TVP1 - Program TV na czwartek 28 września 2023

 • 04:50 Klan - odc. 4191 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Leszek wspomina żonie, że prezes ...

  Leszek wspomina żonie, że prezes Rutka może mieć kłopoty. Dostał kompromitujące go nagranie, na którym widać, jak ponoć zdradza żonę. Bogna nie ma wątpliwości, że Rutka wypiera się oczywistego faktu zdrady. Leszek błaga, żeby o niczym nie mówiła Irminie. Agnieszka prosi Olę, żeby zajrzała do niej po pracy, bo ma ważną sprawę. Liczy na jej wsparcie w sprawie pomysłu odkupienia Sadyby, żeby nieruchomość nie przeszła w obce ręce. Niestety, Ola jest podobnego zdania, co Janusz. Roman przychodzi do Rosso, żeby porozmawiać z żoną o ich domu i nowym lokatorze. Nie podoba mu się, że Konrad tam mieszka. Gabriela wspomina o tej wizycie Konradowi, a ten, niby żartem, podpytuje o jej status majątkowy. Tola przychodzi do Lubiczów na kocioterapię. Ojciec jest w domu i suszył jej głowę, więc musiała przyjść. Wiga wyjaśnia sprawę Pawełkowi, który nie jest wtajemniczony. Mruczenie Borysa ma pomóc w gojeniu się blizn pooperacyjnych. Tola z przyjemnością bierze kota Borysa na ręce i głaszcze. Leszek zagląda do gabinetu prezesa. Słyszał w radiu, jak jego kontrahent powiedział, że zrywa negocjacje i wyjeżdża.

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 119 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Hasan zostaje aresztowany i doprowadzony ...

  Hasan zostaje aresztowany i doprowadzony na komisariat. Ku radości wszystkich okazuje się jednak, że mężczyzna podmienił narkotyk z cukrem pudrem, a właściwy towar gdzieś ukrył. Hasan zostaje zwolniony z aresztu i oczyszczony z zarzutów. Seher trafia w sam środek strzelaniny. Yaman jest pod wrażeniem jej odwagi, determinacji i oddania. Seher robi wszystko, żeby przekonać Yamana, jak bardzo Yusuf go potrzebuje. Mężczyzna podejmuje przełomową decyzję.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 23 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Seyran i Ferit wracają do ...

  Seyran i Ferit wracają do pokoju z pijaną Suną. Tam czeka już na nich Pelin, która opowiada im o Yusufie. Rano Suna przypomina sobie, co zrobiła i jest jej wstyd. Boi się powiedzieć o tym siostrze. Asuman ma pretensje do Fuata o to, że nie zabrał jej do klubu wieczorem. Fuat tłumaczy się przed rodziną z siniaków na twarzy. Dziadek Halis postanawia dać nauczkę tym, którzy zaatakowali jego wnuków. Ferit wyznaje Seyran prawdę o tym, co Suna zrobiła w klubie. Seyran jest załamana. W domu Suna się dowiaduje, że ojciec ma już dla niej pretendenta do ręki.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Pełnia Wiary magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.III - odc. 36 (seria III, odc. 10) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2008
  Duda zwraca uwagę wikaremu na ...

  Duda zwraca uwagę wikaremu na nieczynne, a przecież gotowe do nadawania wilkowyjskie radio. Wikary wspólnie z Dudą i z Klaudią, jako spikerką, postanawiają uruchomić religijną stację. Ksiądz i wójt nie mogą powstrzymać zapału młodego wikarego. Składają więc propozycję poloniście, który kończy kurację u znachorki, aby dalej prowadził radio, jako jedyny legalnie uprawniony do tego podmiot. Polonista przeżył rodzaj dezintegracji pozytywnej i obecnie jest zupełnie innym człowiekiem. Przyjmuje jednak propozycję i uruchamia radio. Wikary piętnuje Lucy z ambony. Wieś, którą surowość księdza coraz bardziej zraża, pod wodzą Michałowej wstaje z ławek i otacza Lucy solidarnym murem. Za ten akt niesubordynacji Michałowa chce złożyć dymisję na ręce proboszcza. Dymisja jednak nie zostaje przyjęta, bo chrześcijanin ma obowiązek ująć się za uciśnionym.

 • 09:40 Komisarz Alex s.VI - odc. 77 (seria VI, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Świat wielkich sportowców bywa bezwzględny. ...


  Świat wielkich sportowców bywa bezwzględny. Teresa Starzyńska jest miłośniczką koni. Szczególnie jest przywiązana do mistrza skoków, ogiera Syriusza. Ambicją jej matki jest, aby córka wzięła udział w olimpiadzie. W sekrecie przed Teresą powierza konia opiece kontrowersyjnego trenera. Podczas treningu dochodzi do wypadku. Syriusz łamie nogę i trzeba go zastrzelić. Świadkiem zdarzenia jest opiekun koni - Józef Swoboda. Jego ciało znajdują policjanci następnego dnia. Zostało porzucone w zagrodzie dla byka, kilka kilometrów od stajni.

 • 10:40 Ojciec Mateusz - odc. 203 (Ojciec Mateusz XVI odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Możejko i Nocul testują nowy ...

  Możejko i Nocul testują nowy program do monitorowania postępu spraw, wprowadzony przez naczelnika Morusa. Dziubak wpada na szachy do Mateusza. Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata Sawicka, pracownica poczty, ubiega Natalię w kupnie stylowego sekretarzyka. Natalia chce go odkupić, ale kobieta odmawia. Pluskwa zjawia się z kwiatami w mieszkaniu Beaty. Zastaje otwarte drzwi, a w środku martwą kobietę. Dziubak i Nocul przesłuchują Pluskwę. Na stole zabezpieczają filiżankę ze śladami szminki. Zatrzymują kierowniczkę poczty. Okazuje się, że Janka Stankiewicz podejrzewała Beatę o kradzieże wartościowych przesyłek. Dziubak przesłuchuje Mariolę, koleżankę Beaty z poczty. Nocul przeszukuje pokój kierowniczki poczty. Znajduje zdjęcie Janki, Beaty i Krystiana Sawickiego, byłego męża Beaty. Okazuje się, że Beata nie wykreśliła Krystiana z polisy.
 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 26 telenowela dokumentalna, telenowela dokumentalna, 2022
  "Bitwa pod Grunwaldem: kto kogo ...

  "Bitwa pod Grunwaldem: kto kogo i kiedy?" Pod koniec czerwca 1410 roku zgrupowane wojska polsko - litewskie znalazły się pod Czerwińskiem. Król Jagiełło, w ogromnej tajemnicy, zlecił przygotowanie konstrukcji składanego mostu jeszcze jesienią. Wszystkie jego elementy zostały spławione do Czerwińska i w pół dnia złożone w całość. Nie znamy liczebności obu armii. Jan Długosz napisał, że pod Grunwaldem było około 50 chorągwi polskich i 40 litewskich. Badacze stawiają po stronie polsko - litewskiej około 30 tysięcy, czyli dwa razy więcej niż rycerzy krzyżackich. 15 lipca o 8 rano polskim i litewskim rycerzom nakazano opasać się słomianymi przepaskami, by wiedzieli, kto jest kim podczas bitwy. Wydano także zawołanie bojowe "dla Polaków - Kraków, dla Litwinów - Wilno". Potem pojawili się krzyżaccy heroldowie, wygłosili mowę i ofiarowali dwa miecze bez pochew, znane dziś jako dwa nagie miecze. Taka była ówczesna obyczajowość rycerska. Nie wszyscy zbrojni jednocześnie walczyli. Poszczególne chorągwie atakowały, ale na komendę dowódcy cofały się do swojego obozu i przegrupowywały. Rycerze odpoczywali, wymieniali zniszczoną broń i po jakimś czasie wracali, jako cała chorągiew, na plac boju. Walka, po ponad siedmiu godzinach, dobiegła końca. Wojsko zakonne zostało rozbite, a ogromna większość dostojników zakonnych, w tym wielki mistrz, wielki komtur, wielki marszałek i skarbnik Zakonu, została zabita. Łącznie w wojsku krzyżackim mogło zginąć nawet 4 lub 5 tysięcy osób. Długosz wspomina jedynie o kilkunastu znaczniejszych rycerzach polskich. Większe straty były po stronie wojsk litewskich, wśród których śmierć poniosła 1/3 oddziałów Witolda. Wieczorem 15 lipca rozbito obóz. Pozostanie na polu bitwy było także elementem ówczesnego rycerskiego obyczaju, ostentacyjnym pokazem zwycięstwa i gotowości na rewanż. Król w tym czasie wyprawił ucztę dla zachodnich rycerzy, podyktował i kazał wysłać wiele listów informujących o zwycięstwie.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:35 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:40 To się opłaca magazyn, magazyn, 2023
 • 13:00 Natura w Jedynce - Przywrócić las film dokumentalny, film dokumentalny, 2019
  Film dokumentalny dotyczący znaczenia lasów ...

  Film dokumentalny dotyczący znaczenia lasów w życiu człowieka. Film koncentruje się na dramatycznych wydarzeniach, takich jak huragany, powodzie, podpalenia. Specjaliści lasów państwowych opowiadają w jaki sposób przywracają lasy do życie po takich zniszczeniach. Producent: Ośrodek Rozwojowo - Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 24 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Seyran i Ferit wciąż się ...


  Seyran i Ferit wciąż się kłócą. Yusuf spiskuje z Pelin, żeby ich rozdzielić. Ferit zabiera Seyran do mistrza Necipa, gdzie rozmawiają o pierścionku, który Ferit zaprojektował. Esme źle się czuje i Suna prosi siostrę o pomoc. Na miejscu się okazuje, że Seyran musi pomóc przygotować przyjęcie dla pretendenta Suny. Ferit mówi rodzinie, że jest z Seyran u jej bliskich, a zostaje z Pelin. Gdy wychodzą do baru, Ferit się upija. Potem zatrzymuje go policja.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /764/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 120 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Selim, kierowany wściekłością wobec Yamana ...

  Selim, kierowany wściekłością wobec Yamana i troską o Seher, jedzie do rezydencji. Na miejscu zastaje Selima, który rzuca się na niego i wielokrotnie uderza go w twarz. Ku zaskoczeniu wszystkich, Yaman pozostaje obojętny. Seher nie może uwierzyć, że Selim tak brutalnie potraktował Yamana. Odbywa z nim poważną rozmowę, podczas której Selim sugeruje Seher, że zakochała się w Yamanie. Dziewczyna stanowczo zaprzecza. Właściciel sklepu z zabawkami informuje Alego, że musi zamknąć niedochodowy biznes, co oznacza, że Kiraz po raz kolejny straci pracę. Ali postanawia na razie ukryć to przed nią.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5167 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4192 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Rutka przywozi z lotniska żonę, ...

  Rutka przywozi z lotniska żonę, która wróciła właśnie z kongresu lekarskiego. Irmina od razu zauważa jego zły nastrój i prosi o wyjaśnienia. Rutka chce pokazać Irminie nagranie z pendrive’a i zaczyna opowiadać, ile stracił przez odmówienie zapłaty szantażyście. Irmina przyznaje się, że zna to nagranie. Janusz próbuje podpytać Zosię o chłopaka, który jej się podoba, a który według Tosi, nie zwraca na nią uwagi. Zosia nie ma zbyt wiele do powiedzenia, za to ma pretensje do przyjaciółki. Gabriela zaczyna mieć coraz więcej wątpliwości, co do szczerości uczuć Konrada. Monika podejrzewa, że to robota Romana, który nie jest zadowolony, że młody, atrakcyjny mężczyzna kręci się koło jego żony. Jasiek odbiera Jagodę z lotniska. Dziewczyna prosi, żeby wpadł po nią po pracy, bo ma dla niego niespodziankę. Oprowadza go po mieszkaniu, które właśnie dla nich wynajęła. Proponuje, żeby jak najszybciej się do niej przeprowadził. Po wyjściu z restauracji Gabriela zagląda jeszcze do wnuczki, przed powrotem do domu. Kiedy wreszcie przychodzi, Konrad wita ją kolacją, którą sam przygotował. Ma też jedno pytanie. Kiedy Gabi już się rozwiedzie z Romanem, czy wtedy wyjdzie za niego?

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 747 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Karolina prosi Daniela, aby wpłynął ...

  Karolina prosi Daniela, aby wpłynął na ojca w sprawie długu Kasi i Konrada. Karcz przez chwilę udaje, że zmienił zdanie, ale ostatecznie przedstawia Lesińskiemu i Ruszczyc harmonogram spłat. Wiesiek łączy sprawę nielegalnej wycinki drzew z częstymi awariami internetu w leśnictwie. Teoria okazuje się chybiona, ale detektyw kontynuuje śledztwo. Ewa namawia Roberta do szczerej rozmowy z Niną. Jacek dowiaduje się od Tomka, że Magda chce rozwodu.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 3/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Ojciec Mateusz s.XXX - Odc. 382 (Ojciec Mateusz s. XXX, odc. 1) Kochane pieniążki serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Płatności elektroniczne to metoda wygodna ...

  Płatności elektroniczne to metoda wygodna i wydawałoby się bezpieczna. Niestety, Adam Dyrko, po wyjściu z oddziału banku Argon w Sandomierzu, orientuje się, że z jego konta właśnie zniknęły pieniądze. Policjanci sądzą z początku, że to błąd aplikacji w telefonie, za pomocą którego mężczyzna chciał zapłacić dostawcy pizzy. Kiedy we własnym domu zostaje zaatakowana emerytka, pani Maszewik, okazuje się, że sprawy łączą się ze sobą. Brutalny przestępca wyłudził od niej znaczny kredyt, również za pomocą telefonu. Policjanci dokonują pierwszych aresztowań, podejrzenie pada na dostawcę pizzy, sąsiada pani Maszewik, którego wspólnikiem jest właściciel punktu serwisowego telefonów komórkowych "Telelapek". Okradziona pani Maszewik dostała ataku serca, umiera w szpitalu. Tymczasem Natalia chce racjonalnie zainwestować pewną kwotę, którą otrzymała w ramach zachowku. Doradców jest wielu. Natalia ostatecznie kieruje się do oddziału banku Argon, gdzie konsultant finansowy proponuję jej nietypową, lecz lukratywną inwestycję.

 • 21:30 Sprawa dla reportera , magazyn, 2023
 • 22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 283 / magazyn, magazyn, 2023
 • 23:10 Ocaleni reality show, magazyn, 2022
  Laura Pietrzak. Dzięki działaniu mamy ...

  Laura Pietrzak. Dzięki działaniu mamy wcześnie zyskała pomoc w Al - Ateen. Mimo buntu w wieku nastoletnim wiedziała, gdzie szukać pomocy. Jako dorosła osoba przeszła terapię dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, a teraz wspiera mamę w jej działaniach na rzecz osób współuzależnionych. Laura Pietrzak opowie Rafałowi Porzezińskiemu o tym, jak odnaleźć wolność i radość w życiu.

 • 00:10 Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci - Studio Festiwalowe 2023 , reportaż, 2023
  Studio relacjonujące kolejne dni Festiwalu ...

  Studio relacjonujące kolejne dni Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci, który od lat jest prawdziwą podróżą po polskiej historii współczesnej. Ideą była chęć stworzenia przestrzeni, w której mogą się spotkać świadkowie historii, twórcy obrazów filmowych inspirowanych dziejami walki o niepodległość oraz widzowie, co ważne młodzi ludzie. O nagrody główne 15. Festiwalu NNW powalczy 65 filmów dokumentalnych i 13 filmów fabularnych, 13 reportaży radiowych i 12 wideoklipów. Wśród nominowanych filmów znalazły się produkcje z Polski, ale także z Ukrainy, Węgier, Niemiec, Finlandii, Japonii, Hiszpanii, Estonii, Mołdawii, Bułgarii, Szwecji, Tajwanu, USA, Chorwacji, Białorusi, Włoch, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Norwegii, Korei Południowej.

 • 00:30 Tanie Dranie - Kłopotowski i Moroz komentują świat talk-show, dysk./wywiad/debata, 2023
  Cykliczny program studyjny prowadzony przez ...

  Cykliczny program studyjny prowadzony przez Jakuba Moroz i Krzysztofa Kłopotowskiego. Każdy odcinek programu to autorskie spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Wolność sztuki po chińsku. / Warszawskie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski szykowało latem otwarcie wystawy Badiucao, jednego z najważniejszych chińskich artystów współczesnych. Chińscy dyplomaci dwukrotnie odwiedzili Centrum żądając zatrzymania prac, lecz dyrekcja Ujazdowa nie uległa naciskom. Prace Badiucao pokazano na wystawie pod tytułem: "Chiny. Opowieść prawdziwa". Rozmowa z doktorem Piotrem Bernatowiczem i profesorem Maciejem Gacą - sinologiem.

 • 01:10 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 01:50 Archiwista 2 s.II - odc. 3 "Niebezpieczna kasa" serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2022
  Przed lokalnym kinem zostaje porwana ...

  Przed lokalnym kinem zostaje porwana młoda kobieta. To Luiza Żelazny, bratanica komendanta policji w Żyrardowie. Po kilku dniach bezowocnych poszukiwań, Ryszard prosi Henryka Mikosa, żeby razem z Hanią prowadził nieformalne śledztwo w tej sprawie. Zdaniem rodziców dziewczyny, przed wyjazdem na studia Luiza spotykała się z chłopakiem, który wciągnął ją w kłopoty i narkotyki. Okazuje się, że ów młody mężczyzna, Daniel Kręty jest widoczny na nagraniu z monitoringu sprzed kina, z dnia porwania dziewczyny. Hania postanawia obserwować Krętego. Widząc, jak razem z kolegą pakuje do samochodu wielką skrzynię, rusza za autem z podejrzanym pakunkiem, w międzyczasie wzywając wsparcie. Mężczyźni lokują skrzynię w opuszczonym budynku na obrzeżach miasta. Na miejscu zjawiają się policyjne posiłki. Mimo to jednemu z podejrzanych udaje się uciec, ale Daniel Kręty trafia na komisariat pod zarzutem produkcji dopalaczy, bo właśnie substancje służące do ich wytwarzania znajdowały się w skrzyni. Kręty przekonuje, że nie wie, gdzie jest Luiza. Wyjawia policjantom, że podczas studiów jego była dziewczyna miała bogatego sponsora, który ostatecznie z nią zerwał, ale którego Luiza próbowała szantażować. Miała nawet zaaranżować napad na bank, który zakończył się śmiercią jednego z napastników. Drugi uciekł, ale bez pieniędzy, bo w miejscu zdarzenia bardzo szybko zjawiła się policja. Hania i Henryk dochodzą do wniosku, że starszym mężczyzną, z którym spotykała się Luiza, mógł być dyrektor banku, Rafał Nowacki, również uchwycony na nagraniach monitoringu w kinie, w dniu zaginięcia dziewczyny. Nowacki, znajomy Żelaznego, początkowo wszystkiego się wypiera. Jednak od ochroniarza banku policjanci dowiadują się, że w dniu napadu szef wysłał go z samochodem do warsztatu i zapłacił za zeznania, że strażnik odwiedzał w szpitalu chorą mamę. Ostatecznie dyrektor banku przyznaje się do romansu z Luizą, do tego, że dziewczyna go szantażowała i wymyśliła napad na bank. On zgodnie z umową pozbył się ochroniarza, ale wezwał policję, dlatego napad się nie powiódł. Nowacki wyjawia też policjantom, że nadal jest szantażowany
  Dyrektor Banku, z dyskretnym wsparciem policji, jedzie zawieźć okup porywaczom w umówione miejsce. Podczas przekazania pieniędzy wywiązuje się strzelanina, podczas której ginie jeden z przestępców. Luiza odzyskuje wolność, ale ze względu na stan zdrowia trafia na obserwację do szpitala. Relację z miejsca zdarzenia, na kanale lokalnej telewizji ogląda Waldemar Bożyński, który po upozorowaniu własnej śmierci, ukrywa się w domu Ady Kowalczyk. Kobieta, z zawodu fryzjerka, nazajutrz ma się w pracy spotkać z kimś, komu Mechanik przekazuje informacje. Tym razem informacją od Bożyńskiego jest imię i nazwisko pewnej osoby

 • 02:45 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 42 (sezon 3. odc. 7) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Porucznik Andrle ciężko trenuje, by ...

  Porucznik Andrle ciężko trenuje, by znowu walczyć w ringu z Kilianem, a w przenośni z Hansem von Lippim o Irenę. Stawką jest również udział w igrzyskach olimpijskich. Bankier Navratil ucieka sterowcem przed czeską policją do Niemiec. Jaroslav bez emocji planuje ślub z Marią. Nie chce, aby jej ciąża stała się tematem plotek. Pogłębia się kryzys w małżeństwie Ireny i Hansa. Czy przyczyną jest porucznik Andrle?

 • 03:55 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 283 / magazyn, magazyn, 2023
 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv