TVP1 - Program TV na piątek 06 października 2023

 • 04:40 Klan - odc. 4197 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4197Teściowie Michała rozmawiają o wczorajszej, ...

  4197
  Teściowie Michała rozmawiają o wczorajszej, niespodziewanej wizycie Oliwki. Zastanawiają się, jak teraz zachowa się Władek, czy wybaczy swojej ukochanej nagłe odejście? Monika i Feliks czekają na Kaję i Daniela. W końcu zjawia się sam Daniel, bo Kaja już pojechała na spotkanie biznesowe. Po południu Kaja chwali się Monice, że udało jej się dostać kredyt na świetnych warunkach na rozszerzenie działalności firmy, a to dzięki dyrektorowi Boreckiemu. Paweł i Wiga myślą o kilku dniach wypoczynku tylko we dwoje. Z propozycją wpada po południu Bolek. Chcą z Heniutką wyjechać kamperem w jakieś ciepłe miejsce i najlepiej w towarzystwie Pawła i Wigi. Pawłowi nawet podoba się pomysł, ale musi go skonsultować z żoną. Władek spotyka się z Oliwką, bo potrzebuje wyjaśnień. Oliwka tłumaczy się, że zostawiła go dla jego bezpieczeństwa. Jej mąż odgrażał się, że skrzywdzi Władka. Był do tego zdolny, bo zamordował człowieka i teraz siedzi w więzieniu. Oliwka przeprasza i chce wyjść, ale Władek jej nie pozwala. Kaja i Daniel wychodzą z kina. Kaja ma jeszcze ochotę na dalsze atrakcje towarzyskie w stolicy.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 125 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman odmawia wszelkich odwiedzin w ...

  Yaman odmawia wszelkich odwiedzin w areszcie. Mimo wyraźnego zakazu Seher składa mu wizytę. Przynosi świeżo zaparzoną kawę i ciasteczka. Yaman jest pod wrażeniem jej dobroci. Ibrahim pomaga Kiraz w restauracji. Choć dziewczyna ma talent kulinarny, jej dania są niejadalne. Klienci opuszczają lokal, a Kiraz się załamuje. Nie chcąc narazić Selima na straty, postanawia odejść. Mężczyzna, który miał świadczyć na korzyść Yamana składa fałszywe, obciążające go zeznania. Sąd postanawia zatrzymać oskarżonego o przemyt ludzi Yamana w areszcie do czasu rozprawy. Ali i Firat wiedzą, że świadek kłamał. Na wieść o postanowieniu sądu, Ikbal zaczyna martwić się, że straci cały majątek. Zakochana w Yamanie Zuhal bardzo agresywnie reaguje na słowa siostry.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Agape Blisko Ciebie magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 42 (seria IV, odc. 3) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Sondaż zamówiony u Witebskiego wykazuje, ...

  Sondaż zamówiony u Witebskiego wykazuje, że szanse wójta na wygraną w kolejnych wyborach są minimalne. Niespodziewanie w Wilkowyjach zjawia się Czerepach i oferuje swoją pomoc. Sam zresztą też pomocy wymaga, bo jego elastyczny stosunek do etyki i prawa wpędził go w kłopoty. W przeciwieństwie do Kusego Lucy nie chce się ograniczyć do opieki nad dzieckiem. Nakłania wójta, żeby wykorzystując unijną pomoc wprowadził Internet pod strzechy. Nieoczekiwanie zyskuje orędownika pomysłu w osobie Czerepacha. We wsi pojawia się mammobus. Kobiety mogą za darmo poddać się badaniom, ale chętnych jest niewiele. Lucy postanawia przystąpić do działania, mimo że jest zajęta przygotowaniami do ślubu. A ślub to nie byle jaki, bo aż potrójny.

 • 09:40 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 09:50 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Portugalia (Portugal's southwest: the coast of the storks) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Portugalia 2020
  Film dokumentalny o Portugalii i ...

  Film dokumentalny o Portugalii i pięknej przyrodzie regionu. To historia bocianów białych z południowo - zachodniej Portugalii. Południowo-zachodnie wybrzeża. Atlantyk - potężny rzeźbiarz - kształtuje dzikie i majestatyczne klify od 300 milionów lat. To wyjątkowe miejsce, które obecnie mierzy się z problemem wszystkich wybrzeży. Musi zachować równowagę między historią a coraz liczniejszą obecnością ludzi, znajdujących w oceanie potęgę. Wybrzeże i ląd tworzą unikalne i pełne wyzwań miejsce dla człowieka i dzikiej przyrody. Są gatunki, które znalazły tu idealny habitat do przetrwania i rozwoju. Wśród nich jest ptak, którego gniazda mają warunki jak nigdzie na świecie. Elegancki i majestatyczny bocian biały w pozornie nieprzyjaznym regionie - znalazł dom.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 30 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Suna wraca do domu, ale ...


  Suna wraca do domu, ale Kazim, skarcony przez Hattuc, nie robi jej krzywdy. Ferit uzyskuje od dziadka Halisa obietnicę, że ten wstawi się za Suną u Kazima. Ferit zabiera Seyran do pizzerii, gdzie jest Pelin. Ponieważ dziewczyna nie odbiera od niego telefonu, podchodzi do jej stolika z podejrzeniem, że Pelin jest na randce z innym, po czym z hukiem odchodzi.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /770/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 126 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Nedim bezskutecznie próbuje skłonić Sedata ...

  Nedim bezskutecznie próbuje skłonić Sedata do mówienia. Seher prosi Nedima, żeby zawiózł ją do Sedata. Jej wzruszające słowa sprawiają, że żona Sedata wyznaje Nedimowi i Seher prawdę. Okazuje się, że bracia Camgoz porwali ich syna i grożą, że go zabiją, jeśli Sedat zezna prawdę. Ludziom Nedima udaje się jednak uratować chłopca. Zuhal odchodzi od zmysłów. Jest zła na siebie, że nic nie zrobiła dla Yamana, podczas gdy Seher kierując się uczuciami, jest gotowa zrobić wszystko dla szczęścia Yusufa i Yamana. Ekipa Alego postanawia poprawić Kiraz samopoczucie i przychodzi do restauracji na obiad. Wszyscy są zachwyceni potrawami. Ku ich zaskoczeniu w restauracji pojawia się Melisa. Tymczasem Yaman zostaje zaatakowany przez współtowarzyszy z celi.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5175 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4198 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4198Kaja ma pretensje do Daniela, ...

  4198
  Kaja ma pretensje do Daniela, że wczoraj po seansie w kinie, nie chciał już iść na kolację. Ona, mimo swojego wieku, ma więcej energii. Daniel obiecuje, że dzisiaj wieczorem pójdą do klubu, skoro ona tego tak potrzebuje. Rodzice Zyty pytają Władka, jak to teraz jest z Oliwką i kiedy ona się tutaj sprowadzi. Zadowolony Władek zapewnia, że dzisiaj jej to zaproponuje. W firmie Jerzego pojawia się Norbert po swój breloczek, który tutaj zostawił. Flirtuje z Franką i się z nią umawia na kawę. Michał słyszy całą rozmowę i jest mocno zaskoczony. Paweł podpytuje żonę, czy już coś postanowiła w sprawie wyjazdu kamperem do Chorwacji. Trzeba jak najszybciej dać odpowiedź Bolkowi. Wiga jeszcze się waha, bo wolałaby inaczej spędzić swoje wakacje. Po południu Tola przychodzi na terapię. Pawełkowi bardzo odpowiada jej towarzystwo. Nie ma wątpliwości, że dziewczyna mocno się zmieniła, odkąd ją poznał. Kaja z Danielem wybrali się do klubu, tak jak zaplanowali. Niestety, przy wejściu selekcjoner twierdzi, że ich nie wpuści do środka.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 753 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kasia i Konrad ogłaszają domownikom, ...

  Kasia i Konrad ogłaszają domownikom, że planują wziąć ślub. Pytania o przebieg zaręczyn i pierścionek zbywają milczeniem. Ruszczycówna zapewnia Lesińskiego, że jej na tym nie zależy. Magda i Marian pozwalają Pati zdecydować, z kim chce mieszkać po wyjściu ze szpitala. Dziewczynka wybiera mamę. Ździebłowska zobowiązuje się jednak pozbawić Jacka części praw rodzicielskich. Kurek przekonuje Ewelinę, że to Karcz może stać za nielegalną wycinką. Wiesiek szybko odkrywa, że się pomylił, ale leśniczka odwiedza Janusza, co okazuje się sporym błędem.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 9/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Jak oni kłamią magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Archiwista 2 s.II - odc. 5 "Topielec" serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2022
  Późnym wieczorem mężczyzna przychodzi do ...

  Późnym wieczorem mężczyzna przychodzi do znajomego, do domku letniskowego na wódkę. Zostaje ogłuszony przez gospodarza i utopiony w misce z wodą. Nazajutrz na komendzie zjawia Zenon Kurtyba, który twierdzi, że był świadkiem zbrodni. Podaje dokładną godzinę zdarzenia i adres. Informuje, że ofiara została ogłuszona i utopiona w morzu. W rozwikłanie sprawy angażują się Henryk, Hania i Jacek. Okazuje się, że dom, w którym dokonano zbrodni, był wynajęty na fałszywe nazwisko, a ofiara to wielokrotnie skazywany złodziej. Mikos sugeruje policjantom, że powinni zatrzymać do przesłuchania Kurtybę. Ten dostaje ataku szału na komisariacie i rani nożem podinspektora Strączka. Napastnik szybko zostaje obezwładniony. Wezwana na miejsce lekarka z pogotowia informuje policjantów, że mężczyzna leczy się psychiatrycznie. Podczas przesłuchania Kurtyba twierdzi, że ktoś zapłacił mu za to, żeby przyszedł z nożem na komisariat i przekazał informacje na temat zabójstwa. Nie potrafi jednak opisać osoby, która mu to zleciła. Henryk i Hania podejrzewają, że Kurtyba wymyślił sobie drugą tożsamość. Informacja o tym, że ofiara zabójstwa miała w płucach słoną wodę, przypomina archiwiście sprawę sprzed dwóch lat. Z pobliskiego jeziorka wyłowiono wtedy ciało bezdomnego, który również miał w płucach słoną wodę. Świadek zabójstwa, Roman Płoć, wskazał numery rejestracyjne samochodu sprawcy, Stanisława Jarmuża, w domu którego znaleziono zwłoki prostytutki. Kobieta została utopiona w wannie, także w słonej wodzie. Jarmuż nadal pozostaje nieuchwytny. Henryk postanawia znaleźć Płocia w miejscu, w którym kiedyś rezydował. Stoi tam barakowóz, przy którym Mikos spotyka nowego najemcę nieruchomości. Mężczyzna z wyglądu przypomina Jarmuża z portretu pamięciowego. Kurtyba ucieka ze szpitala. Po zmroku Hania i Henryk wracają do barakowozu, ale nikogo tam nie zastają. W środku znajdują niemowlęcą wanienkę i spory zapas soli morskiej. Archiwista i policjantka dochodzą do wniosku, że Kurtyba, Płoć i Jarmuż to jedna i ta sama osoba, często zmieniająca wygląd. W tym momencie do barakowozu wpada Płoć, ogłusza Henryka i atakuje Hanię. Udaje mu się wyrwać jej broń.Henryk odzyskuje przytomność, ale Płoć zabiera broń i ucieka. Zostawia jednak swój telefon, który po chwili zaczyna dzwonić. Henryk odbiera. Dzwoni Korzecka. Hania, Jacek i Henryk odwiedzają ją. Kobieta opowiada o swoim synu. Tymczasem Henryk przekazuje byłej żonie przesyłkę, która przyszła na jego nazwisko.

 • 21:30 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka (czarno komedia, film fabularny kinowy, 1970
  Odtwórca głównej roli Marian Kociniak ...


  Odtwórca głównej roli Marian Kociniak (1936-2016) to pamiętny Maniek ze skeczów "Paramęt Pikczers" z programu "60 minut na godzinę", aktor wszechstronny. Występował także z sukcesem w filmach obyczajowych ("Czerwone berety") i kryminałach ("Trójkąt Bermudzki"). Film wyreżyserował Tadeusz Chmielewski, jeden z najwybitniejszych twórców polskiej komedii (m.in. "Nie lubię poniedziałku").
  "Jak rozpętałem II wojnę światową" jest adaptacją popularnej powieści Kazimierza Sławińskiego "Przygody kanoniera Dolasa". To wojenna farsa o pechowym szeregowcu Franku Dolasie, który chce koniecznie zabłysnąć bohaterskimi czynami, ale plącze się w coraz bardziej niesamowite tarapaty. 31 sierpnia 1939 roku Dolas przybywa na granicę niemiecką w składzie plutonu mającego wzmocnić obronę stacji kolejowej. Zasypia, a jego karabin przypadkowo wypala. Franek jest przekonany, że rozpętał wojnę. Dostaje się do niewoli niemieckiej. W stalagu chce zorganizować ucieczkę, ale jego przesadny entuzjazm zraża obozowych konspiratorów. Franek nie rezygnuje jednak ze swego zamiaru. Zwłaszcza że jego pierwsza, nieudana próba wyrwania się z obozu, za którą Dolas dostaje trzy tygodnie karceru, zmienia stosunek kolegów do pechowego uciekiniera.


 • 23:10 Dewajtis - odc. 3 serial kostiumowy, telenowela, 2023
  Marek Czertwan po miłosnym zawodzie ...

  Marek Czertwan po miłosnym zawodzie powraca do Poświcia. Otrzymuje list od Julki, która dzieli się wspólnymi perypetiami z Hanią w Paryżu. Marek wraca wspomnieniami do traumatycznego zdarzenia, które przeżyli z Julką piętnaście lat wcześniej. Pomimo cierpienia i ciężaru, jaki dźwiga, dalej zarządza pałacem i prowadzi interesy. Tymczasem w Saudwilach dochodzi do kradzieży drewna Marka. Rymko oburza się na zniewagę swojego przyjaciela i sunie przez Zaścianek rzucając czary, aby przepędzić złe zamiary mieszkańców. Z kolei w Skomontach Czertwanowa dumnie rządzi Dworem i poniewiera Anetą. Kiedy Marek dowiaduje się o tym, ku radości ciotki, zabiera ją do swojej chaty w Saudwilach. Nadchodzi wigilijny czas. Podczas wieczerzy Aneta wyznaje przygnębionemu Markowi przepowiednię przynoszącą nadzieję. Marek wkrótce odkryje, że nie rzucała swoich słów na wiatr.

 • 00:05 Czas zemsty (Dead Man Down) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2013
  Victorowi udało się przeniknąć do ...

  Victorowi udało się przeniknąć do przestępczego imperium, którym niepodzielnie rządzi bezwzględny mafioso Alphonse Hoyt. Z łatwością zyskuje zaufanie bossa nowojorskiej mafii, ratując mu życie podczas strzelaniny. Ale nad gangiem Alphonse’a zawisły czarne chmury. Od pewnego czasu tajemniczy morderca wysyła listy z pogróżkami i likwiduje kolejnych członków gangu. Nieuchwytny zabójca wciąż pozostaje anonimowy, a potężny mafioso zaczyna tracić wpływy w podziemnym światku przestępczym. Tymczaem Victor obserwuje dziewczynę mieszkającą z matką w domu naprzeciwko. Ona również się interesuje swoim sąsiadem. I to ona pierwsza próbuje nawiązać kontakt. Już na początku znajomości, Beatrice odkrywa swoje karty. Ma video z nagraniem, jak Victor zabija człowieka i przekaże je policji, chyba że ten zlikwiduje dla niej pijanego sprawcę wypadku samochodowego, w którym ona ucierpiała. Okazuje się, że Victorem także kieruje tylko żądza zemsty. Alphonse dwa lata wcześniej zamordował jego żonę i nieletnią córkę. Zamierza poddać go fizycznym i psychicznym torturom, zanim ostatecznie zada mu śmierć. Beatice szybko domyśla się, że Victor również skrywa mroczną tajemnicę. Traumatyczne przeżycia z przeszłości i chęć odwetu bardzo zbliża tych dwoje do siebie.


 • 02:10 Dla niej wszystko (Next Three Days) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2010
  Oskarżona o zabójstwo swego szefa, ...



  Oskarżona o zabójstwo swego szefa, Lara Brennan zostaje skazana na dożywotnie więzienie. Jej syn Luke, który ją odwiedza, wyraźnie coraz bardziej oddala się od matki. Odwołanie od wyroku kończy się odmową, ale prawnik podejmuje kolejne kroki. Zrozpaczona Lara próbuje popełnić samobójstwo. Oddany mąż stara się za wszelką cenę wyciągnąć żonę z więzienia. John kontaktuje się z Damonem Penningtonem, byłym skazańcem, który napisał książkę o ucieczkach z więzienia. John wkracza w niezwykle niebezpieczny przestępczy świat. Ryzykuje wszystko, by uwolnić ukochaną żonę. Próbuje zdobyć fałszywy dowód tożsamości, sprzedaje meble i cenne rzeczy z domu. Kiedy dowiaduje się, że za trzy dni Lara ma być przewieziona do odległego zakładu karnego o zaostrzonym rygorze, wpada w panikę i przygotowuje awaryjny plan odbicia żony. Aby zdobyć więcej pieniędzy, postanawia obrabować bank.


 • 04:30 Przystań - odc. 11/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Na przystani pojawia się grupa ...


  Na przystani pojawia się grupa amatorów kitesurfingu. Grupą dowodzi pewny siebie Kuba. Gosia jest zafascynowana jego umiejętnościami. Antek, jej chłopak, odkrywa, że Gosię łączy z Kubą coś więcej niż tylko wspólna sportowa pasja. Chcąc zaimponować dziewczynie, mimo niewielkiego doświadczenia, wypływa na spadochronie przy silnym wietrze. Dochodzi do wypadku. Anka umawia się na randkę z Mariuszem. Tymczasem Adrian wyznaje Mariuszowi prawdę o jej przeszłości. Mariusz jest zdruzgotany faktem, że Anka nie powiedziała mu o wypadku, przez który przypadkowy człowiek został kaleką. Nie chce jej znać, przekonany, że od początku była z nim tylko po to, aby odkupić swoją winę. Zrozpaczona Anka postanawia naprawić błędy z przeszłości i opuszcza przystań. Alicja daje Witoldowi obiecaną część majątku. Ten z oburzeniem odrzuca ofertę, uważając, że tawerna jest warta kilka razy więcej. Na dowód tego Witold sprowadza rzeczoznawcę, który wycenia interes. W tym momencie interweniuje jednak Grzegorz.

 • 05:20 Notacje - Andrzej Supron. Biodro Suprona cykl dokumentalny, felieton, 2022
 • 05:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv