TVP1 - Program TV na czwartek 12 października 2023

 • 04:40 Klan - odc. 4201 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4201Michał jest na budowie i ...

  4201
  Michał jest na budowie i rozmawia z Mariuszem na temat wczorajszej bójki. Tłumaczy, że musiał się bronić, bo to Norbert go zaatakował. Mariusz martwi się, że bez pomocy Norberta nie skończy sam naprawy swojej starej warszawy. I kto będzie jeździć z młodymi parami? Po raz kolejny próbuje dodzwonić się do Norberta, ale na próżno. Jacek uważa, że Paulina jak najszybciej powinna w pracy powiedzieć o swojej ciąży. To pokaże, że jest pracownicą, której można ufać. Zofia uważa, że na to jeszcze za wcześniej, choćby z powodu, że ciąży nie potwierdziły jeszcze badania lekarskie. Leokadia z Bronkiem wybierają się do urzędu pracy, bo brakuje im jakiegoś sensownego zajęcia, odkąd Kasia zamknęła barek. Leokadia pokazuje pocztówkę od Gieni z sanatorium. Nie może się do niej dodzwonić i prosi Poldka, żeby zadzwonił do Janki. Sandra, zaniepokojona stanem męża, umawia go na wizytę lekarską. Szczepan przyjeżdża do Warszawy na badania. Przy okazji zagląda na budowę domu dla Mildy i wnuczki. Dymka koniecznie chce się spotkać z Dżesiką. Twierdzi, że ich syn jest uzależniony od komputerów i gier i trzeba go wysłać na terapię. Wściekła Dżesika nie chce o tym słyszeć. Darek popiera stanowisko biologicznego ojca Dżastina. Dżesika jednak cały czas utrzymuje, że jej syn jest normalnym, wrażliwym dzieckiem.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 129 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Melisa otwarcie flirtuje z Alim ...

  Melisa otwarcie flirtuje z Alim i chociaż on jest obojętny, a wręcz poirytowany sytuacją, Kiraz widzi to zupełnie inaczej. Jest zazdrosna i wściekła na Alego, że zataił przed nią tę znajomość. Ali nie ma pojęcia, co jest przyczyną dziwnego zachowania Kiraz. Seher pożycza Yamanowi swoją ulubioną książkę. Zakreślone w niej fragmenty poruszają Yamana, który zaczyna zdawać sobie sprawę z uczuć, jakimi darzy Seher. Rezydencję odwiedza stróż Sedat i jego żona, podczas rozmowy z nimi Yaman dowiaduje się, że to Seher skłoniła ich do wyznania prawdy i to jej zawdzięcza wolność. Selim dzwoni do Seher i przeprasza ją za swoje zachowanie wobec Yamana. Seher wciąż nie chce się z nim widzieć. Tymczasem Yaman podarowuje Seher wyrzeźbiony w drewnie symbol nieskończoności, który ma dla niego szczególne znaczenie. Ali wyjaśnia Kiraz, że nic go nie łączy z Melisą i ich relacje wracają do normy. Z podsłuchanej rozmowy Zuhal dowiaduje się, że Yaman zamierza przekazać Seher część udziałów w firmie. Natychmiast informuje o tym İkbal.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".


 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".


 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów ...

  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji referendalnych ponoszą podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej".

 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Pełnia Wiary magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Proboszcz i wikary mają już ...

  Proboszcz i wikary mają już dość zmiennych nastrojów gospodyni. Proponują Japyczowi, żeby zabrał Michałową na wczasy. Stach chce jechać do Grecji, Michałowa jest temu przeciwna. Dochodzi do konfliktu. Atmosfera staje się coraz cięższa. Michałowa podejrzewa męża, że ma kochankę w Radzyniu, dokąd od pewnego czasu jeździ w głębokiej tajemnicy. Jola, która po artystycznej porażce straciła głos, udaje się po pomoc do znachorki. Portret wręczony wojewodzie na urodziny okazał się najlepszym prezentem. Wójt wraca z imprezy jako człowiek sukcesu. Kusemu, który portret namalował, przybywa zamówień. Wielu lokalnych dostojników chce swoje dostojeństwo uwiecznić na portrecie. Wójt nabiera wiary w niezwykłe umiejętności Czerepacha. Romans urzędnika z księgową rozkwita w najlepsze.

 • 09:40 Komisarz Alex s.VII - odc. 84 (seria VII, odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  W jednej z łódzkich kamienic ...


  W jednej z łódzkich kamienic dochodzi do zabójstwa. Ofiarą jest młoda kobieta, Klara. Kiedy Orlicz z ekipą dokonują oględzin mieszkania, Alex odnajduje na podwórku wystraszonego pieska, którego Klara przygarnęła. Alex próbuje zwrócić uwagę Orlicza na plamki krwi przy pysku pieska. Piesek był świadkiem zbrodni, ugryzł w nogę mordercę. Ale Orlicz i ekipa zajęci są poszukiwaniem głównego podejrzanego. To chłopak Klary, Konrad, który nadużywał alkoholu. Często dochodziło między nim a Klarą do kłótni. Pijany Konrad odnajduje się na stacji benzynowej. Grozi, że wysadzi stację w powietrze.


 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 210 (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Na plebanii zjawia się muzyk ...

  Na plebanii zjawia się muzyk Uli (Krzysztof Piątkowski). Przyjechał z Niemiec i szuka swojego ojca. Pyta Mateusza o drogę do lokalnego browaru. Okazuje się, że chłopak po śmierci matki dowiedział się, że ma ojca i rodzeństwo. Piotr (Jan Wieczorkowski) znajduje nieprzytomnego brata Pawła (Daniel Kazimierski) w gabinecie. Technicy zabezpieczają ślady. Mateusz rozmawia z Noculem, mówi, że Uli szukał Pawła Borkowskiego. Muzyk zostaje zatrzymany, gdy opuszcza hostel. Zeznaje, że nie zastał ojca w browarze. Policjanci zlecają badania DNA. Nie potwierdzają one niemieckiego wyroku sądu. Dziubak przez Skype'a rozmawia z prawnikiem Uli, Helmutem. Ten przekonuje, że nie może być mowy o pomyłce. Nocul przesłuchuje Piotra. Ustalają listę pracowników Pawła, z którymi jeździł po auta do Niemiec. Pada zasadnicze pytanie, czy ktoś podszył się pod Pawła Borkowskiego i używając jego dokumentów zgłosił się jako dawca nasienia?

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 23 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2023
  Dwór to zarówno dom króla, ...

  Dwór to zarówno dom króla, czyli jego siedziba, jak i wspólnota dworzan troszczących się o codzienne funkcjonowanie władcy. Celem dworzan było zajmowanie się królem, dbanie o jego potrzeby, realizowanie rozkazów, służenie mu pomocą, radą i wsparciem. W czasach Jagiełły dwór króla liczył pomiędzy 170 - 200 osób. Dwór królowej to jakieś 30 - 40 osób. Na dworze króla zarówno wśród dworzan i sług, jak i dostojników byli tylko mężczyźni, a jedyną kobietą była praczka. Na dworze królowej znajdował się tzw. fraucymer, czyli kobiece otoczenie władczyni. W czasach Władysława Jagiełły dwór był mobilny, bowiem król nieustannie podróżował. Wielkim wyzwaniem logistycznym było ułożenie trasy przejazdu, zarezerwowanie noclegów, zabezpieczenie żywności na posiłki dla władcy i towarzyszącej mu grupy osób, którą stanowił nie tylko dwór władcy, ale także dwory towarzyszących mu dostojników. Taka liczba podróżujących mogła dochodzić nawet do 2 tysięcy osób! Posłowie z różnych krajów byli goszczeni na Wawelu, uczestniczyli w wydawanych na ich cześć ucztach, tańcach i zabawach. Nierzadko podczas nich załatwiano ważne sprawy i interesy. Dworzanie mieli wówczas za zadanie zabawiać gości oraz towarzyszące im osoby z orszaku.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 To się opłaca magazyn, magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Ameryka Południowa (Wildest Latin America) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niderlandy (Holandia) 2012
  Wenezuela. Niezdobyte góry, niedostępne bagna, ...

  Wenezuela. Niezdobyte góry, niedostępne bagna, zdumiewające zwierzęta, tajemnicze plemiona. Mozaika niezwykłych krain geograficznych, z których każda jest inna i niepowtarzalna. Wszystkie jednak łączy jedno: potężna Orinoko. Jeśli wierzyć legendom prowadzi ona do słynnego Eldorado, mitycznego "złotego miasta". Przez stulecia dostępu do skarbów Wenezueli broniły potężne wodospady, groźne zwierzęta i waleczni wojownicy. Tajemnicą pozostawało nawet, skąd bierze początek sama Orinoko. Nadszedł czas, by znaleźć rozwiązanie tych wszystkich zagadek.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 34 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Seyran martwią kłopoty, w które ...

  Seyran martwią kłopoty, w które wpakował ich wszystkich Ferit. Gulgun przeprowadza poważną rozmowę z Pelin. Namawia ją do zerwania z Feritem dla dobra wszystkich. Dziewczyna jest załamana. Dziennikarz wciąż stawia nowe warunki w związku z publikacją zdjęcia. Chce się spotkać z Seyran, żeby poznać jej wersję dotyczącą małżeństwa z Feritem. Cała rodzina się boi, że dziadek Halis zobaczy zdjęcie i to mu zaszkodzi, bo ostatnio źle się czuje.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów ...

  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji referendalnych ponoszą podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej".

 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /774/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 130 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ali nie kryje niezadowolenia, kiedy ...

  Ali nie kryje niezadowolenia, kiedy Melisa pojawia się w jego domu. Dziewczyna upiera się jednak, że musi skończyć artykuł i nie daje się odprawić. Sultan chętnie opowiada Melisie wszystkie szczegóły z życia Alego. Targany wyrzutami sumienia Selim prosi Yamana o spotkanie i wyznaje mu, że to on pomógł Camgözowi. Melisa zwierza się Kiraz ze swego zauroczenia Alim, w dziewczynie znów odzywa się zazdrość. İkbal jest świadoma, że sprawy pomiędzy Yamanem i Seher posunęły się za daleko. Postanawia ich ze sobą skłócić. Najpierw nasyła na Seher Zuhal. Ta oskarża ją, że wcale nie chodzi jej o Yusufa, ale o majątek Yamana. Następnie İkbal robi wszystko, żeby Seher zobaczyła dokumenty dotyczące przekazania udziałów, zanim Yaman je podpisze. Na widok dokumentów Seher jest w szoku.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5181 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4202 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4202Dżesika cały czas dąsa się ...

  4202
  Dżesika cały czas dąsa się na Darka za trzymanie strony Dymki. Przekonuje, że z Dżastinem wszystko jest w porządku. Po pracy Darek zagląda do byłej żony po jakąś radę. Może Czesia podpowie, jak Dżesice przemówić do rozsądku. Mariusz dalej nie może dodzwonić się do Norberta. Umawia się z Kubą, że po szkole posiedzi u Stefanka. Niestety, po wyjściu z budowy Mariusza zaczepia jego stary znajomy i ciągnie do pubu. Szczepan dzisiaj wraca na Podhale, ale już się cieszy, że niebawem sprowadzą się z Olgą i wnusią do Warszawy. Wtedy też będzie można ściągnąć Mildę do szpitala pod Warszawą. Paulina rozmawia z Ramoną przez telefon o swojej wizycie u lekarza. Dagmara słyszy informację o ciąży koleżanki. Paulina prosi, żeby na razie nikomu w biurze o tym nie wspominała. Darek wraca do domu i słyszy jak Dżesika awanturuje się z ojcem Dżastina. Okazuje się, że Dymka zapisał syna na terapię. Wieczorem Michał odwozi Kubusia z Sadyby i szybko orientuje się, że Mariusz nie jest trzeźwy. Beata przywozi Jaśkowi pojemniki z jedzeniem. Wypytuje syna o związek z Jagodą. Tymczasem ona wraca z uczelni. Odbiera telefon, który dzwoni w jej torbie i orientuje się, że ani torba, ani telefon nie należą do niej.


 • 18:25 Leśniczówka - odc. 757 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Magda robi Piotrowi awanturę o ...

  Magda robi Piotrowi awanturę o to, że okłamał Jacka. Nie chcąc słuchać jego kolejnych tłumaczeń. Prosi go, żeby złożył wypowiedzenie z pracy. Pati wychodzi ze szpitala. Mondrasiuk, który nadal mieszka na plebanii, bardzo chce się z nią zobaczyć. Anna odwodzi go od tego pomysłu. Jacek dowiaduje się od Piotra, że Magda nie miała romansu. Małgosia angażuje się w pracę dziennikarską i zaczyna się interesować poczynaniami Karcza, a zwłaszcza dofinansowaniem dla Gromniaka. Odkrywa, że rzeźbiarz nie dostał pieniędzy od fundacji.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 13/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:25 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2024 (Eliminacje EURO 2024 - 7.kolejka: Wyspy Owcze - Polska) , sprawozdanie, , kraj prod.Szwajcaria 2023
 • 20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2024 (Eliminacje EURO 2024 - 7.kolejka: Wyspy Owcze - Polska) , sprawozdanie, , kraj prod.Szwajcaria 2023
 • 23:30 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  Ocaleni - to program Rafała ...

  Ocaleni - to program Rafała Porzezińskiego, który porusza temat uzależnień.
  W odcinku: Od wczesnego dzieciństwa dorastał w cieniu alkoholu. Wkraczając w dorosłość, był już uzależniony, a nałóg pogrzebał jego edukację, a także odebrał szansę na małżeńskie szczęście i radość ojcostwa. Nie widząc szansy na wyrwanie się z alkoholizmu, targnął się na swoje życie, co przypłacił trwałym kalectwem. Pomocna dłoń, którą podał mu nieznajomy, skłoniła go do zmian w swoim życiu i naprowadziła na ścieżkę wiary. Dziś trzeźwy od ośmiu lat, dzieli się swoim świadectwem upadku i ocalenia. Dariusz Dziemiańczyk opowie Rafaławi Porzezińskiemu o tym, że prawda w życiu otwiera drogę do szczęścia.

 • 00:35 Tanie Dranie - Kłopotowski i Moroz komentują świat talk-show, dysk./wywiad/debata, 2023
  Atrakcje medytacji. Historyk cywilizacji Arnold ...

  Atrakcje medytacji. Historyk cywilizacji Arnold Toynbee uważał, że chrześcijaństwo więdnie, dlatego jednym z najważniejszych wydarzeń XX wieku jest dotarcie buddyzmu na Zachód. Czy to prawda? Tu chętnie pożycza się idee, chociaż buddyzm sprzeciwia się wielu uniwersalnym wartościom. Ćwiczenie uważności poprawia koncentrację i uspokaja umysł, osaczony nadmiarem bodźców we współczesnej cywilizacji. Praktyka uważności może uczyć większej troski o innych i właściwego dystansu do siebie samego: uczuć, myśli i rutynowych zachowań. Jak patrzeć na medytację? Czy stanowi zagrożenie dla człowieka? Gośćmi Jakuba Moroza i Krzysztofa Kłopotowskiego są ks. dr Stanisław Radoń oraz dr Zbigniew Łagosz.

 • 01:10 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 01:50 Archiwista 2 s.II - odc. 5 "Topielec" serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Polska 2022
  Późnym wieczorem mężczyzna przychodzi do ...

  Późnym wieczorem mężczyzna przychodzi do znajomego, do domku letniskowego na wódkę. Zostaje ogłuszony przez gospodarza i utopiony w misce z wodą. Nazajutrz na komendzie zjawia Zenon Kurtyba, który twierdzi, że był świadkiem zbrodni. Podaje dokładną godzinę zdarzenia i adres. Informuje, że ofiara została ogłuszona i utopiona w morzu. W rozwikłanie sprawy angażują się Henryk, Hania i Jacek. Okazuje się, że dom, w którym dokonano zbrodni, był wynajęty na fałszywe nazwisko, a ofiara to wielokrotnie skazywany złodziej. Mikos sugeruje policjantom, że powinni zatrzymać do przesłuchania Kurtybę. Ten dostaje ataku szału na komisariacie i rani nożem podinspektora Strączka. Napastnik szybko zostaje obezwładniony. Wezwana na miejsce lekarka z pogotowia informuje policjantów, że mężczyzna leczy się psychiatrycznie. Podczas przesłuchania Kurtyba twierdzi, że ktoś zapłacił mu za to, żeby przyszedł z nożem na komisariat i przekazał informacje na temat zabójstwa. Nie potrafi jednak opisać osoby, która mu to zleciła. Henryk i Hania podejrzewają, że Kurtyba wymyślił sobie drugą tożsamość. Informacja o tym, że ofiara zabójstwa miała w płucach słoną wodę, przypomina archiwiście sprawę sprzed dwóch lat. Z pobliskiego jeziorka wyłowiono wtedy ciało bezdomnego, który również miał w płucach słoną wodę. Świadek zabójstwa, Roman Płoć, wskazał numery rejestracyjne samochodu sprawcy, Stanisława Jarmuża, w domu którego znaleziono zwłoki prostytutki. Kobieta została utopiona w wannie, także w słonej wodzie. Jarmuż nadal pozostaje nieuchwytny. Henryk postanawia znaleźć Płocia w miejscu, w którym kiedyś rezydował. Stoi tam barakowóz, przy którym Mikos spotyka nowego najemcę nieruchomości. Mężczyzna z wyglądu przypomina Jarmuża z portretu pamięciowego. Kurtyba ucieka ze szpitala. Po zmroku Hania i Henryk wracają do barakowozu, ale nikogo tam nie zastają. W środku znajdują niemowlęcą wanienkę i spory zapas soli morskiej. Archiwista i policjantka dochodzą do wniosku, że Kurtyba, Płoć i Jarmuż to jedna i ta sama osoba, często zmieniająca wygląd. W tym momencie do barakowozu wpada Płoć, ogłusza Henryka i atakuje Hanię. Udaje mu się wyrwać jej broń.Henryk odzyskuje przytomność, ale Płoć zabiera broń i ucieka. Zostawia jednak swój telefon, który po chwili zaczyna dzwonić. Henryk odbiera. Dzwoni Korzecka. Hania, Jacek i Henryk odwiedzają ją. Kobieta opowiada o swoim synu. Tymczasem Henryk przekazuje byłej żonie przesyłkę, która przyszła na jego nazwisko.

 • 02:45 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 47 (sezon 3. odc. 12) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Irena wzywa Vojtę do hotelu ...

  Irena wzywa Vojtę do hotelu Altstadt. Miała się tu spotkać z Anną, ale nikt nie otwiera drzwi. Włamują się do środka. Okazuje się, że w hotelu nikogo nie ma. Magdalena nie chce się poddać i mimo niebezpieczeństwa zamierza nadal występować przeciwko nacjonalistom. Irena przekonuje inspektora, by rozważył możliwość, że jej mąż jest niewinny. Ale dlaczego Hans nie chce zeznawać? Kogo chroni?

 • 03:40 Ocaleni reality show, magazyn, 2023
  Ocaleni - to program Rafała ...

  Ocaleni - to program Rafała Porzezińskiego, który porusza temat uzależnień.
  W odcinku: Od wczesnego dzieciństwa dorastał w cieniu alkoholu. Wkraczając w dorosłość, był już uzależniony, a nałóg pogrzebał jego edukację, a także odebrał szansę na małżeńskie szczęście i radość ojcostwa. Nie widząc szansy na wyrwanie się z alkoholizmu, targnął się na swoje życie, co przypłacił trwałym kalectwem. Pomocna dłoń, którą podał mu nieznajomy, skłoniła go do zmian w swoim życiu i naprowadziła na ścieżkę wiary. Dziś trzeźwy od ośmiu lat, dzieli się swoim świadectwem upadku i ocalenia. Dariusz Dziemiańczyk opowie Rafaławi Porzezińskiemu o tym, że prawda w życiu otwiera drogę do szczęścia.

 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv