ...


  Nukhet próbuje wybić Sunie z głowy ślub z synem. Suna przeżywa szok, gdy poznaje powody, dla których Kaya się z nią żeni. Halis i Ferit przychodzą na rozmowę do Sehmuza. Ten przyjmuje ich w piżamie i traktuje lekceważąco. Do tego stawia warunki. Grozi, że jeśli Ferit nie się ożeni z Pelin, on ją wyda za mąż za swojego szofera. Kazim postanawia jechać do urzędu, żeby wyznaczyć datę ślubu córki.

 • 14:50 Jaka to melodia? - odc. 5349 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:25 Gra słów. Krzyżówka - /842/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 249 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Pomimo wszystkich przeciwności - Seher, ...

  Pomimo wszystkich przeciwności - Seher, Yusuf i Yaman trzymają się razem. İkbal nie może znieść ich szczęścia. W tajemnicy przed wszystkimi Czarna uczy İbrahima gotować. Seher zdecydowanie odmawia dalszego przyjmowania zastrzyków. İkbal każe Belgin podać Seher lek nasenny i wtedy wykonać zastrzyk. Przez postępowanie Zuhal jedna z więźniarek się rozchorowuje. Melahat buntuje osadzone. W odpowiedzi Zuhal próbuje jeszcze bardziej upokorzyć swoją poprzedniczkę. Neslihan i Frat wspominają czasy dzieciństwa. Ich przyjaźń znów ich do siebie zbliża. Belgin próbuje zrobić Seher zastrzyk, ale zostaje przyłapana przez Yamana.

 • 16:45 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024
  Kolejność audycji i przyznany czas:
  1. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 1' 42"
  2. KKW Koalicja Obywatelska - 1' 42"
  3. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy" - 1'29"
  4. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 1' 42"
  5. KW Prawo i Sprawiedliwość - 1' 42"
  6. KKW Lewica - 1 '42"
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5352 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4313 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4313Paweł i Wiga wciąż są ...

  4313
  Paweł i Wiga wciąż są pod wrażeniem wczorajszego wystąpienia sąsiada. Zastanawiają się, czy Pawełek powinien wiedzieć, jak zaplanował mu dalsze życie. Ale Skoczek również zaczepia Pawełka. Pyta o plany względem jego córki, zapewnia, że Tola ma posag, a jak Pawełek będzie miał własną klinikę, on się dołoży. Ilonka ciągle jest zła na męża za pomysł inwestowania w niepewny interes. Anna zachęca do wspólnego wyjazdu na weekend, żeby odpocząć od Witka. Tymczasem Witold proponuje wejście z kapitałem również Barbarze. Okazuje się, że Barbara zna ten temat i nie jest zainteresowana. Radzi Witusiowi, żeby sam również odpuścił, bo z pewnością straci pieniądze. Bolek ma chętnego na wynajem ich mieszkania w Warszawie. Trzeba tylko o tym powiedzieć Loli, która wciąż jest u syna w Austrii. Heniutka nie ma ochoty do niej dzwonić, bo obawia się, że przyjaciółka się na nią obrazi. Córka Oksany – Daria - miała dzisiaj operację usunięcia przepukliny udowej. Na szczęście, wszystko się udało. Andrzej odprowadza Oksanę do hotelu, pyta, dlaczego mąż z nimi nie przyjechał. Ona z trudem wyznaje, że mąż wrócił na front. Wojna bardzo go zmieniała i nie umiał odnaleźć w normalnym życiu. Kiedy się żegnają, uczucia wracają. Andrzej bierze Oksanę w ramiona.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 867 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Po wspólnie spędzonej nocy Tamara ...


  Po wspólnie spędzonej nocy Tamara i Daniel ustalają, że Janusz nie może się o niczym dowiedzieć. Młody Karcz po powrocie ojca do domu jest wyraźnie przygaszony. Stańczyk udaje, że jest jak dawniej. Magda nabiera przekonania, że dla Pati wyjazd z Marianem byłby sporą szansą. Do Jacka dociera, jak ważna jest znajomość języków i prosi córkę, aby jeszcze przemyślała sprawę wyjazdu. Marianna dostaje zlecenie uszycia kreacji od jednego z celebrytów. Zibi oskarża Kurkową o kradzież pieniędzy z wygranej. Marianna zwalnia się z pracy.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 2/142 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 20:35 Ojciec Mateusz s.XXX - Odc. 393 (s. XXX, odc. 12) Cywil serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Odejście ze stanu kapłaństwa to ...

  Odejście ze stanu kapłaństwa to trudna i bolesna decyzja dla porzucającego sutannę. Doświadcza tego Jakub szukający wsparcia i zrozumienia u Mateusza. Po tym kroku odwrócili się od niego rodzice, a wierni, dotychczas odnoszący się z entuzjazmem do jego duchowych inicjatyw, teraz nie szczędzą mu złośliwości. Przed restauracją, w której spotkał się z kobietą, Jakub zostaje popchnięty, a potem zaatakowany przez paparazzi żądnego skandalu. Jakub niszczy kosztowny sprzęt reportera zajmującego się plotkami. Następnego dnia były ksiądz zostaje znaleziony martwy przed kuchenką z otwartym gazem. Wszystko wskazuje na próbę samobójczą, ale patolodzy co do przyczyny zgonu wskazują na inną możliwość. Policja rozpoczyna śledztwo. Wkrótce wychodzą na jaw sprawy, które zainteresują szczególnie byłych agentów CBŚP - Bolka i Tomka. Tymczasem do Możejki przyjeżdża po dłuższym pobycie z matką w Budapeszcie, jego syn Dominik.

 • 21:30 Sprawa dla reportera , magazyn, 2024
 • 22:30 Oprawcy z Katynia cz. 1 serial dokumentalny, film dokumentalny, 2020
  W 1940 r. Związek Radziecki ...

  W 1940 r. Związek Radziecki zarządził egzekucję 22.000 polskich jeńców wojennych, z czego 4.500 zamordowano w lesie katyńskim w Rosji. Film dokumentalny "Oprawcy z Katynia" opowiada po raz pierwszy historię masakry w Katyniu przedstawioną z punktu widzenia obu stron: ofiar i sprawców. W niezwykle szczegółowy sposób reżyser Cedric Tourbe pokazuje, jak doszło do tej zbrodni przeciwko ludzkości i przybliża mechanizmy funkcjonowania państwa sowieckiego oraz tajnej policji NKWD.

 • 23:40 Diabelski Most (Le Pont du Diable (Murder in Devil's Bridge)) dramat, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2018
  Telewizyjny film kryminalny. Pędzący owce ...

  Telewizyjny film kryminalny. Pędzący owce pasterz znajduje zwłoki Andre Savignaca, mera miasteczka Saint - Guilhem - Le - Desert, powieszone na owianym złą sławą Diabelskim Moście. Śledztwo w tej sprawie ma poprowadzić Marina Fazergues, która po długiej przerwie wraca w rodzinne strony. Pasterz, który znalazł ciało mera, staje się jednym z głównych podejrzanych.

  (LE PONT DU DIABLE aka MURDER IN DEVIL’S BRIDGE)

 • 01:25 Moje córki krowy film obyczajowy, film fabularny kinowy, 2015
  Historia dwóch sióstr, które postawione ...

  Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać - mimo wzajemnej niechęci. Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

 • 03:05 Zdrajca - odc. 4 (Traitor, ep 4) serial sensacyjny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Estonia 2018
  Serial inspirowany aferami szpiegowskimi współczesnej ...


  Serial inspirowany aferami szpiegowskimi współczesnej Estonii. Przełożony i przyjaciel Vinta, Oskar Roos, ma problemy z alkoholem. Agent rosyjski, Walerij Błok, naciska na Vinta, chcąc, żeby ten zdyskredytował Roosa i zajął jego miejsce. Pracowniczka ministerstwa, Rita, przyłapuje Alfreda na kopiowaniu tajnych dokumentów. Sytuacja się komplikuje. • 04:15 Notacje - Andrzej Kruszewicz. Mogliśmy zostawić więcej przestrzeni dla przyrody cykl dokumentalny, felieton, 2022
  Andrzej Kruszewicz, ornitolog, podróżnik, założyciel ...

  Andrzej Kruszewicz, ornitolog, podróżnik, założyciel i szef Azylu dla Ptaków w warszawskim zoo. Dyrektor warszawskiego zoo (od 2009 roku), autor oraz tłumacz wielu publikacji z zakresu ornitologii. Z wykształcenia lekarz weterynarii, z zamiłowania ornitolog. Były pracownik Instytutu Ekologii PAN w Dziekanowie Leśnym. Był redaktorem naczelnym pisma "Woliera", autor szesnastu książek i tłumacz ponad dwudziestu o tematyce przyrodniczej.

 • 04:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv