TVP1 - Program TV na czwartek 15 czerwca 2023

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 49 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Po ostatnich wydarzeniach Yamanowi i ...

  Po ostatnich wydarzeniach Yamanowi i Seher trudno jest zachowywać się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Yaman, choć bardzo stara się to ukryć, nie jest w stanie oderwać wzroku od dziewczyny. Ziyę nękają obrazy z przeszłości. Ku przerażeniu İkbal mężczyzna przypomina sobie, że to właśnie ona popchnęła Kevser, powodując jej śmierć. İkbal robi wszystko, żeby Yaman i Seher o niczym się nie dowiedzieli. Dzięki opiece Kiraz, Ali czuje się coraz lepiej. Jednak Begüm drwi z jej ludowych metod.

 • 06:05 Klan - odc. 4117 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Władek spieszy się do wynajętego ...

  Władek spieszy się do wynajętego mieszkania, które zgodzili się przejąć Dominika z Karolem. Ze względu na męczącą atmosferę w domu, postanowili od razu się przeprowadzić. Zastanawiają się, jak o wszystkim
  powiedzieć Krzysztofowi i Lutce. Ula opowiada ojcu i Grażynie o wczorajszej wizycie męża Anety. Jeśli sami zgodziliby się na ustalenie spotkań Żanety z synem, nie trzeba byłoby ciągnąć tej sprawy w sądzie.
  Ula jest w kropce, a Kornel uważa, że lepiej dla wszystkich byłoby pójść na ugodę. Elżbieta robi małe porządki w domu Beaty i Piotra na ich powrót. Kiedy w końcu przyjeżdżają, czeka na nich obiad. Elżbieta szybko się orientuje, że coś jest nie tak. Beata twierdzi, że bardzo miło spędzili urlop w górach. Antek kupił sobie nowy model telefonu za pieniądze od Kingi. Również Kubuś dostał dzisiaj prezent w paczce od kuriera. Martwi się, że tata z mamą pokłócili się, bo on niczego nie dostał. Karol i Dominika przygotowali na pożegnanie kolację. Aby wytłumaczyć, dlaczego zależy im na osobnym mieszkaniu, Karol na szybko wymyśla, że postanowili siępobrać z Dominiką. Krzysztof i Lutka są oczywiście zaproszeni.

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 672 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Operacja Heleny przebiega bez komplikacji. ...

  Operacja Heleny przebiega bez komplikacji. Jacek zaczyna być zazdrosny o przyjacielskie relacje, jakie łączą Magdę z Piotrem. Ewa i Krzysztof dochodzą do wniosku, że nie są w stanie nie rozmawiać o Marcelu, bo jest on dla nich najważniejszy. Płoska dowiaduje się, że Majewski planuje wyjazd na dwudniową konferencję. Konrad w tajemnicy przed Kasią sprawdza, czy formalnie może zatrudnić w leśniczówce Karolinę. Nie ma prawnych przeszkód, ale decyzja i tak będzie należała do nadleśnictwa.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Pełnia Wiary magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Pierwszy odcinek serii VIII komediowego ...

  Pierwszy odcinek serii VIII komediowego serialu o tematyce obyczajowej. Lucy i Kusy, ostrożnie próbują wypracować nowy model życia; Lucy podejmuje decyzję o pozostaniu na stanowisku wójta, a Kusy ma zamiar dalej malować, tyle że nie wiedzieć czemu stracił wenę twórczą. W życie plebanii po raz kolejny ingeruje biskup, przywożąc ze sobą niespodziankę, która wydaje się prawdziwą bombą. Na plebanii pojawia się nowy stary wikary. Ta sytuacja natychmiast prowadzi do ostrych konfliktów z Michałową, a jeśli dołożyć do tego kategoryczne postulaty płacowe Michałowej, to cud prawdziwy, że po każdej wizycie biskupa ksiądz nie dostaje nerwowego rozstroju. Senator, u progu decydującej kampanii wyborczej, nieoczekiwanie traci ducha walki i motywację do uprawiania polityki, co wprawia w stan wrzenia Czerepacha, którego własna przyszłość przecież od tego zależy. Sukces jednak nie każdemu smakuje tak samo, a nie od dziś wiadomo, że nadmiar bardziej szkodzi niż pomaga. O tym, że nadmiar może mieć bardzo bolesne skutki, przekonuje się Pietrek, prowadzący program na żywo w Radiu Wilkowyje. Na żywo, nie znaczy w tym przypadku przytomnie, a że szaleństwo jest zaraźliwe, nie znaczy również samotnie.

 • 09:35 Komisarz Alex - odc. 229 (seria XVIII, odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Autorka kryminalnego bloga, Pola, próbuje ...

  Autorka kryminalnego bloga, Pola, próbuje zainteresować Gutka zabójstwem Olgi Chojnackiej. Morderca Jakub, były chłopak Chojnackiej, został schwytany i osądzony. Wydaje się, że ekipa Wilczaka nie ma tu nic do roboty. Kiedy jednak dochodzi do morderstwa Fąfla, świadka, który pogrążył zeznaniami Jakuba, policjanci postanawiają przyjrzeć się starej sprawie. Pola dorabia, opiekując się zwierzętami pod nieobecność ich właścicieli. Jej podopiecznym jest teraz Pirat, wilczur łudząco podobny do Alexa. W śledztwie pomaga jej Michał, brat skazanego. Oboje zbliżają się do siebie i zostają parą. Kolejna śmierć, tym razem zabójcy Fąfla, stawia ekipę Wilczaka na nogi. Może faktycznie wpis na blogu Poli zaalarmował prawdziwego mordercę Chojnackiej, który pozbywa się osób mogących rzucić światło na starą sprawę? W obawie o bezpieczeństwo Poli, Gutek i Wilczak podmieniają psy - Pirata na Alexa. Intuicja ich nie zawodzi. Śmiertelne zagrożenie jest bliżej Poli niż przypuszczają. W Wydziale Kryminalnym rewolucja. Bogna dopięła swego. Odchodzi Wilczak, który ma zostać szefem dochodzeniówki. Wydarzenia najbliższych godzin sprawią jednak, że świat Bogny wywróci się do góry nogami. Zadzwoni do Wilczaka z prośbą o ratunek.

 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 127 (seria X odc. 6) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Do rudery przeznaczonej do rozbiórki, ...

  Do rudery przeznaczonej do rozbiórki, w której mieszka rodzina Marysiów przyjeżdża pogotowie i policja. Dzieci znalazły nieprzytomnego ojca. Mężczyzna, który nie stroni od alkoholu, na skroni ma ślady od uderzenia. W tym czasie w Sandomierzu trwają przygotowania do obchodów Dnia Papieskiego. Mateusz nieoczekiwanie składa rezygnację z organizacji uroczystości. Natalia uważa, że ojciec Mateusz przechodzi kryzys wieku średniego.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 12 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Korona królowej. Rok 1402. Kto ...

  Korona królowej. Rok 1402. Kto okaleczył konia Anny Cylejskiej? Czy dlatego Anna (Milena Staszuk) spadła z konia? O tym, że poroniła wiedzą tylko ona i medyk (Łukasz Matecki). Ale jego obowiązuje tajemnica. W Raciążku Jagiełło (Sebastian Skoczeń) negocjuje z Konradem von Jungingenem (Krzysztof Olchawa) odzyskanie Ziemi Dobrzyńskiej, a Mszczuj (Dawid Czupryński) toczy pojedynek z Ulrykiem (Szymon Nygard). Na Wawelu Zdravko z Mariboru (Daniel Salman) wyznaje, że jest narzeczonym Anny Cylejskiej. Król ma konkurenta?

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 (Just Animals. Sezon 2 Ep. 3 Reptiles) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2020
  Odcinek 3 Gady wzbudzają zarazem ...

  Odcinek 3 Gady wzbudzają zarazem lęk i podziw. Łuskowata skóra, zimne, puste spojrzenie, dzika energia. Cechy, które nie zjednują sympatyków. Ale ta prastara grupa zwierząt ma w sobie coś więcej niż sugeruje ich groźny wygląd. Gady potrafią być opiekuńcze, delikatne i wrażliwe. Przyjrzymy się najliczniejszej grupie tych zwierząt - łuskonośnym, do których zaliczamy węże i jaszczurki. Wspólnie obejmują 95 procent gatunków gadów. Ślizgają się i pełzają po wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. Jako zwierzęta zmiennocieplne nie zdołałyby tam przetrwać. Węże i jaszczurki podbiły zarówno lądowe, jak i morskie środowiska. Ta grupa licząca ponad 10 tysięcy opisanych gatunków stanowi bogaty, różnorodny zbiór. Wśród nich pojawiają się diabły, potwory i smoki. Fantastyczne nazwy doskonale pasują do tych niezwykłych zwierząt. Czym dla ptaków są pióra, a sierść dla ssaków, tym łuski są dla gadów. Te trzy grupy wraz z płazami i rybami należą do podtypu kręgowców, które stanowią około pięciu procent gatunków zwierząt na ziemi. By zostać uznanym za gada, kręgowiec musi mieć skórę pokrytą łuskami bądź kostnymi płytkami zwanymi też tarczkami, albo mieszanką jednych i drugich. Samice gadów wytwarzają jaja o skórzastych lub twardych skorupach.


 • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 280 (s. 4, odc. 61) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 280 (s. 4, ep. 61)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Ahmet pasza informuje sułtana, że ...

  Ahmet pasza informuje sułtana, że książę Bajazyd nie tylko nie stłumił buntu, ale również wsparł złotem buntowników. Sulejman każe synowi wracać do stolicy. Bajazyd jednak zwleka. Sultanka Hurrem wysyła Rustema paszę, by ten sprowadził księcia, zanim będzie za późno. Umiera Raziye, najmłodsza córka Sulejmana. Sułtan oficjalnie ogłasza, że to Selim ma być jego następcą.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /654/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 50 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Udręczony Ziya nie może znaleźć ...

  Udręczony Ziya nie może znaleźć sobie miejsca. Zaniepokojony stanem brata Yaman postanawia zostać w domu. Ziya przypadkiem trafia na zdjęcie związanej Seher w telefonie Yamana. Roztrzęsiony opuszcza rezydencję. Kiraz słyszy, jak Begüm mówi o tym, że zaraz po ślubie zamierza pozbyć się jej z domu. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi. Po drodze do domu zauważa go nieświadoma sytuacji Seher, ale gubi jego ślad. Seher o wszystkim mówi Yamanowi i razem ruszają na poszukiwania. İkbal wysyła swoich ludzi, żeby znaleźli Ziyę przed Yamanem. Zagubiony Ziya zostaje napadnięty i dźgnięty nożem. Yaman zostaje wezwany do kostnicy na identyfikację zwłok. Begüm czyni przygotowania do ślubu, a jednocześnie próbuje przekonać Alego, żeby po ślubie odprawił Kiraz, on jednak nie chce o tym słyszeć, zwłaszcza że dziewczyna jest mu coraz bliższa.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5007 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
 • 18:00 Ranczo s.II - odc. 14 (seria II, odc. 1) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  Pierwszy odcinek drugiej serii rozpoczyna ...

  Pierwszy odcinek drugiej serii rozpoczyna się od powyborczego wyrównania rachunków. Wprawdzie wójt pozostał na stanowisku, ale odkrywa, że Czerepach pracował dla konkurencji jako podwójny agent i wpada w szał. Zbliżenie Kusego i Lucy kończy się przykrą niespodzianką. Kusy uważa, że jest niegodny tak wspaniałej kobiety. Postanawia ograniczyć ich związek do przyjaźni. Zapomnienia chce szukać w malarstwie. Wójt pod byle pretekstem wyrzuca Czerepacha z pracy. Zwolniony urzędnik z zemsty wprowadza wirusy w komputerową sieć gminną, co paraliżuje funkcjonowanie urzędu, a wójta stawia w nader kłopotliwej sytuacji.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 6/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 332 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Małgorzata Leszczyńska i Dorota Czapa ...

  Małgorzata Leszczyńska i Dorota Czapa to dwie wykształcone rolniczki, którym udało się z opuszczonego PGR - u zrobić świetnie prosperujące nowoczesne gospodarstwo. Zarabiają, inwestują i trzymają się jednej zasady: nigdy żaden facet nie będzie się wtrącał do ich interesów. Kiedy jednak mąż Doroty, Robert, po raz kolejny urządza awanturę, zazdrosny o sukcesy żony, Dorota postanawia złamać umowę ze wspólniczką. A następnego dnia znika bez śladu. Kiedy policja wszczyna śledztwo, zrozpaczona Małgorzata wyznacza nagrodę za odnalezienie przyjaciółki i wspólniczki. I po cichu próbuje się uporać z jeszcze jednym problemem: szantażującym ją byłym pracownikiem, którego zwolniła za nieróbstwo i poważne zaniedbania. Tymczasem Paruzel, podczas joggingu w lesie, znajduje przywiązanego do drzewa psa, który jest wyjątkowy. Pies nie tylko skradnie serce policjanta i wszystkich mieszkańców plebanii, ale również przeprowadzi akcję, która okaże się kluczowa dla śledztwa.

 • 21:30 Sprawa dla reportera , magazyn, 2023
 • 22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 278 / magazyn, magazyn, 2023
 • 23:05 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 23:40 Magazyn kryminalny 997 magazyn, magazyn, 2023
 • 00:35 Enklawa strachu - odc. 2 (Wall, The - Cover Your Tracks (aka La Faille)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kanada 2019
  Celine i Alex prowadzą śledztwo ...
  Celine i Alex prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Justine. Próbują odnaleźć jej torebkę i przesłuchują
  wstrząśniętych zbrodnią mieszkańców miasteczka. Okazuje się, że każdego z nich łączyło coś z ofiarą.
  Celine, chcąc zapobiec dalszym tragicznym wydarzeniom, usiłuje nakreślić profil i motywy zabójcy.
  Ale śledztwo komplikują kolejne dziwne zdarzenia.

  (LA FAILLE/THE WALL - COVER YOUR TRACKS)


  Serial kryminalny, Kanada 2019
  Reżyseria: Patrice Sauve
  Aktorzy: Isabel Richer, Alexandre Landry, Maripier Morin, Noah Parker, Marc Messier, Jean - Philippe Perras, Patrick Hivon, Eveline Gelinas

 • 01:25 Enklawa strachu - odc. 3 (Wall, The - Cover Your Tracks (aka La Faille)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kanada 2019
  W śledztwie w sprawie zabójstwa ...

  W śledztwie w sprawie zabójstwa Justine, sriptizerki w chińskiej masce, pojawia się równoległy trop.
  Okazuje się, że trzy lata wcześniej znaleziono w Fermont ciało dziewięcioletniego chłopca.


  (LA FAILLE/THE WALL - COVER YOUR TRACKS)


  Serial kryminalny, Kanada 2019
  Reżyseria: Patrice Sauve
  Aktorzy: Isabel Richer, Alexandre Landry, Maripier Morin, Noah Parker, Marc Messier, Jean - Philippe Perras, Patrick Hivon, Eveline Gelinas

 • 02:20 Pogrzebany (Buried) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,Hiszpania 2010
  Akcja toczy się w Iraku, ...

  Akcja toczy się w Iraku, w roku 2006. Grupa Irakijczyków atakuje amerykański konwój. Kierowca ciężarówki, Paul Conroy, traci przytomność, a kiedy się budzi w kompletnych ciemnościach, uświadamia sobie, że jest związany i zakneblowany. Na próżno zaczyna wzywać pomocy. Próbuje się oswobodzić, znajduje przy sobie zapalniczkę i w końcu odkrywa, że leży w trumnie i został żywcem pogrzebany. Od tej pory
  rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, bo tlenu wystarczy na nie więcej niż 90 minut. Paul ma jeszcze nóż, telefon komórkowy i długopis. Czy uda mu się wyrwać ze śmiertelnej pułapki?

 • 03:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv