TVP1 - Program TV na czwartek 05 października 2023

 • 04:35 Klan - odc. 4196 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4196Jacek z matką cały czas ...

  4196
  Jacek z matką cały czas są pod wrażeniem wczorajszej informacji o propozycji awansu dla Pauliny. Mimo że to na razie tylko propozycja, jest co świętować. Jacek nawet jest gotowy zrezygnować z pójścia na korty. Zofia postanawia, że to będzie dobry moment, by wszystkim przedstawić jej sympatię - Zbyszka. I koniecznie trzeba zaprosić też Gabrielę. Władek jest dzisiaj ostatni dzień w pracy, bo jutro stawia się do jednostki. Cieszy się, że udało mu się dostać przydział do szwadronu kawalerii. Jagoda ma poczucie winy za wczorajszy wieczór i szykuje dla Jaśka jajecznicę. Przyznaje się, że gotowanie nie jest jej najmocniejszą stroną. Beata zaprosiła Igę i Zygę. Chce z nimi porozmawiać na temat związku ich dzieci, a w szczególności – postawy Jagody. Niestety, jej rodzice są szybsi. Od razu chcą zaplanować młodym ślub w jakimś uroczym miejscu na świecie. Pod nieobecność Dżesiki Dymka stara się więcej przebywać z synem. Tłumaczy się Darkowi, że musi jakoś nawiązać więź z synem. U Michała trwa przyjęcie na cześć młodego żołnierza. Niespodziewanie zjawia się kolejny gość – Oliwka. Tłumaczy Władkowi, że już nie jest z Markiem, złożyła pozew o rozwód i wychodzi.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 124 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Wobec obciążających zeznań uchodźców, Ali ...

  Wobec obciążających zeznań uchodźców, Ali nie ma wątpliwości co do winy Yamana. Pomiędzy Seher a Yamanem dochodzi do szczerej rozmowy. Seher wyznaje, że ufa Yamanowi i już się go nie boi. Intymną rozmowę przerywa pojawienie się policji. Mimo protestów Seher, Ali aresztuje Yamana. Seher mówi, że to ludzie Camgöza próbują ściągnąć podejrzenia na Yamana. Frat jest skłonny uwierzyć Seher. Seher udaje się uzyskać zgodę na widzenie z Yamanem. Dla niego najważniejsze jest, że Seher wierzy w jego niewinność. Kiraz traci wiarę w to, że znów będzie gotowała. Ali próbuje ją pocieszyć powtarzając mądre słowa, które sam usłyszał od Arifa. Cenger próbuje podtrzymać Seher na duchu, wyjawia jej również swoją tajemnicę. Selim źle się czuje z powodu swojego postępku i nie chce mieć nic wspólnego z Camgözem i jego ludźmi.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:20 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Dobre historie - Współuzależnienie magazyn, magazyn, 2023
  Nałóg niszczy życie nie tylko ...

  Nałóg niszczy życie nie tylko osoby uzależnionej. Cierpienie zawsze dotyka bliskich, całą rodzinę. Oni także potrzebują pomocy, bez której trudno wyjść z tragicznego kręgu współuzależnienie. W jaki sposób współuzależnieni wracają do wolnego od nałogu życia, dowiemy się w rzeszowskiej fundacji Pomagam, bo kocham, w której siedzibie stanęło mobilne studio "Dobrych historii".

 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 41(seria IV, odc. 2) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Kusy z pasją walczy o ...

  Kusy z pasją walczy o czystość w domu, żeby nie dopuścić do córeczki jakiejkolwiek choroby zakaźnej. Jego bezwzględność w tej dziedzinie prowadzi do konfliktów. Wikary skarcony przez księdza, że swoją kapłańską misję zredukował do pośrednictwa pracy, bierze się za ewangelizację gminy. Stan wiedzy parafian na tematy religijne i herezje, które w dobrej wierze głoszą, wprawiają go w rozpacz i osłupienie. Żeby przynajmniej w części podnieść poziom moralności w gminie, proboszcz namawia Kusego i Lucy, aby zdecydowali się na chrzest dziecka. Uroczystość odbywa się bez większych zakłóceń. Wójt romansuje z doktorową i zaniedbuje żonę. Odtrącona wójtowa szuka jakiegoś sposobu, który przywróci jej atrakcyjność. Doktor Wezół i tym razem okazuje się skuteczny.

 • 09:40 Komisarz Alex s.VII - odc. 80 (seria VII, odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  12 - letnia Dorotka zabiera ...  12 - letnia Dorotka zabiera się ze starszą siostrą na wycieczkę do lasu. Kaśka i jej chłopak Kuba traktują dziewczynkę jak piąte koło u wozu. Dorotka za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Dochodzi do konfliktu. Kaśka i Kuba na chwilę pozostawiają Dorotkę bez opieki. Dziewczynka rusza w las, żeby odnaleźć siostrę i jej chłopaka. Nieoczekiwanie staje się świadkiem makabrycznych zdarzeń.
  W opuszczonej w lesie szopie Robert Grzelak ukrywa zwłoki zamordowanej przez siebie matki. Gdy dostrzega Dorotkę, bierze ją jako zakładniczkę. Następnie podpala szopę. • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 206 (Ojciec Mateusz XVI odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Natalia wyjeżdża na weekend do ...

  Natalia wyjeżdża na weekend do ośrodka SPA przygotowywać catering na kongres lekarzy. Agata (Małgorzata Pieczyńska), szefowa firmy medycznej, prowadzi wykład. Natalia przysłuchuje się prezentacji. Zagaduje ją dziennikarka Marzena (Roma Gąsiorowska). Wieczorem nad jeziorem trwa impreza integracyjna. Rano przy pomoście pracownik znajduje ciało Marzeny. Gibalski i Nocul prowadzą czynności dochodzeniowe. Rozmawiają z Teresą (Katarzyna Gniewkowska), szefową Marzeny. Natalia zeznaje, że wieczorem słyszała jak Marzena z kimś się kłóciła. Na miejscu zjawia się jej mąż, Eryk (Dariusz Wnuk). Marzena odkryła iż nowy lek wprowadzany na rynek przez firmę medyczną był testowany w azjatyckich dzielnicach nędzy i przygotowywała na ten temat artykuł. Policjanci przesłuchują asystentkę Agaty, Dorotę (Katarzyna Kołeczek). Okazuje się, że groziła Marzenie i zostaje aresztowana. Agata zapewnia alibi Dorocie. Teresa zeznaje, że Marzena miała romans z Tomaszem (Leszek Żurek). Natalia rozpoznaje dowód rzeczowy.
 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 22 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2023
  "O pieniądzu w średniowieczu". Najstarsze ...

  "O pieniądzu w średniowieczu". Najstarsze znalezione pieniądze na ziemiach polskich pochodzą z pierwszych wieków naszej ery i są to monety z Imperium Rzymskiego, nie będące płacidłem w państwie pierwszych Piastów. Handel za pierwszych Słowian polegał na wymianie towar za towar, nie było więc potrzeby użycia pieniędzy, choć trafiały się jego namiastki, metalowe siekierki, które nazywano płacidłami.
  Pierwsza polska moneta pojawiła się już za pierwszych Piastów, były to jednak monety wybijane z okazji jakiejś uroczystości, nie stosowane jako środek płatniczy. W późnym średniowieczu głównym emitentem pieniądza, czyli osobą wprowadzającą na rynek, był król. To on określał wartość materiałów, z których robiona była moneta, będąc jednocześnie wyłącznym właścicielem zysków płynących z jej bicia. Fałszerstwa monet traktowane były jako "zbrodnia obrazy majestatu", a fałszerzy karano śmiercią. Dwukrotnie oskarżony o fałszerstwo został też książę mazowiecki Siemowit IV. System monetarny w polskim średniowieczu dzieli się na dwa okresy: denarowy i groszowy. Na denarze, wybijanym po koronacji Jagiełły na awersie widniał orzeł, herb Królestwa Polskiego, a na rewersie podwójny krzyż, czyli litewski herb dynastyczny Jagiełły. Potem zmieniono go na koronę. Główną jednostką obrachunkową była grzywna, na którą składały się 24 grosze monety polskiej. Główna mennica była w Krakowie, ale były także mennice w Poznaniu i we Wschowie. Kiedy było kiepsko ze srebrem, wybijano monety jednostronne, tzw. brakteaty.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Śpiew miłości: małpa z apką (A Song For Love: An Ape With An App) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Austria 2020
  Film dokumentalny o gibonach. Zaczęło ...

  Film dokumentalny o gibonach. Zaczęło się od szalonego pomysłu, aby pomóc przedstawicielowi najrzadszego gatunku na świecie znaleźć idealnego partnera. Samiec i samica tworzą więź na całe życie. To niezwykła historia pary ludzi, którzy postanowili ratować gibony. Zostało ich zaledwie kilka rozrzuconych po górach Gaoligong. Łańcuch górski Gaoligong to przedłużenie Himalajów na pograniczu Chin i Mjanmy. Gibony zamieszkiwały doliny, lecz z czasem rozwój rolnictwa zmusił je do przeniesienia się w góry, gdzie jest chłodniej. Od ponad dekady naukowcy i strażnicy leśni szukają tych gibonów. Film przedstawia niespotykane wcześniej zachowania tych zwierząt. Dwa lata pracy nad filmem pozwoliło stworzyć żywy obraz gibonów żyjących na wolności. To opowieść o trudach i triumfach, a także o niesamowitej przyrodzie, jaką ten skrawek Chin ma do zaoferowania.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 29 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Kazim dopada Seyran i żąda ...

  Kazim dopada Seyran i żąda od niej informacji o Sunie. Dziewczyna nic mu nie chce powiedzieć, więc ją dusi. Ferit ratuje sytuację i dziewczyny są bezpieczne. Seyran chce chronić siostrę, ale Suna postanawia wrócić do domu. Seyran docenia pomoc Ferita, który postępuje wbrew zasadom obowiązującym w domu. Ale dziadek Halis i tak się o wszystkim dowiaduje.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /769/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 125 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman odmawia wszelkich odwiedzin w ...

  Yaman odmawia wszelkich odwiedzin w areszcie. Mimo wyraźnego zakazu Seher składa mu wizytę. Przynosi świeżo zaparzoną kawę i ciasteczka. Yaman jest pod wrażeniem jej dobroci. Ibrahim pomaga Kiraz w restauracji. Choć dziewczyna ma talent kulinarny, jej dania są niejadalne. Klienci opuszczają lokal, a Kiraz się załamuje. Nie chcąc narazić Selima na straty, postanawia odejść. Mężczyzna, który miał świadczyć na korzyść Yamana składa fałszywe, obciążające go zeznania. Sąd postanawia zatrzymać oskarżonego o przemyt ludzi Yamana w areszcie do czasu rozprawy. Ali i Firat wiedzą, że świadek kłamał. Na wieść o postanowieniu sądu, Ikbal zaczyna martwić się, że straci cały majątek. Zakochana w Yamanie Zuhal bardzo agresywnie reaguje na słowa siostry.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5174 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4197 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4197Teściowie Michała rozmawiają o wczorajszej, ...

  4197
  Teściowie Michała rozmawiają o wczorajszej, niespodziewanej wizycie Oliwki. Zastanawiają się, jak teraz zachowa się Władek, czy wybaczy swojej ukochanej nagłe odejście? Monika i Feliks czekają na Kaję i Daniela. W końcu zjawia się sam Daniel, bo Kaja już pojechała na spotkanie biznesowe. Po południu Kaja chwali się Monice, że udało jej się dostać kredyt na świetnych warunkach na rozszerzenie działalności firmy, a to dzięki dyrektorowi Boreckiemu. Paweł i Wiga myślą o kilku dniach wypoczynku tylko we dwoje. Z propozycją wpada po południu Bolek. Chcą z Heniutką wyjechać kamperem w jakieś ciepłe miejsce i najlepiej w towarzystwie Pawła i Wigi. Pawłowi nawet podoba się pomysł, ale musi go skonsultować z żoną. Władek spotyka się z Oliwką, bo potrzebuje wyjaśnień. Oliwka tłumaczy się, że zostawiła go dla jego bezpieczeństwa. Jej mąż odgrażał się, że skrzywdzi Władka. Był do tego zdolny, bo zamordował człowieka i teraz siedzi w więzieniu. Oliwka przeprasza i chce wyjść, ale Władek jej nie pozwala. Kaja i Daniel wychodzą z kina. Kaja ma jeszcze ochotę na dalsze atrakcje towarzyskie w stolicy.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 752 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Po wielu nerwowych godzinach poszukiwań, ...

  Po wielu nerwowych godzinach poszukiwań, Pati odnajdują Piotr i Małgosia. Dziewczynka trafia do szpitala na obserwację. Wiśniewski wyznaje dziennikarce, że skłamał Jackowi, że są z Magdą parą. Kurek chce złapać na gorącym uczynku nielegalnego drwala. Prosi o pomoc Krawczyka. Poszlaki prowadzą ich do Karcza. Swoim odkryciem dzielą się z Eweliną. Kasia coraz bardziej docenia to, że ma Konrada. Mimo chłodu wybierają się na romantyczny piknik nad jeziorem. Nagle Ruszczycówna proponuje Lesińskiemu, żeby wzięli ślub.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 8/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Ojciec Mateusz s.XXX - Odc. 383 (Ojciec Mateusz s. XXX, odc. 2) Łabędzi śpiew serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Koncerty rockowe w kościele nie ...

  Koncerty rockowe w kościele nie należą dziś do rzadkości, choć nadal pozostają wydarzeniem budzącym kontrowersję. Mateusz broni się przed użyczeniem świątyni rockowemu gwiazdorowi Marcinowi Brandtowi, ale ostatecznie ustępuje. W perspektywie jest remont budynku, a recital stwarza okazję do podreperowania parafialnego budżetu. Niestety, muzyczna próba przeradza się w pełen hałasu i nonszalancji popis. W ostudzeniu zapędów muzyków pomaga Mateuszowi Pączek, który wkracza do kościoła by wyłączyć korki. Słuchać już tylko śpiew Marcina Brandta a capella. Głos muzyka przeradza się w złowróżbny krzyk i wkrótce zostaje on znaleziony martwy na kościelnej posadzce. Oględziny zwłok wskazują na morderstwo tępym narzędziem. W kręgu podejrzanych nagle znajduje się sam Pączek. Ale to nie koniec jego problemów. Do Sandomierza przybywa przyjaciółka Pączka z czasów, kiedy w przestępczym światku nosił wiele mówiącą ksywę "Amok".

 • 21:30 Sprawa dla reportera , magazyn, 2023
 • 22:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 284 / magazyn, magazyn, 2023
 • 23:10 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  Alkohol był w jego rodzinie ...

  Alkohol był w jego rodzinie od zawsze. Był typowym pijaczkiem z dzielnicy. Trzymał się swojego towarzystwa. Żebrał, wymuszał, kradł. Ratowało go nawet kilka groszy i dla tych kilku groszy - mógł zrobić dużo złego. Dopiero tragiczne wydarzenie sprawiło, że dostrzegł, co się dzieje w jego życiu i do czego się doprowadził. Dziś jest trzeźwy od 26 lat i jest wzorem i autorytetem dla ludzi, którzy chcą być WOLNI i SZCZĘŚLIWI. Jerzy Bieńkowski opowie Rafałowi Porzezińskiemu o tym, jak odzyskać to, co w życiu nas najcenniejsze.

 • 00:15 Tanie Dranie - Kłopotowski i Moroz komentują świat talk-show, dysk./wywiad/debata, 2023
  Po co praca?Niedawno na ekranach ...

  Po co praca?
  Niedawno na ekranach kin można było zobaczyć dokument pod tytułem "Świat po pracy". Film pokazał, jak ludzie zarobkują w różnych krajach. Jaki mają do tego stosunek? Czy są zadowoleni, że większość swego życia spędzają na zarabianiu pieniędzy? Powstał alarmujący obraz. Opętanie pracą jest skutkiem teologii kalwińskiej z XVII wieku - uważają realizatorzy. Kalwinizm głosi, że powodzenie materialne wyraża błogosławieństwo człowieka przez Boga. Komu źle się wiedzie, temu brakuje boskiej łaski, więc po śmierci idzie do piekła. Czy to herezja? Czy mechanizm puszczony w ruch przez religię, dzisiaj działa siłą bezwładu? Gośćmi Krzysztofa Kłopotowskiego i Jakuba Moroza są Jakub Dymek oraz Tomasz Wróblewski.

 • 00:55 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 01:35 Archiwista 2 s.II - odc. 4 "Wina i kara" serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2022
  Henrykowi nie daje spokoju sprawa ...

  Henrykowi nie daje spokoju sprawa śmierci Bożyńskiego. Jego podejrzenia wzbudza lekarz, który wystawił akt zgonu. Kilka lat wcześniej był oskarżany o spowodowanie śmierci pacjenta, ale ostatecznie syn ofiary wycofał zarzuty. Podczas przesłuchania medyk jednak niewiele wyjaśnia. Młody mężczyzna zostaje spalony żywcem w pobliskim lesie. Ofiara to Łukasz Nawrot, intelektualista, spokojny człowiek, widziany niedługo przed śmiercią w miejscowym salonie gier. Policjanci ustalają, że gdy Nawrot tam przebywał, padła spora wygrana. Na nagraniach z monitoringu widać, jak za Nawrotem z salonu wychodzi inny gracz, Krzysztof Stec, nałogowy hazardzista, zadłużony po uszy. Podczas próby przesłuchania ucieka przed policjantami, a doprowadzony na komisariat konsekwentnie milczy. Tymczasem w samochodzie należącym do Steca technicy znajdują taką samą sumę pieniędzy, jaką wygrał Nawrot, bieżnik opon zgadza się z tym na miejscu zbrodni, a na pozostawionych tam niedopałkach papierosów są ślady DNA Krzysztofa. Henryk zauważa jednak, że w samochodzie podejrzanego nie ma śladów świadczących o tym, że ktoś tam palił i że zatrzymany ewidentnie nie jest nałogowym palaczem. Mikos i Buczak odwiedzają dziewczynę ofiary. We wspólnym mieszkaniu pary znajdują urządzenie, skonstruowane własnoręcznie przez Łukasza, nazywanego przez okolicznych mieszkańców Einsteinem. Na komendzie okazuje się, że jest to transmiter, dzięki któremu można wygrywać na automatach typu jednoręki bandyta. Archiwista i młoda policjantka ustalają, że podczas wizyt Nawrota w salonie, padały spore wygrane.Hania domyśla się, że właściciel salonu, Kamil Perć musiał się zorientować, że jest oszukiwany. Henryk przypomina sobie, że widział gdzieś w aktach jego nazwisko. Z dokumentów wynika, że w procesie Bazyla, syna Waldemara Bożyńskiego, Perć złożył zeznania, zapewniające oskarżonemu alibi na czas strzelaniny. Wkrótce z fryzjera zmienił się we właściciela salonu gier. Na komisariacie Stec konsekwentnie milczy, a Jacek i Hania odwiedzają jego matkę. Dowiadują się, że Krzysztof miesiąc wcześniej oddał samochód za długi. Perć zostaje zatrzymany, choć w trakcie wizyty policjantów próbuje ucieczki, celując do Hani z broni. Gdy trafia na komisariat, prokurator przedstawia mu zarzuty. Reakcja mężczyzny może być zaskakująca. Tymczasem Ada Kowalczyk znów spotyka się w salonie fryzjerskim z żoną Bożyńskiego.

 • 02:30 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 45 (sezon 3. odc. 10) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Hans von Lippi nie chce, ...

  Hans von Lippi nie chce, aby Kilian wrócił z Niemiec. Przekonuje jego matkę Annę, że w Czechach grozi mu niebezpieczeństwo. Wprawdzie finansuje działalność Turnerów, ale stara się dociec prawdy. Informuje policję o wszystkim, co wie. Jaroslav jest wściekły, podejrzewa, że Lippi prowadzi z nimi grę. Czy von Lippi naprawdę chce za wszelką cenę zniszczyć rodzinę Valentów?

 • 03:40 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  Alkohol był w jego rodzinie ...

  Alkohol był w jego rodzinie od zawsze. Był typowym pijaczkiem z dzielnicy. Trzymał się swojego towarzystwa. Żebrał, wymuszał, kradł. Ratowało go nawet kilka groszy i dla tych kilku groszy - mógł zrobić dużo złego. Dopiero tragiczne wydarzenie sprawiło, że dostrzegł, co się dzieje w jego życiu i do czego się doprowadził. Dziś jest trzeźwy od 26 lat i jest wzorem i autorytetem dla ludzi, którzy chcą być WOLNI i SZCZĘŚLIWI. Jerzy Bieńkowski opowie Rafałowi Porzezińskiemu o tym, jak odzyskać to, co w życiu nas najcenniejsze.

 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv