TVP1 - Program TV na czwartek 22 czerwca 2023

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 54 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ali nie ma serca do ...

  Ali nie ma serca do ślubnych przygotowań. Informuje Osmana, że włoży stary garnitur. Osman jest bezradny wobec wyboru swojego bratanka. Widzi też, że Kiraz czuje się nieswojo. Dziewczyna jednak milczy w obawie, że Begum targnie się na swoje życie. Tymczasem Ibrahim namierza matkę Begum we Włoszech. Ekipa Alego ma dowód, że jego przyszła teściowa jest cała i zdrowa. Wysyłają Alemu filmik, na którym matka Begum robi zakupy we Włoszech. Ali każe Begum natychmiast przyjechać. Czuje się oszukany i poniżony. Begum jest przekonana, że to Kiraz na nią doniosła. Zuhal próbuje przeprosić Yaman za jej atak na Seher. Mężczyzna nie chce nawet z nią rozmawiać. Dziewczyna jest załamana. Tymczasem Seher prosi Selima o możliwość gotowania dla restauracji z domu.

 • 06:05 Klan - odc. 4122 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Ilona jest obrażona na męża ...

  Ilona jest obrażona na męża za jego reakcję na zakup samochodu. Przecież pieniądze za młyn należą również do niej, a na jego firmę i tak wystarczy. Niespodziewanie wraca do domu Witold. Umówił się poza Warszawą, żeby obejrzeć lokal i akurat auto mu się zepsuło. Ilona z ciężkim sercem wręcza mu kluczyki od swojego nowego samochodu. Po wczorajszym spotkaniu z Michałem Mariusza głowa boli. Kubuś chce pojechać sam do szkoły, ale Władek upiera się, że pojedzie z nim. Po lekcjach Mariusz nie odbiera telefonu od syna i Kubuś sam jedzie do Stefanka na Sadybę. Wieczorem Michał go odwozi i nie ma wątpliwości, że Mariusz nadal jest na lekkim rauszu. Maja ma pretensje do Oli, że załatwiła pracę Ninie, gdy to ona sama powinna to zrobić. Tymczasem Ola, wracając z pracy widzi, jak Bogdan przywozi Ninę i wchodzi z nią do domu. Jaśminka wciąż nie jest zdrowa i płacze w nocy. Kamila decyduje, że muszą przenieść ceremonię, bo ona jest nieprzytomna z niewyspania i nie chce w takim stanie brać ślubu. Elżbieta deklaruje swoją pomoc. Posiedzi z Jaśminką w nocy, a młodych zagania do spania przed jutrzejszym ważnym dniem.

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 677 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Błażej, przybity z powodu braku ...

  Błażej, przybity z powodu braku pracy, zaczyna marzyć o inwestycji w kryptowaluty. Gdy zastanawia się, skąd wziąć gotówkę, w oczy wpada mu kasetka z pieniędzmi ze zbiórki na kościelny dzwon. W lokalnej prasie burmistrz ogłasza rekrutację na stanowisko swojej sekretarki. Kandydować chce Marianna. Edytka się waha, a zgłoszenie wysyła za nią potajemnie Artur. Otwarcie Czerwonego Zagajnika okazuje się klapą. Za to Janusz Karcz zaczyna cieszyć się szacunkiem mieszkańców gminy. Janusz odmawia jednak dalszych spotkań z psycholożką.


 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Dobre historie - Nowe życie magazyn, magazyn, 2023
  Nowy telefon, nowe buty, nowa ...

  Nowy telefon, nowe buty, nowa fryzura - wszyscy gonimy za nowościami. A co byśmy powiedzieli na Nowe Życie? Na zmianę, która nie będzie powierzchowna, ale dotknie naszych najgłębszych pragnień? To właśnie propozycja Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, w której stanęło mobilne studio Dobrych historii.

 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Sukces terapii Więcławskich skłania także ...

  Sukces terapii Więcławskich skłania także Hadziukową i Solejukową do udania się tą drogą, choć nie jest to proste ze względu na totalny opór małżonków. Obie panie są jednak na tyle doświadczone, że, jeśli się uprą, są w stanie przełamać każdy opór. Dochodzi zatem do terapii, acz nietypowej, bo podwójnej. Panowie bowiem, w poczuciu zagrożenia, nie zgadzają się rozstać. W miarę rozwoju sytuacji dochodzi do zupełnie nietypowej wymiany małżeńskiej - Hadziukowa przenosi się do Solejukowej, a Solejuk wprowadza do Hadziuka. Nietrudno też zgadnąć, kto się lepiej w tej nowej małżeńskiej konfiguracji odnajduje.
  W dworku trwa dramatyczne oczekiwanie na wieści z wystawy w Nowym Jorku. W uspokajanie Kusego wmieszana jest medycyna ludowa, w osobie babki, ale nawet ona jest bezradna wobec dygotu duszy artysty. Senator i Czerepach, po mistrzowskim zwerbowaniu Solejuka, Wargacza i innych lokalnych menel - działaczy na wybory do senatu (gdzie sukces im nie grozi), rozpoczynają kompletowanie prawdziwej drużyny do sejmu wśród miejscowej śmietanki intelektualnej. Do akcji werbowania kadr włącza się także senatorowa. Przejęta misją ratowania ojczyzny od klęski demograficznej, z dodatkowo sobie wiadomych względów idzie do aptekarza, błagając go, aby zgodził się kandydować do sejmu. Dzięki zmasowanej kampanii na etykietach od win prostych oraz piwa, zasięg poparcia, zwłaszcza w rejonach dystrybucji rzeczonych trunków przekracza piętnaście procent. Zanosi się więc na to, że w Wilkowyjach posłowie obrodzą jak nigdzie w kraju.

 • 09:40 Komisarz Alex s.I - odc. 5 (seria I, odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Robotnicy znajdują w kanałach części ...


  Robotnicy znajdują w kanałach części ludzkiego ciała. Bromski długo nie może ustalić tożsamości ofiary. Po szczegółowym badaniu szczątków okazuje się, że ofiara to przestępca, znany z napadów na banki.
  Miesiąc wcześniej z Lider Banku skradziono dużą sumę pieniędzy. Podejrzanych nigdy nie schwytano. Bromski, któremu towarzyszy Alex, przygląda się pracownikom banku. Trop prowadzi do Marty, samotnej kasjerki po rozwodzie. • 10:40 Ojciec Mateusz - odc. 132 (Ojciec Mateusz X odc. 11) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Na komendzie zjawia się Bohdan ...

  Na komendzie zjawia się Bohdan Krajewski. Jest ranny w głowę. Zgłasza doniesienie, że został napadnięty przez dwóch policjantów z drogówki. Karolina i Nocul spisują zeznania poszkodowanego. Okazuje się, że został zatrzymany za przekroczenie prędkości. Jeden z policjantów zasugerował łapówkę. Kiedy Krajewski odmówił, pobili go i odjechali nieoznakowanym pojazdem. Przedtem jednak zauważył złoty zegarek u jednego z nich. Karolina kojarzy fakty. Przypomina sobie, że jeden z kolegów, Przemek, chwalił się niedawno takim zegarkiem. Portret pamięciowy jednego ze sprawców wskazuje podobieństwo do Gibalskiego. Nocul i Możejko jadą po kolegę do domu. Zabierają go na komendę. Na okazaniu oprócz Gibalskiego jest jeszcze czterech mężczyzn. Krajewski rozpoznaje napastnika.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 17 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Świat na opak. Zima 1404. ...

  Świat na opak. Zima 1404. Król Jagiełło (Sebastian Skoczeń) i książę Witold (Michał Chorosiński) ustalają rozejm z Krzyżakami. W wyniku papieskiej bulli wszyscy litewscy jeńcy zostaną zwolnieni z krzyżackiej niewoli. Po zabiciu Gwidona, Saule (Agata Pieszko) trafia do lochu, ale Arunas (Filip Gurłacz) bierze winę na siebie. I wtedy dopiero dowiaduje się, kto jest ojcem jego narzeczonej. Do Krakowa jadą brat Bdzigost (Jakub Wieczorek), który uratuje Jurgę (Kuba Kochanek) z rąk krakowskich żebraków i Stanisław Ciołek, który szuka pracy w królewskiej kancelarii. Saule i Arunas biorą ślub, a Elżbieta Granowska (Karolina Porcari) przed balem karnawałowym mówi kilka słów za dużo. Słyszy je królowa Anna (Milena Staszuk).

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 To się opłaca magazyn, magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 (Just Animals. Sezon 2 Ep. 7 Wild Dogs) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2020
  Psowate są nieuchwytne i przebiegłe. ...

  Psowate są nieuchwytne i przebiegłe. To strażnicy lasu i plaż, mieszkańcy sawanny, mistrzowie przetrwania w surowych, śnieżnych krainach i na pustyni. Dzikie psy wędrują po ziemi samotnie albo w stadach. Wszystkie z ponad 30 gatunków z rodziny psowatych to wytrawni łowcy, u których wykształciła się niezwykła mieszanka zdolności taktycznych, siły, inteligencji i współpracy w grupie. Świat psów tworzą różnorodne gatunki: od potężnych urodzonych, by przewodzić, po małe osobniki ważące nie więcej niż kilogram. Tak różnorodne psowate są fascynujące. Wzbudzają lęk i podziw, by po chwili zniewalać swoim urokiem. Swobodne duchy, zawsze gotowe, by odpowiedzieć na zew natury. Dzikie psy to stałocieplne kręgowce należące do gromady ssaków. Jak wszystkie ssaki mają sierść, a samice wydają na świat potomstwo, które karmią własnym mlekiem. Te mięsożerne zwierzęta należą do rzędu drapieżnych. Tworzą rodzinę psowatych. W skład tej zróżnicowanej grupy wchodzą zwierzęta należące do plemienia psów i do plemienia lisów. Wilki, szakale i dingo należą do tego pierwszego. Plemię Vulpini obejmuje większość tak zwanych lisów. Ze względu na bardziej pierwotną budowę kilka ich gatunków zaliczono do odrębnych rodzajów. Żyjący w obu Amerykach lis wirginijski to jeden z nielicznych dzikich psowatych wspinających się na drzewa.

 • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 285 (s. 4, odc. 66) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 285 (s. 4, ep. 66)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Rustem pasza i Hurrem wysyłają ...

  Rustem pasza i Hurrem wysyłają nauczyciela i doradcę Bajazyda do prowincji Selima, aby przeszkodził księciu w intrygowaniu przeciwko bratu. Fahriye, zarządczyni z seraju, trafia do haremu Nurbanu, by pozbyć się młodej sułtanki. Książę Selim otrzymuje drogie prezenty od kupca Yasefa Nassiego. Hurrem wysyła pogrążonemu w żałobie Bajazydowi nałożnice. Jedna z nich to Defne, szpieg wysłany przez Nurbanu.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /659/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 55 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Zrozpaczona Begüm próbuje skłonić Alego, ...

  Zrozpaczona Begüm próbuje skłonić Alego, żeby ją wysłuchał. On jednak nie chce mieć z nią nic wspólnego. Yaman znajduje Seher w drodze do domu. Seher wyjaśnia mu, że zasłabła, a upadając zwichnęła sobie nogę. Chociaż obrażenia Seher są niegroźne, sytuacja przypomina Yusufowi mamę. Chłopiec jest bardzo poruszony. Yaman, choć nie daje tego po sobie poznać, również się martwi. Ludzie Alego obawiają się, że komisarz będzie miał do nich pretensje za wtrącanie się w jego sprawy i przesłany film. İkbal dochodzi do wniosku, że Yaman zbliża się do Seher za sprawą Yusufa, dlatego postanawia się go pozbyć.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5014 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 18:00 Ranczo s.II - odc. 19 (seria II, odc. 6) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  Więcławscy są w zasadzie szczęśliwym ...

  Więcławscy są w zasadzie szczęśliwym małżeństwem. Do pełni szczęścia brakuje im jeszcze tylko rozwodu - na wypadek, gdyby fiskus i prokuratura zajęli ich firmę. Postanawiają zatem publicznie dać sobie powody do rozwodu, kłócąc się na ulicy. Więcławska zaczyna jednak podejrzewać, że za rzekomo fikcyjnym rozwodem stoją nie tylko względy ekonomiczne. Prosi policjanta, który coraz częściej odwiedza ją
  w sklepie, o pomoc w ustaleniu prawdy. W ratowanie związku zostaje uwikłany także miejscowy proboszcz. Kusy z sukcesem uprawia malarstwo komercyjne. Tworzy cykl diabłów podlaskich, który znajduje wielu nabywców. Zaczyna świetnie zarabiać, ale nie przywiązuje większej wagi do pieniędzy. Z drugiej jednak strony gruba gotówka pozwala mu na sprawienie Lucy niespodzianki. Kupuje jej w prezencie terenowy samochód, który ma zastąpić niesprawnego UAZ - a.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 11/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 19:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Holandia , sprawozdanie, 2023
 • 22:15 Sprawa dla reportera , magazyn, 2023
 • 23:15 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 279 / magazyn, magazyn, 2023
 • 23:50 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 00:20 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 (Podsumowanie dnia) , sprawozdanie, , kraj prod.Szwajcaria 2023
 • 00:55 Ocaleni reality show, magazyn, 2020
  Sam o sobie mówi, że ...  Sam o sobie mówi, że zaliczał się do tak zwanej trudnej młodzieży. Już jako bardzo młody chłopak
  zaczął pić z kumplami. Potem, jako biznesman uważał, że kieliszek z drinkiem jako dodatek przy
  rozmowach o interesach to nic złego. Nie zauważył nawet, kiedy alkohol zawładnął jego życiem.
  Na szczęście, dzięki ukochanej żonie, zaczął walkę o siebie. Dzisiaj jest prezesem Fundacji Sławek
  i pomaga więźniom rozpocząć nowe życie poza murami zakładu karnego.
  Marek Łagodziński opowie Rafałowi Porzezińskiemu w programie Ocaleni jak znaleźć drogę
  ku własnej wolności.

 • 02:00 Enklawa strachu - odc. 6 (Wall, The - Cover Your Tracks (aka La Faille)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kanada 2019
  Fermoncką policję stawia na równe ...

  Fermoncką policję stawia na równe nogi kolejne zaginięcie. Po raz pierwszy w pracy nie zjawił się informatyk Dave. Musiało mu się coś przydarzyć.


 • 02:50 Zadanie specjalne (The Cutter) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2005
  Chuck Norris związał aktorską karierę ...

  Chuck Norris związał aktorską karierę z filmem sensacyjnym i sprawdził się w tym gatunku, na co pozwoliły mu doskonałe warunki fizyczne. Mistrz wschodnich sztuk walki był bohaterem m. in. "Samotnego wilka McQuade'a", serii "Zaginiony w akcji", "Delty Force", "Płatnego mordercy", "Strażnika Teksasu". Swoje umiejętności gwiazdora kina akcji zaprezentował także w "Zadaniu specjalnym", po którym 65 - letni wówczas aktor zapowiadał przejście na emeryturę. Tu partneruje mu urodzona w Tomaszowie Lubelskim Joanna Pacuła, nasza rodaczka, która od lat pracuje w Hollywood. Za pamiętną rolę w "Parku Gorkiego" była nominowana w 1984 r. do Złotego Globu. Na półwyspie Synaj grupa młodych archeologów prowadzi wykopaliska. Kiedy natrafiają na grobowiec z mumią, atakuje ich tajemniczy mężczyzna, który zabija wszystkich. Łupem napastnika pada bezcenny pektorał wysadzany diamentami. W Spokane w stanie Waszyngton mieszka John Shepherd, który przepracował w policji 25 lat. Teraz działa na własną rękę, często wchodząc w drogę dawnym kolegom po fachu. Jest prywatnym detektywem, specjalizującym się w odbijaniu zakładników z rąk porywaczy. Jego kolejna akcja kończy się jednak fiaskiem. Kiedy odnajduje Ruth Mueller, z którą bandyci żądali od rodziny dwa miliony dolarów, ofiara już nie żyje. John pojawia się na pogrzebie dziewczyny, gdzie los przypadkowo połączy go z Elizabeth Teller, bratanicą szlifierza kamieni szlachetnych. Po pogrzebie Elizabeth zostaje niespodziewanie zaatakowana przez dwóch opryszków. John jest świadkiem zdarzenia i podąża za oprawcami, ratując kobietę. Tak zaczyna się ich znajomość. Kiedy Elizabeth uświadomi sobie, że jej stryj został porwany, zwróci się o pomoc właśnie do prywatnego detektywa Johna Shepherda. 80 - letni Issac Teller prowadzi z Elizabeth sklep jubilerski w Spokane. W swoim fachu nie ma sobie równych, a jego sława sięga daleko poza granice kraju. Nic więc dziwnego, że zabójca piątki archeologów, który zrabował diamenty, zjawia się pewnego dnia właśnie Tellera. Przedstawiając się jako biznesmen Władimir Jukow prosi o wycenę kamieni szlachetnych. Zaciekawiony jego ofertą Issac, zgadza się pojechać z nim. Dopiero na miejscu przekonuje się, że wpadł w sidła groźnego bandyty powiązanego z międzynarodową szajką handlarzy diamentów. Będzie musiał dla nich wykonać brudną robotę, w przeciwnym razie jego bratanica zginie. Były więzień Auschwitz, który ocalał szlifując kamienie szlachetne dla Niemców, po raz kolejny staje przed trudnym wyborem: diamenty czy życie? Tymczasem Elizabeth zaczyna się niepokoić tajemniczym zniknięciem stryja. Jest przekonana, że został porwany. Kiedy policja lekceważy jej obawy, zwraca się o pomoc do Johna, który rozpoczyna poszukiwania. Śledztwo w sprawie międzynarodowej szajki bandytów prowadzi także FBI. Agenci wiedzą, że poszukiwany przez nich mężczyzna, znający 4 języki i stale zmieniający tożsamość, jest prawdopodobnie w Spokane.
 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv