TVP1 - Program TV na piątek 12 kwietnia 2024

 • 04:45 Klan - odc. 4318 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4318Anula informuje ciocię, że dzisiaj ...

  4318
  Anula informuje ciocię, że dzisiaj przyjdzie Łukasz i będą nagrywać filmik na kampanię przeciwko hejtowi. Kiedy Łukasz się zjawia, proponuje Anuli swoją pomoc w nauce do matury. W końcu okazuje się, że ta pomoc to nagrywanie filmików do sieci, jak Ania uczy się polskiego. Czesia jest mocno zawiedziona. W gabinecie Wigi zjawia się Skoczek z bolącym problemem. Wiga podejrzewa zapalenie okostnej i przepisuje stosowne lekarstwa. Po południu Skoczek przychodzi do doktora Lubicza. Bardzo przeprasza, ale bieżące problemy spowodowały, że raczej nie będzie mógł się dołożyć do samochodu dla ich dzieci. Pawłowi w sumie ta wiadomość jest bardzo na rękę. Dymka pyta, czy Dżesika już się namyśliła w sprawie przeprowadzki do niego. Dżesika jeszcze się zastanawia, ale w końcu zgadza się. Dymka woła ekipę od przeprowadzek, która czekała na dole. Dżesika jest bardzo pozytywnie zaskoczona domem Waldka. Antek znowu gdzieś wybył z biura. Renata coraz bardziej podejrzewa, że jej mąż spotyka się z doktor Aliną. Franczeska obiecuje, że spróbuje trochę pomóc. Dzisiaj do Warszawy przyjechał mąż Dominiki – Karol. Po obiedzie w domu Szczepana i Olgi zbiera się do wyjazdu na Truskawiecką, gdzie ma nocować. Przed samym wyjściem jeszcze postanawia przekazać ważną informację. On i Dominika spodziewają się drugiego dziecka.

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 254 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman informuje Firata, a także ...

  Yaman informuje Firata, a także Cengera i Adalet, że to İkbal próbowała zaszkodzić Seher. Yaman chce oddać ją w ręce policji, jednak Seher postanawia, że nie złoży na nią skargi ze względu na Ziyę. Selim osiąga dno i traci swój lokal. Nie może pogodzić się ze stratą Seher. Neslihan próbuje przekonać Borę, że powinni poinformować swoje rodziny o zaręczynach, on jednak ją zbywa. Zuhal jest u kresu wytrzymałości, bezskutecznie próbuje skontaktować się z İkbal. Melahat i nowe współwięźniarki okrutnie się nad nią znęcają. Neslihan prosi Frata, żeby udawał jej narzeczonego. Chłopak jest zaskoczony tą propozycją, ale w końcu zgadza się pomóc przyjaciółce. Yaman każe İkbal opuścić rezydencję. İkbal nie ma wyjścia. Przekonuje Ziyę, że wyjeżdża na krótkie leczenie. Czarna zaczyna inaczej patrzeć na İbrahima.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 157 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Agape Blisko Ciebie magazyn, magazyn, 2024
 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 49 Na wysokości (SOKO Kitzbühel ep. Zu hoch hinaus) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2013
  Znany spadochroniarz ginie w wypadku. ...

  Znany spadochroniarz ginie w wypadku. Badanie wykazuje, że ktoś celowo uszkodził sprzęt. Jednak celem zamachowca miał być kto inny. Policja obawia się kolejnych ofiar.

 • 08:50 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Księgowa Lodzia, która ostatecznie przejrzała ...

  Księgowa Lodzia, która ostatecznie przejrzała na oczy i zobaczyła w całej okazałości perfidię swojego oblubieńca, nie daje się powstrzymać w głoszeniu prawdy: rzuca Czerepacha i broni Lucy. Nastroje wyborców po raz kolejny gwałtownie się zmieniają, co skutkuje łatwym do przewidzenia wynikiem wyborczym. Czerepach jednak zupełnie się tym nie przejmuje, bo coraz brutalniej dociera do niego prawda, że on, cynik i mistrz gminnej manipulacji, jest nieprzytomnie zakochany w Lodzi, bez której życie nie ma dla niego sensu. Jest to o tyle kłopotliwa sytuacja, że Lodzia nie chce go więcej widzieć na oczy. Czerepach podejmuje zatem po raz pierwszy w życiu uczciwą walkę. Po zwycięskich wyborach Lucy staje natomiast przed dylematem, co zrobić z wójtem. Z jednej strony nie jest bowiem osobą skłonną napuszczać na innych instytucje śledcze, z drugiej jednak podłość wójta nie powinna pozostać bez kary. Ponieważ jednak Lucy jest kobietą pomysłową, znajduje takie rozwiązanie, którego w żadnym razie nie można określić jako zemstę, a które wójtowi przysporzy długich i wyjątkowo dotkliwych cierpień.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 232 (seria XIX, odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Ekipę Wilczaka elektryzuje wiadomość, że ...

  Ekipę Wilczaka elektryzuje wiadomość, że Bogna odchodzi z wydziału. Wkrótce przyćmiewa ją inna sprawa. Wilczak staje się głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym zabójstwa. Ofiara to Marek Grzebyk. Jego ciało znaleziono na podmiejskim parkingu. Artur nie dopuszcza Alexa na miejsce oględzin, bo wokół ciała są ślady łap psa i musi je zabezpieczyć. Okazuje się, że to ślady łap Alexa. Śledztwo przynosi kolejne rewelacje. Sierść znaleziona w ubraniu ofiary też należy do Alexa, a ostatnią osobą, która dzwoniła do Grzebyka był Wilczak, ten jednak zaprzecza. Nie zna Grzebyka. Przypomina sobie kobietę, która poprzedniego dnia poprosiła go o komórkę. Tłumaczyła, że w jej telefonie padła bateria. Szperając w życiorysie Grzebyka, Marta natrafia na zastanawiający trop. Grzebyka zatrzymano po zabójstwie żony Wilczaka. Podejrzewano go współudział w zamachu na jej życie. Czy to możliwe, że Wilczak rozpoczął krwawą wendettę, chcąc pomścić śmierć żony? Policyjna ekipa odrzuca taką możliwość. Ktoś chce go wrobić. Ale Bogna nie może ignorować faktów. Dlatego odsuwa go od śledztwa. Tymczasem do Wilczaka dzwoni kobieta, która pożyczyła od niego komórkę. Czuje się zagrożona. Prosi Wilczaka o spotkanie. Jest przynętą, ale Wilczak połyka haczyk. Gutek i antyterroryści zatrzymują go z bronią w ręku nad trupem kobiety. Alexowi udaje się zbiec. Czy osamotniony pies rozwiąże tajemnicę zbrodni i oczyści Wilczaka z podejrzeń?

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 358 (Ojciec Mateusz s. XXVIII, odc. 3) Influencerka serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Sandra z sukcesem prowadzi swój ...

  Sandra z sukcesem prowadzi swój kanał wideo, w którym opowiada o zdrowym odżywianiu. W jednym z odcinków gościem jest nawet ks. Mateusz, co staje się inspiracją dla Natalii, która również pragnie spróbować sił jako influencerka. Odkrycie zwłok młodej kobiety odciąga jednak uwagę wszystkich od mediów społecznościowych. Policja, szukając sprawcy, dociera i do rodzinnych kłopotów finansowych ofiary i do toksycznego byłego partnera, a nawet do mężczyzny, który groził jej tuż przed śmiercią. Czy to możliwe, aby te wszystkie wątki łączyły się ze sobą, tworząc spójny motyw zabójstwa? Kiedy policji wydaje się, że śledztwo utknęło w martwym punkcie, ks. Mateusz postanawia sprawdzić jeszcze jedną rzecz, która nie daje mu spokoju. Tymczasem Natalia popełnia poważny błąd podczas publikowania pierwszego filmu na swoim kanale.

 • 11:35 Okrasa łamie przepisy - Sos holenderski magazyn kulinarny, magazyn, 2024
  Tym razem Karol Okrasa zaprasza ...

  Tym razem Karol Okrasa zaprasza widzów na opowieść o sosie holenderskim, robionym na bazie sklarowanego masła, żółtek, cytryny, białego wina lub octu winnego. Jeden z wielkich francuskich szefów kuchni Auguste Escoffier, w początkach XX wieku zaliczył ten sos do piątki najważniejszych, jak to ładnie nazywano, sosów - matek, bazowych sosów, z których powstają wszelkie inne warianty. Wynalazca sosu holenderskiego, jak to w przypadku odkryć kulinarnych bywa, chowa się przed nami w mrokach dziejów. Co ciekawe, sos holenderski nie pochodzi z Holandii, ale najprawdopodobniej z północy Francji, gdzie królowało masło, a nie oliwa. Emulsja z żółtek i oliwy, jest również znanym sosem, czyli majonezem. W 1651 roku Franois de La Varenne wydał swoją przełomową książkę kucharską "Le Cuisinier Francois" - czyli "Kucharz francuski". Opisał w niej sos podobny do holenderskiego zrobiony: z dobrym świeżym masłem, odrobiną octu, soli i gałki muszkatołowej oraz żółtkiem jaja do związania sosu. Ta książka wywarła bodaj największy wpływ nie tylko na kuchnię francuską, lecz także europejską, w tym polską i doczekała się do początku XIX wieku ponad 250 wydań. W eleganckiej kuchni polskiej XIX i XX wieku sosy holenderskie towarzyszyły młodym jarzynom, w szczególności szparagom, jajkom po benedyktyńsku czy daniom z ryb. Sosy przygotowane przez Karola Okrasę: 1/ Stek z dyni z orzechowym sosem holenderskim; 2/ Smażona makrela z ziołową salsą i sosem holenderskim na palonym maśle; 3/ Pieczona bułka z sałatką z kurczaka i konopnym sosem holenderskim.

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 12:55 Natura w Jedynce - Lodowe królestwo pantery śnieżnej (The Frozen Kingdom of the Snow Leopard / Le royaume glac de la panthre des neiges) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja,Niemcy 2020
  Film dokumentalny, przyrodniczy, którego akcja ...

  Film dokumentalny, przyrodniczy, którego akcja rozgrywa się w odległych górach Chin i Tybetu, śledzi niebezpieczną egzystencję lamparta i jego dwójki młodych, którzy mają mniej niż rok, w dolinie piękna i oszałamiającej różnorodności dzikiej przyrody. Wyżyna Tybetańska, której znaczna część znajduje się na terenie Chin, to rozległa i niemal bezludna przestrzeń wśród gór. To właśnie tu bytują jedne z najbardziej tajemniczych kotowatych świata. To tu znajduje się lodowe królestwo irbisów, zwanych też panterami śnieżnymi. Ludzie od pokoleń hodują tu jaki i są całkowicie od nich zależni. Mastify tybetańskie pomagają im chronić stada. Pantery śnieżne są pod ochroną. Nie można ich zabijać. Pantery przesypiają nawet osiemnaście godzin dziennie. Ich sierść jest tak gruba, że nie straszny im śnieg z deszczem. Zwykle atakują z zaskoczenia, lecz są też w stanie gonić ofiary z prędkością sześćdziesięciu kilometrów na godzinę.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 158 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Kazim próbuje zatrzymać Seyran w ...

  Kazim próbuje zatrzymać Seyran w posiadłości, a wtedy ona przy wszystkich wyjawia, że ją bił. Ludzie są w szoku, a Kazim zaprzecza. Seyran odchodzi z domu, ale mówi też Feritowi, że odchodzi od niego. Halis rozmawia z wnukiem. Wyjaśnia mu, co powinien zrobić, skoro Seyran go zostawiła. Najważniejsze jest dziecko Ferita. Seyran ucieka i Ferit jest wściekły.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5357 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /848/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 255 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Selim obserwuje z ukrycia Yamana ...

  Selim obserwuje z ukrycia Yamana i Seher. Nie może znieść utraty ukochanej i postanawia, że ją zdobędzie, choćby wbrew jej woli. Melahat upokarza Zuhal. Frat i Neslihan przygotowują się do rozmowy z Adalet. Tymczasem Adalet odwiedza posterunek. İbrahim i Kirpi próbują w jak najlepszym świetle opisać przyjaciela, ale trochę się gubią. Na szczęście Ali ratuje sytuację. Seher i Yaman próbują otrząsnąć się po zdradzie İkbal. Ziya bardzo przeżywa jej wyjazd.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5358 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4319 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4319Elżbieta z entuzjazmem komentuje kolejną ...


  4319
  Elżbieta z entuzjazmem komentuje kolejną ciążę Dominiki. Jerzy jest mniej zadowolony. Uważa, że to dość nieodpowiedzialne, kiedy Dominika jeszcze się uczy, a Karol ma niezbyt dochodowy zawód. Elżbieta broni młodych, w końcu Karol po to przyjeżdża do Warszawy, żeby więcej zarobić. Po wczorajszej przeprowadzce Dżesika mocno się przeziębiła. Dymka sugeruje wezwanie lekarza ale Dżesika nie chce o tym słyszeć. Dżastina odbiera ze szkoły Brajan, przy okazji zwiedzając nowy dom, w którym mieszka jego siostra. Górzyński odbiera telefon od Oksany, że wyjeżdżają na Ukrainę już dzisiaj, bo tak pasuje kierowcy. Górzyński strasznie żałuje, bo przez tę zmianę planów, nie pożegna się z nimi. Ma w tym czasie zaplanowaną operację. Karol wpada do domu, żeby zabrać pendrive. Pyta Pawełka i Tolę o plany na piątkowy wieczór. Spontanicznie proponuje, żeby poszli z nim do klubu, bo jako DJ może wprowadzić kilka osób. Tola jest zachwycona, Pawełek trochę mniej. Operacja, którą miał przeprowadzić Górzyński została przełożona. Doktor stara się jak najszybciej dojechać na miejsce wyjazdu busa. Niestety, splot wydarzeń powoduje, że widzi tylko Oksanę w odjeżdżającym samochodzie. Patrycja, Mariusz i Leopold omawiają szczegóły jutrzejszej wycieczki po Warszawie z młodzieżą ze szkoły Patrycji. Po skończonej naradzie Mariusz namawia, żeby już dzisiaj Patrycja poćwiczyła jazdę samochodem. Razem jadą na nieuczęszczany parking.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 873 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  873Łysy wywozi Żabę w głąb ...

  873
  Łysy wywozi Żabę w głąb lasu na spotkanie z Karczem. Gangster zapewnia Janusza, że nie ma złych zamiarów. Karcz zostawia Żabę na pastwę losu. W powrocie do Leśniczówki pomaga mu Kasia. Ewa i Krzysztof ustalają, że zachowają w tajemnicy fakt, że nie organizują hucznego wesela. Postanawiają, że świadkami na ich ślubie zostaną Pola i Robert. Tomek zatrudnia się na jeden dzień u nieuczciwego dewelopera. W przychodni zjawia się nowa lekarka, która szuka pracy. Kobieta wykazuje się refleksem i ratuje Dianę przed zakrztuszeniem.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 8/142 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 20:35 Będziemy mieszkać razem - odc. 6 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Odc. 6 Drugie życieGinter przywozi ...

  Odc. 6 Drugie życie

  Ginter przywozi do ośrodka dla uchodźców młode kobiety, które spotkał w Ukrainie. Basia nie ma kontaktu ani z Tadeuszem, ani z Anną. Basia uruchamia wszystkie znajomości i co chwila dzwoni do Marii – przerażona tym, co mogło spotkać w Ukrainie jej męża. Magda szaleje z niepokoju o Tadeusza, ale również o Piotra, który jest gotów wyruszyć do Ukrainy w poszukiwaniu syna. Tymczasem poturbowani, Anna i Tadeusz, docierają w końcu do szpitala, gdzie spotykają się z Marią, siostrą Anny. W szpitalu wielka radość z powodu wyczekiwanego transportu medycznego. Jeszcze tylko droga powrotna do Polski.


 • 21:35 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka (czarno komedia, film fabularny kinowy, 1970
  Odtwórca głównej roli Marian Kociniak ...


  Odtwórca głównej roli Marian Kociniak (1936-2016) to pamiętny Maniek ze skeczów "Paramęt Pikczers" z programu "60 minut na godzinę", aktor wszechstronny. Występował także z sukcesem w filmach obyczajowych ("Czerwone berety") i kryminałach ("Trójkąt Bermudzki"). Film wyreżyserował Tadeusz Chmielewski, jeden z najwybitniejszych twórców polskiej komedii (m.in. "Nie lubię poniedziałku").
  "Jak rozpętałem II wojnę światową" jest adaptacją popularnej powieści Kazimierza Sławińskiego "Przygody kanoniera Dolasa". To wojenna farsa o pechowym szeregowcu Franku Dolasie, który chce koniecznie zabłysnąć bohaterskimi czynami, ale plącze się w coraz bardziej niesamowite tarapaty. 31 sierpnia 1939 roku Dolas przybywa na granicę niemiecką w składzie plutonu mającego wzmocnić obronę stacji kolejowej. Zasypia, a jego karabin przypadkowo wypala. Franek jest przekonany, że rozpętał wojnę. Dostaje się do niewoli niemieckiej. W stalagu chce zorganizować ucieczkę, ale jego przesadny entuzjazm zraża obozowych konspiratorów. Franek nie rezygnuje jednak ze swego zamiaru. Zwłaszcza że jego pierwsza, nieudana próba wyrwania się z obozu, za którą Dolas dostaje trzy tygodnie karceru, zmienia stosunek kolegów do pechowego uciekiniera.


 • 23:10 Matylda - odc. 6 serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, 2024
  Boden zgłasza w cyrkule porwanie ...

  Boden zgłasza w cyrkule porwanie syna i rzuca od razu oskarżenia pod adresem Rubina. Szef policji nie daje wiary jego słowom - szybko okazuje się, że jest przekupiony przez Żabińskiego. Matylda przeżywa niedokończony ślub z Robertem i porwanie Maciusia. Helena uważa, że zarówno ona, jak i Boden są skompromitowani i obawia się, że oferta Rubina jest już nieaktualna. Rubin z kolei mści się na Adzie za to, że dziewczyna zgodziła się być świadkową na ślubie Matyldy i Bodena. Tymczasem chata Alojzowej staje w płomieniach, Ada i jej matka tracą cały dobytek. Przygarnia je Wicher, który z miejsca zabiera się za zbiórkę drewna na nowy dom. W lesie zjawiają się jednak ludzie Rubina i ogłaszają, że od tej pory zabieranie drewna z lasu jest zabronione. Wicher nie zamierza się z tym pogodzić i pisze skargę do sądu w Lublinie. Wiadomość o tym - poprzez Sokołowa - szybko dociera do Rubina, ale wywołuje tylko jego wesołość. Wicher i inni chłopi z folwarku z powrotem przyjeżdżają do lasu po drewno i znowu stają im na przeszkodzie ludzie Rubina z Żabińskim na czele. Wywiązuje się bójka, z której Wicher wychodzi dotkliwie pobity, a Adę oraz drewno rekwirują ludzie Rubina. Następnie Żabiński zamyka Adę w pałacowym lochu. Z kolei Matylda odwiedza Roberta, ale widzi, że ukochany myśli teraz tylko o odzyskaniu syna. Izabella słyszy, że Rubin rozmawia z Walkiem na temat syna Bodena i natychmiast daje o tym znać Bodenowi. Ten rusza za Walkiem i trafia do nieczynnego młyna, gdzie przetrzymywany jest Maciuś. Witold nie ma ochoty na wizytę u Rubina, zamiast niego z Heleną i Aleksandrą jedzie Adam. A Wicher nie odpuszcza i zbiera chłopów do kolejnej potyczki z Rubinem - tym razem chodzi mu przede wszystkim o uwolnienie Ady. Podczas koncertu fortepianowego Michała, Adam przekazuje Izabelli liścik z prośbą o spotkanie. Żona Rubina reaguje na tę wiadomość przychylnie. Kiedy Matylda wraca z biblioteki, słyszy wołanie o pomoc. Schodzi do piwnicy i widzi Adę uwięzioną w lochu. Chłopi ruszają na pałac wywołując panikę wśród jego mieszkańców i gości. Rubin i jego towarzysze sięgają po broń palną, która daje im przewagę nad chłopami. Matylda, nie chcąc dopuścić do rozlewu krwi, staje pomiędzy obiema stronami. Prosi, żeby Rubin wypuścił Adę i Maciusia, a ona w zamian zrobi co zechce. Rubin każe jej przysiąc, że wyjdzie za Michała. Widzi to Boden, który właśnie jedzie z Maciusiem w stronę pałacu.

 • 00:10 Bohater z wyboru (Hero Wanted) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2008
  Mocne kino akcji z domieszką ...

  Mocne kino akcji z domieszką dramatu i dyskretnym wątkiem romansowym. Zwraca uwagę doborowa obsada filmu, z Cubą Goodingiem Jr. ("Jerry Maguire", "Lepiej być nie może"), Rayem Liottą ("Chłopcy z ferajny", "Wielki podryw") i Kimem Coatesem ("Klient", "Helikopter w ogniu") na czele. "Bohater z wyboru" to reżyserski debiut znanego w Hollywood kaskadera, mającego za sobą pracę na planie m.in. takich hitów, jak: "Powrót do przyszłości III", "Powrót Batmana", czy "Park Jurajski". Jak na pierwszy autorski film Smrz poradził sobie całkiem nieźle. Fabuła ma dobre tempo, sceny akcji i walki są widowiskowe i dynamicznie zmontowane, a zastosowane tu i ówdzie retrospekcje ciekawie urozmaicają narrację.
  Liam Case nie może dojść do siebie po tragicznej śmierci żony. W myślach ciągle prześladują go dramatyczne sceny wypadku. Praca śmieciarza, którą wykonuje również nie ułatwia mu zapomnieć o przeszłości. Pewnego dnia życie Case’a niespodziewanie się zmienia. Jest świadkiem wypadku samochodowego, którego ofiarą jest dziecko. Mała dziewczynka zostaje uwięzione w płonącym pojeździe przez zablokowany pas bezpieczeństwa. Liam, nie bacząc na ryzyko, rusza na pomoc i dosłownie w ostatniej chwili ratuje ją.Zostaje okrzyknięty bohaterem. Choć jego plecy pokrywają pooparzeniowe blizny, stan psychiczny wyraźnie się poprawia. Nie dręczą go już wyrzuty sumienia, życie nabiera sensu, wraca zainteresowanie płcią przeciwną. Niebawem Liam zakochuje się w pięknej kasjerce bankowej Kayli. Chcąc zdobyć względy dziewczyny, wpada na szalony pomysł. Wspólnie z kolegami postanawia upozorować napad na bank, by następnie "ocalić dziewczynę i obsługę" z rąk bandytów. Podczas akcji sprawy wymykają się jednak spod kontroli, a znajomi za bardzo wczuwają się w role zbirów. W rezultacie padają strzały. Kayla zostaje ciężko ranna, także Case ma ranę postrzałową. On szybko jednak wraca do zdrowia, ale dziewczyna zapada w śpiączkę. Zdruzgotany i wściekły postanawia wyrównać rachunki ze zdradzieckimi wspólnikami.

 • 01:55 Morderstwa w Berry (Meurtres en Berry (Murder in Berry)) dramat, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2021
  Telewizyjny film kryminalny. W Diabelskim ...

  Telewizyjny film kryminalny. W Diabelskim Stawie w lesie koło Chanteloube zostają znalezione zwłoki znanego onkologa, Antoine'a Noireta, któremu nieznany sprawca poderżnął gardło. Wysłany na miejsce zbrodni Basile Tissier, kapitan policji z Bourges, doznaje chwilowego zasłabnięcia i pomocy udziela mu lekarka sądowa, Solene Durel. Atrakcyjna Solene dobrze zna miejscowych ludzi i ich zwyczaje, ale - jak się okazuje - wiele łączyło ją także z zamordowanym Noiretem.

 • 03:45 Poziom mistrza (Boss Level) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2020
  Agent oddziału sił specjalnych armii ...

  Agent oddziału sił specjalnych armii Stanów Zjednoczonych Roy Pulver, który przeszedł już na emeryturę, zostaje uwięziony w pętli czasowej. Za każdym razem, gdy budzi się o 7 rano, przeżywa w kółko te same wydarzenia. Wszystko dokładnie się powtarza, dzieją się te same rzeczy, jakby czas stanął w miejscu i cały świat się zatrzymał. Gdy Roy budzi się codziennie o tej samej porze, musi bronić się przed atakiem jednego zabójcy, potem drugiego i wreszcie ratować się ucieczką ze swego mieszkania, zanim nastąpi w nim eksplozja. Wychodzi jeszcze cało z kolejnych opresji, aż do popołudnia, kiedy nie jest już w stanie uniknąć śmierci. Nastaje jednak nowy dzień i Roy budzi się w swoim mieszkaniu. Wszystko znowu się powtarza. Roy Pulver tkwi w niekończącej się pętli czasu, skąd najwyraźniej nie ma wyjścia, a wszelkie próby wyrwania się z tej matni niezmiennie kończą się jego śmiercią, by ponownie obudził się rano. Roy odkrywa w końcu, że bierze udział w tajnym rządowym eksperymencie. Aby przerwać tę szaloną grę, musi pokonać kierującego programem pułkownika Clive'a Ventora, unicestwiając przedtem nasłanych przez niego płatnych zabójców. Przez cały czas Roy próbuje też chronić swego syna, który jest w niebezpieczeństwie.
  (BOSS LEVEL)

 • 05:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv