TVP1 - Program TV na czwartek 18 kwietnia 2024

 • 04:50 Klan - odc. 4322 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4322Władek liczy, w którym roku ...

  4322
  Władek liczy, w którym roku wyjdzie z więzienia mąż Oliwki. Oliwka będzie się starała pozbawić praw rodzicielskich Marka. Na razie jednak musi się rozmówić z Arletą. W zakładzie fryzjerskim dochodzi do awantury w obecności szefowej a potem do bójki. Szefowa zwalnia Arletę dyscyplinarnie. Gustaw chwali się Annie, że Teresa zgodziła się z nim jechać na Wyspy Zielonego Przylądka. Opowiada, jak ją na to namówił. Anna jednak wątpi, czy należy zgodę Teresy traktować poważnie. I okazuje się, że miała rację. Teresa zdecydowanie odmawia. Ola wybiera się na kurs spadochronowy. Dzisiaj jest szczególny dzień, bo będzie wreszcie skakać. Rafał po raz kolejny daje do zrozumienia, że jest przeciwny takiemu niebezpiecznemu hobby. Gabriela odwiedza dom Jacka. Zofia przygotowuje zapas jedzenia na czas swojej nieobecności. Małgosia zgodziła się pomóc przy dzieciach, ale może Gabriela też się włączy. Przychodzą kolejni goście Małgosia z Bazylim. Chwalą się, że wydzierżawili barkę na lokal gastronomiczny. Bogdan zagląda do Rafała. Właśnie usłyszał w radiu, że zdarzył się wypadek podczas skoków spadochronowych w okolicach Warszawy. Przestraszony Rafał jedzie do aeroklubu.

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 258 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ziya bardzo się cieszy z ...

  Ziya bardzo się cieszy z obecności İkbal, zaś Yaman nie do końca wierzy w jej niewinność. Selim z Camgözem szykują się do porwania Seher. Bora dalej zwleka z ogłoszeniem zaręczyn. Pomiędzy Firatem i Borą dochodzi do konfrontacji. Sultan szykuje wiano dla Firata. Czarna postanawia powiedzieć kobiecie prawdę o sytuacji Neslihan i Firata. Lekarzom udaje się odratować Zuhal. Ludzie Yamana wnikliwie sprawdzają wszystko, co dotyczy İkbal, zaostrzają również środki ostrożności w rezydencji. Yaman dostaje informację o pożarze w jednym z magazynów i nie może towarzyszyć Seher i Yusufowi podczas wizyty w szpitalu. Okazuje się, że szpitalu czekają już na nich ludzie Camgöza.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 161 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Suna wraca do rezydencji Korhanów ...


  Suna wraca do rezydencji Korhanów jako żona Kaya. Nukhet ma żal do syna, że postąpił wbrew jej woli. Ferit jest załamany po odejściu Seyran. Suna pomaga Ifakat odzyskać wiarę w siebie. W wynajętym przez Orhana mieszkaniu zjawia się Gulgun. Seyran chce jak najszybciej znaleźć pracę.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Dobre historie - Rozwijać skrzydła magazyn, magazyn, 2024
  Relacja uczeń - mistrz przez ...

  Relacja uczeń - mistrz przez wieki była podstawą procesu kształcenia i kształtowania młodych umysłów. Dziś ideę tę poprzez program "Skrzydła" realizuje Fundacja "Odzyskani", w której siedzibie dziś stanęło mobilne studio Dobrych Historii.

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 53 Terra Cara (SOKO Kitzbühel ep. Terra Cara) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2014
  Zbliża się koniec świata. Tak ...

  Zbliża się koniec świata. Tak przynajmniej uważają prepersi. To grupa ludzi przygotowująca się na katastrofę. Budują schrony i gromadzą zapasy. Stowarzyszenie w Kitzbuhel nagle traci swojego przewodniczącego.
  Policja zastanawia się, komu zależało na jego śmierci.

 • 08:50 Ranczo s.V - odc. 57 (seria V, odc. 5) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Paweł Kozioł, były wójt, a ...

  Paweł Kozioł, były wójt, a obecnie właściciel apteki, wiedziony chciwością nabywa dużą partię olejku goździkowego po wyjątkowo korzystnej cenie. Okazuje się jednak, że termin przydatności specyfiku zaraz się kończy, a prowadzący aptekę magister nie zgadza się go sfałszować. W tej sytuacji Czerepach udowadnia potęgę farmaceutyki, która nie tylko zaspokaja potrzeby ludności, lecz także potrafi je kreować. Do wsi przybywa kontrola z regionalnej izby obrachunkowej (RIO), prawdziwy bicz boży na władze gminy i to niezależnie od stopnia uczciwości. Sam naczelnik zawziął się, że znajdzie poważne nieprawidłowości, bo nie ma gmin czystych, najwyżej są źle skontrolowane. Następnego dnia gmina zostaje oklejona plakatami o wyjątkowo silnej pladze meszek, zagrażającej zdrowiu i życiu ludności. Krążą plotki o pierwszych ofiarach, na forach internetowych wyczuwa się narastającą panikę. Czerepach przez megafon informuje o ograniczeniu sprzedaży skutecznego olejku goździkowego do dwóch buteleczek na głowę. Apteka przeżywa szturm przerażonych ludzi, a panika jest tak duża, że nawet sam były wójt przez chwilę jej ulega. Przerażony jest także kontroler z RIO, który wyjeżdża. A Lucy chce już ogłosić stan klęski żywiołowej.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 237 (seria XIX, odc. 8) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Komisarz Wilczak dostaje niespodziewany awans ...

  Komisarz Wilczak dostaje niespodziewany awans na szefa wydziału zabójstw w Szczecinie. Ma tam wprowadzić psy do policyjnej służby. Dla Wilczaka awans oznacza wyjazd z Łodzi. Ani komisarz, ani Alex nie potrafią się w pełni z tego cieszyć. Dochodzi do pożegnania Wilczaka, a cały zespół jest poruszony jego wyjazdem, a najbardziej Alex. Bogna obiecuje, że czworonóg sam będzie mógł wybrać sobie nowego partnera. Przedstawia Alexowi dwóch kandydatów, których jednak odrzuca. Uwaga psa skupia się na komisarzu Andrzeju Sochoniu. Przyjechał z Zakopanego w sprawie zabójstwa dziennikarki z Łodzi. Do zabójstwa doszło na górskim szlaku. Sochoń ma prowadzić śledztwo. Alex od pierwszego momentu okazuje komisarzowi sympatię. Okazuje się, że Sochoń stracił niedawno swojego ukochanego psa. On oraz Alex tęsknią za swoimi partnerami i przyjaciółmi. To z miejsca buduje między nimi nić porozumienia. Tymczasem sprawa zabójstwa się komplikuje. Alex i Sochoń trafiają na kolejne ciało. Zabity to Szymon Janik - były chłopak dziennikarki. W toku śledztwa okazuje się, że był on związany z handlem narkotykami.

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 363 (s. XXVIII, odc. 8) Wataha serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Podczas spotkania amatorskiej jednostki entuzjastów ...

  Podczas spotkania amatorskiej jednostki entuzjastów militariów dochodzi do tragicznego wypadku, który potwierdza, że zabawy z bronią nigdy nie kończą się dobrze. Badająca sprawę policja szybko odkrywa, że jeden z poszkodowanych ma bardzo napiętą sytuację rodzinną. Z tego faktu zdaje sobie także sprawę ojciec Mateusz. Tymczasem w lesie przypadkowi turyści odkrywają ciało mężczyzny, a prowadzący śledztwo szybko znajdują powiązanie tej ofiary z militarną grupą. Nieoczekiwanie w dochodzeniu pojawia się wątek miłosny, który wydaje się prowadzić do prawdziwego sprawcy. On również inspiruje ojca Mateusza do ponownego przyjrzenia się rodzinnemu konfliktowi swoich parafian. Romans w głowie ma też Pączek, majster złota rączka, który pomaga Natalii na plebanii. Żeby zaimponować wybrance, Pączek korzysta z celnych rad babci, ale przejeżdża się, i to dosłownie, na niepohamowanej chęci zrobienia wrażenia podczas pierwszej randki.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 43 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2022
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 To się opłaca magazyn, magazyn, 2024
 • 12:55 Natura w Jedynce - Opowieść o dzięciołach (Woodpeckers: The Hole Story) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2021
  Istnieje ponad 240 gatunków dzięciołów. ...

  Istnieje ponad 240 gatunków dzięciołów. Żyją na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy i Australii. Ptaki te mają różne kształty i rozmiary, a każdy z nich jest specjalnie zaprojektowany do ich stylu życia. Niektórzy piją soki, inni żyją wyłącznie w lasach spustoszonych przez ogień. Inne łapią owady, zachowując się bardziej jak jaskółka niż dzięcioł. A jeszcze inni wiercą głęboko w korze rozkładających się drzew, używając swego przypominającego włócznię języka, aby wyłowić owady z głębi kambium. Ten dokument odkrywa, co sprawia, że dzięcioły są tak wyjątkowe. Będziemy śledzić intymne historie dwóch bardzo różnych rodzin wychowując swoje młode, odkrywając wyjątkową drogę ewolucyjną dzięciołów i potężną rolę, jaką odgrywają w każdym zamieszkiwanym przez nie ekosystemie. Dzięcioły lubią hałasować. Z głowami jak młotki i dziobami jak dłuta - robią coś więcej niż hałas... Bębnią! Wkuwając się w pień znajdują pokarm, a dzięki talentom stolarskim - tworzą wyjątkowe siedziby... Ich działania są niezbędne dla lasu i wszystkiego, co w nim żyje. Wyposażone w wielofunkcyjne narzędzia - zdobywają tereny, na których nawet być nie powinny. To architekci, inżynierzy i świetni stolarze.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 162 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Ifakat postanawia odejść i prosi ...

  Ifakat postanawia odejść i prosi Halisa o wybaczenie. Gulgun podejmuje decyzję o rozwodzie i mówi o tym Halisowi. A ten każe Orhanowi załatwić sprawę tak, żeby jej to wybić z głowy. Halis stawia Feritowi warunek. Daje mu ostatnią szansę. Ma się rozwieść z Seyran i ożenić z Pelin. Seyran mieszka z koleżankami z uczelni. Suna boi się nocy poślubnej. Nie wie, jak się zachować.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5363 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /852/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 259 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Neslihan bezskutecznie próbuje wyznać Adalet ...

  Neslihan bezskutecznie próbuje wyznać Adalet prawdę o swoim narzeczeństwie. Bora wciąż ją zbywa, Firat myśli o tym, by wyznać Neslihan, co do niej czuje. Yaman orientuje się, że pożar był tylko po to, żeby odciągnąć go od Seher i Yusufa. Tymczasem w szpitalu rozgrywa się zacięta walka pomiędzy ludźmi Camgöza, a Nedimem i resztą ochrony. Yusuf zostaje porwany, Nedim ranny, a Seher traci przytomność. Kiedy Yaman przyjeżdża na miejsce jest już po wszystkim. Yaman stara się uspokoić Seher i mobilizuje wszystkich swoich ludzi do poszukiwań bratanka. Camgöz przekazuje Yusufa Selimowi, który wierzy, że chłopiec sprowadzi do niego Seher. Także policja poszukuje Yusufa. Na nagraniach ze szpitalnych kamer rozpoznają ludzi Camgöza. Neslihan jest coraz bardziej poirytowana ciągłymi wymówkami Bory. Narzeczeni spierają się o Firata.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5364 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4323 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4323Ola kolejny raz stara się ...

  4323
  Ola kolejny raz stara się przekonać męża, żeby tak bardzo nie przejmował się jej skakaniem ze spadochronem. Rafał naprawdę się o nią bardzo boi. Ola zastanawia się, czy jednak nie powinna zrezygnować ze swojej pasji. Szuka wsparcia u Agnieszki. Bazyli prosi w Rosso o dwa dni wolnego, bo chciałby więcej czasu poświęcić na przygotowywanie barki. Właśnie wydzierżawili z Małgosią taki obiekt gastronomiczny na wakacje. Iga męczy córkę o decyzje w sprawie wspólnego wyjazdu wakacyjnego do Holandii. Zapowiada wizytę wieczorem. Jasiek z Jagodą mają mało czasu, żeby znaleźć pretekst uniknięcia tego wyjazdu. Miłosz dzwoni do Norberta, bo ma sprawę. Wstępnie zmontował materiał do programu o pasjonatach, ale brakuje mu kilku ujęć Norberta w zaciszu domowym z rodziną. Ale Norbert przyznaje, że to może być kłopot. Ostatnio z Sandrą niezbyt dobrze mu się układa. Ola wraca od Agnieszki i zastaje męża w stanie wskazującym na spożycie. Rafał tłumaczy się, że musiał się napić po rozmowie z matką. Mówiła o niewierności ojca i dała do zrozumienia, że Tomasz może być jego przyrodnim bratem. Po wizycie u Małgosi i Bazylego Jasiek ma świetny powód, żeby nigdzie nie wyjeżdżać z Warszawy w wakacje. Obwieszcza rodzicom Jagody, że podczas wakacji będą pracowali na barce gastronomicznej. Niestety, Idze tak się podoba pomysł, że też jest chętna.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 877 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Podczas debaty Janusz atakuje Orłowskiego, ...

  Podczas debaty Janusz atakuje Orłowskiego, a ten nie potrafi się obronić. Nagle wchodzi Kasia i opowiada całą prawdę o Karczu. Zostaje gwiazdą Internetu, a Julia proponuje jej start w wyborach. Tamara prosi Daniela, aby w rozmowie z ojcem skłamał i wyparł się uczuć, jakie do niej żywi. Młody Karcz nie spełnia tej prośby. Wiesiek i Sławek aranżują spotkanie Zibiego i Marianny. Zwabieni podstępem do Borowika, menedżer i kucharka dochodzą ostatecznie do porozumienia. Kurkowa wraca do pracy.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 12/142 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
  "Pytanie dnia" to rozmowa i ...

  "Pytanie dnia" to rozmowa i prośba o skomentowanie aktualnych wydarzeń dnia przez zaproszonego gościa. Emisja bezpośrednio po głównym wydaniu programu informacyjnego ma związek z charakterem problematyki poruszanej w każdym odcinku.

 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 20:35 Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 395 (s. XXXI, odc. 1) Nowy Image serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  395Trener personalny Maks Korek prowadzi ...

  395

  Trener personalny Maks Korek prowadzi w hotelu szkolenie. W nocy zostaje zamordowany w swoim pokoju. Sandomierscy policjanci rozpoczynają śledztwo, dysponując jedynie listą uczestników szkolenia. Są wśród nich podejrzani, którzy podczas przesłuchania ujawniają pewne ciekawy fakty z życia charyzmatycznego trenera. Tymczasem Mateusz otrzymuje od Natalii wyjątkowy prezent – włoski skuter. Ma on służyć wszystkim domownikom plebanii i nawiązywać do pobytu księdza stolicy Italii. Pierwsze próby jazdy na jednośladzie nie są łatwe. Wkrótce okazuje się jednak, że zawsze można liczyć na solidarność wśród motocyklistów i innych zmotoryzowanych. Skuter zbliża ludzi, zjednuje sympatię i… pomaga w rozwiązaniu niełatwej zagadki.

 • 21:30 Sprawa dla reportera , magazyn, 2024
 • 22:30 Dwie Flagi film dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Zrealizowany wspólnie z Muzeum Getta ...

  Zrealizowany wspólnie z Muzeum Getta Warszawskiego film o powstaniu w getcie warszawskim, które wybuchło wiosną 1943 roku. Film ukazuje udział pomijanego do tej pory Żydowskiego Związku Wojskowego, organizacji powołanej już w końcu 1939 roku, przez byłych oficerów Wojska Polskiego. Żydowski Związek Wojskowy związany był z prawicowymi ugrupowaniami żydowskimi i był znacznie liczniejszy niż Żydowska Organizacja Bojowa, miał też znacznie lepsze kontakty z AK aniżeli ŻOB, związana z organizacjami lewicowymi.


 • 23:50 Morderstwa w Cotentin (Meurtres a Cotentin (Murder in Cotentin)) dramat, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2019
  Ciało mężczyzny zostaje znalezione na ...

  Ciało mężczyzny zostaje znalezione na brzegu stawu w Cotentin. Na ciele ofiary widać gałązki kwitnącego krzewu janowca. Świadkowie mówią o tajemniczej, rudowłosej dziewczynie ubranej na biało i widzianej w pobliżu miejsca zdarzenia. Taka postać kojarzy się od razu z miejscową legendą o Białej Damie. Śledztwo w sprawie morderstwa w Cotentin prowadzi Helene Ribero, jej asystentką zostaje Alice Hamel, która pomaga w zebraniu wszystkich wątków, mogących naprowadzić na właściwy trop. Ofiarą zabójstwa jest Francois Lehody. Znany w okolicy bezwzględny handlarz nieruchomości miał wielu wrogów, którzy z pewnością życzyli mu śmierci. Kto zabił?


 • 01:40 Pan życia i śmierci (Lord of War) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,Niemcy,USA 2005
  Za podstawę scenariusza filmu posłużyły ...

  Za podstawę scenariusza filmu posłużyły rzeczywiste historie oparte na wydarzeniach zaczerpniętych z życia handlarzy bronią. Emigranci z Ukrainy przybyli do Stanów Zjednoczonych za chlebem, w poszukiwaniu lepszego życia i lepszej przyszłości. Protagonistą jest tu Jurij Orłow, który wraz z bratem Witalijem pomaga rodzicom prowadzić rodzinny biznes, który jednak nie przynosi zbyt wielkich dochodów. A Jurij ma zdecydowanie większe „ambicje”, jemu marzy się „american dream”, szybkie i łatwe spełnienie się w życiu osobistym. Najprostszą drogą do sukcesu, a co za tym idzie do dużych pieniędzy wydaje się nielegalny handel bronią. Jurij szybko uczy się nowego „fachu”, stając się „panem życia i śmierci”.

  (LORD OF WAR)

 • 03:45 Tabu - odc. 2 (. Taboo) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA,Wielka Brytania 2017
  Delaney kupuje na aukcji statek ...


  Delaney kupuje na aukcji statek i kompletuje załogę. Podczas odczytywania testamentu pojawia się Lorna Bow, londyńska aktorka, która ogłasza, że jest żoną Horace’a Delaneya. James spłaca licznych wierzycieli ojca i nawiązuje kontakt z doktorem Dumbartonem. Kompania Wschodnioindyjska spiskuje na życie Delaneya.

 • 04:50 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv