TVP1 - Program TV na piątek 16 czerwca 2023

 • 05:20 Dziedzictwo - odc. 50 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Udręczony Ziya nie może znaleźć ...

  Udręczony Ziya nie może znaleźć sobie miejsca. Zaniepokojony stanem brata Yaman postanawia zostać w domu. Ziya przypadkiem trafia na zdjęcie związanej Seher w telefonie Yamana. Roztrzęsiony opuszcza rezydencję. Kiraz słyszy, jak Begüm mówi o tym, że zaraz po ślubie zamierza pozbyć się jej z domu. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi. Po drodze do domu zauważa go nieświadoma sytuacji Seher, ale gubi jego ślad. Seher o wszystkim mówi Yamanowi i razem ruszają na poszukiwania. İkbal wysyła swoich ludzi, żeby znaleźli Ziyę przed Yamanem. Zagubiony Ziya zostaje napadnięty i dźgnięty nożem. Yaman zostaje wezwany do kostnicy na identyfikację zwłok. Begüm czyni przygotowania do ślubu, a jednocześnie próbuje przekonać Alego, żeby po ślubie odprawił Kiraz, on jednak nie chce o tym słyszeć, zwłaszcza że dziewczyna jest mu coraz bliższa.

 • 06:05 Klan - odc. 4118 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Krzysztof skarży się Anecie na ...

  Krzysztof skarży się Anecie na atmosferę w domu. Teraz po wyprowadzce Chojnickich, Karola i Dominiki nawet nie ma do kogo ust otworzyć. Aneta ponownie proponuje, żeby Krzysztof przeprowadził się do niej. Może to otrzeźwi Lutkę. Tymczasem Lutka, po małym śledztwie, jedzie pod siłownię, na którą chodzi Wiktor. Udaje jej się go spotkać, ale on nie jest tym zachwycony. Wykręca się od spotkania, czego Lutka nie zauważa. Rafalski przeprasza żonę za ostatnią sprzeczkę. Czuje jednak, że powinni sobie to wyjaśnić z Igą i Zygą. Oboje mają wrażenie, że ich znajomi na wyjeździe prowadzili jakąś grę. Zyga adorował Beatę, a Iga była wpatrzona w Piotra. Może przechodzą jakiś kryzys w związku i trzeba im pomóc? Gabriela podpytuje Feliksa, czy może się jeszcze podobać jako kobieta, bo wyskok Romana dał jej do myślenia. Po licznych komplementach jedzie z Zofią na korty po dzieci. Przy okazji wymienia z przystojnym trenerem uwagi na temat gry w tenisa. Dzisiaj wracają z ferii Bożenka z dziećmi i Heniutką.

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 673 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Marzena Osucha z nadleśnictwa wysyła ...

  Marzena Osucha z nadleśnictwa wysyła Konradowi CV wybranych przez siebie kandydatów do pracy w leśniczówce. Szanse Karoliny na zatrudnienie topnieją. Krawczyk i Kurek dostają pierwszą wspólną sprawę. Klient potrzebuje dowodów zdrady żony, żeby wystąpić o rozwód. Obserwacja kobiety kończy się dla Wieśka i Artura ucieczką przed psami. Kasia postanawia przeprowadzić z Januszem wywiad do portalu na temat działalności fundacji. Podczas rozmowy Karcz jest rozkojarzony, w tym czasie idzie do łazienki i rozbija głowę o lustro. • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Agape Blisko Ciebie magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VIII - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  W ostatnim odcinku siódmej serii ...

  W ostatnim odcinku siódmej serii Klaudia została pochopnie odtrącona przez Fabiana Dudę, który wybrał związek z Jagną. Przysięgła zemstę w stylu sycylijskim i obecnie realizuje ją z pasją, przy użyciu miejscowego elementu przestępczego. Tymczasem Lucy, aby wspomóc Kusego w jego malowaniu, podejmuje działania odwrotne, licząc na to, że przyniosą też odwrotny skutek. Michałowa, ujęta elastyczną postawą proboszcza wobec jej postulatów płacowych, bierze na siebie rozwiązanie konfliktów personalnych na plebanii, co przeprowadza we właściwym sobie, bezpardonowym stylu. Kiedy już na plebanię ma wrócić względny spokój, pojawia się kolejny problem. Tym samym trwały spokój na plebanii wydaje się taką samą utopią jak niegderająca Michałowa. Zdesperowaną chęcią ukarania Dudy Klaudię gubi przedwczesne wypłacenie zaliczki, której spożycie znacząco utrudnia wynajętym pistolero wykonanie zadania. W sprawę zupełnie niespodziewanie zostaje wciągnięty senator. Kusy, mimo najdalej posuniętych starań Lucy, popada w kryzys twórczy; Lucy czuje się winna sytuacji i sięga po środek, który nawet Kinga uważa za kompletnie szalony.

 • 09:40 Komisarz Alex s.I - odc. 1 (seria I, odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Serial "Komisarz Alex" opowiada o ...

  Serial "Komisarz Alex" opowiada o pracy i życiu prywatnym łódzkich policjantów. W głównych rolach wystąpili: Kuba Wesołowski, który wcielił się w postać komisarza Marka Bromskiego, Magdalena Walach, odtwarzająca rolę inteligentnej pani podkomisarz Lucyny Szmidt oraz Ireneusz Czop jako starszy aspirant Ryszard Puchała. Serial odznacza się wartką, trzymającą w napięciu akcją. Najważniejszym elementem są tu emocje wynikające z relacji policyjnego psa Aleksa z zespołem detektywów walczących z przestępczością. Dzięki niezwykłym cechom Alex zyskał zaufanie swoich "partnerów" w pracy, jest niezastąpiony w każdej akcji. "Komisarz Alex" jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko - włoskiej serii detektywistycznej "Komisarz Rex", nadawanej z powodzeniem od 1994 roku. Powstało wiele wersji tego serialu, które były realizowane w różnych miastach, m.in. w Wiedniu i w Rzymie. Główny wątek "Komisarza Aleksa" skupia się wokół pracowników biura policji kryminalnej i ich pomocnika tytułowego psa Aleksa, który skutecznie przyczynia się do łapania przestępców. Każdy z odcinków serialu przedstawia odrębną zamkniętą historię, zakończoną rozwikłaniem kryminalnej zagadki.
  W centrum miasta wybucha bomba. W akcji ginie opiekun Aleksa. W ostatniej chwili psa ratuje komisarz Bromski. Zatrzymany zamachowiec trafia do szpitala, gdzie wkrótce zostaje zamordowany. Ślad prowadzi do właścicieli firmy budowlanej: przebiegłego Lewandowskiego i niepełnosprawnej bogatej wdowy. Czy Bromskiemu i jego nowemu "partnerowi" uda się schwytać zabójcę?

 • 10:40 Ojciec Mateusz - odc. 128 (seria X odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Właściciel księgarni, Wiktor Rotman, odkrywa ...

  Właściciel księgarni, Wiktor Rotman, odkrywa w domu zwłoki sławnego aktora, Tomasza Bizonia (vel Thomasa Bisonia). Policjanci znajdują tu także nieprzytomną Irenę Mańkowską, nauczycielkę z gimnazjum. Kobieta trafia do szpitala. Nocul przesłuchuje Wiktora. Następnego dnia jedzie z Możejką do szpitala przesłuchać Irenę, u której stwierdzono zatrucie alkoholowe. Okazuje się, że kobieta przed laty była zaręczona z Tomaszem. Twierdzi, że złamał jej życie i uciekł do Ameryki. Irena zostaje zatrzymana pod zarzutem zabójstwa...

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 13 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Zima/wiosna 1403. Na Wawelu szczury ...

  Zima/wiosna 1403. Na Wawelu szczury i sypiące się ściany. Królowa Anna (Milena Staszuk) planuje więc remont, który będzie sporo kosztować. W czasie porządków zostaje odnaleziony pergamin napisany ręką Jadwigi Andegaweńskiej. "Wszystko do mnie należy, a jednak nic tu nie jest moje". Czy młody rycerz Gwido (Marcin Lewandowski), który przyjechał do Krakowa zrozumiał, jaki naprawdę jest Zakon, czy jest szpiegiem? Krzyżacy i Świdrygiełło (Michał Chruściel) palą litewskie miasta, a Jagiełło (Sebastian Skoczeń) wysyła do Rzymu poselstwo, które ujawni okrucieństwo Zakonu. Na trakcie do Rzymu zbójcy opłaceni przez Malbork trafiają na wawelskie siły specjalne, czyli kompanię Zyndrama (Maciej Raniszewski).

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 (Just Animals. Sezon 2 Ep. 4 Hooves) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2020
  Odc. 4Kopytne - urodzone do ...

  Odc. 4
  Kopytne - urodzone do życia w biegu. Zdolność do szybkiego przemieszczania się zwiększa szanse przetrwania. Kopytne uosabiają wolnego ducha, wyjątkową zwinność, inteligencję, czułość oraz imponującą pomysłowość. Większość należących do tego nadrzędu zwierząt ma kopyta, a niektóre także wspaniałe, naturalne ozdoby na głowie. Są niezwykle zróżnicowane. Ważą od kilku kilogramów do paru ton. Miliardy tych zwierząt, niezwykle odpornych zarówno dzikich, jak i udomowionych, zamieszkują wszystkie zakątki świata. Ich ewolucyjny sukces sprawił, że niektóre cieszą się naszym najwyższym szacunkiem. Cenimy je chyba bardziej niż jakiekolwiek inne. Kopytne zapewniają nam wyżywienie, środki niezbędne do życia, są też obecne w naszej kulturze. Ssaki kopytne w większości są roślinożerne. Mogą osiągać tak duże rozmiary dzięki wsparciu potężnego kręgosłupa. Te kręgowce mają cechy charakterystyczne dla wszystkich ssaków: matki produkują mleko. Ich ciało porasta futro bądź sierść. Kopyta są utworzone z keratyny - włóknistego białka, tworzącego również włosy, pióra i pazury. Ze względu na liczbę kopyt, w obrębie tego nadrzędu wyróżniamy dwa główne rzędy. Pierwszy z nich - parzystokopytne, to m.in. żyrafy, wielbłądy, jelenie, kozy, świnie i bawoły. Do nieparzystokopytnych należą konie, zebry, nosorożce i tapiry.

 • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 281 (s. 4, odc. 62) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 281 (s. 4, ep. 62)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Rozczarowany decyzją ojca Bajazyd postanawia ...

  Rozczarowany decyzją ojca Bajazyd postanawia walczyć z Selimem i udowodnić, że Sulejman nie miał racji, wybierając jego brata na następcę tronu. Hurrem dowiaduje się, że Selim brał udział w intrydze przeciwko bratu. Sułtan dowiaduje się, że to Mahidevran wspierała buntowników i odbiera sułtance cały majątek.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /655/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 51 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman przeżywa trudne chwile w ...

  Yaman przeżywa trudne chwile w kostnicy. Seher cierpi razem z nim. Okazuje się jednak, że odnaleziony mężczyzna to nie Ziya. İkbal jest przerażona faktem, że Ziya może nie żyć. To przecież jej przepustka do fortuny rodziny Kirimli. Odczuwa wielką ulgę, gdy okazuje się, że to nie jego ciało odnaleziono. Begüm bezlitośnie wyżywa się na Kiraz. Ali dostrzega przygnębienie dziewczyny. Tymczasem Frat dzieli się z Osmanem swoimi wątpliwościami odnośnie do Begüm. W poszukiwaniu brata, Yaman udaje się do rodzinnego domu, towarzyszy mu Seher. Tragiczne wspomnienia z przeszłości odżywają z całą mocą. Na miejscu odnajdują niegroźnie rannego Ziyę i razem wracają do rezydencji.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5008 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
 • 18:00 Ranczo s.II - odc. 15 (seria II, odc. 2) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  Patrząc na abstrakcyjne obrazy Kusego, ...

  Patrząc na abstrakcyjne obrazy Kusego, Lucy nabiera obaw, że nie znajdą one nabywców. Postanawia kupić je przez podstawione osoby, żeby już na początku drogi twórczej Kusy nie odczuł klęski. Pierwszymi klientami stają się ksiądz i Jerry, którego Kusy zwabił do Wilkowyj, żeby pocieszyć Lucy. Wójt wpada na nowy pomysł. Chce przekształcić gospodę w klub dla miejscowej elity. Pomysł wójta wywołuje popłoch wśród bywalców gospody, którzy do elity zdecydowanie się nie zaliczają.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 7/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:25 Piłka nożna - mecz towarzyski: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 20:35 Piłka nożna - mecz towarzyski: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 23:30 Bohater z wyboru (Hero Wanted) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2008
  Mocne kino akcji z domieszką ...

  Mocne kino akcji z domieszką dramatu i dyskretnym wątkiem romansowym. Zwraca uwagę doborowa obsada filmu, z Cubą Goodingiem Jr. ("Jerry Maguire", "Lepiej być nie może"), Rayem Liottą ("Chłopcy z ferajny", "Wielki podryw") i Kimem Coatesem ("Klient", "Helikopter w ogniu") na czele. "Bohater z wyboru" to reżyserski debiut znanego w Hollywood kaskadera, mającego za sobą pracę na planie m.in. takich hitów, jak: "Powrót do przyszłości III", "Powrót Batmana", czy "Park Jurajski". Jak na pierwszy autorski film Smrz poradził sobie całkiem nieźle. Fabuła ma dobre tempo, sceny akcji i walki są widowiskowe i dynamicznie zmontowane, a zastosowane tu i ówdzie retrospekcje ciekawie urozmaicają narrację.
  Liam Case nie może dojść do siebie po tragicznej śmierci żony. W myślach ciągle prześladują go dramatyczne sceny wypadku. Praca śmieciarza, którą wykonuje również nie ułatwia mu zapomnieć o przeszłości. Pewnego dnia życie Case’a niespodziewanie się zmienia. Jest świadkiem wypadku samochodowego, którego ofiarą jest dziecko. Mała dziewczynka zostaje uwięzione w płonącym pojeździe przez zablokowany pas bezpieczeństwa. Liam, nie bacząc na ryzyko, rusza na pomoc i dosłownie w ostatniej chwili ratuje ją.Zostaje okrzyknięty bohaterem. Choć jego plecy pokrywają pooparzeniowe blizny, stan psychiczny wyraźnie się poprawia. Nie dręczą go już wyrzuty sumienia, życie nabiera sensu, wraca zainteresowanie płcią przeciwną. Niebawem Liam zakochuje się w pięknej kasjerce bankowej Kayli. Chcąc zdobyć względy dziewczyny, wpada na szalony pomysł. Wspólnie z kolegami postanawia upozorować napad na bank, by następnie "ocalić dziewczynę i obsługę" z rąk bandytów. Podczas akcji sprawy wymykają się jednak spod kontroli, a znajomi za bardzo wczuwają się w role zbirów. W rezultacie padają strzały. Kayla zostaje ciężko ranna, także Case ma ranę postrzałową. On szybko jednak wraca do zdrowia, ale dziewczyna zapada w śpiączkę. Zdruzgotany i wściekły postanawia wyrównać rachunki ze zdradzieckimi wspólnikami.

 • 01:10 Gra o przyszłość (Spielmacher (aka Playmaker)) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy 2018
  Bohater filmu Ivo to emigrant ...

  Bohater filmu Ivo to emigrant z Chorwacji, który osiadł w Niemczech. Były profesjonalny piłkarz jest uzależniony
  od hazardu, nie ma szans na dalszą karierę sportową. W końcu popada w konflikt z prawem i trafia
  do więzienia. Po wyjściu na wolność nawiązuje romans z pielęgniarką Verą. Jej kilkunastoletni syn Lukas jest
  dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Ma nieprzeciętny talent, wyróżnia się w lidze juniorów, gdzie jest najlepszy.
  Tymczasem Ivo zwraca uwagę bukmachera piłkarskiego, swego rodaka Dejana, który wciąga go w świat
  przestępstw i machlojek. Okazuje się, że Dejan kieruje gangiem "ustawiającym" wyniki meczów. Na domiar
  złego zamierza wykorzystać do swoich brudnych interesów Lukasa.

 • 03:00 S. W. A. T. - Jednostka specjalna. s.III (S. W. A. T. ep. Wild Ones) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2019
  S. W. A. T. podąża ...

  S. W. A. T. podąża tropem włamywacza i jego dziewczyny, którzy z kolei ścigają swoich wspólników, próbujących na własną rękę spieniężyć łup - tysiącletnie figury szachowe. Ponieważ Beau złamał
  warunki zwolnienia za kaucją, ścigają go jeszcze tak zwani łowcy nagród i wchodzą w paradę policji. W domu Honda zjawia się Heema z Deonem, by pokazać mu ojca. Hondo uprzedza Darryla, że może
  to spowodować kłopoty w sądzie. Kelly marzy o zagraniu w szkolnym przedstawieniu. Luca pomaga jej przygotować się do przesłuchania. W ostatniej chwili dziewczynkę opadają wątpliwości i Luca zawiera z nią układ, że każde z nich pokona swoje lęki.

 • 03:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv